Justitie looft f 25.000 uit voor tip over schutter Soesterberg Zeven medailles voor Vincent Maassen 99 zo gezien n MUGRO CDA wil meer nieuwe senioren -woningen Herfsttijd, gezellige tijd EVEN NAAR JAC. HERMANS wmoF BOS EN DUIN bj WASIEL STEITNER Rechercheteam tast nog volledig in het duister Peter van Dorp (40) overleden Soest - SEC Automobilist over de kop na botsing Paard in paniek Voor twintig miljoen gulden Westland/Utrecht 'least' nieuw gemeentehuis van Soest In de buurt van winkelcentra TRA T EU R'CA TERING Oesters- en paddestoelen-tijd Wild- en noten-tijd Bessen- en spruitjes met kastanjes-tijd Stoofpeertjes- en Apfelstrudel-tijd Kortom, „Le Saladier"-tijd. Soester wordt maandag 31 oktober gehuldigd Antwoord op vragen van Prog. Soest 'Sport-reisje Plomp en Hilhorst competentie van Sportstichting' MANDARIJNEN SATSUMAS NIEUWE OOGST kilo 500 gram Miniprus&^axi-keus TIROLER LUNCHCONCERT a.s. zondag 30 oktober vanaf 13.00 uur m.m.v. EEMLANDER BLAASKAPEL en DISCO HENK SCHOUTEN door Gerand Fbu! In de rij Kerstpakketten voor Polen BOSAL UITLAATCENTER en AUTOBANDEN SERVICE tegen hoge kortingen en GRATIS montage. NIEUW Kom Karpetten Kijken De Officier van Justitie heeft maandag j.l. een beloning van 25.000 gulden uitgeloofd voor informatie die kan lei den tot het bekend worden van de identiteit van de geheimzinnige schut ter, die vorige week maandagavond in Soesterberg enkele passerende auto's beschoot. Daarbij kwam de 24-jarige Peter Troost uit Soesterberg om het leven. Het regionale Recherche-Bij standsteam (RBT) tast nog volledig in het duister over de dader(s) en het eventuele motief. Pas vorige week woensdagmorgen maakte de politie bekend dat op maan dagavond 17 oktober omstreeks tien uur schoten waren gelost vanaf de "Soester" zijde van de Amersfoortse- straat, waarbij naar achteraf werd vast gesteld de 24-jarige Soesterberger was geraakt. Getuigen hadden hem, rijden de in de richting Amersfoort ter hoogte van het Kontakt der Kontinenten, plot seling vreemde manoeuvres zien ma ken en bij de kruising Richelleweg tot stilstand zien komen. Zij constateerden dat de bestuurder gewond was, naar zij veronderstelden door een opspattende steen die ook de ruit had vernield, en brachten hem naar een huisarts. Die liet hem, inmiddels in kritieke toestand, on middellijk naar het ziekenhuis de Lich tenberg overbrengen. Daar overleed hij dinsdagmorgen zonder nog bij kennis te zijn gekomen. Sectie wees uit dat zich in het hoofd van het slachtoffer metaals plinters bevonden, waarvan de her komst aanvankelijk onduidelijk was. Dinsdagmiddag meldde zich bij de poli tie een inwoner van Soesterberg met de mededeling dat hij maandagavond in zijn auto omstreeks dezelfde tijd was beschoten op ongeveer dezelfde plaats. Ook hij had aanvankelijk gedacht aan een opspattende steen, maar had later vastgesteld dat er een kogel was afge vuurd, die een gat in het portier had achtergelaten. De kogel werd terugge vonden in de rugleuning van zijn autos toel. Misdrijf Vanaf dat moment ging de politie uit van een misdrijf en werd het regionale recherche-bijstandsteam ingeschakeld, dat vanaf woensdag met 35 man op de zaak werd gezet onder leiding van kapi tein W.V. Raa van de Rijkspolitie. Spoedig daarna werd het incident in de publiciteit gebracht, niet alleen in de kranten, maar ook op de televisie. Al met al leverde dat in de afgelopen week ongeveer 50 tips op, die alle werden of worden nagetrokken. Mede door de publikaties meldde zich vorige week nog een dame uit Amers foort, die vertelde dat zij diezelfde avond, echter rijdend in tegenstelde richting, ter hoogte van de Dumoulin- kazerne, was beschoten van de andere zijde van de Amersfoortsestraat; Ook zij had een knal gehoord en aanvanke lijk aan een steentje gedacht. Bij onder zoek werd in de deurstijl van haar wa gen een kogelgat aangetroffen, alsmede kogelresten in het portier. Voor zover kon worden nagegaan - de kogelresten bleken in alle gevallen nogal te zijn ver vormd - ging het steeds om kogels van hetzelfde kaliber. Zeist Dat gold ook voor de sporen die werden aangetroffen in de garage van een wo ning aan de Oude Woudenbergse Zandweg in Zeist (enkele kilometers van de plaats waar de auto's werden be schoten), waarvan de bewoners zich na de publikaties herinnerden dat ze op de bewuste maandagavond omstreeks 22.20 uur ook een knal hadden ge hoord. Bij onderzoek bleek zich in de houten daklijst van de garage een gat te bevinden, met resten van een kogel van hetzelfde kaliber. Peter van Dorp van de Soester poli tie is vorige Week donderdag plotse ling overleden. Hij werd tijdens zijn werkzaamheden aan zijn bureau getroffen door een hartstilstand. Hij werd 40 jaar. Van Dorp kreeg na zijn zesjarige dienstverband bij de Koninklijke Marechaussee in 1974 een aanstel ling als agent bij het Soester korps. De opleiding aan de politieschool sloot hij met goede cijfers af, maar door een storing in de bloedcircula tie kon hij niet aan de lichamelijke testen voldoen. Hij werd benoemd in een admini stratieve functie op het bureau, waar hij zich ontwikkelde tot medewerker van de technische dienst. De bereid heid tot medewerking stond bij Peter van Dorp hoog in het vaandel. In het belang van het onderzoek wil het RBT nog geen mededelingen doen over het kaliber en de aard van het vuurwa pen. Vooralsnog gaat men ervan uit dat de onbekende schutter willekeurige doelen heeft gekozen; er is geen enkele relatie vastgesteld tussen de bestuur ders van de auto's en de bewoners van het huis in Zeist. Enquête Maandag j.l. hield de politie op de Amersfoortsestraat een enquête onder de verkeersdeelnemers aan beide zij den van deze weg en bij de kruisingen Van Weerden Poelmanweg en Richel leweg, waarvoor het verkeer werd stop gezet. Dat gebeurde ook op de Oude Woudenbergse Zandweg in Zeist. De bestuurders kregen o.a. een vragenfor mulier voorgelegd; met de antwoorden hoopt het rechercheteam eventueel nog meer informatie te kunnen verkrijgen. In totaal werden bijna 1000 automobi listen met dat doel ondervraagd. De ge gevens worden momenteel geanaly seerd. Volgens woordvoerder J.H.P. van Haaften van het RBT was er gisteren - voor het ter perse gaan van deze krant - nog geen aanwijzing voor de concrete richting waarin het onderzoek kan wor den voortgezet. "Alle tips worden gere chercheerd." Het recherche-bijstandsteam doet ove rigens ook nu - ruim een week na het in cident dat in Soesterberg tot grote ver slagenheid en ongerustheid heeft geleid - graag een beroep op eventuele getui gen om zich te melden. "Elke aanwij zing, hoe klein ook, kan van belang zijn," aldus Van Haaften. "Misschien zijn er mensen met herfstvakantie ge weest en zijn ze pas nu op de hoogte van wat er voorgevallen is." Wie meent nog over eventuele rele vante informatie te beschikken wordt dringend verzocht zich in verbinding te stellen met het recherche-bijstands team, dat is ondergebracht in het poli tiebureau aan de Dalweg, tel. 19444 (toestel 330). De voetbalderby Soest - SEC in de derde klasse D van de KNVB staat aanstaande zondag op het program ma. De aftrap van het duel wordt om 14.30 uur verricht door Monique Knol. Bij winst kan SEC op gelijke hoogte komen met s.o. Soest, dat tot dusver zeven punten uit zes wedstrijden pak te en dat eigenlijk moet winnen om de aansluiting met de kop niet te verlie zen. Een voorbeschouwing op de sport pagina. In zijn woning is een 21-jarige Soester aangehouden door de politie. Hij was niet lang daarvoor met zijn auto over de kop gevlogen nadat hij tegen een boom was gebotst. Na het eenzijdige ongeval was hij door gereden, maar de politie kon hem ach terhalen om hem na de blaastesten en de bloedproef een rijverbod van acht uur op te leggen. De man had te veel al cohol tot zich genomen. De politie werd zaterdagavond te hulp geroepen bij een woning aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg. Daar was de 15-jarige dochter des huizes zojuist thuis gekomen van een ritje met haar paard. Omdat ze daar bij om een auto heen moest die op de oprit geparkeerd stond reed ze over een rooster boven de kelder van het huis. Dat was niet bestand tegen het gewicht van het paard en zijn berijd ster. Het dier zakte erdoor en kwam zodoende in een smal gangetje voor de kelder terecht. Het paard kon daar geen kant op en raakte zodanig in paniek dat het door een dierenarts verdoofd moest wor den. Later wist de brandweer het dier met een takel uit zijn benarde positie te bevrijden. Het werd overgebracht naar het paarden-hospitaal in Utrecht. Het meisje werd per ambulance naar ziekenhuis de Lichtenberg vervoerd. Ze bleek een aantal ribben te hebben gekneusd. De gemeente Soest gaat het nieuwe gemeentehuis aan de Dalweg "leasen" van Westland/Utrecht Leasing b.v. Het College van B. W. heeft de on derhandelingen met deze financie ringsinstelling deze maand afgerond, nadat in een eerder stadium vier "geldgevers" waren benaderd voor een offerte. De belasting-inspecteur is akkoord met deze "constructie". Een en ander blijkt uit het raadsvoor stel, dat het College vorige week heeft "In het algemeen wordt in het beleid te weinig rekening gehouden met de be langen van ouderen, terwijl juist een zelfstandige huisvesting de belangrijk ste garantie is om maatschappelijke zelfstandigheid te behouden en om te blijven deelnemen aan het sociale ver keer. Wonen is veel meer dan een dak boven je hoofd." Deze constatering doet de CDA-fractie in de Soester gemeenteraad in het ini tiatief-voorstel "Woonmogelijkheden Ouderen", dat onlangs is ingediend bij het College van Burgemeester en Wet houders. De christen-democraten be pleiten daarin een aantal concrete maatregelen om te gaan voorzien in de duidelijke behoefte die er volgens hen in Soest bestaat aan senioren-wonin gen, met name in de buurt van de (win kelcentra. In de eerste plaats wil het CDA het ter rein rondom het (oude) gemeentehuis r aan de Steenhoffstraat en het terrein van "Meubi Dick" in Soesterberg daar voor bestemmen. Verder wil men dat er ook bij andere winkelcentra wordt uit gekeken naar dit soort mogelijkheden. Daarnaast vindt het CDA dat er uit de miljoenenreserves van het grondbedrijf best een bedrag opzij kan worden ge legd voor deze projecten, die ook be langrijk zijn voor de werkgelegenheid. De fractie wil van het College nog dit jaar uitsluitsel krijgen over de ideeën die zij in het initiatief-voorstel heeft neergelegd. Behoefte groeit Dat voorstel knoopt aan bij de constate ringen in het woonwensen en -behoef ten-onderzoek onder ouderen, waarin o.m. staat dat het aantal ouderen-huis houdens (boven 55 jaar) zal toenemen van een kwart nu tot een-derde in het jaar 2000, ofwel van ruim 9000 naar bijna 12000 personen. De behoefte aan senioren-woningen neemt dus toe, ook al door de toenemende wens om langer zelfstandig te blijven in plaats van on derdak te vinden in de (kleinere) ver zorgingshuizen. Het onderzoek heeft ook aangetoond dat er, als het aan de ouderen ligt, welis waar verhuisd wordt, maar dan van koop- naar huurwoningen. Er komen dus nauwelijks goedkope, grote huur woningen vrij, terwijl dat juist van be lang is voor de doorstroming. De be staande voorraad senioren-woningen is zeer klein en er komt jaarlijks maar een fractie van vrij. Er zal dus meer (nieuw) gebouwd moeten worden. Het CDA vindt dat ook en meent dat het beleid erop gericht moet zijn dat ou deren niet geïsoleerd worden. "Maat schappelijke uitstootprocessen en min der grote mobiliteit dragen ertoe bij dat ouderen steeds meer op woning en woonomgeving zijn aangewezen voor de zingeving van het bestaan. Want met het ouder worden kunnen allerlei ver anderingen optreden, prettige en on prettige. Belangrijk is ook het kontakt- patroon en het risico van vereenzaming. Noodzakelijk kwaad Ouderen willen om die redenen wel verhuizen, maar dat komt er meestal toch niet van, door gebrek aan geschikte mogelijkheden. Men blijft zitten waar men zit, en als het dan echt niet meer gaat blijkt het verzorgingstehuis het eni ge alternatief, dat overigens meestal wordt gezien als een noodzakelijk kwaad, een "negatieve woonwens", al dus het CDA. Ouderen voelen er doorgaans niet voor naar een kleinere woning te verhuizen, hoe wenselijk dat ook is voor de door stroming. Verhuizen is vaak noodzake lijk als de buurt "uitdunt" (winkels), waardoor hun afhankelijkheid toe neemt, al willen ze dat zo lang mogelijk uitstellen. Volgens het CDA gaat het niet alleen om prettige woningen in een veilige en goed functionerende omgeving, maar ook om de mogelijkheden tot activitei ten in en om de woningen, om goed be reikbare voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en postkantoor. Het onmiskenbare tekort aan specifiek voor ouderen geschikte woningen kan inge lopen worden door vrijkomende bouw terreinen te reserveren voor senioren woningen, waardoor welzij nsbe vorde rende" woon-situaties tot stand worden gebracht, aldus de CDA-fractie. gepubliceerd. De overeenkomst heeft betrekking op een lease-bedrag van twintig miljoen gulden - met een kleine marge naar boven of beneden - voor een termijn van minimaal tien en maxi maal 40 jaar, en treedt in werking zodra het gebouw bedrijfsklaar wordt opgele verd. De lease-prijs bedraagt f 1.652.257 per jaar (de eerste tien jaar). Na die tien jaar kan de gemeente het contract verlengen, het gebouw kopen tegen een bedrag dat gelijk is aan de res tantschuld, of huren. De juridische eigendom van het ge bouw berust tijdens de lease-periode voor 50 bij de gemeente en voor 50 bij Westland/Utrecht. De construc tie levert een aanzienlijk rentevoordeel op, omdat de BTGW niet in één keer wordt betaald, maar over een aantal ja ren wordt uitgesmeerd. Tachtig procent van de BTW wordt tien jaar uitgesteld. Geen 'truc' Het College tekent daarbij het volgende aan: "Hiermede willen wij nog eens na drukkelijk de hardnekkige publicaties uit de wereld helpen, als zou het gaan om een 'truc' om de BTW te 'omzeilen'. De verschuldigde BTW wordt dus vol ledig betaald." Uiteraard wordt het voordeel iets minder als de BTW wordt verlaagd van 20 naar 18,5 zoals de regering van plan is. Het College heeft een berekening ge maakt van het rentevoordeel (bij 20 BTW), dat laat zien dat er na 10 jaar f 1.037.000,-, na 20 jaar f 1.545.000,-, na 30 jaar f 1.651.000,- en na 40 jaar f 1.655.000,' wordt bespaard. Bij 18 BTW luiden die bedragen resp: f 972.000,-, f 1.428.000,-, f 1.486.000,- en f 1.520.000,-. De berekening laat het totale kostenverschil zien tussen de lea se-constructie en een traditionele le ning op basis van annuïteiten. De bal vloog erdoor, van zoonlief, die etter ruiten aan scherven, wat een gekletter NU dubbel glas sprak papa bars uit de spaarpot van zoonlief. Nu is 't netter. Beckeringstraat 50 Soest (werkplaats woonhuis) BEL 1 60 55 Of 1 84 29 EN WIJ KOMEN! Openingstijden: dagelijks van 10.00-20.00 uur - zondags van 15.00-20.00 uur 's woensdags gesloten F.C Kuyperstraat 3 3761 EG Soest Tel:02155-24664 Vincent Maassen uit Soest heeft op de Paralympics in Seoul niet minder dan zeven medailles in de wacht gesleept. Op verschillende zwemonderdelen won de zestienjarige scholier een gou den, twee zilveren en vier bronzen plakken. Op de 100 meter vrije slag, één van de koningsnummers op de spelen voor gehandicapten, zwom hij een wereldrecord: 1.02.55. "Hij is natuurlijk blij. Vooral met de gouden medaille is hij in zijn nopjes," vertelt zijn vader die af en toe zijn zoon aan de telefoon had en af en toe de pres taties doorkreeg van ouders van andere deelnemers. "Hij is wel doodop, want hij heeft bijna alle afstanden gezwom men. De laatste dag had hij eindelijk tijd om Seoul te bezichtigen. Vincent is blij dat het achter de rug is. Hij wil eerst weer eens gewoon aardappels en groen ten eten en daarna lekker slapen." De lange vliegreis naar Seoul was be hoorlijk vermoeiend geweest. Het le verde hem problemen op bij de trainin gen, maar een dag voor de eerste wed strijden kwam Vincent weer in zijn rit me. Dat bleek ook wel uit de zilveren medaille die hij direct op de 400 meter vrije slag veroverde. Daarna volgden een bronzen plak op de 100 meter rug slag en de gouden medaille op de 100 meter vrije slag. Op de 200 meter wis selslag werd Vincent derde, evenals op de 4x50 meter wisselslag. Zilver kreeg Vincent omgehangen na de estafette op de 4x100 meter vrije slag en afgelopen Vincent Maassen zag in Seoul zijn trainings-inzet beloond met zeven me dailles. maandag won hij zijn vierde bronzen medaille op de 4x50 meter vrije slag. Huldiging Vincent, die drie maanden na zijn ge boorte zijn rechter onderbeen moest missen, is vandaag met de Nederlandse Olympische ploeg teruggekeerd op Schiphol. Nederland won overigens 82 medailles op de Paralympics. De Soes ter zwemmer zal maandag worden ge huldigd door het gemeentebestuur en de bevolking voor zijn zeven medailles, 's Middags wordt Vincent Maassen om half vier thuis opgehaald. Hij wordt eerst naar het gemeentehuis gereden, waar het College zal instappen. Daarna gaat de rit via de Van Weedestraat, het Nassauplantsoen, de Nassaulaan en de Waldeck Pyrmontlaan naar het over dekte zwembad De Turf. Daar zal de huldiging plaatsvinden. Eerder stuurde de gemeente al een telegram naar Seoul om Vincent te feliciteren, hetgeen wet houder drs. Günther Plomp persoonlijk ook bij de ouders van Vincent deed met een bos bloemen. Bij de huldiging zal onder meer een delegatie van de christelijke mavo in Amersfoort, de school waar Vincent de lessen volgt, aanwezig zijn. Men heeft gekozen voor De Turf, omdat Vincent Maassen de medailles in het Olympische zwembad verzamelde. Het uitstapje dat het Soester sportduo Plomp en Hilhorst - resp. wethouder Sportzaken en directeur Sportstich ting - in oktober naar Spanje heeft ge maakt was een aangelegenheid die tot de competentie behoort van de zelf standige sportstichting. Binnen de stichting heeft het geen aanleiding tot discussie gegeven. Dat staat te lezen in het antwoord op de kritische vragen van Jan Visser (Pro gressief Soest), die het College om op heldering had gevraagd. De kosten van de "studiereis" bedragen een kleine 4000 gulden, "exclusief 2 a 3 diners", en komen ten laste van de begroting van de Sportstichting en vervolgens als al gemene kosten van de diverse exploita tielasten van de sport voorzieningen. Al eerder heeft het College betoogd - o.a. naar aanleiding van de reis naar Moskou - "dat beleids- en adviesfunc tionarissen zich breed dienen te oriën teren over achtergronden van beleids opvattingen hun beleidsterrein betref fende". Dat zo'n studiereis van belang is blijkt volgens het College wel uit de brede deelname van bestuurders van velerlei politieke schakeringen en van uit zakelijke en ambtelijke zijde. Naar objectieve maatstaven is het ren dement niet te concretiseren, merkt het College op. "Een brede oriëntatie en verzameling van kennis acht ons Colle ge voor een goede vervulling van de functie gewenst." Tenslotte wordt opgemerkt dat er al in april j.l. publiciteit is gegeven aan het uitstapje. Het College vindt de relatie die Visser legde met de bezuinigingen op het ouderenwerk onzin, zo blijkt. "Wij stellen vast dat de begroting van de sportstichting niet heeft geleid tot be zuinigingen op ouderenwerk, zoals de vraagstelling suggereert." l9 Aanbiedingen geldig van do. 27 t/m za. 29 oktober 1988 en alléén in filialen met een groenteafdeling. CAFÉ-PETIT RESTAURANT ZALENCENTRUM BOSSTRAAT 80 - SOEST TELEFOON 02155-22344 GRATIS TOEGANG Toen ik vandaag ook eens meemaakte wat veel anderen dagelijks beleven wan neer zij weliswaar overdektmaar stap voets van hun werk naar huis rijden, zag ik naast mij een heer in een peperdure Jaguar. Met zijn hele voorraad overtolli ge paardekrachten ging hij niet sneller dan ik, wat heel merk waardig is daar hij voor hetzelfde geld wel vier auto's had kunnen kopen van het soort waarin ik tevreden naast hem voortsukkelde. Zelfs het rijden in een gewone auto is -het milieu laten we vandaag gemaks halve even buiten beschouwing- uit fi nancieel oogpunt nauwelijks te verdedi gen. Als je allles goed berekent dan is de kans groot dat je zó hard schrikt van de hoge kosten dat je nog dezelfde dag je automobiel aan de straat zet of je ogen krampachtig dichtknijpt en je rekensom met een van pijn vertrokken gezicht tot nul terugspoelt. Zou je daarentegen doorgaan met reke nen, dan kom je tot een merkwaardige conclusie. De tijd die er nodig is om de kosten van de auto netto te verdienen, opgeteld bij de reistijd per auto, is even lang als de tijd die er voor nodig is om de zelfde afstand wandelend te overbrug gen. Bij een kostbare Jaguar geldt dat natuurlijk in verhevigde mate. Boven dien is zo'n bakbeest onhandig in het stadsverkeer en onevenredig duur in benzineverbruik. Een auto die sneller gaat dan 120 km. per uur is op zichzelf al een overbodige luxe en getuigt niet van slimheid bij de aankoop. Je kunt wel po chen dat ie harder kan, maar het mag bijna nergens en als je het toch doet loop je het risico een forse bekeuring op te lo pen, waardoor je nóg weer langer moet werken om die te kunnen betalen en de reis dus eigenlijk nog meer tijd in beslag neemt. Ongetwijfeld zit je heel lekker in een chi que Jaguar of in een degelijke Mercedes, maar er moet meer aan de hand zijn waardoor mensen bereid zijn om kapita len uit te geven voor wat luxe en comfort in een stuk blik op wieltjes, bestemd om van A naar B te rijden. Efficiënt kan het nooit zijn. Het merkwaardigste van deze beredeneerde berekening is echter dat het vooral grote zakenlieden zijn die zich met hartelust overgeven aan deze ineffi ciënte besteding van middelen... "Het is mij te ingewikkeld"zei één man van hen. "Ik pak de auto wel." Vanaf vandaag gaat de Soester en Soes terberger kerstpakkettenactie voor de inwoners van Polen weer van start. Ie dere woensdagavond, van zeven tot acht uur, kunnen de pakketten worden ingeleverd in de Insingerschool aan de Insingerstraat in Soest. De actie duurt tot twee weken voor de kerstdagen. Zoals wellicht bekend, wordt de actie geleid door de heer A. Blokzijl uit Soes terberg. Hij startte in 1981, toen de massale hulp van de Nederlandse be volking aan de Polen op gang kwam, met een pakkettenactie. Die duurt nog steeds voort. En terecht, want de Polen kunnen de hulp maar al te goed gebrui ken. Behalve suiker, brood en boter zijn de meeste artikelen schaars of helemaal niet te koop. Zoals koffie, thee, krui den, rozijnen, krenten, kaas, zeep, haarshampoo, scheerzeep en scheer mesjes, tandpasta en tandenborstels. Degenen die aan de actie willen deelne men, maar niet weten hoe dat kan, kun nen telefonisch inlichtingen inwinnen. De informanten in Soest zijn bereikbaar op de nummers 14278, 11649 en 10823. In Soesterberg kan men meer te weten komen door A. Blokzijl te bellen 03463-1463. Dagelijks geopend van 9.00-18.00 uur. Zaterdag tot 15.00 uur. INDUSTRIEWEG 16a SOEST TEL. 02155 -1 12 76 b.g.g. 2 11 08 Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 19600 i

Soester Courant | 1988 | | pagina 1