Wanneer u denkt over de aanschaf van een nieuwe televisie, een ongecompliceerde videorecorder, een complete midi-set, een super de luxe versterker, een eenvoudig te bedienen video-camera met alle denkbare mogelijkheden, een grandioze CD-speler of een CD-tje van Bing Crosby..... slaap er dan nog eens een nachtje over..... en ga nog voor het nieuwe jaar naar De Gouden Snaar! De Gouden Snaar wenst u prettige feestdagen en voor straks een lekkere lange nacht WOENSDAG 21 DECEMBER 1988 SOESTER COURANT PAGINA 7 Vandaag, 21 december gaat ook Soest zijn langste nacht van het jaar in. Een nacht om lekker te dromen van bijvoorbeeld een CD-speler die je vanuit je lekkerste stoel kunt bedienen. Of van de video-camera waarmee je de vakantiepret in eeuwige sneeuw voor eeuwig kunt vastleggen. Of van de videorecorder die je kunt bedienen zonder dat je er een nachtmerrie van krijgt. En pieker vannacht er helemaal niet over waar je die apparatuur nu het beste kunt kopen. Zeker, er zijn adresjes genoeg waar je zogenaamde koopjes kunt halen. Maar daar hebben ze niet de merken die top HiFi brengen, zoals Denon, Luxman, Kenwood, Yamaha en Technics. De Gouden Snaar voert die merken exclu sief voor Soest. Ook wanneer het om videorecorders gaat geven grote merken in De Gouden Snaar de toon aan: Panasonic, Blaupunkt, JVC. Merken die ook de meest geavanceerde camera's produceren. Bij De Gouden Snaar staan ze demonstratieklaar. Wat ook geldt voor de tv's. Groot en klein wel veertig verschillende typen van: Panasonic, Grundig, Blaupunkt, Saba en Sony. Dat klinkt de kenner als muziek in de oren. Helemaal als je hoort welke merken luidsprekers ze in dezelfde winkel hebben. Hou je vast: Elipson, B&W, Magnat, Triad, Canton, Audiolab en BNS. Maar hoe zit het met de service en wie kan al die pracht apparatuur, waar u nu nog alleen maar van droomt installeren? De Gouden Snaar is het antwoord. Want als je zulke prachtige merken in Soest vertegenwoordigt doe je dat automa tisch en goed. En hoe dat zit met het CD-tje van onze Bing? Dat heeft De Gouden Snaar. Geen kunst als je grootste CD-collectie van Soest hebt. Steenhoffstraat 13a -15, Soest. Telefoon 02155 -12 1 32.

Soester Courant | 1988 | | pagina 7