Adam f anders! HOLLANDSE NIEUWE Gabor H0F Nassauplantsoen opnieuw in 't geweer tegen Ahold/Lindenhof-project Avondvierdaagse weer groots wandelfeest Gevraagd VASTE INVAL VAKANTIE LOPERS GROOTSE FUCHSIA SHOW WASIEL STEITNER 67e JAARGANG NO. 4 WOENSDAG 7 JUNI 1989 Bewoners tegen informatie-avond in vakantie Bezwaarschriften-aktie tegen plan Dalweg 'Soest Alarm' op de bres voor groene hart van Soest herenmode Verkeersmaatregelen Soester Courant 'Profielschets' voor nieuwe burgemeester Kostbaar antiek weg. aan Soesterbergsestraat Politie rekent Soester (32) in na 'Miami Vice'-achtervolging 2351 deelnemers volbrengen de tocht RUUD SMIT Reizende CDA-soos luistert mee Soesterberg gaat gebukt onder overdosis lawaai HET VLEESCENTRUM BIEFSTUK OHJ-n Kilo 21?° LAMSSCHIJVEN4 a» Kilo 10?U TUIN-ADVIESCENTRUM t vcutrdêtiwogt schoenen SCHOEN-ADVISEURS ONROEREND GOED 4UTO VAN DOORN HONDA GLAS imTTITWI Beckeringstraat50 - Soest HANDEL YililLl/L Vinyl, Cocosmatten, Rails, Gordijnen, Matrassen en Meubelstoffen bij: Abonnement per halfjaar f 12,- Buiten Soest per halfjaar f 24,- Losse nummer 75 ct. Gecontr. opl. 8000 VERSCHIJNT IEDERE WOENSDAG Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152* Postbank 126156 ■X WA De bewoners van het Nassauplantsoen hebben bij B. W. van Soest gepro testeerd tegen een ambtelijk voorstel om medio juni een informatie-avond te houden over het Ahold/Lindenhof- project. In de vakantieperiode zijn geen grote groepen te bereiken, en daarom moet zo'n avond pas gehou den worden na overleg met de bewo ners. Dat blijkt uit de brief van een van de Nassuaplantsoenbewoners, de heer B.M. Dooper, waarin deze verschillen de aspecten van het project nog eens op een rijtje zet en vooral duidelijk maakt dat hij en zijn medestanders er niets van moeten hebben. Dooper maakt zich tot tolk van de ca. 250 bewoners in de 100 huizen aan het plantsoen. Hij refereert in dit verband aan het feit dat het plan al eerder in de commissie R.O. werd behandeld zonder dat het aan de bewoners was voorgelegd, en dat voor de door Vahstal en Ahold georga niseerde informatieavond slechts drie bewoners waren uitgenodigd, in strijd met de openheid die in het be leidsprogramma van Soest is verwoord en door alle partijen onderschreven. Volgens hem dreigt er nu onder druk van Vahstal en Ahold een informatie avond in de vakantie te worden gehou den en komt ook de mogelijkheid voor de bewoners om binnen veertien dagen bezwaar aan te tekenen te vervallen. "Wellicht is dit de bedoeling van Vah stal-Ahold, maar toch niet van politiek Soest?", aldus Dooper. 'Tekenend' Hij noemt de gedachte dat de informa tie-avond wel in de vakantieperiode zou worden gehouden - waarvoor hij in de talkshow "Soestand" in april al had gewaarschuwd - "tekenend voor het vertrouwen in de politiek" en had het zelf voor onmogelijk gehouden. "He laas, ambtelijk blijkt alles mogelijk." Dooper beklaagt zich erover dat het College - ondanks zijn klacht bij de bur gemeester tijdens het "Praten met B. W." - niet heeft gereageerd op zijn eer ste brief over het nieuwbouwplan. Wel zijn de bewoners inmiddels geconfron teerd met verkeerstellers en geluidsme tingen. Ook reageert hij op een bericht - naar aanleiding van het rapport "Een nieu we kijk op Soest" van de studente Ma- rianne Verkoelen - in een dagblad dat er zelfs 350 parkeerplaatsen bij Ahold geprojecteerd zijn, waardoor de Van Weedestraat hoofdwinkelcentrum zou worden. Tot op heden is er geen sprake geweest van enig overleg met de bewo ners, die "misschien wel in een gezellig, rustig groen dorp zonder parkeerga rages willen wonen", aldus Dooper. Hij onderstreept overigens dat de be woners niet tegen een vestiging van Ahold rijn, maar wel tegen de voorge stelde lokatie. Ook vraagt hij zich af waarom de Lindenhof-bewoners zo no dig hun recreatieve mogelijkheden moeten inleveren voor een flat bij een parkeergarage. Belangen "Het woonmilieu wordt opgeofferd aan de belangen van Ahold en Vahstal," al dus de briefschrijver. "In het hart van Groen Soest wordt een parkeergarage gebouwd. Het Nassauplantsoen wordt een verkeersplein en de aansluitende wegen verkeersaders. Van deze wegen is de Schrikslaan afgesloten en de Prins Hendriklaan door een verkeersdrem pel beveiligd. De stoplichten bij het kruispunt Van Weedestraat/Nassau- plantsoen rijn gereconstrueerd in ver band met de gevaarlijkse situatie. Het is toch onmogelijk dat politiek Soest deze kruising kiest voor de bouw van een parkeergarage en een winkelcen trum...?" Met meer creatief ondernemerschap had Albert Heijn volgens Dooper al lang een andere lokatie kunnen vinden. Politiek Soest heeft de eventuele vesti ging aan de Stadhouderslaan wel afge wezen, maar voor de nu voorgestelde lokatie gelden, in veel sterkere mate, Het Comité Soest Alarm is een be- zwaarschriften-aktie gestart tegen het bestemmingsplan Dalweg, waartegen tot 18 juni bezwaar kan worden ge maakt. De komende week zullen de mensen die eerder bezwaar maakten tegen bebouwing van dit gebied een brief ontvangen, waarin ze worden op geroepen bezwaarschriften in te die nen. Deze kunnen dan weer op adres sen in de verschillende wijken worden ingeleverd of naar postbus 404 wor den gestuurd, waarna ze worden ver zameld en op 18 juni worden aangebo den aan het College van B. W. De bezwaren van Soest Alarm richten zich tegen de aantasting van het groene hart van Soest door stedelijke bebou wing. In verband met het behoud van het Soester Natuurbad bestaan grote bezwaren tegen de bouw van een over dekt zwembad aan de Soesterengweg. Wanneer het bestemmingsplan onver hoopt wordt aangenomen, kan de ge meente het gebied tussen de Molen straat en Verlengde Talmalaan hele maal volbouwen. Behalve politiebu reau en gemeentehuis komen er dan vijf flats, tientallen dure koopwoningen, 400 parkeerplaatsen een overdekt zwembad mot sporthal en eventueel een polikliniek, aldus Soest Alarm. Gevolg zal rijn dat de mooie glooiende akker langs de Dalweg en de mooie doorkijkjes tussen Dalweg en Verleng de Talmalaan zullen verdwijnen. Het zal ook betekenen dat het gebied ten zuiden van de Molenstraat het enige overgebleven restant zal rijn van de Eng, iets waartegen de gemeentelijke werkgroep "de Soester Eng" in 1981 al waarschuwde. Zo wordt het woonkli maat in Soest steeds minder aantrekke lijk, vindt het comité. Februari 1987 overhandigde het Inge- nieursburo Oranjewoud de gemeente het Groenbeleidsplan, dat het in op dracht van de gemeente had opgesteld. In dat rapport neemt de Eng een centra le plaats in. Landschappelijk en cul tuurhistorisch is de Eng de belangrijk ste drager binnen de ruimtelijke struc tuur van de kern van Soest. Het vormt als totaal een duidelijke oriëntatie bin nen de woonkernen als "Het groene hart" van Soest. Zij adviseren de ge meente om de groene restanten van de Eng niet verder te verstedelijken, om dat verdere aantasting een aantasting van het aantrekkelijke woonklimaat van Soest zal betekenen. Verlaten aanblik Het bestemmingsplan Dalweg moet een stedelijk centrum mogelijk maken. Een centrum echter, waarin geen markt, geen winkelvoorziening, geen uitgaansgelegenheid is gepland. Het zal 's avonds en in de weekends een verla ten aanblik bieden, en zoals de ervarin gen elders leren vandalisme aantrekken\ en sociale onveiligheid oproepen, meent Soest Alarm. Het geplande over dekte zwembad met sporthal moet er nooit komen, gezien het verwachte jaarlijkse exploitatietekort van mini maal 800.000,- gulden. Voor het Soes ter Natuurbad en de Turf samen is het jaarlijkse tekort ongeveer 600.000,- gulden. Na het mooie weer in mei kan niemand meer beweren dat er geen behoefte is aan een open zwembad, aldus Soest Alarm. Er kwamen inmiddels meer dan 22.000 bezoekers. Realisatie van het overdekte bad aan de Soesterengweg betekent dat Soest het in de toekomst zal moeten doen zonder buitenbad. De wethouder van ruimtelijke ordening verzekerde dat er binnen de bebouwde kom, vanwege de geluidhinder, geen plaats te vinden is waar een buitenbad kan worden aangelegd. In verband met het grote exploitatietekort van het overdekte zwembad is het zo goed als zeker dat het Soester Natuurbad zou moeten worden gesloten. Wanneer we in Soest een volwaardig overdekt zwembad wensen, dan zou dat het beste op het terrein van het Soester Natuurbad kunnen worden gebouwd. In Driebergen bestaat ook een gecom bineerd binnen/buiten-zwembad; daar komen jaarlijks 420.000 bezoekers, en dat moet in Soest ook mogelijk zijn, vindt de actiegroep. Mensen die geen brief krijgen en toch bezwaar willen ma ken kunnen voor inlichtingen en for mulieren 21850 bellen. Soesterbergsestraat 51 Soest Van Ede, Van Ede, Van Ede ik zeg het U ook toch weer heden. Mijn ruit was kapot en U was er weer vlot daarom ben'k over U zo tevreden! dezelfde bezwaren. "Mede op grond van dit eerdere besluit is het huidige project onbegrijpelijk," aldus de brief. Dooper roept het College dan ook na mens alle betrokkenen op nog eens goed te overwegen waarom het project aan de Stadhouderslaan is afgewezen en die overwegingen te betrekken bij de beoordeling van het nieuwe project. B. W. moeten volgens hem ook de be langen van de Lindenhof-bewoners la ten prevaleren boven die van Ahold en Vahstal, en verkeersveiligheid boven commerciële belangen. "De politiek is hiervoor verantwoordelijk," aldus de heer Dooper, die naast de Ahold-direc- tie ook alle gemeenteraadsleden heeft geïnformeerd om "lichtvaardige be sluitvorming" te voorkomen. In verband met de verkeersomleiding ten gevolge van de werkzaamheden voor de doortrekking van de Konings weg geldt tot eind juni een aantal tijde lijke verkeersmaatregelen in dat ge bied: Een stopverbod voor de rijde van de oneven huisnummers geldt voor het ge- deelte Van der Weijdenstraat tussen Obrechtstraat en Insingerstraat, vooi het gedeelte Insingerstraat tussen Van der Weijdenstraat en Den Blieklaan, en voor het gedeelte Den Blieklaan tussen Insingerstraat en Eigendomweg. Verder geldt een stopverbod voor de rijde van de even huisnummers voor het gedeelte Bosstraat tussen Den Blieklaan en Hertenlaantje. voor de Aanmelden: tel. 1 41 52 De zes fractievoorzitters van de Soester gemeenteraad vormen sa men de "vertrouwenscommissie" die zich gaat bezighouden met de be noeming van een nieuwe burge meester voor Soest, als opvolger van mr. Paul Scholten, die per 1 juli naar Arnhem vertrekt. De zes hebben af gelopen maandag voor het eerst de koppen bij elkaar gestoken en zich zelf de opdracht gegeven een "pro fielschets" samen te stellen, waaraan de nieuwe eerste burger zou moeten voldoen. De commissie bestaat dus uitslui tend uit heren: Kees Verheus (CDA), Bert Krijger (WD), Ray- mond van Gelder (PvdA), Jan Vis ser (PS), Adriaan Pothuizen (D66) en Wiebe Meilof (GPV/SGP/ RPF). Afgesproken is dat CDA- fractievoorritter Kees Verheus als woordvoeder zal optreden. De com missie zal ook in nauw kontakt staan met de Commissaris van de Konin gin in Utrecht, mr. Beelaerts van Blokland, die bij de burgemeesters benoeming een belangrijke rol speelt. Dat is namelijk geen zaak van de ministerraad, omdat Soest daar voor te klein is. Wethouder drs. Günther Plomp, lo coburgemeester, zal in de komende maanden de functie van burgemees ter waarnemen tot de nieuwe func tionaris zal rijn benoemd. Algemeen wordt verwacht dat die benoeming niet al te lang op zich zal laten wach ten - hooguit enkele maanden. In de Staatscourant heeft vorige week de officiële advertentie ge staan, waarin kandidaten voor het burgemeesterschap van Soest wor den opgeroepen. Naar verluidt zou er inmiddels al sprake rijn van "heel wat" reacties. Een onbekende dader heeft in het weekeinde ingebroken in een woning aan de Soesterbergsestraat. Hij kwam het pand binnen door een gaatje te bo ren in een van de serredeuren. De buit bestond uit enkele kunstvoorwerpen: een schilderij van 400 gulden, een schil derij van 10.000 gulden en een antieke klok van 25.000 gulden. Poging tot doodslag ten laste gelegd "Miami Vice"-achtige taferelen heb ben zich vrijdagavond afgespeeld bij de achtervolging van een 32-jarige Soester, die aan de politie trachtte te ontsnappen. Dat lukte hem uiteinde lijk niet, al was het pas in Bilthoven dat hij kon worden ingerekend. De man reed zo gevaarlijk dat hij na zijn aan houding direct werd voorgeleid, waar bij hem o.a. poging tot doodslag ten laste werd gelegd. Het avontuur begon op de Smitsweg, waar politiemannen (in een onopval lende auto op surveillance) de man in een Mercedes zagen rijden. Hij slinger de daarbij opvallend heen en weer. De politie gaf hem een stopteken, maar dat ,negeerde hij. Even later stopte hij wel, maar toen de politiemannen op hem af kwamen scheurde hij langs hen heen en verdween met grote snelheid in de rich ting van de Koningsweg. Met een vaart van 140 km/u en meer reed hij door de stoplichten bij Dalweg en Vrijheidsweg en vervolgde rijn weg met een "bloed gang", aldus de politie, via Dorrestein- weg en Wieksloterweg naar de Biltse- weg. Inmiddels was de achtervolging overge nomen door "echte" politieauto's. Op de Biltseweg ging de Mercedes met 150 km/u via een vluchtheuvel langs stil staande auto's, die voor het rode ver keerslicht stonden te wachten. De man probeerde door plotseling te remmen de politiewagen te beschadigen om zijn achtervolgers af te schudden, die hij bij die gelegenheid vrolijk met rijn hand uit het open dak toezwaaide. Op de afslag naar Bilthoven moesten tegenliggers onverhoeds scherp uitwij ken en toen een van de politiewagens eindelijk naast hem reed drukte de be stuurder deze ijskoud van de weg. De politiewagen moest hevig remmen en kwam net voor een boom in de berm tot stilstand. De Mercedes scheurde ver volgens verder door Bilthoven, waar het in verband met koopavond behoor lijk druk was. Dat daarbij geen slachtof fers vielen mag volgens de politie een wonder heten. Met vier politieauto's - twee uit Soest, een uit De Bilt en een uit Zeist - werd de Mercedes tenslotte klem gereden in een Bilthovense straat. De bestuurder werd gearresteerd en naar Soest overge bracht. Tot een blaastest bleek hij niet meer in staat, zodat een arts hem bloed moest afnemen. Hij werd onmiddellijk voorgeleid en gehoord, o.a. op verden kingvan poging tot doodslag, omdat di verse mensen noodsprongen hadden moeten maken om het vege lijf te red den. Bij onderzoek kwam aan het licht dat de man geen rijbewijs had en dat de Mer cedes niet verzekerd was. Bovendien was hij vorig jaar al driemaal gepakt we gens rijden onder invloed en had hij nog een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden te goed. Het lijkt niet onwaarschijnlijk dat daar nog wat bij komt... Op zee gekaakt en licht gezouten Bij ons vakkundig voor u schoongemaakt. Van Weedestraat 149 3761 CD Soest Teletoon 02155 -1 52 88 visspecialiteiten Op de kop 2351 wandelaars - jong en oud - hebben vorige week de laatste etappe van de Soester Avondvier daagse met succes beëindigd. Dat be tekent dat er in totaal slechts 30 uitval lers zijn geweest in deze achtste editie van het wandelfeest, waaraan ook nu weer met veel enthousiasme is meege daan. Op de vijf kilometer deden de jongsten (6-8 jaar) met z'n 590-en mee. De grootste groep onder hen was die van de k.b.s. de Wegwijzer (77). Op de tien ki lometer liepen 1791 deelnemers van 9 jaar of (soms heel wat jaartjes) ouder. De grootste groep was hier die van de o.b.s. Overhees (88). De groep van de Prof. Waterinkschool was trouwens de grootste van allemaal, gerekend over beide afstanden: 159 deelnemers. Overigens waren er dit jaar toch ook weer zo'n 35 deelnemers van buiten Soest, de meesten (16 en 11) uit Baarn en Amersfoort, plus nog een aantal in dividuele deelnemers uit andere plaat sen in de regio. Onder hen ook enkele jubilarissen, zoals de heer A. Fokken uit Bilthoven, die voor de 25e keer liep en alle acht Soester vierdaagsen ook heeft meegemaakt. Ook mevrouw C.H.M. van der Linden uit Zeist maakte de 25 keer vol. De heer H. Krom uit Baarn schreef zelfs de 30e avondvierdaagse op rijn conduitestaat. De jubilarissen werden gehuldigd met een speciale me daille en een bloemetje van de organisa tie. De feestelijke intocht vanaf de Johan- nes Poststraat werd muzikaal omlijst door maar liefst vijf muziekkorpsen, De inwoners van Soesterberg hebben niet alleen te maken met het lawaai van opstijgende of landende vliegtui gen; de geluidsoverlast van de sinds enkele jaren in gebruik zijnde snelweg A28; het vrachtverkeer door het dorp voor de bevoorrading van het militaire Kamp van Zeist, maar tegenwoordig ook nog met het gebruik van de Leus- derheide als militair oefenterrein. De fensie immers besloot dat de heide ge schikt is voor Compagnies Oefen Ter rein (C.O.T.). Dat betekent 48 weken per jaar, iedere werkdag èn drie avonden of nachten per week oefenen met zo'n 30 rups voertuigen die dan starten op circa 150 meter van de woonbebouwing. En wat startende rupsvoertuigen voor indrin gend geluid voortbrengen, tart alle be schrijvingen. En als klap op de vuurpijl heeft Defensie ook nog besloten dat de heide gebruikt mag worden als O.O.T. (Oefenterrein voor "overige" voertui- gen). Een en ander werd uitvoerig besproken tijdens de "reizende" CDA-soos die Soesterberg aan deed. Enkele bestuurs leden van Soesterbergs Belang gaven uiting aan hun gevoeï van hulpeloos heid in deze kwestie. "Er is," zei voorzitter mevrouw Mees, "overleg geweest met Defensie en er rijn democratische beslissingen geno men. Maar dat heeft geen pasklare op lossingen gegeven. De intentie is steeds geweest dat er niet méér lawaai op Soesterberg mocht worden afgestuurd en juist dat gebeurt wel. Er zullen," zo zei ze, "toch echt maatregelen genomen moeten worden, anders loopt het mis". In het gesprek met de CD A-gemeente- raadsleden werd duidelijk dat Defensie het terrein gebruikt in de west/oost- richting. Bij gebruik zuid/noord zou de overlast al wat beperkt worden, maar Defensie is niet te bewegen die veran dering aan te brengen. Een compagnie oefende in het verre verleden zonder rupsvoertuigen; nü met 30 stuks en straks misschien met nog véél meer. Wat weten of wisten de insprekers uit de bevolking daarvan? Men legt zich min of meer uit onwe tendheid neer bij de voorstellen van het ministerie en daar gaat men dan rijn gang. Na inspraak is er immers een "de mocratische" beslissing genomen! Wat avond- en nacht oefeningen voor de nachtrust van de Soesterbergers be tekenen, laat zich niet moeilijk raden. Men vraagt zich in Soesterberg af waar om juist hier, mèt een militair vliegveld, het militair apparaat zo nodig óók met DEZE WEEK BIJ ORIGINELE Voor uw huisdier: LAMSHART 00«-n Doos a 5 kgZZ. Geopend: donderdag en vrijdag 8.00-17.00 uur BIRKSTRAAT 49 - SOEST TELEFOON 02155 -1 24 77 rupsvoertuigen moet oefenen! Het nachtvliegen worden beperkt; het oefe nen met rupsvoertuigen nie! Grafheuvels Gefilosofeerd werd er over de idee dat Defensie op deze manier de gemeente Soest wil dwingen het terrein van de Stompert vrij te geven voor oefeningen. De gemeente voelt daar niets voor in verband met het behoud van de natuur en het feit er een fors aantal historische grafheuvels ligt. Er zal mede namens de CDA-raads- fractie toch nog een poging gedaan worden Defensie op andere gedachten te brengen. Men is er van overtuigd dat een dergelijke overdosis lawaai een Ne derlands burger in vredestijd niet aan gedaan mag worden. Ooit liet een staatssecretaris, die toevallig in Soester berg het lawaai van opstijgende vlieg tuigen meemaakte, de hele woonwijk Ons Belang afbreken en elders herbou wen. Het indringende lawaai van star tende rupsvoertuigen vijf dagen en drie nachten per week is niet minder erg. Verkeer Hoewel zeer lang werd gesproken over deze geluidsoverlast, kwam ook de ac tuele verkeerssituatie in het dorp nog aan de orde. Soesterbergs Belang is er niet gelukkig mee. Ook in dit geval heeft de bevolking kunnen inspreken maar nu de uitvoering ter hand is geno men, blijken er toch nog wat onvoorzie ne problemen te rijn. Sommige wegen en kruispunten worden overbelast en daardoor ontstaan gevaarlijke situaties met namen voor de schoolgaande jeugd. Hoewel, al pratende, bleek dat niet alle problemen opgelost kunnen worden, werden er toch wat voorstellen gedaan. Zo pleitte men voor de afvoer van het zware verkeer via de twee aansluitingen op de Amersfoortsestraat. En verder wordt gehoopt dat bij aansluiting van de A28 op het Zeister Spoor, in ieder geval het militaire verkeer uit het dorp geweerd kan worden. Men wil, als de reconstructie afgerond is, nog eens be zien of enkele verkeersmaatregelen als nog bijgesteld kunnen worden. Tenslotte werd nog gesproken over wo ningbouw en de inlevermogelijkheid van chemisch afval. Beide zaken krijgen de aandacht van de CDA-gemeente- raadsfractie. A.s. zaterdag 10 juni DESKUNDIGE BEGELEIDING AANWEZIG. Dorresteinweg 72a Soest Telefoon 02155-12883 Burgemeester Scholten was een van de mensen die in Overhees het défilé af namen. Foto: Goos van der Wilt. waaronder Soests eigen PVO. Het défi lé, ditmaal in het winkelcentrum Over hees aan de Tamboerijn, werd afgeno men door o.a. burgemeester Scholten, wethouder Plomp, de heer De Vroede van de Sticht Gooise Wandelsportbond en de heren Dazelaar en Krops van de plaatselijke regelingscommissie, die bij zonder veel eer van haar werk had. Tasjes Ook de winkeliers van Overhees had den zich niet onbetuigd gelaten: alle kinderen kregen een tasje met fruit, snoep, een krentebol en een zonneklep. Jammer was alleen dat er enkele hon derden tasjes te weinig bleken te zijn, vermoedelijk als gevolg van het feit dat heel wat wandelende jeugd zich meer dan eenmaal bij het uitdeelpunt ver toonde om een tasje in de wacht te sle pen. Gelukkig kon de groenteman van Overhees de kinderen die er op die ma nier naast grepen een appel ter com pensatie aanbieden. Volgend jaar moet de verstrekking geordender plaatsvin den, aldus organisator Gert Dazelaar. Bijvoorbeeld op vertoon van de start kaart. Alle deelnemers kregen overigens een certificaat in het kader van het Europe se Jaar tegen Kanker, ondertekend door Anton Geesink, en met de aan moediging om gezond te leven. Met 2351 deelnemers trok de Avond vierdaagse dit jaar een kleine 200 deel nemers minder dan in 1988. Dat kwam vooral doordat enkele scholen zich hadden afgemeld, in verband met kam- peerweken, etc. Ook de route was dit jaar wat anders dan vorige jaren: er werd meer in de bebouwde kom gelo pen en wat minder in het buitengebied. De organisatoren waren overigens bij zonder tevreden over het evenement, dat ook dit jaar weer zonder wanklan ken werd afgesloten. Winkelpromenade Laanstraat 95-97 - Baarn Tel. 02154-133 87 Het aanbod in van de Soester jgjjj NVM-makelaars NVM vindt U op pagina 10 en 11 GEBRUIKT OF NIEUW KOPEN NIET VOORBIJ LOPEN! ALLE MODELLEN Grote gevarieerde voorraad OCCASIONS en HOGE INRUILPRIJZEN LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155 - 21719 1/fl lil L ||L (werkplaats woonhuis) Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600

Soester Courant | 1989 | | pagina 1