raad van elf met de adjudanten WOENSDAG 25 JANUARI 1989 KNOLLENKRANT PAGINA 5 Sjaak de Vries (Yuppi Knol) Jong in jaren, oud in ervaring. Adjudant Sjaak is een 'stille' regelaar. Laat over moeilijke din gen zijn licht schijnen. Is op veel plaatsen bin nen het karnaval 'inzetbaar'. Rob Verhoeve Oer Knol) Zijn naam staat garant voor jarenlange karna- valservaring. Is het 'raadsleven' met de paple pel ingegoten. Zal niet altijd het laatste woord hebben, maar wel vaak. Frans Dieben (Komputer Knol) Kwam vorig jaar eens rondkijken in de Raad van Elf. Is nu niet meer weg te denken. Werken is goed, karnavalswerk is leuker. Als je allebei doet ben je een tevreden mens. Berend Sieben Gibo Knol) Werkt veel met lichte bouwmaterialen. Met zijn 'slingerhand' maakt hij prachtige dingen. Kan als het ware boetseren met de Prinsenwa gen. Henk Kroon (Superschenk Knol) Is het werk in de Raad van Elf zeer goed be vallen. Bevalt ons zelf ook. Houdt de Knol- lenburcht op orde. Komt in de kleine uurtjes soms tot verrassend lekkere creaties, waaron der een goede Irish Coffee. Frans Ribbink (Doordouw Knol)- Is een 'derde-jaars' raadslid. Staat bekend om zijn niet te stuiten energie. Staat klaar voor de 'acts' die de Raad van Elf moet opvoeren, maar trekt desnoods alleen de Prinsenwagen door Knollendam. Menks van de Broek (Hout Knol) De uitvinder van het 'Menksten-bal', een feest met maar een paar kerels. Daar zorgt hij zelf er één van te zijn. Kent de Knollendamse oerwouden als zijn zakdoek. Gebruikt dus al le puntjes. Steef Hoonhorst (Voetbal Knol) Weet veel af van balletjes trappen. Maar weet zich ook als voormalig Knollentrapper bij de Narre Knollen uitstekend te vermaken. Vindt het paars van Narre Knollen niet beter dan groen- wit. Jan Blankestijn (Leut Knol) De jongste en meest goedlachse karnavals knol. Hoewel, hoe ouder hij wordt, hoe stiller hij lijkt. Oorzaak: hij is met vele duizenden sinds 1 januari een 'eigen' postbaas. Kees Reddering (Meubel Knol) Is nieuw in de Raad van Elf, maar voelt zich daar goed thuis. Heeft knollen-zitvlees, wat betekent dat hij na enige jaren de niet te passe ren 'klerenkast' zal zijn van de Narre Knollen. Peter Meijer (Retour Knol) Is na een 'uitstapje' naar de Knollentrappers in het knollenhol teruggekeerd. Weet in de ons omringende oerwouden feilloos Menks te vinden. Is niet bang voor een schrammetje bij het werk, weet zich immers altijd als Eerste geHolpen Bij Onraad. Toon Beijer (Orde Knol) Als adjudant van Prins Jan de Tweede erva ring opgedaan. Staat nu Prins Gerrit de Eerste met raad en daad terzijde. Is niet voorzichtig met collega-raadsleden die zich niet aan de af spraken houden. Als het plezierig is roept hij pas heel Iaat op de avond 'Kom op Rietje, we gaan naar huis.'

Soester Courant | 1989 | | pagina 33