UiamaraT A 'Boutique des Fleurs' (12V2 jaar) speelt met nieuw interieur in op de toekomst ftoutique c'es Fleurs Sporthuis Eb. Kareisen twintig jaar aan de Soesterbergsestraat li Restaurant Bauers onder nieuwe leiding op 1 december weer open WOENSDAG 23 NOVEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 11 6.50 4 4.75 Bloemenspeciaalzaak morgen weer open Portefeuille weg □sdubbers jaar Boutique des Fleurs vieren wij met een nieuw interieur 3250 Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant November 1968 - november 1988 Omwenteling in de cosmetologie Nieuwe produkten bij 25-jarige schoonheidssalon 'La Comtessa' Gezelligheid van vroeger komt weer terug De kracht van de reclame ligt in de herhaling Voor de foto-enthousiast Nieuwe Kodak Ektar-films bij Foto Van Essen Kodak' EKTAR 1000 EKTAR i' 24 25 f - V 75) Morgenochtend, donderdag 24 vember, opent "Boutique des Fleurs", de bekende bloemenspeciaalzaak aan de Steenhoffstraat 1, haar deuren weer voor het publiek. De winkel is dan een paar dagen gesloten geweest voor een verbouwing die ervoor zorgt dat het in terieur weer helemaal "up to date" is. "Boutique des Fleurs", dat inmiddels 12,5 jaar bestaat, speelt daarmee in op de toekomst. Bij de verbouwing wordt niet alleen de i indeling van de zaak grondig aangepakt - de plantenkas wordt nu echt bij de win kel getrokken, waarmee de verkoop-op pervlakte zo'n 100 vierkante meter toe neemt - maar ook de kleurstelling on dergaat een opvallende wijziging. De heer G.J. de Groot: "We spelen in op de trends in de kleuren. Toen we hier 12,5 jaar geleden begonnen was alles bruin, toen werd het wit, later grijs, en nu gaat de trend toch weer meer in de richting van sfeermakende kleuren." Als voor beeld noemt hij terracotta-potten, riet en gierstmanden en lavendelkransjes, waarin de stengels en de blaadjes zijn j meeverwerkt en -gedroogd. Met al deze en dergelijke "nieuwe" dingen wordt in de interieur-kleurstelling rekening ge houden. "Twaalfeneenhalf jaar terug begonnen we hier met een klein winkeltje, dat al na een paar jaar volledig uit zijn jasje groei de. Zeven jaar later maakten we een gro te stap en werd de zaak een flinks stuk uitgebreid, en dat gebeurde vijf jaar ge leden nog eens. Dit jaar hebben we, met het oog vooruit op 1990, al het front van de zaak aangepast, en nu was het inte rieur dus aan de beurt." Daarbij is het de heer en mevrouw De Groot vooral begonnen om een prettige presentatie van alles wat ze "in huis" hebben. Nu de plantenkas bij de winkel ruimte wordt getrokken - hij was altijd al toegankelijk voor het publiek, maar de meeste mensen voelden toch éen soort "drempel" - betekent dat een aanzienlij ke uitbreiding van de verkoopruimte, compleet met een waterpartij en een sfeervolle presentatie, en dit alles naar eigen ontwerp. Daardoor komt niet al leen het gewone assortiment van Bouti- que des Fleurs" beter tot zijn recht, maar ook de talrijke fraaie bloemwerken waaraan de zaak haar uitstekende naam te danken heeft: "bloemsierkunst" in de ware zin des woords. Boven de middelmaat "Vanaf het begin is onze opzet geweest: goede kwaliteit voor een redelijke prijs," aldus de heer De Groot. "We hebben ook altijd gemikt op wat boven de mid delmaat uitsteekt, iets aparts, soms wat exotisch. Daar kan wel eens een wat ho ger prijskkaartje aan hangen. Zo goed als alle bloemstukken en -stukjes wor den door ons zelf geproduceerd. Jekunt daarin je eigen artistieke inbreng goed kwijt." Tevreden gevoel Dat geldt ook voor het team van drie vaste en enkele part-time medewerkers van "Boutique des Fleurs". "Ze krijgen het motto mee: wat ze ook maken, ze moeten het zelf mooi vinden. Je moet er zelf achter kunnen staan. Een klant is geen nummer; hij moet met een tevre den gevoel de deur uitgaan, zodat we hem weer terugzien." Daarom is de heer De Groot veel gele gen aan een grote variatie in het aanbod, zodat niet alle bloemstukken op elkaar lijken. "In veel bloemenwinkels zie je maar een heel beperkt assortiment; gro te hoeveelheden in maar een paar kleu ren, tegen lage prijzen. Je moet bijvoor beeld met kerst dan niet gek opkijken als je visite krijgt en van twee, drie mensen ongeveer hetzelfde stukje krijgt. Dat zal bij ons niet voorkomen. Daar staan we in de drukke periode juist avond aan avond voor over te werken." "Boutique des Fleurs" is na de verbou wing weer helemaal klaar voor de toe komst. De zaak is weliswaar 12'/: jaar jong, maar is de voortzetting van de eer ste bloemenzaak die Soest kende. In die zin bestaat de winkel aan de Steenhoff straat al heel lang: sinds 1902. In 2002 hoopt de heer De Groot de 100 jaar vol te maken en natuurlijk verder te gaan. De tweede generatie zorgt misschien voor de noodzakelijke continuïteit in de komende eeuw, want de oudste zoon Bas (13) toont al heel wat belangstelling voor het vak. "Hij komt in de vakantie zelf 's morgens vroeg zijn bed uit en hup pelt vrolijk mee naar de veiling," aldus zijn vader. "Of hij het in z'n vingers heeft moet nog blijken, maar hij heeft natuur lijk wel een grote voorsprong." Niet zonder zorg De heer de Groot kijkt overigens niet zonder zorg naar de ontwikkelingen in het stukje winkelstraat rondom het ge- In een restaurant aan de Soesterbergse- straat is een portefeuille uit de jas van een klant gestolen. De man mist daar door persoonlijke bescheiden. Geld wordt niet vermist. £jW30u voor al uw bouw- en onderhoudswerken 1e Heeserlaantje 56 - Soest Telefoon 02155-22204 meentehuis, met name vanwege de leeg stand van o.m. het oude politiebureau en het voormalige verenigingsgebouw. "De gemeente werkt niet echt mee om het aantrekkelijk te maken. De omgeving is niet bepaald een visitekaartje." Het winkelbeleid remt de ontwikkeling van dit deel van de Winkelkring, vindt hij. "Wat je aan de ene kant opfleurt, verlept aan de andere kant," stelt hij vast. Hij vindt het bijvoorbeeld erg jam mer dat het oude politiebureau een kan toren-bestemming krijgt. "Waarom geen uitbreiding van de winkels? Het De bekende bloemenzaak aan de Steenhoffstraat 1, waarvan het interieur grondig is veranderd. wordt zo'n dooie hoek. Soms schaam ik me er wel eens voor." Dat neemt niet weg dat de heer en me vrouw De Groot opgewekt het 12V->-ja- rig jubileum vieren en daar natuurlijk - ter gelegenheid van de heropening - ook de klantenkring in betrekken. Donder dag, vrijdag en zaterdag kunnen de be zoekers van de vernieuwde "Boutique des Fleurs" dan ook een feestelijke pre sentje tegemoet zien. Komt U geheel vrijblijvend eens een kijkje nemen en profiteer tegelijkertijd van ons jubileum. Donderdag 24 nov. t/m zaterdag 26 nov. staat er een verrassing voor U klaar. Steenhoffstraat 1 - Soest Telefoon 02155 -124 55 Gezellig eten met een Bourgondisch tintje! Menu's vanaf Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 12.00-14.00 uur (lunch) Dinsdag t/m zondag vanaf 17.00 uur (diner) 's Maandags gesloten Burg. Grothestraat 16 Soest Tel. 02155 -1 72 49 "De jaren vliegen voorbij." Dat zegt Elbert Kareisen Sr. (in de sport natuur lijk veel beter bekend als Eb). Het is deze maand twintig jaar geleden dat hij zijn tweede sportzaak begon aan de kop van de Soesterbergsestraat, op nummer 3. De nieuwe vestiging werd direct gebom bardeerd tot hoofdvestiging, want sinds juli 1963 was Eb. Kareisen al prominent aanwezig aan de Koninginnelaan, sa men met zijn zoon Jaap, waar hij een sportspeciaalzaak dreef die in Soest en wijde omgeving berkendheid genoot. In die tijd legde de firma zich vooral toe op voetbal, schaatsen, wielrennen, camping en vrijetijdskleding, met o.a. de verkoop van merk-jeans. Door de ontwikkelingen in de sport- branche werd de zaak aan de Koningin nelaan echter al gauw te krap. Na rijp be raad met de hele familie groeide dan ook het besluit om in Soest-Zuid een tweede vestiging te beginnen. Vader Eb. bleef zodoende achter op de Koninginnelaan en moeder Jannie en zoon Jaap trokken naar Soest-Zuid, waar ze enthousiast aan de gang gingen in de nieuwe zaak aan de Soesterbegse- straat. Voor het Kareisen-bedrijf bleek dat een schot in de roos te zijn. Maar ook hier werd de ruimte al gauw te klein; in september 1977 vond dan ook een zeer Een omwenteling in de cosmetologie. Zo karakteriseert mevrouw W.M. dè Graaf van de schoonheidssalon "La Comtessa" in Soest-Zuid de nieuwe produkten die zij deze maand introdu ceert. De salon aan de Heideweg 62 be staat deze maand 25 jaar en was de eer ste in Soest, aanvankelijk aan de Soes terbergsestraat, sinds 11 jaar op het in middels vetrouwde adres aan de Hei deweg. In de salon zijn de gerenommeerde pro dukten verkrijgbaar van het merk Jean- ne Gatineau. Daaraan zijn sinds kort twee nieuwe produkten toegevoegd, die een ware revolutie op kosmetisch gebied betekenen. Het eerste dat hier genoemd moet worden is "Arcature", een pro- dukt dat met de grootst mogelijke preci sie in de opperhuid dringt, waaraan dan nog een selectief indringend procédé is toegevoegd. Daardoor worden de werk stoffen gecontroleerd en gemoduleerd aan de huid overgedragen. Het procédé bestaat hierin dat verstevi gende werkstoffen, die overeenkomen Volgende week donderdag, 1 decem ber, opent het bekende restaurant Bauers aan de Burgemeester Grothe straat 55 opnieuw zijn deuren. Na een flinke inwendige "opfrisbeurt", die overigens het karakteristieke interieur onaangetast laat, zullen de nieuwe ei genaars - Maarten Beenen en Martin de Jong - hun gasten graag verwelko men in het vanouds gerenommeerde restaurant, dat in de volksmond door de meeste Soesters "het Boertje" wordt genoemd. "De gezelligheid van vroeger komt weer helemaal terug," aldus Beenen en De Jong. "Dat betekent ook: kwaliteit op niveau, tegen redelijke prijzen, in een ongedwongen sfeer. Zoals het vroeger altijd geweest is." Met ingang van 1 de cember is het restaurant, waarover in Soest en zeer wijde omgeving nog altijd met veel waardering wordt gesproken, zeven dagen per week geopend. Bauers specialiseert zich als voorheen ook onder de nieuwe leiding in Franse specialiteiten, maar de gasten kunnen behalve op de gewone kaart ook hun keus bepalen aan de hand van een spe- cialiteitenkaart, waarvan de samenstel ling regelmatig zal wisselen. Ook voor een uitstekend verzorgde lunch kan men er nu terecht (met uitzondering van de zaterdag) en ook daarvoor is een specia le kaart samengesteld, waaruit zowel za kenmensen als particulieren een prima keus voor het middagmaal kunnen ma ken. Zondag is natuurlijk een uitgelezen gele genheid voor het gebruik van een "brunch", en ook dat kan bij Bauers. Op de dinerkaart prijken uiteraard be kende en minder bekende gerechten, maar uiteraard is ook Martin de Jong er veel aan gelegen het "eigen gezicht" van Bauers daarop tot uitdrukking te laten komen. Een goed voorbeeld van dat laatste is de lamscarré met mint-saus, wat Martin ooit in Bretagne leerde ken nen. Hij bewoog zowat hemel en aarde om het recept mee te krijgen en is er dan ook niet weinig trots op dat hij dit exclu sieve gerecht voor f 27,50 kan aanbie den. Ook voor de lunch Het restaurant is voortaan dagelijks ge opend vanaf 12 uur. Tot 14.00 uur is de keuken dan geopend voor de lunch-ge- bruikers. Tussen 14.00 en 17.00 uur blijft de keuken gesloten, al blijft de zaak zelf gewoon open en kunnen de gasten er in de tussentijd uiteraard terecht voor een kopje koffie of iets dergelijks. Vanaf 17.00 uur is de keuken dan weer in vol bedrijf, en dat blijft hij tot ongeveer half tien. De deur gaat rond middernacht op slot. De heren Beenen en De Jong hebben elk afzonderlijk al de nodige ervaring opge daan in de horeca en kennen elkaar al ja ren. Al geruime tijd staan zij gezamenlijk aan het hoofd van de Baarnse Partyser vice en Cateringcentrale PCC - een acti viteit die blijft voortbestaan, ook nu bei den hun bestemming hebben gevonden in het restaurant. Ze zijn dan ook bijzonder ingenomen met hun "nieuwe" stek, die een van de sfeervolste établissementen van Soest is en blijft. Voor de kerst - waarop het res taurant beide dagen geopend zal zijn (met levende muziek!) - is al een vorste lijk brunch- en dinermenu samenge steld, en wie voor die tijd geen mogelijk heid heeft gezien om kennis te gaan ma ken moet die bijzondere gelegenheid dan zeker niet voorbij laten gaan. 'Niet zo stijf "We willen het vooral gezellig maken voor onze gasten. Daarom hoeft het alle maal niet zo stijf, maar het moet natuur lijk wel een beetje niveau hebben," vin den Maarten Beenen en Martin de Jong. Dat laatste komt vooral tot uiting in de kwaliteit van het gebodene, die als het aan hen ligt niets te'wensen zal overla ten. De nieuwe ondernemers van restau rant Bauers: Maarten Beenen (r.) en Martin de Jong. De zaak beschikt over een uitstekende accommodatie om 80 gasten te kunnen herbergen. In het achterste deel - na de open keuken (de enige in heel Soest!) en de aperitiefbar - kunnen gezelschappen van wat grotere omvang worden onder gebracht. Dat gedeelte is eventueel ook af te scheiden van de rest van de zaak. De heren - jong, enthousiast en vakbe kwaam, met veel ervaring op diverse ho- reca-terreinen - hebben hun werkzaam heden goed afgestemd en onderling ver deeld: Martin de Jong zwaait de scepter in de keuken en Maarten Beenen neemt de functie van gastheer op zich. Zij zijn samen vast van plan restaurant Bauers weer de vooraanstaande plaats te geven die het in Soest altijd heeft gehad en af gaande op hun beider enthousiasme hoeft er niet aan getwijfeld te worden dat zij daarin zullen slagen. met de samenstelling van de huid, in ui terst kleine natuurlijke bolletjes zijn in gesloten. Deze "micro-reservoirs" zijn geheel assimileerbaar en dus onschade lijk. Ze werken aan de oppervlakte en strijken de opperhuid glad en maken hem verkrachtig; ze consolideren en verstevigen in de diepte de huidweefsels. Het membraam van de micro-reservoirs bestaat uit natuurlijke collageenvezels die na het oplossen opgaan in het huid- stramien en de structuur ervan verbete ren. "Arcature" heeft dus een drieledige werking; het dringt in de huid in, heeft oppervlakte- en dieptewerking. Deze techniek is nu toegepast bij twee nieuwe Jeanne Gatineau-produkten: "Arcature soin raffermissant visage", een soepele crème die direct na toepassing een ui terst weldadig gevoel geeft. Deze crème dient elke avond op gezicht en hald te worden aangebracht; de resultaten zijn vanaf de vierde dag merkbaar; de huid wordt steviger, tonischer en de rimpel tjes vervlakken. "Arcature soin raffermisant corps" be staat o.a. uit plante-extracten, die zor gen voor de stevigheid van de huid, de micro-bloedsomloop stimuleren en de cel-ademhaling bevorderen. De opper huid krijgt zo zijn natuurlijke veerkracht terug. Foundation Behalve de bovengenoemde produkten - speciaal ontwikkeld voor de midelbare leeftijd - introduceert "La Comtessa" ook een nieuwe crème foundation met "lifting effect": de "Fond de teint lif ting". Direct na het opbrengen egaliseert dit make-up produkt de teint en strijkt de trekken glad. Het bevat een hoge concentratie aan werkstoffen die een waarborg zijn voor een glad en stevig ge zicht, de hele dag lang. Het heeft een ro mige, licht uitstrijkbare textuur, die pret tig aanvoelt, en een matterend effect dat zorgt voor een fluweelzachte make-up. "Fond de teint lifting" heeft zowel ex tern als intern een gladstrijkend effect en is geschikt voor alle huidsoorten. Het combineert de voordelen van een ver- zorgingsprodukt met de kosmetische ei genschappen van een foundation. Het is aan te brengen over een make-up basis. Over beide nieuwe produkten verstrekt mevrouw De Graaf van "la Comtessa" meer informatie. ingrijpende verbouwing plaats, waarbij de winkel fors werd vergroot. In deze periode - waarbij vrijwel geen steen op de andere werd gelaten: de ge vel, de winkel, het magazijn en de kelder kregen een totaal ander aanzien - deed de tweede Kareisen-zoon zijn intrede in het familiebedrijf: Elbert Jan, toen eer ste verkoper en ook nu nog het "gezicht" van de zaak, samen met de beide vrou wen Nel en Maijan. Knusse familiezaak In de afgelopen tien jaar is er in het "win keltje" - het zal immers altijd een fijne, knusse familiezaak blijven - veel ge beurd. Tegenwoordig is Eb. Kareisen zeer gespecialiseerd in zomer- en win tersporten, met een uitstekend uitgerus te service-afdeling, vooral gericht op service-gevoelige sportprodukten, waarbij uiteraard sterk rekening wordt gehouden met de hoge eisen van de con sument. Het Sporthuis heeft o.a. een eigen gra- veerinrichting voor sportprijzen en een eigen slijp- en reparatie-inrichting voor schaatsen en heeft ook voor de skisport alles in huis: slijpen, waxen, bindingen afstellen, belaag repareren - het kan alle maal, en op uiterst deskundige wijze. Het Sporthuis beschikt daarnaast voor de loopsporten over een loopband die uitgerust is met een camera en een moni tor, waarop men het eigen looppatroon en de daarbij behorende schoenkeuze kan bepalen. Toernooien De naam Eb. Kareisen is bovendien alom bekend van de drukbezochte "win tersportruilbeurs" en de sponsoring, met name gericht op de ondersteuning van Soester en regionale tennissers. Het be drijf heeft een elektronische bespanma chine voor tennisrackets waarmee de "jonge" Eb. o.a. actiefis tijdens nationa le toernooien, van het ABN-toemooi tot het Daktimo 35+ weekend, met "oude cracks" als Nastase, Orantes, Barthes, Het bekende Sporthuis aan de Soester bergsestraat. Stewart en Okker. Hij incasseert voor zijn inspanningen met de modernste ma terialen en de onovertroffen tecnifibre snaar menig schouderklopje. Ook op het gebied van tenniskleding biedt Sport huis Eb. Kareisen een groot assortiment. Datzelfde geldt voor de andere zomer sporten waarin Kareisen gespecialiseerd is, zoals de zwemsport en de atletiek, met een grote sortering Adidas-, Nike- en Asics-artikelen. Wintersporten Op het gebied van de wintersporten geldt Kareisen als de leverancier van veel clubs in Soest en omstreken voor wat betreft de voetbal-attributen van merken als Adidas, Puma, Quick, Lotto, etc. Schaatsen zijn evenmin nog weg te den ken bij het sporthuis aan de Soesterberg sestraat. Ze liggen al weer klaar: de no ren, de kunst- en hockeyschaatsen. Voor de kleintjes zijn er nog volop de echte houten Friese doorlopers. Het slij pen van schaatsen gebeurt hier nog op een echt degelijke en vakkundige wijze. Voor de wintersporten blijt de hoofd moot natuurlijk de afdeling "lange lat ten" en de daarbij behorende kleding. Niet vergeten mag worden de verhuur en het onderhoud van het wintersport- materiaal zoals ski's, schoenen, stokken, etc. Dat dit een groot succes is wordt be wezen door het feit dat de verhuur voor de crocusvakantie nü al in volle gang is. Het twintig-jarig bestaan de Soester bergsestraat wordt in deze november- maand gevierd met een passende Sin- terklaas-actie, die helemaal in het teken van het getal "20" zal staan. Meer daar over leest men in de advertentie elders in deze krant. Eb. Kareisen Jr. (I.) in gesprek met toptennisser I. Nastase, die zijn racket ter bespanning kwam aanbieden. Een belangrijke innovatie is de komst van een tweetal nieuwe films met de naam Ektar. De Ektar-films bestaan uit een laag- (ISO 25) en een hooggevoelige (ISO 1000) kleurnegatieffilm. De Ek- tar-kleurnegatieffilms behoren tot het allerbeste filmmateriaal dat met de hui dige stand van de techniek mogelijk is. Kodak Ektar films werden na een jaren lange research en degelijke voorberei ding, ontwikkeld voor een consumen tengroep die het beste betiteld kan wor den als de foto-enthousiast. Die is, zo blijkt uit veldonderzoek, veeleisend ten aanzien van zijn apparatuur én van het opname-materiaal. Hij fotografeert veel, is kritisch en kunstzinnig en neemt alleen met het allerbeste genoegen. Kodak heeft op deze behoefte inge speeld door het op de markt brengen van twee volledig nieuwe films met uitzon derlijk goede prestaties in een opvallend verpakking. Kodak heeft er bij deze nieuwe films voor gezorgd dat de afwer king van de Ektar-films "compatible" is met andere zgn. C-41 films. Met andere woorden: Kodak Ektar-films kunnen door ieder foto-laboratorium worden afgewerkt. De prestaties van de Ektar-films zijn ronduit indrukwekkend. Zo heeft de Ektar 25 een scheidend vermogen van 160 lijnen per mm. Een verschil van niet minder dan 60 lijnen met de Kodacalor Gold 100 film, een film die al bekend staat om zijn uitstekend scheidend ver mogen. Ektar 25 De Ektar 25-film is technologisch een grote stap voorwaarts voor wat betreft de toekomst van geavanceerde beeld- structuren op kleurennegatieffilm. De film beschikt over een ISO 25-klassifica- tie met een beeldstructuur dié overeen komt met films met een veel groter for maat. De opvallende eigenschappen van de Ektar 25 film werden verkregen door gebruik van verbeterde DIAR's (Deve- loper Inhibitor Anchimeric Releasing) kleurkoppelaars en DIR's (Developer Inhibitor Releasing) kleurkoppelaars. De eerstgenoemde dient voornamelijk voor een verbetering van de totale beeldscherpte terwijl de DIR-koppelaar in de Ektar 25 aanwezig is om de weer gave van de randen extra te versterken. De DIAR en DIR-koppelaars hebben nog een extra voordeel. Ómdat zij de ge produceerde hoeveelheid kleurstof in een aantal lagen verminderen, verhogen zij de kleurverzadiging in het eindresul taat. Al deze verbeteringen maken van de Kodak Ektar 25 film een bijzonder fijn korrelige emulsie met een hoge kleur verzadiging, een uitzonderlijk groot scheidend vermogen met navenante scherpte en aangename, neutrale huid- tonen. Ektar 1000 De Ektar 1000-film heeft een sterkere blauwgevoeligheid, waardoor onna tuurlijke blauwe tonen in schaduwgebie- den worden voorkomen. Met name bij opnamen met bestaand licht waarbij de kleuren geel en rood overheersen, wordt nu een veel aantrekkelijker resultaat verkregen. Ook bij de Ektar 1000-film wordt gebruik gemaakt van de Kodak T-korrel-technologie. Om de kleurver zadiging te verbeteren, werd het contrast onderin de curve verhoogd in verhou ding tot het contrast bovenin de curve. Ter verdere verbetering werden DIR- koppelaars toegevoegd aan de gevoelige magenta- en gevoelige cyaanlagen. Dit is de eerste maal dat DIR-koppelaars in deze filmlagen zijn toegepast. Voor de foto-enthousiast betekent de geavanceerde technologie van de Ektar 1000-film dat een film is verkregen die de meest nauwkeurige kleurenrepro- duktie bezit van alle films uit zijn klasse, alsmede over een fijnere korrel voor hel dere beelden onder moeilijke belich tingsomstandigheden. Ontwikkeld en afgedrukt bij het Kodak Select-laboratorium, garandeert een perfect resultaat. Kodak Seledt-foto's staan bekend om goede kleurweergave en zorgvuldige afwerking. Foto Van Essen werkt al jaren samen met het Kodak Select foto laboratorium, en tot volle tevredenheid. Neem alleen genoegen met het allerbeste; ga naar Fo to Van Essen en laat U vakkundig advi seren.

Soester Courant | 1988 | | pagina 11