ZÉÉR THUIS ENNIS NIC VAN DAM Prima 11e Super van Doornloop 'Ballonhal' voor tennispark De Harskamp WOENSDAG 14 JUNI 1989 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 28 TENNIS active soorts Record-aantal deelnemers aan open tennistoernooi Soest-Zuid BASKETBAL Fraaie bokaal voor Red Stars Wie vergelijkt leest de Soester Courant Drie gravelbanen van oktober tot april overdekt Soest-Zuid op nippertje kampioen TENNIS Goede prestaties L.T.C. Soest Na-competitie Red Stars succes Alhoewel de weergoden in aanvang niet hun medewerking schenen te wil len verlenen aan de 1 le editie van de Super van Doornloop, klaarde het weer kort nadat loco-burgemeester Plomp het startschot gelost had, gelukkig op, en konden de organisatoren Super van Doorn en Atletiekvereniging Pijnen burg opgelucht ademhalen. Klokslag half 7 vertrokken, precies op schema, de jongens van de basisscholen voor hun wedstrijd over 1 Engelse Mijl, ofte wel 1609 meter. Maar liefst 14 scholen waren aan de start verschenen, die allen de sportieve handschoen op gepakt hadden, om te strijden om het officieus kampioenschap van Soest. Jelle Huizinga van De Schakel kwam op het Klaarwaterparcours het beste uit de voeten en liet een tijd van 5.28 noteren. Hij werd gevolgd door Asis Yatim van de Wethouder de Haanschool uit Soes- terberg in 5.30, terwijl Ecevit Kurt van de Desmond Tutu School een 3e plek bereikte in 5.45. Het algemeen klasse ment van de scholenteams, die elk uit 5 leerlingen bestonden, werd bij de jon gens met overmacht gewonnen door De Schakel, gevolgd door De Bron en de Desmond Tutu School. Kort nadat de jongens hun wedstrijd beëindigd hadden, was hel de beurt aan de meisjes van de basisscholen. Hier stonden 11 scholen aan de start, met het doel de Engelse Mijl zo snel mogelijk af te leggen. Lisa v.d. Berg van de Prof.J. Waterinkschool slaagde daar het beste in, en werd hier 1 e in 5.58, op korte af stand gevolgd door Ulrike v.d. Lee van de Regentuuter in 6.01 en Karin van Koningsbrugge van de Achtbaan in 6.10. Op het ereschavot mochten daar na de meisjes van de basisscholen de ereprijzen in ontvangst nemen van de voorzitter van AV Pijnenburg, John Steentjes, die de le prijs dit jaar kon overhandigen aan de Regentuuter. Op de 2e plaats legde beslag de Savornin Lohman school, terwijl de 3e plaats weggelegd was voor de Achtbaan. Daarna werd de prestatieloop voor scholieren van de Basisschool over 1 Engelse Mijl weggeschoten, waaraan door zeer veel leerlingen werd meege daan. In de tussentijd konden de mee gekomen ouders, leerkrachten en het overige aanwezige publiek, dat lang zaam maar zeker het wedstrijdterrein bevolkte, zich vermaken op de braderie van Super van Doorn. Behalve dat men zichzelf kon trakteren op ijs, frisdrank etc. was er ook gelegenheid om demon straties van het Super van Doorn team te aanschouwen, alsmede ambachtelij ke houtsnijwerkkunst. Middelbare Scholen Dit jaar was er een verheugende stijging te noteren bij het aantal deelnemers van de middelbare scholen. Ook zij liepen in het kader van het kampioenschap van Soest 1 ronde op het Klaarwater parcours, dat dankzij de bereidwillig heid van de omwonenden weer geheel autovrij was. Abdes Belarbie van de Scholenge meenschap Eemland was bij de jongens tot aan de laatste meters in een fel ge vecht gewikkeld met Niels Strik van het Baarns Lyceummaar wist de zege toch veilig te stellen in 4.43. Niels Strik no teerde 4.44. Robert van Loon, ook van het Baarnsch Lyceum,werd 3e in 4.58. Het scholen klassement werd bij de jon gens duidelijk gewonnen door het Baarnsch Lyceum, voor het Griftland College, dat met maar liefst 7 teams ac te de precense gaf, en de MAVO Soest. Bij de meisjes wat het Ingeorg Blaauw van het Griftland College, die overtui gend de 1609 meter won in een tijd van 5.58, gevolgd door medescholiere Sa- bine van Rossenberg in 6.00. Op de 3e plaats eindigde Renee Punt van Het Baarnsch Lyceum in 6.02. Het Grift land College werd bij de meisjes over tuigend winnaar van het scholenklase- ment, gevolgd door het Baarnsch Ly ceum en MAVO Soest. De recreatieloop over Mijl werd het snelst afgelegd door Toni Bottema uit Baarn in 4.57, op enige afstak gevolgd door Valentijn Roest, die 5.35 noteer de, vlak voor Dinie v.d Berg, die als le dame eindigde in 5.38. Mart van Hal werd hier 2e dame in 5.41. Edo Wester beek kwam op de 3 Mijl het snelst uit de voeten met een tijd van 19.24. Volksloop Als sluitstuk van de Super van Doornloop stond de Volksloop over 5 Mijl op het programma, waaraan weer vele bekende lopers en loopsters uit Soest en omgeving deelnamen. Na de eerste ronde gaven een 3-tal lopers de toon aan, te weten Hans van Wegen van AV Thriathlon uit Amersfoort, Jaap v.d. Berg en Erik Bos, beiden van AV Pijnenburg. Op korte afstand werden zij gevolgd door Paul v.d Brink, Bert van Velzen (allebei AV Pijnenburg) en Jack Belt (Triathlonvereniging De Schieter). Bij de dames was het duidelijk Henny Pot, ook weer van AV Pijnenburg, die bij afwezigheid van Adri v.d Zon (lichte blessure) de toon aangaf. Bij het ingaan van de 3e ronde had Hans van Wegen al een gaatje geslagen van zo'n 10 sekon- den (tussentijd 9.56), hetgeen naar la ter bleek beslissend zou zijn. Jaap v.d Berg en Erik Bos gaven ten opzichte van elkaar geen krimp, terwijl zij op hun beurt per ronde meer afstand namen van de rest van het loopgezelschap. Hans van Wegen slaagde erin zijn voor sprong steeds verder uit te bouwen en stevende regelrecht op een welverdien de zege af in 25.20. Jaap v.d. Berg en Erik Bos vochten bei den verbeten om de 2e plaats, een strijd, die uiteindelijk in het voordeel van Jaap v.d. Berg uitviel in 25.55. Erik Bos liet 25.58 voor zich afdrukken. Op de 4e plaats eindigde Jack Belt, die in de laatste meters nog alle moeite had met de voluit sprintende Paul v.d. Brink. Jack bleef hem slecht 1 sekonde voor. Beide lopers noteerden resp. 27.05 en 27.06. Bij de dames ging de zege onbedreigd naar Henny Pot, die een tijd noteerde, die iets boven de 30 minutengrens lag 30.21Op de 2e plaats eindigde clubge note Gerrie den Oude in 32.17 terwijl Elly Moerman van dezelfde vereniging 3e werd in 33.19. Al met al een bijzon der geslaagd sportief evenement, mede dankzij de medewerking van omwo nenden, politie, gemeente, en EHBO. Hieronder in het kort nog de uitslagen: basis-scholen jongens Individueel 1. Jelle Huizinga, De Schakel 5.28. 2. Asis Yatim, Weth. de Haansch 5.30. 3. Ecevit Kurt, Desmond Tutu school 5.45 Meisje Individueel 1Lisa v.d Berg Prof. Waterinkschool 5.58 2. Ulrike v.d Lee De Regentuuter 6.01 3. Karin v. Koningsbrugge De Acht baan 6.10 Teams 1De Regentuuter 2. Savornin Lohmanschool 3. De Achtbaan 4. Montessorischool 5. De Schakel 6. Prof. Waterinkschool 7. Insingerschool Op het tennispark aan de Bosstraat in Soest wordt het komende weekeinde weer het traditionele open toernooi. Vanaf zaterdag 17 juni tot en met de finaledag, zondag 25 juni, worden maar liefst 428 wedstrijden gespeeld, wat een record is voor de tennisvereni ging Soest-Zuid. Met acht banen ter beschikking en voor het eerst verlichting op al die banen denkt de wedstrijdleiding die enorme klus te klaren. Het toernooi staat weer onder leiding van Otto Zoetelief, geas sisteerd door Alfred Helmink, Ton Meijer en Roel van Hooydonk. Zij voorzien niet al te grote problemen met de planning, omdat de ervaring heeft geleerd dat veel wedstrijden ook door deweeks overdag gespeeld kunnen worden. Een vervelende taak is het voor de wed strijdcommissie om ruim 70 tennislief- hebbers te moeten berichten dat zij van wege de enorme belangstelling niet in geloot konden worden. Al jaren heeft het toernooi op Soest-Zuid aantrek kingskracht, vooral vanwege de gezel ligheid. Niet alleen de aantallen zijn overweldi gend, ook het niveau van de deelnemers is wederom sterker dan voorgaande ja ren. Dat is te danken aan het feit dat de B- en C-klassen zijn onderverdeeld in de categorieën B1B2, C1 en C2. Bij de heren is titelverdedigervEdwin Baan uit Waddinxveen als eerste geplaatst; bij 8. De Bron 9. Desmond Tutuschool 10. Groen v. Prinstererschool 11. Zonnedauw Middelbare Scholen Jongens Individueel 1 Abdes Belarbie Scholengemeenschap Eemland 4.43 2 Niels Strik Baarnsch Lyceum 4.44 3 Robert v. Loon Baarnsch Lyceum 4.58 Teams 1 Baarnsch Lyceum 2 Griftland College 3 MAVO Soest Meisjes Individueel 1 Ingeborg Blaauw Griftland College 5.58 2 Sabine v. Rossenberg Griftland Col lege 6.00 3 Renee Punt Baarnsch Lyceum 6.02 Teams 1 Griftland College 2 Baarnsch Lyceum 3 MAVO Soest Volksloop over 5 Mijl Heren 1. Hans v. Wegen AV Triathlon 25.20 2. Jaap v.d Berg AV Pijnenburg 25.55 3. Erik Bos AV Pijnenburg 25.58 4. Jack Belt De Schieter 27.05 5. Paul v.d Brink AV Pijnenburg 27.06 6. Bert v. Velzen AV Pijnenburg 27.30 7. Jos Hofmans Altis 27.58 8. Gijs Egbers BAV 28.00 9. Jeroen Majoor AV Pijnenburg 28.10 Overige Soestenaren 10 Frans Rauch BAV 28.52 13 Jan v.d. Lee AV Pijnenburg 29.20 18 Hans Smit AV Pijnenburg 29.52 20 Jan Westerbeek AV Pijnenburg 30.10 25 Cobus v. Limburg AV Pijnenburg 30.57 26 Rob Jansen AV Pijnenburg 30.57 29 Ruud Ambags AV Pijnenburg 31.10 33 Kees v.d. Kop AV Pijnenburg 32.00 Dames 1 Henny Pot AV Pijnenburg 30.21 2 Gerrie den Oude AV Pijnenburg 32.17 Elly Moerman AV Pijnenburg 33.19 de dames geldt dat voor Mariska van Drooge uit Hilversum. Door de deelname van een nieuwe ge neratie jeugdige en talentvolle deelne mers belooft het ook een zeer interes sant toernooi te worden. De voortreffe lijke competitieresultaten van veel van die jongeren staan daar borg voor. Met name zal worden uitgekeken naar het optreden van John van Lottum uit Hoogland. Deze talentvolle speler, die reeds uitgebreide ervaring in Frankrijk heeft opgedaan, is pupil van ons natio nale tennis-internaat. Het tennispark van Soest-Zuid, dat door wegopbrekingen wat moeilijker bereikbaar is dan normaal, nodigt be langstellenden uit de wedstrijden te ko men volgen en te genieten van het ge zellige sfeertje dat bij zo'n toernooi past. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 2 12 97 VAN WEEDESTRAAT 16. SOEST TEL 13473 Member of the International Sports Group Foto: Goos van der Wilt. De Red Stars adspiranten hebben na een fraaie tweede plaats in de competi tie in een sterk bezet toernooi bij Jum pers in Den Haag beslag weten te leggen op de le plaats. De adspiranten van Hurricanes en Jum pers werden makkelijk verslagen. Ook de adspiranten van Lokomotief hadden geen moeite met deze tegenstanders, dus de finale werd een titanenstrijd die in de laatste seconde van de wedstrijd werd beslist door een lay-up van Frans van de Berg. Eindstand 31-30. Seniorenteam Twee seniorenteams deden in Amstel veen mee bij NEA aan een toernooi. Het tweede herenteam moest de wissel beker verdedigen, die zij vorig jaar, zei het in een andere bezetting, wisten te winnen. Het gelukte het jeugdige he renteam net niet, doch een fraaie twee de plaats was ook een goede prestaties. Hieraan vooraf speelden de 'oudjes' van Red Stars ook hun toernooi. De Soesters, eind dertigers en begin veerti gers, scoorden er goed op los en wisten met overmacht de eerste plaats te beha len. Inzet en enthousiasme waren de wapens waarmee heren 6 van Red Stars het toernooi wist te winnen. Voetbaltoernooi Het jaarlijkse door Red Stars georgani seerde voetbaltoernooi is ook dit jaar weer een groot succes geweest. De win naar van vorig jaar, het All Star team (een combinatie spelers/speelsters van Red Stars) moesten dit jaar genoegen nemen met de zesde en tevens laatste plaats. Ook de Eede Boys, de Visser Boys, L.Z.D.B. en het vijfde Red Stars heren team waren weer present. Dit jaar ging de eerste plaats naar BDC-handbal, dat ook voetballend zijn mannetje stond. De prijzen, bestaande uit ijstaarten, fruitdozen en worsten werden na afloop door Rinus Valk uitgereikt aan alle deelnemende teams, waarbij uiteraard het gezelligheidskarakter voorop stond. Welpen De welpen vertrokken zaterdagoch tend met veertig spelertjes en hun bege leiding in een bus richting Barendrecht om daar deel te nemen aan een toer nooi. Het is een onvergetelijke dag ge worden en de welpen wisten twee derde plaatsen en een fraaie eerste plaats mee naar huis te nemen. Het eerste team van Soest-Zuid is afge lopen zondag na een zeer spannende wedstrijddag toch nog kampioen ge worden in de derde klasse en promo veert daarmee naar de tweede klasse. Het team dat bestaat uit Mariëlle van Soest, Alida van de Hoek, Maarten Jonkheim, Peter Brouwer en Frits Vaartjes moesten met 8-0 winnen van tegenstander Odijk maar tevens moest de andere kampioenskandidaat Mont- foort twee partijen verliezen van S.T.V.U. uit Utrecht. Eigenlijk geloofde niemand er meer in dat een kampioenschap nog mogelijk was maar de motivatie en het pure geluk waren voor Soest-Zuid. Het talrijke pu bliek dat eigenlijk was gekomen om het eerste team van Soest-Zuid moreel te steunen bij het te verwachten missen van de kampioenstitel raakte in extase toen de ene partij na de andere door Soest-Zuid gewonnen werd. Alleen Mariëlle van Soest had het nog even moeilijk, maar won haar partij uit eindelijk in drie sets. Nadat de dames- dubbel ook gewonnen werd met een tie-break in de tweede set, zat iedereen op het puntje van z'n stoel omdat ook al bekend was geworden dat Montfoort reeds een partij had verloren. Toen bleek dat Montfoort tegen S.T.V.U. zelfstweede wedstrijd ver loor, moest Soest-Zuid met 8-0 winnen om zich kampioen te noemen. En dat gebeurde. De laatste gemengd- dubbel van Alida van de Hoek en Frits Vaartjes werd met 6-4 en 6-4 gewon nen en nu kan dit team zich gaan voor bereiden op de volgend jaar te spelen tweede klasse, een afdeling waaruit zij vorig jaar degradeerden. Ook was het een heugelijke dag voor het Juniorenteam van Soest-Zuid dat Boven vlnr. Peter Brouwer, Maarten Jonkheim. Onder: Mariëlle van Soest, Alida van de Hoek en sponsor Gerrit de Groot, Frits Faatjes ontbreekt op deze foto. dit jaar voor het eerste deelnam aan de landelijke competitie. Het kampioen schap dat reeds enige weken in de lucht zat is een feit geworden. Tegen de ver eniging Woestduin uit Doorn werd met maar liefst 8-0 gewonnen zodat ook dit junioren team volgend jaar uitkomt in de tweede klasse maar dan van de juegdcompetitie. Dit talentvolle team dat bestaat uit Saskia Huizinga, Floortje Brouwer, Sander de Groot en Maarten Zoetelief werd evenals het eerste senio renteam door Boutique des Fleurs in de bloemetjes gezet en er ontstond een spontaan feest op het park aan de Bos straat. Dat typische wedstrijdsfeertje blijft trouwens nog wel even hangen omdat aanstaande zaterdag het grote open-tournooi begint. De uitslagen van afgelopen zondag Landelijke competitie: Soest-Zd. 1-Odijk 8-0 Festina-Soest-Zd. 2 7-1 Griffenstein-Soest-Zd- 3 8-0 Soest-Zd. 4-Weldam 0-8 Odijk-Soest-Zd. 6 6-2 Soest-Zd. 7-Vechtlust 3-5 Soest-Zd. 8-Hooglanderveen 4-4 Herencompetitie: Lopik-Soest-Zd. 1 5-1 Soest-Zd. 2-Eemnes 2-4 Juniorencompetitie: Soest-zd-Woestduin 8-0 Hoewel voor een aantal competitie teams aanstaande zondag nog inhaal wedstrijden op het programma staan, zijn nu reeds in de zondagcompetitie de eerste kampioenen bekend. De twee in de vierde klasse uitkomende teams van de L.T.C. werden kampioen en promoveren naar de derde klasse. Soest 5 speelde 4-4 gelijk tegen de naas te concurrent Shot 4. Het team, be staande uit Barbara Berg, Molou Ros, Jan Willem Hovestad, Arnout Voogel en Edwin Ros heeft een prima seizoen achter de rug. Ook Soest 6 speelde 4-4 gelijk, hetgeen genoeg was voor het kampioenschap. Ook hier een felicitatie voor dit team, bestaande uit Esther van de Bolt, Mar jolein Havenkamp, Pieter van de Lin den en R. v.d. Schoot. Het eerste team van de L.T.C.Soest moet volgende week nog een inhaalwedstrijd spelen. Afgelopen zondag verloren zij van Joy Mozaick 3 uit Amsterdam met 5-3. Het jeugdige tweede team kan kam pioen worden in de tweede klasse (zij winnen van Bilthoven 1 met 5-3), maar zijn afhankelijk van de inhaalwedstrijd van Odijk. L.T.C.Soest 2 heeft nog één punt nodig. Het eerste derde klasse team, van L.TC. Soest won met 7-1 van de Nienhof 1 en kan volgende week ook kampioen worden. Het andere derde klasse team, Soest 4, wist zich via een 6-2 verlies tegen ALTAS toch te hand haven. Soest 7, het gemengd 35+ team en het zondag juniorenteam verbleven vanaf het begin van de competitie in de bo venste regionen. Helaas moesten de teams op deze laatste competitiedag enig terrein prijsgeven en eindigen op de tweede plaats. De zaterdagcompetitie is teneinde. Af gelopen zaterdag waren nog een aantal inhaalwedstrijden. De balans opma kend is geen van de gemengd senioren zaterdagteams kampioen geworden of gedegradeerd. Het tweede team had nog tot hel laatst kans om terug te ko men naar de hoofdklasse, maar moest concurrent Weesp I laten voorgaan. Bij de veteranen gold hetzelfde als bij het tweede team. Ook zij kwamen slechts 1 punt tekort voor het kampioenschap. Bij de herencompetitie was het kommer en kwel. Het eerste herenteam wist zich nipt te handhaven. Het tweede en derde team moeten volgend jaar in de derde klasse proberen het verloren terrein te rug te veroveren. Ook bij de zaterdagjunioren heerste er een mineur stemming. Junioren 1 de gradeerde uit de hoofdklasse. Heel jammer, dat na jaren de L.T.C. Soest volgend jaar niet meer in deze hoogste klasse is vertegenwoordigd. Junioren 3 en 6 degradeerden eveneens uit respectievelijk de tweede en de der de klasse. De overige teams wisten hun plaats te handhaven. De Soester basketbalvereniging startte dit jaar een nieuwe evenement, name lijk een na-competitie, omdat de regu liere competitie meestal eind rrlei is af gelopen en diverse teams nog veel be hoefte hebben om in wedstrijdverband een balletje te gooien. Er was vanuit de kern Utrecht/Amersfoort een prima belangstelling. Twintig herenteams en een zestal jeugdteams deden mee aan deze competitie, die een totaal andere puntentelling kent dan de normale jaar lijkse competitie. Sterkere teams hebben een handicap als ze tegen zwakkere teams uitkomen om zodoende toch een reëel beeld te krij gen van de eindstanden. Na zes speel avonden zijn inmiddels bij de senioren de vier finalisten bekend, die komende zaterdag op de finaledag er alles aan zullen doen om de eerste plaats in de wacht te slepen. De Soester vereniging heeft het er niet slecht vanaf gebracht, want drie van de vier finalisten zijn Red Starsteams, hoewel het vijfde heren team zijn plaats zal afstaan aan de num mer twee, omdat dit Red Stars team al een toernooi elders had lopen. Hierdoor zullen vanaf vijf uur aan staande zaterdag de volgende teams strijden om de fraaie bokaal, beschik baar gesteld door Corps '80. Het eerste Red Stars herenteam is er in geslaagd om poulewinnaar te worden en zij zul len het op moeten nemen tegen BC Utrecht als poulewinnaar, het Amers- foortse Crackerjacks en het Red Stars juniorenteam. Derhalve drie rayon teams van de senioren en ook het Soes ter jeugdteam speelt op rayonniveau, waardoor er sprake zal zijn van zeer goed en spannend basketbal. Na af loop, om acht uur is er dan nog een bas ketbalgala, waarbij onder andere diver se spelers kunnen strijden om de beste driepunter en de beste vrije worpspe cialist alsmede de beste duncker. Hierna zal om half tien het geheel wor den afgesloten met de prijsuitreiking, gedaan door de heer Oost van Corps '80, die mede dit toernooi financieel heeft mogelijk gemaakt. De Harskamp, het tennispark aan de Dorresteinweg dat in de loop van vijf jaar is uitgegroeid tot een van de fraai ste tennis-acconimodaties in de wijde omtrek, krijgt dit najaar een opmerke lijke voorziening. In september wordt begonnen met de constructie van een zogenaamde "ballonhar, die drie van de acht gravelbanen zal overdekken. Deze banen zullen daardoor ook in het winterseizoen volop bruikbaar zijn. De hal bestaat uit een dubbelwandige "bal- Ion" die door overdruk in de juiste stand blijft. In de hal komt ook verlich ting en verwarming. De afmetingen van het gevaarte zijn 36 bij 51 meter, met een hoogte van 11 meter. Eigenaar John van Harskamp van het riant gelegen tennispark is bijzonder in genomen met het feit dat de gemeente na aanvankelijke tegenzin nu de bouw vergunning heeft afgegeven. "Ik ben er drie jaar voor bezig geweest, maar nu is het gelukkig zo ver." Volgens voorschrift van de gemeente mag de ballonhal er alleen staan in de periode van oktober tot en met maart. In de zomermaanden wordt de ballon opgevouwen en opgeborgen. Er staan inmiddels in Nederland al zo'n honderd van dergelijke tennishallen, schat Van Harskamp. De constructie - een produkt van "Poly" - wordt overi gens voor allerlei toepassingen ge bruikt, ook in de industrie. De ermee opgedane ervaringen zijn zonder uit zondering positief. Van Harskamp is bijzonder blij dat de hal er komt. Hij heeft het tennispark in de afgelopen jaren een vooraanstaande plaats weten te geven en is trots op de luisterrijke accommodatie, die met veel groen en waterpartijen is "uitgerust". De ballonhal krijgt trouwens ook een overdekte verbinding met het clubhuis. De drie gravelbanen blijven door de ballon dus ook in de wintermaanden bespeelbaar. Het voordeel is volgens Van Harskamp vooral dat gravel geen aanpassingsmoeilijkheden met zich meebrengt. "Het speelt veel plezieriger dan kunststof, omdat het beter is voor de gewrichten." Al veel recreatie-tennissers hebben de weg naar De Harskamp weten te vin den, maar ook clubs houden er graag hun competitie-trainingen, zoals o.a. het Amersfoortse Aha, de toonaange vende tennisvereniging in de regio. Van Harskamp biedt de overdekte banen Zo komt de ballonhal in het tennis park te staan. straks aan tegen een "zeer concurrre- rende" prijs: voor de hele winterperio de betaalt men f 650 per baan per uur (overdag), of f 750 voor de avonden en de weekends. "We zijn al aardig volge boekt," aldus Van Harskamp. Wie be langstelling heeft moet er dus snel bij zijn. Het tennispark is bereikbaar onder tel. 14106. Foto: Goos van der Wilt. John van Harskamp. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433

Soester Courant | 1989 | | pagina 28