WEEKEND RECEPT miitimv Veel extra "toeters en bellen" bij aankoop van een Ibiza UW PARTY OF VERGADERING Annie Hartman: alles onder één dak WOENSDAG 31 MEI 1989 SOESTER COURANT PAGINA 11 Centrale verwarming Seat in de lift Televisie BURGEMEESTER, HET GA U GOED... W eekend-vliegverkeer Gevonden voorwerpen Runderragoüt met tuinkruiden Tuinadviescentrum 't Vaarderhoogt oogst succes met revolutionaire aanpak Kindermusical-uitvoering in C-drie Bij de runderragoüt Italiaanse pasta, bijvi Zo er bij het Soester wedkantoor van Ladbroke weddenschappen hadden kunnen worden afgesloten met als in zet: hij wordt 't wel, hij wordt 't niet, dan hadden degenen die burgemeester Paul Scholten naar Arnhem zagen Krdwijnen outsiders-uitkeringen uit betaald gekregen. int hoe was tot voor kort de stand i zaken? ublicaties hadden reeds melding ge- aakt van Scholtens ambities, en er, olgens Arie niet zonder leedver- aak, aan toegevoegd dat eerdere sol- 'citaties niet het door hem gewenste csultaat hadden opgeleverd. in Arnhem zou wat een burge meestersbenoeming betrof de victorie voor Soester Paul niet beginnen. Een bericht in de Arnhemse Courant, overgenomen in de Gooi- en Eemlan- der, liet er geen twijfel over bestaan dat de burgemeester van Soest de ver huiswagen naar Arnhem kon afbestel len. De stad van "de bedriegertjes" had hem gewogen en te licht bevonden. In zijn plaats zou drs. J. v.d. Berg, top man bij AKZO worden benoemd. Over bedriegertjes gesproken. On kruid, elkaar vindend in ''Soest Erbij", meende in staat te zijn de benoeming van Scholten tot burgemeester van Arnhem te kunnen voorkomen met een geheel eigen inbreng. Gerard, een anonieme woordvoerder van de rat- tenclub, liet weten dat de Arnhemse sollicitatie-commissie voor de burge meestersbenoeming bij de zevenkop pige redactie van "Soest Erbij", aca demici - zakenmensen en drie huis vrouwen, had geïnformeerd hoe Scholten het als burgemeester in Soest gedurende negen jaar had gedaan. "Soest Erbij" deed daarover een boekje open, waarna woordvoerder Gerard wist te melden dat ze zich ka pot gelachen hadden. Donderslagen bij heldere hemel, ze bestaan nog. Terwijl het "Comité Soest Alarm" vrijdagmiddag j.l. een delegatie van de Utrechtse Provinciale Staten tracteerde op drukwerkjes waarop misnoegen over de verkoop van het Soester Natuurbad tot uit drukking kwam, werd Scholtens be noeming tot eerste burger van Arn hem publiekelijk bekend gemaakt. Een dag later, zaterdag j.l., droegen honderden Soester burgers een steen tje bij in Scholtens poging te Soest een nieuw gemeentehuis van de grond te krijgen. Een apotheose, bol van sym boliek die, als ze te bedenken zou zijn geweest op naam van regisseurs met wereldnaam komen. Buiten het stomme toeval kan nie mand deze eer echter voor zich opei sen. Zo kunnen gebeurtenissen gaan in het leven van mensen die meer op zichzelf dan anderen vertrouwen. Burgemeester Paul Scholten is er zo een. Naarmate hij langer in Soest ver toefde werd deze instelling hem door de gezamenlijke Soester politiek, wet houders en ambtenaren steeds minder in dank afgenomen. Spanningen heb ben niet zelden geleid tot moeilijk werkbare situaties en kwamen het be stuur over Soest niet ten goede. Sinds vrijdag j.l. is dit alles voltooid verleden tijd. Wie Scholten in het ver leden niet meer zag zitten prijst hem nu ongeveer de hemel in. "Zo een goeie hebben we nog niet gehad" is de tendens die Arie uit de commentaren kan opmaken. Wat is in deze nu waar en onwaar? La ten we het er voorlopig op houden dat die als vanouds in het midden ligt. Paul Scholten, in vele opzichten een soms niet bij te benen lastige rakker, maar wel een die integriteit en loyali teit hoog in het vaandel had staan en vanuit deze principes gidste, leiding gaf en bestuurde. Dat hij met het ge stalte geven aan vele, soms wilde plan nen, op zichzelf werd teruggeworpen had onder meer te maken met lekken de informatiebronnen die zijn onwrik bare principes probeerden aan te tas ten. Desondanks bleef hij geloven, wellicht soms ook tegen beter weten in, in hetgeen hem voor ogen stond. De bouw van een nieuw politiebureau, het nieuwe gemeentehuis, het glad strijken van ontelbare zichtbare en on zichtbare plooien in de Soester samen leving. Ongeveer voor iedere zucht die Soes- ters lieten stond zijn deur open. Zoals ieder individualist niet de eenvoudig ste burgervader om mee samen te werken, terwijl juist het begrip "S a m e n" in zijn opvatting het handelsmerk van een burgemeester diende te zijn. Samen het Nieuwe Jaar beginnen, sa men iets aan de nood in Polen doen, samen Soest in sociaal, maatschappe lijk en cultureel opzicht leefbaar ma ken en leefbaar houden. Arie's slotconclusie: GOED GE DAAN JOCHIE. ARIE WANDELAAR Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Zeer recent zijn de autoverkoopcij fers over het eerste kwartaal '89 be kend gemaakt. Publicatiebron, be trouwbaar en objectief: de RAI. Meest opmerkelijke feit de specta culaire procentuele stijging geboekt door het steeds meer op de voor grond tredende Spaanse automerk SEAT, waarvan in de eerste drie maanden van dit jaar 25% meer au to's werden verkocht dan in 1988. Een stijging die vooral op naam komt van de razend populaire en vernieuwde Seat Ibiza Extra, die een verkoopgroei van maar liefst 68% liet zien. Ook in Soest wordt de Seat- aanhang steeds groter, en het eind is nog lang niet in zicht. Aanleiding voor Auto van Doorn op exclusieve wijze de absolute Seat-topper IBI ZA de komende weken met een zeer consumentvriendelijke actie nog eens nadrukkelijk onder de aan dacht te brengen. Meer daarover el ders op deze pagina. Daar heeft die dekselse Joop van den Ende een echte zware knuppel in het Hilversumse kippenhok gesmeten. Al les en iedereen is opgeschrikt en overal zie je veren in de rondte stuiven. Kijk, ie dereen wist dat er vroeg of laat commer ciële radio en tv zou komen, maar op de ze manier, dat had niemand voor moge lijk gehouden. Ook Joop zelf niet. In het beste geval controleert hij in no time de hele scène, in het slechtste geval daaren tegen draait de politiek hem de nek om. En dat is oorspronkelijk nooit zijn be doeling geweest. Wat is er gaande? Al jaren stoomde Jozef van den Ende zijn bedrijf klaar voor 't echte grote werk; commerciële radio en tv. En met hem zijn collegae/concurrenten producenten als John de Mol jr., René Stokvis en nog wat van die onderne mende jongens. Maar de bedoeling was dat er commerciële programma 's zou den komen op de normale Nederlandse netten, waar al die producenten (net als zij nu al overigens bij de omroepen de den) een ruime hap uit de ruif zouden kunnen nemen. Geen vuiltje aan de lucht. Joop van den Ende was de aktiefste van allemaal, maakte een hele reeks popu laire programma's, nam de (daardoor populair geworden) presentatoren on der kontrakt en ging achteruit zitten in de verwachting dat Den Haag wel moést besluiten tot het invoeren van commer ciële televisie. Inmiddels had hij het gros van de Nederlandse omroepen afhanke lijk gemaakt van zijn showprogram ma's. (Hoe die 'tzo ver hebben laten ko men, is voor velen een raadsel. Alle ini tiatieven leggen in de hand van prak tisch één man is nooit verstandig, al pleit 't natuurlijk wel voor die man). Den Haag bleek weinig boodschap te hebben aan de roep tot snelle invoering van commerciële televisie. Minister Brinkman slalomde konstant om be slissingen heen, zich in de politiek zeer sterk geruggesteund wetend, en voor Joop begon het allemaal te lang te du ren. Hij begon trouwens in gevaarlijk vaarwater terecht te komen; hij gaf dat- zelf een paar weken geleden ook toe, want sommige omroepen kregen het be- nau wd en beknibbelden stukje bij beetje op de grote showprogramma 's die zij al jaren uit Aalsmeer aangeleverd kregen. Van sommige waren de kontrakten zelfs n iet rond terwijl dat voor het nieu we sei zoen allang had gemoeten, want die showskosten wat en je wilt je toch min stens op belangrijke punten als zendtijd en budget, safe weten. Kortom, de omroepwereld begon een beetje te donderjagen en Van den Ende begreep dat als de omroepen hem en zijn machtspositie beu zouden zijn, hij zijn tent wel kon sluiten omdat aan de ande re kant, zolang die commerciële tv er nog niet was, hij zich met handen en voeten gebonden wist aan diezelfde om roepen. "Jullie kunnen het heen en weer krijgen moet hij onlangs gedacht heb ben en hij sloot zich aan bij een paar slimme en zeer rijke rakkers die een tv- station gingen exploiteren. Standplaats Milaan, programma 's onder andere uit de Joop fabriek in Aalsmeer, uitzenden als TV 10 via de kabel in Nederland. Natuurlijk had hij ervoor gezorgd dat zijn top-artiesten als Hennie Huisman, Ron Brandsteder, Jos Brink en de rest zich bij hem aansloten. Voor hen leek er geen vuiltje aan de lucht. Hunprogram ma's blijven gewoon op dezelfde leest doorgaan, ze krijgen er waarschijnlijk zelfs meer geld voor. Een snelle coup van Joop, gevolgd door de mededeling van ex- Veronica medewerker Lex Har ding dat ook hij vergevorderde plannen had om samen met Radio Luxemburg (RTL) een commercieel tv-station te beginnen. De omroepen waarmee de King van Aalsmeer, Joop jaren had samenge werkt, deden hem direkt in de ban (met uitzondering van de TROS) met als lo gische motivatie daj zij er weinig voor voelden verder mee te werken aan de op bouw van het imperium van hun toe komstige grootste concurrent. Hilver sum kondigde en passant voor alles en iedereen een boycot af die met TV-10 van doen blijkt te hebben onder het mot to "Wie voor hén is, is tegen óns". En daar begon het gekrakeel in het kip penhok, want er moet nu gekozen wor den. De "Grote Namen" van Aalsmeer hadden al gekozen voor Joop, sommi gen schoorvoetend, maar nu moest de rest óók. Van den Ende had zijn colle- gae-producers gevraagd programma's voor hem te maken omdat hij in zijn up pie nooit aan de gehele vraag van TV-10 kon voldoen. "Ik wil dat wel doen", hoorde ik zo 'n collega zeggen, want ik kan er geld mee verdienenmaar op die commerciële tv heb ik eigenlijk al die tijd niet zitten wachten. A Is ik ja zeg ben ik met handen en voeten aan mijn groot ste concurrent gebonden en ben ik auto matisch Hilversum kwijt, en als ik nee zeg mis ik misschien de commerciële boot. Wat moet ik doen?" Voor een soortgelijk probleem zitten de adverteerders. Reclame-zendtijd op de Hilversumse netten moeten meer dan een jaar vantevoren worden aange vraagd. "Moet ik nu al mijn geld naar de Ster brengen, zoals altijd", vroeg een platen-mijnheer mij "of moet ik op de gok een groot deel reserveren voor TV- 10 en Véronique? Ik heb net als ieder een nooit rekening gehouden met twee nieuwe puur Nederlandse stations. Als die stations gaan uitzenden, komen de tarieven van de Ster geheid onderdruk te staan. Ze moeten wel. Maar ik moet binnen een paar weken mijn Ster-recla me reserveren, tegen de huidige dure ta rieven. Misschien worden die andere twee knallers en kijkt dadeljk geen hond meer naar Hilversum. Dan ga ik bij de Ster mooi de boot in. Maar het kan toch ook n iet zijn dat de Hilversumse omroe pen zich zomaar laten afslachten?" Die dekselse Joop heeft dus echt een knuppel gesmeten. Inmiddels heeft 'ie ook Tineke en Koos Postema ingelijfd, wat Rob Out zeer verbolgen heeft ge maakt. Extra pikant is dat Rob weer een warme genegenheid koestert voor Vér onique, maar dat lag al in die naam op gesloten. Inmiddels heeft minister Brinkman het kippenhok helemaal stapelgek gemaakt door voor te stellen de wet te veranderen wat zou betekenen dat TV-10 en Véro nique helemaal niet op de Nederlandse kabel uitgezonden zouden mogen wor den. A Is dat door zou gaan, breekt de hel echt los. Dan wordt in Aalsmeer alarmfase één van kracht, hebben alle "Grote Na men" op het verkeerde paard gewed, werpen de producenten die de zijde van Joop hebben gekozen zich van spijt on der de trein en hebben de adverteerders op die twee stations hun tonnen en mil joenen net zo goed in 't casino kunnen vergokken. Dan lachen de heren van de Ster in hun vuistje, groeien de omroepen van zelfgenoegzaamheid een kilometer de lucht in en werkt Lex een maand later gewoon weer bij Veronica, zoals hij al zolang heeft gedaan. Wellicht maakt Brinkman slechts een schijnbeweging. Maar bij judo maak je eerst een schijn beweging met de opzet daarna je tegen stander te vloeren. En téveel politici zien de plannen van Joop c.s. niet zitten en/of hebben een sterke binding met Hilver sum. Ik heb niet hoeven kiezen. Niemand' heeft mij iets gevraagd... Peter Koelewijn door Arie Wandelaar De vliegbasis Soesterberg is op zaterdag 3 juni (met als uitwijkdatum zondag 4 juni) opengesteld voor vliegverkeer. Vanaf twaalf uur 's middags tot onge veer acht uur 's avonds zullen sport vliegtuigjes en helicopters starten en landen op de vliegbasis. Deze vliegtui gen nemen deel aan een vliegrally bo ven Nederland, met als eindpunt Soes terberg. De vliegbasis is op deze dagen niet opengesteld voor het publiek. effitiemv Steenhoffstraat 13 3764 BH Soest Telefoon 02155 - 1 01 15 VERKOOP VAN Datasafes Inbouwkluizen Kluizen Brandkasten Iln de afgelopen week 19-26 mei) wer den bij de politie onderstaande gevon den voorwerpen aangemeld. Dieren: Konijn. Diversen: Sigarenkoker. Fiets: Bruine herenfiets. Kleding: Herenjack. Sleutels: Bos met o.a. Ford- en Toyota-sleutel; bos met 8 stuks, o.a. fiets- en bromfiets/ motorsleutel. Tas: Plastic tas met sportkleding. Inlichtingen uitsluitend bij de ge meentepolitie Soest, Dalweg 42, tel. 19444 (tijdens kantooruren). kunt u heel goed een tagliatelle, of drooggekookte rijst opdienen. Sperzie boontjes, doperwtjes en peultjes smaken er goed bij. Reken voor 4 personen op 500 a 600 gram runderlappen. Voorts heeft u nodig: 1 ui, 1 teentje knoflook, bloem, laurierblad, 6 tak jes bladselderij, 1 takje verse tijm, 1 ei, 4 eet lepels room en peterselie, kervel (eventueel uit potje of blikje) en vooijaarsuitjes of bies look. Maak het vlees droog met keukenpapier. Snijd het in dobbelstenen (ca. Ij cm). Verhit in een pan met dikke bodem 50 gram boter en 2 eetlepels (olijf)olie. Bak de stukken vlees er snel aan alle kanten bruin in. Tem per de warmtebron en voeg er de gesnipper de ui en ragfijn gehakte knoflook aan toe. Schep alles goed om. Strooi er wat zout en peper en daarna 1 eetlepel bloem door een zeefje over. Schep opnieuw alles goed om. Schenk er daarna zoveel kokend water (of warme bouillon) bij tot het vlees net onder staat. Voeg laurierblad, bladselderij en tijm (bij voorkeur samengebonden met een draadje) toe. Leg het deksel op de pan en laat alles gedurende 2 tot 2\ uur heel zachtjes stoven. Schep de inhoud van de pan van tijd tot tijd even om. Verwijder, nadat u gecon stateerd heeft dat het vlees volkomen gaar is, het kruidenboeketje. Roer 2 eetlepels fijn gehakte peterselie, 1 theelepel fijngehakte kervel en 3 eetlepels gesnipperde vooijaars- ui of bieslook door de inhoud van de pan. Roer in een kommetje het ei en de room los. Roer er 4 eetlepels hete saus door en schenk het mengsel bij de inhoud van de pan. Roer alles heel goed door en neem onmiddelijk daarna de pan van de warmtebron. Blijf er nog 20 en 30 seconden in roeren. Proef de saus en voeg naar eigen smaak nog wat zout, peper uit de molen en wellicht enige drup pels Worcestershire saus aan toe. Bereidingstijd 20 minuten Energie per portie: 1765 kJ (420 kcal) Restaurant en Motel Het Witte Huis in Soest Ook voor dieetpatiënten en vegetariërs maken wij er een feest van. Birkstraat 138 - 3768 HN Soest Telefoon 033 - 61 71 47* - Telex 79479 nl Bij tuincentrum 't Vaarderhoogt te Soest heeft een rigoreuze reorganisa tie plaatsgevonden. Met het doel het complete tuincentrum een eigentijds gezicht te geven en met het opzetten van een zich onderscheidende kweke rij zijn de veranderingen groots aange pakt. Circa 50.000 planten kregen een ruimere behuizing d.w.z. grotere pot- maat en meer kweekruimte. Ook de tuinafdeling kreeg een nieuw gezicht, compleet met ideeënpark, potterie- arena en dierenfarm. Planmatige aanpak Ook achter de schermen werden diver se veranderingen doorgevoerd. Vanuit Italië, Engeland, Amerika en Nieuw Zeeland liet 't Vaarderhoogt nieuwe exclusieve plantensoorten overkomen. De eigen kwekerij is sterk uitgebreid en hanteert nieuwe kweekmethoden. Nieuwe filosofie Nieuw is de opvatting om in tegenstel ling tot andere kwekerijen planten veel langer door te kweken in ruimere be huizing, zoals grotere potten, waardoor de planten meer groeiruimte geboden wordt. Dit resulteert in een groot aan bod van planten, die al direkt in het eer ste jaar van aankoop tot volle wasdom komen. Wel wordt hiermee een zware claim gelegd op de beschikbare tijd en ruimte, maar het eindproduct mag er dan ook wezen. De terugkeer van de Klassieken Ook de bewerkelijke klassieke soorten hebben een plaats gekregen in het kweek-assortiment. Een bezienswaar digheid op zich zijn de zeer zeldzame oude rozen. Verder zijn er de Buxus in diverse snoeivormen zoals de bol- en pyramidevorm, de beroemde Tellerhy briden, veel rijkbloeiende heesters, gro te klimplanten, dwergconiferen, sier- bomen, varens en siergrassen en hon derden soorten vaste planten. Allen ge kweekt volgens de nieuwe normen van 't Vaarderhoogt met toepassing van o.a. biologische gewasbescherming. Hiermee onderscheidt tuinadviescen trum 't Vaarderhoogt zich van de door snee Tuincentra/kwekerijen. Voor meer informatie kunt u bellen, 't Vaarderhoogt, de heer Peter Koster, Dorresteinweg 72a, 3763 LL Soest, tel. 02155-12883. Elf jaar geleden begon Annie Hartman haar gelijknamige stoffen- en modezaak, annex atelier in het rui me pand op Brinkstraat 29 te Baarn. 'Ik vind elf wel een gek getal om een jubileum te' vieren", vindt Annie Hartman. 'Waarom zou je altijd alleen bij 10 jaar stilstaan?' Annie Hartman houdt ervan de zaken op haar eigen wijze aan te pakken, vaak meer vanuit het gevoel vanuit zakelijk standpunt werkend. Een bijzonder persoon, dat is ze! Om met de vader van Dik Trom te spreken. Annie Hartman en haar medewerksters (allen coupeuse) houden van gezellig heid, dat is duidelijk. Het atelier voor het maken van nieuwe kleding in op dracht of het repareren, dan wel veran deren van gedragen kleding is midden in de grote zaak gesitueerd. De koffie is altijd bruin en niet alleen voor de medewerksters, maar vooral voor de klanten. 'Ik verkoop kleding voor alle maten - van 36 t/m 60 - en voor alle leeftijden', vertelt Annie, 'maar omdat ik vaak modeshows geef in verzorgingstehuizen en omdat we een zeer vakkundig atelier hebben, dat kle ding op maat kan afleveren, krijg ik veel mensen met een handicap in mijn zaak. Wij nemen altijd ruim de tijd om men sen te helpen en vooral oudere mensen die niet zo vlot ter been meer zijn waar deren dat zeer'. Belangrijk is te weten dat Annie en haar personeel, indien no dig, de mensen ophalen en weer thuis brengen. Een extra service die ze met alle plezier geven. Overigens is het zeker niet zo dat men de kleding bij Hartman moet kopen of laten maken om er ook iets aan te kun nen laten vermaken of verstellen. 'Inte gendeel', benadrukt Annie, 'iedereen is hier welkom. Ook de onhandige vrijge zel die een knoop aangenaaid wil heb ben of die besteller van Van Gend en Loos die bij het zware sjouwswerk uit de broek scheurde. Hij werd onmiddellijk geholpen en kon na een kwartiertje zijn weg keurig vervolgen'. Annie Hartman heeft duidelijk plezier in dat voorval. Alles, maar vooral véél onder één dak De combinatie van stoffenzaak (méér dan 30.000 verschillende stoffen!), confectieverkoop en atelier is ideaal volgens Annie. Het vult elkaar perfect aan en geeft een prettige werkvariatie. Het is echt een hobby van haar als men sen (vaak met een moeilijk figuur) een stof komen uitzoeken en zij zelf een mo del mag ontwerpen en uitvoeren. 'Als iemand dan met zo'n unieke creatie blij de deur uitgaat, ben ik een gelukkig mens. Laatst heb ik nog voor een hos- tessorganisatie een pakje ontworpen en gemaakt; ook dat is voor mij echt hob- bywerk', verklaart Annie. En duur is het beslist niet. U vindt bij Annie al een zomerjurkje voor f 59,95 en een rok voor f49,95; op maat gemaakt! De col lectie regenmantels en mooie zomer- en winter jassen is heel groot in alle prijs klassen. In elke maat is er keuze uit meer dan 500 stuks confectie. Boven dien heeft Annie Hartman voor de zelf- naaisters het grootste assortiment four nituren van het Gooi. Annie Hartman: een begrip voor kwalitiet, service en prijs. En zo is het! Om het opmerkelijke Europese en we- reldsukses van de Ibiza te vieren brengt Auto Van Doorn met een wel zeer speciale actie de komende weken alle modellen van dit suksesvolle Seat- type onder de aandacht van de Soester automobilisten, lbiza's, in prijsklasse variërend van f 15.995,- tot f 26.995,-, kwamen tot stand dankzij een tech nisch vernuftig samenspel tussen Por sche- Volkswagen en Seat. Namen die staan voor veilig - solide - perfectie. De standaarduitrusting van alle model len is er een die met sukkes kan wedijve ren met wat de concurrentie onder "ex clusief' verstaat. Desondanks doet Au to Van Doorn er tijdens de komende aktie-weken nog een schepje bovenop. Oordeelt U zelf wat U overkomt als U dezer dagen het verstandige besluit neemt op een Ibiza over te stappen. Wat extra "toeters en bellen" betreft mag U op het volgende rekenen: 1. Set Stryping f 270,- Een stryping die wordt aange bracht door de vakmensen van Trimline-Soest. 2. Stootsierlijsten op de zijflanken f 165,- 3. Achterspoiler (type Bolero) f 290,- 4. Geheel doorlopende reflekterende achterplaat f 190,- 5. Set vloermatten, voor en achter f 85,- Totale waarde assecoires f 1000,- Om het sukses van Ibiza te vieren, de Seat-topper nog dichterbij de automo bilist te brengen, wordt dit assecoires- pakket bij aankoop van alle Ibiza mo- Zaterdagavond 3 juni geen opvolger heeft. Daarom besluit hij een koning-kiesshow te houden, waar aan een aantal ministers meedoen. Wie zal het worden: de minister van lang zaamaan of de minister van gouden ber gen, of misschien wel de minister van slimme zaakjes... Wilt u weten wie de troon gaat opvol gen? Kom dan langs op zaterdag 3 juni in C-drie. De voorstelling begint om 20.00 uur. U kunt kaarten reserveren voor f 2,50 per stuk bij de administratie van C-drie, Willaertstraat 49, 3766 CP Soest, tel. 22188. peld is. U rijdt straks in een Ibiza-ESPl- NA. Nooi van gehoord? Klopt. "ESPI- NA" is de Spaanse vertaling van het woord "Doorn". De benaming "ESPI- NA" wordt bij de aankoop van een nieuwe Ibiza in de setstryping op een aantrekkelijke wijze aangebracht. Espi- na - Auto van Doorn", een paar apart waarop U als automobilist in alle op zichten kunt rekenen. Tenslotte. Acties en exclusiviteit zijn, Op zaterdagavond 3 juni geven de cur sisten kindermusical weer een uitvoe ring voor hun ouders, broers en zusjes en natuurlijk voor iedereen die be langstelling heeft. De docenten Coleta Lustenhouwer en Ans Jepkes hebben dit keer weer gekozen voor een vrolij ke musical. Maar liefst 31 kinderen hebben een jaar hard gewerkt aan de musical "De ver kiezing". Het verhaal gaat over een ko ning. Hij heeft twee kinderen: een dochter die prof-voetbalster wil wor den en een zoon die later tandarts wil worden. Dit betekent dat de koning dellen tijdelijk aangeboden, inclusief montage en BTW, voor de prijs van f 250,- Alle Ibiza paradepaardjes zijn tijdens werkdagen in de kleuren wit-zwart en rood in de showroom te bewonderen. Tijdens de weekends verplaatst de Ibi- za-show zich naar een buitengebeuren gesitueerd rond het Autobedrijf Van Doorn. De actie krijgt extra reliëf door het exlusieve tintje dat er aan gekop- wanneer ze werkelijk waarde hebben, aan tijd gebonden. Daarom heeft U tot 16-6-89 de kans om van deze exclusie ve aanbieding te profiteren. Niet te lang mee wachten dus, ook al omdat slechts 15 modellen zich met het kenmerk "ESPINA" van de overige Ibiza-modellen zullen onderscheiden. Exclusiviteit in alle opzichten, bij geen ander als Auto van Doorn.

Soester Courant | 1989 | | pagina 11