m 0 xm Soest pakt gehavend Yelox na rust in YYZ na nederlaag nog dieper in de puree "PSV, bij ons voetbalt al jaren een Brian Roy!" voetfesS WOENSDAG 15 MAART 1989 SOESTER COURANT SPORT PAGINA 18 ZONDAG VOETBAL Olympia sluit winterserie af met wandeltocht op 18 maart WANDELSPORT Loodgieterswerk Pech voor Soester rallyrijders Degradatie lijkt nu onafwendbaar ZATERDAG VOETBAL ZIN IN VOETBAL? AJ SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 SEC-Soest: derby zonder prognose Hees en Bunnik delen punten: 3-3 ZATERDAG VOETBAL Goede prestaties Pijnenburg jeugd ATLETIEK NIEUW Kom Karpetten Kijken bij: SEC ontsnapt aan nederlaag tegen WOG en wint met tien man: 1-3 ZONDAG VOETBAL Zevende zeg op rij voor AGAVS VOLLEYBAL WANDELSPORT In kader van 175-jarig bestaan: Langste avondloop en -tocht bij Koninklijke Marechaussee JEUGDVOETBAL programma t t Met een enigszins geflatteerde 3-0 ze ge op Velox heeft s.o. Soest zich bij de beste vier van de ranglijst weten te scharen. Bij de hervatting leek het er nog op dat beide ploegen naar een saai gelijkspel hobbelden, maar een ge lukstreffer van aanvoerder Ton Wolf- sen keerde ruim een kwartier later het tij. Vanaf dat moment vocht Velox, dat een aantal spelers node miste, een verloren strijd. De beste kansen waren daarna voor Soest, al kopte spits Peter van de Hoeven de bal buiten bereik van doel man Arie van der Wiel tegen de lat. Het houtwerk had de Soesters voor rust al voor een achterstand behoed. In het eerste deel van de wedstrijd viel er weinig te genieten voor de toeschou wers. Verder dan in totaal drie afstand schoten kwamen Soest en Velox geza menlijk niet. Controle Na de treffer van Wolfsen werd het spelbeeld aardiger, omdat Velox ver krampt richting Van der Wiel trok en daarmee achterin de controle verloor. Wie anders dan Peter van de Berg pro fiteerde daarvan. De topscorer van Soest zorgde met twee mooie doelpun ten voor een redelijke nasmaak. Zes mi nuten na de openingstreffer verlengde hij een vrije trap van Rene Kaats met het hoofd. De Utrechtse goalie Kees van Laren kon niet bij de bal die in de linker bovenhoek de lijn passeerde. In de laatste minuut lobde Van de Berg de bal in één keer over de sluitpost nadat Pieter Verhoeven het leer van ver in de doelmond had gebracht. Bijna had Van den Berg daarmee zijn hattrick kunnen volbrengen, maar in een eerder stadium zag hij zijn schot vanaf twintig meter net naast gaan. De beste kans in de wed- Gerard Beckers, die later zou worden gewisseld, probeert twee verdedigers van Velox te passeren. Foto: Goos van der Wilt. strijd was voor Kaats die een half uur voor tijd mocht opdraven voor de te genvallende Gerard Becker, van wie wordt beweerd dat hij volgend seizoen bij SEC gaat spelen. De middenvelder kwam verrassend in een doelrijpe situa tie, maar hij lepelde de bal niet alleen over Van Laren, maar ook over de lat. Gezien de verrichtingen in het laatste half uur verdiende Soest de overwin ning, maar 3-0 was iets teveel van het goede. Niettemin kan de ploeg van trai ner Wim Gelhard met vertrouwen de derby tegen SEC tegemoet zien. Soest zal ook voor de winst moeten voetbal len, omdat het slechts twee punten ach terstand heeft op de koplopers Nijenro- des en BVC. Fortitudo heeft een punt voorsprong op Soest, dat nu al drie wedstrijden op rij heeft gewonnen. De 27ste winterserie van Olympia wordt op zaterdag 18 maart afgesloten met een wandeltocht. De wandel sportvereniging heeft het wijkgebouw de Rank aan de Soesterbergsestraat aangewezen als startpunt. Tussen 10.00 en 13.00 uur kan men be ginnen aan de tocht over 15 kilometer. De deelnemers aan dc 5 en 10 kilome ter starten ojn 14.00 uur. Men kan zo wel individueel als in groepsverband meedoen. De route voert ditmaal onder meer door het landgoed Pijnenburg. Voor wandelaars tot en met 14 jaar be draagt het inschrijfgeld 2 gulden. De oudere deelnemers moeten een rijks daalder betalen. Als men geen herinne ring wenst, zijn de kosten respectieve lijk 1,25 en 1,75 gulden. De inschrijving en betaling kan bij het startpunt in de Rank geschieden. Wan delboekjes worden van een plaatje en een stempel voorzien, mits ze voor ver trek zijn ingeleverd. Groepen wordt verzocht de boekjes gezamenlijk in te leveren. De derde wintertocht van Olympia is tevens de laatste in een serie van negen die onder auspiciën van de Sticht Gooi- se Wandelsport Bond is georganiseerd. Er werd onder meer gelopen in Soest, Zeist en Huizen. Voor informatie over de wandeltocht op 18 maart kan men terecht bij me vrouw I. Maassen, tel. 20188 of de heer W. van Steendelaar, tel. 16414 (na 18.00 uur). Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 De Soester rallyrijders Chiel Bosch en Adri Gros hebben in het afgelopen weekeinde met pech te kampen gehad tijdens een wedstrijd in Amsterdam. Bosch kreeg eerst een lekke band, later een gebroken stuurstang, waardoor hij door een hek reed. Toch zou hij de rally uitrijden en een achttiende plaats in het algemeen klassement bezetten. Adri Gros haalde de finish niet. In de vierde klassemnetsproef botste hij te gen een lantaarnpaal. De Soester bleef ongedeerd, maar de zijkant van zijn au to werd zwaar beschadigd. Afgelopen zaterdag heeft VVZ niet kunnen winnen van mede-degradatie kandidaat Velox uit Utrecht. Hier door is de achterstand op Velox tot drie punten opgelopen. Een achter stand, die met nog drie wedstrijden te gaan, wel eens te groot kan blijken te zijn. Na twee minuten ging keeper Gilbert Seefeld in de fout. Een hoge voorzet leek weggekopt te worden door Gun- ther Buxtorff, maar hij werd in de rug gesprongen door Seefeld, waarbij de bal via de VVZ-ers in het doel ver dween. Later bleek ook nog eens dat beide spelers geblesseerd uit deze aktie kwamen. Buxtorff moest groggy het veld verlaten. Seefeld werd in de rust door Wout Mout vervangen, wegens een schou derblessure. Hierna trok WZ het spel naar zich toe. Het wachten was op de verdiende gelijkmaker. Een vrije trap van Hayo Groart verdween via de on der kant van de lat weer in het veld. Na een kwartier kreeg WZ wederom een teleurstelling te verwerken. Gaspar Ha- mersma werd in het zestien meterge- bied, weggedrukt en een penalty was het gevolg. Hayo Groart posteerde zich achter de bal en schoot een halve meter naast. Alsof dit alles nog niet genoeg was, werd ook nog een VVZ-er het veld uit gestuurd. Joost Overduin kon alleen via de noodrem een Velox-spits de opmars naar het WZ doel stoppen. De overigens goed leidende scheids rechter deed wat zijn kollega's in het be taald voetbal nog wel eens nalaten. Hij gaf een terechte rode kaart. Het was te danken aan de inzet van de resterende tien dat WZ gevaarlijk bleef. Het was danook terecht dat Gert van de Munt via een prachtige solo 1-1 liet aanteke nen. Marcel de Graaf symboliseert de si tuatie, waarin VVZ momenteel ver keert: vallen en nog niet opstaan. Foto: Goos van der Wilt. Na rust ontspon zich eenzelfde spel beeld. WZ dat met man en macht aan viel, zich kansen creëerde, maar deze niet verzilverde. Met name Gert van de Munt was erg ongelukkig met zijn af standsschoten. Na twintig minuten voltrok zich het vonnis voor WZ. Na een counter over links werd de bal in het strafworp ge bied gespeeld. Gelegenheids-linksback Erwin Vogel mistte de bal volkomen, waardoor de Velox-spits alleen voor Wout Mout verscheen, die kansloos ge passeerd werd. Ondanks deze tegenslag probeerde WZ nog wel de gelijkmaker te forceren, maar het slaagde daar niet meer in. (Robbie van Embricqs, de schrik van s.o. Soest) Voor de tweede keer in dit seizoen ontmoeten SEC en s.o. Soest elkaar in de derde klasse D van de KNVB. De derby vindt zondagmiddag plaats op de Bosstraat-West. De af trap is om 14.30 uur. In oktober werd s.o. Soest op eigen veld overtroefd door SEC, dat vorig seizoen promoveerde. Op dit mo ment lijken de omstandigheden in het voordeel van s.o. Soest. De ploeg van Wim Gelhard pakte zes punten uit de laatste drie duels, terwijl SEC na de winterstop moeizaam uit de startblokken is gekomen. Het elftal, dat trainer Wim Peek aan het einde van het seizoen ziet vertrekken, ver keert in een vormcrisis en zal zondag alle zeilen moeten bijzetten om niet voor de derde keer op eigen terrein te verliezen. Rene van de Deyssel heeft zijn schorsing er op zitten en kan weer meedoen. Daarentegen hoeft Antek Wojtkowski zich waar schijnlijk niet om te kleden, omdat hij afgelopen zondag tegen WOG na twee boekingen naar de kant moest. Verder is het onzeker of Peek kan beschikken over Rob van Em bricqs. De aanvaller is nog niet hele maal hersteld van een blessure. Voor s.o. Soest staan de zaken er be ter voor. Het zelfvertrouwen van de blauw-witten is de laatste weken op gevijzeld dankzij achtereenvolgende overwinningen op Vreeswijk, UW en Velox (doelsaldo 8-1). Niettemin blijft SEC-Soest een der by, waarin zoveel factoren meespe len dat het onverantwoord is een prognose te doen. Het wordt in ieder geval interessant te zien of Bert Hol- werda en Peter van de Berg, met res pectievelijk 15 en 13 doelpunten, hun onderlinge competitie kunnen beïnvloeden. De stand in de derde klasse: 1. Nijenrodes 16-21 2. BVC 17-21 3. Foritudo 17-20 4. S.o. Soest 17-19 5. Vreeswijk 16-17 6. Velox 17-17 7. SEC 16-16 8. Saestum 16-16 9. APWC 17-16 10. UW 17-16 11. Hercules 17-13 12. WOG 17- 9 Op een zwaar bespeelbaar terrein hebben Bunnik en Hees de toeschou wers een prettige middag bezorgd. Er was spanning gedurende de gehele wedstrijd en de inzet van beide ploe gen was optimaal. Het was Bunnik dat na 10 minuten de leiding nam toen de centrumspits een misverstand in de Hees-defensie afstrafte. Vijf minuten later stond Hees op gelijke hoogte. Bij een scrimmage voor het Bunnik-doel kreeg Edwin Lazonder ietwat gelukkig de bal op zijn voet en tot ontzetting van Bunnik verdween deze uiterst traag achter de doelman. Hees bleef met veel inzet spelen en tien minu ten later was het Chris Uit den Bogaard die de Soesters op 1-2 bracht na een goed genomen hoekschop. Nu was het weer Bunnik dat via razensnelle coun ters gelijk trachtte te komen, hetgeen na 35 minuten spelen ook lukte. De defen sie van Hees ging daarbij niet geheel vrijuit. In de 40e minuut was het de nieuwe Hees-aanwinst Edwin van Buren die voor de ruststand van 2-3 zorgde. Van Buren ging op een diepte-pass van Jan van der Wielen uitstekend door en liet de doelman met een schuiver kansloos. De komst van Van Buren naar Hees maakte het mogelijk voor trainer Tim mer een aantal wijzigingen in het elftal aan te brengen. Meest opvallende was dat Edwin Lazonder op het middelveld terecht kwam, een plaats waar hij in ie der geval deze middag uitstekend uit de verf kwam. Na rust een overwegend aanvallend Bunnik dat met alle mogelijke midde len trachtte de gelijkmaker te forceren. Hees moest werkelijk alle zeilen bijzet ten, maar was in de counters levensge vaarlijk. Hans de Bree was vlakbij een doelpunt maar faalde alleen voor de keeper. Erwin de Gier werd onbehoor lijk door de Bunnik-keeper getorpe deerd en moest geblesseerd uitvallen, terwijl Edwin van Buren na een schitte rende solo in het strafschopgebied on deruit werd gehaald. De enige terechte straf, een penalty, werd echter niét ge geven. De gelijkmaker van Bunnik bleef ook uit, ondanks een duidelik vel- doverwicht. Tegen het einde leken de mannen van Bunnik te berusten in de nederlaag totdat 5 minuten voor tijd de rechtshalf met een geweldig schot van zeker 35 meter de Hees-doelman kans loos liet. Gezien de veldverhoudingen een terechte uitslag van een boeiende wedstrijd. Maar liefst 920 inschrijvingen heeft AV pijnenburg afgelopen zaterdag tij dens de finalewedstrijden cross voor het distict Noord-Holland moeten verwerken. Het zag dan ook zwart van de mensen in en om het parcours dat uitgezet was in de Soester Duinen. Om 13.00 uur werden de eerste atleten weggeschoten en het was de oudste jeugd, die de spits afbeet. Direkt waren er voor AV Pijnenburg al successen te boeken: Dirk van de Broek werd tij dens zijn cross verdienstelijk 6e in 9.31.6, terwijl Abdes Belarbi het even later nog eens dunnetjes overdeed. De ze nog jonge Pijnenburgatleet van Ma rokkaanse afkomst deed in zijn race bij zonder van zich spreken. Tot ca. 100 meter van de finish lag hij nog vooraan. De laatste venijnige heuvel, die ook tij dens de Sylvestercross zo vaak voor scherprechter speelt, deed hem de das om. Zo werd hij zeer verdiend 2e in een tijd van 12.45.7. Bij de meisjes C deed Lotte Aets bijzon der van zich spreken. Bij de finish kwam men letterlijk en figuurlijk met drom men tegelijk binnen, werd zij 3e in 5.56.1. Monique van Leek speelde weereen grote rol bij de meisjes D. Na een goed ingedeelde wedstrijd werd zij 4e in 4.36.0. De jongens D2 kwamen ook goed voor de dag: zij werden le in het ploegen klassement, dankzij met name het goede lopen van Christian Gijtenbeek, die als 4e eindig de in 5.28.0 en Kristiaan Smits die een 6e plaats wist te behalen in 5.36.6. Bij de jongens Dl had AV Pijnenburg maar 1 deelnemer, te weten Pepijn Ma joor die 48e werd in 7.00.0, terwijl bij de jongens C Ivar Smits en Onno Foe- kens respectievelijk 33e en 64e werden in 8.17.3 en 9.14.1. Tenslotte kwamen de pupillen aan de beurt, en ondanks de diverse onderdelen achter elkaar wist de organisatie zich goed aan het tijd schema te houden. Bij de meisjes Pupil len A deden een viertal Pijnenburgpu pillen mee. Al met al een zeer succesvolle dag voor de Pijnenburgselektie van ca. 20 jeugdi ge atleetjes en atleten die het maximale uit de crossfinale wisten te halen. Bij de jongenspupillen werd Bart in 't Hout 13e in 4.45.2. Tijdens de Lenteloop van Altis rondom Dierenpark Amersfoort bewees Jaap van de Berg weer duidelijk op de weg terug te zijn De oud-triathleet heeft zich weer helemaal gezet op het lopen I van lange afstanden en dat hem dit weer goed afgaat bewees de Pijnenburgatleet op de 9 kilometer. Alleen Hans van Wegen van AV Triathlon moest hij voor zich dulden. Jaap pakte een alles zins verdienstelijke 2e plaats in 29.15. Het komende weekeinde gaat de Lan- ge-afstandgroep van AV Pijnenburg op trainingskamp. Dit jaar is als lokatie uit gekozen Schoorl. De pupillen van Je roen Majoor gaan vrijdagavond weg en hopen zondagavond terug te keren. Op het programma staan o.a. een halve ma rathon en een wedstrijd over 30 km. De trainingen van het afgelopen win terseizoen wierpen zaterdag zijn vruchten af met goede tijden en een aantal persoonlijke rekords. In de openingsklassieker van het wegsei- zoen 1989 te Alphen aan de Rijn start ten 7 atleten van de lange-afstands- groep. In de wedstrijd over 20 kilometer voor senioren was Bert van Velzen de snelste Soester met een persoonlijk rekordtijd van 1.15.05. Henk Wallet boekte ook een goede tijd van 1.17.26, terwijl Jan van der Lee zijn persoonlijk rekord bracht op 1.19.35. Bij de veteranen was Henk van Hal de snelste Pijnenburger op de 15 kilometer. Hij bracht zijn per soonlijk rekord met 1.12 minuten terug tot 1.1.10. Wim Doekes bleef niet ach ter en bracht zijn beste tijd op 1.2.52. Henny Pot bleef in de 15 kilometer da meswedstrijd slechts 5 seconden ver wijderd van haar eigen klubrekord. Zij klokte 58.17. Adri van der Zon scherp te haar persoonlijk rekord met 47 se conden aan tot 60.07. In een wegwedstrijd over de halve ma rathonafstand te Nieuwleusen heeft Joop van Leijenhorst het tot een 3e plaats in de veteranenklasse weten te brengen. Hij had voor het parkoers, dat uit 7 ronden van 3100 meter bestond, 1.17.38 nodig. Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 Twee zeer belangrijke winstpunten behaalde SEC in Harderwijk (1-3) op het zwaar gehandicapte VVOG dat door deze nederlaag aan degradatie niet zal kunnen ontkomen. SEC had eigenlijk geen recht op de volle winst, want vooral na rust moest de SEC ploeg alle zeilen bijzetten om een nederlaag te ontlopen. Het was een zeer slechte wedstrijd in Harderwijk die SEC begon tegen een ploeg die maar liefst zes spelers op de zieken/blessurelijst had staan. Ook SEC was gehandicapt en had voor de geschorste René van de Deyssel Ja- pie Schmidt en voor de geblesseerde Robbie Embricqs N. Yilmaz in de ploeg. SEC begon te rustig en liet het initiatief aan de thuisclub. Een gevaar lijk moment was er na vijf minuten toen Jan van Rees en Jack Nagtegaal elkaar verkeerd begrepen. Het liep goed af. SEC kwam pas na tien minuten tot een eerste schot van de voet van de zwoe gende Rob Groen. Na een klein half uur kwam SEC op voorsprong. De deze middag zeer ijve rige Sabin Aksit brak uit over links, leg de daar een tegenstander in de luren en zette voor. Bert Holwarda verlengde het leer en de ingekomen Johnny Brou wer kon met een frommelgoal doelman Wim Eype het nakijken geven. Een op steker van jewelste voor SEC maar de vreugde verdween toen "enfant terri ble" Antek Wojtowski werd opgeschre ven wegens commentaar op de leiding. Erwin Klomp van WOG kwam hierna in het boekje en het noodlot voor SEC sloeg toe, toen tien minuten na zijn eer ste boeking Antek Wojtowski zijn irri tatie afreageerde op een tegenstander. Terecht kreeg hij de tweede boeking en hij kon vertrekken. SEC bleef toch doorgaan en succes was er voor Rob Groen toen zijn doorzetten beloond werd met een fraaie treffer. Jack Nagtegaal redde even voor rust bij een hoge voorzet. Na rust zette de thuisclub het sein op de aanval en voor SEC stond het sein op rood, vooral toen al in de eerste minuut de spits uit WOG 5 scoorde. SEC moest terug en tot aanvallen kwam de ploeg nauwelijks. Jaap Schmidt van SEC werd opgeschreven en de licht ge blesseerde Japie liet zich toen maar snel vervangen door de jeugdige Edwin Brouwer. De druk van WOG werd steeds groter en de gelijkmaker hing in de lucht. Aanvallend kon SEC eigenlijk niets meer, want Bert Holwarda stond daar als een eenzame in de woestijn. Johnny Brouwer had zijn dag niet en verloor steeds weer in de persoonlijke duels. Na 25 minuten was het Jack Nagtegaal die schitterend redde bij een vliegend schot. Na ruim een half uur dan het niet verwachte. Edwin Brouwer, die con stant stoorde, bemachtigde op links het leer en lanceerde toen Bert Holwarda. Deze, met alleen doelman Wim Eype nog voor zich, schoof de bal rustig langs de WOG goalie. WOG perste in de slotfase nog een offensief eruit, maar de rustig spelende defensie gaf in de laatste tien minuten geen krimp. SEC-zaterdag Het zaterdag elftal van SEC behaalde in Lelystad een gelijkspel tegen Automa ten van Rijn. SEC leidde bij de rust met 0-1. De Soester doelpunten werden ge maakt door Ronald Merkenij en Albert Postuma. In een zeer spannende strijd tegen Vollkei 2 is het eerste herenteam van AGAVS als winnaar uit de bus geko men in de sterke promotieklasse. Een 3-1 zege was het eindresultaat. De eerste set begon niet hoopvol tegen het uiterst geroutineerde Vollkei 2, waarin zich enkele ex-eerste divisie spe lers bevinden. Een 4-2 achterstand diende weggewerkt te worden. Via de gelijk spel werd deze stand omgebogen in een 8-6 voorsprong. Via 12-13 en 14-14 kon AGAVS de set met 16-14 winnend afsluiten. De 2e set begon zeer voortvarend en resulteerde in een 6-2 voorsprong. Doch uitermate ongecon centreerd spel en slechte stops brachten de tegenstander langszij: 6-6. AGAVS wist nog slechts 1 punt te scoren en ver loren deze set kansloos met 15-7. De 2e set gaf aanvankelijk eenzelfde beeld te zien. Een 5-2 voorsprong werd uit handen gegeven en resulteerde in een 9-6 achterstand. Via 13-11, 13-14 kon de set toch met 16-14 worden ge wonnen. Dit brak het Vollkei-verweer en gaf AGAVS de nodige vleugels. Uitste kend spel van Frits Muller en gaaf mid denspel van Emile Voest en Pim van de Velden gaven al spoedig een 8-4 voor sprong, die via enkele miraculeuze red dingen van Ad van Brummelen jr. kon worden uitgebouwd. Na 2 uur spelen werd de laatste set met 15-9 afgesloten. De brigade Koninklijke Marechaussee Soestdijk is bezig met de organisatie van een wandeltocht en een prestatie loop. De bedoeling is dat die op woensdag 21 juni worden gehouden. Het 175-jarig bestaan van de Konink lijke Marechaussee is de aanleiding voor het sportieve evenement. Luitenant P.A. Brugman, sinds vorig jaar commandant van de brigade in Soestdijk, heeft de organisatie op zich genomen. Hij wil een prestatieloop over 4 en 8 kilometer en een wandel tocht over 8 kilometer opzetten. Naast de inwoners van Soest en Baarn wil hij alle ambtenaren uit de regio uitnodigen voor deelname. De wandeltocht is in zijn ogen met name een uitstekende mogelijkheid voor gezinnen om de bos rijke omgeving bij paleis Soestdijk te zien. De start en finish van zowel de prestatieloop als de wandeltocht vinden plaats op het terrein van de brigade aan de Amsterdamsestraatweg. "Het liefst laat ik iedereen gratis mee doen," zegt commandant Brugman. "Maar ik wil ook alle deelnemers een herinnering mee naar huis geven. Je kunt ze daarvoor laten betalen of je kunt er sponsors voor proberen te vin den. Voor dat laatste heb ik gekozen." Per deelnemer gaat het om ongeveer een bedrag van vier tot vijf gulden. Mocht er na de aanschaf van de herin neringen (waarschijnlijk een bedrukte drinkbeker) geld overblijven, dan wordt het restant van de sponsorbijdra gen overgemaakt op de rekening van de Vereniging van Bescherming van Vo gels in Zeist. Voor inlichtingen omtrent de Langste avondloop en -wandeltocht kan men terecht bij commandant Brugman, tel. 02154-81311. Heesjeugd Door een fraaie overwinning tegen Limvio hebben de A-junioren de kans op het kampioenschap behouden. Na een kwartier werd het 1-0 door Eric Looisen en 2-0 door Robert Joustra. Net voor rust was het Harry v. Baggem die voor 3-0 zorgde. In de tweede helft was het Limvio die sterk van start ging en dat resulteerde in 3-1. Hees kwam echter gauw terug en Robert Joustra zorgde voor de einduitslag. Ook de jongste leden van Hees moesten tegen de koploper maar dat kon de jongens niet deren en 2e behaalde dan ook een overwinning met 7-2. SEC-jeugd De A2 verloor nipt van TOV Al, ter wijl de Al de moeilijke uitwedstrijd bij CJW Al wist te winnen. Door drie doelpunten van Guy Dekker kwam SEC op 0-3. In de 80e minuut wist CJW nog tegen te scoren. s.o.Soest jeugd Het was een goede dag voor de jeugd van s.o.Soest. Vooral de Al van de blauw-witten deed goede zaken. Mid denmoter Aalsmeer werd met 3-0 ver slagen in een bij blagen sprankelende partij van het s.o.Soest vlaggeschip. De doelpunten waren van Martijn de Jon ge, Remco van de Hengel en Ference Kleingris. Het blijkt dat naarmate het voetbal kamp van s.o.Soest nadert, de jeugd spelers steeds beter gaan presteren. Het jaarlijkse voetbalfestijn blijkt een sti mulans voor de jeugd. Misschien dat de BI van Bren Bijland, hierdoor de con current voor het kampioenschap, WIJ, kan verslaan. Deze belangrijke wedstrijd begint zaterdag om 13.00 Zaterdag 18 maart: VVZ'49 14.30 uur Bl'kwartier 1 - VVZ 1 12.00 uur VVZ 2 - Sparta 4 14.30 uur WZ 3 - Eemnes 2 14.30 uur WZ 4 - EFC 3 12.00 uur WZ 5 - WOG 10 11.00 uur WZ 6 - EFC 7 HEES 14.30 uur Hees 1 - DOB 1 12.00 uur Hees 2 - Sperwer 2 12.00 uur CSW 4 - Hees 3 11.00 uur Naarden 4 - Hees 4 SEC-za 14.30 uur SEC 1 - FC MM 1 12.00 uur SEC 2 - Nederhorst 2 11.00 uur Eemnes 10 - SEC 3 Zondag 19 maart: S.O. SOEST 14.30 uur SEC 1 - Soest 1 11.00 uur Z. Vooruit 1 - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - SDO 2 14.30 uur Soest 4 - Victoria 3 11.30 uur Stator 2 - Soest 5 11.00 uur Vesting 3 - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Hertha 3 13.00 uur Stator 4 - Soest 9 14.30 uur Soest 10 - WZA 6 14.30 uur Hoogland 9 - Soest 11 11.00 uur Soest 12 - WZA 8 14.30 uur Hoogland 13 - Soest 13 14.30 uur Victoria 9 - Soest 14 SEC-zo 14.30 uur SEC 1 - Soest 1 11.00 uur BFC 2 - SEC 2 11.30 uur SEC 3 - WOG 3 DAMESVOETBAL (zondag 19/3): 12.00 uur Umtas 1 - Soest 1

Soester Courant | 1989 | | pagina 18