f29?5 scliociimkcr Extra raad over gemeentehuis Mavo Soest gaat bospest te lijf Bang&Olufsen Prof. dr. H.A. Tiddens (65) geridderd Gerard v.d. Schepop groots gehuldigd Dalweg beste locatie polikliniek ■KARIN WOENSDAG 7 SEPTEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 3 Definitieve beslissing op 6 oktober Restaurant van den Brink Verkeersmaatregel Nieuwe cursus 'Effectief omgaan met kinderen' 'Hoogste lof' voor oud-Soester Kompeer Geluidsboxen weg Openingsaanbieding Sportief NACHTHEMD met leuke print, lange mouw, 100% katoen. Natuurlijk Pauselijke onderscheiding voor jubilerende kerkmusicus Bospolitie verdooft 'gevaarlijke' koe Er. Ba EN 95." PER PERSOON! Inschrijving Kom ook een kijkje nemen in ons geheel berL'dVzlti&L'ojuSL verbouwde danscentrum! van 1900 uur tot dansvloer meer). uur 'Omgaan met spanningen' Wasgoed gestolen Hondenbelasting vraagt uw aandacht voor In een extra raadsvergadering op don derdag 6 oktober wordt beslist over het Definitief Ontwerp (DO) van het nieuwe raadhuis aan de Dalweg. Dit om stagnatie te voorkomen. Deze bij zondere bijeenkomst met maar één agendapunt is nodig, omdat het finan cieringscontract vóór 15 september, de eerstvolgenmde raadsvergadering, nog niet rond is. Dit deelde wethouder J.L. Menne (CDA) vorige week donderdag mee in de Raadscommissie Nieuw Gemeente huis waarin uitvoerig gediscussieerd werd over het vrij positieve adviesrap port over de bouwplannen van B.V. Bouwtechnisch Adviesbureau Vast goed ABC te Arnhem. De commissie ging akkoord met de keuze van de ge velmaterialen: baksteen met voegwerk en Keimverf (gebroken wit). Definitief werd unaniem besloten tot een ronde opstelling van de 27 raadszetels in de raèdzaal waarin een houten plafond wordt aangebracht. Op verzoek van de commissie maakte de voorzitter van het WV bekend dat zijn bestuur afziet van de huisvesting in het nieuwe gemeente huis als men daarvoor f 250,- huur in de maand moet betalen plus de inrich tingskosten. "Dat kunnen we financieel niet opbrengen en daarom blijven we liever in het gebouwtje aan de Steen- hoffstraat zitten", aldus de heer Trip- paers. Burengebeuren Op 6 oktober wordt de artikel 19-pro- cedure behandeld inclusief de ingeko men bezwaarschriften. Men besluit dan over de WV, de financiering van het nieuwe gebouw en de aanleg van een eventuele parkeergarage. Verder neemt men een besluit over het voorlopig ont werp kunstopdracht en het definitieve ontwerp buitengebeuren. Met of zon der vijverpartij. Over dit buitengebeu ren heeft de commissaris van politie, de heer J.K. Adema, een bezwaarschrift ingediend. Hij pleit daarin voor "een goede, vlotte en veilige bereikbaarheid en toegankelijkheid van het politiebu reau voot het publiek". Dit alles dreigt met het nieuwe ontwerpplan z.i. in ge vaar te komen. Op woensdag 28 september komt de raadscommissie opnieuw in het open baar bijeen om de raadsvoorstellen van het college van B W te bespreken en te toetsen aan de meningen van de ver schillende raadsfracties. Zo'n 25 leerlingen van de brugklas van de Mavo Soest hebben vorige week onder het toeziend oog van Chris Uiterwijk de strijd aangebonden met de prunus of bospest, die ook dit jaar weer de kop heeft opgestoken in de Soester bossen. Onder leiding van brugklas-coördinator Andrea Koom- en maakten de jeugdige mavo-leerlin gen op die manier in het bos bij Pij nenburg een natuurvriendelijk sjot aan de introductieweek van de school. 4 Soesterbergsestraat 122 - Soest Telefoon 02155 - 1 27 06 MENU "CLASSIQUE" X DE CE MO IS f52,50 J PATÉ DES POISSONS, X SA UCE MOUTA RDE J 4 vispaté met mosterdsaus 4 CONSOMMÉ AU CÊLERI X heldere selderiesoep X X SORBET AU FRUIT verfrissend ijsje met champagne CARRÉ DE PORCEXCELSIOR 4 varkensrollade met whisky 4 X roomsaus, met een keur aan verse 4 groenten en gebakken aardappelen 4 BRIE DE MA UX X roombrie van de mat 4 X GLACÉ VANILLE ET FRUITS 4 FRAIS 4 vanille roomijs met vers fruit 4 In verband met herstelwerkzaamheden is de spoorwegovergang aan de Veld weg van zondag 11 september 23.00 uur tot maandag 12 september 06.00 uur gesloten voor alle verkeer in beide richtingen. MX 1500 De verfrissend andere TV. Uitstekend geschikt als 2* toestel ol voor kamerbewoners. QQQ Voor slis zekarheldl van Weedestraat 78 - Soest Tel. 02155-17253 TECHNISCHE DIENST TEL 02155-10344* Om elkaar en de leerkrachten beter te leren kennen trokken de brugklassers de gehele week gezamenlijk of in groep jes op. Op speelse wijze werd zo het eer ste verblijf op de nieuwe school verge makkelijkt en kreeg de schoolleiding een beetje idee over het nieuwe vlees dat zij in de kuip heeft. De week werd afgesloten met een geza menlijke pannekoekenmaaltijd, maar niet dan nadat de leerlingen zich geza menlijk schaarden in het spoor van Chris Uiterwijk, die dit jaar opnieuw een campagne tegen de prunus (bospest of ook wel Amerikaanse vogelkers) is begonnen. Daarvoor zal hij in de Ko mende weken zeker weer een aantal Soester scholen "voor zijn karretje spannen". In feite gaat het om een nabehandeling, die tot doel heeft de zaailingen van de prunus met wortel en tak uit te roeien. Dat is nodig omdat de zaadjes zeer lang kiemkrachtig blijven. "Alleen als je het minstens om het andere jaar weghaalt blijf je het de baas," aldus Chris Uiter wijk. In totaal is er in de afgelopen jaren zo'n 80 hectare gemeentelijke bosgrond ge schoond van prunus. De werkgroep Bijltjesdag van het IVN - de "club van Chris" - heeft daarvan in samenwerking met talrijke scholieren zo'n elf hectare voor haar rekening genomen. De pru nus-campagne van dit najaar stopt eind oktober. Dan begint het nieuwe knot- seizoen, waarmee Bijltjesdag dan weer geruime tijd in de weer zal zijn. Deze cursus is voor ouders/verzorgers en mensen die beroepsmatig met het opvoeden van kinderen te maken heb ben. De cursus helpt de deelnemers om hun relatie met de kinderen te verbe teren; hun kinderen te leren verantwoorde lijkheid te nemen voor het oplossen van hun eigen problemen; bij te dragen aan een positief zelf beeld van hun kinderen; verandering te brengen in gedrag van hun kinderen dat zij onacceptabel vin den zonder de relatie te bederven. Kinderen opvoeden is niet altijd even gemakkelijk. Veel ouders voelen zich (soms) gefrustreerd en machteloos door het gedrag van hun kinderen. Sommigen gebruiken dan straffen en beloningen om hun kinderen in het ga reel te houden. Dit leidt vaak tot een steeds terugkerende strijd. Zolang de ouders straf kunnen gebrui ken, winnen zij en verliezen de kinde ren. Wanneer de kinderen ouder wor den, werkt de straf niet meer. Kinderen keren zich van hun ouders af en worden opstandig, of juist onzelfstandig, verle gen en angstig. Als straffen en beloningen niet meer werken, laten de ouders vaak hun eigen behoeften varen en geven in alles toe aan de kinderen. De kinderen worden winnaars en de ouders verliezers. In beide situaties wint de ene partij ten koste van de andere. Ouders vinden dit onbevredigend, maar weten meestal niet hoe het anders zou kunnen. In de cursus 'Effectief omgaan met kin deren' leren de deelnemers: problemen te voorkomen; plezierige situaties uit te breiden; problemen tussen ouder en kind op te lossen op een voor beiden bevredigen de manier; het kind te helpen, wanneer het een probleem heeft; De heer prof. dr. H.A. Tiddens is be noemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. De bijbehorende versierselen werden hem opgespeld door burgemeester mr. Paul Scholten van Soest. Dat gebeurde in het gebouw van het Nationaal Lucht en Ruimte vaart Centrum in Soesterberg, waar Tiddens afscheid nam als directeur. Burgemeester Scholten, die de carrière van Tiddens in een toespraak samen vatte, roemde met name het feit dat de scheidende directeur altijd zijn mede werkers kon inspireren. Tiddens, die de pensioengerechtigde leeftijd heeft be reikt, kan bogen op een grote staat van dienst. Vooral in de gezondheidszorg geniet hij bekendheid en waardering. Als docterandus in de medicijnen be gon hij in 1950 als kinderarts in Hel mond en Utrecht. Zeven jaar later werd hij doctor in de medicijnen. Ook op het internationale vlak vervulde Tiddens een belangrijke rol. Hij was onder meer mede-oprichter en directeur voor Eu ropa van de International Study of Kid- ney Desease in Children. Ook bekleed de hij andere functies in de internatio nale gezondheidszorg. Nog steeds is hij lid of voorzitter van tien (internationa le raden en commissies op medisch ge bied, terwijl er op hetzelfde vlak 59 pu blicaties van hem verschenen. Prof. dr. Tiddens kwam in 1978 als be stuurlid bij het Nationaal Lucht en Ruimtevaart Centrum in Soesterberg. In 1983 werd hij benoemd tot directeur. Tiddens is nog steeds Buitengewoon Hoogleraar aan de Katholieke Univer siteit Brabant. Enkele honderden mensen kwamen af- öto: Herman van De kersverse ridder prof. dr. H.A. Tiddens wordt geflankeerd door zijn vrouwen burgemeester mr. Paul Schol ten. gelopen vrijdagmiddag afscheid nemen van de heer Tiddens. Tijdens die bijeen komst werd hij gedecoreerd door bur gemeester Scholten. Aan de Universiteit van Amsterdam is onze oud-plaatsgenoot C.J. Kompeer (23) vorige week geslaagd voor het doctoraal examen in de Russische taal en letterkunde. De kersverse doctoran dus bezocht in Soest - waar zijn ouders aan de Ossenam weg wonen - de Ludge- russchool en zette zijn opleiding voort aan het Eemland College in Amers foort. Hij woont thans in Amstelveen. Met zijn examen verwierf drs. Kompeer de hoogste lof: "cum laude". Als bijvak studeerde hij Pools. Inmiddels heeft hij een part-time aanstelling aanvaard als docent aan de Groningse universiteit. Bewoners van de Stationsstraat zijn bij terugkomst van hun vakantie onaange naam verrast. Tijdens hun afwezigheid bleken twee geluidsboxen uit hun wo ning te zijn gestolen. De statieven van de aparatuur werden bij de achtergevel van het huis terugge vonden. De schade bdraagt twaalfhon derd gulden. laanstraat 67 baarn 02154-15588 In de tot op de laatste plaats bezette Petrus en Pauluskerk is de bekende Soester dirigent/organist Gerard van de Schepop zondag j.1. op grootse wij ze gehuldigd ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum als kerkmusicus. Hoogtepunt was de uitreiking van de pauselijke onderscheiding "Pro Eccle sia et Pontifice" (voor de kerk en voor de paus), waarvan de versierselen hem werden uitgereikt door pastor GJ.v.d.Beek. Voor de kerkdienst, waarin V.d.Sche- pop ook zelf nog optrad als (bege)leider van het kerkkoor, was hem al een feestelijke intocht ten deel gevallen. Sa men met zijn echtgenote arriveerde de jubilaris in een open calèche bij de kerk, waar hij werd opgewacht door het kin derkoor, compleet met vlaggen, span doeken ("Hobbeldehobbeldehop, daar komt meneer V.d.Schepop", etc.) en een fraaie ereboog. Na de mis volgde een feestelijke recep tie, waarin o.m. het woord werd ge voerd door pastor V.d. Beek, die liet weten onder de indruk te zijn van de waardering die in en buiten de parochie leeft voor de musicus en de mens V.d.Schepop. Van alle kanten, ge vraagd of er voor de jubilaris geen on derscheiding in zat, had de pastor een brief naar Rome gestuurd, en daarop binnen een maand het gehoopte ant woord ontvangen, terwijl het in norma le gevallen wel zo'n 6 a 9 maanden duurt voordat het Vaticaan reageert. Met veel genoegen kon pastor V.d.Beek de jubilaris dan ook de pauselijke on derscheiding opspelden en hem de oor konde overhandigen. Lofzang «g De parochie verenigde zich vervolgens in een lofzang op V.d.Schepop (op de De hulp van de bospolitie werd zater dagmiddag ingeroepen om een jonge koe aan de Wieksloterweg tot bedaren te brengen. Het beest was volgens om standers gevaarlijk bezig, want het sprong - "als een ree", aldus een politie woordvoerder - over de hekken in het weiland. Het dier werd buiten gevecht gesteld met een schot uit een verdo vingsgeweer, hoewel pas het tweede schot het gewenste effect opleverde. De koe, eigendom van een inwoner van Eemnes, werd voorlopig in een schut- stal opgeborgen. op te komen voor eigen behoeften. De cursus bestaat uit 10 bijeenkomsten van 2,5 uur. De vaardigheden worden geleerd door theoretische presentaties en praktische demonstraties, individu eel en groepsgewijs oefenen, discussië ren, het maken van opdrachten uit het oefenboek, het oefenen van de vaardig heden thuis of op het werk en het uit wisselen van ervaringen. In Soest start de cursus op dinsdag avond 27 september om 20.00 uur. In lichtingen: E. Langeveld-Benninga, tel. 17922. wijze van "Waar de blanke top..."), waarna burgemeester P. Scholten - sa men met de wethouders Menne en Van Logtenstein ook aanwezig - de kerkmu sicus namens de gemeente feliciteerde. Hij sprak waarderende woorden over V.d.Schepops inspanningen ten behoe ve van de zangkunst, die de Nederlan ders volgens de burgemeester "een beetje aan het verleren zijn" en memo reerde o.m. zijn inzet bij het 950-jarig bestaan van Soest en het Landjuweel, bij de uitvoering van de gezamenlijke koren. Omdat hij de dirigent nog nooit met een stok had zien optreden bood hij hem namens het gemeentebestuur zo'n in strument aan, alsmede een muziekbon. Daarna volgde een bloemenhulde van het kinderkoor, alsmede een aantal toe spraakjes en geschenken van de andere koren die onder V.d.Schepops bezie lende leiding staan, "Apollo" bracht hem uiteraard een ge- Gerard v.d. Schepop bekijkt met zijn echtgenote en pastoor V.d. Beek de oor konde bij de pauselijke onderscheiding. zongen hulde en de heer De Kievit overhandigde hem een serie boeken over componisten namens het mannen koor; het kerkkoor van de Petrus en Paulusparochie bracht zijn waardering tot uiting in een fraai gedenkboek, over handigd door mevrouw Houdt. Na mens de katholieke dirigenten/orga nisten-vereniging sprak de heer Kees Bornewasser zijn gelukwensen uit. 'Overvendeld' Ook het Gilde ontbrak niet; ouderman Schimmel zwaaide de jubilaris lof toe en als uiting van de bijzondere plaats die V.d.Schepop ook in deze kring inneemt viel hem de eer te beurt te worden "overvendeld", iets wat normaliter slechts is weggelegd voor bisschoppen en andere hoogwaardigheidsbekleders. De jubilaris zelf sloot de receptie af met een kort dankwoord. De beste locafiê voor een nieuwe po likliniek is de Dalweg. Dat vinden het CDA en de VVD en dus moet het raar lopen wil de polikliniek te zijner tijd niet tegenover het politiebureau van de grond komen. Het CDA noemt de Dalweg 'ideaal voor de mensen' en de WD vindt het niet meer dan logisch om voorzieningen te concentreren op één plek. De politici hadden de keuze uit vier mo gelijkheden, maar de andere drie (Steenhoffstraat, Klein-Engendaal en Koningsweg) kwamen niet of nauwe lijks ter sprake. Deze locaties zijn waar schijnlijk te klein voor een polikliniek. Daarover bestaat nog geen zekerheid, omdat het bestuur van het ziekenhuis op dit moment niet kan aangeven wat het ruimte-beslag voor de polikliniek zal zijn. De PvdA weigerde daarom haar voor keur uit te spreken en wacht eerst de planologische cijfers af. De SGP/ GPV/RPF is allerminst gelukkig met een polikliniek op de Eng en D66 zou dit gebied eveneens het liefst open hou- den. "Waarom niet gewoon op het ter rein van Zonnegloren," opperde Adriaan Pothuizen, "Dat is nu ook al zo en dat heeft nooit tot overdadige klach ten geleid." Bestemming Het terrein van Zonnegloren krijgt na sluiting van het ziekenhuis een andere bestemming. Over de invulling lopen de gedachten vooralsnog ver uiteen. De WD is voor woningbouw op de grond vesten van het voormalige sanatorium. Het CDA ziet wel iets in een aantal hui zen, maar wenst niet teveel drukte en SGP/GPV/RPF vindt alles goed zo lang de verkeersintensiteit er niet toe neemt. Andere ideeën bestaan er binnen de fracties van D66 en de PvdA. Zij den ken aan een conferentie-oord aan de Soesterbergsestraat en D66 noemde daarbij het Kontakt der Kontinenten, terwijl het lichte recreatie evenmin wil uitsluiten. De PvdA houdt een groot concern ook voor mogelijk. DANSCENTRUM Clubs voor: PjB beginners jfJMf gevorderden vergevorderden #5 SOEST Nfi Uiteraard voor elk wat JüjS wils: jeugd JfKjJ echtparen jongeren 20 tot 35 jaar (1e en 2e jaars) EEN COMPLETE CURSUS <y VOOR SLECHTS1 (q px 40 m2 Telefonisch aanmelden dagelijks van 17.00 uur tot 19.30 02155 - 2 28 11 - b.g.g. 1 09 74 Begin oktober start het Centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening Soest/Baarn/Eemnes weer groepen rond het thema "omgaan met spannin gen." Er is een groep voor mannen én vrouwen en een groep voor alleen vrou wen. Spanningen kunnen een grote rol spe len in het dagelijks leven: spanningen in je gezin, in je relatie, in je werk of juist omdat je geen werk hebt. Spanningen kunnen ook lichamelijke klachten ver oorzaken, die op hun beurt weer nieu we spanningen oproepen. Het is vaak moeilijk om in je eentje die cirkel te doorbreken. in een groep ontmoet je mensen met vergelijkbare problemen, je vindt steun begrip en herkenning bij elkaar. In een veilige omgeving kun je nagaan wat je zelf kunt veranderen aan de oorzaken van je spanningen en aan de manier waarop je ermee omgaat. Wie belangstelling heeft kan zich 's och tends tussen 9 en 10 uur wensen tot In- grid Hentenaar, tel. 13750 (De Bunde ling), Gwen van Gelder, tel. 19004 (CMD Afd. Soest) of Jeanny van Reuth, tel. 02154-17841 (CMD afd. Baarn). Deelname is kosteloos. Er zijn 10 wekelijkse bijeenkomsten. Uit een tuin van een woning aan de Plesmanstraat in Soesterberg is was goed gestolen. De kleding, die aan een waslijn hing te drogen, heeft een totale waarde van 1500 gulden. De dieven namen twee damespanta lons, een japon, een driedelig pakje en drie lederen jassen mee. Bericht van de gemeente: De betalingstermijnen van de aan slagen hondenbelasting zijn per 1 augustus 1988 vervallen. Ter voor koming van extra vervolgingskosten kunnen degenen die thans nog niet aan hun betalingsverplichtingen hebben voldaan, het nog verschul digde bedrag zonder extra kosten alsnog voor 15 september 1988 vol doen. Binnenkort zal er weer gecontro leerd woren of iederen aan zijn of haar aangifteplicht voor de honden belasting heeft voldaan. Mocht tij dens de controle blijken dat men wel houder is van één of meerdere hon den waarvoor geen aangifte is ge daan, dan bestaat de mogelijkheid dat hiervoor een dubbele aanslag zal worden opgelegd. Raadsvergadering De eerstvolgende openbare raadsver gadering vindt plaats op donderdag 15 september om 19.30 uur in de aula van het Griftland College aan de Noorder- weg 79. In het IN FOrmatiecentrum kan men de stukken inzien van de punten die die avond behandeld worden. De agenda hangt in het publikatiebord van het IN- FO-centrum en bij de hulpsecretarie Soesterberg. Enkele belangrijke punten zijn: het beschikbaar stellen van een kre diet voor vervanging van tractiemate- rieel' het beschikbaar stellen van een kre diet voor de vervanging van de trek ker/manschappenwagen (777); vaststellen programma voor de basi seducatie voor het jaar 1989; het beschikbaar stellen van een kre diet tot plaatsing van een 12-tal recla me abri's. Hinderwetvergunning Burgemeester en Wethouders hebben vergunning verleend op de verzoeken van: a. F.J. Groart, Kostverlorenweg 6, voor het oprichten van een inrichting voor het wassen en poetsen, alsmede wa- xoilbehandeling van auto's op het perceel Kostverlorenweg 6; b.H.C.M. Erens, Hugo Verrieslaan 6, Bladel, voor het oprichten van een as- semblagebedrijf op het perceel Wete ringpad 11; c.J.W. Leenaerts Horeca b.v., Rade- makerstraat 2, S'berg, voor het op richten van een café-restaurant op het perceel Rademakerstraat 2 S'berg; c. A.B. de Jong, Rademakerstraat 4, S'berg, voor het oprichten van een café-petit restaurant op het perceel Rademakerstraat 4, S'berg. De positieve beschikkingen liggen van af heden één maand ter inzage bij de afd. milieubeheer van de gemeente, Lange Brinkweg 77, kamer 012, op werkdagen van 8.30 -12.00 uur, alsme de in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren en bij de hulpsecretarie te Soesterberg voor c. en d. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door degenen die reeds mondeling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren eer der bezwaar te maken. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin nen één maand na de dagtekening van deze kennisgeving. Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig artikel 60a van de wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Dit verzoek moet binnen bo vengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Öntwerp-hinderwet- vergunning Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen vergunning te verlenen op de verzoeken van: a. S.K. Frank, Turfstreek 168, voor het oprichten van een timmermanswerk plaats op het perceel De Beaufort- laan 24; b.Mercurius Verpakking B.V., Ko ningsweg 26, voor het uitbreiden van een inrichting voor de fabricage van golfkarton op het perceel Konings weg 26. De ontwerpvergunningen liggen vanaf heden 14 dagen ter inzage bij de afd. milieubeheer van de gemeente, L. Brinkw. 77, kamer 012, op werkdagen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek tijdens de openingsuren. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werpvergunning kunnen tot 21-9-1988 schriftelijk worden ingediend bij Bur gemeester en Wethouders. De ingeko men bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desgevraagd worden de persoonlijke gegevens van de indieners niet bekend gemaakt. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts worden ingesteld door degenen die reeds monde ling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aan tonen dat zij niet in staat waren be zwaar te maken. Verleende Bouwvergunningen (niet gebonden besluiten) het verhogen van een geluidsscherm nabij Rijksweg A28 en de wijk Mer- cury te Soesterberg, sectie E, nr. 4203 ged. Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publicatie bij het college van B&W een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: het bouwen van twee winkels met bo venwoningen, Van Weedestraat 27,; het bouwen van een winkel, bedrijfs ruimte en kantoor, Rademakerstraat 28 te Soesterberg (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 96 van de Wet Geluidhinder). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen en termijn van veertien dagen (W.R.O.) en een termijn van één maand (Wet Geluidhinder), te rekenen vanaf donderdag 8 september 1988 eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (9.00 - 12.00 uur) in het kantoor van Milieu en Stadsbeneer, afdeling bouw zaken, (kamer 021), Lange Brinkweg 77, ter inzage.

Soester Courant | 1988 | | pagina 3