't Nut getuige bij 'doop' van nieuwste roman van Jan de Hartog Uw kleding op z'n Paasbest 19 89 BOEKENWEEK TOP TWINTIG Libris. De Complete Boekhandel. Middelwijkstraat krijgt bomen uitgave nieuwe boeken Speeldoos WOENSDAG 22 MAART 1989 SOESTER COURANT PAGINA 29 Boekenfestival in Griftland College cadeah Remco Campert en Carla Bogaards in bilbiotheek Soest itomef Izeilftra Libris Woutertje Pieterse Prijs 1989 voor Margriet Heymans DE WINNAAR VAN DE Daarnaast verkopen wij voor een vriendenprijsje: Van Boeken Krijg Je Nooit Genoeg Egeltjespad geen Egelpad COMPUTER FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Speelfilm in de Catacomben Inbrekers gestoord aan Van Straelenlaan? Forse buit bij autokraak Diefstal uit kleedkamer Red Stars krijgt weer bezoek van Deense basketballers uit Holbaek BASKETBAL ZWEMMEN Duinkikkers nog optimaal in vorm Bestuurder gewond bij aanrijding 'Spoken', hommage aan klassiek toneel I uur "Een grijsaard op ontdekkingsreis.' Zo kenschetste Nederlands beroemd ste romancier, Jan de Hartog, zichzelf vorige week (met een citaat van T.S.E- iiot) tijdens het door 't Nut georgani seerde boekenfestival, dat traditiege trouw in het Griftland College was georganiseerd. De Hartog was - even als enkele jaren geleden - de speciale gast op deze avond in het kader van de Boekenweek en trof opnieuw een schare "fans", die aan zijn lippen hin gen. Ruim meer dan honderd Nuts-leden en andere belangstellenden - onder wie ook burgemeester Scholten - hadden deze avond de televisie (voetbal!) gela ten voor wat zij is, om de kennismaking met de schrijver van o.a. "Hollands Glorie" en een hele reeks wereldbe roemde romans te hernieuwen. Zij wer den verwelkomd door Nuts-voorzitter J.J.Vermeer, die helaas uitgever Wim Hazeu moest verontschuldigen. Het boekenfestival is een intitiatief dat jaar lijks wordt gerealiseerd door uitgeverij De Prom in Baarn en boekhandel Van de Ven in Soest, en Hazeu zou De Har tog een interview afnemen ter gelegen heid van de "doop" van zijn nieuwe boek. De Hartog boeide zijn gehoor met een uiteenzetting over zijn "ontdekkings reis" in een voor de meeste stervelingen onbekend gebied: dat van het paranor male. Al in zijn jeugd was hij geconfron teerd met zaken die met gewone ogen onzichtbaar zijn; met zijn leeftijdgeno ten speelde hij van tijd tot tijd met "klossen", een primitief soort "pendel" Op zaterdagmiddag 22 april een lite rair evenement in de Openbare Bi bliotheek ter gelegenheid van de Lan delijke Bibliotheekdag. Aanvang 12.00 uur. Remco Campert Prozaschrijver en dichter met een licht voetige stijl, waarmee hij vaak een me lancholische sfeer weet op te roepen. Debuteerde in 1951 als dichter met de bundel 'Vogels vliegen toch' en in 1961 als romanschrijver met 'Het leven is vurrukkulluk.' Hij was medeoprichter en redacteur van het tijdschrift Braak, redacteur van Podium en Tirade. Een geliefd auteur bij de lezers van de bibliotheek boeken als 'Tjeempie,' 'Liefdesschijnbewegingen' of 'Somber- man's actie,' zijn vrijwel altijd uitge leend. Campert won verschillende prij zen met zijn literair werk, o.a. de Reina Prinsen Geerligsprijs, de Jan Campert - prijs, de Anne Frankprijs en de P.C. Hoofdprijs 1976. Vanaf 1976 was hij ieder jaar medepresentator van Poetry International. Op 22 april zal hij voor dragen uit en vertellen over zijn werk. Carla Bogaards Schreef eerder 'Lena en de mannen' en 'De reigers van Amsterdam.' Dit voor jaar kwam haar nieuwste bundel ge dichten, 'De bruinvisvrouw,' uit. Haar toon is een tikje shocking, vol harts tocht en ironie. In 1987 won zij de Agenda Award, een Amsterdamse lite raire aanmoedigingsprijs. Het afgelo pen jaar heeft Carla Bogaards naam ge maakt als 'performing poet' in samen werking met een muzikant, die impro viseert op de gesproken tekst: theatrale Remco Campert. acts waarin de poëzie centraal staat. Op de Landelijke Bibliotheekdag treedt zij op met Monica van der Zwan, celliste. Na afloop van het optreden van Remco Campert en Carla Bogaards (±13.30 uur) is er gelegenheid voor het publiek - om vragen te stellen aan beide auteurs en signeren zij eigen werk, dat ter plaat se te koop wordt aangeboden door Boekhandel van de Ven. Gratis toegangskaarten In verband met het beperkt aantal plaatsen wordt aangeraden om van de mogelijkheid gebruik te maken nu reeds een gratis toegangskaart te halen bij één van de vestigingen van de biblio theek of bij boekhandel Van de Ven. Telefonisch reserveren is ook mogelijk: 02155-15210. Weedestraai 40 3761 CE Soest Tel 02155 15bbB De Libris Woutertje Pieterse Prijs 1989 gaat naar Margriet Heymans. Zij krijgt deze hoogste prijs voor jeugdli teratuur voor haar bij uitgeverij Que- rido verschenen boek "Lieveling Bo terbloem." Jury voorzitter Jan Blokker maakte dit onder grote belangstelling bekend in de Nieuwe Kerk te Amster dam. Aan de in principe jaarlijks toe te kennen prijs is een bedrag van f 10.000,- verbonden. Heymans ver zorgde zelf de illustraties in het be kroonde boek. De jury over Lieveling Boterbloem: "een avontuur dat prikkelt tot meer en andere leesavonturen. Binnen een in genieuze afwisseling van dialoog, mo- nologue interieur en stemmen als van een klassiek koor houdt de schrijfster de twijfels, onzekerheden, de raadsels en de keuzemogelijkheden zorgvuldig in evenwicht. Misschien bewust heeft ze dat mystérie nog vergroot door haar verhaal te vertellen in vrije, blanke ver zen die soms aanloopjes lijken te nemen naar verheven lyriek, maar altijd bijtijds op hun nuchtere volkspoëzieachtige pootjes terecht komen.' Veel geprezen Vorig jaar werd de Libris Woutertje Pieterse Prijs voor de eerste keer toege kend aan Imme Dros voor Annetje Lie in het holst van de nacht. Margriet Hey mans kreeg van de jury veel lof voor haar uitstekende illustraties in Annetje Lie. Haar werk werd omschreven als: 'een grafisch hoogtepunt in de kinder- boekenproduktie van 1987, vooral vanwege de eenheid in tekst en beeld en de poëtische kracht van de tekeningen. Maar de Libris Woutertje Pieterse P|3)s kan slechts aan één persoon worden toegekend, en wel aan de schepper van Matgdèt Heymaiis1 het boek. Zij kreeg echter later in 1988 voor haar illustraties in Annetje Lie een Gouden Penseel, Imme Dros voor het verhaal een Zilveren Griffel. De jury, die zich over zo'n 65 inzendin gen boog, bestond ook dit jaar uit: Jan Blokker (voorzitter), Bregje Boonstra, Kurt Löb en Wam de Moor. De jury heeft het werk, dat oorspronkelijk in het Nederlands geschreven, en tussen 1 januari 1988 en 31 december 1988 ver schenen moest zijn, beoordeeld op zo wel taal en inhoud als beeld en uitvoe ring. De jury heeft ieder jaar de vrijheid de prijs niet toe te kennen als er geen prijzenswaardig boek voorhanden is. LIBRIS WOUTERTJE PIETERM PRIJS •Jan de Hartog aan het woord tijdens het Boekenfestival. Foto: Goos van der Wilt. of "wichelroede", waarmee allerlei za ken in de bodem konden worden opge spoord. Ook in deze mpderne tijd wordt deze techniek toegepast, o.a. bij het speuren naar delfstoffen. Volgens De Hartog is er sprake van een onmis kenbare "realiteit". Niet goed snik? Als 73-jarige grijsaard kon het hem niet meer schelen of de mensen hem eventu eel "niet goed snik" vinden, legde de schrijver uit. De pendel had hem door een oud verleden geleid en hem langs allerlei omwegen ook geholpen aan de stof voor zijn nieuwste roman, waarin de hoofdrol wordt gespeeld door een Romeinse centurio - een leger-officier - tijdens diens omzwervingen in Brittan- nië (Engeland) in de vierde eeuw van onze tijdrekening. Het instrument had hem "antwoorden" gegeven en zijn in tuïtie aan het werk gezet. "Ik denk dat de pendel mij een beter boek heeft be zorgd," aldus De Hartog. De "vertel ler" in het boek is overigens opnieuw Martinus Harinxma, bekend van o.a. "De Kapitein" en "De Commodore". De Hartog las vervolgens een flink stuk uit de roman voor, waarnaar de aanwe zigen geboeid luisterden. Uiteraard kon men het boek zelf aanschaffen bij de verkoopstand van boekhandel Van de Van. Na de pauze volgde een interes sante gedachtenwisseling tussen het pu bliek en de schrijver, 't Nut kon terug zien op een (opnieuw) geslaagd Boe kenfestival. Bestverkocht bij Van de Ven in de afgelopen Boekenweek: 1.(10) Jan de Hartog: De Centurio f 32.50 2. 1 .)Hugo Claus: Het verdriet van België f 29,50 3. 3.)Tessa Dahl: Strijd voor liefdef 25,— 4. (11.)P.C. Kuiper: Ver heenf 30,— 5. (12.)Adriaan van Dis: Zilver of het verlies van de onschuldf 24,50 6. 8.)Het aanzien van 1988 f 22.50 7. (-.) Mooi hé alles, Loesjef 7,50 8. (16.)S. Carmiggelt: Mag 't een ietsje meer zijnf 25,— 9. (15.)Elseviers belasting almanakf 22,50 10. (20.)Herman Hesse: Narziss en Goldmund f 15,— 11. 4.)Ted Troost: Je lichaam liegt nooitf 24,90 12. (13) Baantjes: De Cock en de moord 1e klasse f 14,90 13. 7.)lsabel Allende: Eva Luna f 29.90 14. 9.)de Gaay Fortman, van Dieren: Het smalle pad tussen macht en moraal f 19.90 15. 6.)Jack Spijkerman: Vreemdzinnige telefoongesprekkenf 15,— 16. 2.)Kees van Kooten: Zeven slotenf 22,50 17. (14.)Jan Kuitenbrouwer: Turbotaalf 14,90 18. (18.)J. Bernlef: Vallende sterf 18.50 19. (-.) Umberto Eco: De slinger van Foucault f49,50 20. (-.) Vijf jaar Weg van de Snelweg, Europaf 24,50 Voor laatkomers en spijtoptanten is nog een beperkt aantal exem plaren van het schitterende Boekenweekgeschenk: Hugo Claus: De Zwaardvis beschikbaar bij aankoop van 19.50 aan boeken. (Zo lang nog voorradig) (Zolang de voorraad strekt) K. Schippers: Het Witte Schoolbordf 4.95 Ftenate Rubinstein: Over mijn kattenf 3.50 Het moment, Dagboek van mijn idool (Prijswinnend nieuw Nederlands proza) f 2.50 E Winkelcentrum "Hartje-Zuid"-Tel. 12419 Medewerkers van de Nationale Bo- menbank hebben vorige week woens dag een begin gemaakt met het planten van 37 inlandse eiken aan de Middel wijkstraat. Dat is een initiatief van de gemeente Soest en Rijkswaterstaat. De rijks weg moet daarmee zijn oude karak - ter terugkrijgen. Burgemeester mr. Paul Scholten en wet houder Ries van Logtenstein staken bij de eerste eik een helpende hand toe. Dat deed ook de heer J.N. Vroegop van rijkswaterstaat. Scholten en Vroegop spraken hun blijdschap uit over het feit dat de Middelwijkstraat weer een rus tiek aanzicht krijgt. Tientallen jaren ge leden werd de Middelwijkstraat gemar keerd door loofbomen. Het verkeer heeft enige hinder onder vonden aan de werkzaamheden, omdat de rijbaan in de richting van A mersfoort voor een deel onberijdbaar werd. Dit in verband met de trailer, waarop de bo men werden aangevoerd. De eiken, af komstig uit Zeeland, waar ze overbodig waren geworden, zijn ongeveer 15 jaar oud. Burgemeester mr. Paul Scholten zit tend links) stak een helpende hand toe bij het planten van de eerste van 37 ei ken. Niet alleen zaken, waarmee miljoe nen guldens zijn gemoeid, krijgen de aandacht in de Soester gemeente raad. Ook op het oog onbelangrijke agendapunten worden soms door de dames en heren politici uitvoerig be sproken. Zo ontstond vorige week donderdag een discussie in de raad over enkele straatnamen voor Klein Engendaal. Hans Oudemans van de WD maakte 'ernstig bezwaar' tegen de keuze van Egeltjespad, een bena ming die hij 'infantiel' noemde en eerder verwachtte tegen te komen in de Fabeltjeskrant. Oudemans had tevens problemen met het feil dat bij een aantal namen, zoals Wielewaal, Winterkoning, Groenlingen Specht, uc 'oevoeging van straat, naam ui weg ontbrak. Volgens wethouder Ries van Log tenstein was dat met opzet gebeurd: "We hebben namen gekozen die niet te lang zijn, hooguit met drie letter grepen." De wethouder ging er ge makshalve aan voorbij dat E-gel- tjes-pad vier lettergrepen bevat. Toch kreeg Van Logtensteintje, zo als Jantje Visser hem noemde, alle steun. Visser voorzag alleen moei lijkheden met de naam Pimpelmees. "Ik zie het al voor me dat je bij een al coholcontrole wordt aangehouden door de politie en moet zeggen datje op de Pimpelmees woont," aldus de fractievoorzitter van Progressief Soest. 'Dan krijg je problemen." in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 In koffiebar de Catacomben aan de In- singerstraat wordt op zaterdag 25 maart de speelfilm 'Caught' gedraaid. De aan vang is 20.30 uur. Aan de bezoekers wordt een entreeprijs van 5 gulden ge vraagd. De zaal is open vanaf 20.00 uur. De Catacomben is te vinden in de Hees kapel aan de Insingerstraat. Een bewoner van de Van Straelenlaan ontdekte in de nacht van zaterdag op zondag dat zijn huis bezoek had gehad van een of meer ongenode gasten. Hij trof bij zijn thuiskomst de stereo-instal latie en een televisie buiten aan, daar waarschijnlijk achtergelaten door de dader(s). Na een kort onderzoek ont dekte de bewoner wat er intussen wél weg was: een aantal CD's, een fototas, een attaché-koffertje met autopapieren etc., een geldbedrag van ca. 1750 gul den en een flink aantal eurocheques. De inbreker was het pand binnengekomen door een keukenraam te forceren. Een bewoner van de Varenstraat ont dekte zaterdag dat zijn auto was open gebroken. Een van de ruiten was inge slagen en uit het interieur waren de ra dio en twee speakers weggenomen. Verder was o.a. een plastic bak met ge reedschap ontvreemd, met daarin tan gen, schroevedraaiers, een boormachi ne etc., ter waarde van vele honderden guldens. Een inwoner van Soesterberg ontdekte tijdens zijn verblijf in de sporthal aan de Banningstraat dat een onbekende da der zijn portemonnee uit zijn kleding had weggenomen. In de portemonnee zaten vier girobetaalkaarten en een pas je. Ook werden een dure aansteker en een pakje shag ontvreemd. Voor de negende keer in successie houdt The Red Stars een uitwisseling met Holbaek Basketball Klub. De basketbalvereniging krijgt morgen vijftien Denen op bezoek, die op maandag 27 maart weer vertrekken. Zestien leden van de Soester club zul len van 12 tot en met 16 mei in Hol baek verblijven. De eerste uitwisseling tussen beide ver enigingen vond plaats in 1981 met meisjes junioren. Ditmaal hebben de jongens junioren een sportieve kracht meting. Ze doen zaterdag 25 maart mee aan het traditionele paastoernooi in sporthal Beukendal, dat al op vrijdag begint voor de kadetten en op Tweede Paasdag wordt afgesloten door dames- en herenteams. Voor de Denen, die bij gastgezinnen worden ondergebracht, is een program ma samengesteld, dat onder meer be staat uit excursies naar Amsterdam en de Apenheul. In Beukendal krijgen de Scandinavische basketballers en hun gastgezinnen op zondagavond een gourmet-maaltijd aangeboden. Inmiddels hebben meer dan honderd leden van Red Stars en Holbaek deelge nomen aan de wederzijdse bezoeken. Red Stars organiseert al jarenlang uit wisselingen met buitenlandse vereni gingen. De basketballers waren onder meer actief in Zweden, Engeland, Spanje, Tjechoslowakije, Zwitserland en Oostenrijk. De laatste wedstrijd van de zwemcom- petitie werd deze keer gezwommen in Amstelveen bij de ZV De Futen, niet zo'n snel bad, maar toch goed voor 23 verbeterde tijden en een nieuw clubre cord. De wisseling van trainers bj de wedstrijdgroep heeft gelukkig geen nadelige gevolgen gehad. De kinderen waren optimaal gemoti veerd om ook deze wedstrijd tot een goed einde te brengen en een goed eindresultaat te behalen in deze hogere afdeling van de zwemcompetitie. Door wat afzeggingen werden er van de ande re kinderen wat extra inspanning ge vraagd. Ze hadden het moeilijk met de 400 m. vrije slag maar brachten dit nummer tot een goed einde met een tijd van respectievelijk 5.39.1 en 5.32.1. Frits Wibbelink behaalde een 2e plaats op de 200 m. wisselslag (2.20.3) en ver beterde hiermee zjjn persoonlijke en zijn eigen clubrecord. Marjolein Kleyn zwom de 100 m. rugslag in 1.25.5 werd hiermede 3e, ook Casper Arnold be haalde een 3e plaats op dit nummer (1.19.7) Lize v.d. Berg werd 2e met 1.15.4 op de 100 m. vrije slag. R. v.d. Veen Tekeningen: Frans Boers Uitgever: A. G. Schoonderbeek Laren (NH.) Frans Boers, de bekende schilder-teke naar van de Lage Vuursche, die vorig jaar op 73-jarige leeftijd is overleden, maakte meer dan veertig jaar geleden een serie tekeningen van de 'Kop van Overijssel.' De tekeningen, jarenlang in portefeuille bewaard, kwamen onlangs min of meer bij toeval weer tevoor schijn. De tijd had het papier een milde tint gegeven, die wonderlijk bijdraagt aan de sfeer van het werk. Wat in de tekeningen vooral treft is de ruimte en de rust, als vanzelfsprekend overal aanwezig. Ze tonen ons een stukje Nederland, dat door de tijd nog ongemoeid gelaten scheen, met eeuwe noude stadjes en dorpen, met heel veel water. Het toont ons de unieke schoon- Als gevolg van een aanrijding op het kruispunt Dalweg-AIbert Cuyplaan raakten de beide bestuurders van de be trokken auto's maandagmorgen ge wond. Ze moesten allebei voor onder zoek in Zonnegloren worden opgeno men. Het ongeluk ontstond doordat een 24-jarige Blaricummer op het kruispunt tegen een 67-jarige Soester botste. De auto's reden tegelijkertijd de kruising op. De wagens werden zwaar beschadigd en moesten worden wegge sleept. heid van een gebied dat thans meer dan ooit, de moeite waard is te beschermen en in ere te houden. Robert van der Veen, zelfstandig re dacteur, heeft de tekeningen van tekst voorzien. Hij is sociaal-geograaf en o.m. de auteur van heel wat wandelgid- sen met historische en geografische achtergrondinformatie. Hij was in staat de tekeningen te situeren en zijn teksten verschaffen vooral wetenswaardighe den op cultuurhistorisch en geografisch gebied. Ze vormen aldus een waarde volle bijdrage aan dit boek. Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 Ruim 100 jaar geleden kreeg de Noorse toneelschrijver Hendrik Ibsen na de première van zijn drama Spoken groot en klein vuil over zich uitgestrooid. In Spoken worden de gevolgen van syfilis aanschouwelijk gemaakt, daarnaast vond men het gegeven een niet verkap te aanval op huwelijk, burgerlijke mo raal en een pleidooi voor vrije liefde en het oogluikend toestaan van incest. Spoken werd op een hoop geveegd met het werk van Zola. Ibsens verweer te gen deze onterechte aantijging: "Zola daalt af in het riool om zich er in te ba den, ik om het schoon te maken." Sinds 1890 behoort Spoken ook tot het Nederlands repertoire-toneel, zij 't met de aantekening dat de ontvangst ervan aanzienlijk milder was. Dankzij het ini tiatief van het impresariaat Wim Visser werd Ibsen's Spoken na lange afgewe- zigheid met een vrije produktie einde lijk weer eens van stof ontdaan. Te recht, want deze klassieker is qua struc tuur gebaseerd op puur zang, toneel en kent een karaktertekening die men he laas in het hedendaagse toneel tever geefs zoekt. Hendrik Ibsen, ook aan het eind van de 20e eeuw nog altijd een be genadigd toneelschrijver. Een treurig genoeg niet geheel uitverkochte Speel doos heeft er donderdag jl. met aan dacht en overgave van geproefd. Spo ken, in de uitstekende regie-opvatting van Joanna Bilska, waaraan vorm en uitdrukking werd gegeven door me vrouw Ellen Vogel, Frans Vorstman, Cor van Rijn, Hidde Maas en Marianne Vloetgraven, is een van de weinige hoogtepunten van dit magere toneel seizoen. Toegegeven de shockerende werking van destijds is verzwakt, de dramatische uitwerking van het gege ven bleef echter recht overeind. Zoals eerder gememoreerd te danken aan de schrijver, direct gevolgd door de intens warme benadering van de uitvoeren den. Ellen Vogel schitterende als in haar topjaren in de rampzalige moede- zoon relatie. Haar creatie van de inner lijk verscheurde vrouw die tegen beter weten in een in scherven gevallen hu welijk wil lijmen was indrukwekkend. Gaaf en ontroerend ook de door een schandvlek gekwelde zoon (Hidde Maas) op zijn weg naar het einde. Frans Vorstman, als dominee zuiver in de leer, zwevend tussen schijn- en rechtlij nigheid. Cor van Rijn, wisselend ont wapend en louche als "vader" en klus jesman. Marianne Vloetgraven, de hulp en tenslotte dochter des huizes, fel, cy nisch, een geloofwaardige feministe van het eerste uur. Slechts een kritische aantekening. Niets in deze absoluut gave voorstelling was in artistiek opzicht aanstoorgevend mo dieus, jammer echter dat de bezoekers aan deze voorstelling iets wat met het fenomeen illusie te maken heeft werd onthouden. Toneelgordijnen die het decor tot aan het begin van een voor stelling verborgen houden behoorden daar vroeger toe. Tegenwoordig is het een misplaatste gewoonte droombeel den, zonder funktionele motieven, voortijdig aan de afnemers van illusie te presenteren. Of was het om te wennen aan een decoropvatting die men voor hetzelfde geld in een stoffige vallan in onze omgeving zou kunnen aantreffen? Samenvattend, Spoken als voorstelling in deze bezetting, verdient de belang stelling van iedere rechtgeaarde toneel liefhebber. Tot 2 april a.s. nog in vele gerenommeerde theaters in ons land te zien. U, die niet in de Speeldoos was, mag U dit toneelevement niet laten ont gaan. Agenda De Speeldoos Zaterdag 25 maart, 20.15 uur: "Er valt een traan op de tompoes" Komedie met Henny Ori, Henriëtte Tol, Allard v.d. Scheer e.a. Kaarten f 27,50 Pas 65/CJP f 25,- 1Woensdag 29 maart, 14.00 uur: "De geheimzinnige rots" Kindervoorstelling door theatergroep Narcis Kaarten f4,- Vrijdag 31 maart, 20.15 uur: "Wortel Bach live" Muzikale one-man=show met Hans Liberg Kaarten f 12,50 Pas 65/CJP f 10,- Dinsdag 4 april, 20.15 uur: "Gedeelde liefde, halve liefde" Blijspel met o.a. Kitty Janssen, Andrév v.d. Heuvel, Maija Liewen, Michel Kerkbosch e.a. Kaarten f 25,- Pas65/CJP f 22,50 Woensdag 12 april, 14.00 uur: Filmvoorstelling voor de jeugd. Kaarten f 4,- D onder dag 13 april, 20.15 uur: "Seagull" Theatervoorstelling door het Neder lands Dansgezelschap "Opus One" Kaarten f 10,- Pas65/CJP f 7,50 Vrijdag 21 april, 20.15 uur: "Taboe" Toneelstuk met in de hoofdrollen Eric Schneider en Kiki Claassen. Kaarten f 18,- Pas65/CJP f 16,- Donderdag 27 april, 20.15 uur: "Klapband" Cabaretprogramma van cabaretgroep Sofokles Kaarten f 10,-. Ook voor Pas 65/CJP A

Soester Courant | 1989 | | pagina 29