G SEC pakte eerste punt tegen Yelox Veel wandelaars Olympia's Paleistocht Tennistoernooi gemeente Soest kGINA 16 WOENSDAG 14 SEPTEMBFR 1QR» SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 Topscorer Bert Holwarda brengt groenwitten op gelijke hoogte ZONDAG VOETBAL Opnieuw volle buit voor Soest ZONDAG VOETBAL Zwakke afronding fataal voor YYZ ZATERDAG VOETBAL Wedvluchten DUIVENSPORT Schoolvoetbaltoer nooi bij s.o.Soest Nic. van Dam active sports INTERNATIONAL GOLF 10-30% J|e' korting DVS geeft zege laat uit handen ZAALVOETBAL Centrale verwarming WANDELSPORT Soester deelname aan N.K. voor ambtenaren Doelen blijven leeg bij LSV-Hees Soester Bowling Bond ^«VOETBAL- w PROGRAMMA ïde klasse van Soesters geen i plaats bij de lijke zaak. In iromotiewed- irste klasse, i Red Stars is Van de selec- rie speelsters n het team is t Nieuwegein aan onder lei- r/coach Eroll ag om 20.00 1 aan de com- erdam. ben onder de ins de Bruin ichter de rug. It in de hoog- Jederland en >m 19.30 uur in sportzaal In een sportieve, maar felle wedstrijd hebben twee ploegen gestreden voor de eerste punten. Scheidsrechter Schenck uit Amsterdam leidde goed maar noteerde wel twee Seccers en één Velox spelers. Met de wind tegen heeft SEC zich bij zonder moeten inspannen om Velox op afstand te houden. De Seccers waren te nerveus gestart, waardoor veel combi naties net niet goed verliepen. Vooral Saban Aksit en Antek Wojtkowski moesten wennen aan het tempo in de derde klasse. Na twintig minuten kopte Saban Aksit terug op Jack Nagtegaal hetgeen bijna voor SEC fataal zou worden. Velox maakte het de groenwitten niet makke lijk maar toch kwam SEC na achten twintig minuten op voorsprong toen Saban Aksit goed doorging, net buiten het strafschop gebied werd neergelegd en uit de vrije trap van Rob van Em- bricqs wist Rob Groen keihard te sco ren 1-0. Velox hield het hoofd koel en kwam na acht minuten spelen weer op gelijke hoogte met SEC. Ronald de Rooy appelleerde, Velox maakte hier dankbaar gebruik. Door snel op rechts te spelen, uit de voorzet die volgde scoorde Raymond van Alf- hen met een voortreffelijke kopbal 1-1. Voor rust kregen de spelers Bert Hol warda en Ronald de Rooy nog zeer goe de kansen om op voorsprong te komen maar de scherpte ontbrak. Na de rust had SEC het windvoordeel zodat de uitstekend keepende Jack Nagtegaal ver kon uittrappen. De strijd bleef sportief maar de langere Velox spelers wonnen vaak de kopduels van de kleinere Seccers zodat Velox meer kon bouwen. Toch kreeg Holwarda opnieuw een open kans, maar zijn goede schot werd toch nog door doelman Cees van Laren overgetikt. Het was duidelijk dat dege ne die zou scoren wel eens als overwin naar uit de strijd zou komen. Velox was de gelukkige ploeg, uit een één/twee combinatie werd de SEC-verdediging op het verkeerde been gezet waarbij Jan van Rees de bal net nog iets aantikte en zodoende Jack Nagtegaal geen kans meer had. 1-2. Het was echter van korte duur. Bert Holwarda had voor de wedstrijd van de Amersfoortse Courant de beker in ont vangst mogen nemen voor de beste in het seizoen 87/88 en kreeg tevens een wedstrijdbal aangeboden en maakten zijn reputatie meteen waar, door op nieuw SEC opgelijke hoogte te bren gen, 2-2. SEC-jeugd Voor alle jeugdelftallen begon zaterdag 10 september de competitie. Zelfs het nieuw gevormde F3 kon al aan de com petitie meedoen, o.l.v. de heren Hol warda en Wijnmalen moesten de mini voetballertjes de eer aan Hoogland F4 Foto: Herman van Dam. laten. Alle wedstrijden gingen door. Voor SEC werden zeven wedstrijden gewonnen en gingen er zes verloren. De SEC voorwaartsen scoorden 38 maal, terwijl de tegenstanders 39 maal de bal in het SEC nét plaatsten. Uitslagen Amsvorde Al - SEC Al 1-3 SEC A2 - TOV 4-2 Soest-SEC BI 0-4 SEC B2 - CJW 0-6 SEC Cl - Hoogland 3-5 Hoogland - SEC C2 0-5 Brederodes - SEC Dl 6-1 SEC D2 - Hoevelaken 5-3 SEC El - IJsselm.vogels 2-0 Roda'46 - SEC Es 6-0 HVC-SECF1 0-10 SEC F2 - Roda'46 1-7 SEC F3 - Hoogland0-3 Saestum - s.o.Soest 1-3 Gedecideerde Soest-overwinning op oude rivaal. In een uitstekende wed strijd met beide ploegen beurtelings in de aanval, sleepte Soest het betere voet bal. Met regelmaat werd de score opge voerd tot 0-3 waarna de thuisclub kort voor tijd wist tegen te scoren. Vanaf de middenstip tegen Saestum met een verrassingsaanval. Het schot van Ruud Post werd door Peter Heems kerk met moeite gekeerd. Na 4 minuten zond Peter v.d. Berg een splijtende dieptepas op Bonne Vondeling, die in de vrije ruimte de uitlopende* Saestum- doelman omspeelde, en vanuit een moeilijke hoek beheerst scoorde (0-1). Enige goede voorzetten met name van de opkomende half Melkert boden Post schietkansen. De Soester-doelman kon met hulp van de verdedigers Janmaat en Hilhorst het gevaar keren. Met schitte rend combinatiespel dicteerde Soest lange tijd de wedstrijd. Diverse overtre dingen van de Zeistenaren werden door de uitstekend leidende heer Van Rooij- en bestraft maar de toegekende vrije trappen leverden niets op. Het centrale duo Gouw-Leegwater wist op correcte wijze de aanvalsdrift van Saestum te be teugelen. Na de thee was het al snel Ton Wolfsen die Vondeling de ruimte in stuurde. De Soest-aanvaller haalde de achterlijn. Zijn voorzet op maat werd door Jeroen van Veenendaal hard en hoog in de tou wen geschoten (0-2). Een schot van Wolfsen werd een prooi voor doelman Weldink en Heemskerk plukte een goe de kopbal uit de hoek. Peter van de Berg kon halverwege de tweede helft door breken, maar werd na het omspelen van de doelman aan de benen gepakt. De terechte strafschop werd door hemzelf op koelbloedige wijze benut 0-3. Toen Heemskerk na enige goede acties hands maakte ging de vrije trap van Post door de muur en verdween in de hoek van het doel (1-3). Het slotoffensief van Saes tum leverde, mede door te gehaast schieten geen gevaar meer op. A.s. zondag speelt Soest opnieuw uit, Nijenrode in Breukelen is de tegenstan der. Jeffrey van de Broekspeler van s.o.Soest Fl, schoot voor de jeugd het seizoen '88/'89 open. Hij scoorde het eerste competitiedoelpunt voor de jeugd. Na hem volgden er nog velen. Jammergenoeg ook diverse tegengoals. De Al van s.o.Soest verloor z'n seizoe nouverture tegen de „betaalde" jeugd van Haarlem. In een opwindende wed strijd bleken de Soesters niet de geluk kigste, en de 3-1 nederlaag was eigen lijk onnodig. Martijn de Jonge zorgde voor het Soester doelpunt. De A-junio ren van s.o.Soest gaan zondag naar Ca- stricum om tegen Vitesse'22 de eerste noodzakelijke punten binnen te halen. De B-junioren speelden ook een onge lukkige wedstrijd. De mannen van Bren Bijlard stonden snel met 4-1 achter, maar wisten toch nog knap terug te ko men. De BI finishte op 4-5. Woensdag 21 september zal voor de 63 achtereenvolgende keer het s.o.Soest schoolvoetbaltoernooi gehouden wor den. Ongeveer vijftig teams van ver schillende Soester basisscholen zullen om de prijzen gaan strijden. Het s.o.Soest voetbaltoernooi wordt geor- gaiseerd door de jeugdactiviteitencom- missie van de blauw-witten en de eerste wedstrijden zullen om 13.30 uur begin nen. In de eerste kompetitieronde is WZ er niet in geslaagd om met twee punten uit Amersfoort te vertrekken. In de aantrekkelijke derby was het WZ dat het beste van het spel had, maar het verzuimde om de gecreëerde kansen te verzilveren. Vanaf het begin zat WZ goed in de wedstrijd. Door goed positiespel en ge disciplineerd spel kon Sova niet in de wedstrijd komen. WZ daarentegen kon na een voorzichtige start het initia tief naar zich toetrekken. De eerste kans was er al na tien minuten toen Peter Sti- luna, na een steekpass vanuit het mid denveld alleen voor keeper Koos Mos terd kwam, maar Mosterd niet kon ver schalken. Daarna ontspon zich een wedstrijd waarin WZ kans na kans kreeg maar het net niet kon viriden. Mosterd heeft gedurende de wedstrijd zeker een drietal zekere doelpunten we ten te voorkomen. Vooral in het midden van de eerste helft en aan het eind van de tweede helft toen de aanvallen van VVZ een niet aflatende bestorming op het Sova-doel betekende. Mosterd ech ter was onverslaanbaar. Sova daarente gen is maar twee maal gedurende de wedstrijd gevaarlijk voor het WZ-doel geweest. In de eerste helft belandde een vrije trap op de dwarsligger en in de tweede helft werd een wegens praten toegekende vrije trap onhoudbaar inge schoten. Na deze achterstand heeft WZ nog wel alles op alles gezet om de gelijkmaker te forceren maar het zag al le inspanningen teloor gaan. A.s. zaterdag speelt WZ uit tegen Ve- luwse Boys. De dames van V.V.Z.'49 zijn de nieuwe competitie uitstekend begonnen. Het damesteam van de Pechvogels werd na een 2-1 ruststand met een 7-1 neder laag teruggestuurd naar Putten. In de eerste helft konden de Puttense dames nog redelijk in de buurt van de Soester dames blijven. Na de rust kwam de Soester aanval pas goed op schot: met een echte hattrick binnen twintig minu ten bracht Petra van Eijkelenburg de stand op 5-1, terwijl keepster Marleen van der Craats bij de stand 4-1 nog even een strafschop stopte. WZ'49-Jeugd De Al junioren van WZ'49 hebben de hooggespannen verwachtingen in de eerste competitiewedstrijd tegen het Amersfoortse Quick meer dan waarge maakt. Ging het in de eerste 45 minuten nog wat moeizaam (1-0), de tweede pe riode gaf het nodige vuurwerk, waarbij de Grauwmeijer-brigade uitliep tot een 6-1 overwinning. De overige jeugdelftallen van WZ zijn over het algemeen sterk begonnen, met uitschieters bij de Cl, dat de Glind met 21-1 van de mat veegde. WZ D2 had geen moeite met s.o.Soest D2, dat op eigen veld met 14-0 het onderspit moest delven en de Fl dat Hoogland F3 met 12-0 versloeg. Met totale uitslagen overzicht ziet er als volgt uit: WZ'49 Al-Quick A2 6-1 K WA A2-WZ'49 A2 2-2 IJsselm.vogels B3-WZ'49 B1 0-6 WZ'49 Cl-De Glind Cl 21-1 WZ'49 Dl-Spakenburg D2 4-3 s.s.Soest D2-WZ'49 D2 0-14 WZ'49 D3-Spakenburg D4 1-2 Spakenburg E2-WZ'49 El 1-7 De postduivenverenigingen deden mee aan een wedvlucht vanaf Dourdan. Af stand circa 468 kilometer. De Vriendschap Er waren 307 duiven in concours, die om 9.30 uur werden gelost met een westen wind. Aankomst eerste duif 18.02.03, snelheid 914.29 mtr. per mi nuut. Aankomst laatste prijsduif zon dag ll-9-'88 9.48.39 uur. Uitslag: B. Schimmel 1, H. van Dijken 2, Alte- naar/Reijerse 4,. A. Stolker 5, J. Kruse^ inanTO, C. Bokma 11, J. Wijnands 15; W. Hoffmann 16. De Zwaluw In concours waren 381 duiven die om 9.30 uur in vrijheid werden gesteld bij een kalme noordwesten wind. Aan komst eerste prijswinnende duif 18.00.19 uur, snelheid 917,20 meter per minuut. Aankomst laatste prijswin nende duif zondagmorgen 9.26.26 uur. Uitslag: J. v.d. Brakel Zoon 1, v.d. Brakel/de Beer 2, H.G. Entjes 3, H. de Bree 4, Th. Wigtman 5, J. van Dijk 7, H. Woudstra 10, K. Kok 14, R. Eimers 16, J.P. Stam 17. Wuustwezel De Vriendschap Vanuit Wuustwezel vertrokken duiven van Soester verenigingen voor een af stand van ca. 95 kilometer. Er waren 569 diven in concours die om 17.30 uur werden gelost met een westen wind. Aankomst eerste duif 18.39.06, snel heid 1384.96 mtr. per minuut. Aan komst laatste prijsduif 18.48.01 uur. Uitslag: B. Schimmel 1, J. Wijnands 2, A. Stol ker 3, C. Bokma 4, T. Stoel winder 5, C. Vaessen 6, J. Koster 7, Altenaar/Reij- erse 8, C.P. Jak Zn. 15, T. Duurland 21, J. Kruseman 22. De Zwaluw In concours waren 898 duiven die om 17.30 uur in vrijheid werden gesteld bij een matige westen wind. Aankomst eerste prijswinnende duif 18.39.21 uur, snelheid 1.385.75 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 18.48.32 uur. Uitslag: A. de Bes 1, H. de Bree 2, W.H. v. Dor- restein 3, J. v.d. Brakel Zoon 4, v.d. Brakel/de Beer 9, J. v.d. Belt Klzn. 17, J. Rams 18, Gebr. Kanters 18, G. Zeypveld 20, K. de Jong/Hogers 21. Soest Er waren 415 duiven in concours die om 17.30 uur met een westen wind ge lost weeden. De eerste prijsduif arri veerde om 18.38.34. Deze haalde een snelheid aan 1391.41 m.p. min. Uitslag: A. v. Homsveld 1, B. v. Hornsveld 2, A. Rookhuizen 3, H. Huisman 4, C. Kamphorst 7, A. Vogel 8, Comb. Mol Zoon 9, A. Teunissen 17. Record aantal deelnemers Maar liefst 50 teams van de Soester ba sisscholen doen woensdag 21 septem ber mee aan het Schoolvoetbaltoer nooi, dat georganiseerd wordt door de Jeugd Aktiviteiten Commissie van s.o.Soest. Ruim 400 jongens en meisjes zullen op deze woensdagmiddag op de velden aan de Bosstraat-Oost ongetwijfeld weer met veel plezier strijden om de ereplaatsen. Nieuw bij op golfsets, ballen, tassen, karren en schoenen van de beste merken. Ook test-clubs te huur. v.Weedestraat 16 - Soest Het is DVS Knollentuin 1 niet gelukt om de eerste competitiewedstrijd met een overwinning af te sluiten. Tegen stander Marlet Boys scoorde in de laatste seconde de gelijkmaker. DVS begon de wedstrijd zeer aanval lend met goede afstandschoten van Ro nald de Rooij en Peter van de Berg. In de zesde minuut was het al raak toen de goed spelende Jan van de Wielen de bal breed legde op de opkomende Rene Ribberink die de bal keihard achter de kansloze keeper van Marlet Boys schoot. Lang kon DVS niet van deze voorsprong genieten, want door twee maal slecht verdedigen kwam Marlet Boys langszij. Halverwege was het 3-2 voor Marlet Boys. Na rust kende DVS een goed kwartier waarbij het de tegen stander helemaal overspeelde. De grie perige Peter van de Berg scoorde in de ze fase maar liefst driemaal na veelal goed voorbereidend werk van de hard werkende Jan van de Wielen. Marlet Boys scoorde in deze fase slechts één maal. Hierna was het opnieuw Ronald de Rooij die met een beauty DVS naar een 4-6 voorsprong schoot. De debute rende Luits Houkes was een paar keer dichtbij een doelpunt maar zag zijn in zet gekeerd door de keeper. Met nog twee minuten te spelen ging al les wat er verkeerd kon gaan ook ver keerd. Een slecht genomen vrije trap van keeper Arie van de Wiel zorgde voor 5-6. Marlet Boys kreeg hierdoor moed en gooide in de laatste minuut van de wedstrijd alles op alles wat resul teerde in de gelijkmaker in de laatste se conde. Na afloop was de teleurstelling dan ook erg groot. DVS 2, zonder Rene van den Deijssel en Rob Kaats, is er in geslaagd om de eerste competitiewedstrijd winnend af te sluiten. Tegenstander SVM Boys 3 werd in eigen huis met maar liefst 6-3 verslagen. Voor DVS 2 scoorde good old Fred Scholten een hattrick, Peter van de Deijssel en Ronald Dorresteijn scoorden respectievelijk twee en één keer. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 r :K VkS; De zaterdag gehouden Paleis Soestdij- kwandeltocht is voor de organisato ren, de wandelsportvereniging "Olympia" een sukses geworden met zelfs een internationaal tintje. Precies 654 deelnemers waren naar Soestdijk gekomen en bleken zeer opgetogen over de fraaie bosparkoersen. In to taal elf groepen streden 's middags om de hoogste eer. Vanaf 10.00 uur kon bij het wijkge- bouw van de Emmakerk aan de Regen- tesselaan worden gestart voor de 5,10, 15, 20 of 25 kilometer naar keuze voor deze 3 le editie van de Paleistocht wel ke onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB) door "Olympia" werd georganiseerd. Veel individuelen, die zich ingeschreven voor de langere afstanden, maar ook groepen maakten hier gebruik van. Een internationaal tintje kreeg de wandeling door de deelname van twee in ons land op vakantie zijnde Denen. Verder wa ren er, behalve uit de vier grote steden, lopers uit onder andere Heelsum, Krabbendijke, Lisse, Tiel en Zeewolde. De onderverdeling van het totaal aantal van 654 deelnemenden gaf de volgende cijfers te zien: 5 km.: 194,10 km.: 203, 15 km.: 100,20 km.: 104 en de 25 km.: 53. Loftuitingen vielen Olympia ten deel voor de fraaie en afwisselende par koersen, dit keer uitgezet in de bossen van Staatsbosbeheer rondom het Ko ninklijk Paleis en de Lage Vuursche. En werd genoten van de nog in volle bloei staande heide. Het feit dat de tocht onder ideale weers omstandigheden kon worden gelopen, leverde de wandelaars weinig proble men van medische aard en daardoor de aanwezige leden van de EHBO uit Baarn weinig werk op. Tussen één uur en half twee was het de beurt aan de groepen die voor de be schikbare prijzen in aanmerking wen sten te komen. De deskundige jury, be staande uit de heren W. de Jong (voor zitter), G. v/d Waerdt, beiden uit Maarsbergen en J.A. Baks uit Soest beoordeelden onderweg de vijf groe pen op de vijf kilometer, de drie op de tien en evenveel op de 20 km.-route. Foto: Herman van Dam. Opvallend was het dat zich voor de vijf tien kilometer geen groepswandelaars meldden. De jury lette o.a. op orde, uniformiteit, zang en verkeersgedrag en kwam tot de volgende uitslagen: 5 km.: 1. 't Slot Zeist 582 punten; 2. Wandelvreugd, Wijk van Aalburg 567 pnt.; 3. De Gondeliers, Hardinxveld- Giessendam 555 pnt. 10 km.: 1. De Gondeliers, Hardinx- veld-Giessendam 615 pnt.; 2. Nooit Gedacht, Oud-Alblas 601 pnt.; 3. 't Slot Zeist 578 pnt. 20 km.: 1. Nooit Gedacht, Oud Alblas 702 pnt.; 2. De Gondeliers, Hardinx- veld-Giessendam 692 pnt.; 3. IHC/ Smit, Kinderdijk 668 pnt. Iedere deelnemer kreeg na afloop een fraaie herinnering mee naar huis, be staande uit een goudbronzen medaille aan een blauw/ wit lint met de afbeel ding van Paleis Soestdijk. Het team van medewerkers van Olympia kan terug zien op een in alle opzichten geslaagd en sportief evenement. Aan de gecombineerde Nederlandse Kampioenschappen Lange Afstand voor gemeenteamtenaren en politie ambtenaren, op vrijdag 16 september in het Drentse Rolde, nemen acht ambte naren van de gemeente Soest deel. Op de halve marathon komen aan de start PietHoogendoorn, Ben Moons, Ton van Dorrestein en Dick Snijrs de en voor de 15 km. vertrekken Piet Majoor, Joop Oranje, Ben van Os en Soerin Bhikhoe. De organisatie van de wedstrijd is in handen van de Sportvereniging Ko ninklijke Marechaussee Noord en de atletiekvereniging AAC'61 Assen. MORGENAVOND van 20.00-24.00 uur GRANDIOOS OPENINGSBAL voor (echt)paren (leerlingen en oudleerlingen) MET DEMONSTRATIE VAN DE NEDERLANDS KAMPIOENEN BALLROOM EN LATIN AMERICAN. Entree f 10,- per paar. Lt. Gen. van Heutszlaan 10 3743 JN Baarn - Tel. 02154 -1 33 19 Wethouder Jan Menne toonde ook op de tennisbaan dat hij over een "ijzeren hand beschikt. Met rugdekking van zijn collega Günther Plomp kan er meestal) weinig fout gaan... Foto: Herman van Dam. Hees heeft zaterdag een meer dan ver diend punt behaald in de eerste com petitiewedstrijd bij LSV in Langbroek. Had men voor de wedstrijd wellicht ge tekend voor een punt in deze lastige uitwedstrijd, achteraf was er toch zo iets van: er had wellicht meer in geze ten. Het eerste kwartier was duidelijk voor LSV. Bij Hees werd te nerveus gespeeld waardoor er veel foutieve passes wer den gegeven en regelmatig onnodig bal verlies werd geleden. Echt uitgespeelde kansen kreeg LSV ook niet en mocht er al eens gevaar dreigen dan bleek dat doelman Hans uit den Boogaard er de ze middag goed het oog op had. Na een goed kwartier begon er wat rust in de Hees-ploeg te komen en ontstonden er ook kansjes zonder dat men tot scoren kon komen. De gelijke/ruststand was dan ook een juiste afspiegeling van de verhoudingen. Na rust en met name het eerste halfuur van de tweede helft was Hees de veel betere ploeg. Er werd nu wel vlot ge combineerd en de spelers wisten elkaar veel makkelijker te vinden dan in de eerste helft. Er ontstonden nu ook echte mogelijkheden en de defensie van LSV kwam onder grote druk te staan. Met veel kunst en vliegwerk en ten koste van twee boekingen wisten de mannen uit Langbroek het gevaar te keren. Toch veerde in de 25e minuut al wat Hees was op toen Hans de Bree in de vrije ruimte werd gelanceerd en oog in oog kwam te staan met de doelman van LSV. Een bij na niet te missen kans zou men zeggen, maar de deze middag overigens met enorme inzet spelende spits verkeek zich even op het wat hobbelige terrein en liet de bal tot ontzetting van de He- zianen van de schoen springen. Direkt hierna twee wissels door LSV met het gevolg dat er weer wat druk op het Hees-doel kwam. Toch wel onnodig liet Hees zich ver op eigen helft terug vallen en er deden zich nogal wat chao tische situaties voor in de laatste tien minuten. Tot scoren kwamen beide ploegen echter niet en bij het laatste fluitsignaal stond de beginstand nog steeds op het scorebord 0-0. Hees-Jeugd De D'tjes moesten de eerste wedstrijd naar Roda in Leusden. Binnen 10 mi nuten stond het 0-2 door Bas en Wou ter v.d. Broek. Net voor rust wist Wou ter nog éénmaal te scoren 0-3. De twee de heft verliep heel anders. Had keeper Mark Walen de le helft niet veel te doen gehad, nu moest hij des te meer optreden wat hij heel goed deed. Maar ook dat was niet genoeg om Roda van scoren af te houden. Zij kwamen zelfs gelijk 3-3. Enkele seconden voor tijd maakte Roda de winnende treffer. De C-junioren moesten voor hun eerste competitiewedstrijd aantreden tegen plaatsgenoot s.o.Soest. Na een voortva rende start ging Hees met een 4-2 voor sprong rusten. Direkt na de rust scoor de Walter Poortvliet 5-2 waarna de te genstander het initiatief overnam en tot 5-4 inhaalde. Pascal Beemer stelde vlak voor tijd de overwinning zeker door een mooie lob. Overige uitslagen: Hees Al - Limvio Al 0-3, Hees El - Roda E5 0-5, Limvio Fl - Hees F 1 11-1. Afgelopen vrijdag en zaterdag vond op het tenniskamp de Harskamp aan de Dorresteinweg voor de eerste keer het tennistoernooi plaats van de ge meente Soest. Alle medewerkers van de gemeente, ook van de politie, de brandweer en gemeentewerken, als mede raadsleden en onderwijzend personeel konden zich voor het toer nooi inschrijven. De deelnemers plaatsten zich op de eer ste toernooidag - de zonovergoten vrij dag - in diverse categorieën voor de hal ve finales. Tussen de wedstrijden door werd er al zonnend genoten van een hapje en een drankje. De tweede dag - zaterdag - bracht het "serieuzere werk". De meest succesvol le toernooispelers waren: Heren-enkel A: Ad van Vliet. Heren-enkel B: René Brink. De bowling-competitieavonden zijn van start gegaan. Dat velen reikhalzend hier naar hebben uitgekeken blijkt wel uit de hoge scores die gegooid werden. O.a. E. Mertens en T. Voorbij (resp. 194 en 185) bij de heren J. Karei en A. Brehler (resp. 186 en 180) bij de da mes. Men kan zich opgeven op maandag en dinsdagavond vanaf 19.00 uur in C-drie. De uitslagen maandag: Flushing Meadow - R.T.C. 4-1 Silver Star I - Nieuw in leaque 1-4 d'Oude Enghe - d' Oude Enghertsl-4 Heineken - Toetanchamon 5-0 Bull's Eye - Turtles 3-2. Dinsdag: Bondsspaarbank - Madam X 2-3 Bodrum - C-drie 0-5 Kings Palace 5-0 't Juk - Bunk 5-0 HAM - Dexcrest 1-4 Trio Bleeker - Happy Hoekers 4-1 Antons groente en fruit - VCS 3-2 The Fifties - Silver Star II 1-4 Strajk - 5-0 Vrijdag jeugd: de Dotjes - M.C.R. Boys 0-5 KLU 3 - Puppies 5-0 the Flipstones - Antons jeugd 3-2 Dames-enkel: Josien Veerman. Heren-dubbel: Jan Booi/Ben Moons Dames-dubbel: Elly van Eiq/Paula v.d. Wegen Mix: Jan Booi/Josien Veerman. De prijzen werden na afloop uitgereikt door burgemeester P. Scholten. Het is de bedoeling dat het toernooi een jaar lijks karakter krijgt. Gezien het succes zal dat streven zeker worden onder steund door de medewerkers van de ge meente Soest. Zaterdag 17 september: WZ'49 15.00 uur Vel. Bots 1 - WZ 1 12.00 uur U'vogels 5 - WZ 2 13.00 uur WZ 3 - VRC 2 14.30 uur WZ 4 - GVW 4 12.00 uur Kamerik 3 - WZ 5 12.00 uur WZ 6 - De Meern 7 HEES 14.30 uur Hees 1 - Posta 1 12.00 uur Hees 2 - Naarden 2 14,30 uur Argon 3 - Hees 3 14.30 uur Eemnes 4 - Hees 4 12.00 uur Hees 5 - WOG 6 SEC-za 12.00 uur SEC 2 - Eemnes 5 14.30 uur Hertha 3 - SEC 3 Zondag 18 september: s.o. SOEST 14.30 uur Nijenrodes 1 - Soest 1 11.00 uur Holland 2 - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - Saestum 2 11.00 uur HMS 3 - Soest 4 11.30 uur SIOS 2 - Soest 6 11.00 uur Soest 7 - Stator 3 10.30 uur LVV 5 - SOest 8 11.00 uur Soest 9 - 't Gooi 6 11.00 uur SDO 6 - Soest 10 14.30 uur Soest 11 - Quick 12 10.00 uur Victoria 8 - Soest 13 14.30 uur Soest 14 - EMM 7 SEC-zo 14.30 uur SEC 1 - Saestum 1 11.00 uur Hoogland 2 - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - V. Boys 2 12.00 uur Kamerik 2 - SEC 4 DAMESVOETBAL (zondag 18 september) 11.00 uur Soest 2 - SEC 1 11.30 uur Saestum 1 - Soest 1

Soester Courant | 1988 | | pagina 17