KDS-Wormerveer geen partij voor Stam SoYoCo T= PU i-T =i i LcJ AGAYS doet aan klantenbinding Ook hockey Meisjes Cl kampioen '§8en Meisjes Al MHC Soest kampioen m JJ.Gros klaveijaskampioen van Soest NIEUW Kom Karpetten Kijken bij: SCRABBLE Hoge scores, geringe deelname VOLLEYBAL HOCKEY H.s.v. de Snoekbaars opent zomerprogramma VISSEN BASKETBAL KORFBAL Winst voor Eemvogels 4 Hockey-uitslagen VOLLEYBAL Van de Lee heeft succes bij marathon SOESTER COURANT SPORT PAGINA 27 3AGINA 26 WOENSDAG 19 APRIL 1989 teams IS geef? intje" mant gd KLAVERJASSEN Goed seizoensslot Red Stars-heren Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 Donderdag konden er slechts acht wed strijden worden gespeeld voor de scrab- blecompetitie van De Van Dalen. Des ondanks werd door een aantal deelne mers naar hartelust gescoord. Dieuwke Vastenburg en Trudy Danvers draai den hun hand niet om voor de grens van 600 punten, terwijl Jan Leijendekker dik boven de 500 punten kwam. Lang zamerhand begint er een tekening te komen in het totaal-klassement, waar bij Dieuwke en Anneke Tak zullen uit maken, wie met de hoogste eer gaat strijken. Jan Danvers is de bijna zekere kandidaat voor de derde plaats. En dan volgt het grote touwtrekken om de vier de plaats, die in voetbaltermen recht zou geven op een plaats in de UEFA- CUP. Liefst acht mensen staan te drin gen, waarbij het verschil tussen plaats vier en plaats twaalf slechts vijftien pun ten bedraagt. De spanning zal dus wel tot de laatste speeldag worden vastge houden. De uitslagen van afgelopen donderdag: J. van Zijtveld-E. Verrips 466-366 W. Witkamp-P. Olijslager 382-449 D. Vastenburg-J. Hekkenberg632-369 T. v.d. Veer-D. Koblens 473-402 J. Leijendekker-W. Klute 442-394 R. de Groot-M. Leijendekker477-305 W. Bouman-T. Danvers 368-640 J. Leijendekker-R. de Groot 528-332 De prijs van de week uit de ronde na de pauze ging naar Dieuwke Vastenburg, die het dichtst bij de 600 punten wist te scoren. Donderdag is er weer scrabble in Dienstencentrum Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat. De aanvang is 19.30 uur en de deelname kost f2,50 per persoon. Het eerste damesteam van Stam-So- VoCo heeft geen moeite gehad met het reeds gedegradeerde KDS in Wor- merveer. Zij wonnen eenvoudig met 1-3. Ook het tweede team won de laat ste competitiewedstrijd, Thornax in Woerden verloor eveneens met 1-3. Thuis in De Bunt versloegen de dames van Stam-SoVoCo 3 het laag geklas seerde SVH met 3-0. Het meisjes A-team leverde eveneens een goede prestatie door de koploper Set-up uit Scherpenzeel in een aantrekkelijke wedstrijd met 3-0 te verslaan. Het eerste damesteam sleepte zich za terdag naar de laatste wedstrijd. Ge plaagd door blessures en ziekte van een aantal speelster, (de trainingen werden de afgelopen week slechts door gemid deld drie speelsters bezocht) moest de laatste wedstrijd worden afgewerkdt. Slechts vier speelsters van het eerste team verschenen fit aan de start. Made- Ion Rosier was gevraagd mee te doen om het team uit de problemen te hel pen. Hoewel zij al maanden niet ge traind had, leverde zij een verdienstelij ke prestatie. Daarnaast had coach Paans een beroep gedaan op twee jeugdspeelsters om de reservebank in ieder geval bezet te krijgen. KDS, reeds gedegradeerd uit de eerste dvivisie, maakte geen al te solide indruk in de eerste set. De vaste basisspeelsters van Stam-SoVoCo speelden geconcen treerd en legden daarmee de basis voor een overtuigende 3-15 winst.Madelon Rosier en Wiesje Elfefrich hadden in deze zege een belangrijk aandeel. In de tweede set ging het minder vlot. KDS speelde alles of niets en het werd, wat deze set betrof, alles. Winst met 15- 10. Stam-SoVoCo zette de zaken goed op een rijtje en ien één servicebeurt til de Ciska Abraham in de derde set de stand naar 7-1. Daarbij kwam dat Jen- neke van der Wal op de midden positie de aanval van KDS goed in bedwang hield en zelf enkele malen fraai scoorde. De jeugdige Saskia van Wessel speelde onbevangen op de .linksvoorpositie en scoorde een flink aantal punten. Met 6-15 en 3-15 werden de derde en vierde set gewonnen. De competitie eindigde zoals die was begonnen, winst op KDS met 3-1/ Stam-SoVoCo 1 sluit het seizoen af met een zevende plaats. Dat is heel wat lager dan men zich had voorgesteld. Maar het gelouterde team heeft door alle tegen slagen nauwelijks een serie wedstrijden kunnen spelen in dezelfde samenstel ling. Tegen dat licht bezien is de presta tie redelijk te noemen. Winst m Woerden Het tweede team van Stam-SoVoCo tracteerde de vertrekkende trainer Bram Grifioen op een overwinning en nog wel in zijn woonplaats én bij de club waar hij het volgend seizoen de leiding krijgt over het eerste hetenteam. Thor nax begon zoals altijd overrompelend en won dan ook de eerste set, maar kon dat niveau niet vasthouden. Stam-So- VoCo daarentegen speelde degelijk en geconcentreerd. Geen wonder dat het team de tegenstander op simpele wijze terzijde schoof en met een 3-1 overwin ning de competitie afsloot.Doordat de nummer twee Flamingo's geen fout maakte eindigden de Stam-SoVoCo- reserves op een fraaie derde plaats in de tweede divisie. Het derde damesteam is uitgespeeld. De 3-0 winst op SVH uit Hoogland was geen verrassing. Met 55 punten uit 22 wedstrijden staan zij (nog) bovenaan. Vrijdagavond speelt VIF echter in Hil versum tegen plaatsgenoot Gemini en VIF heeft met die wedstrijd voor de boeg 53 punten. Bij winst met 3-0 of 3-1 eindigen zij 1 punt boven de Soester ploeg. En dat betekent dan voor Soest geen promotie naar de derde (landelij ke) divisie van de NeVoBo. Spannende bekerstrijd De competitie is voor de meeste teams afgelopen. Nog een enkele inhaalwed strijd rest. Weinig kampioenen bij de Soester Volleybal Combinatie. Voorlo pig alleen het meisjes C-teanrr Maar er volgen nog wel een aantal belangrijke wedstrijden. Zo nemen de C-meisjes zaterdag deel aan de districts jeugd kampioenschappen. Deze wedstrijden worden gespeeld in Hardewijk. Zater dag speelt ook het eerste damesteam van Stam-SoVoCo nog een wedstrijd in Sportzaal De Bunt. Het team is, on danks alle tegenslagen, toch nog door gedrongen tot de laatste acht in de na tionale bekercompetitie. In de kwartfi nale hebben ze wel een zeer zware tege- stander geloot. De kampioen van de eerste divisie, ATC-Hengelo, komt op bezoek. In de competitiewedstrijd van twee weken geleden kwamen de Soes ter dames tegen ATC niet verder dan een 1-3 nederlaag. Een aantrekkelijke wedstrijd, dat wel, maar Stam-SoVoCo bleef met lege handen. De wijze waarop het team de tweede set van de kampioe nen won was indrukwekkend en daar om zijn ze niet bij voorbaat kansloos in deze knock-out wedstrijd. Kwartfinale bekerwedstrijd in Sporthal De Bunt, Stam-SoVoCo 1 tegen ATC- Hengelo zaterdagmiddag, aanvang 15.00 uur. In de laatste wedstrijd van de veldcom- petitie heeft het Meisjes Cl-hockey team van M.H.C. Soest het welverdien de kampioenschap behaald. Onder grote belangstelling van vele fans lieten dc meisjes zien dat dat geen toeval was. Werd eerder in een enerverend zaal- hockeyduel favoriet Voordaan aan de zegekar gebonden, nu was IJsseloever het slachtoffer van hun dadendrang. Doordat concurrent Woerden de vori- Aan de Kleine Melm te Soest is zater dag 8 april de eerste wedstrijd van het zomerprogramma gevist. De vangst was zeer slecht. Van de 37 deelnemers wisten er slechts twintig één of meer vis jes te vangen. Na de wedstrijd, toen de leefnetten uit het water werden gehaald om de gevan gen vis te meten, werd duidelijk hoe dat kwam. De bruin-zwarte aanslag op de netten deed vermoeden dat de Eem vervuild was en zondag werd dat ver moeden bevestigd door een melding van vissterfte in de Eem te Baarn. Naar de oorzaak kan slechts worden ge raden, maar een feit is dat dergelijke ca lamiteiten zich altijd voordoen na een periode van hevige regenval. In zo'n pe riode is de capaciteit van de riolen te ge ring en wordt ongezuiverd water ge loosd op het oppervlakte water. Ook ge wedstrijd met een gelijkspel af had gesloten, was een overwinning Vol doende om zich 'definitief kampioen te noemen. Coach Patrick v.d. Schaaf had dan ook het zekere voor het onzekere genomen en zijn team goed voorbereid op deze allesbeslissende wedstrijd. Al na vijf minuten in de eerste helft was het Charlotte Spoorenberg, die op aange ven van Mariel van Rensen de score opende (1-0). Kort daarna werd een overtollige mest kan dan van de lande rijen de rivier inspoelen. Doordat de Eem een groot stroomge bied heeft en wordt gevoed door een groot aantal beken is de plaats van de vervuiling zeer moeilijk vast te stellen. Er kan alleen maar worden gehoopt op een milieubewuster handelen van de verantwoordelijken. De 10 hoogstgeeïndigden van de wed strijd zijn: Ed Strumpel 4.74 m. Elbert v. Beek 1.98 m. Jaap Lindeboom 1.96 m. Ron de Bruin 1.87 m. Henk Hibbel 1.08 m. Richard Horst 1.07 m. Henk v. Riet 0.87 m. Arie Staal 0.81 m. Jan v. Lambalgen 0.64 m. Henk Prinsen 0.60 m. doelpunt van Chantal Roest afgekeurd en hoewel Soest de wedstrijd beheerste bleven verdere doelpunten vooralsnog uit. In de 25e minuut mocht de sterk spelende Hanneke Verkerk na een ver keerde stop van de keepster van IJsse loever een strafbal nemen, die echter gemist werd. De rust brak aan met nog steeds de 1-0 voorsprong op het scorebord en coach Patrick v.d. Schaaf zette Frederique Weber in voor Frederique Hugen, die overigens een uitstekende helft speel de. Na ca. 5 minuten was het dan einde lijk raak door Hanneke Verkerk, die op resolute wijze de voorsprong vergrootte (2-0). IJsseloever speelde veel op de counter, waarbij keepster Anneleen Bakker kalm en daadkrachtig optrad. Na een kwartier in de tweede helft een prachti ge combinatie door het midden, die schitterend werd afgerond door Christel Ponsen (3-0). De strijd was gestreden, maar Soest bleef aantrekkelijk hockey spelen, wat in de 30e minuut resulteerde in weer een doelpunt van Hanneke Verkerk, na een goede voorzet van Charlotte Spoorenberg (4-0). In de achterhoede speelde met name Leonore Sudmeijer een goede partij. Na afloop van de wedstrijd werden de Cl meisjes verdiend in de bloemetjes gezet. Afgelopen week hebben de Soesterber- gers een enorme goodwill gekweekt bij het Soesterbergse publiek. De wedstrijd tegen het naar de 3e divisie gepromo veerde SSS 3 ging weliswaar met 3-1 verloren, maar het enthousiaste 200- koppige publiek dankte de heren met een daverend applaus. De opvolgende uitwedstrijd in Nijkerkerveen tegen Doto 1 (afgelopen donderdag) werd met 3-0 gewonnen. In een schitterende ambiance werd vo rige week de inhaalwedstrijd tegen het op de le plaats staande SSS 3 afge werkt. Het publiek was in groten getale naar de Banninghal getrokken. Het was voor het publiek mooi meegenomen dat tegelijkertijd het groots opgezette "Soesterberg-straten-volleybal- toernooi" in volle gang was. Mede door de overtuiging dat het schier onverslaanbare SSS 3 kon worden ge klopt trokken de heren direkt na het Wegens de slechte weersomstandigheden van afgelopen vrijdag waren de velden voor Eem vogels 1 en de J1 afgekeurd. De wedstrijd van het 4e ging wel gewoon door. Deze ploeg is zeer goed op elkaar ingespeeld, vandaar ook dat ze al 6 punten uit 3 wedstrijden hebben. Zaterdag moesten ze naar Putten om tegen de Meeuwen te spelen. Eemvogels 4 haalde daar een overwinning van 5-11. Wellicht heeft deze ploeg weer kans op een kapioenschap. De BI speelde dit week-end thuis tegen SVMM. De wedstrijd tegen dit meisjesteam viel voorde aspiranten niet mee. Helaas verlo ren ze dan ook met 4-5. De jonste Eemvogels (de Ql) speelden tegen DWS-Q1. Het ging bijzonder goed bij de soestertjes. In de rust stonden ze voor met 4-1. Na de rust ging het scoren ze niet meer zo goed af. Het werd bij zonder spannend toen DWS nog 2 keer scoor de, waardoor 4-3 de eindstand werd. Zo heeft ook de Ql weer 2 punten binnen. Zaterdag 15 april: Jongens: Vianen Al-Soest Al 7-1 Soest A2-Huizen A2 5-2 Soest A3-Phoenix A2 8-1 Laren B2-Soest BI 1-5 Soest B2-Maarn BI 1-4 Soest Cl-Nieuwegein Cl 3-3 Nieuwegein C3-Soest C2 2-1 Soest Dl-Huizen Dl 2-1 SCHC D3-Soest D2 0-8 Soest D4-Huizen D3 1-2 Meisjes: Soest Al-Huizen Al 0-0 Be Fair A2-Soest A2 5-1 Hilversum BI-Soest BI 5-2 Soest B2-Woerden B2 4-2 SCHC B4-Soest B3 5-0 Leusden B3-Soest B4 0-5 Soest Cl-IJsseloever Cl 4-0 Soest C2-Nieuwegein C2 9-0 Soest C3-Muiderberg C2 4-2 SCHC Dl-Soest Dl 5-2 Soest D2-Vianen Dl 3-0 Zaterdag 16 april: Dames: Kampong 14-Soest 3 0-2 Soest 4-Shinty 3 0-5 Soest 5-Kampong 17 2-1 Heren: Roanburg I-Soest I 3-3 Shinty 3-Soest 3 2-2 Soest 4-Kampong 19 1-3 Soest 5-Vianen 3 2-0 Soest 7-Huizen 6 7-0 Op de foto staand v.l.n.r. Ad van Brummelen sr., Ron Goethals, Ad van Brummelen jr., Bert Pastoor, Pim v.d. Velden. Daaronder: Pieter Verstoep, Emile Voest, F rits Muller. eerste fluitsignaal fel van leer. Het was de sterke aanval van AGAVS die, via het midden door Emile Voest en Pim van der Velden, de tegenstander steeds wist vast te zetten. Ook de buitenaan vallers Ad van Brummelen jr. en Ron Goethals wisten continu het SSS-blok te omzeilen, waardoor AGAVS via 7-4, 10-8 en 15-13 de le set naar zich toe kon trekken. Via 4-5,6-11 en 8-15 gaf SSS echter aan dat de heren uit Soesterberg uit een ander vaatje dien den te tappen om de wedstrijdwinst op hun konto te kunnen bijschrijven. Dat leek in de 3e set danook zonder problemen te gaan gebeuren. AGAVS wist zelfs een 10-1 voorsprong op te bouwen tegen deze zeer ervaren ploeg, waarin zich een ex-eerste divisie speler en een vorig jaar nog ere-divisie spelen de "houthakker" ophouden. Maar het ontbreken van de juiste slagkracht op het juiste moment en het sterke SSS- olok brachten de stand weer volledig in evenwicht. AGAVS wilde niet barsten en de heren werden weer naar grote hoogte ge stuurd door de soms fabuleus spelende Frits Muller: 14-10. Maar ook dit bleek niet voldoende, ondanks de aanmoedi gingen van het publiek. Een 14-16 ver lies en een enorme kater waren het ge volg. Ook de vierde set werd met 15-8 verloren na een ruim twee uur durende strijd, waarin AGAVS elke set met een ruime voorsprong begon. Verlies tegen deze ploeg, die komend seizoen in de top van de 3e divisie mee zal spelen, was echter geen schande. Zowel het publiek als de spelers hadden na deze krachtsin spanning een voldaan gevoel. De 2e plaats is AGAVS echter kwijt. A.s. zaterdag spelen de heren in de Banninghal hun laatste wedstrijd tegen het Maartensdijkse Salvo 1. Aanvang 14.45 uur. Tijdens de internationale marathon van Rotterdam van afgelopen zondag, waaraan vele duizenden lopers uit bin nen- en buitenland deelnamen, ver scheen ook aan de start AV Pijnenbur gatleet Jan v.d. Lee. Jan had zich ten doel gesteld in ieder ge val zijn persoonlijk record te verbeteren en ondanks het feit dat vooral de begin- kilometers door de aanwezigheid van de vele marathongangers nogal moei zaam verliepen, slaagde hij erin zijn doel te bereiken. Hoewel hij het tussen de 35e en 40e km even moeilijk had, bracht Jan zijn zijn persoonlijk record met maar liefst 6 mi nuten naar beneden. Zijn eindtijd over de 42 lange kilometers bedroeg op de Coolsingel 3 uur 4 minuten en 13 se- konden. De Ethiopiër Densimo won evenals de 2 voorafgaande jaren deze marathon, doch hij kon de weereldtijd van vorig jaar niet evenaren. Toch mocht zijn eindtijd er zijn: 2.08.39. Op de 2e plaats eindigde de Mexicaan Cruz terwijl het Nederlandse raspaardje Martin ten Kate een ver diende 3e plaats pakte in een nieuw persoonlijk record van 2.10.04. De bes te tijd ooit door een Nederlander gelo pen (Nijboer: 1980 A'dam - 2.09.01) kon hij echter niet verbeteren. de landelijk oeilijk krijgen. De Munnik uit 'dag districts- ïoogste senio- i van de LTC iterdag senio- at beter. :n het tweede, eam de volle ie Veteranen rste speldag te Alta 1). In de i LTC Soest verd geen en- gen. De drie aet 3-3 gelijk, visten te win den de overi- ;en. tweejongen- 'oor de LTC on knap met ;laasmet5-3. rasbanen van ns team niet was 0-8 1-7 •etitie d 1 0-8 2 4-4 0-8 8-0 4-4 3-5 17 y-l 8-0 Ppers 8-0 van deNe- Natuurstu- zondag 30 'untus, een sen. Deze traditie en afdelingen vorden vo- 'aterbeest- ;rd en vol- er fiets om vendam in amelpunt. r jongeren ïst. de slotfase redde a op schoten en e voorzet vond euw schlemielig njl A.P.W.C. het lig stelde. ritie is afgelopen. 2t nog even be- dinsdag speelde adion van Haar- mige club. On- risten de "profs" ;nde goal te sco- de de Al beter se DOVO. Het rekkelijke partij tie van trainer r Pieter Verhoe- weken naar be- Soesters echter en zaterdag was et s.o.Soestveld d stond het nog el kansen gehad te forceren. Ar- ot op het doel, ;tedebal onder- It de Al weder- er is EDO uit Overtuigend is het Meisjes Al-team van de MHC Soest dit seizoen de sterk ste van zijn poule geworden. Het kam pioenschap was drie weken geleden al een feit, maar afgelopen zaterdag werd de laatste wedstrijd gespeeld en vond de officiële huldiging plaats. Ongeslagen - slechts tweemaal werd een gelijkspel toegestaan - prijken zij nu boven aan de ranglijst. De wedstrijd tegen Huizen Al liet ook Vrijdagavond organiseerde de wijkver- eniging Overhees voor de tiende keer het klaveijaskampioenschap van Soest voor alle klaverjassers van 16 jaar en ouder uit Soest en Soesterberg. In de re creatiezaal van de Vijverhof aan de Kla rinet namen 132 spelers deel aan het toernooi; i.v.m. de brandveiligheid mochten maximum 140 personen in de zaal plaats nemen. De organisatie was ditmaal in handen van de begeleiders van de klaveqaseve- nementen van de wijkvereniging Over hees. Op één telfout na liep de avond organisatorisch voortreffelijk, dankzij de vrijwilligers van het bestuur die zich hiervoor hebben willen inzetten. Naast de mooie prijzen die te winnen waren was er natuurlijk ook de Soester Courant-bokaal, die als wisselprijs stond te pronken. Tegen half twaalf kan de heer A.J. Bolland, tweede voorzitter van de wijkvereniging, de prijzen uitrei- De heer Bosson (Choristenpad 35), die in 1988 Soester kampioen was gewor den ,m moest de bokaal dit jaar afstaan aan de heer J.J. Gros, Harperpad 14, die met 5979 punten eerste werd; mj ontving ook de goudkleurige trofee en het tuinstel, compleet met kussens en tafelkleed. Mevrouw De Bree en de heer De Haay speelden met 2311 punten de hoogste Partij. Nummer twee werd de heer b. Kok met 5942 punten, slechts 37 pun ten verschil! Hij ontving de zilverkleuri ge trofee en koos de stofzuiger. D bronzen trofee ging naar de heer R v.d.Akker met precies 5700 puun- ten; hij nam de broodrooster mee naar huis. 4. Dhr, R.J.De Winter, 5580 punten (5- delige kofferset); 5. Dhr.Hengeveld, 5450 punten (mixer); 6. Mevr. Schot horst, 5441 punten (keukenweeg schaal); 7. Dhr. de Haay, 5430 punten (oplaadbare schroevendraaier); 8. Dhr. De heer Bolland (l.) overhandigt de Soester Courant-wisseltrofee aan de kampioen 1989: de heer Gros. R. van Hornsveld, 5430 punten (33- delig bestek); 9.Dhr. G. van Tricht, 5339 punten (bloemstuk). De deelnemers kunnen terugzien op een zeer geslaagd klaverjaskampioen- schap! weer zien dat Soest de sterkste was, maar waarschijnlijk zorgden de zenu wen ervoor dat geen van de doelkansen benut werd en de eindstand 0-0 was. Volgend jaar gaat de helft van het team naar de senioren - welkome versterking van dames 1 en 2 - en de andere helft mag het - met aanvulling uit het huidige Foto: Barbara Pronk, Hanneke Stem man, Donna Rinzema, Floor Nicolaas, Babben Wolff Olivia Claessen, Antoi- nette Dorrestein, Joan Boerkoel, Mar griet W'alter, Annewijn v.d. Bosch, Ste- phanie v.d. Rijst, Carolien Smit en coach Jetske Leyssius. Foto: Goos van der Wilt. meisjes BI - volgend jaar in een hogere poule proberen. Voor het eerste herenteam van de Soester basketbalvereniging The Red Stars is zaterdag een einde gekomen aan het seizoen '88-,89. De Soester heren hadden als laatste opponent het Leidse Luba, dat tot op dat moment een zevende plaats bezette, tegenover een vierde voor het Soester team. De uitwedstrijd was gewonnen door de Soester heren. Het was de taak van coach Rinus Valk om zijn spelers te vragen in ieder geval deze laatste wed strijd nog eens alles uit de kast te ha len, zodat waardig afscheid genomen kon worden van dit seizoen. Wilco Beijer was afwezig en Harold Veen geblesseerd. Daarom speelde Bob van den Heuvel van het tweede team mee. Het Soester team nam direct het initiatief en zo werd via een zone- press Luba onder druk gezet. Na tien minu ten had de Soester formatie een lichte voorsprong (20-14), waardoor de wed strijd open bleef. Coach Valk wisselde veel met zijn spelers, van wie met name Jan van Maanen en Peter Hellinga een prima wedstrijd speelden. De rust ging in met een 41-30 voorsprong. Belangrijk taak in de tweede helft was de concentratie vast te houden en de score op te voeren. Dit lukte uitstekend en na tien minuten was de stand al 58- 39 en was van een echte wedstrijd geen sprake meer. De Red Stars-heren gin gen geconcentreerd door en de wed strijd werd afgemaakt met een enorm afstandsschot van de middellijn door Bob van den Heuvel, die zodoende een fraaie driepunter scoorde in de laatste seconde van het duel, dat verdiend werd gewonnen met 92-66. In de dubbele cijfers kwamen: Jan van Maanen 19 punten, Peter Hellinga met 14 pnt., Ad de Waard 10 pnt., en Bert Hilhorst 11 punten. Jongens-junioren De jongens-junioren speelden afgelo pen zaterdag tegen Rotterdam-Zuid in de rayon eerste klasse. Dit team is in middels kampioen en was dit seizoen voor de Soester jongens nog wat te sterk. De Red Stars moesten het ook nog eens stellen zonder de geblesseerde Mark Schuttershof, die dit jaar een dui delijke stempel wist te drukken op het spel van de Red Stars-junioren. Voor coach Hans de Bruin dus een zware wedstrijd, die door de Roterdammers werd gewonnen met 121-56. Overige uitslagen: Het tweede herenteam zorgde voor een leuke verrassing door in een zeer span nend duel te winnen van Argon met mi nimaal verschil 55-44. Heren 3 speelde tegen Cangeroes 2 en moest toezien dat de Utrechtenaren gewoon ies beter speelden. Red Stars 3 verloor dan ook met 55-85. Jeugd: Veel jeugdteams kwamen zater dagmiddag in aktie en slechts één team moest het onderspit delven. Dit waren de jongens adspiranten 3, die het tegen Cangeroes jongens 1 niet konden bol werken en verloren met 120-10. De jongens adspiranten 2 echter deden het net andersom en versloegen Woodpec- kers uit Houten met 110-16. De Wel pen 2 behaalden hun eerste overwin ning in '89 met 73-64. De jongens ka- detten speelden een goede wedstrijd en coach Harrold Veen kan met zijn jon gens terugzien op een goed seizoen, met als goed resultaat een derde plats. Winst tegen OSM met 88-42. Basketbal zaterdag A.s. is er weer volop basketbal in sport hal Beukendal,vanaf half twee,met on der andere om half acht de wedstrijd van heren 5 tegen Woodpeckers 3 He ren 5 is nog in de race om het kam- pioenschap

Soester Courant | 1989 | | pagina 27