ZÉÉR THUIS IN Dames Stam-SoVoCo uitgebekerd Hockeymeisjes A-3 kampioen! MC VAN DAM I WOENSDAG 26 APRIL 1989 SOESTER COURANT SPORT PAGINA 18 29e Speeldag familie-aangelegenheid SCRABBLE Succesvolle Shot-week TAFELTENNIS VOLLEYBAL Z. J. VAN HOMOET KLAVERJASSEN Klaverjassen bij Vogelvreugd FIETSCROSS Grand National BASKETBAL Red Stars dames verliezen van Hurricanes Soester Natuurbad 29 april open Hockey uitslagen Oranjewandeltocht op 29 en 30 april ATLETIEK Oranjeloop BOWLING Uitslagen Bowling Positieve resultaten L.T.C. Soest TENNIS active soorts TEAM Tennissers geplaagd door regen TENNIS HOCKEY 't ■f TRIATHLON Jack Belt wint 1/8 Triathlon Het eerste damesteam van Stam-So- VoCo is er niet in geslaagd voor een verrassing te zorgen in de Nationale Beker Competitie. Het Hengelose ATC, eerder al tweemaal te sterk voor de Soester formatie, bleef ook ditmaal de Soesters de baas. Zij gaan door naar de halve finales. Het derde da mesteam van Stam-SoVoCo promo veert niet naar de landelijke volleybal afdeling. Het Hilversumse VIF won zijn laatste wedstrijd en eindigt daar door één punt boven de Soester ploeg. De dames van Stam-SoVoCo 9 be haalden in de laatste wedstrijd van het seizoen het kampioenschap in de der de klasse en stelden daarmee via pro motie een tweede klasse plaats veilig. Met spanning werd uitgezien naar de derde confrontatie tussen de dames van Stam-SoVoCo en ATC-Hengelo, de kampioen van de eerste divisie en dus toekomstige eredivisionist. Door mid del van video-opnames had de thuis ploeg zich terdege voorbereid op dit be kerduel. De start was veelbelovend. Met veel inzet eri bij vlagen zeer goed volleybal nam Stam-SoVoCo een 6-1 voorsprong. ATC liet de thuisploeg rustig uitrazen om vervolgens punt voor punt de achterstand weg te werken. Pas bij de stand 6-6 wist Stam-SoVoCo weer een punt te scoren maar de gasten lieten de ploeg niet meer ontsnappen. Er ontspon zich een boeiend duel waar in het betere ploegspel van de gasten uiteindelijk resulteerde in een 11-15 setwinst. In de tweede set was het Stam-SoVoCo dat met veel inzet een 2-5 achterstand wist weg te werken, maar het was toch weer ATC dat langzaam maar zeker de voorsprong uitbouwde. De thuisploeg speelde bij tijd en wijle uitmuntend, om na zo'n fraaie actie te gehaast spelend toch teveel persoonlijke fouten te pro duceren. Nooit stond zo'n fout op zich zelf, maar werd onmiddellijk gevolgd door één, twee andere. En zo slipte het zelfvertrouwen weg. ATC won ook de tweede set met 8-15. Het niveau van de eerste set werd niet meer gehaald, maar het peil bleef ook gedurende de derde set hoog. De vast heid van de Achterhoekers leverde uit eindelijk de halve finale-plaats op in de nationale bekerstrijd, een plaats die Stam-SoVoCo na een minder goed sei zoen zo graag had opgeëist. ATC won echter verdiend met 3-0 en gaat af op een dubbel kampioenschap. Stam-SoVoCo jeugd doet het goed De meisjes A-selectie van Stam-SoVo- Co onder leiding van trainer-coach Ul- rich Manders eindigde in de topklasse op een gedeelde vierde plaats. Deze klassering gaf recht op het meespelen om het districtsjeugdkampioenschap. Afgelopen zaterdag was in Harderwijk De 29e ronde vari de scrabble-competi- tie van de VanDalen was een echte Danversavond. Met hun drieën wisten zij de rest van het veld, op Dieuwke Vastenburg na ver voor te blijven. Jan en Trudy deden niets voor elkaar onder en haalden ieder 605 punten in hun partij tegen resp. Thea van de Berg en Wim van Dort. Hans bleef daar met 582 tegen Joop van Zijtveld niet ver bij ach ter. Geen wonder, dat er nog echt werd nagenoten in de familiekring. Ook in het algemeen klassement werden door hen goede zaken gedaan. Ze staan nu in deze volgorde derde, vijfde en zesde. De uitslagen van afgelopen donderdag: D. Koblens-T. v.d. Veer 266-318 P. Olijslager-T. v. Egdom 407-450 D. Koblens-W. Bouman 463-431 A. Janssen-M. Leijendekker 489-396 W. v. Dort-T. Danvers 385-605 R. de Groot-R. Rabelink 442-393 E. Verrips-W. Witkamp 312-365 M. Gerth-J. Hekkenberg 410-449 J. Danvers-Th. v.d. Berg 605-368 J. v. Zijtveld-H. Danvers 406-582 A. Nuysink-D. Vastenburg 465-566 R. Rabelink-T. v.d. Berg 476-389 Vermeld moet nog worden dat Dick Koblens met een handicap moest spe len. Hij speelde simultaan tegen twee tegenstanders tegelijk. Dat ging hem overigens prima af. De prijs van de week, waarom in de tweede ronde werd gespeeld, ging naar Truus van de Veer, die het dichtst bij 300 wist te eindigen. Donderdag is er weer scrabble in dien stencentrum Honsbergen aan de Wiar- di Beckmanstraat. De aanvang is 19.30 uur exakt en de deelname kost f 2,50 per persoon. Zowel het tweede jeugdteam als het tweede seniorenteam van Shot zijn het afgelopen weekeinde ongeslagen kam pioen geworden. Ook het eerste senio renteam behaalde een ruime thuisover winning en mag zich twee wedstrijden voor het einde van de competitie ver heugen op een depjp.plaats in de zware tweede divisie. Het tweede seniorenteam deed het goed in en tegen Hoonhorst. Hoewel de 3-7 overwinning niet zo groot was als die in de thuiswedstrijd hoefde het kampioenstrip zich geen enkele keer echt zorgen te maken. Drie punten wa ren voor het kampioenschap namelijk al voldoende. Alleen toen na drie wedstrijden een 2-1 voorsprong voor Hoonhorst op het sco re-bord stond en het dubbel voor de zo veelste keer niet draaide zoals het hoor de, hadden de Soesters het even be nauwd. De eerste wedstrijden werden verloren door Staffhorst, die tot dan toe nog geen wedstrijd had verloren, en Van Elteren. Het dubbel werd maar net gewonnen, waarna Shot nog maar een punt nodig had. Dat punt liet niet lang op zich wachten. De wedstrijd werd ge wonnen door Arjen Hoogeveen. Daar na konden de drie tafeltennissende Soesters de bloemen in ontvangst ne men, die de zeer sportieve tegenstan ders voor ze hadden meegenomen. Ook enkele naar Hoonhorst meegekomen Shotters overlaadden de kampioenen met bloemen, Shot liep uit naar een 5-2 voorsprong, toen Engène Staffhorst voor de tweede keer ten onder ging, en wel tegen Olierook. Meer wedstrijden werden gelukkig niet verloren. Shot 1 speelde zaterdag in de zaal aan de Heideweg thuis tegen het tweede van Comtest/Scylla. Jonker begon slecht door zijn eerste wedstrijd tegen Witte brood dik te verliezen, Den Blanken had vervolgens geen problemen om de slechte invaller Van Doorn van de tafel te slaan. Ondanks de ruime overwin ning van Busch in de derde partij op Bots, was deze toch niet echt tevreden. Het dubbel leek Shot aanvankelijk te verliezen, maar na een slechte eerste ga- me herstelden Den Blanken en Jonker zich goed, zodat Shot kon uitlopen naar 3-1. Den Blanken raakte daarna achter de tafel in een spannend gevecht ver wikkeld met Wittebrood. Een goede eerste game van Den Blanken pepte Wittebrood dusdanig op dat hij niet meer te kloppen was. Busch leerde de invaller nog een lesje, waarna Jonker kansloos was tegen Bots. Busch won in drie spannende games van Wittebrood en Jonker mocht voor Shot het winnen de punt scoren. Den Blanken liet in de laatste partij tegen Bots door twee uit stekende games het zevende punt aan tekenen. Overige uitslagen senioren: Victoria 1-Shot 3: 5-5; Shot4-VEV2:7-3; Shot 5-Buna 6: 8-2; Shot 6-Nederhorst 1: 3-7; Niké 3-SHot 7:7-3; Shot 8-Victo ria 8:3-7; ATC 6-Shot 9:6-4; Shot 11 - Bijmaat 7: 5-5; UBTV 5-Shot 12: 10- 0; Shot 13-Pokerface 9: 6-4. Jeugd Shot 2 is het tweede Shotteam dat zater dag ongeslagen kampioen werd. Uit te gen 't Hooge Huys moesten drie punten worden gehaald om zeker te zijn van handhaving van de koppositie. Dat luk te door een 3-7 overwinning ruim schoots, Pieter Salentijn won een partij en Maurits Jansens zorgde voor drie Soester overwinningen. Patrick Dam moest een tegenstander voor laten gaan, en kon daardoor zijn ongeslagen status niet handhaven. Maar dat mocht de pret voor Dam niet drukken. "Lul lig", zei hij, "maar het belangrijkste is dat we kampioen zijn". Overige uitslagen jeugd: Shot 1-Docos 1:4-6; Shot 3-Vitus 2:4-6; Shot 5-Elan 5: 5-5; Nederhorst 5-Shot 6: 7-3. Tafeltennis deze week: Shot 2 doet het kampioenschap zaterdag voor eigen publiek nog eens dunnetjes over. Dan wordt gespeeld tegen degradatie-kan didaat Argos uit Groningen. Belang stellenden zijn vanaf vijf uur welkom in de zaal aan de Heideweg. Smash van een SoVoCo-speelster over het blok van A TC. de voorronde. Door op overtuigende wijze te winnen van Pugna uit Lelystad, SSS uit Barneveld en gelijk te spelen te gen Spirit uit Amersfoort werden zij eerste in de poule. Een plaats die recht geeft op het spelen in de finaleronde op 13 mei in Renswoude. Met vier andere poulewinnaars wordt dan gespeeld om het algemeen districtskampioenschap van Eemland. Ook de C-selectie van Stam-SoVoCo van trainster-coach Joke Paans nam deel aan de voorronde van het districts jeugdkampioenschap voor C-teams. De pupillen van Paans waren ongesla gen kampioen van de C-competitie ge worden. Ook zaterdag hadden zij wei nig moeite met hun tegenstanders. Spi- rit-Amersfoort, WH-Harderwijk en Renswoude werden allen verslagen met 2-0. Ook dat leverde een finaleplaats op in de eindronde van het districts kampioenschap op zaterdag 13 mei. Voor de jeugd is het seizoen dus nog niet voorbij. DE PIJNBANK IS EEN MUSEUMSTUK De tijd van martelingen is voorbij Nu ja er zijn nog mensen die op hun ouwe fiets doormartelen. Maar dat hoeft met. Bij ons staan er veel nieuwe ter keuze TWEEWIELERS van Weedestraat 70 - Soest Telefoon 02155 - 1 65 55 Rademakerstraat 7 - Soesterberg Telefoon 03463 - 5 15 64 Op donderdag 27 april is er gelegen heid om bij Vogelvreugd te klaverjas sen. Iedereen is dan weer van harte wel kom. De avond wordt gehouden in het Duivenzaaltje aan de Schrikslaan (te genover de tennisbal), aanvang is 20.00 uur; zaal open: 19,30 uur. Negen Kings Road Riders gingen zon dag naar Bovenkarspel voor de le Grand National van dit seizoen. Dit jaar worden er 3 Grand Nationals gereden. Deze wedstrijden zijn het belangrijkst voor de Experts en Cruisers. De junio ren mogen ook mee fietsen. Dat is dan voor de dagprijzen en om vast wat erva ring op te doen. Bij de Junioren werd Sagar van Dijk uit geschakeld in de manches, Rudy Krol behaalde een 8e plaats in de Finale en Mark de Schiffart werd 5e in de man ches. Toine Marsé moest zich na de le manche afmelden wegens ziekte. Bij de Experts werden Dennis Krol en Robin v.d. Wolk uitgeschakeld in de manches. Erwin Marsé werd 5e in de fi nale, Öijan Kers behaalde ook een 5e en Sancho Kers een-6e plaats in de Fi nale. In de Cruiser klasse behaalde Erwin Marsé een 3e plaats. Örjan en Sancho Kers werden beiden uitgeschakeld in de halve Finale. Vedo van Dijk werd uitge schakeld in de manches. gaan uitmaken wie er kampioen gaat worden en zal promoveren naar de he ren tweede klasse. Deze ontmoeting zal waarschijnlijk plaatsvinden op zondag 7 mei in sporthal Beukendal. Tegen Woodpeckers hadden de heren 5-spelers het niet moeilijk. De Houte naren waren met een te kleine selectie naar Soest gekomen en werden dan ook flink afgedroogd. Red Stars won deze ontmoeting met 93-31 en kan zich gaan opmaken voor de beslissingswedstrijd op zondag 7 mei. Overige uitslagen Red Stars XD3-Red Stars XD2 (welpen) 54-86 Red Stars MCl-Shooters MCI (meisjes adspiranten) 61-76 Red Stars JC3-Irene JC1 (jongens adspiranten) 14-93 Red Stars MGl-Sparta MB1 (meisjes kadetten) 35-31 Red Stas 7-Eem '78 3 (heren) 56-52 Red Stars MAl-Shooters MA1 (meisjes junioren) 40-92 Red Stars 3-OSM 1 (heren) 49-88 Red Stars 2-Bourgondië 1 (heren) 68-62 Afgelopen weekeinde was het laatste volle weekeinde voor de Soester bas ketbalvereniging Red Stars waarin zij de laatste punten op diverse niveaus binnen konden halen. Op rayonniveau was heren 1 en de de jongens junioren reeds uitgespeeld en restte slechts voor het damesteam de laatste wed strijd in Spijkenisse tegen Hurricanes, die twee punten onder Soester dames stonden. Mogelijkheden dus voor de Red Stars dames, ware het niet dat de tien dames tellende groep met slechts zes spèlers naar Spijkenisse afreisde, door twee blessures en twee zieken. Daarom moest de taktiek wat aange past worden en ging in de loop van de wedstrijd de conditie een zware tol ei sen. Tot aan de rust wist het team van coach ErroII Hotie nog redelijk bij te blijven (30-40). In de tweede helft gingen de fouten een rol spelen. Nog even kwamen de Red Stars dames terug tot zes punten, maar toen ook nog twee Soester dames met 5 punten naar de kant moesten was het gedaan met de Soester weerstand en kon Hurricanes alsnog een ruime over winning behalen met 70-48. Toch hebben de Soester Red Stars, dit jaar voor het eerst als groep bij elkaar het niet slecht gedaan. Met 24 punten uit 26 wedstrijden zijn zij op een negen de plaats geëindigd in een groep van veertien deelnemers. Heren 5 Omdat het vijfde herenteam afgelopen zaterdag duidelijk afrekende met Woodpeckers 3 en het Amersfoortse Crackerjacks ook zijn laatste wedstrijd wist te winnen, zijn beide teams gelijk geëindigd in de kern derde klasse. Zij zullen middels een beslissingswedstrijd Het Soester Natuurbad opent zaterdag 29 april (Koninginnedag) haar poorten weer voor het publiek. De openingstij den van het bad zijn: maandag t/m vrij dag: 7.00-20.30 uur; zaterdag en zon dag 10.00-19.00uur. Uitslagen van de zaterdag 22 april ge speelde wedstrijden. Jongens: Soest Dl - Huizen Dl 1-7 Meisjes: Soest A3 - Kampong A4 7-1 Kampong BI - Soest BI 3-2 SCHC C4 - Soest C3 2-5 Baarn Dl- Soest D1 0-6 Uitslagen gespeelde competitiewed strijden van zondag 23 april. Dames: Soest 1 - Maarssen 1 2-0 Soest 2 - Shinty 2 5-2 Soest 3 - Voerdaan 6 3-0 Ushc 5 - Soest 4 3-0 Loenen 4 - Soest 5 5-1 Heren: Soest 1 - Asvion 1 1-5 Kampong 6 - Soest 2 1-3 Soest 3 - Fletianare 3 3-5 Holestick 2 - Soest 4 1-3 Gooische 13 - Soest 7 5-0 Soest A - Monfoort A 4-2 Hilversum C - Soest B 0-2 De wandel- en fietsvereniging "Vriend schap door Sport" uit Zeist, organiseert op zaterdag 29 april en zondag 30 april a.s. ter gelegenheid van Koninginnedag 1989 haar Oranjewandeltocht in Soest/Soestdijk. De startplaats is de sporthal Beukendal, Beukenlaan 47. Er kan gestart worden vanaf 8.30 uur 's morgens. De deelnemers worden vóór 18.00 uur weer terug verwacht. De afstanden waarvoor gewandeld kan worden zijn 5 - 10 - 15 - 25 -40 km. Voor iedereen is er een fraaie oorkonde en wie wil kan met bijbetaling de prach tige luxe medaille verkrijgen, met een voorstelling van Koningin Beatrix en Prins Claus, of van Konigin Wilhelmina en Prins Hendrik. Men kan ter plaatse inschrijven. Alle wandelboekjes en I.V.V. worden afge stempeld. Wie meer informatie wil heb ben kan dhr J. Verkerk te Zeist (03404- 51990) bellen. Vorig jaar deden 1.500 deelnemers aan deze Oranjetocht mee. Er zijn rondom Soest/Soestdijk prachtige parcoursen voor wandelaars uitgezet. Uit het gehe le land zijn reeds vele inschrijvingen binnen gekomen. Op zaterdag 29 april houdt de Atletiek vereniging Pijnenburg onder auspiciën van het Oranje Comité weer de jaarlijk se Stratenloop in Soest-Zuid. Telkenja- re doen hieraan weer vele Soesters mee; vorig jaar waren maar liefst 300 loop- lustigen van jong tot oud van de partij. De afstand van de loop bedraagt naar keuze 900 tot maximaal 4500 meter (1 ronde is 900 meter lang). De start is om 11.00 uur 's morgens op de Willibror- dusstraat, bij de R.K. Kerk. Inschrijven kan men ter plekke a f 2,50 per persoon. Iedereen ontvangt na afloop een leuke herinneringsmedaille. Maandag Nieuwinleague - Pin Downs Kegelkeilers - Silver Star 1 C team - Baanbrekers Turtles - Toetanchamon Heineken - de Oude Enghe De Arrows - Bullseye Dinsdag C drie - Madame X Bondsspaarbank - King Palance G team - Bodrum Dexcrest - Bunk 't Juk - trio Bleeker Happy Hoekers - HAM VCS - Silver Star 2 Flatratjes - Strajk trio HER - Antons groente Jeugd de Dotjes - MJC boys de Flipstones - Antons jeugd F team - Klu 3 1-4 1-4 3-2 0-5 2-3 3-2 1-4 4-1 3-2 41/2-1/2 3-2 3-2 2-3 1-4 4-1 0-5 0-5 4-1 In de tweede speelweek van de tennis- competitie wisten de teams van de L.T.C. Soest zich sterk te verbeteren. Alle zondagteams wonnen van hun op ponenten. Het in de overgangsklasse A uitkomende le zondagteam won met 5-3 van Lelystad, ondanks het gemis van de zieke Hildy Bruin. Opvallend was de sterke winstpartij van Remco van Beek. Hij wist drie sets (6-3, 3-6, 6-3) te winnen. Het jeugdige tweede team, uitkomend in de 2e klasse, blijkt vriend en vijand verbazen. Werd vorige week nog met 5-2 (afgebr.) gewonnen, nu was Luck Raeck 2 het slachtoffer (8-0). Ook het derde zondagteam wist voor de tweede maal te winnen. Nu met 5-3 van Luck Raeck 3. Het team met Maria van Erp, Karin Hovestad, Hans Römer en Stef Koppenaal lijkt goede kansen op het kampioenschap te hebben. Het vierde zondagteam, ook uitkomend in de derde klasse, wist met 7-1 te winnen. De succesreeks van de eerste vier zon dagteams van de LTC Soest vond zij vervolg in de overwinningen van de overige zondagteams. Soest 5 (8-0), Soest 6 (8-0), Soest 7 (7-1) en het ge mengd 35+ team (5-1) wisten ruim te winnen. De zondag junioren lieten zich niet onbetuigd. Liefst met 8-0 werd Cromwyck uit Woerden teruggewezen. Bij de zaterdagteams was het succes van de LTC Soest teams wisselvallig. Al met al waren de resultaten beter dan de vo rige week. Soest 1 en 2, uitkomend in de zaterdag eerste klasse, wisten beide te winnen (3-2). Het derde team lijkt in een evenwichtige afdeling te zijn inge deeld. Zij wonnen met 3-2, na vorige week met 3-2 te hebben verloren. Het vierde team presteerde juist ander som. De senioren van het vijfde en zes de team boekten tot nu toe positieve re sultaten. De Soester veteranen, onder de bezie lende leiding van Herman Kuiphof wis ten helaas niet te winnen. Met een 3-2 nederlaag keerden zij in Soest terug. In de herencompetitie was Soest 1 op nieuw niet tot een overwinning of ne derlaag te bewegen (3-3). Soest 2 en 3 verloren hun partijen. Bij de junioren vallen de prestaties van het tweede juniorenteam, uitkomend in de eerste klasse, positief op. Terwijl de overige juniorenteams hun puntjes moeizaam bij elkaar sprokkelen, won het 2e team weer ruim (4-1). De jongensteams, uitkomend in de za terdag competitie, presteren wisselend. Ruime overwinningen volgen ruime nederlagen op. Afgelopen week ging ook de dinsdag dames competitie van start. LTC Soest doet hierin mee met maar liefst tien teams. De resultaten waren zeer wisse lend. "Van zo'n eerste speeldag valt ook nog weinig te zeggen", aldus com petitieleidster Olga Wiersema. Hetzelf de kan niet van de woensdag jongens en junioren worden gezegd. Hier werd toch duidelijk positief gescoord. GOLDEN VAN WEEDESTRAAT 16. SOEST TEL 13473 Member of the International Sports Group Met wisselende resultaten hebben de teams van tennisvereniging Soest-Zuid het afgelopen weekend de competitie vervolgd. Het eerste team op zondag bleef steken bij een 3-2 achterstand op rivaal Montfoort. Nieuwkomer in dat eerste team Peter Brouwer speelde een voortreffelijk enkelspel en hoewel nu opgekeken wordt tegen een kleine ach terstand gaat het team er van uit dat zij a.s. zondag om 10.00 uur de overige dubbelspelen positief kan afronden. De regen, die verder spelen op de banen van Soest-Zuid afgelopen zondagmid dag onmogelijk maakte, leidt er toe dat komende zondag op de eerste inhaal- dag diverse ontmoetingen hun vervolg zullen krijgen. Zo zullen naast het eer ste team ook het tweede, vierde, zeven de, achtste en het tweede herenteam wederom moeten aantreden. Een opmerkelijk succes is, dat vooral het jeugdteam, dat voor het eerst in de landelijke jeugdcompetitie deelneemt, wederom een perfekt resultaat heeft ge boekt. Met een 7-1 overwinning op O.S.M. uit Maarssenbroek blijft dit jeugdteam, vorig jaar distriktskam- pioen in de juniorenklasse hoge ogen scoren. Het team werd met aanmerke lijk meer tegenstand geconfronteerd dan vorige week. Diverse drie-sets par tijen en de wedstrijd van Saskia Huizin- ga gaven dat aan. In de zaterdagcompetitie is het nog niet allemaal koek en ei. Afgezien van een paar bijzonder goede resultaten hebben veel teams te kampen met blessures, waardoor minder ervaren spelers opge steld moesten worden. Een spannende ontmoeting was wel de wedstrijd van het jongensteam tegen een team van Het Hofland. Dit team, dat bestaat uit de jongelui Frank Meyer, Stephan Zoe telief en Koos Steenbakkers, werd tot zijn schrik tijdens de eerste twee partij en geconfronteerd met een tie-break die beide op het nippertje gewonnen werden. Aan de standen te zien ging het daarna aanmerkelijk makkelijker maar de werkelijkheid was anders. De sterke tegenstanders bleven aandringen, maar zij konden toch niet verhinderen dat dit goed geconcentreerd spelende jon gensteam met een dikke 7-1 overwin ning de eer opstreek. Hieronder de uitslagen van het afgelo pen weekend: Uitslagen zondag Gemengde competitie Hoogland-Soest-Zuid 3 8-0 De Kuil-Soest-Zuid 5 2-6 Shot-Soest-Zuid 6 6-2 Herencompetitie Luck Reack-Soest-Zuid 2 6-0 Jeugdcompetitie Maarssenbroek-Soest-Zuid 1-7 Uitslagen zaterdag Senioren Gemengd Soest-Zuid 1-Naarden 0-5 Ludenti-Soest-Zuid 2 1-4 De Doelen-Soest-Zuid 3 0-5 Soest-Zuid 4-'t Schilt 5-0 Heren Bilthoven-Soest-Zuid 1 4-2 Soest-Zuid 2-Hoogland 3-3 Soest-Zuid 3-Manger Cats 5-1 Bosch en Duin-Soest Zuid 4 5-1 Junioren gemengd Soest-Zuid l-'t Laer 4-1 't Laer-Soest-Zuid 2 2-3 Soest-Zuid 3-Soesterkwar- tier 0-5 Meijenhagen-Soest-Zuid 4 5-0 Jongens t/m 17 jaar Soest-Zuid 1-Het Hofland 7-1 Wilskracht-Soest-Zuid 2 2-6 Jongens t/m 15 jaar Soest-Zuid 1-Weldam 8-0 Randenbroek-Soest-Zuid 2 8-0 Soest-Zuid 3-De Geeren 4-4 Larsheim-Soest-Zuid 4 8-0 Om ook de laatste^wedstrijd met een overwinning af te sluiten trad het meis jes A-3 team van MHC Soest boorde vol energie aan tegen Kampong. De eerste tien minuten waren duidelijk 'af tasten'; toen begon het goede samen spel pas goed op gang te komen. De ene aanval volgde de andere op. Het gevolg was een 4-0 voorsprong bij de rust. Omdat het team aanvoelde dat er nog meer in zat ou-w U>wu achterhoede voorkwam diverse door braken en zodoende kon de middenli nie de voorhoede van zeer goede steun en ballen voorzien. Dit resulteerde in drie mooie doelpunten. Eén minuut voor het einde maakte Kampong toch nog een tegengoal, wat een eindstand van 7-1 betekende. Aanvoerdster Esther van Duinkerken heeft haar team het gehele veld- en zaalhockeyseizoen zeergoed geleid! Zowel trainer Mark de Jong Luneau als interim-coach Jean Mark van Tol wa- LiggendEdith Tielen. v.l.n.r.:Hester Blauw, Nikki Dorrestein, Esther van Duinkerken, achter: Yenny Leung, Eveline Higler, Jacqueline Pieters, Jo- landa Brandsma, Nienke Klazinga, Jean Mark, Petra Rademaker, Wendy vd Spoel, Ursula van 't Klooster. Foto: Goos van der Wilt. ren zeer content met het behalen van het kampioenschap. Twee jeugdleden van triathlonvereni- ging De Schieter namen zondag deel aan een 1/8 triathlon in Amsterdam- Noord. De onderdelen bestonden uit zwemmen over 500 meter, fietsen over 22,5 km en 4 km lopen. Voor Jack Belt verliep deze wedstrijd bijzonder succes vol. In zijn serie was hij onbetwist eer ste, wat hem uiteindelijk een fraaie 3e plaats in het algemeen klassement van 250 deelnemers opleverde. De overwinning in de juniorenklasse was ook een duidelijke uitslag voor Jack. De tijden, die hij hiervoor reali seerde waren zwemmen 7.30 min., fiet sen 34.02 min. en lopen 16.32 min. To taal inclusief wisseltijden tussen de on derdelen 58.32 min. Edo Westerbeek kwam ook goed uit de startblokken in deze eerste wedstrijd van het seizoen. Bij de zwemmen haal de hij een goede tijd van 8.02 min. Voor het fietsen gebruikte hij 37.08 min., ter wijl hij 17.45 min. liepTotaaltijd: 1 uur 6.55 min. Marcel de Boer liep een marathon als voorbereiding op het langere werk, de hele triathlon, waarbij hij zijn persoon lijk record verbeterde met ruim 4 minu ten. Hij bracht dit op 2 uur 55.09 min.

Soester Courant | 1989 | | pagina 18