WEDE AUDIO RACK 499: •H0F Soest zwaait burgemeester uit HOLLANDSE NIEUWE Milieuvereniging: 'Lobby van leidt tot broddelwerk Nieuwe gemeente Gracht II' CD A-fractie Soest: 'Geluidsoverlast Soesterberg neemt wel degelijk toe' Gevraagd VASTE INVAL VAKANTIE LOPERS Afscheid met kritische ondertonen HET VLEESCENTRUM VARKENS HAASJES VARKENS SCHOUDER ROLLADE 1950 95° RUUD SMIT GLAS HANDEL Koningsweg a.s. vrijdag in gebruik! Woede over ommezwaai provincie Wel planologisch voorbehoud Provinciebestuur alsnog akkoord met transactie industrieterrein Brandweer redt varken uit gierput Fracties geven groen licht voor profielschets burgemeester Jongen berooft fietsende vrouw Fietser gewond na botsing met bus Brief aan Defensiecommissie Tweede Kamer F H Pony's op hol door treintoeter H6NS WESTERHOF Soester Courant schoenen SCHOEN-ADVISEURS ONROEREND GOED AUTO VAN DOORN HONDA EEH In twee etappes heeft Soest burge meester Paul Scholten vorige week uitgeluid. De eerste vond donderdag middag in Beukendal plaats, waar een buitengewone raadsvergadering werd gehouden. Daar kreeg Scholten o.m. de gouden erepenning van de gemeen te Soest uitgereikt, "s Avond was de bevolking in de gelegenheid om - eveneens in de sporthal - afscheid te nemen van haar eerste burger. Tijdens de middagbijeenkonist werd de burgemeester officieel toegespro ken door o.a. wethouder (locoburge meester) Günther Plomp, CDA-frac- tievoorzitter Kees Verheus en ge meentesecretaris Wim de Kam. Wat daarbij opviel was dat de sprekers kri tische ondertonen aan het adres van de scheidende burgervader niet schuwden. Plomp vergeleek hem met een voet baller die in zijn enthousiasme de bal wel eens te ver voor zich uitspeelde, waardoor een andere partij kon "overnemen". Verheus wilde niet de indruk wekken dat het College, de raad en de bevolking "radeloos, rede loos en reddeloos" achterbleven en schetste hem als een zó gedreven mens dat het de raad wel eens te gortig was. De Kam was ervan overtuigd dat het zowel voor Soest als voor Schotten zelf goed was dat hij wegging. Uiteraard kreeg de burgemeester ook de nodige lof toegezwaaid, waaruit was op te ma ken dat de "mens Scholten" in Soest een heel positieve indruk achterlaat. Kunst en paling Behalve de gouden erepenning van Soest ontving Scholten uit handen van zijn voorlopige plaatsvervanger Plomp ook een tweetal kunstig gemaakte var kentjes als afscheidsgeschenk van het gemeentebestuur. Namens de ambte naren bood gemeentesecretaris De Kam een fraai ingelijste "artist's im- pression" van het nieuwe gemeentehuis aan en de burgemeester kreeg zijn eigen portret in honderdvoud, een kunstwerk van Ton Paauw, aangeboden door Jan Visser. Van zijn collega Groen uit Bun schoten had hij 's morgens al een hoe veelheid paling thuisbezorgd gekregen. Burgemeester Scholten bood "locoV DEZE WEEK BIJ Kilo Kilo Geopend: donderdag en vrijdag 8.00-17.00 uur BIRKSTRAAT 49 - SOEST TELEFOON 02155 -1 24 77 Plomp tenslotte de ambtsketen en de voorzittershamer aan. Elders in deze krant een uitvoeriger verslag van de ge beurtenissen tijdens de middagbijeen komst. De buitengewone raadsvergadering werd bijgewoond door enkele honder den genodigden uit allerlei geledingen van de Soester samenleving. In de tot raadszaal omgetoverde sporthal be volkte een flink deel van het ambtena renkorps de tribune en uiteraard waren er naast familie en vrienden van het burgemeestersechtpaar ook vertegen woordigers van de provincie, het ge west en andere gemeenten. De raadsle den zaten in een gelegenheidsopstelling achter "groene" tafels, waarmee de Soester kleuren werden aangeduid. De reclameborden in Beukendal waren kies bedekt met vlaggen: niet alleen de Soester en verschillende Nederlandse driekleuren, maar ook de vlaggen van de Verenigde Staten (Titusville), Polen (Kozle) en West-Duitsland (Soest). Commentaar Na afloop kon men in een ander deel van de sporthal persoonlijk afscheid ne men van burgemeester Scholten en zijn vrouw. Er ontstond een lange rij, die al leen werd onderbroken door een "ko mische act" van enkele ambtenaren - "een selecte, kritische edoch loyale groep," zoals gemeentesecretaris De Kam hen annonceerde - waarin de toehoorders konden meeluisteren naar het soms weinig vleiende commentaar op het verloop van de raadsvergadering na Scholtens vertrek. Scholtens stem die klonk (van een bandje) was daarin kunstig vervlochten, tot hilariteit van de toehoorders. Zo passeerden o.a. de dienstauto-met-chauffeur die Scholten graag wilde, het feit dat hij altijd in een huurhuis bleef wonen, zijn bezoek aan Polen en de kubussen bij het nieuwe raadhuis de revue. 's Avonds maakten enige honderden "gewone" Soesters gebruik van de gele genheid om de burgemeester en zijn echtgenote vaarwel te zeggen. Het bur- gemeesterspaar werd te voet ingehaald door PVO, dat hen van het politiebu reau naar de sporthal begeleidde onder opgewekte klanken. Zwembroek en kanarie Bij de feestzaal werd het gezelschap op gewacht door enkele bestuursleden van de nieuwe vereniging "Vrienden Soes ter Natuurbad", die de burgemeester een zwembroek aanboden. De vrien denclub die zich inzet voor het behoud van het bad nodigden hem alvast uit voor een bezoekje, waar hij dan "ge past" zou worden ontvangen en zou kunnen kiezen uit binnen of buiten zwemmen, sporten of luieren, in winter of zomer. Scholten kon het gebaar wel waarde ren, evenals de andere geschenken, zo als een gekooide kanarie van de vereni ging Vogel vreugde. De meeste bezoe kers voldeden aan zijn verzoek om geen Op zee gekaakt en licht gezouten Bij ons vakkundig voor u schoongemaakt. 1e Prijs nationale haring-party .visspecialiteiten Van Weedestraat 149 3761 CD Soest Telefoon 02155 -1 52 88 Je dagindeling zelf beslissen fietsen, of wand'len of vissen. Breekt er een ruit dan roep je uit Ook hier kan je Van Ede niet missen! Loco-burgemeester Plomp rover handigt Scholten de gouden erepenning van de gemeente Soest. Foto: Goos van der Wilt. cadeaus te geven, maar een gift ter be schikking te stellen van het Bentinck- fonds. Behalve PVO, dat bij de inkomst een aantal fraaie nummers ten beste gaf, werd de avond ook opgeluisterd door het Groot Gaesbeeker Gilde, dat de burgemeester en zijn vrouw eer betoon de hem te "overvendelen". Het trom petterkorps van het Gilde zorgde voor muziek. Tandemfietsen Aan het slot van de ontvangst konden burgemeester Scholten en Bentinck- fonds-voorzitter Bosman de opbrengst bekend maken van het cadeau: 3348 gulden. Voor dat bedrag zullen tan demfietsen worden aangeschaft, spe ciaal ten behoeve van visueel gehandi capten. Bosman overhandigde de bur gemeester ook een fraaie oorkonde waarin het fonds zijn erkentelijkheid uitspreekt voor zijn aktieve ondersteu ning. Burgemeester Scholten zelf liet tenslot te weten diep onder de indruk te zijn van alle betuigingen van vriendschap en beloofde dat hij de Soesters niet uit het oog zou verliezen, ook na zijn installatie als eerste burger van Arnhem. Vanaf a.s. vrijdagmiddag 30 juni kan het gemotoriseerde verkeer van en naar de wijken Overhees, Klaarwa- ter, Smitsveen, industrieterrein en Soest-Zuid gebruik maken van de doorgetrokken Koningsweg. Met het ingebruiknemen van deze door trekking komt er een einde aan de bijna twee maanden durende ver keerschaos op de rijksweg door Soest. De doorgetrokken Koningsweg is een voorrangsweg. Dat betekent dat het verkeer op de wegen die op dit doorgetrokken stuk uitkomen voor rang moet geven. De milieuvereniging Snestdijk Geen Stankwijk heeft bij de provincie fel ge protesteerd tegen de plotselinge om mezwaai met betrekking tot de goed keuring van het omstreden industrie gebied Nieuwe Gracht II. Eind mei ad viseerden Gedeputeerde Staten nog dat Soest het plan maar moest terug nemen en heroverwegen, maar vorige week is het provinciebestuur van dit standpunt teruggekomen. "Geschokt hebben wij vernomen dat u Gedeputeerde Staten gaan onder pla nologisch voorbehoud alsnog akkoord met het besluit van de gemeenteraad van Soest inzake de grondtransactie/ realisatie-overeenkomst van de ge meente met het bedrijf Foxboro, ten behoeve van de uitbreiding van het be drijfsterrein Nieuwe Gracht. In mei verzochten GS de gemeente Soest het uit januari van dit jaar date rende besluit in te trekken. De inzen ding werd te prematuur geacht, omdat nog onvoldoende duidelijkheid be stond over de aanvaardbaarheid daar van, o.a. gelet op de nog te volgen pla nologische procedures. Nu de gemeente Soest het ontwerp-be- stemmingsplan Nieuwe Gracht II in- Met nogal wat moeite heeft de brandweer vrijdagnacht een varken weten te redden dat per ongeluk in een gierput terecht was gekomen. De vuurbestrijders waren te hulp ge roepen door een boer van het Kerk- pad, die inmiddels zelf al een fors deel van de gier uit de put had weg gezogen en in een tank opgeslagen. De brandweermannen wisten de beer in een hoek te drijven en singel banden om het dier te leggen, waar aan het luidkeels protesterend met de brandweerkraan uit de put werd getakeld. Het 400 kilo zware varken werd vervolgens in een wei gezet. Hoe de brandweermannen er na af loop van het avontuur uitzagen ver meldde het politierapport niet, laat staan hoe ze roken... De fracties in de Soester gemeente raad hebben de concept-profielschets die de zes fractievoorzitters in vier bij eenkomsten hebben opgesteld groten deels onderschreven. De profielschets, waaraan de nieuw te benoemen burgemeester van Soest zou moeten voldoen, wordt in de ko mende raadsvergadering - morgen avond (29 juni) in de brandweerkazer ne - aan de Commissaris van de Ko ningin bekend gemaakt. De fractievoorzitters hebben ernaar ge streefd als raad zo eensgezind mogelijk op te treden. Dat is grotendeels gelukt. Men is van mening dat een burgemees ter wordt gewenst die boven de partijen staat en op een aktuele wijze leiding kan geven aan College en Raad. De gedach- tenwisseling met de Commissaris van de Koningin zal nog een aantal kenmer ken opleveren waaraan de nieuwe bur gemeester moet voldoen. De vertrouwenscommissie die in de raadsvergadering van morgenavond wordt benoemd zal uit de zes fractie voorzitters bestaan. Als voorzitter zal optreden de nestor van de raad, Kees Verheus (CDA). Jan Visser (Progres sief Soest) wordt vice-voorzitter en Bert Krijger (WD) secretaris. De commis sie als geheel kan worden bijgestaan doo de gemeentesecretaris W. de Kam. Verwacht mag worden dat de werkwij ze van de fractievoorzitters ertoe zal lei den dat bij de benoeming zo veel moge lijk rekening wordt gehouden met de wensen van de raad. Dat wordt volgens de fractievoorzitters mede bereikt doordat de raad slechts e£e£n woord voerder heeft aangewezen voor het overleg met de Commissaris. middels in procedure heeft gebracht, waarin onder meer aandacht wordt ge schonken aan alternatieven, aan de be hoefte aan bedrijfsterrein en aan land schappelijke aspecten, ontstaat naar het oordeel van GS een nieuwe situatie. Daarnaast zijn provincie en gemeente geconfronteerd met twee zeer urgente uitbreidingsverzoeken van de ter plaat se reeds gevestigde bedrijven Ferag Ne derland b.v. en Metaverpa b.v.. Het provinciebestuur heeft bij deze beslis sing het economisch belang en het werkgelegenheidsaspect terdege mee gewogen. Voorbehoud Gedeputeerde Staten hebben niettemin een nadrukkelijk voorbehoud gemaakt ten aanzien van nog te volgen planolo gische procedures te nemen beslissin gen. Dit voorbehoud sluit aan bij een voorbehoud dat de gemeente Soest zelf ook heeft gemaakt in de overeenkomst met Foxboro Nederland n.v. Deze clau sule bepaalt dat bij gehele of gedeeltelij ke onthouding van goedkeuring aan het bestemmingsplan, nader overleg tussen de gemeente en Foxboro zal plaatsvin den. Mocht dit overleg leiden tot een gewijzigde transactie, dan wordt deze opnieuw aan GS ter goedkeuring voor- gelegd. Tenslotte wijzen GS erop dat de aan vaardbaarheid van op het bestem mingsplan vooruitlopende bouwplan procedures, uit een oogpunt van een juiste, integrale belangenafweging, pas goed kan worden beoordeeld tegen de achtergrond van een advies van de Pro vinciale Planologische Commissie over het ontwerp-bestemmingsplan. Een 82-jarige vrouw uit Soest werd vo rige week dinsdag beroofd toen zij op de fiets op weg was naar huis. Op de hoek Beetzlaan-Nieuwstraat stal een ongeveer 17-jarige jongeman haar tas. De jongen had de vrouw op de fiets over de Praamgracht gevolgd tot hij zijn kans schoon zag. De tas werd later leeg aan getroffen. De portemonnee met een in houd van honderd gulden en een bank- pasje waren verdwenen. Een ca. 12-jarige jongeman is zaterdag middag gewond geraakt toen hij met zijn fiets op het kruispunt Dalweg- Steenhoffstraat werd aangereden door een bus. De jongen werd met verwon dingen aan zijn hoofd naar Zonneglo ren overgebracht. De politie had geen nadere bijzonderheden. Getuigen leg den tegenstrijdige verklaringen af over het al dan niet door rood rijden van de jeugdige fietser. Beckeringstraat 50 - Soest (werkplaats woonhuis) BEL 160 55 Of 184 29 EN WIJ KOMEN! De CDA-fractie in de Soester ge meenteraad is van mening dat de staatssecretaris van Defensie - partij genoot Van Houwelingen - de vaste Kamercommissie voor Defensie geen juist beeld heeft gegeven van de actue le situatie met betrekking tot de ge luidsoverlast in Soesterberg. Het Soester CDA schrijft dat in een brief aan de Kamercommissie, die binnen kort met de staatssecretaris overlegt over de compagnies-oefenterreinen. De fractie wijst er bij monde van fractie secretaris Johan Baks op dat zij in 1985 actief heeft deelgenomen aan de be sluitvorming rondom het structuur schema militaire terreinen (SMT), met als uitgangspunt dat er binnen de ge meente Soest van oudsher militaire ter reinen en complexen in gebruik zijn, maar dat intensivering van het militaire gebruik en uitbreiding van de terreinen worden afgewezen. Baks wijst erop dat ook de CDA-ka- merfractie destijds haar ongerustheid heeft geuit over het plan om op de Leus- derheide een compagnies-oefenterrein (COT) van 1000 hectare aan te wijzen "in de toch al zwaar beproefde omge ving van Soesterberg". Dat leidde tot het aannemen van de motie Van Vlij- men-den Ouden Dekkers, die het COT tot 875 hectare beperkte. De lokatie- keuze moest wuiden voorbereid in overleg met de regio en er zullen maat regelen getroffen moeten worden zodat de geplande voorzieningen niet zullen leiden tot toeneming van geluids- en stofoverlast voor de bewoners van Soesterberg. 'Geen juist beeld' Een ambtelijke werkgroep heeft de lo- katiekeuze voorbereid en de staatsse cretaris heeft die aan de Kamer aange boden in oktober 1988. Volgens Van Houwelingen is voldaan aan het eerste deel van de motie, maar naar de mening van de Soester CDA-fractie geeft hij daarmee geen juist beeld van de actuele situatie. De uitspraak van de kamer van 1985 moet beschouwd worden in het licht van de situatie-toen, waarbij de westhoek van de Leusderhei niet werd gebruikt voor oefeningen met rups voertuigen. Daarom kan wel degelijk een toename van de geluidsbelasting worden verwacht, doordat rupsvoertui gen dichterbij en in een groter aantal oefenen. Het Soester CDA vindt ook dat de piekbelasting is onderschat in het ge- iuidsonderzoek, waarin is uitgegaan van dag-, avond- en nachtgemiddel den. Die piekbelastingen treden op bij de start- en passeerfase ten opzichte van een bepaald object. Dat speelt vooral in Soesterberg een rol, omdat er op 15U meter afstand al zeer dichte be bouwing is. Het gaat daarbij niet alleen om de grenzen van het oefenterrein, maar ook om de functietoekenning van de terreindelen die aan de woongebie den grenzen. Wél toename De genoemde twee factoren leiden er toe dat er in de nieuwe situatie wel de gelijk een toename van de geluidsbelas ting moet worden verwacht, aldus het CDA, zodat niet voldaan wordt aan het eerste deel van de kamermotie. Men wijst tevens met klem op de alom aan wezige en voortdurende geluidsover last in Soesterberg vanwege de vliegba sis en rijksweg 28. De Defensiecommissie wordt dan ook verzocht in de vergadering met de staatssecretaris haar zorg over het COT-Leusderheide uit te spreken cn daarbij de nul-situatie, het geluidson- derzoek, de zeer geringe afstand tot de bebouwing (150 meter), het zeer inten sieve gebruik (48 weken per jaar), de inrichting en het gebruik van terreinde len bij de bebouwing en de cumulatie van geluid in Soesterberg te betrekken. Het Soester CDA vertrouwt op een zorgvuldige afweging door de Defen siecommissie, waarbij deze de zorg deelt en die overbrengt aan de staatsse" cretaris. uw advies geheel hebt herzien," schrijft SGS in een verontwaardigde brief aan de gedeputeerden Schapenk, Van Oos ten en Poortenaar. "Door een hart stochtelijke lobby van de gemeente, in het kader van het afscheid van de bur gemeester, heeft Soest kans gezien bin nen een nog niet afgesloten bezwaar procedure de provincie op discutabele gronden 180 graden om te turnen." De milieuvereniging maakt niet minder hartstochtelijk bezwaar tegen deze gang van zaken, die zij kenschetst als "haast-broddelwerk met veel gevallen steken" en belooft haar uiterste best te doen om het haastwerk te herstellen en de gevallen steken van zowel provincie als gemeente "op te halen". SGS wijst er nog eens op dat zij de be hoefteraming van de gemeente heeft kunnen ontkrachten. Geen van de be drijven die volgens de gemeente aan spraak zouden maken op het nieuwe in dustrieterrein wil er naartoe, met uit zondering van één firma. Maar de 250.000 gulden die de gemeente daar voor beschikbaar heeft is te weinig. Onzalig besluit De milieuvereniging maakt zich zeer kwaad over het feit dat plotseling, bin nen enkele dagen na de hoorzitting, een tweetal bedrijven ten tonele wordt ge voerd (Metaverpa en Ferag, die overi gens één bedrijf blijken te zijn, aldus SGS) die in geen enkele publicatie van de gemeente ter verwerving en onder bouwing van Nieuwe Gracht II van zich hebben laten horen, ook niet op de hoorzitting. "Onder bedreiging van verlies van arbeidsplaatsen en vertrek uit Soest zorgen deze bedrijven samen met de gemeente, vooreen spoedzitting van de Staten, waarin het onzalige be sluit wordt genomen Soest voor deze lobby te belonen." Volgens voorzitter Bep Rademaker van SGS komt Metaverpa/Ferag ook niet in aanmerking voor verplaatsing naar het nieuwe industrietterrein, omdat het niet voldoet aan de bestemmingsplan voorschriften, die alleen bedrijven toe staat tot en met categorie IV van de hin derwet. De firma maakt verpakkings materialen. In het kader van de wet Openbaar Be stuur wil SGS nu van de provincie ho ren op welke gronden ze haar besluit heeft herzien, wat het spoedeisende ka rakter was van het besluit om alsnog goedkeuring te geven, en waarom niet gewacht is tot de bezwaarprocedure voorbij is (1 juli). "Bent u niet met ons van mening dat de democratische regels verre zijn overschreden, gezien de bin nendringing in de procedure, waardoor onze stemmen totaal zijn ontkracht? Bent u met ons van mening dat dit een vorm is van onbehoorlijk bestuur?", al dus de milieuvereniging. In een tweede boze brief aan Gedepu teerde Staten kondigt SGS aan naar de Raad van State te stappen, omdat de provincie naar haar mening te sterk af- De Spoorwegpolitie stelt een onder zoek in naar de toedracht van een inci dent, dat zaterdagmiddag plaatsvond langs de spoorlijn tussen Soest-Zuid en Den Dolder. Daar reed een groepje van zeven kinderen op evenzoveel pony's. Bij het passeren van de trein gaf de ma chinist een geluidssignaal, waardoor de pony's schrokken, op hol sloegen en hun berijders afwierpen. De kinderen kwamen er gelukkig zonder letsel van af. De groep was afkomstig van een ma nege in Soest. SIEMENS incl. boxen en afst.bed. Uw kijk- en luistervriend Zuidpromenade 28 - Soest Tel. 19629 - Ook voor reparatie voor de Aanmelden: tel. 1 41 52 wijkt van haar eigen streekplan Utrecht-Oost. Soestdijk Geen Stankwijk is woedend over de manier waarop de hoorzitting over de gemeentelijke plannen - op 13 juni gehouden - is aangekondigd. De bijeenkomst werd geannonceerd als "informatie-avond" en verscheen te laat in de plaatselijke pers. Misleidend Van een informatie-avond was ook he lemaal geen sprake, vindt de milieuver eniging. Dat bleek uit de tervisie-leg ging van het bestemmingsplan en de start van de bezwaarprocedure. "Wij hebben op de bewuste avond naar vo ren gebracht dat het woord 'informatie avond' misleidend was. Het ging hier om een hoorzitting met informatiever strekking," aldus SGS, dat uit kontak ten met ambtenaren van de provincie heeft vernomen dat het provinciebe stuur niet op de hoogte was van deze gang van zaken. "Dat vinden wij zeer onzorgvuldig. Vandaar ons verwijt, dat er inbreuk is gepleegd op de procesgang door het veranderde besluit van de pro vincie tot goedkeuring van aankoop van grond voor Nieuwe Gracht II." Soestdijk Geen Stankwijk bestrijdt dat er sprake zou zijn van het verlies van 300 arbeidsplaatsen, en dat daarom de goedkeuring toch maar verleend moest worden. Metaverpa is gevestigd in de bedrijvenhal op Nieuwe Gracht I en de milieuvereniging heeft bij de Kamer van Koophandel nagegaan dat het be drijf 20 - 49 werknemers in dienst heeft. "Men kan dus onmogelijk spreken over het verlies van 300 arbeidsplaatsen in Soest. Dit is zeer misleidend en bezijden de waarheid." Ferag Nederland B.V. (ook gevestigd in de bedrijvenhal, naar later is gebleken thans één bedrijf met Metaverpa) heeft 5-9 personen in dienst, heeft de milieuvereniging uitge zocht. "Wie spreekt er over een groot verlies aan arbeidsplaatsen in Soest?" Onzorgvuldigheid Soestdijk Geen Stankwijk vindt de on zorgvuldigheid van besluiten en publi caties van zowel de provincie als de ge meente "beschamend en bedroevend", en zal, omdat de provincie dermate af wijkt van haar beleidslijnen in het streekplan, naar de Raad van State gaan. "Het verdriet ons zeer dat op generlei wijze het aspect van natuurbehoud en bescherming van kwetsbaar bos- en veengebied in de besluitvorming is meegewogen. Dit gebied is zeer rijk aan flora en fauna, o.a. reeën vinden er hun rustgebied," schrijft SGS aan de gede puteerden. "Afgezet tegen het verlies - met een vraagteken - van arbeidsplaat sen is het behoud van natuur van even grote, ja zelfs van grotere betekenis voor het welzijn van mens en dier." Het bestuur van de milieuvereniging verzoekt de gedeputeerden van Ruim- telijke Ordening en Milieubeheer ten slotte om een persoonlijk onderhoud. Winkelpromenade Laanstraat 95-97 - Baarn Tel. 02154-13387 Het aanbod in van de Soester NVM-makelaars vindt U op pagina 12 en 13 GEBRUIKT OF NIEUW—, KOPEN NIET VOORBIJ LOPEN! ALLE MODELLEN Grote gevarieerde voorraad OCCASIONS en HOGE INRUILPRIJZEN LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155 - 2 1719 Vinyl, Cocosmatten, Rails, Gordijnen, Matrassen en Meubelstoffen bij: Lange Brinkweg 38 - Soest Telefoon 02155 - 19600 WOENSDAG 28 JUNI 1989 67e JAARGANG NO. 4 Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57, 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152* Postbank 126156 Abonnement per halfjaar f 12,- Buiten Soest per halfjaar f 24,- Losse nummer 75 ct. Gecontr. opl. 8000 VERSCHIJNT IEDERE WOENSDAG

Soester Courant | 1989 | | pagina 1