t Nijhof ziinT verj s N'JHOF #5 2i 50 95 ^OPERKOS^ ^ËRKOÖ^^ ton 'Klungelcabaret' laat 'gelovig' Soest weer een avond volop genieten Meningen van lezers 't Zit wel snor met de Narre Knollen' WOENSDAG 9 NOVEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 13 Mül Kom gratis koffie en limonade drinken bij Nijhof. Zorg dat u er 's morgens vroeg bij bent, wanneer de enorme feesttaart van twee en een halve meter wordt aangesneden. Er is voor iedereen gratis gebak en is het gebak op, dan krijgt u poffertjes of een pannekoek. Nijhof tracteert en er is van alles te doen. De hele dag poppenkast, goochelen, clowns met ballonnen en als grote attractie het optreden van Peppi en Kokki om 10.30 uur en 12.00 uur. De Nijhof huisband zorgt doorlopend voor feestelijke muziek. Dus dat wordt weer een gezellige dag met superkoopjes op de koop toe. Mhëinerli s' rosé of 'amp/e, m°detinten: Fashion Doll, schitterende slanke pop met modieuze kleertjes en golvend haar JL^i of tracteert funderen ffl (tmaaWer ii meteen'1"" -7 naeKoe^en 7 r1 u-m(f jan ie. L geenww Man 1/ ortto oer\ealu<in Jjr oqtamtea. Bouwlicht 500 Watt, Iwaterdichte halogeen schijnwerper voor een spotprijs - ?et leu~kt Thema-avond over tropisch hout van Derde Wereldgroep Soest 't Nut Soest met trekpaarden ter zee uitgave nieuwe boeken Aanstaande zaterdag in de Rank SG Eemland op bezoek in Londen 'Weggegooid geld' Gods eigen PTT (5) Nieuwe Prins Karnaval Gerrit de Eerste: Minorvaweg 3.3741 GR Baarn,Telefoon 02154 - 1 6246 Fashion Doll. ::7.^ e kleit altiJ'd een zelf Moigenavond in Griftland College Onder het motto "Redt het tropisch re genwoud!" geeft de Derde Wereld- groep Soest een informatieavond op donderdag JO november a.s. in bel Griftland College aan de Noorderweg. Aanvang 20.00 uur. Manus van Brakel, staffunktionaris van de Vereniging Milieudefensie, zal aan de hand van een dia-klankbeeld en een in leiding de problematiek van de verdwij nende regenwouden belichten. Tevens is uitgenodigd de heer C.H.E. Schönlank, algemeen secretaris van de Nederlandse Houtbond, de organisatie van importeurs en groothandelaren in hout in Nederland, om zijn visie te geven op deze problematiek. In de pauze is er gelegenheid een ten toonstelling te bezichtigen en zijn er pro- dukten uit Derde Wereld landen te koop. De muziekgroep Mashuouna uit Equador is uitgenodigd om de pauze met muziek te omlijsten. Na de pauze is er gelegenheid tot discussie onder lei ding van Jan Pieter Lokker. Ooit was een zevende deel van de aarde bedekt met tropische regenwouden. Nu is al meer dan de helft daarvan verdwe nen, vernield door de mens. Vooral se dert de Tweede Wereldoorlog is die ver nietiging razend snel gegaan. Als dat zo doorgaat zijn over dertig jaar bijna alle regenwouden verdwenen. En over vijf tig jaar is alles weg. De grootste milieu ramp aller tijden! Zo wordt de verwoes ting van de tropische regenwouden wel eens genoemd. Nu is het nog mogelijk die ramp te voorkomen. Maar dan moe ten we wel snel in aktie komen. Tropisch hout-gebruik moet omlaag! Nederland is één van de belangrijkste importeurs van tropisch hout in de we reld. Wij importeren bijvoorbeeld net zoveel als West-Duitsland, meer dan Engeland, meer dan tweemaal zoveel als België en ongeveer tienmaal zoveel als Denemarken. Per inwoner zijn wij de grootste tropisch houtverbruikers in Eu ropa. Alleen de Japanners gebruiken in de wereld nog meer tropisch hout. Zo'n hoog gebruik gaat regelrecht ten koste van regenwouden, én is daarom niet te verantwoorden. We zullen moe ten minderen om die wouden te sparen. Daaraan valt niet te ontkomen. Maar hoe doen we dat? Hou tegen dat hout! Moet Nederland dan helemaal geen hout meer gebruiken? Nee, dat hoeft niet. In sommige gevallen zijn alternatie ven ook niet zo snel te vinden. Maar waar vervanging mogelijk is, moeten we er ook naar streven, ledereen heeft daarbij een eigen verant woordelijkheid. Natuurlijk: ook de al ternatieven voor tropisch hout leveren milieuproblemen op. Maar die zijn ech ter onvergelijkbaar met de gevolgen van het gebruik van tropisch hout en de on omkeerbare vernietiging van miljoenen jaren oude regenwouden. Op dinsdag 15 november a.s. houdt de heer M. de Rooij, ex-hoofd Public-Re- lations van Smit Internationale Rotter dam, een lezing over maritieme dienst verlening. De bijeenkomst wordt ge houden in het Griftland College, Noor derweg 79. Aanvang. 20.00 uur; zaal open 19.30 uur. Voor de pauze wordt een inleiding met dia's gegeven over de geschiedenis van de Nederlandse zeesleepvaart, haar ont wikkeling in de loop der jaren en huidige positie op de wereldmarkt. Uiteraard wordt ook aandacht besteed aan hulp verlening ter zee, bergingswerk en acti viteiten voor de offshore industrie, het boren naar olie en gas buitengaats. Na de pauze wordt een film vertoond over het opruimen van het wrak van de tanker "Betelgeuse". Tijdens het lossen van zijn lading olie aan het steiger van een raffinaderij op Whiddy Island, Ban- try Bay, Zuidwest-lerland ontstond een explosie aan boord. De 121.000 ton me tende tanker vloog in brand en zonk naar de zeebodem. De film geeft een indrukwekkend beeld van de aanpak van de wrakopruiming, het speciaaL voor deze operatie vervaar digd hefmateriaal en de vele moeilijkhe den die door de bergers moesten worden overwonnen voordat het bijna 300 me ter lange scheepswrak in drie delen kon worden gelicht. Een karwei, dat in de media werd aangeduid als "de berging van de eeuw". Een unieke gelegenheid om wat meer te weten te komen over de verschillende aspecten van een sleep-bergingsbedrijf en de krachttoeren die door deze bedrij ven moeten worden geleverd onder veelal moeilijke omstandigheden. Niet-leden zijn eveneens hartelijk wel kom tegen een kleine vergoeding als en treeprijs. Eva Luna Auteur: Isabel Atiende Uitgever: Wereldbibliotheek Isabel Allendc vertelt in haar nieuwe roman over het bizarre en fantastische leven van Eva Luna. De bijzondere ma nier waarop Allende gestalte geeft aan Eva Luna, aan Zuid-Amerika en aan de gebeurtenissen daar, maakt dat de lezer wordt meegevoerd naar een wereld die hij slechts oppervlakkig kent uit het da gelijkse nieuws. De zeggingskracht van haar proza, dat even krachtig en bloem rijk is als het landschap van regenwou den, ruige bergen en verdorstende woestijnen, levert een adembenemend verhaal op. Eva Luna is de derde roman van Isabel Allende, die met Het huis met de gees ten en Liefde en schaduw over de hele wereld bekendheid heeft gekregen. Om kort te gaan A uteur: Fons Jansen Uitgeverij: Bosch Keuning, Baarn Na "Ik heb me gedrukt" is zojuist van de hand van Fons Jansen verschenen: "Om kort te gaan". Om kort te gaan is een bundeling van aforismen die al eer der zijn gepubliceerd in het weekblad Hervormd Nederland en in het maand blad leeftijd. Het Puddingeitboek Auteur: Wim Mey Uitgeverij: In den Toren, Baarn Het Puddingenboek is een zeer hand zaam receptenboek door de overzichte lijke en praktische indeling per recept: benodigde ingrediënten, voorberei ding, bereidingswijze. Het Puddingenboek geeft niet alleen de recepten van de bekende nagerechten uit grootmoederstijd - die hiermede in ere hersteld worden -, maar ook de nieuwerwetse, eerder als maaltijd be doelde puddingen. Leest en proeft u het zelf, eet smakelijk! Van Mey zijn eerder verschenen: Sher ry en Het Zuurkoolboek, en zal binnen kort verschijnen Koken met "pru- neaux'. Ze zijn er nog. Of weer. En hoe! Het gezelschap dat onder de naam "Klungelcabaret" in voorbije jaren half "gelovig" Soest (in elk geval zo wat heel protestants Soest) tot opper ste vrolijkheid wist te brengen - op zichzelf volgens ingewijden al een hele prestatie - is weer terug van wegge weest. Wie ooit een optreden van deze opmerkelijke Soester cabaretgroep heeft meegemaakt of gemist krijgt aanstaande zaterdagavond een nieu we mogelijkheid om zich te laten ver maken of ontroeren door deze bijna- professionele amateurs, die in Soest inmiddels een levende legende zijn ge worden. In de Rank aan de Soesterbergsetraat (achter de gereformeerde Wilhelmina- kerk, dus een uiterst passende lokatie) zal het Klungelcabaret onder de ener gieke leiding van regisseur Ab Faas zijn nieuwe avondvullende programma voor het voetlicht brengen. Dat heeft als titel "Voor koster in de wieg gelegd" en gaat dus vooral - maar niet alleen - over de lotgevallen van een koster. "Zo'n man die het kerkelijk leven vanaf de zijlijn bekijkt, min of meer vanuit de schaduw," verduidelijkt Ab Faas, "en die het (soms geringe) 'wel' en (vaak ve le) 'wee' van de kerk aan den lijve er vaart." Het programma legt 's kosters levensloop vast, van de wieg tot het graf, in allerlei liedjes en sketches, waarin de koster min of meer model staat voor zoveel gelovigen van allerlei kerkelijke snit. Rozemarijn Klifman, Kees van Tricht, Hans Timmers en Pieter Verstoep vor men, samen met pianist Gerben van Santbrink en regisseur Ab Faas, tegen woordig het gezelschap moderne "mannenbroeders" (en één "vrouwzus- ter" zogezegd) dat oorspronkelijk in 1972 werd opgericht. Men presenteert zich nu dan ook onder de enigszins aan gepaste naam "Voorheen het Klungel cabaret". De kern van het gezelschap dat destijds triomfen vierde is echter nog intact en de nieuwkomers Rozema rijn en Gerben hebben zich snel en soe pel aangepast. Stilte Het Klungelcabaret trad in vroeger ja ren nogal eens op als vrolijke afsluiting van uiteenlopende kerkelijke bijeen komsten. Daarna bleef het gedurende enkele jaren betreurenswaardig stil, een stilte die echter gelukkig werd doorbro ken door (gelegenheids)optredens bij de viering van de uitbreiding van de Open Hof, enkele jaren geleden, en het 100-jarig bestaan van de gereformeer de kerk van Soest, vorig jaar in de Julia- nakerk gevierd. Onlangs werd het gezelschap'wederge boren (dit laatste begrip hier "werelds" te interpreteren) toen het werd uitgeno digd om een toogdag van de nationale kostersbond op te luisteren, die in Nij- kerk werd gehouden. Daarvoor werd het nieuwe programma speciaal ge schreven, al geeft Ab Faas toe dat er ook wel gebruik is gemaakt van "oud materiaal", dat echter nog niets van zijn zeggingskracht Heeft verloren. De try-out vond enkele weken terug plaats in de Open Hof en trok zo'n 50 bezoekers, die zó enthousiast waren over het heroptreden van de "klungels" dat besloten werd het programma ook in Soest te vertonen voor een groter ge hoor. Dat gebeurt dus aanstaande za terdag vanaf 20.00 uur in de Rank. Eigenlijk zonde Het cabaretgezelschap zelf is daar ook mee ingenomen. "Weet je," aldus Ab Faas, "je bent een halfjaar druk om zo'n programma te maken, en dan is het ei genlijk zonde om het bij één optreden te laten. We kunnen er veel meer mee doen." Faas en de zijnen zien zelfs wel mogelijkheden om ieder jaar een nieuw programma te brengen. Of dat zal ge beuren hangt mede af van het welslagen van de voorstelling van zaterdag. Het Klungelcabaret werkt grotendeels met teksten die geschreven zijn door Ab Faas of het resultaat zijn van geza menlijke inspanningen. Gerben van Santbrink zet ze op muziek. Daarbij wordt uiteraard nogal eens gebruik ge maakt van "leenmelodieën", zoals ze diplomatiek worden omschreven, veel al melodietjes uit de jaren zestig, maar ook eigen vondsten. Volgens de leden van het gezelschap is er ook nu behoefte aan een stukje vro lijkheid. "Een kerk kan eigenlijk hele maal niet zonder cabaretgroep. Wat ge beurt er tegenwoordig nog voor gezel ligs? Het zijn allemaal praatgroepen of De volledige bezetting van het Klun gelcabaret met de wieg die in de voorstel ling een voorname rol speelt. discussieplatforms, waar men elkaar wezenloos zit te begrijpen. Er mag best eens wat omheen gebeuren." Tenen Het Klungelcabaret zoekt zijn kracht vooral in milde spot en kritische "kant tekeningen", maar ook wel in serieuze zaken. "We gaan de ernst niet uit de weg en al wandelen we zo nu en dan wel eens over een paar tenen, dat gebeurt altijd zachtjes," aldus Ab Faas. Wie het Klungelcabaret nog eens in ac tie wil zien - het programma is overigens ook voor het niet-(zo)-kerkelijke pu bliek het aanhoren zeker waard - spoe- de zich aanstaande zaterdag gezwind naar de Rank, waar men voor het luttele bedrag van vijf gulden verzekerd is van een redelijk comfortabele zitplaats. Die duiten steekt het gezelschap overigens niet in eigen zak, want de opbrengst is - in het kader van het dankdag-project 1988 van hervormd en gereformeerd Soest - bestemd voor het noodfonds van de Stichting Vluchtelingenhulp Soest, die zich bezighoudt met de op vang en begeleiding van asielzoekers. Reden te meer dus... De leerlingen van de derde klas van de scholengemeenschap Eemland hebben vorige week een vierdaags bezoek ge bracht aan Londen. In de Engelse hoofdstad werd gelogeerd in een hotel in de wijk Bayswater. Tijdens het verblijf in Londen moesten de leerlingen onder meer een opdracht uitvoeren. Ze werden geacht om in groe pen van twee vanaf het St. Pauls's Sta tion de weg naar hun hotel terug te vin den. De scholieren, die gebruik maakten van de Underground, slaagden daar goed in. Verder bezocht de delegatie van Eem land bekende attracties, zoals de Tower Bridge en Buckingham Palace, theaters, musea en andere historische beziens waardigheden. De laatste avond werd benut om te schaatsen op de Queens Ice Skating Club. Na een gezamenlijke maaltijd in een Engelse pub werd de te rugreis aanvaard met de Olau-Brittan- nia. Om 10.00 uur arriveerden de derde klassers en de groepsleiders Van der Berg, Cista, Van Es, Jansen, van der Veer en Van Kleef zaterdag weer bij het schoolgebouw aan de Albert Cuyplaan. Spelregels: Alleen brieven van maxi maal 250 woorden, die betrekking helpbe,q:op Soest, worifen geplaatst. Anonieme brieven of brieven onder pseudoniem worden geweigerd. De redaktie behoudt zich het recht voor brieven zonder opgaaf van re denen in te korten of te weigeren. Plaatsing houdt niet in dat de redak tie met de inhoud instemt. "Weggegooid geld': zo'n 250.000 gul den zo meldt het gemeentebestuur. En als no. 1het herstellen van trottoirs als auto-berijders deze als rijweg zien. Dat moet nu eens niet de baldadige jeugd, maar dat doen autorijdende vol wassenen. Daar kan'de Ir. Menkolaan over meepraten. Daar zetten zelfs de le raren van de dependance van het Grift land College de auto's met de wielen op het voetpad, vlak voor de tuinen van de eerste huizen daar terwijl er parkeerha vens zijn en aan de overkant gewoon langs de trottoirband kan worden gepar keerd. Reden? Ze hebben zo'n haast en geen zin om één stap te veel te doen. Goed voorbeeld doet goed volgen. Onze mooie Menkolaan wordt gedegra deerd met hier en daar neergesmeten auto's. Hetzelfde gebeurt door de Messengers, de jonge zangers, die daar dinsdag avonds repeteren. Her den der op het gras, op 't voetpad, in de bocht. En als je dan vraagt waarom ze dat doen zeggen ze: omdat de weg zo smal is. Ja, zo lust ik er nog wel één. Rondom overal ruimte om aan de overkant en de Schreuderlaan te gaan staan. Zelfde reden: Geen stap te veel doen. Het liefst met auto en al in de schoollokalen. Ja Messengers, jullie zijn "boodschap pers", maar denk eens om de woorden: Get the message", dat is: begrip tonen voor. De bewoners en het gemeentebe stuur zullen u erom waarderen een klein steentje te hebben bijgedragen aan de vermindering van het "weggegooid geld" en verhoging van ons woongenot. J. de Kleuver-Roosebeek Zeer geachte redactie. Het verbaasde me in uw blad van 2 no vember een aanval aan te treffen op een plaatselijke christelijke gemeenschap. Het was onder het kopje 'Gods eigen PTT (2)'. In een boekwinkel van deze gemeenschap zal een postagentschap gevestigd worden. Daarover was de schrijver boos. Ik preek niet voor eigen parochie, want ik behoor tot een andere geloofsge meenschap. Maar soms had ik te maken met 'In de Ruimte'. Van onverdraag zaamheid jegens andersdenkenden of van een agressieve wijze van propagan da maken voor de eigen richting heb ik echter nooit last gehad. Dat ik te maken had met de locale Hezbollah is nooit op gevallen. Het lijkt me bedenkelijk als uw rubriek 'Meningen van Lezers' gaat dienen als gelegenheid om andersdenkende plaats genoten te kwetsen in hun geloofsover tuiging en te waarschuwen tegen hel be zoek aan een nieuw te openen boekwin kel. J. Bonda, em. predikant. Gerrit van Delden werd zaterdagavond in Bos en Duin op lu dieke wijze gepresenteerd als de nieuwe prins karnaval van de Narre Knollen. Aanvankelijk dacht men irrde knollenburcht dat prins Jan II er nog een jaartje aan zou vastknopen, maar die gedachte werd ontzenuwd door de zonen van Van Delden, die verkleed als Donald Duck 's hun vader luidkeels onder de aan dacht brachten. Gerrit van Delden is de nieuwe prins karnaval van de Narre Knollen. De 39-jarige zweminstructeur, die zaterdagavond werd gepresenteerd als de opvolger van prins Jan II (Beijer) in de knollenburcht Bos en Duin, staat in de boeken geschreven als prins Gerrit I. Bijgestaan door zijn adjudanten Toon Beijer en Sjaak de Vries, de Raad van Elf en het bestuur van de karnavalsvereniging rust op zijn schouders de zware taak om het eerste weekeinde van februari 1989 Knollendam te besturen. Dat is echter niet alles, zo blijkt uit een gesprek met de kersverse prins, de tiende in de historie van de Narre Knollen. "Ik wil proberen om bij de tehuizen bin nen te komen," ziet Van Delden als een belangrijke taak in zijn nieuwe functie. "Het is soms moeilijk, maar het sociale aspect vind ik erg belangrijk. Denk maar aan het van Arkel Instituut en Vosse- veld. We gaan ieder jaar al naar Eeme- roord. Dat willen we blijven doen, ook al ben je dan ontzettend druk. Ze trekken en plukken aan je en ze likken je af. Daar moetje tegen kunnen. Het is ook de be doeling dat we de sociaal zwakkeren naar het karnavalsfeest halen. Daar zijn we al mee bezig." 'Knijter' Het is duidelijk dat Gerrit I het karna valsfeest voor iedereen toegankelijk wil maken. Het karnavalsfeest is in zijn ogen niet, zoals veel buitenstaanders denken, een drankfeest. Wat dat betreft is hij het levende bewijs. "Ik ben niet zo'n drin ker. Mensen die zeggen dat karnaval al leen uit alcohol bestaat, kan ik het tegen overgestelde bewijzen. Natuurlijk heb je op ieder feest lui die anders willen, maar als het uit de hand dreigt te lopen hoef ik maar een seintje te geven aan enkele per sonen. Zij springen er dan in en dan wordt het opgelost. Dat is maar goed, want ik kan niet tegen dat geruzie. Feest vieren moet ook zonder drank kunnen. Ik ben wel eens op de tafel gaan staan en heb de hele boel achter me gekregen. Ik had toen niets op. Als ik het voor m'n 'knijter' heb wil ik het 'zooitje' wel op zwepen. Ik heb al met PVO afgesproken dat ik de bekkens in mijn handen moet hebben als ik ergens een dooie hoek zie. Hoe meer die mensen bezig zijn, hoe minder armoe je hebt. De mensen ko men om te hossen. Als dat kan hebben ze een eindeloze avond. Ze moeten aan de gang worden gehouden. Karnavalsoptocht Een vurige wens van Gerrit I is dat de aanvraag voor de nieuwe route van de karnavalsoptocht wordt gehonoreerd. "Het is een vreselijk aantrekkelijke rou te, waarin de Van Weedestraat weer is opgenomen. Voor de winkeliers zou dat ook een goede zaak zijn. Verder hoop ik dat de oude groepen, zoals de Vogel- buurt en de Smeeinkjes en De Bunt weer meedoen. Laat ze maar tegen elkaar op- knallen. Laat maar zien wie de mooiste wagen kan maken. Dan krijg je een lan ge, gezellige stoet. Dat is toch een we zenlijk onderdeel van je presentatie naar buiten toe. Tijdens de optocht mag er op de wagens ook geen alcohol worden ge nuttigd. Daar zal streng op worden ge controleerd," aldus Van Delden die nog veel meer representatieve taken heeft. Binnenkort is hij bijvoorbeeld te gast bij de karnavalsvereniging in Gendringen en VVZ'49 heeft hem al uitgenodigd voor de.prijsuitreiking van het jaarlijkse koude tënëhtoérnooi aan de Eemweg. Het is een kleine greep uit de bezoeken die prins Gerrit 1 en zijn gevolg moeten afleggen. Hij hééft er het volste vertrou wen in: "Ik heb een hele goede en fijne raad achter me en met het bestuur gaat het uitstekend. Dat zit goed in elkaar. We zijn allemaal vreselijk goed op elkaar ingespeeld en ik hoop natuurlijk mijn steentje te kunnen bijdragen aan een leuk karnavalsfeest. De verenigingen, die ons willen uitnodigen, kunnen me gerust bellen. Als ze er geld voor over hebben nemen we ook onze eigen mu ziek mee. De onkosten van de muziek moeten vanzelfsprekend worden ge dekt." Staatsgreep Gerrit var» Delden is de eerste ambte naar van de gemeente Soest die straks het bestuur krijgt over Knollendam. Voor een staatsgreep in de op z'n 'kont' liggende sportstichting valt niet te vre zen, ook al zouden sommige verenigin gen dat wellicht niet eens een slechte zaak vinden. Van meer belang acht Ger rit I het dat 1989 een fijn karnavalssei- zoen wordt. "Mensen, maak alsjeblieft leut en gein en geen gechagrijn," luidt het motto van Van Delden, die door in siders wordt bestempeld als een 'fuif nummer'. Door zijn nieuwe functie zal Gerrit van Delden eeri aantal andere taken moeten laten vallen. Jarenlang was hij de organi sator en de animator van het kinderkar- naval en het bejaardenkarnaval. Dat laatste wordt nu opgezet door Sjaak de Vries, met wie Van Delden altijd samen werkte. Voor het kinderkarnaval zal hij nog slechts een adviserende rol spelen als daar om wordt gevraagd. De zwemleraar van De Turf is al zes jaar actiefin de Soester karnavalsvereniging. "Ik heb er veel over gepraat om prins te worden, maar zoiets moet je natuurlijk goed met je vrouw doorspreken. Toen dat was gebeurd heb ik me kandidaat ge steld. Waarom? Iemand van het Gilde wil koning worden, iemand van het kar naval wil prins worden. Zo ligt dat nou eenmaal. De verwachting bij sommigen was dat Toon Beijer het zou worden. In zijn familie waren daar al weddenschap pen op afgesloten," zegt Gerrit I. Het karnaval is een groot spel dat je met z'n allen moet doen. De Raad van Elfen het bestuur zijn één, zeg ik altijd maar. We zijn allemaal hetzelfde, 't Zit wel snor met de Narre Knollen," besluit de besnorde prins karnaval. COMPUTER- FORMULIEREN in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 RZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47

Soester Courant | 1988 | | pagina 13