schociusiker Begrotingsdebat verloopt zonder echte hoogte- of dieptepunten ■W!vi i =i m SuvÓ^t79».- 600," \Wl£ 00 139» WOENSDAG 2 NOVEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 7 Beraadslagingen duren net zo lang als vroeger Discussie over sportreisje Plomp wint opnieuw van Boerkoel Brandje Beukenlaan Onder invloed VVD tegen verhoging CAI en zwembad Over opknap-plan Koninginnelaan College krijgt WD-fractie kwaad Raad geeft f 5000 voor 'Ons Gebouw' Vinyl, Cocosmatten, Rails, Gordijnen, Matrassen en Meubelstoffen bij: Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Het unieke Acoustimass® systeem van Bose nu binnen ieders bereik! Een komplete lijst met inruilprijzen van alle merken hangt bij ons ter inzage. Inruilprijzen van 200,- tot 800,- per paar. NOG NOOIT KREEG U ZOVEEL TERUG! Sint Nicolaasaktie De Zonnebloem e 7 li tl De gemeenteraadsvergadering over de begroting die vorige week, zoals ge bruikelijk, in twee instanties plaats vond heeft al met al niet merkbaar min der tijd in beslag genomen dan in voor gaande jaren, ondanks het feit dat de "voorleeswedstrijd" dit jaar alleen nog in afgeslankte vorm plaatsvond. Het College en de raadsfracties hadden ook nu de gehele maandagavond en de woensdagmiddag nodig om de begro ting goed te keuren. Of de nieuwe aanpak - verspreiding van de "algemene beschouwingen" per extra editie van de Soester Courant - ook echt heeft gewerkt valt moeilijk vast te stel len. Wel duidelijk was dat de publieke tribune ook nu weer niet bepaald druk bevolkt was met Soesters die zoveel be lang stellen in het wel en wee van hun ge meenteraad, dat ze er hun vrije tijd aan opofferden. Die er wel zaten konden ge tuige zijn van een begrotingsdebat dat zonder echte hoogte- of dieptepunten verliep. De beraadslagingen konden ook nauwe lijks spannend zijn, al was het alleen maar omdat Soest zo ruim in de slappe was zit dat er niet om elk dubbeltje ge knokt behoeft te worden. Dat wilde ove rigens niet zeggen dat alle verlangens van de raad werden gehonoreerd. De raad behandelde achterenvolgens de - ook al ruim van te voren ingediende - moties van de verschillende fracties. De balans opmakend kan worden geno teerd dat - in volgorde van behandeling - D66 geen van de andere partijen mee kreeg voor haar voorstel om de prijs van warme maaltijden voorde "minima" on der de bejaarden met een gulden te ver lagen. Ondanks brede sympathie be sloot de raad wethouder Kingma te vol gen, die vond dat zo'n voorstel eerst de adviesinstanties (Stichting Welzijn Ou deren en Commissie Ouderenbeleid) moest passeren en hun bevindingen af te wachten alvorens besluiten te nemen. De motie werd met 24 tegen 2 stemmen verworpen. Een D66-motie over het budget van de groenvoorzieningen bij de scholen - dat niet ten koste mag gaan van bijvoorbeeld de leerpakketten - werd door het College overgenomen. De PvdA trok haar motie voor het reser veren van 500.000 gulden voor de reali sering van verzorgingsplaatsen in Soes- terberg in, nadat wethouder Plomp had beloofd dat deze zaken in een later sta dium nog aan de orde komen. Meer dis cussie was er over de Pvd A-motie, waar in de raad werd uitgenodigd zich uit te spreken voor het handhaven van het passe-partout (het bedrag dat georgani seerde sporters in Soest voor de voorzie ningen moeten betalen) op het peil van 1988 en alleen een jaarlijkse tariefsver hoging van maximaal twee procent toe te passen. Uit den boze De PvdA kreeg voluit tegengas van de WD, waarvan fractievoorzitter Bert Krijger de sociaal-democraten verweet alleen maar "onrust" te veroorzaken. "Iedere suggestie dat anderen het tarief wél aanzienlijk willen verhogen is uit den boze," brieste Krijger. Het voorstel om de PvdA-voorstellen voor de sport in te brengen in de structurele afspaken met de sport vond hij "betuttelend". Verheus (CDA) was dat niet met hem eens. Volgens hem heeft de raad de sport niet zozeer een vrijbrief gegeven om het budget volstrekt naar eigen inzicht te be steden. "Het is legitiem dat de raad voorstellen doet." Het CDA steunde de motie, evenals Porgressief Soest. Pot huizen (D66) was er tegen en na een kor te schorsing op verzoek van wethouder Menne legde wethouder Plomp een kor te verklaring af, waarin hij liet weten het met de intenties van de motie niet on eens te zijn, maar dat het hem hogelijk verbaasde dat er een relatie werd gelegd tussen het sportbudget en de bijdragen van de sporters. Bij de stemming werd het PvdA-voorstel nipt (met 13-12) ver worpen. Eeri andere PvdA-motie - over de instel ling van een werkgroep van o.a. de ge bruikers om te adviseren over het nieu we zwembad - werd ingetrokken nadat Plomp beloofd had ruimte te maken om hen te betrekken bij de voorbereidingen voor die zaken waarmee de burgers te maken krijgen. Het PvdA-voorstel om volgend jaar al 35.000 gulden uit te trek ken voor een "voorziening" voor de ou dere jeugd in Overhees werd breed ge steund en evenals een CDA-motie van deelfde strekking door het College over genomen. Datzelfde gebeurde met een PvdA-motie om voor de kunstzinnige vorming van de schoolgaande jeugd, waarvoor al in 1989 5000 gulden be schikbaar komt, en met de PvdA-motie met het verzoek bij de vliegbasis te gaan aandringen op minder lawaai en minder vliegbewegingen boven de woonkernen. Onaanvaardbaar Het CDA kreeg steun voor een motie om al per 1 januari 1990 budgetfinancie ring in te voeren voor de sociaal-culture le instellingen in Soest. Het College nam de motie over. Datzelfde gold voor de raadbreed gesteunde CDA-motie, waarin wordt uitgesproken dat een ver dere inkrimping van het politiekorps on aanvaardbaar is en dat er bij de regering zal worden aangedrongen de sterktever mindering niet te laten doorgaan. Het College stelde zich evenals de raad ook achter de CDA-motie om al in 1989 10.000 gulden uit te trekken voor de educatieve milieuvoorlichting. Ook de CDA-wens om al volgend jaar 6000 gul den beschikbaar te stellen voor de uit breiding van het Museum Oud-Soest werd gehonoreerd. Minder succes had de VVD met haar motie om nu al een miljoen te reserveren voor de verbetering van de woonomge ving op de Eng en in het Hart, ten laste van de reserves van het Grondbedrijf. Krijger liet in eerste instantie weten dat hij de toezegging van het College - dat Eén van de uiterst zeldzame momenten van opwinding in het afgelopen begro tingsdebat van de gemeenteraad deed zich voor bij een korte discussie over het omstreden sportreisje naar Spanje, dat wethouder Plomp onlangs maakte in gezelschap van Johan Hilhorst, di recteur van de Sportstichting. Een iet wat luimige motie van Jan Visser (Pro gressief Soest) leidde tot de zoveelste aanvaring tussen Plomp en zijn ver klaarde tegenstander in de raad, de PvdA-er Kees Boerkoel. Plomp en Boerkoel zitten elkaar voort durend zó in de haren dat ze inmiddels met overtuigingskracht de rol van poli tieke doodsvijanden vertolken. Tot dus ver verlopen de confrontaties echter voortdurend in het voordeel van Plomp, en dat maakt Boerkoel alleen maar nijdi ger. Ook nu ging Boerkoel als een getergde stier onderuit tegenover Plomp, die als een gewiekste toreador de onbezonnen aanval van de PvdA-er weerstond. Aan leiding was de verder door niemand se rieus genomen motie van Visser, waarin werd vastgesteld dat van de dure reizen van Plomp en Hilhorst nooit het nut is aangetoond, met het voorstel om de be groting van de Sportstichting symbolisch v met één gulden te verlagen. In zijn toelichting wraakte Visser de reactie van het College, waarin gespro ken was over een rendement dat niet te concretiseren was en verder als verkla ring was aangevoerd dat er zoveel be stuurders van allerlei politieke kleur aan het uitstapje hadden deelgenomen. Vis ser vond dat dat geen argument was, "omdat Plomp toch ook niet in de Eem hoeft te springen als 300 andere wethou ders dat wel doen", maar kreeg van geen van de andere fracties bijval. Jokkebrok Behalve dus - het kon niet uitblijven - van Boerkoel, die liet weten dat er in het bestuur van de Sportstichting helemaal niet was gediscussieerd over het uitstap je, terwijl Plomp het tegenovergestelde beweerde. "Niets is minder waar," aldus Boerkoel op nogal theatrale toon, Plomp daarmee impliciet uitmakend voor jokkebrok. "Het is alleen 'en pas sant' even opgemerkt." Wél waar, antwoordde Plomp. Er was in het (dagelijks) bestuur over gesproken en daar hoorde dat ook thuis, legde hij luchtigjes uit. Verder was volstaan met een mededeling in het algemeen be stuur. "Er is niets buiten de afspraken om gebeurd," aldus de wethouder, die zijn lezing even later bevestigd zag door CDA-fractievoorzitter Kees Verheus. Boerkoel was daarmee afgepoeierd en deed er zichtbaar verongelijkt verder het zwijgen toe. De krachtmeting Plomp- Boerkoel was daarmee opnieuw gewon nen door de eerste, wat zeker na de felle aanvallen op Plomp tijdens de algemene beschouwingen - door de wethouder en de rest van de raad eenvoudig gene geerd, zodat de verwijten in de lucht kwamen te hangen - de zoveelste neder laag van de PvdA markeerde. Het lijkt erop dat de PvdA-fractie - en Boerkoel in het bijzonder - een machteloze strijd voert tegen de WD-wethouder, die al tijd aan het langste eind trekt en Boer- koels "oppositie" steeds opnieuw weet te overtroeven. Boerkoel kan er maar beter mee ophouden, was het veelge hoorde commentaar in de wandelgan gen, want hij wint het tóch nooit. het de "intentie" wel wilde overnemen - niet voldoende vond. "Wij willen de plannen van de woningbouwverenigin gen en de gemeente in de pas laten lo pen." Na de toezegging van wethouder Plomp, dat een en ander bij de voor jaarsnota nader bekeken zal worden, trok Krijger zijn motie in. Hij kon overi gens alleen rekenen op de steun van Pro gressief Soest. Vliegshows Pothuizen (D66) trok zijn motie over de instelling van een "ombudsman/vrouw" in na de toezegging van het College dat daarover nog eens in commissieverband gesproken zal worden. Dat deed hij niet met zijn motie tegen vliegshows op Soes- terberg, ook niet nadat burgemeester Scholten - om de minister niet voor de voeten te lopen die vliegshows niet wil verbieden - een wat gekunsteld onder scheid had gemaakt tussen de open da gen en het stuntvliegen. Pothuizen ver wierf met zijn "genuanceerde opstel ling" zelfs de steun van de WD, wat Visser (Progressief op zijn beurt weer re den tot wantrouwen gaf, maar hij aan vaardde de motie als een stapje in de goede richting. Ook Van Gelder (PvdA) steunde de motie, mét de kanttekening dat dat niet inhield dat de PvdA de aan wezigheid van de vliegbasis als een "ge geven" accepteert, zoals Pothuizen wel deed. De motie werd met 19 tegen 6 stemmen (van CDA en GPV) aangeno men. Een motie van Progressief Soest om de resterende welzijnsbezuinigingen alsnog ongedaan te maken kreeg geen enkele steun. Drie PvdA-ers steunden wel Vis sers voorstel om de begroting van de Sportstichting - uit protest tegen de uit stapjes van Plomp en Hilhorst - symbo lisch met een gulden te verlagen, maar daar bleef het dan ook bij. De brandweer heeft vorige week in actie moeten komen bij een brandje aan de Beukenlaan. Daar bleek een hoop vuiul- nis vlam te hebben gevat. Hoe het vuur is ontstaan was niet duidelijk. De brand weer was met twee wagens ter plaatse en wist het vuur te doven. De politie hield vorige week op de Laan straat een 33-jarige automobilist uit Soest staande, die zonder enige nood- zaal met groot licht reed. Dat viel op en de bestuurder rook bovendien naar ster ke drank. Hij moest blazen en bloeden en werd onthaald op een rijverbod en een proces-verbaal. De VVD-fractie in de Soester gemeen teraad heeft zich vorige week bij de be grotingsbehandeling verzet tegen de al gemene verhoging van de gemeentelij ke tarieven voor de CAI en de zwem baden met 2 procent. Volgens Neks Blommers gebeurde dat omdat er "geen meerwaarde was toegevoegd" aan deze voorzieningen die een verho ging konden rechtvaardigen. Van Gelder (PvdA) reageerde scham per op de WD-opstelling. "Dit zijn al leen maar kruimels, waar de burger niets aan heeft." Hij herinnerde de liberalen eraan dat zijn fractie vorig jaar een verla ging van het zwembad-tarief had bepleit met f7,50, wat toen vooral op verzet van de WD was gestuit. Blommers merkte op dat haar fractie er destijds niets voor had gevoeld "ca deautjes" uit te delen. "Maar er is voor deze verhogingen nu geen reden." De WD kreeg alleen de steun van D66 en GPV/SGP/RPF. Het College-voor stel voor de twee-procents-verhoging werd aangenomen met 13 stemmen voor en 10 tegen. De stemming vond overigens plaats op een moment dat zich enkele leden buiten de raadszaal bevon den. Günther Plomp (VVD). Kees Boerkoel (PvdA De sfeer in de gemeenteraad, met inbe grip van de voordehandliggende poli tieke steekspelletjes, is in het algemeen vriendelijk en collegiaal, en dat geldt zeker voor de verhouding tussen het College en de WD-fractie. Dat het ook wel eens mis kan gaan bleek vorige week aan het eind van de lange begro tingsdiscussies - misschien had dat er alles mee te maken - toen de VVD- fractie bij monde van Joop Ebbers een amendement indiende op het investe ringsprogramma. Ebbers had de stukken van de vólgende raadsvergadering (november) al ijverig bestudeerd en daarin gezien dat de ge meente zo'n 350.000 gulden overhoudt bij de reconstructie van het Nieuwér- hoekplein. Hij stelde daarom voor daar van alvast 200.000 gulden te gebruiken voor de herstel van het wegdek van de Koninginnelaan en niet te wachten tot 1990, als die opknap echt aan de beurt is. Dat zou immers mooi aansluiten op de werkzaamheden aan het Nieuwer- hoekplein, die nu aan de gang zijn. Ebbers'eigen partijgenoot wethouder Plomp reageerde duidelijk verrast op het voorstel. Hij mompelde in eerste in stantie dat het plannetje bij de voorjaars- nota maar eens bekeken moest worden, maar Ebbers liet zich daarmee niet af schepen. "Onzin," vond hij. De investe ring is budgettair neutraal, het komt mooi uit en de winkeliers vragen er al ja ren tevergeefs om. Laten we het nu maar gelijk doen." Plomp vond dat hij daarover zonder rug gespraak in het college geen uitspraak kon doen en stelde voor er in november of december nog eens op terug te ko men. Burgemeester Scholten vond ook dat er nu nog niet over gediscussieerd moest worden, omdat pas in november blijkt dat er zo'n groot voordeel is. Ook wethouder Menne ("Financiën) vond dat de zaken "ordelijk' moesten blijven en dat het nieuwe gegeven, ook al was het nu bekend, geen rol mocht spelen bij de vaststelling van het programma. Dan had het immers volgens afspraak voor 24 september aangemeld moeten wor den. Van Gelder (PvdA) en Verheus (CDA), nooit te beroerd gezamenlijk een stok tussen de WD-benen te steken, ver- Joop Ebbers (VVD). klaarden zich onmiddellijk tegen het plannetje, omdat ze voor het overschot eventueel ook wel andere leuke beste dingen konden verzinnen. Kwaad Ebbers - toch altijd al een beetje "bozig" in zijn optreden in de raad - reageerde nu duidelijk kwaad op alle tegenstand, alsof hij persoonlijk beledigd was. Zijn frac tievoorzitter Krijger schoot hem nog te hulp door erop te wijzen dat het investe ringsprogramma nü aan de orde was - "dit is hét moment om zoiets te doen" - maar burgemeester Scholten stelde la- koniek vast dat alleen de WD voor was, "e.n dus is het amendement verworpen". Scholten bleef verder Oostindisch doof voor het verontwaardigde gemompel uit de WD-gelederen, dat nog enige tijd duidelijk hoorbaar doorging (vooral Blommers en Ebbers hebben een fors volume). Toen de fractie nog niet tot be daren was gekomen riep de burgemees ter de liberale mopperaars alsnog tot de orde. "Mensen, laten we het gezellig houden...", waarbij Ebbers en de zijnen zich tenslotte mokkend neerlegden. Maar écht gezellig leken ze het daarna niet meer te vinden. De gemeenteraad is vorige week tij dens de begrotingsbehandeling in meerderheid akkoord gegaan met het College-voorstel om 5000 gulden uit het overschot 1988 beschikbaar te stel len voor een "startsubsidie" voor "Ons Gebouw". De initiatiefnemers - Jan Leijendekker, Piet Ekel en Piet Daal huizen - kunnen met dat bedrag aan de gang om hun plan voor een theater uit te werken. Overigens waren alleen de fracties van WD en D66 - evenals het College van B. W. - in hun geheel akkoord met de ze besteding. De andere fracties waren tegen (PvdA, Progressief Soest, GPV/ SGP/RPF) of verdeeld (CDA). De CDA-tegenstemmers benadrukten bij monde van Johan Baks nog eens dat zij het particulier initiatief prachtig vonden, Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 maar dat het dat ook moet blijven en dat er geen gemeenschapsgeld gestoken moet worden in particuliere plannetjes. Ook Wiebe Meilof (GPV) redeneerde zo. Van de andere fracties motiveerde al leen Jan Visser (Prog. Soest) zijn tegen stem. Hij wees erop dat C-drie "gratis en voor niks" een schitterend plan heeft klaarliggen, dat aan alle theater-wensen in Soest tegemoet kan komen, en vond dat het gemeentebestuur op deze manier geen valse verwachtingen mocht wek ken. Wethouder Frans Kingma vestigde op zijn minst de indruk dat het hem abso luut niet kon schelen wat de raad ervan vond. "Tsja, dit is typisch een kwestie van wat-vind-je-ervan-en-hoe-stem- je..." Bij de stemming bleken alleen de CDA- ers Verheus en Van den Breemer het voorstel te steunen, evenals D66, de WD en het College (van wie wethouder Plomp op het moment van stemming even zijn handen ging wassen, de raad achterlatend met de vraag of hij daarmee nu wel of niet een politiek signaal gaf). Het voorstel werd met 15 tegen 10 stem men aangenomen. Better sound through research tpprn Kost ^GOUS^®|fo5SBN^0f35.BS slecWJ Aanbieding geldig tot 30 november 1988. v. Weedestraat 78 - Soest Tel. 02155 - 1 72 53 TECHNISCHE DIENST Tel. 02155 -1 03 44' De afdeling Soest van De Zonne bloem heeft een aanvang gemaakt met de voorbereidingen van de jaarlijkse Sint Nicolaasaktie: "Zon de de schoorsteen." De basis van het Zonnebloem werk is het ziekenbezoek. Daarnaast zijn er nog andere aktiviteiten zoals: welfaremid dagen, ontspanningsmiddagen, bus- en boottochten. Een jaarlijks terugkeren de aktiviteit is ook de aktie: "Zon in de schoorsteen." Voor dit bij uitstek Nederlandse feest wordt een beroep gedaan op eenieder, die genegen is voor een zieke, een ge handicapte, een hulpbehoevende of een eenzame medemens ter gelegen heid van "pakjesavond" een attentie (pakje) te maken zo mogelijk vergezeld van een briefje of rijmpje. Het gaat niet om een duur geschenk maar om het ge baar, het laten merken dat men denkt aan mensen, die het moeilijk hebben. Indien u aan deze aktie wilt meedoen kunt u zich opgeven bij een van onder staande adressen: Mevr. H. Brugman, Titus Brandsma- straat 17, 3762 JJ Soest, tel.: 02155- 10897. Mevr. H. de Beer, Kerkpad ZZ 57, 3764 AN Soest, tel.: 02155-14488. Mevr. G. Kool, Steenhoffstraat 45a, 3764 BJ Soest, tel.: 02155-12181. Men ontvangt dan kort na 15 november de naam en het adres van iemand die voor het ontvangen van een pakje in aanmerking komt, waarbij nog enkele summiere gegevens omtrent de ontvan ger worden verstrekt zodat eventueel een "aangepast" pakje kan worden ge maakt. Zijn er in uw omgeving of kennissen kring mensen, waarvan u denkt dat zij beslist in aanmerking komen voor het ontvangen van een pakje neemt u dan ook kontakt op met een van de hierbo ven genoemde medewerksters van de afdeling Soest van "De Zonnebloem." UOlPi 0 stip notering O superstip JL alarmschijf SY) zaterdag bij Veronica deze week vorige week |I I? O 1 7 5 4 0 2 6 3 8 O 4 6 0 9 4 7 (8) 17 3 O 13 3 (10)20 2 0 6 7 0 10 5 13 25 2 0 11 5 0 12 6 0 16 5 17 32 2 22 3 0 8 11 0 18 5 titel - artiest (producer) componist - label bestelnr. - platenmij. TEARDROPS (remix) - womack womack (blackwell) dr me/gipsy wave banner - island 111542 - ariola CTYi DON'T WORRY BE HAPPY - bobby mcferrin (I goldslein) b mclerrin - manhatlan 2029117 - emi bovema A DESIRE - U 2 (I lovine) u 2 - island 111 670 ariola A GR00VY KIND OF LOVE - phil collins (collins dudley) wine/bayer-sager - wea 257 8517 - RIDING ON A TRAIN - the pasadenas (p wingfield) pasadenas cbs 652925 7 - cbs LOVELY DAY '88 remix - bill withers (wilhers/mcdonald) scarborough/withers - cbs 6530017 cbs DOMINO DANCING - pet shop boys (martinée) lennanl/lowe partophone 2029277 emi bovema WEE RULE - wee papa girl rappers (macdonald) lawrence/cochrane/a a. - jive 1454447 - cnr TEARS RUN RINGS - mare almond (almond/la magia) almond - partophone 2028497 - emi bov. MANNISH BOY - muddy waters winter) morganlield/mcdaniel/london - eplc 6516377 cbs ONE MOMENT IN TIME - whitney houston (n m. Walden) a hammond/| bettls - arista 111613 - ariola BAD MEDICINE - bon jovi (b lairbairn) sambora/child vertigo 8706577 - phonogram BIG FUN - inner city (k saunderson) penninglon/torest -10 records 111749 - virgin FAILING IN LOVE AGAIN - london beat (willy m) henshall/helms/chandler/a.a. - anxious 42221 - rca SHE WANTS T0 DANCE WITH ME - riek astley (astley/harding/curnow) r aslley - rca pb42189 - I DON'T WANT Y0UR LOVE - duran duran (elias/abraham) laylor/rhodes/lebon - emi 2029307 - STAND UP F0R Y0UR LOVE RIGHTS - yazz (the beatmasteis) yazz/parry - indisc 3001 - indisc THINK (about it) - lynn collins (j brown) idem polydor 8879497 polydor THE 0NLY WAY yazz plastic population (coldcut) g jackson/j henderson big lile 26 indisc THE HARDER I TRY - brother beyond (slock/aitken/waterman) idem - parlophone 202791 7 emi 24 3 29 2 I 21 4 I 15 10 (34 2 119 4 114 9 I 27 3 - 1 - 1 2812 23 15 - 1 - 1 35 3 26 23 - 1 3011 33 8 31 6 titel - artiest (producer) componist - label bestelnr. - platenmij. VANMORGEN VLOOG ZE NOG - tsjechov (f tong) d Irank/r long mercury 8706387 - phonogram I WISH U HEAVEN - prince (prince) Idem - paisley park ree 927745 - wea records 1919 MAIN STREET - mark anthony (glass/closson) birch/glass/dosson - laby 6529977 - cbs HEAVEN IN MY HANDS - level 42 (badarou/mendelson) king/gould - polydor 8877777 - potydor LISTEN T0 THE VOICES - labi siffre (kersbenbaum/marlette) siHre/e.a. - china 8878337 - polydor MUSHANGA - toto (massenburg/payne/loto) paich/porcaro - cbs 6529347 - cbs WHERE DIDIG0 WRONG - ub 40 (ub40) idem - dep international 111704 - virgin DON'T ROCK THE B0AT - midnight star (midnighl star) b simmons solar 7918 - indisc KISS - the art ol noise and tom jones (the art ol noisel prince - china ree 8710387 polydor I HATE MYSELF F0R - j jett blackhearts (d child/k laguna) j jett/d child - potydor 8876447 polydor W0NDERFUL T0NIGHT - eric clapton (g johns) e clapton potydor 887 754 7 - potydor STOP - sam brown (p brown) brown/sulton/brody - a&m 390317 7 - potydor HALT MICH - herbert grönemeyer (hamm/grdnemeyef) grdnemeyer - emi 1473837 - emi bovema INDESTRUCTIBLE - four tops (b sandslrom) sandstrom/price - arista 111510 - ariola READ MY UPS - gerard joling (p de wijn) p de wijn - mercury 8709997 - phonogram PARADISE BY THE DASHBOARD.. - meat loaf (j slelnman) idem - epic 6528987 - cbs THIS FEELING - sam brown (p brown) brown/buchanan - a&m 3903627 - polydor GIRL Y0U KN0W IT'S TRUE - milli vanilli (larian) pettaway/spencer/tyles - hansa 111014 - ariola T0UCHY! - a ha (tarney) harket/mags - warnet bros 9277497 - wea records STOP THIS CRAZY THING - cold cut (coldcut) mofe/black/reid - ahead eeul 29 - Indisc

Soester Courant | 1988 | | pagina 7