'Semi-profs trainen net zo hard als Gullit en Van Basten' terdege izoen. ocht! AANVAJifN! SEC-zondag verliest eerste oefenwedstrijd van Usselmeervogels Het Nederlands Elftal 1905 - 1989 4 SEC is al jaren een risico-club...!! Indeling Soester voetbalteams competitie 1989-1990 PAGINA 12 s en TBAL oor BAL SPORT SOESTER COURANT WOENSDAG 16 AUGUSTUS 1989 Soesterfans op de foto met voetballer Koetje SPORT PAGINA 13 S.O.Soest selekties volop in de weer VOETBAL VOETBAL PASPOORT Open dag s.o.Soest nu al een sukses! S.O. Soest Meisjesvoetbal bij Licht- en Krachtinstallaties 'AH American Day' bij honkbalclub in Amersfoort HONKBAL De historie van Oranje met een voorwoord van Johan Cruijff (Wi v- ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 i ng van deze wedstrijd n nodigde onlangs ren uit om één van de bij te wonen. Welnu, 22 augustus deze on- ïde wedstrijd voor ie- ankelijk! verture staan er nog op het programma, rn, Hoogland en de 3p zondag 3 septem- a het eerste competi- ;en "uit"beurt tegen DX. van de KNVB is voor >en veel meer regio spanning en de riva- :de zal komen. In de omoveerde Nijenro- lanten Hercules en ïdeeld J.S.V. euwegein), H.M.S. ;n Zwaluwen Voor- e Domstad. eens om 11.00 uur tracht op deze zon- voor een extra at- melijk het opstijgen illon op één derbij- g SECuur is op dit /enement in onder- i het perse gaan van ;n bevestiging kon r is echter goede re in dat er kansen zijn 'anaf het SEC-veld opstijgen. :e verkopen zaken ider door SEC ge- het terrein vanaf de )rdesnaardekanti- t veld wordt tevens iatst, zodat de in- i middag versterkt 3r de kinderen die ;inderbraderie een irmee zijn zich be- Zo is er o.a. een zal het gehele ge it karakter geven. SEC velden op 20 e en vervolgens tootslag van Het- :oren. De laatste itrick Farrell, die eerste nul maakte il. e innings, waarin Ie op de plaat nald Farrell twee )r de Utrechters ong namen: 5-4. d deze stand ge- •nieuw kon UV V dopen: 6-5. ;s kwam in deze l, zodat de Knic- anden bleven en pioenschap aan aan. De kans na- vee wedstrijden is uiterst gering grammavoorde 'Untverlies voor uitgesloten, den aanstaande ustus om 15.00 koningsweg hun t Amersfoortse eten op het in- ering) een re- er herinnering :'ijk f 1,25 en van de deelne- de Kon. Ned. worden afge- ertrek zijn in- lt verzocht de leveren. Soestdijk zul- rden aange- -rplaatsen lei- meentepolitie uringcars aan athuislaange- itartburo sluit >f een gratis en verkrijgen e Hartweg 4, of de heer W. Irinkweg 50, ■p. na 18.00 aestdijkwan- en op zater- itesselaan en 'erkeer wor- n is die dag acht aan de daan, gezien igsstraat. Voetballers die niet bij de top horen trainen net zo hard als beroemdheden als Gullit en Van Basten. Vaak werken ze zelfs harder, omdat ze semi- prof zijn en naast het voetbal nog een extra baan hebben. Zo denken Niek Overduin en Peter Stilma erover. Dat is dan ook het uitgangspunt van de fanclub die zij vorig jaar voor hun idool Henk Koetje van SC Cambuur in Leeuwarden oprichtten. Koetje maak te dinsdag de reis naar Soest om met Niek en Peter te poseren voor de foto graaf van Voetbal International ju- Het aanbod van net iets minder beken de voetballers is in Nederland vrij groot. Henk Koetje werd de gelukkige. Dat heeft hij te danken aan zijn achter naam. Niek en Peter wilden dat de voet baller die zij uitkozen een bijzondere naam zou hebben. De twee Soesters zijn nu nogal verguld met hun keuze. "Het was een goede keus. Hij is gewoon hart stikke aardig", zeggen zij. De fanclub is nu al een succes, vinden Niek en Peter. Ze hebben vijfenveertig vaste leden, die geabonneerd zijn op het 'Henk Koetje Magazine'. Ook de bla den in de losse verkoop lópen goed. Bij De selektieteams van voetbalvereni ging S.O.Soest zijn druk bezig om een sportief zo goed mogelijk seizoeri89-90 te gaan draaien. Door de late vakanties in de regio (de KNVB wilde de aanvang van het nieuwe seizoen niet een paar weken opschuiven) is het dit jaar ektra moeilijk om optimaal aan de kompeti tiestart te verschijnen. Om dat enigszins te ondervangen heeft trainer Wim Gelhard de eerste trainin gen al op 25 juli gestart. Ook dit jaar wordt er weer met een A- en een B-se- lektie gewerkt. De beide selekties be staan uit twee elftallen met in totaal zo'n 60 spelers. Nu de duintrainingen erop zitten wordt het de hoogste tijd wat meer wedstrijdelementen. Tot nu toe zijn al oefenwedstrijden gespeeld tegen LW en CDN. De rest van het oefen programma ziet er als volgt uit: 15 augustus: Soest 1 - T.O.V. 1 19.00 uur Soest 2 - T.O.V. 2 19.00 uur 20 augustus: Soest 1 - Rapiditas 1 14.30 uur Soest 2 - Rapiditas 2 12.00 uur 22 augustus: Soest 1 - DOS 1 18.30 uur BEKÉRKOMPETITIE! Soest 3 - Quick 3 19.00 uur 29 augustus: Soest 2 - IJ-vogels 2 19.00 uur Het eerste weekend van september be- gint de kompetitie voor KNVB-teams. Voor S.O.Soest betekent dit dat het le, 2e en 3e team al "voor de punten" de wei in moeten. Jeugdselektie De A-l van S.O.Soest speelt ook het komend seizoen weer op het hoge nivo van interregionaal voetbal. Voor hen is een gedegen voorbereiding dan ook erg belangrijk. Trainer Theo Hendriks heeft voor het nieuwe seizoen de be schikking over een bredere selektie dan het vorig seizoen. Op dit moment zijn al oefenwedstrijden gespeeld tegen de senioren B-selektie en Zeeburgia. En verder: 19 augustus: Soest Al - SEC Al 14.30 uur 22 augustus: Soest A2 - IJ-vogels A2 19.00 uur 23 augustus: Soest Al - IJ-vogels Al 19.00 uur Soest BI -*t Gooi BI 19.00 uur 26 augustus: Soest Al - Quick Al 14.30 uur Soest A2 - Quick A2 14.30 uur 30 augustus: Soest A2 - Woudenberg A2 19.00 uur 5 september: Soest B1 - Veensche Boys BI 19.00 uur Dat s.o.Soest met het organiseren van een open dag voor de hele gemeen schap in de roos schiet is duidelijk. Ve len belden de afgelopen dagen over de inhoud van het programma en over wie er wel en niet mee mogen doen. Het be looft een ware happening te worden op woensdagmiddag 30 augustus. Iedereen welkom Vooropgesteld: iedereen is welkom. Deelnemers zijn zij die tussen de 6 en 16 jaar oud zijn. Jongens en meisjes mogen meedoen. Deelname is gratis. Alleen.,, voor het onderdeel "Met j£köp<iiiJftët^ Nederlands Elftal" is een kleine bijdra ge nodig. Bij dit onderdeel kunnen na melijk foto's besteld worden. Dit is ech ter niet verplicht. Gevarieerd programma Natuurlijk biedt een voetbalvereniging een voetbalprogramma aan. Het is ech ter zo gevarieerd dat iedereen zich zal kunnen vermaken. In de praktijk elders is al gebleken dat de KNVB met de Voetbaltruuk veel sukses weet te beha len. Alvorens het hele festijn van start gaat worden, op leeftijd, de deelnemers in groepjes van vier ingedeeld. Elk viertal krijgt een voetbalpaspoort waarin door de begeleiders de behaalde punten bij gehouden worden. Aan het eind van de middag kan het winnend viertal in een onderling "gevecht" uitmaken wie de hoofdprijs in de wacht sleept. Spel 1 is 4 tegen 4. Op een opblaasbaar veld moet iedere partij zoveel mogelijk scoren. Spel 2 is voetvolley. Een spel voor de technici. Voetbal met volleybalregels. Spel 3 is scoren vanuit de lucht. Iedere deelnemer moet proberen door een voetbalkanon afgevuurde ballen direkt in een doel te schieten. Spel 4 is lijnvoetbal. Als viertal moet geprobeerd worden de bal dribbelend over de achterlijn van de tegenpartij te splen. Spel 5 is de lange trap. Binnen speciale vakken de bal zo ver en zuiver mogelijk proberen te trappen. Spel 6 isTsjoekvoetbal. Dat moet je ge zien hebben. Een spel met elastische doelen. Spel 7 is schieten. Lijkt makkelijk, maar door zijn ingewikkelde spelvorm lastig. Spel 8 is parcours. Behendigheidsspel op tijd. Vergt techniek en conditie. Spel 9 is hardschieten. Met behulp van een elstisch doel, dat de ingeschoten bal moet terugkaatsen, proberen te scoren. Spel 10 is zuiver schieten. Platini, Ma- radonna, Koeman en (vul je eigen naam in). Spel 11 is "je kop gebruiken". Dat moet je altijd bij het voetbal. Spel 12 is ingooien. Nee, niet zo simpel als het lijkt. Probeer het maar. Spel 13 is eigenlijk geen spel. Opeen le vensgrote foto van het Nederlands Elf tal ontbreekt één speler (even plassen). Steek jouw kop erdoor en laat je ver eeuwigen in het Nederlands Elftal. Spel 14 is het Voetbal-kombi- kompetitie-spel. Een soort memorie spel waarmee voor de slimmerikken veel punten te verdienen zijn. Om de middag vlekkeloos te laten ver lopen worden de deelnemers verzocht al om 12.45 uur aanwezig te zijn. Het programma vangt aan om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. Jij komt toch ook naar de open dag van s.o.Soest? Op woensdag 30 augustus. Groeiende belangstelling, voor nieuwe loot in voetbalsport Zo'n twintig jaar geleden deed bij de S.O. Soest voor het eerst het fenomeen "Damesvoetbal" van zich spreken. Tot die tijd werden de dames wel eens inge zet als een soort kermisattraktie om de heren op bijzondere gelegenheden te vermaken. Vanaf eind jaren zestig ech ter hebben de dames zich serieus bezig gehouden met de voetbalsport. In zo n korte tijd heeft deze afdeling zich zelfs al naar een redelijk nivo weten te ver heffen. In elk geval is het een groep waar rekening mee gehouden dient te worden. Bij S.O. Soest heeft het bestuur (te?) lang gemeend dat het damesvoetbal snel ter ziele zou zijn. Dat is dan ook de reden geweest dat het ontwikkelen van het damesvoetbal met weinig ups en downs gepaard gegaan is. Goed voor vereniging Langzaam maar zeker is men bij Soest in gaan zien dat het damesvoetbal een positieve inbreng in de vereniging te zien gaf. Voorheen was het voetbal een typisch mannengebeuren. De inbreng van de dames in de vereniging doet veel goed aan de sfeer. Bij S.O.Soest speelde het afgelopen sei zoen al twee dames en één junioren team in kompetitieverband. Het kom- zoen wordt zeer waarschijnlijk al gestart met een meisjesteam. Meisjes vanafzon jaar of negen kunnen al in kompetitie verband spelen. Net als bij de heren is het ook mogelijk om al vanaf het 6e jaar te voetballen, echter nog niet in een aparte meisjeskompetitie. Het is wel (oogluikend door grote baas KNVB) toegestaan dat meisjes vanaf 6 jaar in jongensteams meespelen. Meisjes die gëinteresseerd zijn in de voetbalsport kunnen inlichtingen krij gen bij mevr. van Veenendaal (17453) of bij dhr. Dijkman (23171). Goede training Wat trainingsfaciliteiten betreft wordt bij S.O.Soest al geen onderscheid meer gemaakt tussen jongens en meisjes. Ook de meisjes kunnen twee keer per week een goed geleide training onder gaan. Maar liefst drie heren (damestrai ners zijn er nog niet zo veel) zetten zich wekelijks in om de dames op een aan vaardbaar peil te brengen. De heren Dijkman, de Beer en Zeggelaar doen hun werk met veel plezier en zien ook resultaat. Het eerste damesteam pro moveerde een jaar geleden en deed het afgelopen jaar goed mee in de hogere afdeling. Natuurlijk zijn de meisjes ook van harte welkom op de Open Dag op woensdag middag 30 augustus. Ook daar worden inlichtingen verstrekt. Meisjesvoetbal, ook jij bent daar geschikt voor!! het maken van het blad krijgen de twee redacteuren alle hulp van Koetje. Min stens één maal in de week wordt er ge beld met Leeuwarden. Naast het feit dat Koetje altijd klaarstaat om een inter view weg te geven aan zijn Soester fans zorgde hij ook al voor twee adverteer ders voor het magazine. Ook gaat hij een nieuwe rubriek in het blad verzor gen onder de titel 'Toetje van Koetje'. Iedere twee maanden, want zo vaak verschijnt het blad, zorgt hij voor een dessert-recept. Dat is Koetje wel toe vertrouwd, want naast zijn voetbalbe- staan runt hij ook nog een cateringbe drijf. Blessure Op het moment worden de lezers van 'Henk Koetje Magazine' voortdurend op de hoogte gehouden van de gezond heidstoestand van hun idool. Vier maanden geleden raakte Koetje gebles seerd. Hij brak toen zijn scheenbeen. De genezing vordert langzaam en de le den van de fanclub kunnen via het blad met hem meeleven. Dat zijn vreemde achternaam mee speelde bij zijn uitverkiezing als idool deert Koetje niet. "Ik hoor al dertig jaar geintjes over die naam, dus ik ben er zo langzamerhand wel aan gewend", aldus de voetballer. Voor de toekomst hebben Peter en Niek nog grootse plannen. Zo willen ze onder andere een supportersreis orga niseren. Ook willen ze speciale Henk Koetje-shawls laten drukken. "Liefst wel van wol, want als ze van zijde zijn heb je er 's winters niets aan", menen de twee praktisch ingestelde fans. V.l.n.r. Peter Stilma, Henk Koetje en Niek Overduin. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155) 13014-12577 Op zondag 27 augustus a.s. organiseert de honkbalvereniging Smit Dorlas Quick een All American Day. Op deze dag speelt Quick om half drie s middags een wedstrijd in het kader van de play off kompetitie voor een plaats in de hoofdklasse tegen de voormalige lands kampioen, het Rotterdamse Sparta. Omdat honkbal (baseball) van oor sprong een Amerikaanse sport is, zal de Amersfoortse vereniging deze wed strijd geheel in Amerikaanse sfeer laten plaatsvinden. Dit houdt in dat er vele standjes op sportpark Dorrestein te vinden zullen zijn met o.a. hamburgers, hot dogs en popcorn, maar ook een kledingstand met (zeer goedkope) honkbalattributen zoals ballen, petten en baseballjacks.Er zal een organist live spelen en het pu bliek tijdens de slagbeurten van de thuisploeg tot veel (positief- en spor tief) kabaal aansporen. De Amers foortse mascotte Bello zal tussen de in nings door het publiek vermaken met zijn vreemde capriolen en alle tijdens de wedstrijd in het publiek terechtgeko men ballen mogen volgens Amerikaans gebruik door de toeschouwers worden gehouden. Als scheidsrechter voor deze belangrijke wedstrijd is de bekende in ternational Fred van Groningen Schin kel aangewezen.Een unieke kans om in Nederland te zien hoe het er in de Ver enigde Staten toegaat bij een baseball wedstrijd^.. Hoewel de ploeg van Ernst Brandes uiterst gemotiveerd begon aan het karwei in Spakenburg lukte het SEC niet de eerste klas zaterdag KNVB het leven zuur te maken. Usselmeervogels, met de nieuwe aan winsten Peter Wolfsen (ex-FC Utrecht), Peter van de Berg (ex- S.O.Soest), Peter Kuis (ex-buurman Spakenburg) en doelman Raymond Koopman (ex-FC Wageningen), was met de geroutineerde aanvoerder Rut van de Groep (aanvoerder en laatste man), Henk de Jong (rechterspits) en Eric Angel (linkerveraediger en broer van de naar Heerenveen vertrokken Chris Angel) net iets te sterk voor SEC. De uitslag werd 4-1, maar voor rust zag het er beslist niet naar uit dat de zege voor de Vogels zo hoog zou uitvallen. SEC speelde nog niet in de sterkste op stelling, want Antek Wojtowski, Mike de Weerd, Herbert Schalkwijk waren nog op vakantie. SEC experimenteerde met o.a. Jan van Rees op de plaats van laatste man en met Luits Houkes als rechterverdediger. Nando Heynen uit de jeugd kreeg een kans en in de loop van de wedstrijd wis selde Ernst Brandes Nando Heynen voor Edwin Brouwer, daarna Robbie Embricqx voor Guy Dekker en de ge blesseerde Ronald de Rooywerd werd vervangen door Robbie van Dorres- teyn. In de slotfase viel ook nog Ray mond Hensen in voor doelman Jack Nagtegaal. Er werden dus 15 spelers getest. SEC was voor rust de ploeg die verde digde, maar dit ging de groen-witten goed af. Jan van Rees is het nog lang niet verleerd en Peter van de Berg had maar bitter weinig in te brengen tegen de 34-jarige SEC-speler. Een aanwinst is Van de Berg zeker voor de Vogels en dat kan eveneens gezegd worden van Peter Wolfsen, die een gave partij op het middenveld vertolkte. SEC had problemen op het midden veld, want men wist de snelle rechter spits Gerard Becker (ex-S.O.Soest) niet te bereiken. S^bin Aksit was één van de middenvelders;: Toch nam Sec na een kwartier-de lèi,ding door Bert Holwarda die vanaf links na een actie van Ronald de Rooy doelman Ray mond Koopman verschalkte. Na rust kwam Usselmeervogels zonder Peter van de Berg (licht geblesseerd); Rut Bos was zijn vervanger. Meteen na rust scoorde aanvoerder Ruth van de Groep uit een verlengde vrije trap. Invaller Rut Bos scoorde met twee fraaie kopballen (onhoudbaar voor Jack Nagtegaal) 2-1 en 3-1. SEC probeerde het wel, maar het lukte niet in de aanval om tot sluitende combina ties te komen. Een kwartier voor tijd werd het zelfs 4-1 voor de thuisclub. SEC - SDO(Bussum): 4-4 De tweede oefenwedstrijd van SEC 1 werd een zeer doelpuntrijke. Zowel SEC als SDO spelen in de derde klasse KNVB en het krachtverschil was mi niem. SDO, met o.a. de zoon van Jan Mulder (ex-Ajax en Nederlands elftal) beschik te over een technisch zeer vaardige ploeg, die de SEC-selectie een moeilij ke middag bezorgde. Toch speelde SEC zeer goed, hoewel de defensie het zwakke punt bleek. Niet vergeten moet worden dat vijf potentïele basisspelers op vakantie zijn. Zo miste SEC Luits Houkes, Ronald de Rooy, Antek Woj towski, Herbert Schalkwijk en René van de Deyssel. Mark Timmer speelde in de defensie en Jan van Rees vertolkte de plaats als laatste verdediger. Mike de Weerd (ex- FC Utrecht) debuteerde één helft. Na 35 minuten scoorde Jurie Mulder (ex- Ajax en nü weer terug bij SDO). O1-!. Bert Holwarda scoorde meteen hierna 1-1. Na rust scoorde Jurie Mulder snel 1-2 en toen was het de snelle SEC rechter spits Gerard Becker die gelijkmaakte. Joop Abbel was na rust in de ploeg ge komen voor Mike de Weerd en hij had al snel succes. Eerst scoorde hij 3-2 en meteen hierna met een bekeken goal 4-2. Bijna had hij met een lob voor de derde maal succes, maar de bal ging net langs de verkeerde kant van de paal. René Spanjer (ex-Naarden) verving bij Sec Gerard Becker. SDO wilde niet verliezen en de ploeg bleef met goed aanvallend spel de SEC-defensie, met Mark Timmer, Jan van Rees en Edwin Brouwer, onder druk zetten. Jack Nag tegaal werd verrast door een afstands schot van zeker 40 meter en het was Ro nald Heerschop die voor deze pracht- goal tekende. Ook zeer fraai was de Bussumse gelijkmaker. Dennis Lan- kreyer kopte de vierde Bussumse goal onhoudbaar langs Jack Nagtegaal. Beide teams waren tevreden en het ver toonde spel was zeer zeker aanvaard baar. De Soester KNVB-scheidsrechter Ad de Smalen leidde dit sportieve duel bekwaam. rn*#-*#. Twee jaar lang heeft een groep voor aanstaandejournalisten gewerkt aan dit standaardwerk over het Nederlands elftal. Vele gesprekken zijn gevoerd met spelers, coaches, begeleiders en te genstanders. De vedetten van toen en van nu komen aan bod en van vrijwel al le internationals zijn foto's opgenomen. Een speurtocht in (intcr)nationale ar chieven resulteerde in een nagenoeg complete en unieke serie teamfoto's. Het is een boek waarin hoogte- en diep tepunten van Met vlaggcaunp der 100- jarige KNVB uitvoerig zijn beschreven. Er wordt teruggeblikt op de 'Rotter damse' start van de nationale ploeg, op de ontwikkeling - gaandeweg - van elite - tot volkssport, op de Olympische toer nooien, op de WK-eindronden en op het onvergetelijke Europese kam pioenschap van 1988. Maar ook wordt nog eens stilgestaan bij de discutabele rol die diverse voetbal leiders in politieke affaires hebben ge speeld. Want het gaat tenslotte om de complete geschiedenis van Oranje. "Het Nederlands elftal 1905 - 1989" kreeg een voorwoord van Johan Cruijff en is samengesteld door de journalisten Johan Derksen, Frans Ensink, Kees Jansma, Henk Mees, Lex Muller, Ruud Pauwe, Bob Spaak en Malty Verkam man. Het boek bevat ruim 700 foto's, o.a. de foto's van alle Nederlandse elftallen. De helft van de foto's is in kleur. om tegen te voetballen, natuurlijk!) Zaterdagvoetbal WZ '49 le klasse A Argon Barneveld DVSA EFC '58 FZO FC Horst Kockengen sv Loosdrecht Rood Wit '58 Sperwer Veluwse Boys VVZ '49 Res le klasse B Bloemenkwart. 2 Candia '66 2 DOV0 4 Eemnes 2 GVW3 Huizen 4 Loosdrecht 2 Musketiers 2 Roda '46 2 Valleivogels 4 VRC 3 VVZ '49 3 Res. 4e klasse D Advendo 5 DVS '33 12 EFC 6 Hoevelaken 8 Horst 6 De Posthoorn 5 Rood Wit 5 Roda 6 Sparta (N) 9 WOG8 VVZ '49 5 Zwart Wit 5 HEES 2e klasse B Bunnik '73 CDN DEV Hees Hercules Maarssen Nijenrodes PVC Sporting '70 SVMM Vïanen Res. 3e klasse D Actif 2 Altius 4 Argon 4 DOB 2 Eemnes 3 Hees 3 Hertha 2 OSO 2 Radiostad 2 Soesterberg 2 TOV 5 VIOD 2 Res. le klasse A Hierden 2 Hoevelaken 3 sv Lelystad '67 3 Rood Wit 2 SDC Putten 3 Sparta (N) 4 Spakenburg 3 Stroe 2 Terschuurse Boys 2 Veensche Boys 2 VVZ '49 2 IJsselm.vogels 5 Res. 2e klasse C Baarn 2 Bloemenkwart. 3 DOSC3 Hees 2 sv Loosdrecht 3 NVC 2 SOVA2 Sperwer 2 SVM Boys 2 TOV 2 VVZ '49 4 Res. 4e klasse E Cobu Boys 4 DVS '33 13 Eemdijk 6 De Glind 2 Hoevelaken 9 Horst 7 Sparta (N) 10 Unicum 5 Veluwse Boys 6 WOG9 WOP9 VVZ '49 6 Res. 2e klasse C Baarn 2 Bloemenkwart. 3 DOSC3 Hees 2 sv Loosdrecht 3 NVC 2 SOVA2 Sperwer 2 SVM Boys 2 TOV 2 WZ '49 4 Res. 3e klasse E DVS '33 8 Hees 4 Huizen 7 Hoevelaken 5 sv Lelystad '67 6 Loosdrecht 4 SDC Putten 8 SDVB7 TOV 4 WOP 5 Zuidvogels 5 SEC-zaterdag 3e klasse A Res. 4e klasse G AH '78 Allen Weerbaar Automat, v. Rijn Bussum Cobu Boys 't Gooi Hertha Kamerik Laren Nita OSM '75 OSO SEC VIOD Res 4e klasse I Actif 4 Altius 5 Autom. v. Rijn 2 Bloemenkwart. 7 CJW 6 DOSC4 Eemnes 7 Hertha 3 NVC 4 Radiostad 4 SEC 3 Zuidvogels 8 AH '78 2 Allen Weerbaar 2 Baarn 3 Bloemenkwart. 6 Bussum 2 Eemnes 5 't Gooi 2 Huizen 10 Laren 2 Nita 2 sc Nederhorst 2 SEC 2 Zondagvoetbal s.o. SOEST 3e klasse D (KNVB) AP WC BVC Fortitudo HMS JSV Saestum SEC so Soest UW Velox Vreeswijk Res. 2e klasse B (KNVB) AFC 3 Argon 2 BVC 2 DCG 2 DWS 3 Hilversum 2 KBV 2 Neerlandia 2 Quick A 2 so Soest 2 UW 2 Zwaluwen VooruitZeeburgia 2 Res. 3e klasse D (KNVB) CDN 2 CDW 2 HMS 2 Holland 2 Maarssen 2 de Meern 2 Saestum 2 so Soest 3 Velox 2 Vriendenschaar 2 WOG 2 Zwal. Vooruit 2 Res. le klasse B BW '31 2 EMM 2 's-Graveland 2 Hilversum 3 HMS 3 LW 2 Nederhorst 2 Nijenrodes 2 so Soest 4 Victoria 2 De Zebra's 2 Zuiderzeevogels 2 Res. 3e klasse A Achterveld 3 Amersf. Boys 3 Amsvorde 3 APWC3 Hoogland 5 Hoogl.veen 3 Limvio 2 Quick 6 so Soest 5 Veensche Boys 2 WOG 4 Res. 3e klasse D ASV '65 3 BFC 3 Donar 3 EMM 4 Hertha 3 Kockengen 3 LW 4 NVC 4 PVC 3 so Soest 7 Sparta (L) 3 Res. 3e klasse G Actif 5 Amersf. Boys 6 BFC 5 't Gooi 6 Hoogland 8 LW 7 Olympia '25 7 Quick 9 so Soest 9 SDO 6 Victoria 6 Res. 4e klasse D Achterveld 6 Amersf. Boys 7 Amsvorde 6 APWC7 Barneveld 5 Hoogland 10 Hoogl.veen 9 Limvio 3 Quick A 11 Roda '46 7 so Soest 11 WZA 8 Res. 4e klasse K Argon 7 BW 8 EMM 7 Hoogland 11 LW 8 Nederhorst 7 NVC 10 Olympia '25 9 SDO 8 so Soest 13 Stator 7 Victoria 9 Res. 3e klasse B Amersf. Boys 4 Amsvorde 4 Hoogland 6 Hoogl.veen 4 KWA 3 Quick 7 SEC 4 so Soest 6 Veensche Boys 3 WOG 5 WZA 5 Res. 3e klasse E Argon 4 BFC 4 BVC 4 BW '31 4 Fak 4 Hertha 4 LW 5 Olympia '25 5 Roda '46 4 so Soest 8 Stator 3 Res. 4e klasse C Amersf. Boys 6 APWC6 Barneveld 4 Hoogland 9 Hoogl.veen 7 HVC 5 De Kieviten 3 KWA 5 Roda' 46 6 so Soest 10 Veensche Boys 5 WZA 7 Res. 4e klasse J BFC 6 BW 7 't Gooi 8 's-Graveland 6 Hilversum 6 NVC 9 Olympia '25 8 SCH 7 so Soest 12 Stator 6 Victoria 8 Zuiderzeevogels 6 Res. 4e klasse L EMM 8 't Gooi 9 Hilversum 8 Hoogland 13 Hoogl.veen 8 LW 9 NVC 11 Olympia '25 10 SDO 9 so Soest 14 Stator 8 Victoria 10 1 SEC-zondag 3e klasse D (KNVB) APWC BVC Fortitudo HMS JSV Saestum SEC so Soest UW Velox Vreeswijk Zwal. Vooruit Res 2e klasse A Achterveld 2 Amsvorde 2 Barneveld 2 Hoogl.veen 2 HVC 3 KWA 2 Quick 4 Roda '46 3 SEC 3 WOG 3 WZA 3 Res. 4e klasse G (KNVB) APWC 2 BFC 2 Celeritudo 2 DOS 3 't Gooi 2 Hoogland 2 HVC 2 NVC 2 Olympia '25 2 SEC 2 WZA 2 Zwal. Vooruit 3 Res. 3e klasse B Amersf. Boys 4 Amsvorde 4 Hoogland 6 Hoogl.veen 4 KWA 3 Quick 7 SEC 4 so Soest 6 Veensche boys 3 WOG 5 WZA 5 Damesvoetbal Zaterdag Hoofdklasse Barneveld Bloemenkwartier DVS '33 FC Horst Lelystad '67 Montfoort SDVB VRC WOG WZ '49 Zondag 2e klasse A Achterveld 2 't Gooi 2 Hoogland KWA Laren Maarssen 2 Nijenrodes SEC so Soest 2 De Vesting 2 Zondag le klasse Achterveld 't Gooi 's-Graveland Houten 2 JSV 2 De Meern Odijk 1 Odijk 2 SDO so Soest Zondag 2e klasse A Achterveld 2 't Gooi 2 Hoogland KWA Laren Maarssen 2 Nijenrodes SEC so Soest 2 De Vesting 2

Soester Courant | 1989 | | pagina 13