'n zonnig hoofdartikel... Q Volleybalbestuur wil nieuw gezicht bij dames "De winterstoppen zijn bij ons allang doorgeslagen." Griftland College en OBS Overhees winnen schooldamkampioenschappen '.voetbal 'programma \22 WOENSDAG 25 JANUARI 1989 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 23 ant Trainer/coach gedesillusioneerd door ontslag bij Stam- SoVoCo VOLLEYBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 ESS Brouwer deelt punten: 3-3 ZAALVOETBAL Wintersport en bril onafscheidelijk Op zaterdag 28 en zondag 29 januari: Scouts houden Dsberenweekend STRAALBEDRIJF VAN ROUWENDAAL voor het ontroesten van al uw onderdelen o.a. velgen - frame's Nijverheidsweg 11 3762 EP SOEST Tel. 02155 - 2 08 60 Daar gaat het nu over. Bij elke tijd van zon de zonnebril naar uw zin. Zin in zon? Goed. Maar bescherm uw ogen veilig. Ook in wintersport - tijdzon. Een zonnig "hoofd"- artikel. Nieuwe Uvex zonnebrillen bij Nota STEGAS Onderhoudscontract Volleybaltoernooi voor scholieren VOLLEYBAL Winst voor dames Stam-SoYoCo AGAVS-heren pakken draad goed op VOLLEYBAL VOLLEYBAL DAMMEN Karnavalsfeest van de Knollentrappers BOWLING Bowlingtitels I I "Je mag wel zeggen dat ik enorm ben teleurgesteld. Het heeft me hevig aangegrepen." Werner Paans, trainer/coach van het eerste damesteam van Stam-SoYoCo, heeft van het bestuur te horen gekregen dat hij zijn functie aan het einde van het seizoen moet neerleggen. "Wij willen Werner als technisch coördinator bij de jeugd. Dat is de belangrijkste reden," geeft Jan Paauw als verklaring. Paans heeft een andere versie: "Ze willen ie mand anders, omdat dames 1 nu teveel aandacht krijgt. Dat geeft wrevel bij de rest van de vereniging." Volgens de gedesillusioneerde volley baltrainer zijn de motieven van het be stuur subjectief en ingegeven door een gebrek aan kennis van de situatie. "De motieven zijn onduidelijk, laakbaar, niet relevant. Het is heel erg jammer." Jan Paauw: "We willen een beleid van onderaf inzetten. Het jeugdplan is erg belangrijk. Dat functioneert nu niet. Wij willen Werner op die plaats. Werner Paans heeft in november gezegd te wil len stoppen met de dames. Hij zag het niet meer zitten. Het klonk allemaal vaag. Vanuit die wetenschap ga je ver der. Voor de persoon is dat misschien vervelend, maar voor de club is het be ter. Het is sowieso goed om na vijf jaar een nieuw gezicht bij dames 1 te heb ben." Paans: "Ik wilde stoppen, omdat we te weinig support van het bestuur kregen, terwijl het wel op hoog niveau volleybal wilde spelen. Toen ik hoorde dat Jan Paauw waarschijlijk voorzitter zou wor den heb ik gezegd 'dan blijf ik'. Ik had al le vertrouwen in Jan Paauw," aldus Paans over de voormalige manager van de damesselectie. "Trouwens, in de hui dige groep zitten er nog maar drie van het eerste jaar." Aandacht Werner Paans is, zoals de zaken er nu voor staan, geenszins bereid het techni sche beleid bij de jeugd uit te stippelen. In zijn ogen functioneert het huidige plan wel goed en bovendien vindt hij het niet netjes dat het bestuur nog niet met de betreffende personen heeft gespro ken. Hij denkt dat het probleem op een ander vlak ligt: "Als je als vereniging topvolleybal wilt spelen, sta je in de pic ture. Maar de media hebben dan geen aandacht voor de voorzitter of de pen ningmeester, maar voor de speelsters en de trainer. Dat is zuur. Het prikt als je als verenigingsman niet wordt genoemd. Ik denk dat dat één van de redenen is. Het feit dat de aandacht zich al jarenlang op mij richt, is een aantal mensen gevallig." In tegenstelling tot Jan Paauw ontkent Werner Paans dat er strubbelingen zou den zijn tussen hem en een deel van de spelersgroep. Agnes Hoekstra stopte, omdat ze geen genoegen nam met een vaste plaats op de bank en Angela Man- ders stopte, omdat ze de intensieve trai- ningsarbeid niet meer met haar studie kon combineren. "Maar er zijn absoluut geen problemen van dien aard. Dat wordt bewezen door het feit dat het team in zijn geheel was aangeslagen toen het op de hoogte werd gesteld en het me een affiche gaf met 'We love Werner'. Dat heb ik ontzettend op prijs gesteld. Negatieve geluiden Ook de tegenvallende prestaties van zijn ploeg kunnen volgens Paans niet aan zijn ontslag ten grondslag liggen. Dat laatste beaamt Jan Paauw: "Er zijn de laatste tijd wel meer negatieve geluiden over Werner Paans geweest. Hij vindt dat alle negatieve punten betrekking hebben op Werner Paans mag van het bestuur van Stam-SoVoCo tot zijn grote teleurstel ling volgend jaar niet meer het eerste da - mesteam onder zijn hoede nemen. "Het heeft me hevig aangegrepen, "reageert de trainer/coach. Voorzitter Jan Paauw: "We willen Werner als technisch coördinator bij de jeugd. Dat is de belangrijkste reden. Het is sowieso goed om na vijf jaar een nieuw gezicht bij de dames te hebben. zijn ontslag, maar dat is niet zo. Het be lang van de vereniging moet voorop staan." De nieuwe voorzitter van Stam- SoVoCo zegt desgevraagd dat er nog geen opvolger voor Werner Paans is ge vonden. Guus Vriens, de ex-eredivie- trainer die momenteel Werner Paans as sisteert, behoort tot de kandidaten, geeft Paauw toe. Werner Paans zal aan het einde van het seizoen zijn werkzaamheden bij de Soes- ter volleybalclub staken. "Maar ik ben nog in alles van Stam-SoVoCo geïnte resseerd. Ik blijf een verenigingsdier. Dat maakt het extra moeilijk om na 37 jaar zo'n beslissing te nemen. Ik heb het er vreselijk moeilijk mee om te stoppen, maar ook om door te gaan nu ik geen vertrouwen van het bestuur heb. Ik heb de dames beloofd mijn uiterste best te doen om dit seizoen af te maken. Maar ik weet niet of het lukt. Ik heb ook emoties, ik ben ook maar een mens." (SEC snakt naar einde winterstop) ESS Brouwer is de nacompetitie be gonnen met een 3-3 gelijkspel tegen Bilthoven. In de Banninghal in Soes- terberg speelde beide partijen een ge- lijkopgaande wedstrijd. In de nacompetitie spelen elf overge bleven teams uit de hoofd- en eerste klasse van het rayon Heuvelrug. Alle ploegen ontmoeten elkaar eenmaal. Er staan geen belangen op het spel, omdat het rayon Heuvelrug aan het einde van dit seizoen wordt opgeheven. De clubs worden in andere rayons ingedeeld. ESS Brouwer zal in één van de competi ties van het Gooi gaan uitkomen. Tegen Bilthoven trad de Soester club overigens 'gehandicapt' aan. Met inval- Het gehavende ESS Brouwer sleepte een gelijkspel uit het vuur. Foto: Goos van der Wilt. Iers uit lagere teams werden de gasten ontvangen. Dat pakte niet eens ver keerd uit, want in de beginfase kwam ESS Brouwer via doelpunten van Ed Westbroek en Walter Dasselaar op een 2-0 voorsprong. Bilthoven oefende vervolgens veel druk op de defensie van ESS Brouwe'fdat rommeliger speelde. Ondanks een aantal knappe reddingen kon doelman Peter Vlaar niet voorko men dat de stand bij de rust weer in evenwicht was: 2-2. Edwin de Jong bracht de Soesters in Soesterberg weer op voorsprong, maar uit een toegekende strafschop haalde Bilthoven alsnog de halve buit binnen. Ook deze winter trekt een grote stroom sneeuwliefhebbers naar de bergen om te skiën, langlaufen of te wandelen. Omdat het winterse klimaat, zeker in de bergen, voor de ogen erg ver moeiend kan zijn, is het belangrijk de reis goed voor te bereiden. Goed zicht is noodzaak bij het reizen van en naar de bergen. Koplampen, ruitenwissers en de brilleglazen dienen goed schoon te zijn. In ieder geval moet een bril met getinte glazen tot de uitrusting behoren om ver blinding door de laagstaande zon in een winterlandschap te voorkomen. In de schemering neemt het gezichtsvermo gen af en kan 's nachts tot een twintigste van de waarde van overdag teruglopen. Naarmate men ouder wordt loopt het gezichtsvermogen om scherp te zien af, vooral in het donker. Dat gaat zo lang zaam dat men het zelf niet in de gaten heeft. Een lange reis naar de wintersport is een goede reden voor oogkontrole. Wie merkt dat de ogen slecht zien in het donker of gevoelig zijn voor verblinding, kan het beste overdag reizen en een ex tra overnachting inpassen. Neem altijd een reserve-bril mee, waarmee men even goed ziet als met de originele bril. Uit onderzoek, verricht door de univer siteit van Marburg, is komen vast te staan dat één op de drie wintersporters een optische korrektie nodig heeft. Het Keulse 'Kuratorium Gutes Sehen' heeft zich in deze materie verdiept en 'leefre gels' samengesteld waarmee winterspor ters hun voordeel kunnen doen. Door de weersomstandigheden, waaraan de win tersporters worden blootgesteld, wor den de ogen op verschillende manieren belast. Kou, wind, mist, sneeuwval, maar natuurlijk op de allereerste plaats de weerkaatsing van het zonlicht door de sneeuw, bemoeilijken zowel de ruimte lijke waarneming als het kontrastzien en irriteren de ogen. Sneeuw absorbeert weliswaar infrarood stralen, maar weer kaatst 95% van het zonlicht, zodat het gevaar van verblinding of sneeuwblind heid groot wordt. Een goede winter sportbril moet daarom voldoen aan een aantal voorwaarden. Daarbij komt nog veel kijken. Bij Bril Centrum Nota kan men alle mogelijke informatie hierover inwinnen. Bij Nota is men deskundig op dit gebied. De Hopman Masselmangroep houdt op zaterdag 28 en zondag 29 januari het jaarlijkse IJsberenweekend. Het is de achtste keer dat de Soester scou tinggroep in dit kader een tentenkamp op het terrein aan de Sparrenlaan zal opslaan. In de hoop dat het kwik tot onder het nulpunt zal dalen en dat de aardbodem met sneeuw bedekt zal zijn, is een aantal activiteiten georganiseerd. De meer dan 200 scouts, die aan het IJsberen weekend zullen meedoen, kunnen zich onder meer vermaken met de 'Bermu da-ijsbeer', 'Ticket to the North', de 'Poolster' en het grote kampvuur. Een speciaal aangestelde kookstaf zorgt er voor dat de scouts op temperatuur zul len blijven. De deelnemers komen uit Soest, Zeist, Bilthoven, Amersfoort, Maarn en Utrecht. Dankzij de hulp van enkele sponsors worden de scouts in staat gesteld hun eigen IJsberenkrant te laten verschijnen. Het IJsberenweekend wordt op zater dag 28 januari om 12.00 geopend. De sluiting vindt de volgende dag rond 16.00 uur plaats. speciaal optiek van weedestraat 87 3761 CD soest Uvex sportstyle is één van de interes sante nieuwtjes die Uvex dit wintersei zoen heeft gelanceerd. Het is een glets- jerbril in de trendkleuren van het sei zoen. Dit model wordt vervaardigd van extreem lichte, maar breukvrije kunst stof en heeft door de ergonomische vormgeving en koud vervormbare ver en een zeer goede pasvorm en draag- comfort. Spiegelschijven in interessante kleur stellingen of, naar keuze, veiligheids schijven van polycarbonaat beschermen de ogen voor 100% tegen de schadelijke UV stralen. De lederen zijkanten ver hinderen het binnendringen van gere flecteerde stralen en wind, waardoor de Uvex sportstyle ideale bescherming van de ogen biedt op grotere hoogten en bij intensieve zonnestraling. Dit model is in vier kleuren verkrijgbaar en wordt met bijpassende neusbeschermer en koordje geleverd. Bij een goede ski-uitrusting hoort een zonnebril, die voldoet aan de allerhoog ste eisen. De Ray-ban zonnebril biedt optimale bescherming en heeft een mo dieuze uitstraling. Ook na het skiën is een kwalitatief goede zonnebril even zeer nodig om te beschermen tegen het felle zonlicht en om sneeuwblindheid te voorkomen. Al een aantal jaren spon sort Bausch Lomb, de makers van Ray-ban zonnebrillen, het nationale Freestyle Ski Team. Ter bescherming van het soms felle (zon)licht dragen de skiërs zowel tijdens als na het skiën Ray- ban zonnebrillen. Een uitgebreide kollektie zonnebrillen vindt men bij speciaal-optiek Bril Cen trum Nota, Van Weedestraat 87 te Soest. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel.(02155)13014-12577 Voor scholen bestaat nog steeds de mo gelijkheid zich aan te melden voor het volleybaltoernooi van Stam-SoVoCo. Dat kan nog tot en met aanstaande vrij dag bij Joke Paans, tel. 14596. Het scholierentoernooi begint op don derdag 9 februari voor leerlingen van het voortgezet onderwijs. Het program ma wordt afgewerkt in sporthal Beu kendal. Een dag later verplaatst Stam- SoVoCo de activiteiten naar sportzaal De Bunt. Dan komen de basisscholie ren in actie. Uit de aanmeldingen tot nu toe blijkt dat er veel belangstelling bestaat voor het volleybaltoernooi dat elk jaar in de krokusvakantie plaatsvindt. Hel eerste damesteam van Stam-So- VoCo heeft de tweede wedstrijd na de hervatting van de competitie met een duidelijke 3-0 overwinning afgesloten. Het Haagse Tonegido werd binnen het uur puntloos naar huis gestuurd. Het tweede damesteam liet zich opnieuw verrassen door een laaggeklasseerde tegenstander. Hekkesluiter Brevok snoepte het team twee belangrijke pun ten af door met 2-3 te winnen. Het eerste damesteam van Stam-SoVo- Co kwam zeer gemotiveerd in het veld voor de wedstrijd tegen het Haagse To negido. Daarvoor waren een aantal re denen te noemen. Eén daarvan het ru moer rond trainer Werner Paans, maar zeker ook de slechte wedstrijd in Den Haag tegen deze tegenstander. Een wedstrijd waarin Stam-SoVoCo in alle sets een voorsprong nam op de gast vrouwen maar in alle drie de sets uitein delijk het onderspit moest delven. Ook nu ging de Soester dames het scoren in het begin van de set maar moeizaam af. Lange tijd bleef de stand op 3-2 steken, maar na enige fraaie reddingen en goede blokkeringen nam de thuisploeg af stand. Tonegido trachtte te volgen maar kon toch niet verhinderen dat de eerste set met 15-7 door Stam-SoVoCo werd gewonnen. De coach had de opdracht gegeven diep en zo moeilijk mogelijk te Het eerste herenteam van het Soester- bergse AGAVS heeft afgelopen zater dag onder het wakend oog van IBAS, het op de 2e plaats staande YC Har derwijk 2 verslagen met 3-2. Hierdoor heeft het team zich wederom duidelijk gemanifesteerd en is het de belang rijkste kandidaat voor de 3e plaats in de promotieklasse. De eerste set ging tot de stand 4-4 gelijk op. De ploegen waren in elk opzicht aan elkaar gewaagd, wat resulteerde in el lenlange servewissels. Enkele goede blokkades van Pim v.d. Velden en Ad van Brummelen brachten de stand op 8-5. Een groot enthousiasme en gecon centreerd spel bracht een 15-10 set stand op het scorebord. De 2e set werd op dezelfde wijze gespeeld: degelijk, maar doeltreffend. Zowel in het mid den, Emile Voest, als buiten, Ron Goethals en Bert Pastoor werd er regel matig gescoord. Via 3-5, 7-7 en 11-8 liepen de heren uit naar 15-8. In de der de set kon 'good-old' Pieter Verstoep z'n opwachting in de basis maken. VC Harderwijk 2 mocht de 3e en 4e set met winst afsluiten: 15-6 en 15-8. Een vijf de set met het rally-point systeem werd noodzakelijk. Bij 5-8 wordt er van veld gewisseld, hetgeen geen winstvoordeel oplevert voor AGAVS (5-10) en hier mee een schier onmogelijke taak om tot setwinst te komen. Coach Van Brum melen vlucht in een time-out en maant eenieder tot uiterste concentratie. De ploeg pikt de draad weer op en weet, mede door een uitstekende serve-beurt van Frits Muller op 11-11 te komen. AGAVS bijt zich vast en weet deze spannende set met 15-13 te winnen. De dames van AGAVS 1 hebben 1 punt moeten afstaan aan Lovoc 1. De dames wisten de eerste en tweede set aanvankelijk door goed spel van onder meer Birgitte Wielders en Jantine Ge- link de tegenstander volkomen weg te spelen (15-4 en 15-6). Doch gebrek aan concentratie, waardoor een slechte stop het gevolg was, bracht zowel de derde als vierde set bij de bezoekende dames: 10-15 en 4-15. serveren. Dat leverde nogal wat foute opslagen op, maar, en dat was toch het belangrijkste doel van deze opdracht, de vele goede opslagen stichtten veel onrust bij de gasten.zodat van een gevarieerde opbouw geert sprake kon zijn. Tel daar bij de steeds betere blokkering en de goed spelende veld-verdediging, dan is daarmee de winst in de tweede set ver klaard; 15-11. In de derde set nam Tonegido een 0-5 voorsprong maar het was daarna Stam- SoVoCo dat het spel dicteerde. Met na me Ciska Abraham scoorde goed op de beslissende momenten en Marja de Wildt, hoewel niet echt opvallend met de bal zorgde met haar voortdurende aanwijzingen en beweging aan het net voor zoveel afleiding dat het Haagse blok regelmatig mis tastte. Van 0-5 tilde de thuisploeg de stand via 6-5 in een keer naar 12-5. Een laatste alles of niets offensief zorgde voor wat punten voor Tonegido: 12-9 maar via 14-9 en 14-10 werd het met een snelle aanvalsactie, af gerond door een daverende smash van Judith Lazonder 15-10 en daarmee 3-0 voor het eerste team van Stam-SoVoCo. Het tweede damesteam lijkt de grootste moeite te hebben met de op papier zwakste tegenstanders. Werden zij kort geleden verrast door het laaggeklasseer de Cito, ditmaal kwam de nummer laatst naar Soest en wist de kanshebbers voor een promotieplaats te verslaan. Daar zag het in de eerste set zeker niet naar uit, 15-3 voor de Stam-girls, maar toen de tweede set met 13-15 werd verloren kreeg het spel iets verkrampts. Er werd gehaast gespeeld. Brevok uit Breda pro fiteerde handig en met groot enthousias me werd ook de derde set door hen ge wonnen, 12-15. Pas in de vierde set her vond Stam-SoVoCo weer enigszins haar ritme en hield zich de gasten van het lijf, maar zonder echte overtuiging: 15-7. De rally-punt-set leverde de gasten, die net iets meer risico durfden te nemen en winst op met 10-15. Aangezien alle kop lopers dit weekend punten verspeelden bleef de uiteindelijke schade beperkt. Volleybal deze week Donderdagavond geen volleybal in sporthal Beukendal. Zaterdag kunnen de volleybalfans weer terecht in sport zaal De Bunt. Om 13.00 uur de meisjes A-selectie tegen Pauwervoll uit Harder wijk, om 15.15 uur Stam-SoVoCo 3 te gen de dames van Voleem uit Eemnes en het eerste herenteam sluit deze middag af om 17.00 uur met de wedstrijd tegen Huizen 2. Het Griftland College en de OBS Overhees hebben het schooldamkam- pioenschap van Soest op hun naam ge schreven bij respectievelijk het voort gezet onderwijs en de basisscholen. Het jaarlijkse toernooi van de Dam Vereniging Soest-Baarn (DVSB) werd traditiegetrouw in het gebouw van het Griftland College aan de Noorderweg gehouden. Nadat voorzitter E. Davelaar van DVSB had gemeld dat het toernooi met 250 deelnemers het grootste in zijn soort van Nederland is, gaf wethouder drs. Jan Menne van onderwijs het start sein. Aan het damtoernooi deden ook scholen uit Baarn mee. De Bestevaer uit die plaats leek op de overwinning af te stevenen. In de laatste ronde moest de De Knollentrappers houden op zater dag 28 januari het jaarlijkse karna- valsfeest. In de SEC-kantine, die voor de gelegenheid wordt omgedoopt in 't Trappersgat, zullen Prins Ruud I en zijn gevolg het voortouw nemen. Het gekostumeerde feest begint om 20.30 uur. De zaal is al een half uur eerder open. De blaaskapel De Vlorentiners en disc- jockey Henk Schouten zorgen voor de vrolijke noot tijdens het karnaval van de Knollentrappers. De Meerschuimers, HVC en de Narre Knollen zullen offi cieel te gast zijn bij de tweede karna- valsvereniging in Soest. Het karnavalsfeest van de Knollentrap pers is mogelijk gemaakt door een aan tal sponsors, waaronder houthandel Wolfsen. 't Trappersgat aan de Bos straat zal ongetwijfeld vol zijn tijdens het karnavalsfeest. Baarnse school het echter afleggen te gen de OBS Overhees: 2-3. Daarmee was de laatste school eerste. Beide ploe gen mogen meedoen aan de provinciale kampioenschappen van Utrecht. Daar na volgt een landelijke finale, waarvoor de scholen zich kunnen selecteren. Bij de middelbare scholieren maakten het Griftland College en het Baarnsch Lyceum de beste kans op de toernooi zege. Ondanks verlies in de eerste ron de tegen de Kardinaal Alfrink Mavo bereikte het Baarnsch Lyceum de fina le. Daarin vond het de ongeslagen dam mers van het Griftland College tegen over zich. Melke Visser, Henriëtte Da- velaar, Pieter van den Herik en Carlo Huiden prolongeerden in hun 'eigen' schoolgebouw de titel door de Baarnse concurrenten met 6-4 te verslaan. In de strijd om de derde en vierde plaats moest de verrassend sterke scholenge meenschap Eemland capituleren voor de Kardinaal Alfrink Mavo. De persoonlijke kampioenschappen dammen van Soest worden morgen avond in de Open Hof aan de Veenbes straat gehouden. Men kan zich nog in schrijven voor het sportevenement dat om 19.00 uur begint. Zaterdag 28 en zondag 29 januari wordt in C-drie gestreden om de Soester bow lingkampioenschappen van het seizoen 1988-'89. Of de regerende kampioenen M. Spronk en M. v.d. Velde hun titel kunnen prolongeren zal dan moeten blijken. Gezien het aantal deelnemers zal het een zware strijd worden. Publiek is in ieder geval welkom op zaterdag van 11.00 tot 16.15 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De finales op zondag begin nen om 13.45 uur. De aula van het Griftland College was weer goed gevuld tijdens het schooldam- toernooi. Foto: Goos van der Wilt. Zaterdag 28 januari: VVZ'49 14.30 uur Veensche Boys 1 - WZ 1 14.00 uur BI.kwartier 3 - WZ 4 12.00 uur Hoevelaken 9 - WZ 5 12.30 uur Sparta 11 - WZ 6 HEES 14.30 uur EDO 1 - Hees 1 11.00 uur Baarn 2 - Hees 2 10.00 uur Geinoord 5 - Hees 3 12.00 uur Vitesse 4 - Hees 4 SEC-za 12.00 uur SEC 3 - Eemnes 10 Zondag 29 januari: S.O. SOEST 12.00 uur Soest 2 - Ultrajectum 2 11.00 uur Zebra's 2 - Soest 4 11.00 uur Soest 5 - Hoogland 6 11.30 uur Donar 3 - Soest 6 11.00 uur Soest 7 - Laren 3 11.30 uur Donar 4 - Soest 8 12.00 uur Actif 4 - Soest 9 14.30 uur Soest 10 - Hoogland 8 14.30 uur Soest 11 - Roda 6 14.30 uur Hoogland 10 - Soest 12 14.30 uur naarden 5 - Soest 13 10.00 uur BW'31 7 - Soest 14 SEC-zo 14.30 uur SEC 1 - UW 1 11.00 uur SEC 2 - Zw. Vooruit 3 11.30 uur SEC 3 - Hoogland 3 11.30 uur HSV'69 2 - SEC 4 DAMESVOETBAL (zondag 29/01): 11.00 uur Soest 2 - 't Goy 2

Soester Courant | 1989 | | pagina 23