29?0 m* 'Bijons op Soest' HART DeSoester Duinen W 'Drempels leiden tot kapitaalvernietiging' N O?8 NEN? EN TERS BEZORGERS Reuzen-heilbot bij Restaurant Bauers Soest 50 jaar geleden Een schoon Soester milieu? Het gaat ook u aan PAGINA 4 WOENSDAG 26 JULI 1989 SOESTER COURANT PAGINA 5 se 4KANTIE 131 juli rtus. LURANT LUYKJE 1ARTJE voensdag- urtje over? ir Courant ïlopers. en tel. 14152 Jestraat 227 Gevraagd Soester Courant Ambtsjubileum Toestemming rondvluchten 28 Juli 1939 UIT DEN SOESTER RAAD Krijgt Soest een nieuw Raadhuis? De directeur van Openbare Werken gepasseerd Een spel van kat en muis VW Utrecht introduceert Mobi's Bezwaarschrift bewoners Heuvelweg: vraagt uw aandacht voor Historia Hodierna van 1,90 voor 1,60 V ïïjveX&AMO H6T DB j I /V^wueoe «€TUdA<iA^> WSER U/ORO&J oe Acrrortowuvrew ino^oo»^ /yCJE S ftAAftAMTeviWtXieD-^ /SX)T2_UICr—iaL*_AA/D G&-<Zf\\ /Aovgeetfo cxr/nxroTtr^ATS^ oWvdUjt cxrs*v«tficeras- 'y' iHFofiUxve: f=uxs<?% n i orvc«>ouo^---''^ feg m/cg^' r. r uit t opmaken van SOEST 2155 - 2 37 15 ausen, frites, :m. vruchten. oepen tot 70 Soest aanbevolen ketaartje. ita wij een 16 artikelen. 8 tel.: 11365 voor de Aanmelden: tel. 1 41 52 Vandaag: Dr. G. Fafié (76) De predikant: "De Evangelisch-Lu- therse Kerk is in landen als Zweden, Duitsland en Amerika veel groter dan in ons land waar het Calvinisme al eer der gevestigd was en de Lutherse kerk pas veel later is ingeburgerd. Onze wijd verspreide gemeenten wer den gevoed door Duitse dienstmeisjes die hier werkten en Duitse huursolda ten die met Hollandse vrouwen trouw den en hier bleven hangen. Doesburg is daar een sprekend voorbeeld van. Veel studieboeken van ons zijn in het Duits geschreven en in die taal werd hier ook wel gepreekt. Precies vijftig jaar geleden werd ik in Stadskanaal ingezegend tot predikant. Toen kende men in de Veenkoloniën, die wat piëtistisch waren ingesteld, een trouw kerkbezoek en talrijke jeugdclubs, vrouwenverenigingen en zangkoren. Sinds 1939 heeft de slijta ge bij ons ook toegeslagen al waren we natuurlijk altijd al een kleine geloofs gemeenschap. Dan komt het nog har der aan. Fusie In mijn Amsterdamse tijd heb ik mee gewerkt aan de tot standkoming van een fusie met de Hersteld Lutherse Kerk, een rechtse groepering die zich in 1791 had afge scheiden. Later is één van mijn preek- plaatsen daar, de Elimkapel, afgesto ten en als moskee ingericht. Tijdens de oorlog was ik in de hoofd stad lid van een verzetsbeweging, de Je Maintiendrai-groep. Na een periode in Hilversum kwam ik richting Soest/ Baarn/Amersfoort. In woon hier nu twintig jaar. De kapel in Baarn waar ik preekte, is inmiddels afgebroken. In 1962 ben ik gepromoveerd op een proefschrift waarin ik de invloed van het leven en werk van Stahl in Neder land heb beschreven. Zijn betekenis voor mensen als Kuyper en Groen van Prinsterer is duidelijk aantoonbaar. Ik heb me altijd geïnteresseerd voor de geestelijke achtergronden van de poli tiek en anderzijds voor de politieke en maatschappelijke kanten van het evangelie. Van huis uit stond ik zeer dicht bij mensen als Buskes en Banning en had ik contacten met Kerk Vrede en met linkse politici. Vanaf de oprichting ben ik lid van de Partij van de Arbeid. Belemmering De Evangelisch-Lutherse Kerk be hoort tot de midden-orthodoxie. Wij doen mee met "Samen op weg" al ho ren we er niet helemaal bij. Je schrikt als je leest wat er nu weer gebeurt in met name de Hervormde Kerk. Het vraagstuk van de homofilie is bij ons al jaren geleden afgedaan en vormt al lang geen belemmering meer. We werken niet graag met losse teksten uit een bijbel, die heus niet uit de lucht is komen vallen. V\ e luisteren liever naar een Mattheus Passion van Bach dan naar een kerkorde. Sinds een jaar preek ik niet meer. Me de door mijn handicap waar ik steeds meerr last van krijg. Ik ben slecht ter been door de polio die ik kreeg toen ik zestien jaar was. In 1978 ben ik met emeritaat gegaan en heb ik tal van maatschappelijke functies neergelegd, bestuurslidmaat schappen van het Oranje Groene Kruis, 't Nut, de illegaliteit, de zen ding, wijkverpleging en nog een aantal organisaties. Lange tijd ben ik nog wel docent geweest bij een opleidingsinsti tuut voor verpleegkundigen. En nog steeds ben ik voorzitter van een klein Luthers bejaardenoord in Baarn. Dat kost veel tijd en energie, want dit te huis moet worden wegbezuinigd door Den Haag en daar verzetten we ons te gen met hand en tand. Je mag de oude mensen die daar nog wonen niet laten verhuizen. Uoud Het verval van normen en waarden vormt een groot probleem, al ben ik ervan overtuigd dat de geestelijke krachten en offervaardigheid binnen onze maatschappij niet afnemen. In Afrika en Azië breidt de Kerk zich uit, terwijl wij hier in het westen con tacten zoeken met de islam. Wij zullen met deze godsdienst een dialoog moe ten aangaan. Mijn gouden ambtsjubileum is de vori ge maand gevierd tijdens een bijzon dere eredienst in Amersfoort. Het Lu therse kerkgebouw in de keistad was oorspronkelijk een gotische kapel uit de middeleeuwen, waar zieken en ar men geholpen werden door de Heilige Geest Broeders. Mijn zoon bood mij en mijn vrouw ter gelegenheid van dit jubileum een liber amicorum aan. Mijn echtgenote is al die jaren jaren mijn steun en toever laat geweest. Zij was een echte "ou derwetse" domineesvrouw." JAN VISSER De burgemeester heeft toestemming gegeven voor het verzorgen van rond vluchten met KLM helicopters op za terdag 26 augustus tijdens de Open Dag Koninklijke Landmacht in Soesterberg. De rondvluchten vinden tegen betaling plaats vanaf het militaire terrein Zeis- terspoor. Credietaanvrage van B. en W. voor voorbereiding en voorlichting inzake huisvesting van organen en diensten der gemeente. B. en W. zijn de meening toegedaan, dat de Secretarie en het politiebureau onvoldoende zijn gehuisvest. Het laat zich volgens B. en W. aanzien, dat zal moeten worden overgegaan tot verbouwing van het gemeentehuis en het naastliggende perceel Steenhoffstraat 6 tot politiebureau dan wel tot stichting van een nieuw raadhuis. Voor het aanstellen van een deskundige, die de gemeente op dit punt zal advi seren, vragen B. en W. een crediet van f 1500,- De heer Thijssen ziet in het binnengekomen schrijven van den Directeur van Gemeente-Werken dezen ambtenaar uit zijn schulp kruipen. Hij wenscht door den raad gehoord te worden, aldus spr. De Voorzitter: "gehoord?" De heer Thijssen: "hij wenscht met de leden van den raad in contact te ko men". De Voorzitter: "U schijnt een ander schrijven te hebben gehad, leest u het nog eens." De heer Thijssen zegt het dan goed: "Hij wil zelf de vragen beantwoorden." Spr. vraagt zich af waar de f 1500,- voor noodig zijn en wenscht dit punt te verdagen, om eerst den directeur te hooren. De heer Nooder dacht aanvankelijk, dat op Openbare werken wel krachten waren, die deze kwestie konden bezien, doch volgens den Wethouder was men daar zoo overbezet met werk, dat indien deze krachten werden gebruikt, andere tijdelijke krachten weer moesten worden aangesteld. Bovendien schijnt de f 1500,- maar een greep in het duister te zijn geweest; het moest zooveel zijn, dat men er niet aan tekort moest komen. Het schrijven van den directeur vond spr. zeer waardeerend docheen tikje te laat. Voor het voorstel Thijssen voelt spr. niets. Wij kunnen niet wachten, geen dag en geen nacht, voegde spr. eenigzins sarcastisch aan zijn woorden toe. De heer Stroband verklaart zich bevreesd, om niet aan den wensch van den directeur te voldoen, nu hij dit schrijven op dit oogenblik indient. Spr. wenscht hem in deze vergadering te hooren. Deze gedachte wordt onder schreven door de heeren Van Breukelen en Van De Ven. De Voorzitter voelt meer voor het voorstel Stroband dan voor dat van den heer Thijssen, doch zegt, dat door B. en W. de noodzakelijkheid van dit voor stel niet wordt ingezien. Ik meen goed te doen, aldus spr., niet in te gaan op dit opportunistisch schrijven. Spr. zegt dan, dat in deze instantie door B. en W. een bespreking niet gewenscht voorkomt en ontraadt het voorstel Stroband ten zeerste. Alvorens echter de discussies te vervolgen, wenscht spr. de meening van den raad hierover te peilen en brengt het voorstel in stemming. De heer Nooder zegt eerst nog, dat het ontwerpen van gemeentehuizen te genwoordig geen sinecure is en dat men meer heeft aan de adviezen van hen, die zich in deze materie specialiseeren, dan aan die van "'n directeur van Openbare Werken". Met 9-5 stemmen wordt het voorstel Stroband hierna verworpen. Hierna wordt het voorstel van B. en W. met algemene stemmen aangenomen. Bij Restaurant Bauers is een enorme heilbot te bezichtigen en te eten. Het uit de Noordzee afkomstige beestje is zo'n 1,5 meter bij 50 centimeter en weegt maar liefst 34 kilo. Voorlopig ligt de knaap in een koelcel, maar omdat hij niet tot in het oneindige bewaard kan blijven wordt hij over ongeveer vijf da gen verwerkt in een aantal lekkere schotels. De heilbot is een bruinige vis. Het is de grootste vis die in de keuken wordt ver werkt. Het lieverdje van Bauers is wel een heel uitzonderlijk exemplaar. Toch blijft er, nadat hij is gefileerd en schoon gemaakt, van deze vis nog maar 15 a 20 kilo bruikbaar vlees over. Het vlees van de vis wordt bij Restau rant Bauers verwerkt in een aantal spe cialiteiten, zoals gepocheerde heilbot- Utrecht is een stad die jaarlijks wordt bezocht door tienduizenden toeristen en rekreanten. De oude binnenstad is voor velen een levend museum. Soms is het moeilijk om in een vreemde stad de vele toeristische mogelijkheden te vin den. VW Utrecht heeft daar nu een antwoord op gevonden! Vanaf 19 juli kom je ze overal in de bin nenstad van Utrecht tegen: Mobi's. De ze Mobi's (Mobiele Informatievers trekkers), duidelijk herkenbaar door hun VW outfit, zijn een belangrijke uitbreiding van de dienstverlening van WV Utrecht. Was het zo dat toeristen en rekreanten de balie van VW Utrecht moesten bezoeken om wegwijs gemaakt te worden in de Domstad, nu bestaat de mogelijkheid om hen op straat te voorzien van informatie. Ge durende de zomermaanden zullen op 3 middagen per week acht vrijwilligers, die een korte opleiding genoten hebben bij WV Utrecht, het centrum intrek ken om vragen op het toeristisch-re- kreatieve vlak te beantwoorden. Zij zullen de mensen verwijzen naar o.a. de diverse musea, restaurants, uitgaans mogelijkheden en hen wijzen op de vele aktiviteiten die zich in de stad afspelen. Deze Mobi's maken deel uit van een vrijwilligersprojekt. Op deze wijze doen de vrijwilligers werkervaring op en te vens wordt Utrecht gepresenteerd als een gastvrije stad waar velen klaar staan om de bezoekers te informeren over al les wat er te doen is in de stad. De Mo bi's zullen door VW Utrecht dagelijks voorzien worden van de meest aktuele informatie. Nadere informatie: VW Utrecht Vre- denburg 90, tel. 030-314132. "Do Hashimashite" Iedere maandag bent u van harte welkom op onze Japanse dag. Van sake tot sukiyaki en uiteraard de bekende stokjes. Een ervaring rijker. Reserveren aanbevolen. RESTAURANT SOESTERBERGSESTRAAT188 SOESTDUINEN TEL. 02155-12739 filet op een bedje van seizoengroenten en gebakken heilbot met garnalen en prei. Foto: Goos van der Wilt. et bijhouden van en en g te volgen, eur uit naar >0 bruto per igeven door 3470)en de 31). )rden kteur van 0, 3760 CA mede in de dependance burgerzaken te Soesterberg, voor een ieder ter inzage ligt het door de raad van de gemeente Soest op 29 juni vastgestelde bestem mingsplan "Zwarte Wegje, eerste her ziening", regelende de bestemming van gronden, gelegen in het zuidelijk deel van Soesterberg tussen de Kampweg, de Generaal Winkelmanstraat en de ge meentegrens van Zeist. Tegen het ontwerp van dit plan zijn bij de gemeenteraad geen bezwaren inge diend en bij de vaststelling zijn in het ontwerp geen wijzigingen aangebracht. Derhalve is niemand bevoegd om tegen dit plan bij Gedeputeerde Staten van Utrecht bezwaren in te dienen. Reglement verkeersregels en verkeerstekens Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Ver keersregels (R.V.V.) bekend, dat zij be sloten hebben door plaatsing van bord 54b van bijlage II van het R.V.V. in nabijheid van de winkels en het woongebouw voor ouderen aan de Wiardi Beckmanstraat twee parkeer plaatsen voor een mindervalide alge meen; in nabijheid van het woongebouw, ge nummerd A. Cuyplaan 2 tot en met 98 één parkeerplaats voor een mindervali de algemeen; aan te geven. Tegen dit besluit kan iedere belangheb bende een beroepsschrift indienen, dat binnen 30 dagen na heden - in twee voud - moet worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Bouwzaken De burgemeester van Soest maakt be kend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toepassing van de daar bij genoemde voorschriften, vergun ning te verlenen voor: het uitbreiden van twee woonhuizen, Goudwesp 24 en 26; het plaatsen van een kap op twee ga rages, Turfstreek 25 en 27; het plaatsen van een kap op twee ga rages, Turfstreek 3 en 35. (artikel II van de voorschriften bestemmingsplan 3e herziening bestemmingsplan Over- hees) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 20 juli 1989 eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en stadsbeheer, afdeling bouwzaken, (ka mer 0-21), Lange Brinkweg 77, ter in zage. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: het verbouwen van een schoolge bouw tot wijkcentrum, Smitsweg 311/ 313; (vrijstelling voorschriften bestem mingsplan Smitsveen) het bouwen van een dubbel woon huis, Beukenlaan 90; (vrijstelling voor schriften bestemmingsplan Smitsveen en artikel 96 van de Wet Geluidhinder) het aanbouwen van een serre, Vred- hoffstraat 7; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) het plaatsen van een carpot/berging en een erfafscheiding, Molenstraat 74. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken (W.R.O.) en een termijn van één maand (Wet Geluidhinder), te rekenen vanaf donderdag 27 juli 1989 eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijnen, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en stadsbeheer, afdeling bouwzaken, (ka mer 0-21), Lange Brinkweg 77, ter in zage. Bestemmingsplan De burgemeester maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat met ingang van 27 juli 1989 gedurende een maand in het kantoor van milieu en stadsbeheer, afdeling ruimtelijke ordening en bouwzaken fgeopend iedere werkdag van 09.00 - 12.00 uur), in de plaatselijke bibliothe ken, in het gemeentelijk INFOrmatie- centrum, Steenhoffstraat 9a (geduren de gebruikelijke openingstijden), als- Ontwerp- hinderwetvergunning Bij de afd. milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brinkweg 77, ka mer 017, ligt vanaf heden op werkda gen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de ALbert Cuyplaan tijdens de openingsuren, ter inzage het ontwerp van de beschikking op het ver zoek van: - A.J. van den Dijssel, Lange Brinkweg 11 t.b.v. het uitbreiden c.q. wijzigen van een karrosserie- en tankbouwbedrijf op het perceel Lange Brinkweg 11. Gemotiveerde bezwaren tegen de ont- werp-vergunning kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en door hen die daartoe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het ge meentebestuur worden ingediend vóór 10 augustus 1989. Indien men dat wenst worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Hinderwetaanvraag Bij de afd. milieubeheer van de ge meente Soest, Lange Brinkweg 77, ka mer 017, ligt vanaf heden op de werk dagen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsuren ter inzage een verzoek met bijlage van - Frejo Soest b.v., Dorresteinweg 73 voor het oprichten van een metaalver werkend bedrijf op het perceel Nijver- heidsweg 24. ""Gemotiveerde b'ezWaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dag tekening van deze kennisgeving schrif telijk worden ingediend bij het gemeen tebestuur. De ingekomen bezwaar schriften worden mede ter inzage ge legd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op verzoek tot 17-08-1989. U gelieve daarvoor een afspraak te ma ken. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beslissing kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die bin nen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaar heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Hinderwetvergunning Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend op het verzoek van: a. Prefab Beton Soest b.v., Veldweg 2b voor het oprichten van een betonfa- briek op het perceel Veldweg 2b; b. Redexim b.v., Utrechtseweg 127, Zeist voor het uitbreiden/wijzigen van een constructuebedrijf op het perceel Batenburgweg 1, Soesterberg. De positieve beschikking ligt vanaf he den een maand ter inzage bij de afd. mi lieubeheer van de gemeente, Lange Brinkweg 77, kamer 017, op werkda gen an 8.30 - 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tij dens de openingsuren en voor b. in de dependance v.d. gemeente Soest, Dorpsplein, S'berg tijdens de openings uren. Beroep tegen deze beschikking kan worden ingesteld door degene die reeds mondeling of schriftelijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren eer der bezwaar te maken. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor geschillen van be stuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, bin nen een maand na dagtekening van de ze kennisgeving. Zij die beroep instellen kunnen over eenkomstig art. 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Dit verzoek moet binnen bo vengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Informaties: Info-centrum. STEENHOFFSTRAAT 9a. Telefoon 02155-22555. Open maandag t.m. vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten tel 93665 (24 uurs-service). .'ij Als de weersomstandigheden hier aanleiding toe geven. ners het vreemd te vinden dat de ge meente al overgaat tot het beschikken van een woonerf, zonder dat het be stemmingsplan met daarin de lang- zaamverkeerroutes en het verkeerscir culatieplan is vastgesteld. Bovendien vinden de ondertekenaars van het bezwaarschrift de plaatsing van drempels geldverspilling. "Gezien de gemeentelijke plannen tot reconstruc tie van de Heuvelweg, wordt onze straat in 1992 gereconstrueerd", schrijven zij. "Dat betekent een nieuw wegdek. Voor het aanleggen van drempels in zo'n groot aantal, betekent dit zeker kapi taalvernietiging. Wij, bewoners van de straat, die, zoals u suggereert, verzoe ken om drempels willen voor die kapi taalvernietiging niet verantwoordelijk zijn." De ondertekenaars ergeren zich verder pog aan het feit dat de gemeente de drempels precies voor de huizen van die bewoners wil leggen, die juist niet heb ben aangedrongen op de verkeersbe- lemmerende maatregel. 2-4 tbus 2000 13411. Het vriendenboek (liber amicorum) dat de lutherse emeritus-predikant Dr. G. Fafié kreeg aangeboden ter geledenheid van zijn gouden ambts jubileum is getiteld Historia Hodier na: Herinneringen van tijdgenoten. In deze bundel van 96 bladzijden ha len twaalf auteurs herinneringen op aan gebeurtenissen in de wereld, kerk en theologie uit de afgelopen eeuw: Dr. C.Ch.G. Visser, Prof. Dr. R. Boeke, mevrouw Ds. C.J. Schilt- Ten Hove, J.K. Schendelaar, Th. A. Fafié, Ds. A. Jense, mevrouw A.C.M. van der Horst-Terstall, Drs. Th.A. Fafié, mevrouw Drs. J.L. van Essen en Prof. Dr. J.P. Boenderma ker. Bovendien bevat het boekje, dat werd samengesteld door Drs. Th. A. Fafié, een overzicht van de publica ties van Dr. G. Fafié. Het geschrift kost vijf gulden en kan per post worden toegezonden na het overmaken van acht gulden op post giro 449524 t.n.v. Drs. Th. A. Fafié, Schotlandstraat 70 te Haarlem on der vermelding van "Historia". J.V. Achtentwintig bewoners van de Heu velweg hebben bij B. en W. een be zwaarschrift ingediend tegen de vier verkeersdrempels die, op verzoek van een aantal andere bewoners, in hun straat zouden moeten komen. Om als "woonerf' te worden beschouwd moet de straat vier drempels hebben. Vol gens het bezwaarschrift is dat (zeker ge zien de parkeersituatie) "sterk overdre ven" De bewoners vragen de gemeente dan ook te zoeken naar een andere op lossing. Zo stellen zij voor om twee bor den te plaatsen met de tekst "denk aan onze kinderen". In het bezwaarschrift zeggen de bewo- Iedere donderdag

Soester Courant | 1989 | | pagina 5