m Ook voor u is er de ideale matras midPub I van Breukelen biedt aan: m Excellente Rioja 1985 nu leverbaar bij wijnkoperij Joh. Mets Soest 50 jaar geleden 23 September 1938 WOENSQAG 21 SEPTEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 5 JF\ar\ BREUKELEN% ASSURANTIËN NASTGOED FINANCIERINGEN NBtf Soest Soest Soest Soest Makelaardij o.g Wm Soesterfaergsetraat79, Soest 02155-16151. l Mondileder wordt Lederland 'Uit de streek waar de wijnen het wachten waard zijn' Inbraak Noorderweg H/IJNANDS^ H/OON/MODE Tuffende jongen krijgt pak slaag Inbraak Valeriaanstraat Bloedende man vraagt uw aandacht voor Miapth AJ\ A.A. van Breuketen is een onafhankelijk adviesburo met 20 jaar ervaring in verzekeringen, hypotheken, pensioenen, financieringen en aan- en iierkoopbemiddeling in huizen en bedrijfspanden. Om objektief te adviseren bemiddelt A.A. van Breukelen tussen 35 gerenomeerde instellingen. A.A. van Breukelen Assurantiën B.V. Koninginnelaan 40 3762 DG Soest Tel. 02155-17962/23789 lid garaniie voor zekerheid A.A. van Breukelen is uw partner bij de aan- en verkoop van huizen en bedrijfspanden. Deze bemiddeling bestaat o.a. uit het geven van technische adviezen, het opstellen van taxatierapporten en het verstrekken van hypotheekadviezen. Uit ervaring blijkt dat de korte kommunikatielijnen, de efficiënte werkwijze en de daardoor lage kosten kenmerkend zijn voor ons suksesvol bemiddelen. Zo suksesvol zelfs dat wij momenteel voor een aantal relaties met spoed huizen te koop vragen in Soest en omgeving. Wilhelminalaan Vrijstaande villa met garage, praktijkruimten, c. v. en grote tuin (900 m2). Indeling: karakteristieke hal, woonka mer, praktijkruimten, keuken, bijkeuken, toilet en kelder. Etage: 4 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en tweede toilet. Bergzolder Deze villa verkeert in uitste kende staat van onderhoud. f 410.000,- koopsom Koninginnelaan half vrijstaand woonhuis met grote tuin, drie garage boxen en c. v. Indeling: woonkamer met openhaard, tweede woonkamer, grote keu ken met inbouwapparatuur, badkamer, slaapkamer, kel der. Etage: 3 slaapkamers en over loop. Gevraagde koopsom S169.000, - Middelwijkstraat Half vrijstaande villa met ga rage, grote tuin en c. v. Indeling: hal, toilet, woonkamer met L-hoek, keuken, kleine kel der. Eerste etage: ruime overloop, 3 slaapkamers, badkamer. Zolder met vaste trap en 2 rui me slaapkamers, c. v. ruimte. Gevraagde koopsom f269.000,- van Goyenlaan Op de derde etage gelegen 3-kamer hoekappartement met berging en c. v. Indeling: woonkamer, hal, 2 slaapka mers, keuken, bijkeuken, dou checel en toilet. Dit appartement verkeert in uitstekende staat van onder houd. Gevraagde koopsom incl. modern Zweeds Toendra parket en ged. stoffering f 56.500,- SOEST - STEENHOFFSTRAAT VRIJSTAANDE VILLA om te wonen en te werken. Ind.: entree, splitlevel living met half open keuken, ouderslaapka mer, 2 kleinere slaapkamers, badkamer met ligbad; 2e verd.: grote zit-slaapkamer ca. 25 m2, douche; souterrain: werkkamer, kantoocpg flinke berging. !PWj VRAAGPRIJS; f 340.000,- k.k. ;NVM \K '.NPÜ f ii jniviih Mondileder is in zijn 16-jarig bestaan een begrip geworden op het gebied van lederen meubelen bij een groot aantal mensen. Als dochter-onderneming van Vendex groeide Mondileder uit tot elf vestigingen in Nederland, waarbij de vestiging in Soesterberg altijd de be langrijkste is gebleven. Regionaal is deze vestiging niet alleen bekend geworden als verkooppunt van lederen meubelen, maar ook in het or ganiseren van diverse ludieke aktivitei- ten. Exposities van vliegtuigen, antieke auto's en bonsai-bomen werden de laat ste jaren georganiseerd en afgewisseld met kunst - exposities, uiteenlopend van bronzen beelden tot olieverfschil derijen. Doel is steeds geweest de bezoeker te verrassen met zaken die men meestal niet tegenkomt in een meubelshow room. Daarnaast bood de meubelkol- lektie een grote keuze aan exclusieve Mondileder-modellen aangevuld met bekende merken zoals Benz, Durlet en Leolux. Samenwerking De uitbreiding van deze kollektie is de reden dat besloten is tot samenwerking met Lederland. Lederland is een meu belgroep die internationaal van opzet is en reeds in een groot aantal Europese landen verkooppunten heeft, tot zelfs in Amerika toe. Lederland ontwikkelt zelf modellen, die door eigen fabrieken in (hoofdzakelijk) Italië worden gemaakt. Door deze samenvoeging is het moge lijk de klanten een zo groot mogelijke kollektie te tonen om hun keuze te be palen. Voor de inwoners uit de regio is het be langrijk te weten, dat het filiaal aan de Amersfoortsestraat 76 niets zal veran deren aan het organiseren van evene menten, ruime sfeervolle winkelpresen tatie en het adviseren van klanten. Al leen zal men er aan moeten wennen, evenals het winkelpersoneel, dat de zaak vanaf 22 september Lederland heet. "Een excellente wijn, van een top jaar!" Zo omschrijft de heer J. Mets Jr., van de bekende wijnkoperij en de- licatessenhandel Joh. Mets aan de Van Weedestraat, de zojuist binnengeko men Rioja 1985, die vanaf nu lever baar is bij het meest gerenommeerde "wijnhuis" van Soest. Hij is onlangs met zijn echtgenote teruggekeerd van een speciale wijnreis, waarbij met na me het beroemde Rioja-gebied in Noord-Spanje werd bezocht. De speciale aandacht van de heer en mevrouw Mets ging daarbij uit naar het huis Marqués de Céceres in het schil derachtige Conicero, met wie de firma Mets al jarenlang een uitstekende rela tie onderhoudt, in het bijzonder met de eigenaar, de heer Henri Forner. Daar komen ongetwijfeld de beste Rioja-wij- nen vandaan, die gaandeweg ook in Ne derland een nog altijd groeiende schare liefhebbers blijken aan te spreken. Co nicero is dan ook een uniek wijngebied, waar zowel witte als blauwe wijndrui ven uitstekend blijken te gedijen. Het is een van de weinige Spaanse wijngebie den waar ook een heerlijk, frisse witte wijn wordt gemaakt. De beide chateaux van de heer Forner spelen in de Rioja-produktie een voor aanstaande rol. Dat deze "wijnbouwer" van Franse afkomst is is daarbij niet zonder betekenis, want hij heeft zich bewust toegelegd op de Rioja-wijnen met een tikje "Franse inslag". Qua ka rakter komt de Rioja van Marqués de Caceres namelijk enigszins overeen met de Bordeaux-wijnen die met name in Nederland bijzonder populair zijn. Het mag daarom geen verwondering wek ken dat Nederlandse wijnkenners steeds vaker een voorkeur aan de dag leggen voor deze prachtige Spaanse wijn, die overigens pas in 1975 in Ne derland werd geïntroduceerd. De firma Mets was één van de eerste vaderlandse wijnkopers die de Rioja aan de ken ners/fijnproevers konden presenteren. Evenwicht De Rioja van Marqués de Caceres ken merkt zich, aldus de heer Mets, door een uitstekend evenwicht tussen het "hout" en het "fruit". Dat heeft te ma ken met de wijze waarop de wijn na de oogst wordt bewaard, voordat zij ge schikt is voor consumptie. De Rioja rust eerst 15 maanden in het houten vat, en daarna nog eens 15 maanden "op fles". Door toepassing van de modernste, zeer strenge controles is de Rioja van Marqués de Caceres van perfecte kwa liteit. Mocht een oogst eens een jaar minder goed uitvallen, dan wordt dat jaar bij de produktie overgeslagen. Op die manier worden uitsluitend zeer goe de wijnen onder het etiket van Marqués de Cóceres aangeboden. Daarvan heb ben de heer en mevrouw Mets zich - voor zo ver dat nodig mocht zijn - eens te meer overtuigd tijdens de afgelopen reis. Die werd overigens gemaakt in ge zelschap van nog een aantal Nederland se wijnkopers, allen aangesloten bij "Gastrovino", de organisatie waarin zich een aantal van Nederlands meest vooraanstaande wijnkopers hebben verenigd. Uitstekend jaar De Rioja die nu in Nederland is gearri veerd is afkomstig van de oogst van 1985, een uitstekend jaar, waarvan de kwaliteit volledig overeenkomt met het topjaar 1975. Over die "jaargang" spreekt bijvoorbeeld de beroemde wijn-deskundige Hubert Duijker in zijn boek uitsluitend in lovende bewoordin gen. De heer en mevrouw Mets hebben in Spanje de wijn zelf geproefd en kun nen dus uit eigen ervaring bevestigen dat het hier om een excellente Rioja gaat. Als gediplomeerd vinoloog hoeft aan het oordeel van de heer Mets Jr. be paald niet te worden getwijfeld, maar hij onderstreepte zijn vakmanschap door ter plaatse deel te nemen aan een wijnproeverij, waarbij de diverse jaar gangen moesten worden herkend. Ook zijn echtgenote deed mee, en beiden ontvingen voor hun opvallende "score" een diploma. De nieuwe Rioja 1985 is vanaf heden volop leverbaar bij de firma Mets, die overigens terecht wordt vermeld in het blad "Alliance" - een uitgave van een groep toprestaurants - als een van de meest gerenommeerde wijnhandelaren van Nederland, met name opgrond van het brede assortiment, de grote kennis van zaken en de bereidheid de consu- De heer J. Mets Jr. in de kelders van het chateau Mdrques de Caceres, waar ook de Rioja van 1985 wordt bewaard. ment met raad en daad terzijde te staan. Een vermelding die de Soester wijnko pers niet alleen tot eer strekt, maar te vens hun vooraanstaande positie in Soest aangeeft op hun vakgebied. De Rioja 1985 van Mdrques de Caceres is bij de firma Mets verkrijgbaar voor de aantrekkelijke prijs van f 10,75 per fles. Bij aankoop van 12 flessen geldt een prijs van f 9,75. Bij een inbraak in een woonhuis aan de Noorderweg heeft de dader o.m. een halsportemonnee met 40 gulden en een hoeveelheid buitenlandse valuta buit gemaakt. Hij kwam via het balkon aan de achterzijde, waar een raam op een kier stond, het huis binnen. Via de schuifpui op de benedenverdieping bleek hij het pand weer te hebben verla ten. Schuimrubber, binnen- vering, kombispring, polyether? In kombinatie met welke bedbodem? Laat deze vraag u niet weerhouden van een goede nachtrust, Kom voor het antwoord en een persoonlijk advies naar de Bedderie specialist. DE BEDDERIE SPECIALIST WEETALLES OVEREEN GEZONDE NACHTRUST. SoesierbergsGstruBt 37 Soest - Tel. 13097 Een 'toevalstreffer' is een dertienjari ge jongen uit Soest noodlottig gewor den. Hij tufte terwijl hij op de Nieu weweg fietste. Zijn speeksel kwam daarbij door een openstaand raam in een rijdende bestelauto terecht. De betreffende chauffeur was razend en stopte om de jongen een pak slaag te geven, hetgeen hij ook in daden omzette. De jongen deed daarop aangifte van mishandeling bij de poli tie. Die is nu op zoek naar een vrouw, die met haar kind achter de jongen fietste en getuige was van het voorval. De vrouw wordt verzocht contact op te nemen met de politie. Een onbekende dader heeft vrijdag avond, terwijl de bewoner hooguit een uurtje afwezig was, ingebroken in een woning aan de Valeriaanstraat. De ach terdeur bleek te zijn opengebroken. Vermist worden tien bank-overschrij- vingsformulieren en acht eurocheques. Vermoedelijk heeft de bewoner de da der bij thuiskomst overlopen, want hij wist te vertellen dat hij een harde klap hoorde, waarschijnlijk van de schuifpui op de eerste verdieping. De dader was echter niet meer te bekennen. De politie kreeg zaterdag een telefoon tje van de Wiardi Beckmanstraat. Voor bijgangers hadden daar een auto zien staan, met daarin een man met een bloedend hoofd. Lter kwam er bericht dat men de auto had zien rijden bij het Paleis, in de richting Baarn. De Baarnse politie werd ingeschakeld. Die kon later mededelen dat de man was overge bracht naar het ziekenhuis. Over aanlei ding en toedracht is niets bekend. COMPUTER FORMULIEREN in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplag en - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zjn op daartoe strekkende verzoe ken met toepassing van de daarbij ge noemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: het vernieuwen en vergroten van een garage, Den Blieklaan 29 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50 lid 8 van de Wo ningwet); het bouwen van een garage/berging, Morane 2 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het verhogen van een schoorsteen, De Beaufortlaan 24a (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 22 septem ber 1988 eventuele bezwaren schrifte lijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (9.00 - 12.00 uurl in het kantoor van Milieu en stadsbeneer, afdeling bouw zaken, (kamer 021), Lange Brinkweg 77, ter inzage. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: 1het bouwen van een garage/berging/ carport, Beetzlaan 128 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning) 2. het bouwen van een woonhuis, Cho- ristenpad 83, sectie G, nr. 7520 (arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 96 van de Wet Geluidhinder) 3. het vergroten van een woonhuis, Nieuweweg 30a (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 4. het plaatsen van 8 lichtmasten en een erfafscheiding, Bosstraat 57a (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 50 lid 8 van de Wo ningwet). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken (W.R.O.) en een termijn van één maand (Wet Geluidhinder), te rekenen vanaf donderdag 22 september 1988 eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde temijn tijdens kantooruren (9.00 - 12.00 uur) in het kantoor van Milieu en stadsbeheer, afdeling bouwzaken, (kamer 021), Lange Brinkweg 77 ter inzage. Extra raadsvergadering Donderdag 6 oktober wordt 's avonds om half 8 in het Griftland college, Noorderweg, een extra raadsvergade ring gehouden over het Definitieve Ontwerp Nieuwe Gemeentehuis Dal- weg. Voorafgaande aan deze vergadering vindt woensdag 28 september 's avonds om half 9 in de commissiekamer ge meentehuis over dit onderwerp een ex tra openbare vergadering plaats van de Raadscommissie Nieuw Gemeente huis. Hinderwetaanvraag Bij de afd. Milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brinkweg 77, ka mer 017, ligt vanaf heden op werkda gen van 8.30 - 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tij dens de openingsuren ter inzage de ver zoeken met bijlagen van: a. Stal van Helden v.o.f., Birkstraat 146B, voor het oprichten van een pension-, trainings- en handelsstal/ dekstation t.b.v. paarden op het per ceel Birkstraat 146B; b. Drukkerij De Horizon b.v., Kerk straat 48, voor het oprichten van een drukkerij op het perceel Kerkstraat 48. c. Meubelatelier "Het Ambacht" b.v., Beckeringhstraat 5a, voor het op richten van een ambachtelijke meu belmakerij op het perceel Becke ringhstraat 5 a. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dag tekening van deze kennisgeving schrif telijk worden ingediend bij het gemeen tebestuur. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen, voor a:op een openbare zitting waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten wisseling op dins dag 4 oktober 1988 om 09.00 uur v.m. in de commissiekamer, Lange Brinkweg 77. voor b:op verzoek tot 5 oktober 1988; men gelieve daarvoor een af spraak te maken, voor c: op verzoek tot 22 oktober 1988; men gelieve daarvoor een af spraak te maken. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schrifte lijk of mondeling bezwaren heeft inge bracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Ontwerp- hinderwetvergunningen Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen vergunning te verlenen op de verzoeken van: a. A.H.E. van Keken, Prins Bemhard- laan 42, voor het oprichten van een horecabedrijf op het perceel Prins Hendriklaan 1; b.J.G.M. Vestering, Rademakerstraat 6, Soesterberg, voor het oprichten van een restaurant-bedrijf op het per ceel Rademakerstraat 6, Soester- berg; c. W. Rolvink, Versteeghlaan 52, Soes terberg, voor het oprichten van een café-bedrijf op het perceel Radema kerstraat 34, Soesterberg. De ontwerpvergunningen liggen vanaf heden 14 dagen ter inzage bij de afd. Milieubeheer van de gemeente, Lange Brinkweg 77, kamer 017 op werkdagen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek tijdens de openingsuren en voor b. en c. in de hulpsecretarie te Soesterberg. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werpvergunning kunnen tot 5-10-1988 schriftelijk worden ingediend bij Bur gemeester en Wethouders. De ingeko men bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desgevraagd worden de persoonlijke gegevens van de indieners niet bekend gemaakt. N.B. Beroep tegen de vergunning kan later slechts worden ingesteld door degenen die reeds monde ling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aan tonen dat zij niet in staat waren be zwaar te maken. vanaf Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend op het verzoek van: B.V. Italiaans Terrazzobedrijf A. Le- narduzzi, Nieuweweg 29a, voor het oprichten van een terrazzobedrijf op het perceel Nieuweweg 29a. De positieve beschikking ligt vanaf he den één maand ter inzage bij de afd. Milieubeheer van de gemeente, Lange Brinkweg 77, kamer 017, op werkda gen van 8.30 - 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tij dens de openingsuren. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door degenen die reeds mondeling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren eer der bezwaar te maken. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin nen één maand na de dagtekening van deze kennisgeving. Zij die beroep in stellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit ver zoek moet binnen bovengenoemde ter mijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. R.V.V. Burgemeester en wethodders van Soest; overwegende, dat in de flatwoningen A. Cuyplaan 204 t/m 298 houders van invalidenparkeerkaarten gehuisvest zijn; dat het voor hen en voor bezoekende houders van dergelijke kaarten gewenst is op korte afstand van de toegang tot de woningen te kunnen parkeren; dat op grond daarvan behoefte bestaat aan parkeerruimte voor houders van in validenparkeerplaatsen; gelet op het besluit van de raad van deze gemeente van 17 februari 1967, afde ling I, nummer 5645, waarbij hun colle ge de bevoegdheid werd overgedragen tot het nemen van besluiten als bedoeld in artikel 132 van het R.V.V.; mede gelet op de betreffende artikelen van het R.V.V.; besluiten: I. door middel van het plaatsen van het bord 54c de twee voor de woningen A. Cuyplaan 214 en 216 gesitueerde parkeerplaatsen aan te wijzen als par keerplaats invaliden-algemeen. Informaties: Info-centrum. STEENHOFFSTRAAT 9a, Telefoon 02155-22555. Open maandag f.m. vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service) Soest De van der Huchtscbool 25 jaar DRUKBEZOCHTE RECEPTIE Zaterdag werd het 25 jarig bestaan van de Van der Huchtschool alhier her dacht. In de feestelijk versierde school werd ter herdenking van dit feit om vier uur een receptie gehouden, die zeer druk bezocht was. Zoo zagen wij Burgemeester Mr. W.A.J. Visser, Prof. J. Minaert uit Utrecht, Ir. Felix Orth, de beide laatste oud-leeraren aan deze school, Mevr. A. Buis man, praesidente van de Ned. Bond van Kinderbescherming uit Den Haag, Rinke Tolman, de hoofden van verschillende scholen, Notaris A.O. Dam mers, de raadsleden Hom, Hornsveld en v.d. Ven, dr. J.G.A. Rupert, verte genwoordigers van de Bellamy Vereen en de Esperanto beweging alsmede vele oud-leerlingen en anderen. De heer J. v.d. Wey, voorzitter van het schoolbestuur, heette de aanwezigen welkom, speciaal Burgemeester Visser, Ir. Felix Ort en Prof. Minaert. Na mededeeling te hebben gedaan van de vele schriftelijke bewijzen van ge- lukwenschen, waaronder een telegram van den Inspecteur van het lager on derwijs, den heer Van Loon, memoreerde spr. de geschiedenis der school. Op 1 September 1913 werd de school gesticht door den heer en mevr. Lode- wijk van Mierop, die niet tevreden met het gewone openbare onderwijs meer de persoonlijkheid van den leerling op den voorgrond wilden brengen. In de villa, die nu jeugdherberg is, aan de Bosstraat, werd begonnen met 9 leerlin gen. MINDERJARIGE ONTVLUCHT Zondagmorgen is de 14-jarige J.D., die door de kinderbescherming uitbe steed is bij de familie H. alhier, zijn pleegouders ontvlucht. Denzelfden nacht te 3 uur, pikte de Haagsche polie hem op, toen D. aldaar in de stad rondzwierf. Hij is op transport gesteld naar Amsterdam, terwijl de familie H. de Kinder bescherming bericht heeft, op zoo'n dankbaren pleegzoon geen prijs meer te stellen.

Soester Courant | 1988 | | pagina 5