- mËËmm &C Eb.karelsErihy. soest Stam-SoVoCo haalt Westeuropese top opnieuw naar Soest dSdubbersl Minder belangstelling voor paleistocht VOETBALSCHOENEN "AKTIE BALPUNT" Doen!! T h J! WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1989 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 20 Goede prestatie René Wassenaar in Nederlands Kampioenswedstrijd AUTOCROSS VOLLEYBAL Stam-Sovoco Recreatievolleybal Iets te koop ofte geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant WANDELSPORT BRIDGE Zomercompetitie Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Bij aankoop van een paar VOETBAL SCHOENEN krijg je bij ons 10% korting via de "Direkt-Korting-Kaart" en als extra een "BALPUNT" voor je voetbalclub. Geef dit "balpunt" af bij je voetbalclub. De club krijgt tegen inlevering van deze "BALPUNTEN" gratis voetballen!!!! sporthJs VOETBAL bij s.o. SOEST begint al op woensdagmiddag Sportorganisatie "SOEST" Voor inlichtingen: (02155) 1 74 53 Red Stars-heren oefenen tegen Shooters BASKETBAL Knickerbockers komen net iets tekort tegen Quick HONKBAL Goede resultaten Kings Road Riders FIETSCROSS H. Kamphorst biljartkampioen van Trefpunt den*lk BILJARTEN De Snoekbaars vist aan Baarnse Eem Wedvlucht vanaf Wuustwezel WZ-jeugd is er klaar voor Z. J. VAN HOMOET JEUGDVOETBAL Sport en spel-instuit 55+ weer van start COMPUTER- FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Wi Jt Op zaterdag 23 en 24 september a.s zal opnieuw de absolute damesvolley- baltop van West-Europa in Soest in sporthal Beukendal acte de présente geven in liet nu voor de vijfde maal door Stam-Sovoco georganiseerde In ternationale Toernooi. Evenals vorig jaar heeft de firma PROCAR zich op geworpen tot hoofdsponsor van dit op dames-volleybalgebied sterkste club- toernooi dat in Nederland gehouden wordt. Met de komst van landskampioen Avero Os uit Sneek, met de nummer twee van Nederland: Brother Martinus uit Amstelveen, en de derde uit de va derlandse competitie: Longo 59, geven alle dames-internationals acte de pré- sence. Met spanning zal door met name Avero en Brother Martinus uitgekeken worden hoe het er dit seizoen met de onderlinge krachtsverhouding uitziet. Er is Brother alles aan gelegen om in de komende competitie de reeds vijf jaar durende hegomonie van Avero te door breken. De komst van het Stuttgartse Feuer- bach en VC Schwerte uit de gelijknami ge plaats is goed voor het binnenhalen van Duitse internationals, terwijl Schwertse zich dit jaar versterkt heeft met de komst van drie speelsters uit China, die de ploeg nog aanzienlijk in kracht hebben doen winnen. Het Belgische Hermes Oostende huis vest ook diverse internationals en staat garant voor spectaculair volleybal. Het deelnemersveld wordt gecompleteerd door het net naar de eredivisie gepro moveerde ATC Hengelo, terwijl Stam- Sovoco als organiserende vereniging het deelnemersveld sluit. Het zal voor de Soester dames onge looflijk zwaar worden; er mogen tijdens dit zwaar bezette toernooi geen onmo gelijke dingen van hen worden ver wacht. Toch zal het een enorme erva ring en goede leerschool kunnen zijn voor de ploeg, waarvan de toeschou wers in ieder geval zeker mogen zijn dat zij tot óp de bodem van eigen kunnen gaan. De poule-indeling voor zaterdag heeft Stam-Sovoco gekoppeld aan de Neder landse kampioen Avero Os, aan het sterke Schwerte en het Belgische Her mes. Na een aantal oefenwedtrijden reeds gespeeld te hebben zal dit toer nooi de echte vuurdoop worden voor het op vele plaatsen gewijzigde team van trainer Fred Kuyper. Van het eerste damesteam van vorig jaar zijn nog maar Zaterdag j.1. werd in Vragender (Achterhoek) een Nederlands Kam pioenswedstrijd autocross verreden. Onder de rijders waren ook twee Soes» ters: Gé Schimmel (die de strijd moest opgeven wegens motorpcchen René Wassenaar. In dc eerste manche gingen er 14 rijders van start. René, die als vierde de bocht inging, werd door twee rijders klemge reden, van wie er één over de voorkant van zijn auto reed, met als gevolg dat hc't linker voorwiel er plat onder lag. Hij moest die manche dus vroegtijdig sla ken. In de tweede manche stond René op de derde slartrij, maar toen de vlag geval len was, was hij als derde van de 14 rij ders in de eerste bocht en hij hield die plaats tot de finish vast. In de derde manche stond hij op de eer ste starlrij, maar toen zij bij dc eerste bocht waren, kwam Wassenaar in het gedrang te zitten; hij viel nagenoeg stil en ging toen als 14e rijder weg. Na een aantal rohdes felle strijd kwam hij ech ter op een derde plaats terecht en hield dat vol tot de finish. René had een plaats in de grote finale gehaald en toen de startvlag viel (on danks een valse start) lag hij op een vijf de plaats. Nadat een rijder vóór hem over dc kop ging, lag hij in vierde posi tie, maar na twee rondes gereden te hebben had hij zich opgewerkt tot een tweede plaats. De eindstand was: eerste Martin Kroon, tweede René Wasse naar, derde Henk Dijkstra. René Wassenaar, die voor de wedstrijd op een negende plaats stond in het Ne derlands Kampioenschap, is na zater dag goed gestegen en zit nu bij de eerste vijf. Op 10 september rijdt hij zijn vier de en tevens laatste wedstrijd voor het N.K. Autocross in Ruinerwold (Dren the). Hij hoopt nog op een plaats bij de eerste drie te halen. drie speelsters overgebleven: Irene Koclewijn, Hanneke Klunder en Judith Lazonder. Bijna alle dames van het tweede team hebben nu de stap naar het eerste team gemaakt. Voor de Stam- Sovoco-trainer geen geringe opgave een hecht team te smeden. Tijdens het toernooi kan al blijken in hoeverre hij hierin is geslaagd, maar in de voorberei ding werd reeds duidelijk dat er zowel bij trainer als speelsters alle vertrouwen bestaat. Onderdak gezocht! Door onvoorziene omstandigheden zijn er op het laatste moment proble men ontstaan rond de huisvesting van de speelsters en begeleiders van de deelnemende teams. De toernooicom- missie doet daarom een dringend be roep op sportminnende Soesters hun huis beschikbaar te stellen om een of meer speelsters tijdens het weekend van 23 en 24 september onderdak te verle nen. Voor hel merendeel betreft het hier slechts één nacht en wel die van za terdag op zondag. Wie bereid is te hel pen, kan bellen met Ria Bouhuis, tel. 22175 of mat Han Ruitenkamp, tel. 14795. Ook voor de recreanten van de Volley balvereniging Stam-Sovoco begint het nieuwe seizoen. De recreanten vormen een grote groep binnen de vereniging, waar gezelligheid en op recreatief ni veau presteren hand in hand gaan. Voor diegenen die wat ontspanning zoeken en ook de conditie op peil willen houden ligt hier een goede mogelijk heid. Binnen de recreatieve afdeling kunnen er voor de dinsdagavond best nog leden bij. Gëintcresseerd? Bel dan even met Rita van Arkel, tel. 18545, of met Maaike Lazonder. tel. 12830. VD0& £LJvaou Voor al uw bouw- en onderhoudswerken 1e Heeserlaantje 56 - Soest Telefoon 02155-22204 De hoeveelheid tuin evenementen in tle omgeving heeft naar alle waar schijnlijkheid de wandelsport vereni ging Olvmpia, die zaterdag haar paleis Soestdijktocht organiseerde, enkele honderden deelnemers gekost. Animo i an de groepen en zeker voor de uitge loofde prijzen was er minnelijks. Wel kreeg de organisatie veel waardering ia» de bijna 450 wandelaars voor de zeer fraaie en met zorg uitgezette par koersen. Met slechts zeventig voorinschrijvingen leek het erop of er geen belangstelling zou bestaan voor de wandeltocht, die voor de 32e achtereenvolgende keer en onder auspiciën van de Stichting Gooi- se Wandelsport Bond (SGWB) werd gehouden, maar hel fraaie weer lokt toch meer wandelaars. Vanaf tien uur 's morgens kon men ver trekken vanaf het wijkgebouw van de Emmakerk aan de Regenlesselaan voor een route van 5 t/m 25 kilometer leng te. Opvallend mag het aantal individue le lopers van 307 worden genoemd. Zij kwamen o.a. uit hel Limburgse Affer- den, Noordwijkerhout, Rotterdam. Schijndel, Steenwijk en Wijk en Aal burg. De onderverdeling van de 446 deelne mers (vorig jaar nog 654) naar afstand zag er als volgt uit: 5 km.: 86, lü km.: 161, 15 km.: 80, 20 km.: 57 en de 25 km.; 62. IX* wandeling was uitgezet in de bossen van hel landgoed Pijnenburg, Staats bosbeheer en de Lage Vuursche. Uiter aard kwam men langs Paleis Soestdijk. Niet alleen kon men van de nu prachtig in bloei slaande heidevelden in deze na tuurgebieden maar ook van de diverse beglazingen met daarop de overwe gend witte Charolais-koeien genieten. Het feil dal de tocht onder ideale weers omstandigheden kon worden gelopen, leverde de wandelaars weinig proble men van medische aard en daardoor de aanwezige leden van de Kon. Ned. Ver. EHBO uit Baarn weinig werk op. Wel waren de bospaden door de aanhou dende droogte erg mul geworden, het geen het parkoers wat zwaarder maak te. Toch kon iedereen de goudbronzen medaille, met de beeltenis van Konin- ging Beatrix, aan een rood/wit'blauw lint in ontvangst nemen. 's Middags wensten slechts twee groe pen, elk op een verschillende afstand, voor jurybeoordeling in aanmerking te komen: Voorwaarts Mars uit Nieuw- poort op de 15 km. en DDV uit Dor drecht op de 20 km. De jury, bestaande uil de heren G. Bell (voorzitter) uit Zeist, C. de Graaf, Vianen en J.A. Baks, Soest, kende de Nieuwpoorters 684 punten toe en de Dordtenaren 636 punten. Beide groepen kregen een be ker uitgereikt. Ondanks het lagere deelnemersaantal kan Olympia terugzien tip een geslaag de wandeldag, die voor volgend jaar op zaterdag 15 september is voorzien. Onder auspiciën van de Werkgroep Bridge Soest worden voor de achtste maal tussen de vier Soester/Soester- bergse Bridgeclubs onderlinge wed strijden gespeeld ter voorbereiding op de viertallencompetitie 1989/1990 van de Nederlandse Bridgebond. Gespeeld wordt volgens het Mitchell Duplicate- systeem voor 4 viertallen per vereni ging. Inmiddels zijn twee van de drie ronden gespeeld, waarbij de volgende uitslagen werden bereikt: 15 aug. O.N.I. - Soesterberg 217-211 17 aug. Eemland - Soest 224-110 24 aug. Soest - O.N.I. 238-180 Eemland - Soesterberg 317-121 Op 29 en 31 augustus 1989 vinden de slotwedstrijden plaats: Soesterberg - Soest en O.N.I. - Eemland. SOESTERBERGSESTRAAT 3 TELEFOON 02155 - 1 27 49 Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar om 13.30 uur TRAINEN èn de kantine is open! Opgericht 9 mei 1926 Koninklijk goedgekeurd Nog slechts enkele weken en het com petitieseizoen gaat van start voor de Soester basketbalvereniging The Red Stars. Het eerste herenteam zal dit jaar proberen in ieder geval bij de eerste drie te eindigen en via een aantal oe fenwedstrijden en toernooien trachten op tijd klaar te zijn voor de naderende competitiestart, zondagavond 24 sep tember in Utrecht tegen het eerste team van BC Utrecht. Komende donderdag, morgenavond, oefent het herenream in sporthal Beu kendal tegen Shooters uil Spakenburg. Twee dagen later, aanstaande zaterdag, gaat het team naar Spakenburg om daar eveneens tegen hetzelfde Shooters de oefenreturn te spelen. Een goede gele genheid voor de teams om het spelritme weer wat op te vijzelen. Tsjechen op bezoek De Soester basketbalvereniging, die dit seizoen haar 25-jarig jubileum zal vie ren, start komende zaterdag al met een leuk evenement, zo vlak voor het sei zoen. Er komt een zestien man tellend Tsjechisch gezelschap op bezoek, dat samen met Racing Amsterdam zater- dagavond een mixed volleyballtoer- nooi zal spelen. Tevens doen twee mi xed Red Stars en twee mixed Sovoco- teams mee. De Tsjechen worden zaterdag om half zes verwacht en zullen eerst deelnemen aan een gezamelijke broodmaaltijd, daarna is er vanaf half acht tot ongeveer half elf het 'gezellige volleyhalgebeu- ren'. Heren 2 oefende Jongstleden zaterdag oefende een he ren 2/3 combintie van de Soester bas ketbalvereniging tegen het eerste team van Bourgondië. De nieuwe trainer van het Red Stars-gezelschap had zodoen de een goede gelegenheid om zijn spe lers aan het werk te zien, om binnen de komende weken de definitieve selectie van het tweede en derde team af te ron den. Het werd een nuttige partij, die in het begin aan Soester zijde wat stroef verliep, maar naarmate de wedstrijd vorderde kwam Red Stars toch voorbij Bourgondië, met name door een goede score-inbreng van Frank Menke. De Soesters wonnen deze wedstrijd met 76-72. l)c honkballers van HSV De Knicker bockers hebben in hun laatste wed strijd ook het hoofd moeten huigen voor het Amersfoortse Quick. De Soesters, die lang in de race waren voor het kampioenschap, verloren de laatste drie wedstrijden, waardoor de titel aan hun neus voorbij gaat. Tegen Quick werd het 10-9 voor de Amers foortse ploeg, die daarmee het kam pioenschap behaalde. De Soesters startten met Leo van Laar op de heuvel. In de eerste innings keken ze meteen tegen een 6-0 achterstand aan, en hoewel ze in de tweede innings door Donald Farrell, Mitchell's Jacob en Charles Tersteeg drie maal wisten te scoren, liepen de Amersfoorlers in de gelijkmakende slagbeurt uit naar 8-3. Voor de Amersfoorlers was de wed strijd tegen de Knickerbockers cruciaal. Bij verlies of een gelijkspel werden de eveneens uit Amersfoort afkomstige Red Caps kampioen. Reden waarom zelfs uit Duitsland speciaal voor deze wedstrijd spelers werden teruggehaald. De door Quick geleverde scheidsrech ter speelde eveneens een zeer nadruk kelijke rol in dc uiteindelijke ontkno- ping. Want nadat Leo van Laar 1-4-4-3) op de heuvel plaatsmaakte voor Rogier Kriele (3-0-2-2), kwamen de Knicker bockers - tot grote vreugde van het vol ledig aanwezige team van Red Caps - gaandeweg naderbij. Via Leo van Laar en andermaal Donald Farrell werden twee punten aan het totaal toegevoegd. Quick kon nog twee keer scoren zodat met een 10-5 stand aan de vierde in nings werd begonnen. Hoop De Knickerbockers begonnen lang zaam aan hun inhaalmanoeuvre. Ro nald Tensen scoorde het zesde punt, te- wijl Rogier Kriele de Amersfoorters van scoren afhield met sterk pitchen. Opnieuw Donald Farrell samen met Charles Tersteeg en Mitchell 's Jacobs deden de hoop herleven hij de toekij kende Red Caps, dat alsnog de titel kon worden binnengehaald. Ook de Soes ters leken vol vertrouwen dat ze in ieder geval deze laatste wedstrijd nog zouden kunnen winnen. Toen pas bleek het effect van een door de thuisclub geleverde scheidsrechter. Met dubieuze beslissingen, waartegen weliswaar werd geprotesteerd, maar door de umpire genegeerd, werd uitein delijk Quick aan de overwinning gehol pen, want de Soesters scoorden niet meer. Voor Quick zal de winst toch een bijsmaak hebben, want de ploeg zal nooit weten of ze op eigen kracht de Soesters hadden kunnen verslaan, om zodoende op een eerlijker wijze de titel voor zich op te eisen. Overigens is Red Caps de lachende der de, want Quick kan niet promoveren omdat het derde team van deze vereni ging één klasse hoger speelt. De bonds- reglementen verbieden dat twee ploe gen uil één vereniging in dezelfde klasse spelen. Als tweede in de competitie heeft daardoor Red Caps het recht op promotie. De Kings Road Riders uit Soest deden in het weekeinde mee aan de eerste wedstrijd na de vakantiestop bij de FCC de Kombocht in Bussum. De regionale westrijd telde mee voor de Regiocup. In de Open Klasse werden Dennis Krol, Sagar van Dijk en Mark de Schiffart in de manches uitgeschakeld. Robin v.d. Wolk behaalde daarin een tweede plaats en Toine Marsé, die een goede wedstrijd fietste, legde in de finales be slag op de 8e plaats. Bij de Cruisers behaalden Erwin Marsé, Orjan Kers en Sancho Kers alle drie een eerste plaats. Bij de Junioren werd Toi ne Marsé 5e, Sagar van Dijk 7e, Rudy Krol 5e en Mark de Schiffart 2e. In de Expert-klasse behaalden Dennis Krol, Erwin Marsé, Orjan Kers en San cho Kers allemaal een eerste plaats en Robin v.d. Wolkeen 2e. Vedovan Dijk, de 80+ cruisers van KRR, behaalde ook een eerste plaats. Hij sleepte daar mee voor het tweede team 70 punten in de wacht. <sr De heer H.G. Kamphorst van de Wieksloterweg is de nieuwe kampioen van de biljartvereniging Trefpunt, die zijn domicilie heeft in het dienstencen trum Honsbergen aan de Wiardi Beck- manstraat. Vorige week dinsdag vond in een van de zalen daar de jaarlijkse al gemene ledenvergadering plaats, onder leiding van voorzitter J. Brouwer. Eén van de hoogtepunten van de jaar vergadering is het altijd met spanning tegemoet geziene moment van de be kendmaking van de winnaar van de jaarcompetitie door wedstrijdleider J. Vonk. Dat was ook nu weer het geval. De heer Kamphorst bleek met een moyenne van bijna 3 - volgens kenners een uitstekende prestatie - niet te even aren. Voorzitter Brouwer reikte hem onder het toeziend oog van de overige bestuursleden de wiselbeker uit, die ter beschikking is gesteld door de bekende wijnhandel Brouwer in Soest. Trefpunt telt ca. 25 leden, die elke dins dag- en vrijdagmiddag het geliefde bil jartspel beoefenen op de tafels in Hons bergen. De comptetitie gaat het gehele jaar door, ook tegen clubs buiten Soest. De club bestaat al zo'n twintig jaar en telt niet alleen leden uit Honsbergen, maar ook daarbuiten. Zaterdag j.1. is aan de Eem bij Bestevaer en Daatselaar de 8e wedstrijd gevist van de 10 wedstrijden omvattende zomer competitie. De strijd boven in het klas sement wordt, met de laatste wedstrijd in zicht, steeds verbetener, terwijl on deraan de ranglijst gestreden wordt om aan degradatie te ontkomen. In de le divisie werd Elbert van Beek winnaar met 8.79 m. vis; hij is nog volop in de race voor de kam pioensbeker. Dat Elbert deze wedstrijd uitviste met geblesseerde handen geeft deze overwinning meer inhoud. Tweede werd John Hibbel, met 7.08 m., een goede prestatie van deze verder matig presterende hengelaar. In de 2de divisie was het Jaap Post die aan het langste eind trok met 5.93 m. en is nu al zeker van zijn promotie. Tweede hier werd Wout v.d. Groep met 5.26 m.. Wout verkeert in de onderste regio nen van het klassement en dus was deze goede plaats meer dan welkom. De tien hoogst gëeindigden uit beide di visies zijn: Ie divisie 1Elbert v. Beek 8.79 m. 2. John Hibbel 7.08 m. 3. John Kasius 6.48 m. 4. Henk v. Riet 5.06 m. 5. Theo Bosman 5.05 m. 6. Bert de Bruin 4.11 m. 7. Ron de Bruin 4.02 m. 8. Jan Aertssen 3.60 m. 9. Willem v.d. Kraats 3.59 m. 10. Henk Hibbel 3.40 m. 2e divisie 1Jaap Post 5.93 m. 2. Wout v.d. Groep 5.26 m. 3. Co Wijnands 5.03 m. 4. Willem Hopman 4.76 m. 5. Jaap Lindeboom 3.47 m. 6. Hank Horst 2.97m. 7. Eddy Stumpel 2.94 m. 8. Ad Hooft 2.62 m. 9. Henk Prinsen 2.23 m. 10. Maarten Mosk 2.22 m. De leden van de postduivenvereniging P.V. de Vriendschap hebben met hun duiven deelgenomen aan een wed vlucht vanaf Wuustwezel, afstand 95 km. De duiven werden gelost om 08.00 uur met een Noord-Westen wind. Uitslag: R. Scheffers 1 120. C. Vaessen 2 5 6 18 22 24 46 63 70 100 104 105. J. Koster 3 4 9 11 23 58 92 96 99. W. Hoffman 7 28 34 44 56 66 72 73. C. Bokma 8 12 43 80 85 86 87 93. J. Wij- nands 10 17 19 41 67 74 89 109 118. A. Stolker 13 53 55 97. Altenaar/Reijerse 14 21 81 138. A. Grift 15 45 129 137. T. Kok 16 39 116 121 133 134. W. Veenendaal 20 35 48 69 88 90. H. van Dijken 25. Comb. Raka 26 50 51 54 75 76 78. B. Schimmel 27 30 49 52 59 79 919498 101 111 119 122 127131 132 HEB HET HART EENS IN GEDACHTEN Fietsen is gezond voor hart en bloedvaten. Ruil de oude fiets in voor een nieuwe (met geld toe) bij ons Informeer hoeveel u toe moet geven Een oud hart voor een nieuw ruilen ïs heel wat moeilijker. TWEEWIELERS van Weedestraat 70 - Soest Telefoon 02155 - 1 65 55 Rademakerstraat 7 - Soesterberg Telefoon 03463 - 5 15 64 Achter de schermen is er de afgelopen maanden hard gewerkt aan de voorbe reidingen voor het komende seizoen. De heer van der Meulen, vorig seizoen hoofdtrainer en in het bezit van het hoogste trainersdiploma, heeft de taak op zich genomen om dit seizoen als cöordinator op te treden voor het technische gedeelte. Samen met de jeugdtrainers zal hij zorgen voor de begeleiding van de gehele VVZ-jeugd. Met trots heeft het jeugdbestuur voor het komende seizoen uitstekende, gedi plomeerde trainers kunnen contracte ren. W. Tielman uit Huizen zal de A-ju- nioren dit jaar trainen. Daarnaast zal hij ook de begeleiding op zich nemen van het "belofteteam". Dit team zal dit jaar in een aparte competitie met onder an dere TOV en S.O. Soest deelnemen. De B- en C-junioren worden begeleid door de heer Grauwmeijer, in het bezit van het hoogste trainersdiploma en oud betaald-voetballer. Voor de D-, E- en F-pupillen zijn er geen veranderingen, waar in principe ook geen reden voor is, getuige de goede prestaties en het groeiend ledental. De heer Rob Duit, leraar lichamelijke opvoedingen oud leelftalspeler, neemt al jaren de trainingen op woensdagmid dag voor zijn rekening. Ook dit jaar wordt hij daarbij geassisteerd door de trainers Ed Grauwmeijer en Jos Brou wer, oud le elfialspelers. Al met al staat het trainerskorps borg voor een zeer goede begeleiding. Daar naast zal het jeugdbestuur dit jaar weer vele activiteiten organiseren. De voor bereiding is in volle gang en de eerste te kenen zijn zeer positief. Zo heeft de A-jeugd afgelopen zaterdag met 8-0 van Achterveld gewonnen in een goede wedstrijd. Voor komende zaterdag staan er oefen wedstrijden voor de B-, C- en D-jeugd tegen Huizen op het programma. Voor diegenen die kennis willen maken met V VZ, is er de mogelijkheid voor de jongste jeugd om op woensdagmiddag eerst tweemaal gratis mee te trainen. Voorde ouders staat uiteraard de koffie klaar. Voor verdere inlichtingen kan men kontakt opnemen met de heer B. v.d. Ley, tel. 15612 of de heer J. Brouwer, tel. 23228. Op woensdag 6 september a.s., van 9.30 tot 11.00 uur, gaan de deuren weer open van Sporthal "De Bunt" (hoek Ossendamweg/Duinweg) om de 55- plussers in de gelegenheid te stellen aan allerlei vormen van bewegen deel te ne men, zoals o.a. gymnastiek, badminton, tafeltennis, korfbal, volksdansen e.a. aktiviteiten. De anderhalf uur durende aktiviteiten worden halverwege onderbroken om gezellig met elkaar een kopje koffie te drinken. Onder het motto: 'Alles mag, niets moet', probeert men de deelne- mers(sters) een sportieve ochtend te bezorgen. De kosten zijn 3,50 per keer of 12,00 per maand. in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 135.C.P. JakenZn. 293260 103 107. J. Kruseman 31 95 108 110 124 130 136. J. Beijer 33 37 40 47 68 82 102. J. van Groningen 36 38 61 128. Comb. Rini 42. A. Wijnands 57 71 115 139. Z.K.H. 62 84. W. Cochius6477 83 112 113 126. P. Rauch 65 114. C. Kaats 106. A. Dijkstra 117. Sukel v.'t Kloos ter 123. H.C. Mol en Zn. 125. Deleden van de postduivenvereniging Soest hebben met hun duiven deelge nomen aan een wedvlucht vanaf Wuustwezel, afstand 95 km. De dui ven werden gelost om 08.00 uur bij een N.Westen wind. De uitslag: Hornsveld - v.'t Net 1 16 35 45 56 59 63 69 89 90 91 92 95 99 P Limper 2 13 20 64 65 66 67 70 71 72 78 83 84 87. Comb. Vogel 3 19 30 62 68 85 86. A. v. Hornsveld 4 5 12 18 21 33 3451 80 82. H. Huisman 6 9 10 15 17 24 26 32 50 53 55 73 75 76 77 79 81 96 97. A. Rookhuizen 7 22 27 37 39 43. A. Vogel 8. A. Teunissen 11 14 23 29 38 40 42 47 88 98. M. Monsjou 25 28 31 44 48 49 94. T. v. Deuveren 36 52. B. v. Hornsveld 41 54 58 60 61 74. A.A. de Kruyf 46. D. Huisman 57 93. De leden van de postduivenvereniging P.V. De Zwaluw hebben met hun dui ven deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Wuustwezel, afstand 95 km. De duiven werden gelost om 8.00 uur bij een Noord-Westen wind. Uitslag: v.d.Brakel/de Beer 1 7 17 34 44 8287 130 170 171 179 187 193 202 204. H. deBree2 12 16 20 21 25 29 31 38 39 56 58 61 65 68 72 75 78 85 91 96 97 100 104 108 109 115 121 128 131 135 139. J.P. Stam 3 9 23 24 26 36 40 46 6480 103 110 142 145 150 157 177 184. K. de Jong 4 196 206. v.d. Brakel Zn. 5 35 37 45 67 83 84 88 89 92 112 113 116 126 137 181 182 190. K. Kok 6 122148 153 166 167 197. A. deBes8 30 77 136 146 158 161 176. J. v.d.Belt Klzn 10 49 76 114 183. B. Roest 11 14 15 48 52 7086. Mevr. D.v.Tol 1341 94 133 147 160 164. W.H. v. Dorre- stein 18 19 27 50 57 60 105 107 125 127 134 144 169 172 174 194 195 199 201 205 208. Gebr. de Bruin 22 63 69 93 173 186. G. Rijksen28 325162 106 124 138 143 149 178 185 191. R. Vos kuilen 33 99. Th. Wigtman 43 55 73 79 90 98 102 120 123 180 200 207 J Duyst 47 74 129156 198. J. Rams 54. J. Benschop 59 192. A. van Ginkel 66 117 118 189. G. Zeypveld 71 101 141 159 168. H. van Es 81 162 165. R Ei- mers 95 111 119 132 141 188 203. K Boeklagen 154. T. Klomp 175. Gebr Kanters 42 53 140 152 155 163. Stand in de competitie van het Vleeschcentrum na 6 vluchten. 1. J. Koster V.S. 7493 00 2. J.P. Stam Z.S. 7412'33 3. H. de Bree Z.S. 7382,28 4. Altenaar Reyerse V.S. 7354 44 5. E. v.d. Brakel de Beer Z.S.731o'99 6. J. v.d. Brakel Zn. Z.S. 7302^97 7. A. Rookhuizen Soest 7275'45 8. B. Roest Z.S. 7267 08 9. W. Hoffman V.S. 7244 97 10. C. Kaats V.S. 7197 55 11. Hornsveld v.'t Net Soest 7197'39 12. R. Eimers Z.S. 7187 92 13. J. v.d. Belt Klzn Z.S. 7157 94 14. Comb. Rini V.S. 7143 33 15. Th. Wigtman Z.S. 7113 54 Toe cret den s.o. krei op 2 Al ste goe als gm jeu£ had Aja durl s.o.! pan basi op I In c kret bezi kijk beet "Ee de r basi: dan niet: hooi twee cers groe Bij - Vug werl iede In d gesc strui die 1 wori kant leidi Hoe werl talie "Kw ten i ste t< lente nage twee ding dooi Ien 1 der dooi ren j derd niets Hoe uit? "Qrr een opgt rieei brac men> Vugi ners het d uitg£ werk elke den IN F twee om ii eel t< Als vens bew< Dree groe de C hun Daai sen I steec deze jeuge wanr selee f

Soester Courant | 1989 | | pagina 20