te koop bij Schoeman Schoeman Met 'n N VM- makelaar koop je zonder zorgen. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten SuHYPOTHEKEN NIEUWS Schoeman Hypotheken eJSU U kunt nu uw annuïteitenhypotheek van het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten kosteloos omzetten in een spaar-vast-hypotheek. Er worden geen kosten berekend voor de omzetting, terwijl u kunt besparen. Coupon Eigentijdse kantoorruimten naast Station „Soestdijk" te Soest NVM NVM Voordelen Spaarhypotheek t.o.v. Annuïteitenhypotheek Lage premie. Gunstige hypotheekrente Gegarandeerde eindwaarde Soepele regeling bij verkoop van uw huis: „meenemen" van de hypotheek is mogelijk. Bij tussentijds overlijden wordt de hypotheek volledig afgelost. Gunstige afkoopwaarde. Schoeman Hypotheken zal zowel de admini stratieve afhandeling, alsmede de eventuele bijkomende kosten (gemeentegarantie) voor haar rekening nemen. WOENSDAG 19 APRIL 1989 SOESTER COURANT PAGINA 10 WOENSC bedrijfshuisvesting Realisatie: Heilijgers Projekten b.v. Soest: Middelwijkstraat 54 Telefoon 02155 -1 35 39 Ook vestigingen in Amersfoort, Leusden, Hoofddorp, Veenendaal en Tiel -Xi ÉÉi Soest, Soesterbergsestraat Riant teruggelegen 3-kamer appartement op de 3e woonlaag met lift en berging in de onderbouw. Fraai uitzicht op vijver en tuin. Gunstige bezonning woonkamer en balkon (ZW). Gang, keuken, toilet, meterkast, L-vormige woonkamer meer dan 50 m2 met travertin vensterbanken, schrotenplafond en overdekt terras, slaapkamer met inbouwkasten en balkon, badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel. Servicekosten f 1.240,- per maand incl. c.v. en warmwater, f 1.410,- (2 PerS)' KOOPSOM: f 235.000,-kk Soest, Kerkpad Z.Z. Op Kerkpad gelegen hoekvilla met zwembad, voor-, zij- en diepe achtertuin met optimale privacy. Hal, toilet, garderobe met meterkasten entree, kelder (2 x 3 X1.50), doorzonwoonkamer met zijerker, splitlevel zitgedeelte, eethoek, convectorput, schuifpui naar terras, open haard, houten plafond, half open luxe inbouwkeuken voorzien van keramische kookplaat, koelkast, vaatwasmachine, afzuigkap en elektr. oven, aangebouwde berging met wasmachine- en wasdrogeropstelling, gehele parterre voorzien van plavuizenvloer, diepe achtertuin ca. 40 m. diep voorzien van zwembad 10 x 5 x 1.50 met nieuwe filterinstallatie en afdekzeil, terras en siertuin. Verd.: voor- en achterkamer met inbouwkasten waarvan 1 met vaste wastafel, zijkamer, badkamer met ligbad en vaste wastafel, vaste trap naar zol der met 4e kamer, voorzien van dakkapel, veel bergruimte, c.v.-ketel ca. 6 jaar oud en huurgeiserop- stelling, open zolder. KOOPSOM: f 335.000,- Soest, Vondellaan Nieuwbouw vrijstaande villa met garage, c.v. en achtertuin pal op het zuiden. Hal, toilet, meterkast en werkkast, L-vormige woonkamer 43 m2 met schuifpui en hoekgevelraam, vaste trap naar verdieping met hal, voorzien van zijgevelraam, complete badkamer met ligbad, vaste wastafel, afzonderlijke douche en buitengevelraam, 3 grote slaapkamers, vaste trap naar zolder met c.v. gaswandketelopstelling, 4e slaapkamer met kopgevelraam en veel bergruimte. Luxe keuken, stelpost ca. f 7.000,- incl. BTW. Bijkeuken aan achterzijde met wasmachine aansluiting en afgewerkt met schoonmetselwerk. Aaangebouwde garage/berging uitgevoerd in spouwmuur. Koopsom: f 398.000,-von Baarn, Zuidereind Zeer dicht bij de grote verbindingswegen gelegen totaal gerenoveerde woonboerderij met dubbele garage en zeer ruime (55 m2) werk/atelierruimte. Het pand is voorzien van isolatie t.a.v. de kap (ge deeltelijk), thermopane beglazing en spouwmuur. C.v. (olie). Door ligging bij jachthaven aan de Eem zeer geschikt voor watersportliefhebbers. Entree, hal met plavuizenvloer en granolwanden, grote toiletruimte met aparte douche, ruime slaap kamer met vaste wastafel (ca. 15 m2), badkamer (ligbad,2e toilet,bidet,vaste wastafel,zeer luxe sani tair), woonkamer (48 m2) met parketvloer, open haard, balkenplafond, natuurstenen vensterbanken, half-open zeer luxe leef/eetkeuken (eiken) met eetbar, vaatwasmachine, afzuigkap, elektrische kookplaat, oven etc. (opp. 19 m2). Geheel betegelde bijkeuken met aansluiting wasmachine, stook ruimte. Ruime overloop, 2 grote slaapkamers (20 m2 en 25 m2). Er is de mogelijkheid om boven de deel nog 2/3 ruime slaapkamers te realiseren. r - - KOOPSOM: f 449.000,- K K Soest, J. van Looylaan Vrijstaand, ca. 6 jaar geleden gerenoveerd en uitgebouwd herenhuis met garage, overdekt terras en/of carport. Ind.: hal met hardhouten trap naar verdieping, toilet, meterkast, L-vormige living (ca. 50 m2) met schuifpui, zuid west gelegen aan besloten achtertuin, luxe open Siematic keuken met diverse appara tuur en centrale open haardpartij, gehele parterre voorzien van travertinvloeren met vloerverwarming en konvectorputten; verd.: zijkamer, voorkamer met trap naar zolderverdieping ingericht als logeer- ruimte, met geheel afgetimmerde geïsoleerde kap en c.v.-ketelopstelling, achterkamer met inbouw kasten en balkon, wit betegelde badkamer met ligbad, afzonderlijke douche, 2e toilet en vaste wasta felcombinatie. Wasmachineopstelling in garage. Bijna gehele woning voorzien van thermopane beglazing en kapïsolatie. Riant aangelegde tuin met sproeiïnstallatie. Elektrische zonwering, kelder met boileropstelling bereikbaar vanuit de hal. >i/\o aaa koopsom T 4yo.UUU," K.K. Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soesl Tel 02155-13539 B g.g. B.J.A.M. Majoor, dir./mak /tax Tel. 02155-16955 Ook kantoren le Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel M Inlichtingen via uw NVM- NVM Makelaar of via ons kantoor Binnenkort zal worden begonnen met de renovatie en nieuwbouw van 2900 m2 kantoorruimte met parkeervoorzieningen naast het station „Soestdijk" op de hoek van de Van Weedestraat en Bernhardlaan. Huurprijzen van f195,- per m2, exkl. B.T.W. Servicekosten f30,- per m2, exkl. B.T.W. Units vanaf 125 m2 Goed bereikbaar en eigen parkeerplaatsen Meerdere ingangspartijen Voor inlichtingen en verhuur kunt u terecht bij: Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 Soest Tel. 02155-13539 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of via ons kantoor Qfl MAKELAAR Gfl MAKELAAR DUIZENDEN GULDENS Ja, ik wil graag meer informatie over de omzetting van mijn huidige hypotheek in een Spaarhypotheek. Neem contact met mij op voor het maken van een afspraak. Naam: Straat: m/v Postcode: - Telefoon: - - Plaats: Uitknippen en in ongefrankeerde envelop opsturen aan: SCHOEMAN HYPOTHEKEN. Middelwijkstraat 54,3764 CH Soest

Soester Courant | 1989 | | pagina 10