O Sport en spel Pijnenburg-jeugd 5 V NEWSTAR SEC laat aan de Bosstraat punt liggen "Die Zjelezovsky kan bij ons zó in de spits" Onbegrijpelijk verlies van Hees Theo Bosman viswinterkampioen YYZ'49 blijft in de hoek waar de klappen vallen: 0-4 Pijnenburg-dames vijfde op NK voetbal programma WOENSDAG 1 MAART 1989 SOESTER COURANT SPORT PAGINA 16 Ondanks veldoverwicht tegen Fortitudo ZONDAG VOETBAL Degradatie Eemvogels bijna zeker KORFBAL Selby-jeugd tweede van distrikt BADMINTON NIEUW Kom Karpetten Kijken bij: HOCKEY Hockey-kampioenen bij MHC Soest Sanitair ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 ZATERDAG VOETBAL Soester schakers weerstaan koploper SCHAKEN I o SPORTSWEAR POPLIN PAKKEN, 7Q50 VISSEN JEUGDVOETBAL ZATERDAG VOETBAL Pijnenburgcross op zondag 5 maart ATLETIEK ATLETIEK Open dag Vincent's Fitness Promotions Loten aktie Hees En weer lukte het SEC niet de volle winst in eigen huis te grijpen. Werd het in Culemborg eerder dit seizoen een duidelijke zege voor SEC; in Soest moest de thuisclub, ondanks een groot veldoverwicht met een gelijkspel ge noegen nemen. Onnodig, want eigenlijk had SEC over dit toch beslist niet zo sterke Forti heen moeten walsen en het heeft de punten hard nodig. ln theorie kunnen Saestum en AP WC SEC nog passeren indien de in te halen wedstrijd wordt gewonnen. SEC dient derhalve uit de resterende 6 wedstrij den (o.a. uit tegen APWC en Hercules) punten te vergaren. De ploeg staat nu op de achtste plaats. SEC begon aan de Bosstraat uitste kend, want al na twee minuten was het koningschutter Bert Holwarda die slim van een Culemborgs misverstand profi teerde en doelman René Sielhorst pas seerde. SEC beheerste vanaf dat mo ment de strijd en het leek 2-0 te gaan worden toen op rechts Luit Houkes uit brak en oog in oog kwam te staan met de Forti-doelman. Luit schrok en kon het karwei niet afmaken. Pas na een kwartier kwam de Forti-aanval tot een eerste schot. Jack Nagtegaal pareerde echter bekwaam. Hierna was het weer SEC dat de aanval zocht en tot enkele schoten kwam. Na twintig minuten leek het gedaan met SEC. De ploeg nam gas terug en Forti kon het initiatief overne men. Sabin Aksit is nog steeds zoeken de naar zijn vorm van het begin van het seizoen en liet op het middenveld teveel ruimte aan de tegenstanders. Dit had tot gevolg dat Forti vrij kon opkomen en na 23 minuten was het raak. Omar Tahye werd losgelaten en kon tot aan de rand van het SEC strafschopgebied op rukken en toen passen op rechterspits René Verwey. Het schot van René Ver- wey betekende 1-1. Bert Holwarda (zeer actief) kopte na een half uur net over en had succes eni ge minuten later toen Wojtowski (speelde een uitstekende partij voetbal en toonde veel inzet) vanaf links voor zette. Bert Holwarda knikte en het was 2-1 voor SEC. Een verdiende ruststand en SEC, met na rust de harde wind te gen, leek het te gaan klaren. Niets bleek minder waar want meteen na de hervatting werd een Forti-aanval door het midden opgezet. De bal werd tenslotte op links gelegd en Gean van Erp kon de gelijkmaker scoren. Nog een uitstekende kans was er voor Forti maar rechterspits René Verwey kon de aanval niet afmaken, omdat hij in het zijnet schoot. SEC nam het initiatief en drong ver op. Het Fortidoel kwam onder grote druk, maar SEC zag geen kans om te scoren. De acties werden te lang doorgevoerd, zodat de Forti defensie er steeds weer een voet tussen kon krijgen. Bij een door René v.d. Deyssel opgezette aan val kreeg Bert Holwarda een mogelijk heid, maar Bert miste, terwijl in tweede instantie Ronald de Rooy overknalde. SEC moest wisselen want Robbie Em- bricqx raakte behoorlijk geblesseerd. Vervanger was Robert van Dorrestein. Er was toen nog twintig minuten te spe len en een SEC doelpunt hing in de lucht. De beste mogelijkheid was er Bert Holwarda komt in balbezit en zal de eerste treffer voor SEC aantekenen. Foto: Goos van der Wilt. voor de opgekomen Ronald de Rooy, die eerst enige tegenstanders had uitge speeld en toen ook in oog kwam te staan met doelman René Sielhout. Iets te lang aarzelen werd hem fataal. Ronald raak te bij een trap flink geblesseerd, maar kon toch doorgaan. Het massaal aan vallende SEC wilde de volle winst en leek succes te krijgen toen Bert Holwar da keihard inkopte. Weer zweefde Re né Sielhorst naar de bedreigde hoek en voorkwam de verdiende treffer van SEC. Forti speler Lucien van Iersel werd ernstig geblesseerd bij een on schuldige botsing en moest per bran card van het veld worden gedragen. In de slotfase onthield de heer Van der Pol uit Amersfoort SEC een strafschop. Sabin Aksit jongleerde in het straf schopgebied en werd toen fors onderuit gehaald. De scheidsrechter deed alsof zijn neus bloedde. Al met al een zeer sportieve strijd met een SEC dat, naar het lijkt, de weg terug heeft gevonden. Na een 0-3 achterstand was het Claudia Touwslager die voor de Eemvogels als eerste scoorde. Daarna waren het Wim Oldewarris, Fons Verduin en Marco Kuil die de Eemvogels aan de leiding brachten: 4-3. Reflex scoorde drie keer. Claudia Touwslager kon daar nog wat aan doen met een fraai afstandschot en Wim Ol dewarris die een strafworp veroorzaak te die Fons Verduin prachtig verzilver de. Daarna was het voor de Eemvogels afgelopen, omdat Reflex nog vier keer tot scoren kwam. De degradatie voor Eemvogels 1 is met deze nederlaag vrij wel zeker. Bij Eemvogels 3 ging het daarentegen een stuk beter. Zij kwamen al snel op een 4-0 voorsprong ten HKC door doelpunten van Reyk Muller, Annet Steenman, Rieke Smakman en Almar Lijfering. Nadat HKC de 0 had veran derd in een 1, waren het 3 Eemvogels die scoorden en zo een overwinning be haalden van 7-1. Het 4e team van de Eemvogels speelde uit tegen Doom en hier kwamen alleen Yvonne Doorne kamp, Yolanda Luytenaar en Ad Mid delkoop tot scoren. Zij verloren met 6-4. Ook Eemvogels 5 kon niet tot een zege komen tegen Arena, dat met deze over winning kampioen werd. Het vijfde verloor met 11-4. Na een gelijkopgaan- de strijd verloor de BI toch nog net met 2-3. De doelpunten kwamen van Julie van de Kuil en Suzan Hartman. De al lerkleinste Eemvogels (Ql) speelden uit tegen Sparta en stonden met de rust met 1-0 voor door een doelpunt van Paul Rullman. Na de rust scoorde Han- no van de Velden nogmaals. Helaas scoorden Sparta ook twee maal. De Ql nam zodoende toch een welverdiend punt mee naar Soest. Het 3e jeugdteam, bestaande uit Se- bastian Ott, Remco Altena, Cindy Sattelmeijer en Anouk Tervooren, dat in de kompetitie het kampioenschap binnenhaalde mocht op zaterdag j.1. in de Gofferthal te Nijmegen de strijd aanbinden met de andere distrikts- kampioenen in deze klasse. Ingedeeld in poule B ging de eerste wedstrijd tegen Thiela 7 en werd vrij ge makkelijk met 4-0 gewonnen. De twee de poule-wedstrijd tegen Smashing 7 verliep een stuk moeilijker. Dankzij de dames werd het toch nog een gelijkspel 2-2. De laatste poule wedstrijd tegen Inside '82 12 was beslissende voor een finaleplaats. Heel even zag het er som ber uit toen beide dubbels in de eerste set verloren gingen, maar in 3 sets wer den de punten toch binnengehaald en gaf de 3-1 overwinning recht op de plaats in de finale. In de finale troffen ze wederom een team van Smashing Ditmaal het 6e team dat in poule A verrassend Eemnes 4 had verslagen. Evenals in de poule werd ook dit treffen tegen Smashing een zware strijd. De heren konden we derom hun tegenstanders niet de baas, terwijl de dames op zelfverzekerde wij ze de winst binnenhaalden. De eind stand werd 2-2 en dus moesten de set standen uitmaken wie zich uiteindelijk distriktskampioen mocht noemen. Smashing bleek over een beter saldo te beschikken en mocht de kampioensbe ker in ontvangst nemen. Voor de Selby jeugd restte een wat klei nere beker voor een uitstekend ge speeld toernooi. Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 Het zaalhockeyseizoen van de hockey club is weer ten einde. Gedurende de maanden december, januari en februari is er met veel enthousiasme door 23 teams gezaalhockeyd. Zaalhockey is een vorm van hockey, die dankzij de kleinere afmetingen van het speelveld en een veel gladder oppervlak van de speelvloer dan bij gras of kunst gras het geval is, hoge eisen stelt aan techniek en vaardigheid met de stick. Daardoor is het voor de meeste spelers een speelsters een zeer nuttige en waar devolle sport om te beoefenen tijdens de wintermaanden. Drie teams hebben in deze competitie de kampioensplaats bereikt: meisjes Cl, meisjes C2 en meisjes D2. De club is trots op deze veelbelovende speel sters! Zij houden de naam van MHC Soest hoog. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel.(02155)13014-12577 De jongste leden van de atletiekver eniging Pijnenburg sloten vorige week donderdag het winterseizoen af In de sportzaal van C-drie deden de jongens en meisjes D mee aan de sport- en spel- middag. De jonge atleten moesten in groepsverband een aantal spelen doen waarna de balans werd opgemaakt en een aantal prijzen werd verdeeld. Het winterseizoen bestond voor de Pij nenburg-jeugd uit een binnen- en een buitenles. Vanaf deze week trainen de kinderen twee maal per week in de bui tenlucht. In de sportzaal waren onge veer 75 kinderen van de D-groep actief. ("We hebben allemaal van die snelle rakkers!") Hees heeft zaterdag de kans laten lig gen om aansluiting met de kopgroep te behouden en zelfs te verstevigen. Ge zien de geringe krachtsverschillen in deze afdeling zullen de mannen van Gert Jan Timmer alle zeilen moeten bijzetten om niet terecht te komen in de hoek waar de klappen vallen. Het was allemaal niet nodig geweest als Hees zaterdag gewoon de twee winst punten had gepakt. In de wedstrijd te gen Maarssen was het voornamelijk Hees wat de klok sloeg, maar de toch talrijke mogelijkheden om tot scoren te komen liet Hees onbenut. Na tien mi nuten spelen stond Erwin de Gier oog in oog met de Maarssen doelman, na schitterend te zijn aangespeeld door Jaap Veer. Hij wist met deze mogelijk heid echter geen raad en schoot voor langs. Nog een aantal mogelijkheden in de eerste helft van dezelfde speler en van Edwin Lazonder en invaller Rene ten Haaf bleven onbenut. Maarssen stelde hier weinig tegenover, hoewel de Hees-defensie wel alert moest blijven, met name indien de aanval over links werd opgezet. Echt moeilijke situaties deden zich echter niet voor. De tweede helft een nog aanvallender Hees met nu in het elftal Johan van de Brink voor Rene ten Haaf. Aan deze A-junior heeft het zeker niet gelegen dat ook in de tweede helft de mooiste kansen onbenut bleven. Leek het erop dat Hees met een onbevredigende 0-0 de kleedkamer moest gaan opzoeken, het werd nog erger voor de Soesters toen Maarssen 5 minuten voor tijd een vrije trap kreeg op zo'n twintig meter van het doel. Tot ontzetting van alles en iedereen verdween de toch zeker niet hard ingeschoten bal achter de doelman in het net 0-1. Hees probeerde het nog wel in de laat ste minuten, maar het mocht niet meer baten en volledig gedesillusioneerd ver liet de ploeg na het laatste fluitsignaal het veld in de wetenschap dat in de drie wedstrijden na de winterstop slechts één schamel puntje aan het totaal kon worden toegevoegd. Er zit kwaliteit ge noeg in het elftal, maar een stukje over tuiging ontbreekt op dit moment bij de meeste spelers. Op weg naar het kampioenschap van de promotieklasse in de Stichts-Gooise Schaakbond hebben de schakers uit de Domstad enig averij opgelopen tegen de lastig te nemen Soester schaakklip pen. De thuisclub verheugde zich in de rentree van Gerrit Muis, die na een ver blijf van enkele maanden in Australië, gelukkig weer zijn toevertrouwde plaats kon bezetten. Op verschillende fronten is er verwoed gevochten. Met ere mogen wel ge noemd worden de wisselspelers Van der Hammen en Swinkels, die beiden niet alleen voor de volle punten hebben gezorgd, maar ook met hun spelinzicht perspectieven te bieden hebben. Het venijn zat bij Soest in de staart. De kop, vertegenwoordigd door Muis en De Gier, werd jammerlijk volledig verslon den door de gasten. De Haan hield zich rustig en behield vanuit het arsenaal van beproefde va rianten gemakkelijk het evenwicht. De wedstrijd eindigdeyoor deze avond met een voorlopige stand van 2'/2-2'/2. Nog drie partijen dienen te worden uitge speeld. Op de eerste plaats de partij van Boekhoff, die als blikvanger dienst deed. Van meet af aan vocht hij verbe ten terug op vervelende prikacties. Ter verlichting van de druk bood hij een Lo per ter offer aan. Zijn opponent weiger de dit aan de nemen. Vanaf dit moment keerde het tij en in het vervolgverhaal wacht hem een zonnige toekomst. Vonk heeft gedurende geruime tijd het beste van het spel gehad. Doordat hij een listig valletje te laat opmerkte, volg den er voor hem hachelijke situaties. In de verdaagde partij verwacht hij, dat de stelling nog sterk genoeg is om de Ko ning te beschermen. Remise dus. Van Tuinen zit met veel en moeilijk huis werk opgescheept. Alleen aan een mi rakel is een voldoende voorbehouden. De eindstand zal vermoedelijk 4-4 wor den en dat is meer dan het thuisfront had verwacht. VINKENWEG 31 - SOEST - TFI 2 T, VINKENWEG 31 - SOEST - TEL. 2 27 70 voor zaal-, veld-, loop-, wieier- en zwemsportkleding! verschillende maten en diverse kleuren, nu voort Ruime sortering SPORTPRIJZEN Zaterdag 25 februari is op de Vecht de laatste wedstrijd gevist in de winter competitie. Er stond een stevige bries en de verwachtingen over de te vangen hoeveelheid vis waren niet bepaald hoog gespannen. De meeste van de 25 deelnemers, vin gen goed, en wisten gezamenlijk ruim 109 meter vis te verschalken. Rond 10.30 uur was het afgelopen met het feest en wat daarna tot het einde van de wedstrijd om 12.30 uur gevangen werd was niet noemenswaard. De eerste plaats was voor Willem v.d. Kraats met 8.20 m., Ab Dekker en Jan v. Lambalgen werden 2e en 3e met resp. 7.93 m. en 6.82 m. vis. Na afloop stond in de Bierhut een zeer fraaie prijzentafel te wachten, waar ie dere deelnemer naar volgorde van pres- teren uit mocht kiezen. Er waren ook een 5-tal bekers te verdelen, waarvan er 2 door Theo Bosman werden opgeëist.Hhij werd niet alleen met rui me punten-voorsprong kampioen, maar wist met 185 gevangen maatvis- sen ook numeriek iedereen voor te blij ven, en ook voor dit wapenfeit stond een beker op het programma. De trofee beker voor de grootste vis ging naar Willem Hopman. Hij ving een brasem van 53 cm.. Ook voor de nummers 2 en 3 van het klassement waren er bekers. Zie ook sportuitslagen. s.o.Soest-jeugd De Al van s.o.Soest, dat in de interre gionale afdeling speelt, haalde verdien stelijk een punt weg bij DWS in Am sterdam. Soest B1 heeft zijn weg naar de titel definitief ingeslagen door Hou ten met 5-0 te verpletteren. S.o.Soest Al gaat zeer voortvarend verder. Nadat degradatiekandidaten als KFC en Sparta opzij werden gescho ven, moesten de blauw-witten nu aan treden tegen DWS A2. De Amster dammers staan hoog op de ranglijst, maar bleken niks meer dan s.o.Soest. Frank Baars opende de score uit een penalty. Pas laat in de tweede helft kwam DWS op gelijke hoogte. Een af standsschot stuiterde via de onderkant van de lat het doel uit. De al weifelend leidende scheidsrechter zag hier een doelpunt in. VVZ-jeugd De jeugd van WZ heeft een redelijk weekeinde beleefd met winst voor de Al (2-1), A2 (3-1), Dl (8-3), D3 (0-1) E2 (4-1), F1 (1-2), en F2 (1-0). Gelijke spelen waren er voor de B1 en F3 (beide 0-0). Jammer waren de toch wel gevoelige nederlagen voor de Cl (0-6), D2 (0-4), en de El (9-0). Enige dissonant was het feit dat de nieuwe aanwinst, de F4, na de afgelas ting van vorige week, wederom teleur gesteld moest worden. Dit keer kwam de tegenstander niet opdagen. Hees-jeugd De Hees-jeugd heeft het afgelopen za terdag weer goed gedaan. De E-tjes moesten aantreden tegen plaatsgenoot s.o.Soest. Ze kwamen al gauw op voor sprong dankzij twee eigen doelpunten van Soest. Het was Berrie Dorrestein die uit een penalty 3-0 scoorde, vlak voor rust maakte Soest 3-1Hees kwam nog 3 keer tot scoren wat de eindstand op 6-1 bracht. Ook de D-tjes kwamen dankzij een eigen doelpunt op voor sprong, maar Marco Kraay zorgde al gauw zelf voor 2-0. IJsselmeervogels trok voor rust de stand nog gelijk. Bas v.d. Broek bracht de stand op 3-2 maar dat mocht niet baten want IJsselmeer vogels kon toch nog gelijkmaken. SEC-jeugd De veertien competitie wedstrijden werden met wisselend succes gespeeld. Bij de F-groep werden vier wedstrijd- punten vergaard. De E-groep pakte er drie. De D-pupillen verloren beide nipt, dus géén punt. De C-junioren pakte twee punten, ditzelfde deed B2. De Al-junioren groep pakten ook twee punten. In een éénzijdige wedstrijd wis ten de zij met 8-4 thuis te winnen van Spakenburg A2. SEC Al behoudt de leiding. WZ blijft in de hoek waar de klappen vallen. Tegen een hard spelend Lopik bleef WZ met lege handen. Maar ook zaterdag leek het lange tijd goed te gaan met de Eemweg bewoners. Tijdens de eerste helft gaf WZ koploper Lopik goed partij. Kansen werden er nauwe lijks weggegeven en er werden enkele kansen gecreëerd door de spitsen. Al vroeg sloeg het noodlot toe voor WZ. Gelegenheidsspits Dik Lam kreeg na twee minuten een elleboog te gen zijn gezicht en moest met een ge scheurde onderlip naar het ziekenhuis vervoerd worden. Voor hem kwam Niels van der Giessen in het veld. In de twintigste minuut moest doelman Wim van der Pol toch vissen. Een voorzet werd door de wind gevangen en viel "dood" voor de voeten van Lopik spits Jasper van Bezooyen die de bal via zijn linker én rechterscheenbeen in het net frommelde. Tien minuten voor tijd leek WZ gelijk te maken. Niels van der Giessen onderschepte attent een ver keerde terugspeelbal, omspeelde de keeper maar schoot vanuit een moeilij ke hoek op de paal. De terugspringende bal leek moeiteloos door Erwin Vogel ingeschoten te kunnen worden. Maar hij werd door twee verdedigers onder uitgelopen. Tot ieders verbazing gaf scheidsrechter Van der Poll geen straf schop. In de eerste twintig minuten van de tweede helft sloeg het noodlot voor WZ echter toe. In de tweede minuut scoorde Lopik 2-0. De rechtsbuiten van Lopik werd even buiten het strafschop gebied aangespeeld en gaf vanuit de draai de bal voor. Ook nu zorgde de wind er weer voor dat de bal een vreem de weg aflegde. De bal belandde buiten bereik van Van der Pol op de lat en de terugspringende bal werd door Maar ten Blijerveld keihard ingeschoten. Vijf minuten daarna begon de scheidsrech ter een grote rol in de wedstrijd te spe len. Eerst gaf hij Lopik tweemaal een penalty. De eerste, overigens dicutabel, werd in eerste instantie gehouden door Wim van der Pol, maar in tweede in stantie scoorde Jasper van Berooijen toch de 4-0. Even daarvoor had Gerard van Vliet al voor 3-0 gezorgd. Enkele minuten daarna gaf de scheidsrechter wederom een penalty. En ook nu was keeper Wim van der Pol zijn tegenstan der de baas. Ditmaal wist hij het schot tot corner te verwerken. In de twintigste minuut kreeg WZ het laatste staartje van het noodlot te verwerken. Trainer van der Meulen had Heiko Vetkamp in het veld gebracht voor Kasper Hamers- ma, toen achtereenvolgens Marcel de Graaf wegens een blessure en Peter van Lingeren vanwege een rode kaart het veld moesten verlaten. Van Klingeren was hard van achteren aangevallen en gooide in een reactie de bal naar zijn be lager, genoeg om het veld te moeten verlaten. In de resterende tijd kon het zo geplaagde WZ de schade beperkt houden. De recreatieafdeling van de atletiek vereniging Pijnenburg heeft op zon dag 5 maart weer de organisatie in handen van de alom bekende Pijnen burgcross. Veel lopers en loopsters in en uit de direkte omgeving, maar ook van ver daarbuiten, zullen de weg naar het sportcomplex aan de Bosstraat we ten te vinden om op het werkelijk schitterend gelegen parcours op het landgoed Pijnenburg hun beste been tje voor te zetten. Er is de organisatie alles aan gelegen om in het kader van de Top Tien-lopen, waaronder ook de Pijnenburgcross be hoort, zorg te dragen voor een goed begaanbaar en autovrij parcours. Ver schillende afstanden kunnen afgelopen worden; zo staat op het programma de 2 V2,5,10,15 km en de halve marathon. Met name de halve marathon trekt elke keer weer veel gegadigden die zich graag op het toch wel selektieve par cours op sportieve wijze willen meten. Inschrijven is mogelijk vanaf 10.30 uur in de kantine op het sportcomplex aan de Bosstraat tegen de volgende bedra gen: 2 '/2 - f 3,50. 5, 10 -I- 15 km f 5,-. Halve Marathon - f 10,-. Voor iedere deelnemer is een fraaie herinnering beschikbaar, doch het is eveneens mogelijk de Pijnenburgcross zonder herinnering te volbrengen. De kosten voor inschrijving bedragen dan resp. f 1,- voor de 2 /2 km en f 2,50 voor de overige afstanden. De start en finish van alle afstanden vindt plaats op de atletiekbaan van A.V. Pijnenburg aan het einde van de Bosstraat; de starttijden zijn als volgt: 2 '/2 - 11.30 uur. Halve Marathon -12.00 uur. 5, 10 en 15 km - 12.05 uur. Gezien het aantal deelnemers, dat ver wacht wordt, is het aan te bevelen vroegtijdig aanwezig te zijn. Voor meer informatie kan men terecht bij W.A. v. Dorrestein tel. 02155-20727, dan wel Jan Veen, tel. 02155-17313. Tijdens de Nederlandse Kampioen schappen Veldloop, die in het Lim burgse Schaesberg werden gehouden, zijn door Pijnenburg-atleten goede prestaties geleverd. Bij de oudere jeugd lieten Abdes Belarbi en Dick van den Broek zien uit het goede hout te zijn gesneden. Abdes Belarbi werd in een sterk veld van zo'n 70 lopers 18e. De eerste jaars B-junior krijgt volgend jaar bij de B-ju nioren nog een kans om deze prestatie te verbeteren. Dat geldt ook voor de le jaars A-junior Dick van den Broek die 24e werd na een bekeken gelopen race: Van den Broek die vroeger als pupil al furore maakte, toen jaren met atletiek stopte is nu pas een halfjaar weer met intensieve training begonnen en niet zonder resultaat. Bij de dames behaalde de Soester ploeg een eervolle 5e plaats in het ploe- genklassement. Dit betekende een ver betering van twee plaatsen in vergelij king met vorig jaar. Hoog scoorde Hen- nie Pot met een 22e plaats. Lange tijd moest zij, niet in een groep lopend, te gen de gure wind opboksen. Al met al voor haar een goede prestatie. Dit geldt ook voor de overige dames die deze ploeg vormden. Adrie van Zon (41e), Dinie van den Berg (42e) en Gerrie den Oude (45e) zorgden met zijn vieren voor de vijfde plaats in het ploegenklas- sement. Tijdens deze NK werd ook een korte cross gehouden. Hierbij liet Jaap van den Berg zien weer op de goede weg te zijn. De badmeester kwam tot een goe de 18e plaats en van hem is de komende tijd nog veel te verwachten. Erik Klein kwam tot een zeer acceptabele 35e plaats. De beide vertegenwoordigers bij de lange cross hadden het bij absentie van Gert de Ruygt zwaar te verduren in het zeer sterke veld. Bert van Velzen en Joop van Leijenhorst moesten dan ook genoegen nemen met een onderge schikte rol. Al met al mag Pijnenburg best tevreden zijn met de behaalde re sultaten op en om de drafbaan van Schaesberg. Zeker als men ziet dat A.V. Pijnenburg het grootste deelne merstal uit Gooi en Eemland had. Vincent's Fitness Promotions houdt op zondag 5 maart open dag. Het pro gramma begint om 11.00 uur met een circuit training. De bezoekers kunnen hier desgewenst aan meedoen. Het zelfde geldt voor het uur aerobic/bo- dyrobig waarmee om 12.00 uur wordt begonnen. Daarna volgen onder meer een mode show, een demonstratie jeugd-judo en een circuit sportief, een wedstrijd waar aan leuke prijzen zijn verbonden. Ver der kan men alle mogelijke informatie inwinnen over bijvoorbeeld jazz-dance, aerobic-circuit, fitness/bodybuilding, judo, sportmassage en het maatje-min- der-plan. Iedereen, die zich tijdens de open dag inschrijft voor één of meer ac tiviteiten, hoeft geen inschrijfgeld te be talen. In een stampvolle kantine werden vrij dagavond de winnende nummers van de negende trekking bekend gemaakt. Daarnaast was er een bingo, waarbij weer vele prachtige prijzen naar geluk kige winnaars gingen. De uitslag van de negende trekking was als volgt; de videorecorder: nummer 345; de home computer: nummer 232; fiets: nummer 657; boormachine: nummer 818; work-mate: nummer 755; beauty-case: nummer 577; walk man; nummer 0018; joggingpak: num mer 391; koffiezetapparaten op num mers 599 en 506; haardrogers op 414 en 742; rummy cup op 339, 275, 0001 en tenslotte de verrassingspakketten op de nummers: 0015,192,385,753,566, 417, 537, 723, 480, 344. Zaterdag 4 maart: VVZ'49 14.00 uur SVM Boys 1 - WZ 1 12.00 uur WZ 2 - SDVB 3 14.30 uur WZ 3 - DOVO 4 12.00 uur WZ 5 - SDCP 9 10.00 uur Hoevelaken 10 - WZ 6 HEES 14.30 uur G. Maluku 1 - Hees 1 12.00 uur Argon 2 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - DOVO 5 12.00 uur Hees 4 - DVS'33 7 SEC-za 12.00 uur SEC 2 - OSO 3 13.30 uur Radiostad 4 - SEC 3 Zondag 6 maart: S.O. SOEST 11.00 uur Soest 2 - Holland 2 11.30 uur EMM 2 - Soest 4 11.00 uur Soest 5 - A.Boys 3 11.00 uur Nederhorst 3 - Soest fi 11.00 uur Soest 7 - LW 4 14.30 uur BFC 4 - Soest 8 11.00 uur Soest 9 - Olympia 5 12.00 uur Olympia 6 - Soest 10 14.30 uur Soest 11 - H'veen 7 12.30 uur H'veen 8 - Soest 12 11.00 uur Soest 13 - Vesting 7 14.30 uur Soest 14 - Hoogland 12 SEC-zo 12.00 uur Kockengen 2 - SEC 4 DAMESVOETBAL (zaterdag 04/03): 10.30 uur Valleivoeels 1 - W7 1 fzondag 05/03): 14.30 uur Soest 1 - Saestum 1 Basl The H OSM' Odijk Stars i jacks Stars BZ'7; dië-E land Bov Soesti Kegel kers J seye- Turtlt 5-0, E Palac kers Groei VCS Tafi Shol Shot- 6 - Qi Shot 124-i Shot Jeugc 6-4.1 Elan Vo< Hees Hees Hees D2I 9-0. SEC SEC 1-0, 1-5, 4-it: o-i, SEC da'4< burg S.o. dw: Soes Soes Soes Soes Hoo; Baar C3 Soes -VV Vis Bil Einc 1. T Krae sche 7. Ja Aerl 91,1 Evei

Soester Courant | 1989 | | pagina 16