Bij ons op Soest' W VOL/ W. W. Deelen bv TE KOOP GEVRAAGD WOENSDAG 15 FEBRUARI 1989 SOESTER COURANT PAGINA 13 SOEST Makelaars- en Assurantiekantoor Gallenkamp Pelsweg 113768 HT Soest Telefoon 02155-15360*. Speeldoos WD-vrouwen in vergadering insdag 21 februari: 'Spoorloos' van Breukelen b.v. biedt aan: VASTGOED HYPOTHEKEN ASSURANTIËN NBk4 MET SPOED TE HUUR GEVRAAGD Soest Soest Soest Soest Soest Soest 'Separation', een telefonische liefde De Rode Haan Theater-Agenda Theater toneeltip: "Spoken" Woningen en bedrijfspanden Bouwgrond t.b.v. woningen of bedrijven J.A. SMEEING BEHEER BV Activiteiten bij stichting Bethsaïd Uitverkochte zaal in C-drie Grofstoffelijke humor van Jules Deelder: (te) avondvullend venijn NVM APPARTEMENT RUBENSLAAN Uitstekend onderhouden tweekamer appartement (v.h.4) op de tweede I woonlaag met berging in de onderbouw. I Ind.: entree, toilet, hal, gemoderniseerde douche, keuken, bijkeuken, grote woon kamer (ca. 30 m2) met zonnig balkon, grote slaapkamer (ca. 18 m2i met schuifpui naar balkon. Inkl. zonnescnermen en stoffering. Totale oppervl. ca 80 m2. Gedeeltelijk voorzien van voorzetglas. Service-kosten f 336,- per maand (inkl. voorschot C.V. en erfpachtcanon). Gevraagde koopsom f 67.500,- k.k. Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 De WD-vrouwen van Soest en Soes- terberg houden de jaarlijkse algemene ledenvergadering op maandag 20 fe bruari. De bijeenkomst begint om 20.00 uur en vindt plaats in het dien stencentrum De Vijverhof aan het Kla rinet. Voorafgaande aan de eigenlijke (beslo ten) ledenvergadering, die omstreeks 21.15 uur begint, zal het WD-raadslid mw. M. Weidema-Woensdregt een korte inleiding houden over 'Gezond heidszorg, de gemeente een zorg?' Voor een groot deel is het waar, dat ie dereen best zelf voor zijn/haar gezond heid kan zorgen, maar in onze maat schappij, die steeds ingewikkelder wordt, toch niet helemaal. De overheid bemoeit zich in toenemen de mate met ziekenhuizen, verpleeg huizen, maatschappelijke zorg, en ook met de vestiging van huisartsen, fysio therapeuten etc. Preventie gaat ook een steeds grotere rol spelen en dat zijn alle maal zaken, die wij niet voor onszelf kunnen regelen. Daar hebben we de overheid, ook de gemeentelijke bij no dig. Bij vervoersproblemen kan men kontakt opnemen met mevrouw Spet ter (13254) of mevrouw Spijk (20319). Nederlandse film van George Sluizer. Kaarde roman 'Het gouden ei'van Tim Krabbé. Met: Johanna ter Steege, Gene BervoetsBernard Pierre Donnadieu en 'i Gwen Eckhaus. nhoud: Jaskia en Rex, een jong Nederlands .tel, zijn in hun auto onderweg naar hun vakantiebestemming in Zuid-Frank- ïjk. Rex, die graag risiko's neemt, heeft ie gewoonte Saskia te plagen: hij ichept er plezier in op het laatste nip- jertje te tanken. Terwijl ze door een ionkere tunnel rijden, vertelt Saskia iat ze die nacht haar steeds terugkeren- ie angstdroom heeft gehad. Ze zit dan opgesloten in een gouden ei dat eeuwig ioor het heelal zal zweven, zonder dat ie kan sterven. Dit keer was de droom ets anders; er was nog een gouden ei in iet heelal. Als de twee zouden botsen :ouden beiden verlost zijn van hun eeu wigdurende eenzaamheid. In de tunnel •aken ze zonder benzine. Ze ruziën. En tomen tenslotte bij een benzinestation angs de Autoroute. ^aymond Lemorne, heeft alle schijn van een doodgewone Fransman. Hij is icheikundeleraar, getrouwd, heeft twee dochters; hij is grappig, een beetje on- landig, trouw. Op een dag redt hij een eind uit het water. Zijn lievelingsdoch ter is vol bewondering. Hij vraagt zich af of hij wel recht heeft op die lof en wil daarom onderzoeken of hij ook in staat is tot een slechte daad. Zijn experimen ten -waarbij hij ontdekt dat hij geen ge weten heeft - leiden hem uiteindelik tot het benzinestation waar Saskia en Rex gestopt zijn. Saskia gaat naar de servicewinkel om drankjes te halen maar komt niet terug. Rex wacht minuten, uren, de hele nacht. Ieder spoor ontbreekt, Saskia lijkt in de lucht opgelost. Is ze weggelo pen of ontvoerd? Levend of dood? Terwijl Rex drie jaar lang naar Saskia blijft zoeken, en geobsedeerd blijft door het mysterie van haar verdwijning, be reidt de Fransman zich voor op een confrontatie met Rex. Hij wil de man ontmoeten aan wie hij zoveel leed be rokkend heeft. Hij reist naar Amster dam, vindt Rex en stelt voor te vertellen wat er met Saskia gebeurd is, op voor waarde dat Rex met hem mee naar Zuid-Frankrijk teruggaat. Rex besluit om mee te gaan: zijn wil om te weten is sterker dan zijn behoefte aan wraak. In Zuid Frankrijk aangekomen - en specu lerend op Rex's nieuwsgierigheid - wil Lemorne wel het geheim prijs geven als Rex bereidt is hetzelfde te ondergaan wat Saskia toen heeft meegemaakt... Aanvang 20.00 uur. Kaarten f 6,—. "Vaarwel, zuster George" afgelast In verband met langdurige ziekte van Josephine van Gasteren, hoofdrol speelster in "Vaarwel, zuster George," is de geplande voorstelling in de Baarse Speeldoos op dinsdag 21 februari a.s. afgelast. 'van BREUKELEN b.v. A.A. van Breukelen b.v. is een onafhankelijk adviesburo met 20 jaar ervaring in verzekeringen, hypotheken, pensioenen, financieringen en aan- en verkoopbemiddeling in huizen en bedrijfspanden. Om objektief te adviseren bemiddelt A.A. van Breukelen b. v. tussen 35 gerenommeerde instellingen. A. A. van Breukelen b.v. Koninginnelaan 40 3762 DG Soest Tel. 02155-17962/23789 lid garanlie voor zekerheid A.A. van Breukelen is uw part ner bij de aan- en verkoop van huizen en bedrijfspanden. Deze bemiddeling bestaat o.a. uit het geven van technische adviezen, het opstellen van taxatierappor ten en het verstrekken van hypo theekadviezen. Uit ervaring blijkt dat de korte kommunikatielijnen, de efficiën te werkwijze en de daardoor lage kosten kenmerkend zijn voor ons suksesvol bemiddelen. Zo suksesvol zelfs dat wij mo menteel voor een antal relaties met spoed huizen te koop vra gen in Soest en omgeving. Te huur gevraagd voor relatie: ROYALE EENGEZINSWONING Huurprijs ca. f 1500,- per maand. Clemensslraat Half vrijstaande villa met c.v., per ceel weiland HO m-), garage en vrij uitzicht over de weilanden. Indeling: beganegrond: hal, toilet, grote L-kamer, moderne keuken met in- bouwapparaluur. Etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer, toilet en dubbele was tafel. overloop. Zolder met vaste trap. Gevraagde koopsom 289.000,- Irenelaan Fraai en rustig gelegen mid denwoning met souten>C^ berging en c.v. Indeling souter' ruime hobby-voor~ raadruimteA V-2 Beganegfy\'entree, toilet, uitgeb/\fCZ woonkamer en mor^\keuken. 3 slaapkamers en bad kamer. Zolder met vaste trap en ruime kamer. Gevraagde koopsom f219.000,- Stadhouderslaan Halfvrijstaande hoekvilla met c.v., garage en vrij uitzicht over de weilanden. Indeling: beganegrond: hal, toilet, kel derkast, keuken, grote woon kamer, serre. Etage: 3 slaapkamers en bad kamer. Zolder met vaste trap: 2 slaapkamers. Gevraagde koopsom f289.000,- Kornet Moderne midden woning met c. v. en berging met uitzicht op de vijver. Indeling: woonkamer, open keuken, hal en toilet. Etage: 3 ruime slaapkamers en een ruime badkamer. Grote bergzolder. Deze woning verkeert in per fecte staat van onderhoud. Gevraagde koopsom f 159.000,- Julianalaan Hoek villu met c.v., garage en tuin. Indeling: beganegrond: karakteristieke hal, toilet, studeerkamer, keuken, bij keuken, kelder, 3 ruime kamers en-suite waarvan 2 met open haard. Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet, rui me overloop. Zolder met vaste trap: 2 ruime kamers, bergruimte. Bergzolder. Deze woning is gedeeltelijk voor zien van dubbele beglazing. Gevraagde koopsom f 355.000.- Jan Steenlaan Hoekwoning met garage, c.v. en tuin. Indeling: ruime woon-/eetkamer, mo derne keuken, hal, toilet en veel extra bergruimte. Etage: 3 slaapkamers en bad kamer. Zolder met vaste trap en 4e slaapkamer. Gevraagde koopsom f 175.000, - Uit het Separation-programmaboekje: "Een stuk van onze tijd. Twee mensen, vier en een half duizend kilometer van elkaar verwijderd, levendige tempera menten, eenzaam en snakkend naar liefde, beiden geschonden, komen met elkaar in contact." Een contact dat in acht van de elf scène beelden tot stand komt via telefonische gesprekken. Sarah, een gehandicapte actrice (Linda van Dijck), barstend van temperament, eerzucht en artisticiteit maakt kennis met Joe (Kees Brusse), een onzekere, introverte toneelschrij ver. Beurtelings bellen ze elkaar vanuit New York en Londen. In aanvang heb ben de gesprekken inhoudelijk alles met het vak te maken, later ontwikkelt zich een nogal turbulente liefdesrelatie met alles er op en er aan. Eerste conclusie: De casting in Separa tion is er een die niet te verbeteren valt. Kees Brusse en Linda van Dijck, abso lute hogeschool der Nederlandse to neelkunst. Zij als lichamelijk wrak aan doenlijk, vertederend, spits, spiritueel. Vandaag: "tante Annie" Wouters-Radstok (70) De kroegbazin: "Eéen van onze vaste klanten was Hannesje, een spoorweg- mannetje in een manchester broek en op klompen. Hij was vrijgezel en L kwam elke dag een borreltje halen en een grote sigaar. Ik moet die yanks niet, schreeuwde hij f- toen ik een paar Amerikaanse militai ren in de zaak had. Eén van die lui gaf ik een klappertjespistool van Dik in I handen en die schoot op hem. Han- I nesje vloog de kroeg uit waarbij zijn si- L gaar tussen de deur aan poeier ging. i Geeft die man een nieuwe sigaar en een borreltje, lachten de boosdoeners. Juichend kwam Hannesje weer bin- nen. Leve de Amerikanen, riep hij! IWe hebben nooit problemen gehad, veel gelachen en een hoop meege- maakt. Menige jongeman is getrouwd met het meisje dat hij in "De Rode 1 Haan" ontmoette. We hebben rond het biljart heel wat bruiloften en par- j tijen gevierd. I Van die oude stamgasten van vlak 11a de oorlog, meestal bouwvakkers, is niemand meer in leven. Nu is "de Ro- de Haan" dicht en verkocht. Het café j wordt gesloopt om plaats te maken voor drie huizen. Ik zal het missen. Centrum dijn vader Dirk Radstok had een café in Soestdijk op de hoek van de Veen- huizerstraat (nu Koninginnelaan) en de Nieuwstraat bij die rode beuke- boom in 't Hart. In dat Café "'t Cen trum" ben ik geboren en daar is ook de SDAP van Soest opgericht. Er kwa men in die crisistijd allerlei soorten mensen in de zaak. En ik herinner me ook nog dat we soldaten boven inge- kwartierd kregen. Toen ik zestien was, verhuisden we naar de Birkstraat 32 (toen nummer 16), naar "De Rode Haan", de oudste kneip van Soest. Het F heeft meer dan 200 jaar bestaan. De eigenaar van "De Drie Ringen" (lees Jacob van Lennep's "Ferdinand Huyck" - JV) protesteerde hevig toen dit koffiehuis langs de nieuwe door gaande route naar Amersfoort werd gesticht. De zaken in "De Rode Haan" gingen zo goed dat de boerderij annex koffie huis werd uitgebreid met een bakkerij en een winkel voor zeep, soda en grut terswaren. Achter het huis in de oude schuur bevindt zich nog een unieke, achttiende eeuwse bakoven Een zeldzaam overblijfsel. Vlak voor de tweede wereldoorlog werd hij voor 't laatst gebruikt door een koster uit Enkhuizen. Er heerste toen een brood oorlog in het land. Volgens de oudheidkundige Heupers is de naam "De Rode Haan" er altijd geweest. Hel heeft niets te maken met brand of socialisme, maar is een ge bruikelijke woordcombinatie zoals "De Rode Leeuw" bijvoorbeeld. Proest Voor zover de herinnering terug gaat waren de oudste bekende bewoners Kobus van Ee en zijn moeder. Na haar dood werd de winst er door gejaagd en verliep het koffiehuis. Daarna wissel de het pand nog al eens van eigenaar. Van burgemeester Deketh kreeg va der in 1936 een drankvergunning. Toen hij in 1954 stierf nam ik het café over. In 1942 trouwde ik met Jan Wouters. Jarenlang waren we de alter natieve soos van de Artishock-kunste- naars Herman Joosten, Ton Paauw en consorten. Toen bedachten we ook het jaarlijkse kampioenschap hanenkraai- en op Hemelvaartsdag. Daarna was "De Rode Haan" het honk voor de "Confederates", een ge vreesde motorclub. Niemand mocht ze, maar ze deden alles voor mij. Het waren geen beroerde jongens, zeer be hulpzaam en ik heb nooit last met ze gehad. Toen Jan stierf, kwamen ze me nog condoleren, terwijl ze nu al weer jaren in Amersfoort zitten. Veel problemen zijn in "de Rode Haan" uitgepraat. Wanneer iemand moeilijkheden had met z'n meisje, kwam hij bij tante Annie. Toen één van de chauffeurs van Roest zijn diplo ma haalde, bracht hij de bloemen die hij kreeg bij mij: jij hebt me altijd met raad en daad bijgestaan, je bent als een moeder voor me, alsjeblieft! Zeker vijftien jaar heb jij in "De Ro de" je politieke café Proest georgani seerd. Daar denkt ik met plezier aan terug, fantastische avonden. Ik zal nooit vergeten dat je in ambtsgewaad in 1979 mij benoemde als erelid van de Confrérie Pilsophiles Pays-Bas. Een prachtige persiflage op overtrok ken wijnproevers. Heb je al een nieu we stek gevonden? Misschien reageert een bruine kroeg-baas als hij dit ver haal leest. Kruiwagen Eéen van onze vaste klanten was Kees, die op zaterdagmiddag bezig was een tuin om te spitten en zijn kruiwagen met mest vlak vóór de deur zette om zijn dagelijkse borreltje te nuttigen. Ik wilde een geintje uithalen en vroeg ie mand de kruiwagen achter de tuin te zetten. Maar wat deden ze: ze plaat sten het voertuig boven op de schuur en dat wist ik niet. Kees zocht in het donker naar zijn kruiwagen maar vond hem niet. Iedereen maakte hem gek en deden hem zelfs geloven dat iedere week vijf gulden van zijn loon zou worden afgehouden tot de kruiwagen betaald zou zijn. Later op de avond kwam zijn vrouw woedend binnenlopen en vroeg waar die kruiwagen was gebleven. Ja, ik hoef toch niet op zijn kruiwagen te passen? Zelfs de politie-agent Cor de Bruin werd er op af gestuurd. Kees was ten einde raad. De volgende dag, op zondagmorgen, stond hij al vroeg op de stoep. Toen liep Jan met hem naar de schuur waarop duidelijk de kruiwagen te zien was. Opgetogen liep hij met zijn kruiwagen mest tussen de kerkgangers richting huis. Wat heb ben we gelachen!" JAN VISSER Hij in mentaal opzicht een wrak, met veel vertwijfeling zoekend en tastend naar de zin van het bestaan. Contraste rende persoonlijkheden, ieder levend in een kleine wereld. "Separation", een zeer zeldzaam to- neelgebeuren waarnaast de twee hoofdrolspelers ook regisseur Karl Guttmann en Rob Tauber, o.a. verant woordelijk voor belichting en geluid, hun stempel drukten. De auteur van het stuk, Tom Kempins- ki, die eerder met "Duet for one" de aandacht op zich vestigde, bleef met Se paration beneden, wellicht te hoog ge stemde verwachtingen. De opbouw in scènes is knap, het gegeven origineel, maar kent wat dramatische spanning betreft een absolute bloedarmoede. Voeg daar aan toe een te overmatige brij van woorden, het ontbreken van zichtbare handelingen en de uitkomst van Kempinski's laatste toneelwerk is er een die het van een begenadigde ac teur en actrice moet hebben. Kees Brusse en Linda van Dijck, ze zijn het allebei. Met groot vakmanschap absor beerden ze, "tot in merg en been", de twee contrasterende karakters. Terecht had een opnieuw uitverkochte Speel doos donderdag jl. voor beide toneelgi ganten een ovationeël applaus over. Lr. Vrijdag 17 februari - 20.15 uur: Avner The Eccentric. Super-mime clown Avner Eisenberg en zijn theatershow. Kaarten f 15,—. Pas 65/CJPf 12,50. In tegenstelling tot anders luidende be richten is de voorstelling van "Spoken" op donderdag 16 maart a.s. (nog) niet uitverkocht. Voor deze toneelklassie- ker, klassiek ook qua decors en cos- tuums, in een topbezetting (Ellen Vo gel, Frans Vorstman, Hidde Maas, Cor van Rijn en Marianna Vloetgranen, zijn aan de kassa van De Speeldoos nog een beperkt aantal toegangsbewijzen be schikbaar. Hendrik Ibsens "Spoken", 16 maart a.s. in een toneelbezetting v.l.n.r. Cor van Rijk, Marianna Vloetgranen, Ellen Vogel en Frans Vorstman. Achterstallig onderhoud geen bezwaar Wij willen een zeer goede prijs betalen en kunnen zorgen voor een vlotte afwikkeling! Mariastraat 1 - 3762 CW Soest Telefoon 02155 - 1 83 86 In centrum Mayindra aan de Kerkstraat wordt op vrijdag 17 februari een heiing- avond gehouden. De meditatie begint om 20.00 uur. Daarna is individuele he- ljng mögèlijk dóór een team van helers en genezers. De kosten per persoón be dragen 15 gulden. Het is de bedoeling dat deze activiteit maandelijks terug keert. De cursus creatief denken/creatief le ven start op zaterdag 18 februari. Op drie zaterdagen worden lessen gegeven door Malik de Kok. Verder verzorgt Mayindra een aantal andere doorgaan de cursussen. Voor informatie, tel. 25599. Een uitverkochte zaal, dat hebben ze in C-drie nog niet vaak meegemaakt, en zeker niet als het gaat om een thea ter-programma. Wie dat vorige week voor elkaar kreeg was Jules Deelder, de "aucteur", ook wel bekend als "nachtburgemeester van Rotterdam", wiens roem hem in Soest al zo ver vooruit was gesneld dat er dagen van tevoren al geen zitplaats meer vrij was. Wie zo fortuinlijk was een kaartje te hebben mocht zich in deze "proefvoor- stelling van een try-out", waarin van al les mis mocht gaan (en waarmee hij overigens maandenlang door het land trekt), ongeveer twee uur lang vergapen aan het fenomeen dat Deelder onmis kenbaar is. De echte liefhebbers had den daar zonder mankeren het nog al tijd ongemakkelijke verblijf op de hou ten stoelen van het cultureel centrum van Soest voor over. En aan decor heeft Deelder niet veel nodig. De meester werd ingeleid met een kort welkomstwoord van Jan Visser namens de werkgroep Literair van C-drie. Vis ser wees erop dat sinds de zestiger jaren - de Gandalf-avonden in de blauwe ka mer van de Gouden Ploeg - geen literai re avond in Soest ooit was uitverkocht. Deelder startte zijn programma met een causerie over de hel, die overigens qua vuur moeilijke tijden doormaakte - vanwege de oliecrisis - al was het vol gens de conferencier in de hemel alle maal nog veel erger. Het leek erop dat Deelder daarin niet helemaal tekstvast was, alwerd dat een stuk beter in de on navolgbare monoloog over de staat van zijn gebit, zijn traumatische ervaringen met de schooltandarts in het bijzonder en de tandheelkunde in het algemeen. Na de pauze volgde o.a. een zeer komi sche uiteenzetting over zijn aanvarin gen met de fiscus en diens afgezant, de deurwaarder. Formule Deelder werkt volgens een formule die even simpel als effectief is. Maak een lang verhaal, vertel dat in een soort ambtelijk jargon vol archaïsche termi nologieën die sowieso al lachwekkend zijn, afgewisseld met allerlei rauwe ty peringen, doorspekt met nogal wat morbide verwijzingen naar oorlog (de naam Auschwitz valt te vaak) en andere ellende, en serveer dat in ongepolijst Rotterdams, dat op zichzelf altijd al goed is voor een vrolijke avond. Opval lend was dat zijn schimpscheuten in de richting van Prins Bernhard - vanwege de "korte afstand" tussengevoegd? - niet echt aansloegen, in tegenstelling tot nauwelijks fijngevoeliger karakterise ringen van katholieken, CDA-ers en ander door Deelder niet bemind volk. Deelder is leuk - als je tenminste van zijn soort grofstoffelijke humor houdt of het op z'n minst kunt verdragen - maar een minimum-voorwaarde voor een geslaagde avond met deze opmer kelijke "performer" is wel dat hij goed in zijn tekst zit: niet alleen wat hij zegt, maar vooral hóe hij het zegt. Met uit zondering van het verhaal over de tand arts en een enkele tussen de berijven door vertelde "mop" leek dat niet zo te zijn. Het staccato, de spraakwaterval die Deelders handelsmerk is geworden, haperde nogal eens. Wat tegenviel was het slot van het pro gramma. Deelder kon er na het belas ting-verhaal - min of meer het "natuur lijke" einde van de voorstelling - geen slot aan breien en knoopte telkens wat brokstukjes tekst aan elkaar, met veel "uhs" en zoeken naar woorden. Daar mee stelde hij het publiek, dat met hooggespannen verwachtingen geko men was, uiteindelijk nogal teleur. De muzikale onderbrekingen van het pro- Dinsdag 21 februari - 20.15 uur: Vaarwel, Zuster George. Komedie met in de hoofdrol Josephine van Gasteren. Verdere medewerken den: Marijke Vleugelers, Trees v.d. Donk en Elisabeth Versluys. Kaarten f27,50. Pas 65/CJPf 25,-. gramma werkten daarbij meer als tijd- vulling dan als verstrooiing en wat nu precies de functie was van zijn "secon dant" - in elk geval geen "aangever", tenzij om Deelder de gelegenheid te ge ven om hem toe te voegen dat hij maar beter kon "oprotten" - zal de meeste toehoorders wel eeuwig duister blijven. Kortom: een (te) avondvullende voor stelling vol zwarte humor en venijn, die het waarschijnlijk beter zou doen als voorprogramma van een echte theater show. Maar wie stapelgek is op Deelder is ongetwijfeld goed aan zijn trekken gekomen. P. Jules Deelder als slagwerker in zijn programma "Kiezen of Deelder". (ara? algemene radio omroep soest Zondag 10.00- 11.00 uur: Klassiek 10.00- 11.30 uur: Kerkdienst (alleen voorde patiënten van het Ziekenhuis) 20.30- 21.30 uur: Herhaling van het programma "Hitmu- scum" Maandag 10.00- 11.00 uur: Herhaling van het programma "Grijs ge draaid" 20.30- 21.30 uur: "Soestergloren-informatief" met verzoek platen en om: 20.45 uur: nieuws weerbericht 21.00 uur: sportnieuws 21.15 uur: telefonisch kontakt met de politic Dinsdag 10.00- 11.00 uur: Herhaling van het maandagavondprogram ma 14.30 - 16.00 uur: Verzoekplaten uit "Molenschot" 20.30- 21.30 uur: "Socstcrglorcn-informaticr' met verzoek platen en om: 20.40 uur: nieuws en weerbericht 21.00 uur berichten van de Gemeente Soest Woensdag 10.00- 11.00 uur: Herhaling van het dinsdagavondprogram ma 14.30 - 16.00 uur: Verzoekplaten uit "Groot-Engendaal" 20.30 - 21.30 uur: "Soestergloren-informatief' met verzoek platen en om: 20.45 uur: nieuws cn weerbericht 21.00 uur: sportnieuws Donderdag 10.00- 11.00 uur: Herhaling van het woensdagavondpro gramma 14.30 - 16.00 uur: Verzoekplaten uit "Maricnbrug" 20.30- 21.30 uur: "Soestergloren-informatief' met verzoek platen en om: 20.40 uur: nieuws en weerbericht 20.50 uur: sportnieuws. 21.00 uur: agenda culturele aktiviteiten 21.15 uur: weggelopen huisdieren (Amivedi) Vrijdag 10.00 - 11.00 uur: Herhaling het donderdagavond-program ma 20.30- 21.30 uur: "Soestergloren-informatief' met verzoek platen en om: 20.40 uur: nieuws en weerbericht 20.50 uur: sportnieuws 21.00 uur: kerknieuws 21.15 uur: medische diensten Zaterdag 09.00 - 10.00 uur: "Grijs gedraaid", gevarieerd programma met: cabaret, country western, enz. 10.00- 11.00 uur: Herhaling van het vrijdagavondprogramma. 15.00 - 17.00 uur: De "AROS-show", jeugdprogramma. 17.00-19.00 uur: "Domino", non-stop mu ziekprogramma 19.00 - 20.30 uur: "Reken maar," spelpro- gramma. 20.30- 21.30 uur: "Hitmuseum," muziek uit de jaren 1950 t/m 1970. 21.30- 23.00 uur: "Sluimcr-radio", Easy-listening Nadere informatie: AROS (Algemene Ra dio Omroep Soest), postbus 193, Soest, tel. 20420.

Soester Courant | 1989 | | pagina 13