C Bang Stam-SoVoCo valt uit kopgroep Ongeslagen badmintonkampioenschappen „Wij hebben dringend een lichtinstallatie nodig!" WASIEL STËITNER SPORT SPORT Winst in derde bekerronde, maar: VOLLEYBAL BADMINTON Zesde schooldamtoernooi DYSB NIEUW Kom Karpetten Kijken bij: Wintercompetitie voor hengelaars fjê ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 Heren Red Stars in goede doen Smeeing/BDC los van concurrentie HANDBAL Ruime zege voor reserves Eemvogels KORFBAL JEU DE BOULES Flappentoernooi BASKETBAL Henny Pot wint BAV wintercup ATLETIEK Smeeing Fiat 750 hoofdprijs Loterij s.o. Soest voor tribune V olleybaltoernooi voor scholieren Hees oefende Klaverjassen Hees s.o.Soest - AFC ZONDAG VOETBAL Spanning bij scrabble SCRABBLE Sportuitslagen BADMINTON BASKETBAL BOWLING KORFBAL SCHAATSEN Sportuitslagen WOENSDAG 18 JANÜARI 1Q«Q SOESTER COURANT PAGINA 15 kil mt*** flïitfc iÉl - Hei eerste damesteam van de volley balvereniging Stam SoVoCo is defini tief weg uit de kopgroep in de eerste di visie. Verlies tegen Drachten leidde daartoe. Winst was er voor datzelfde team in de Nationale bekerstrijd tegen de koploper in de tweede divisie Zwo- vok. Daardoor maken de dames deel van de laatste zestien van de NeVoBo- beker-competitie. Tweemaal kwamen de dames van Stam- SoVoCo deze week in actie. In de derde ronde van de nationale volleybalbeker competitie speelden zij tegen Zwovok in Zwolle. De Soester dames waren niet in goede doen want via een zeer matige wedstrijd wisten zij zich via de rally- punt-set te plaatsen voor de volgende ronde. Via 1-0, 1-1 en een 2-1 achter stand kwamen de dames gelijk dankzij de vele fouten die de thuisploeg maakte.. In de vijfde en beslissende set was het opnieuw Zwovok dat de leiding nam (6- 3), maar toen de Soesters wat meer druk legden in de opslag werd de aanval van de thuisploeg een aantal malen gemak kelijk afgeblokt en zo wist Stam-SoVo- Co de set met 15-12 te winnen. In maart wordt de vierde ronde gespeeld. Drachten overklast Stam-SoVoCo Wat een revanche had moeten worden voor de in Friesland geleden nederlaag is_ uitgelopen op een verdiend verlies. Ais debutanten stonden de dames af en toe te schutteren en stapelden fout op fout. Het begon allemaal met veel spektakel. Spannende rally's en goede blokkering deden het beste hopen voor Stam-So- VoCo. Moeite hadden de dames wel met de harde opslagen van Drachten maar de schade bleef aanvankelijk nog be perkt. 2-2, 4-6. Maar toen er in de ver dediging van Stam-SoVoCo een paar foutjes werden gemaakt sloeg de bang heid toe. Je kon het zien aan de bewegin gen die speelsters maakten, de onzeker heid bij het stoppen van de bal. Het ser veren ging vaak fout. Blokkering, aan vankelijk goed na enige tijd veel minder en aanvallend worden er geen potten ge broken, laat staan punten gescoord. Drachten won zoals het wilde, 9-15. Ook de tweede set was voor de gasten met 12-15. Aan het begin van de derde set leek het besef door te dringen dat hierin de laatste kans ligt op een redelijk resultaat. Twee haarscherpe opslagen krikken het zelfvertrouwen op. De ploeg maakte minder fouten, redde ballen die in de vorige sets verloren gingen en Drachten had gèen antwoord: 9-2. Stam-SoVoCo won de derde set niet echt overtuigend met 15-10. De derde set had moeten leiden tot succes, maar niets bleek minder waar. Drachten speelde simpel, maar maakte goed ge bruik van haar mogelijkheden en loste "Tl! probleempjes die de thuisploeg haar voorschotelde eenvoudig op: 9-15. Door het 1-3 verlies tegen Drachten is de kloof tussen het damesteam van Stam-SoVoCo en de top 2 onoverbrug baar geworden. Het is uithuilen en op nieuw beginnen voor het keurkorps van Werner Paans. Foto: Herman van Dam. Een duidelijk en pijnlijke nederlaag met 3-1 tegen de nummer twee uit de eerste divisie. De illussie van een hoge klasse ring kan voorlopig in het vriesvak. Uit huilen en opnieuw beginnen lijkt de eni ge oplossing voor dit mentaal aangesla gen team. Het tweede team van Stam-SoVoCo re vancheerde zich in de tweede divisie voor de bij Cito geleden nederlaag door de thuiswedstrijd tegen Delta Lloyd 2 overtuigend te winnen met 3-0: 16-14, 15-7 en 15-11. Volleybal deze week Morgenavond en zaterdagmorgen is sporthal Beukendal weer volop in ge bruik door volleyballers. Zaterdagmid dag spelen de dames van Stam-SoVoCo 2 om 14.30 uur tegen de rode lantaarn drager TDK-Brevok 2. Opnieuw winst kansen voor de thuisploeg. En dan om 17.00 uur het eerste damesteam van Stam-SoVoCo. Zal het team kans zien te herstellen van de smadelijke nederlaag tegen Drachten? De wedstrijd tegen het Vóofburgse Tonegido zal het bewijs moeten leveren. Zaterdag werd het derde jeugdteam van Badmintonclub Selby in de bloemetjes gezet na het behalen van het kampioen schap in de aspirantencompetitie. Se- bastian Ott, Remco Altena, teamleider Peter Sattelmeijer, Sandy Sattelmeijer en Anouk Tervooren behaalden, na een 7-1 zege op Leusden 5, de elfde over winning in successie. Hierdoor zijn zij met nog 1 wedstrijd te gaan onbereik baar geworden voor de concurrentie. Het le jeugdteam van Selby won met 5-3 van B.C. Putten. Ook voor de senioren was het een suc cesvol weekend. Het eerste team zag met invalster Tineke Rovers zelfs kans de uitwedstrijd tegen KBVA 5 met 1-7 te winnen. Verder won Selby 2 van Iduna 3 met 6-2. Vergrootte Selby 3 de kans om Selby is de eerste vereniging van Soest, die in 1989 een kampioen kon-begroe ten. Foto: Herman van Dam. kampioen te worden door concurrent Irene 5 met 7-1 te kloppen: Selby 4 ver sloeg uit OSM 4 knap met 3-5. Selby 6 verloor in Leusden met 6-2, terwijl Sel- by's herenteam kansloos met 0-8 ver loor van Smashing. In het Griftland College wordt zater dag 21 januari het zesde damtoernooi voor scholen gehouden. Aan het jaar lijkse denksportevenement van de Damvereniging Soest/Baarn doen 255 leerlingen van 18 scholen mee. Het toernooi begint om 10.00 uur. De teams bestaan uit vijf dammers. Zo wel bij de middelbare- als de basisscho len wordt de winnende ploeg afgevaar digd naar de provinciale kampioen schappen, waar de selecties plaatsvin den voor de landelijke titelstrijd. De toernooileiding is in handen van de he ren A.A.M. van der Ploeg en E. Dave- laar. Het damtoernooi voor scholen krijgt op donderdag 26 januari een vervolg. Dan wordt in de Open Hof aan de Veenbes- straat gestreden om het individuele kampioenschap van Soest. De partijen beginnen om 19.00 uur. In Baarn wordt het plaatselijke kampioenschap op de zelfde datum gehouden in het gebouw van het Rode Kruis aan de Burgemees ter Penstraat, aanvang eveneens 19.00 uur. Men kan zich voor het individuele kampioenschap dammen opgeven tij dens het schooldamtoernooi op 21 ja nuari. Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 Zaterdag 14 januari is aan de Naarder- vaart de 7e wedstrijd gevist in de 10 wedstrijden omvattende competitie. De wedstrijd werd vergezeld door har de wind en een regenbui van 4 uur, die het vertoeven aan de waterkant bepaald niet tot een pretje maakte. De vangsten waren, zeker tot 10 uur, beneden verwachtingZo kon winnaar van de wedstrijd, Elbert v. Beek, slechts met een 9 meter hengel en een tuig van 8 meter zijn vis aan de overzijde onder de kant vandaan vangen. Hij ving 5.40 m. vis. Tweede werd Jan v. Lambalgen met 3.88 m. Bunschoter Willem Hopman, die na een reeks slechte wedstrijden nu 3e werd, kon zijn geluk niet op. De hoogstgeëindigden van deze wedstrijd zijn: 1. Elbert van Beek 5.40 m., 2. Jan van Lambalgen 3.88 m., 3. Willem Hopman 3.80 m., 4. Theo Bosman 3.62 (Binnenkort Europa Cupvoetbal bij SEC) De heren van Smeeing/BDC lijken te gaan terugkeren naar de eerste divisie. Medekoploper De Blinkert heeft moeite om na de winterstop zijn ritme weer te vinden. Werd vorige week ver loren van AMC/Niloc, zondag moes ten zij een gelijkspel toestaan tegen OAD/OSC uit Amsterdam. Smeeing/BDC daarentegen zet de op gaande lijn voort en versloeg uit in Schagen de plaatselijke handbalclub met 15-19. Daarmee verstevigden zij hun koppositie. De drie punten voor sprong die zij hiermee opbouwen moe ten voldoende zijn om het kampioen schap veilig te stellen en daarmee het eerste divisieschap. De opgaande lijn in het Soester team komt met name tot uitdrukking in het feit dat de doelpuntenproductie niet af hankelijk is van één of twee spelers. Ook zondag was dit weer verdeeld over zes spelers, waarbij met name de bijdra ge opvalt van de 35-jarige Hilversum mer Jan Bunt. Zondag droeg hij weer zijn steentje bij aan de negentien Soes ter doelpunten door driemaal te scoren. Bunt, niet gespeend van technisch ver nuft, weet zich door zijn conditie en to meloze inzet steeds te onderscheiden. Tegenstander Schagen bood in de eer ste periode nog wel enige tegenstand. De achterstand kon in die eerste perio de beperkt blijven tot 6-8. De tweede periode was echter het Soester team. Nadat Smeeing/BDC via goed aan- valsspel uitgelopen was naar 9-14, raakten de Noord-Hollanders geirri- teerd. De uitgedeelde tijdstraffen die daarop volgden, waren voldoende voor de geel-blauwen om de genadeklap toe te dienen. Bij 11-18 liet men de teugels varen, zodat de eindstand nog alleszins redelijk met 15-19 voor Schagen uit viel. Soester doelpunten: van den Hoef 3, Bunt 3, van den Deijssel 4, Diemers 4, Roest 3, Agrippino 1. Dames Zoals verwacht leden de dames van Smeeing/BDC hun tweede opeenvol gende nederlaag in de tweede helft van de competitie. Werd in de thuiswed strijd met maar liefst 4-16 verloren, zondag in Apeldoorn was de stand iets dragelijker. De nederlaag kon beperkt worden tot 19-10, na een alleszins ver dienstelijke eerste helft waarin de ach terstand tot 6-4 beperkt bleef. Smeeing/BDC wist in deze eerste pe riode een opgelopen achterstand van 2-0 weg te werken door het benutten van twee toegekende penalties door Ada van Hal. Zelfs werd het 2-3 door een prachtige 1-2 combinatie tussen van Hal en Anke Pronk. Achilles knokte echter terug, zonder echt afstand te kunnen nemen van de hard vechtende Smeeing/BDC-dames. De 6-4 ruststand bood dan ook nog alle mogelijkheden voor het Soester team. Helaas bleek het geloof in eigen kunnen niet bij alle speelsters aanwezig in de tweede helft. Via 7-5 liepen de Veluwse dames naar 10-6. De Soester doelpun ten kwamen daarbij voor rekening van alweer Ada van Hal en afstandsschut ster Leontien Jansen. De weerstand van Smeeing/BDC was daarmee gebroken en Achilles bewees waarom zij mee draaien in de kop van de ranglijst. Bij 16-6, tien minuten voor tijd, kenden de twijfelachtig leidende scheidsrechters Smeeing/BDC nog vier penalties toe. Specialist Ada van Hal benutte er drie van. De 19-10 eindstand was uiteinde lijk een goed beeld van de wedstrijd. Eemvogels 2 speelde thuis tegen Acti- vitas 2. De score werd geopend door Activitas, maar Eemvogels veroor zaakte een strafworp en die werd door Henriette Wisse benut. •Het werd 1-2. De s.tand werd weer ge lijk getrokken door Marga Amersfoort. Activitas die in de eerste helft steeds de leiding nam, zorgde nu voor 2-3. Maar de Eemvogels kwamen steeds weer te rug. Nu met een afstandschot van Berry Cornelisse. Het werd 3-4. Eemvogels kwam weer gelijk door een afstand schot van Marga Amersfoort. Voor de rust zorgde Berry Cornelisse ervoor dat de Eemvogels op een voorsprong kwa men die ze tot het eind van de wedstrijd vasthielden. De eindstand werd 13-6. Het 3e team van de Eemvogels moest 's avonds om 20.35 uur pas spelen in Tiel. Eemvogels opende de score met 2 af standschoten van Jacqueline Bloemen dal. Animo kwam terug en maakte er 3-2 van. Invalster Manon Nieuwenhuis trok de stand weer gelijk met een door loopbal. Animo liep uit tot 5-3. Almar Lijfering verkleinde de stand tot 5-4, maar Animo maakte er 6-4. René Ver schuren scoorde het laatste doelpunt van de wedstrijd. Eindstand 6-5. Eemvogels 5 speelde thuis tegen koplo per Arena. Arena liep al snel uit tot 1-6. Het Eemvogeldoelpunt kwam van Jac queline Bloemendal. Eemvogels kwam beetje bij beetje terug. Eerst met een af standschot van Ria Wijnen. Het werd 3-7 door een afstandschot van Wim van Rheenen. Eemvogels scoorde nog 3 keer. De einduitslag werd 6-11. De BI wonnen hun wedstrijd ook deze zaterdag. De eindstand werd 3-4. De doelpunten werden door Robin Lub 3x en Dennis Lanphen lx gemaakt. Vorige week heeft de Jeu de Boules Vereniging De Gemshoorn voor het derde achtereenvolgende jaar een flap pentoernooi gehouden in De Vijverhof. Ook dit jaar werd het een heel gezellige en sportieve avond met veel appelflap pen en ook het gevecht om de wisselbe ker. De heer A. Mol, winnaar van het afgelopen jaar, moest dit jaar de wissel beker overhandigen aan de nieuwe win naar dhr. J. Biver. Als tweede eindigde mevrouw A. van Lith en als derde ein digde A. Mol. Het gaat goed met het eerste heren team van Red Stars. De basketbalploeg bleef voor de vijfde achtereenvolgende keer ongeslagen door Leiderdorp met 95-58 te verslaan. Minder florissant kwam de damesselectie voor de dag. In de streekderby tegen Dunckers moest het team van Errol Hotie onnodig in het zand bijten: 42-53. Tegen het laaggeklaseerde Leiderdorp 3 kon coach Rinus Valk het zich permitte ren om in de defensie te experimenteren. De vertrouwde zone-press werd in een andere vorm gegoten en dat leverde vooral na de hervatting rendement op. Red Stars heroverde vaak balbezit met de toegepaste techniek. In aanvallend opzicht had Peter Hellin- ga de taak om de plaats van de afwezige spelverdeler Wilco Beijer op te vullen. Hoewel de guard niet tot scoren kwam, speelde hij een verdienstelijke wedstrijd en stelde hij met name René Lansaat (24 punten) en Bert Hilhorst (21) in staat te scoren. "Hij is de laatste tijd goed in vorm," verklaarde Rinus Valk, die ove rigens in positieve zin is te spreken over de prestaties van zijn ploeg. "De sfeer is momenteel heel erg goed. Iedereen werkt hard." De inzet van Red Stars kwam in de eer ste helft tegen het zwakke Leiderdorp nog niet tot uitdrukking op het score bord (39-26), maar later zou Red Stars het karwei naar behoren afronden en met 95-58 de negende overwinning boe ken. Daarmee bezet Red Stars de vierde plaats. De top twee, gevormd door Wad- dinxveen Flyers en Blue Herons, lijkt onaantastbaar, maar op zaterdag 18 fe bruari ontvangt Red Stars het Hilver- sumse Dunckers dat met een kleine voorsprong op de Soesters de derde po sitie inneemt. De dames van Red Stars speelden afge lopen zaterdag al thuis tegen Dunckers. De twee teams stonden met evenveel punten in de middenmoot, maar Dunc kers profiteerde in het tweede deel van een weinig slagvaardig Red Stars. De gasten namen toen een voorsprong van meer dan tien punten. Twee minuten voor tijd bracht een driepunter Red Stars terug in de race (42-46), maar daarmee had Red Stars het laatste kruit verschoten. Dunckers won met 42-53. Jeugd De jongens junioren leden volgens de verwachting een grote nederlaag tegen Leiderdorp. In eigen huis moesten ze diep het hoofd buigen: 40-101. Toch kreeg Red Stars veel kansen tegen de sterke bezoekers. Ondanks het over wicht in lengte van de tegenstanders kwamen veel Soester basketballers on der het bord. Deels door angst en deels door onervarenheid werden de opgeleg de kansen niet voldoende benut. Afgelopen zondag werd in het Paar- denbos in Baarn de 3e editie van de BAV wintercup gehouden. Deze maal stond de wedstrijd over 20 km op het programma, terwijl in de 2 voorgaande edities de 10 en 15 km werden afge werkt. Henny Pot, die ook al de 10 en 15 km op haar naam gebracht had liet op de 20 km zien dat zij de sterkste was. Op het zware parcours zette zij een zeer scherpe tijd neer van 1.19.32, een tijd die door geen van haar concurrenten be naderd kon worden. Dini van de Berg le verde eveneens een goede prestatie door als 6e te eindigen in een tijd van 1.27.45. Ook in het eindklassement bezette zij een 6e plaats. Gerrie den Ouden, uitko mend in de Veteranen klasse bij de Da mes bleef in tijd Dini net even voor een finishte na 1.26.58, waarmee zij in haar klasse een 6e plaats innam. Tussen de ruim 300 wedstrijdatleten be vonden zich ook een 6-tel Senioren van AV Pijnenburg. Jos van Ras leverde hier de beste prestatie, al kon hij letterlijk en figuurlijk de adem van Dik den Ouden in de nek voelen. Hun eindtijden waren resp. 1.13.03 en 1.13.07, goed vooreen 20e en 22e plaats in het eindklassement. Bert van Velzen, die steeds meer pro gressie boekt, kwam op de 20 km uit op een tijd van 1.18.21, waarmee hij een 47e plaats na 3 afstanden bezette. Jan v.d. Lee werd uiteindelijk 57e in 1.20.20, terwijl Gerard Roest en Rob Jansen de Seniorenrij sloten met eindtij den van 1.24.12 en 1.31.28. Hiermee werden zij resp. 75e en 79e in het to taalklassement. In de Veteranen I klasse scoorde René Hoksbergen een goede tijd van 1.15.20, terwijl Jan Westerbeek liep naar een tijd Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Computer beveiligingen Tel. (02155) 13014-12577 De stichting vrienden van s.o. Soest is begin deze maand gestart met de tribu ne-loterij. De actie loopt tot nu toe uit stekend. Volgens de heer Hilhorst, één van de initiatiefnemers, zijn op dit mo ment al honderden loten verkocht. De opbrengst van de loterij komt ten goede van de overdekte tribune die men bij de voetbalvereniging wil realiseren. Er is 75.000 gulden voor nodig om in de loop van het nieuwe seizoen ruim 200 toeschouwers een dak boven het hoofd te kunnen bieden. De stichting heeft al 30.000 gulden bijeengebracht door in komsten van reclame-borden, een klei ne loterij en de verkoop van de kaarten tot dusver. Elk lot kost 50 gulden. Voor dat bedrag dingt men mee naar één van de 80 prijzen, waarbij de meeste aan dacht uitgaat naar de Fiat 750 van Auto Smeeing. Verder kan men onder meer een video-recorder, een televisie, een vakantiereis en trainingspakken winnen. In totaal probeert de stichting 1250 lo ten aan de man te brengen, hetgeen be tekent dat de lothouders een winstkans van 1 op 15 hebben. In maart zal tijdens het jeugdvoetbal kamp van s.o. Soest ook nog een spon sorloop worden gehouden. Vorig jaar liep s.o. Soest tijdens zo'n sponsorloop 15.000 gulden bijeen voor het Bentinck Fonds. Dit keer wordt het goede doel binnen de eigen hekken gezocht. De tekeningen voor de tribune zijn al klaar. Het bouwwerk zal ongeveer 25 meter lang worden. Er komen van bene den naar boven vijf rijen. De bouwwerk zaamheden van de tribune worden zo-, veel mogelijk door mensen van de ver eniging uitgevoerd. In de krokusvakantie houdt Stam-So- Voco het jaarlijkse volleybaltoernooi voor scholieren. Leerlingen van het voortgezet onderwijs komen op don derdag 9 februari tegen elkaar in actie in sporthal Beukendal. Het programma voor de achtste groep van de basisscholen wordt op vrijdag 10 februari in sportzaal De Bunt afge werkt. De uitnodigingen zijn al naar de scholen gestuurd. De inschrijvings termijn sluit op vrijdag 27 februari. De schoolteams kunnen worden aange meld bij Joke Paans, tel. 14596. Hees gebruikte afgelopen zaterdag om een oefenwedstrijd te spelen tegen het in de andere tweede klasse hoog staan de Barneveld te spelen. Vooral in de eerste helft liet de Hees ploeg goed en verantwoord spel zien, waarbij diverse kansen werden gecrëerd. Gezien de verhoudingen in het veld was de 2-0 voorsprong van de Soesters bij rust dan ook volkomen terecht. De doelpuntenmakers waren Erwin de Gier en Kees van Dorrestein. Hoewel Hees in de tweede helft nogal terugzak te wist men nog tweemaal het net te vin den, evenals Barneveld, zodat de uit slag uiteindelijk 4-2 voor de mannen van Gert-Jan Timmer was. Beide Hees doelpunten na de rust werden gemaakt door Erwin de Gier, waarbij met name het derde doelpunt na een vloeiende combinatie tussen Jaap Veeren en Piet van Schalkwijk vermeldenswaard is. Al met al een leerzame oefenwedstrijd in verband met de komende tweede com petitiehelft. Vrijdag 20 januari is er weer klaverjas sen in de Hees-kantine aan de Kooi weg. Leden en donateurs zijn van harte welkom om op deze avond een kaartje te komen leggen. De aanvang is 20.00 Na de matige oefenwedstrijd tegen het Naardense de Vesting (1-0 winst), speelt s.o.Soest zondag 22 januari om 12.00 uur tegen de sterke hoofdklasser A.F.C. uit Amsterdam. Het reserve elftal van s.o.Soest speelt tegelijkertijd tegen A.F.C. 2. Twee nuttige oefenwedstrijden voor de A-selektie, die tot de noodzakelijke goe de vorm moeten leiden bij de hervatting van de competitie in februari. Soest jeugd Winterstop of winterstrop? Terwijl de velden van s.o.Soest er piekfijn uitzien, moeten de voetballers de kicksen in de kast houden aangezien er sprake is van een winterstop. Het altijd actieve jeugd- bestuur van s.o.Soest regelt echter diver se oefenwedstrijden die door de voetbal- hongerige junioren met veel enthousias me gespeeld worden. Komende zaterdag is er voor de Soest- jeugd weer het één en ander georgani seerd. Voor alle jeugdleden is er een puzzeltocht. De voetballertjes moeten in het Soester bos allerlei opdrachten en ta ken uitvoeren waarna zij weer in de kan tine terugkeren. Daar zullen zij getrak teerd worden op pannekoeken. Er worden zaterdag ook negen oefen wedstrijden gespeeld. De dames van s.o. Soest zijn zaterdag tweede geworden op het eigen Wijnands zaalvoetbaltoernooi. Het team van 't Goy werd eerste. Huizen 2 eindigde als derde. De vierde en laatste plaats werd bezet door Achterveld 2. Tussen de voorrondes en de finales in kregen de deelnemers een broodmaal tijd aangeboden van een aantal spon sors. De dames junioren van Soest kre gen uit handen van de heer Wijnands jr. nieuwe tenues aangeboden. van i.27.08, waarmee hij 27e werd in zijn klasse. In de Veteranen III klasse kwam de nes tor van het lange-afstandlopen in Soest Cor Koster wederom goed voor de dag: Cor werd 3e in een tijd van 1.58.11. Donderdag werd in de vijftiende com petitieronde weer voor een volledige deelname gezorgd. De vakanties zijn achter de rug en iedereen kon er weer tegenaan. Er waren dit keer geen echte uitschieters. Alleen Dieuwke Vasten- burg blijft onverdroten doorgaan met hoog scoren. Wel was er veel spanning. Tegenstanders die tegen elkaar opge wassen waren zorgden ervoor dat de partijen in redelijk evenwicht eindig den. De prijs van de week, waarom in de ron de na de pauze werd gespeeld, werd ge wonnen door mevrouw van der Werff. Donderdagavond is er weer scrabble in Dienstencentrum Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat. De aanvang is half acht en de deelname kost f 2,50 per persoon. De uitslagen: Dieuwke Vastenburg - Tineke van Egdom 606-473, Thea van den Berg - Hans Danvers 462-386, Riet Rabelink - Peggy Olijslager 387-462, Dick Koblens - Trudy Danvers 480- 461M w. van de Werff - Annie Janssen 414-457, Wil Bouman - Mw. Gerth 436-411, Joop van Zijtveld - Truus van der Veer 387-309, Willemien Witkamp - Jan Danvers 475-436, Woute Klute - Riet de Groot 353-320. Badso Badso 1 - Flevomeppers 4-4, Badso 2 - Iduna 7-1Badso 3 - BV O 4-4, Badso 4 - Irene 3-5 Badso 6 - SH'71 6-2, Badso 7 - AMEV 1-7, Badso 8 - Maarn 3-5, Badso 10 - Arena 6-2, Badso 11 - Breukelen 7-1. The Red Stars Heren: Red Stars 1 - Leiderdorp 95-58, Red Stars 2 - Eem'78 65-83, Red Stars 3 - Argon 76-54, Red Stars 4 - Crackerjacks 53-77, Red Stars 6 - Hoevelaken 2-0. Dames: Red Stars 1 - Dunckers 42-53, Red Stars 3 - Eagles 31-43. Jeugd: Red Stars JA1 - Leiderdorp 40-101, Red Stars JC2 - Hoevelaken 45-51. Soester Bowling Bond Pin Downs - Baanbrekers 0-5, C-team - Ke- gelkeiers 3-2, Silver Star I - Nieuwinleague 5-0, Toetanchamon - Bullseye 1-4, De Ar rows - Heineken 2-3, d'Oude Enghe - Turtles 1-4, King's Palace - C-drie 0-5, Bondsspaar bank - G-team 2-3, Madame X - Bodrum 0-5, Bunk - Ham 3-2, Happy Hoekers - 't Juk 2-3, Triom Bleekers - Dexcrest 1-4, Silver Star II - Antons Groente 1-4, Strajk - VCS 4-1. Eemvogels Eemvogels 2 - Activas 13-6, Eemvogels 3 - Animo 5-6, Eemvogels 5 - Arena 6-11, Jeugd: Eemvogels J1 - Spirit 6-5, Eemvogels Q1 - Sparta 6-1. Schaatsvereniging Eemland 500 meter: Marjolein Bartels 60,0; Eileen Hofman 59,2; Angelique van de Berg 52,9; Tom Versteeg 49,0; Dennis Karssen 49,8; Martin Baltus 53,7; Juliën Smink 53,7; Igor Zweers 43,6; Arie van de Berg 44,0; Hen- riëtte Kuyt 52,2; Brenda Karssen 53,0; Mark Jansen 48,7. 1.000 meter: Marjolein Bartels 1.59,2; Ei- leen Hofman 2.03,3; Angelique van de Berg 1.47,4; Igor Zweers 1.26,9; Arie van de Berg 1.27,2; Henriëtte Kuyt 1.47,9. 1.500 meter: Dennis Karssen 1.42,6; Tom Versteeg 2.32,5; Angelique van de Berg 2.49,4; Juliën Smink 2.43.6; Martin Baltus 2.27.9; Mark Jansen 2.32,7; Brenda Karssen 2.48,5. i

Soester Courant | 1989 | | pagina 15