Open Dag in C-drie Drukke nieuwjaarsontmoeting in C-drie WOENSDAG 11 JANUARI 1989 SOESTER COURANT PAGINA 15 Aanstaande zondag, 13.00 - 17.00 uur: Thomasvaer en Pieternel hoogtepunt Gerda's Koffieshop Lions Bridge-drive voor aktie Haiti Auto 'uitgekleed' 'Opdat we nieuwe zullen bakken... Nieuwjaarswens 1988 - 1989 Cultureel Creatief Centrum Bram Vermeulen De bekende cabaretier Bram Vermeu len heeft sinds lange tijd weer een solo programma "Gezellig" genaamd. Dit programma beleeft zijn try-out op 12 ja nuari in C-drie. Bram Vermeulen heeft grote bekendheid gekregen door zijn (12 jarige) samenwerking met de Freek de Jonge in "Neerlands Hoop". Na het beëindigen van deze activiteiten heeft Bram als schrijver, muzikant, televisie maker, vormgever en acteur zijn bijdra ge geleverd aan de Nederlanse theater wereld. Momenteel is hij regelmatig voor Veronica-t.v. te zien als presenta tor van het programma "Action". Op een geheel andere wijze profileert Bram Vermeulen zich nu in zijn nieuwe thea tershow "Gezellig". Het programma steunt op drie poten, te weten politiek, liefde en filosofie. De eerste helft heeft vooral als thema relaties, terwijl de twee de helft veel politieker is. Kaarten voor deze show zijn telefonisch te bestellen bij C-drie. Aanvang van het programma is 20.30 uur. Toegang: f 10,-. Rozenweelde Het vormingsproject Rozenweelde na dert zijn einde. Het project: het realise ren van een musical met uitsluitend amateurspelers in een zogenaamde "kleine zaal" zal z'n beslag krijgen in een drietal uitvoeringen. Naast alle familie leden en vrienden van de spelers en een groot aantal genodigden, die verdeeld over de drie voorstellingen reeds toe gangskaarten hebben besteld, worden de resterende plaatsen aangeboden aan alle overige belangstellenden. Op dit moment kan al worden vastgesteld dat alle 250 plaatsen op zaterdag 21 januari volgeboekt zijn. Voor vrijdag 20 januari en zondagmiddag 22 januari zijn er nog een aantal plaatsen beschikbaar. De toe gang is gratis, dus wees er snel bij. Reser veren is mogelijk vanaf 12 januari bij C-drie. De avondvoorstellingen begin nen om 20.30 uur, de matinee van 22 ja nuari begint om 15.00 uur. Toekomstige culturele activitei ten Vanaf 19 januari zullen 6 schoolvoor stellingen gegeven worden in de Grote Zaal van C-drie. De basisscholen heb ben hiervoor opgave mogelijkheden ge kregen van het Steunpunt voor Kunst zinnige Vorming (SSKVE). Deze voor stellingen zijn niet openbaar. Op 3 februari start de Kinderbios weer met om de week een vertoning van een film. Steeds op een vrijdagmiddag na schooltijd, vanaf 15.45 uur. De toegang houden we op een kindvriendelijk prijsje van f 2,50, inclusief een glaasje limona de. Ook in februari starten we weer met een maandelijks jazz-concert op een za terdagavond of zondagmiddag. Het eer ste concert wordt op 4 februari gegeven door het Klaus Flenter trio met als gast- speler Don Friedman. Als eerste literai re activiteitt starten we dit jaar met de li teraire theatershow van de auteur Jules' Deelder. De show vindt plaats op 9 fe bruari en het is wenselijk van te voren te reserveren. Dit laatste is mogelijk vanaf 1 februari. Nieuw in C-drie: cursus buik dansen In het komende seizoen bieden wij u een korte cursus buikdansen aan van 6 les sen. De docente Sylvia de Rochemont leert u de basisbewegingen - en passen aan. Elke les bestaat uit 2 delen van elk 1 uur. In het eerste uur wordt er een war- ming-up gegeven en een aantal bewe gingen aangeleerd en in het tweede uur Op zondag 15 januari van 13.00 -17.00 uur houdt C-drie weer open huis. Voor al de cursusactiviteiten staan op deze dag centraal. Het hele gebouw wordt ge bruikt voor exposities, demonstraties en presentaties van diverse cursussen. Het programma ziet er als volgt uit: In de theaterzaal: demonstraties en open lessen van de cursussen klassiek ballet, internationaal volksdansen, Joe- goslavisch volksdansen, Turks volks dansen, showdans en buikdansen. In de vijverzaal: twee prachtige exposi ties van cursisten tekenen en schilderen. In het textiellokaal: Open les zijde be schilderen en informatie over de cursus kinderkleding en de cursus kleding en hoeden maken. Er worden 2 open lessen gegeven: 13.30 - 14.30 uur en 15.00 - 16.00 uur. In de hal beneden: diverse standjes met wordt er met de aangeleerde bewegin gen een combinatie gemaakt. Deze cursus wordt gegeven op zondag middag 15.00 - 17.15 uur in de Grote Zaal van C-drie. De data waarop de lessen plaatsvinden zijn: 29 januari, 19 en 26 februari, 12 en 19 maart en 9 april. De kosten zijn f 90,- voor 6 lessen. Heeft u belangstelling voor deze cursus, kom dan langs op 15 januari - Open Dag van C-drie. De docente Sylvia de Ro chemont zal op deze dag een spranke lende demonstratie geven van het buik dansen Workshops Poëzie Workshop gedichten schrijven Zaterdag 25 februari van 10.00 -15.00 uur. Kosten f 25,-. Docent: Wim Burghouwt. Deze work shop is min of meer een vervolg op de in november gehouden dag, maar is beslist ook toegankelijk voor diegenen die nooit eerder zijn geweest. Tijdens de workshop wordt er gehouden aan de vaste vormen, zoals de elf, de haiku, de olleke bolleke, het sonnet. Er worden wat literaire termen verklaard. Verder gaat het gewoon om de lol van het met gedichten bezig zijn. Workshop gedichten lezen Zaterdag 11 maart van 10.00 - 15.00 uur. Kosten f 25,-. Docent: Wim Burghouwt. Iedereen kent wel de beruchte vraag: "Wat be doelt de dichter met...? Velen stellen zichzelf die vraag bij het lezen van ge dichten. In deze workshop gaat het erom dat we samen uit een aantal gedichten proberen te halen wat er inzit. Er worden een aan tal gedichten uitgereikt, maar u kunt na tuurlijk ook zelf een of meer gedichten meenemen. We zitten echt niet met uitsluitend "ken ners". Prille beginners zijn van harte welkom. De Stablemates, het dixieland orkest dat de Open Dag in C-drie wederom op luistert. informatie en demonstraties van de cur sussen kleuterdans, striptekenen, bewe gen en ontspannen, calligrafie, toneel, Turks volksdansen, workshop poëzie, bloemschikken.1 In het handvaardigheid lokaal: infor matie en demonstratie van de cursussen, boetseren en beeldhouwen en algemeen beeldende vorming voor kinderen. In de hal boven: Twee exposities: een unieke expositie van cursistenwerk van de cursussen fotografie en zeefdrukken en een expositie van cursistenwerk van de cursus olieverfschilderen. Tevens staat er hier een gezellig horeca-standje waar u een drankje kunt drinken. In zaal I boven: open les. Kunstgeschie denis van 15.00 - 15.45 uur. Verder worden er van 15.45 -17.00 uur doorlo pend dia's vertoond over diverse kunst stromingen. Er is deze dag dus genoeg te zien en te horen. Op de administratie zijn mensen aanwe zig, die kunnen helpen met diverse vra gen en bij hen kan men ook terecht voor het inschrijven van cursussen. Stablemates Een extra muzikaal sfeertje wordt ge- creërd door de Soester formatie Stable mates met hun speciale gast Klaas Wit. Zij zullen in het Witte Café swingende geluiden ten behore brengen. Drie jaar geleden traden de Stablemates in C-drie op met de bekende vibrafonist Frits Landesbergen en de legendarische Amerikaanse jazz veteraan Wally Bi shop. Dit bleek achteraf het laatste op treden in het leven van Wally Bishop te zijn geweest. Op 15 januari moet Frits Landesbergen helaas verstek laten gaan omdat hij op die dag reeds andere verplichtingen heeft. Niet zo verwonderlijk als men be denkt dat hij momenteel de meest ge vraagde Nederlandse jazz musicus is. Hij wordt vervangen door trompettist Klaas Wit. Met name bij insiders staat Klaas Wit be kend als de beste Nederlandse jazz trom pettist. Hij speelde onder meer in de Skymasters, het Vara-dansorkest en in het befaamde internationaal bekende Netherlands Concert Jazz Band. In dit orkest is de top van de Nederlandse jazz muziek bijeen gebracht. Er wordt van 13.30 tot 17.00 uur mu ziek gemaakt. Bezetting: Klaas Wit - trompet; Joop van Tol - tenor saxofoon; Henk Engels, piano; Peter van Litsen- burg - bas; Hans Beun - slagwerk. Re pertoire: jazz uit de jaren vijftig, zoals stukken welke in die tijd door de Jazz Messengers werden gespeeld: "Whisper not," "Moanin," "Along came Betty," "A Night in Tunesia" en vele andere werken. De gemeente Soest is het nieuwe jaar gestart met een drukbezochte nieuw jaarsontmoeting in C-drie, die volle dig in het teken stond van de "beste wensen" en meer dan dat. De bezoe kers - niemand heeft ze geteld, en al waren er volgens sommigen wel wat minder dan vorig jaar, het moeten er honderden zijn geweest - kregen volop gelegenheid elkaar alle goeds voor 1989 te wensen en daarnaast een bij zonder onderhoudend programma, waarin het optreden van Thomasvaer en Pieternel onmiskenbaar het hoog tepunt vormde. Burgemeester Scholten en zijn echtge note wachtten de talrijke Soesters op in het Witte Café van het cultureel cen trum en drukten allen persoonlijk de hand. In de grote zaal ontrolde zich ver volgens een interessant programma, gepresenteerd door Jan Visser, die sa men met C-drie's Irma Kramer tekende voor de organisatie van het geheel. De bezoekers werden allereerst vergast op de swingende klanken van een gelegen heidsband met bekende namen van Soester musici en vervolgens op een wervelende "twirling act" van Bianca Boomsma, die een aardige demonstra tie gaf van wat een lenig meisje met een paar stokken allemaal kan doen. Vervolgens betrad de Raad van Elf, sa men met de boerenkapel en de dansma riekes de zaal, waar de garde van prins Gerrit I een fraai stukje carnavals-dans kunst liet zien. De prins was niet met le ge handen gekomen: hij overhandigde burgemeester Scholten een fles, waar van de vorm het vermoeden deed rijzen dat er wat ónders in zat dan de sapjes en frisdrankjes die - net als vorig jaar - wer den verstrekt en zo de "drooglegging" van dit gemeentelijke feest onder streepten. In het café kon men - tegen betaling - overigens ook wel wat sterker vocht tot zich nemen. Thomasvaer en Pieternel Thomasvaer en Pieternel - vlot en met opvallend veel acteertalent op de plan ken gebracht door Wim de Kam, de Soester gemeentesecretaris, en Els Stolwijk - verrasten het publiek met een schalkse uiteenzetting-op-rijm over het Soester wel en wee in 1988, dat bij ie dereen zeer goed in de smaak viel. Ze staken de draak met heel wat Soester toestanden, o.a. de perikelen rondom de Sportstichting en het zwembad, de hondepoepbestrijding,tot en met het gedoe rondom de gekopieerde vertrou welijke stukken, waaruit bleek dat tekstschrijver/regisseur Jan Leijendek- ker de voordracht zo actueel mogelijk had gemaakt. Uiteraard besteedden Thomasvaer en Pieternel ook aandacht aan die zaken waarmee Soest in positieve zin de aan dacht op zich had gevestigd, zoals de sportieve successen van Monique Knol en Vincent Maassen. De laatste zou, als het aan Thomasvaer en Pieternel ligt, best de naamgever mogen worden van het nieuwe zwembad aan de Dalweg, een suggestie die met luid applaus werd onderstreept. Het in fraaie kledij gesto ken dichterlijk tweetal stak ook de lof trompet voor burgemeester Scholten, vooral omdat hij op het gebied van de zedelijkheid een aanzienlijk onaantast baarder reputatie heeft dan sommige van zijn collega's in het land. Het publiek toonde zijn waardering voor het optreden met een warm ap plaus, waarin ook Jan Leijendekker volop deelde. De volledige tekst van de voordracht van Thomasvaer en Pieter nel is elders in deze Soester Courant af gedrukt. 'Misselijke streek' Burgemeester Scholten complimen teerde het drietal uitbundig en knoopte daaraan direct zijn nieuwjaarsspeechje vast. Daarin stond ook hij even stil bij de sportieve successen van Monique en Vincent, maar ook bij een zaak die hem niet lekker zat: het omzagen van de kerstboom bij het politiebureau. "Dat zit me behoorlijk dwars. Ik heb tegen Chris Uiterwijk al gezegd dat ik het een misselijke streek vind. Het zijn flinke jongens die dat gedaan hebben." Alsof de daders zich onder zijn gehoor bevon den - en wie weet? - riep hij hen ietwat dreigend op maandagmorgen maar even bij hem langs te komen. "Jammer dat sommige mensen het voor andeen vergallen." 1988 mocht dan een sport-jaar voor Soest zijn geweest, de burgemeester vond dat 1989 de annalen maar in zou moeten gaan als een sportief jaar. Hij riep de bevolking dan ook op tot saam horigheid en harmonie. "Als we met el kaar in de clinch raken - iedereen kent daar wel voorbeelden van - laten we dan de zaken met elkaar uitpraten." Scholten vond niettemin dat Soest een geweldige plaats is. "Daarom zeg ik: 't gaat bést met Soest, we hebben 't goed in Soest en dat willen we zo houden, 't Ga u allen goed in het nieuwe jaar." Muziek Tot grote hilariteit van het publiek hees de burgemeester zich vervolgens - com pleet met een "hoge zijden" - aan boord van een historische fiets en maakte daarmee onder luide bijval een rondje door de zaal, een kunststukje dat door wethouder Menne werd herhaald. Daarna was het podium vrij voor de beoefenaars van de lichte muziek, zoals Greetje Kauffelt met haar begeleider Peter Nieuwerf en Berna Kousemaker, de Soester operettezangeres, die bege leid door Annemieke Schrijvers enkele hartverwarmende liederen ten gehore bracht. Tussendoor volgde een werve- Burgemeester Scholten in wankel evenwicht tijdens de nieuwjaarsontmoe ting. Foto: Goos van der Wilt. lend optreden van Quick Motion, de dansgroep van de Soester dansschool Slingerland, dat ook bijzonder in de smaak viel. Quick Motion leidde ook het bal in, waarmee het officiële deel van de bijeenkomst werd afgesloten. Niet al te veel mensen maakten overi gens gebruik van de mogelijkheid tot het "beentjes van de vloer". Heel wat bezoekers troffen elkaar na af loop nog in het Witte Café, waar de stemming er tot ver na middernacht goed in bleef zitten. Dat zal wel niet het gevolg zijn geweest van de sapjes... Hulde voor Pieternel (Els Stolwijk), tekstschrijver Jan Leijendekker en Tho masvaer (Wim de Kam). Voor een lekker KOPJE KOFFIE Kerkstraat 28 - 3764 CT Soest Tel. 02155 - 2 54 12 Ook diverse belegde broodjes Dagelijks geopend van 7.00 uur tot 19.00 uur. Koopavond tot 21.30 uur Op vrijdag 27 januari wordt in de Vijver hof aan de Klarinet de jaarlijkse Lions Bridge-drive gehouden, waarvan de op brengst ten goede komt aan de uitbrei ding van het weeshuis van Père Lespi- nasse op het eiland Haiti. Aanvang: ui terlijk 19.30 uur. (Men wordt verzocht een kwartier voor de aanvang aanwezig te zijn.) Er zijn veel mooie en exclusieve prijzen te winnen. Wegens de beperkte ruimte kunnen echter slechts 130 paren worden toegelaten. Men kan zich inschrijven via een formulier, dat verkrijgbaar is bij H. de Jong, Steenhoffstraat 17, 3764 BH Soest. Het inschrijfgeld bedraagt f 25,- per paar, te voldoen bij inschrijving. Een auto, die stond geparkeerd aan de Beckeringhstraat, is vorige week uitge kleed. De dader demonteerde acht ban den en velgen, de gordels, de sportuit laat en de racestoel en namen ook de brandblusser mee. De wagen is eigen dom van een inwoner van Baarn. In ziekenhuis Zonnegloren werd uit de verpleegstersgarderobe een portemon nee gestolen. In de beurs zat een bedrag van zestig gulden. ThomasvaerW.P. de Kam (gemeentesecretaris) PieternelEls Stolwijk (huisvrouw) Tekst en regie: Jan Leijendekker (journalist) Uitvoering: 5 januari '89, C-drie (Soest). Thomasvear en Pieternel: Mijne Heren en Mevrouwen, Voor U twee getrouwen. Thomasvaer: Zij is mijne Pieternel. Pieternel: En hij, rnijn Thomasvaer. Thomasvaer en Pieternel: Samen schudden wij het Oude Jaar Thomasvaer: Achtentachtig is van ons heengegaan. Hier is tijd en plaats om stil te staan. Bij wat het bracht, bij wat het liet aan vreugde en wellicht verdriet. Pieternel: Mijn lief, niet zo zwaartillend. Benader '88 toch welwillend. Thomasvaer: Gij spreekt wel makkelijk, Pieternel, maar bedenk, een mens vergeet niet snel. Zo stierf na smartelijk lijden, niet kalm en niet zacht, de Soester Sportstichting toch nog onverwacht. Haar verwanten diep verslagen, omdat ze de overledene niet meer zagen. Pieternel: Zagen zitten, bedoel je, Thomasvaer, voor mij een dieptepunt in het Oude Jaar. Erg hè, dat het zo moest lopen. Voor '89 kunnen we slechts hopen dat cellen-overschot statuten weet te maken, die beider belangen zullen raken. Thomasvaer: Wijs gezegd, m'n lieve meid, want daarvoor is het de hoogste tijd nu Soest wereldnaam begint te maken, sinds we Olympisch goud weten aan te raken. Wat gingen we toch uit de bol voor die ene-fietsende-Soester-Knol! Pieternel: Tja, met de vliegende raket heeft Soest zich mooi te kijk gezet. Weet je nog, de computer was kapot waardoor haar trof het treurig lot dat de WW-uitkering werd stopgezet, omdat Knol, en de computer, niet hadden opgelet. Het nieuws haalde de pagina's van alle kranten. Soest en sport, ze wisten weer eens van wanten. Thomasvaer: Nou ja, uiteindelijk kwam ze toch niet voor niets. Wat dacht je van ons geschenk, die mooie fiets? Pieternel: Zeg dat wel, wat was ze daarmee blij. Bij haar thuis stonden er vijf op rij. Thomasvaer: Pieternel, stop met al dit klagen, ik wil hier iets anders gaan gewagen. Zeven keer bereikte hij zijn doel, Onze Soester in Seoul. Zeven keer goud, zilver dan wel brons: Vincent Maassen, Soester zwemmer, één van ons! Pieternel: Thomasvaer, als je 't mij zou vragen moet straks het zwembad de naam Vincent Maassen dragen. Thomasvear: Ho, ho, we liggen nog lang niet in het Dalwegwater, voorlopig zitten we nog met een kater. 't Natuurbad, bassin van stand, straks voor slechts één miljoentje van de hand? Pieternel: Thomasvaer, je bent bezig met het ziften van muggen een miljoen, dat is toch mooi duizend ruggen. Bovendien, in plaats van water komt daar een hotel en misschien wel een theater. Thomasvaer: Je slaat op hol, m'n Pieternel. Taphoorn en Netjes, een handig stel, Gedeputeerde Staten hebben echter wel het laatste woord en dóarvan is ander nieuws gehoord. Pieternel: En toch bouwen we een theater, ook al is het niet op zwembadwater. Drie heren kregen vijfduizend gulden in het handje om te zoeken naar een pandje, waar het goed toeven en verblijven is, om er te genieten van de showbusiness. Thomasvaer, zij die geloven haasten niet. Daarom heb ik vertrouwen in die Jan en Piet. Thomasvaer: Drie oude mannen bedoel je, zwak en grijs, volgens Progressief Soest absoluut niet wijs. Afkomstig uit de Bonte Dinsdagavondtrein. Moeten die theaterzetters zijn? Pieternel: Hoera, we zijn er weer, 't is er: Aan het woord afgevaardigde Jantje Visser. Altijd aanwezig bij iedere les, ontstijgt bij hem de geest uit de politieke fles. Aansteker van vuurwerk, eerste garnituur. Jammer, alleen van korte duur. Thomasvaer: Pieternel, voor deze woorden roep ik je werkelijk tot de orde. Visser mag zijn die hij is, vooral slagvaardig, zeker niet mis. gevoelige snaren te raken rond milieu en buitenlandse zaken. Pieternel: Dat was toen hij trachtte te scheiden hoofd en romp van onze buitenlanddeskundige Günther Plomp. Scheiden, politiek dan zogezegd, toen Visser niet naar genoegen werd uitgelegd wat Plomp naar het Oostblok deed gaan, terwijl de man geen Russisch kan verstaan. Thomasvaer: Stil Pieternel, het lijkt misschien wel niet te rijmen, dit nu heeft te maken met Soester geheimen. Onder ons, maar daarover mondje dicht, na Titutsville is ook het Kremlin voor Soest gezwicht. Russische mannen, wellicht ook vrouwen, komen dank zij Plomp hier een sporthal bouwen. Eén woord, één wethouders roep, en de Russen staan hier op de stoep. Pieternel: Krijgen we er weer een zusterstede bij: Moskou, de zoveelste in de rij. Als ze dan toch orde op zaken komen stellen kan ik ze ook nog wel wat vertellen. B. en W., ze leefden bijna een jaar als katten en honden. Ieder voor zich spraken ze voortijdig, en met verschillende monden. In '88 was veel slechts schijn wat bestuurlijk een voorbeeld had moeten zijn. Heren, mijne bede is er één van een late Sinterklaas. In '89: iedereen gelijk, en geen baas boven baas! Thomasvaer: Pieternel, genoeg over dit gebeuren. Stoppen en niet verder zeuren. M'n beste, m'n lieve, zoek '88 nu eens in het positieve. Wat werd in dat jaar uit steen opgebouwd en met politiepetten volgestouwd? Pieternel: Thomasvaer, je bedoelt dat witte kado, beter bekend als 't nieuwe politie-buro. Mooi voorbeeld, daar hadden we bijna niets meer aan, want Adema's mannen wilden staken gaan. Thomasvaer: Dan was er nog niets aan de hand; Raymond van Gelder hielp ons toch uit de brand. Hij sprak: 's Nachts dan maar het buro op slot en eventueel alarm op regio over laten gaan. Pieternel: Dat was, naar later bleek, toch wel de oplossing van een leek. Trouwens, leken hebben met menig woord kunstzinnige bouwsels in Soester grond geboord. 't Is ook nooit goed of het wil niet deugen zelden zijn ze voor, dus meestal „teugen". Wat dacht je van de clubs van ouden van dagen die voor hun mensen een aalmoes kwamen vragen? Afgewezen, zonder menselijke argumenten. "Bejaardenbond: zorg zelf maar voor je centen." Net zo verging het de subsidie voor tafeltje-dek-je: Een piek minder? Zeg, we zijn geen ezeltje strek-je. En met een standpunt tegen apartheid weten we ook geen raad ieder voor zich, maar vooral geen collectieve Soester daad. Thomasvaer: Pieternel, ik heb je net dat het verkeerde al is uitgelegd. Het is tijd om nu eens stil te staan bij al 't goede dat werd gedaan. Zo zorgden zakje en schep voor minder poep op bijkans iedere Soester stoep. 65-plussers kregen een eigen lus in de Soester bejaardenbus. Akkoord, Zonnegloren zijn we dan wel kwijt, maar tot 1994 is er tijd. Pieternel: Van leven, bedoel je, Thomasvaer. Maar nu al daar ontslagen, dat is toch wel raar Thomasvaer: En we kregen een beeldlogo, geel en groen, om Soest "natuurlijk" te laten doen. Voorts kwam verder vast te staan dat tot '91 geen ambtenaar verplicht weg moet gaan. En wat dacht je van de 2500 rokken en broeken die in '88 de Ouderen dag kwamen bezoeken? Dankbaar, ik mag wel zeggen mateloos blij, ben ik met de drie nieuwe kabelzenders erbij. Pieternel: Genoeg over dit alles, laten we eens bedenken hoe we Scholten opnieuw vertrouwen kunnen schenken. Daar heeft hij recht op, want zagen we hém ooit dollen met collega's in het verre Zwolle? Een man die pal staat voor Soester burgers en boeren, en nimmer zal vragen: hoe kom ik bij de Hij is een vader met uitstekende manieren, die slechts ons aller welzijn wil versieren. Thomasvaer: Inderdaad, Soest is voor hem de bruid. Daarom ziet '89 er dus ook niet slecht uit. Wethouders en leden van de Raad, blijf met hem dus aan de praat. Raadsleden, sla geen acht op illegale stukken, want het kopiëren ervan wil toch niet lukken. Doe dit jaar zoals het behoort, opdat wederzijds vertrouwen niet wordt verstoord. Werk mee aan het dichten van ieder publicitair lek en neem U voor: Dit jaar hou ik voortaan mijn.... mond. Een van U meldde zich bij de Soester Courant reeds aan en deelde mede: "Ik lek niet, ik heb het niet eedaan." Sluit U, voorzien van Pampers, aan in Boerkoel's rij, dan is Soest in 89, politiek gezien, lekkage-vrij. Burgers blijven dan weer ongeremd op U, politici, afgestemd. Laten zij toch mogen blijven bouwen op hetgeen ze stemmen en vertrouwen. Pieternel: Tenslotte: is onverhoopt ooit nog eens in Soest onraad daar, de Rampenfolder garandeert: er is geen gevaar Links, rechts, jong, oud, groot en klein, Laten we in '89 in Soest SAMEN gelukkig zijn. Thomasvaer en Pieternel: Wij beiden, hier met elkaar, wensen ieder van U een gezond en gelukkig jaar.

Soester Courant | 1989 | | pagina 15