AANBOD Bang&Olufsen i van de echte luidspreker- specialist UITNOODIGING. P. van Buuren EHBO VOOR DE JEUGD MAGIMIX Soest 50 jaar geleden TENTOONSTELLING WOENSDAG 20 SEPTEMBER 1989 SOESTER COURANT PAGINA 5 vraagt uw aandachtvoor Y erkeersopstopping door benzinestunt 'Maagdenroof' bij jeugdherberg verijdeld Radarcontrole Bewoners staken strijd tegen bouw Uw volkoren specialist Brood-en banketbakkerij Gemeenteraad vergadert Soester jongens en meisjes leren Eerste Hulp bij Ongelukken Gemeente steunt onderwijsproject Anne Frankstichting DEMONSTRATIE Verkeerslichten S'berg werken anders 3 jaar garantie Soester stembus-uitslag nog eens - - 22 september 1939 Het politie-corps gehalveerd. Schuilloopgraven in onze gemeente. Bouwen van schuilkelders Hinderwetaanvraag Bij Burgemeester en Wethouders zijn verzoeken binnengekomen om een hin derwetvergunning. De aanvragen lig gen vanaf heden een maand ter inzage bij de afd. milieubeheer van de gemeen te, Lange Brinkweg 77, op werkdagen van 8.30 - 12.00 uur, alsmede in de bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan tij- dens de openingsuren en voor a. ook bij de dependance Publiekszaken Soester- berg tijdens de openingsuren (di. en do. ven 13.30 tot 15.30 uur). De aanvragen zijn afkomstig van: a. J. de Ridder B.V., Veldm. Montgo- j meryweg 61voor het uitbreiden of wij - zigen van het aannemersbedrijf cul tuurtechnische werken op het perceel Veldm. Mongomeryweg 61; b. W. Kok, Park 1, 6093 EM Heythuy- seb, voor het oprichten en in werking hebben van een bar dancing op het per ceel Koninginnelaan 42. Gemotiveerde bezwaren tegen het ver lenen van de vergunning kunnen door een ieder gedurende een maand na dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden ingediend bij het ge meentebestuur. De ingekomen be zwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen: voor a.: op verzoek tot 12 oktober a.s. Men gelieve daarvoor een afspraak te maken. voor b.: op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling, te houden op 12 ok tober 1989 om 09.00 uur in de com missiekamer, Lange Brinkweg 77 te Soest. indien men dat wenst worden de per soonlijke gegeven van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het be zwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Beroep tegen de op het verzoek geno men beslissing kan later behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die bin nen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling bezwaar heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te dienen. Ontwerp- Hinderwetvergunning Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen vergunning te verlenen op het verzoek van: H. van den Broek, postbus 201, 3760 AE Soest, voor een nieuwe, de ge hele inrichting omvattende vergunning ten behoeve van een uitlaatservicebe- drijf op het perceel Nachtegaalweg 40; vergunning te weigeren op het verzoek van: B.V. Timmerfabriek 't Driftje, Drif- tje 6 voor uitbreiden c.q. wijzigen van een inrichting voor machinale houtbe werking op het perceel Driftje 6; K.H. Drees, Veenzoom 8a, voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de stalling van paarden op het perceel Veenzoom 8a. De aanvragen liggen vanaf heden ter in zage bij de afdeling milieubeheer van de gemeente, Lange Brinkweg 77, kamer 017, op werkdagen van 8.30 tot 12.00 uur, alsmede in de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan tijdens de openingsu ren. Gemotiveerde bezwarentegen de ont- werpvergunning kunnen tot 5 oktober 1989 schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders. De in gekomen bezwaarschriften worden bij de stukken ter inzage gelegd. Desge vraagd worden de persoonlijke gege vens van de indieners niet bekend ge maakt. N.B.: Beroep tegen de vergunning kan later slechts worden ingesteld door de genen die reeds mondeling of schrifte lijk bezwaar hebben gemaakt of door degenen die aantonen dat zij niet in staat waren bezwaar te maken. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: het plaatsen van dakkapellen en het vergroten van een keuken, Vosseveld- laan 30; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het verbouwen van een fitnesscen trum, Van Weedestraat 211 (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke orde ning); het bouwen van een berging en het vergroten van een bijkeuken, Regen- tesselaan 21 (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het plaatsen van een erfscheiding, Oude Utrechtseweg 31 (artikel 302, lid 6 van de bouwverordening); het plaatsen van een serre, Heuvel- weg 4 (artikel 10, lid 2 sub b van de voorschriften van het bestemmingsplan Soestdijk juncto 50, lid 8 van de Wo ningwet); het plaatsen van een carport, Beu kenlaan 82b (artikel 4, lid sub c van de voorschriften van het bestemmingsplan Smitsveen); het vergroten van een woning, Sta tionsweg 2 (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het bouwen van een bijkeuken, Stad houderslaan 17b (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke ordening); het plaatsen van een tochtportaal, van Weedestraat 88 (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke ordening); het bouwen van een berging, Kerk- dwarsstraat 2 (artikel 18a van de Wet De Toyota-jubileum-actie die het gara- gebdrijf Van Dolderen aan de Burge- mester Grothestraat in het afgelopen weekend heeft georganiseerd, is zo'n succes geworden dat het verkeer op de doorgaande weg door Soest zaterdag j.1. hopeloos vast kwam te zitten. Op de Burgemeester Grothestraat, de Van Weedestraat, de Steenhoffstraat, de Middelwijkstraat en de Kerkstraat stond een schier onafzienbare rij auto's. De drukte werd veroorzaakt doordat de benzine die dag voor een bedrag van ze ven cent onder de normale tankprijs werd aangeboden. De politie - die tevo ren niet gewaarschuwd was, aldus een woordvoerder - trad regelend op, zodat al te grote problemen werden verme den. op de Ruimtelijke Ordening); het plaatsen van 8 lichtmasten, Bos straat 86 (artikel 50 lid van de Woning wet); het plaatsen van 8 lichtmasten, Bos straat 141 (artikel 50 lid 8 van de Wo ningwet); het bouwen van garage, Jongbloed laan 41 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken te rekenen vanaf donderdag 21 septem ber 1989 eventuele bezwaren schrifte lijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur in het kantoor van Milieu en stadsbeheer, afdeling bouwzaken, Lan ge Brinkweg 77, ter inzage. Commissie Minderheden De openbare vergadering van de com missie minderheden die gepland was op 20 september gaat niet door! De verga dering wordt nu gehouden op donder dag 5 oktober a.s., aanvang 20.00 uur; plaats: dependance achter gemeente huis. Rapport Sociale Veiligheid Op donderdag 28 september a.s. wordt om 17.30 uur in de dependance van het gemeentehuis het rapport over het on derzoek sociale veiligheid officieel aan het gemeentebestuur overhandigd. Degenen die aan de gespreksbijeen komsten hebben deelgenomen, worden hierbij uitgenodigd bij de overhandi ging aanwezig te zijn. Geïnteresseerden kunnen op verzoek een samenvatting van het rapport ontvangen; daartoe kan contact opgenomen worden met de afd. WVC, tel. 93450. Het rapport ligt na 28 september ter in zage bij het gemeentelijk INFOrmatie- centrum en bij de bibliotheken. Collecterooster 18 t/m 24 september: Prinses Beatrix Fonds. 2 t/m 7 oktober: Ned. Ver. tot Be scherming van Dieren Soest. 9 t/m 15 oktober: St. Nat. Kollekte Geestelijk Gehandicapten. 23 t/m 29 oktober: O.L.G. Afd. Gooi (Ver. Ontspanning Lich. Gehan dicapten). Informaties: Info-centrum. STEENHOFFSTRAAT 9a.' Telefoon 02155-22555. Open maandag t.m. vrijdag Informatietelefoon met actualiteiten, tel. 93665 (24 uurs-service) De politie werd in de nacht van za terdag op zondag omstreeks 02.00 uur gewaarschuwd door de leiding van de jeugdherberg De Heide bloem aan de Bosstraat. Daar had men het nodige te stellen met het on gewenste bezoek van naar schatting 15 opgeschoten jongens uit Soest. Volgens de verklaringen hadden zij er tijdens het bezoek aan een plaat selijk café lucht van gekregen dat de jeugdherberg een slaapzaal "vol jon ge meiden" had. De heren-der-schepping wilden zich daarvan graag persoonlijk overtui gen en togen dus gezamenlijk naar de Bosstraat. Eén hunner - de meest stoutmoedige óf meest "beluste" - ging voorop; hij wist een schuifraam omhoog te krijgen en de slaapzaal binnen te dringen, waar hij echter aanzienlijk minder warm werd ont haald dan hij had gehoopt. Een van de meisjes, niet gediend van zijn avances, stelde zich met succes tegen de indringer te weer, waarna hij het hazepad koos, met in zijn kielzog de andere afgewezen minnaars-in-spe. De politie kon ze niet meer achter halen. De politie hield vorige week donder dagmiddag een radarcontrole aan de Insingerstraat, nadat van omwonenden divere klachten over hardrijders waren binnengekomen. Bij de controle pas seerden 102 auto's de radar. Daarvan reden er tien zo hard dat tegen de be stuurders proces-verbaal werd opge maakt. De top lag op 82 km/u, waar slechts 50 km/u is toegestaan. Twintig sympathisanten van de bewo ners van de Valeriaanstraat hebben vo rige week dinsdag de hoorzitting over de bouw van de zweedse houtskeletwo- ningen gemist. Door een misverstand waren zij niet op de hoogte van het feit dat de hoorzitting op een andere locatie zou plaatsvinden dan in eerste instantie was gemeld. Tijdens de zitting bleek overigens dat de bewoners en hun ad vocaat geen verdere stappen zullen ne men om de bouw van de 58 nieuwe wo ningen tegen te gaan. De raadsman gaf toe dat de argumenten van de bewoners niet sterk genoeg wa ren om de uiteindelijke bouw tegen te gaan. De bewoners waren sterk tegen het bouwplan gekant omdat zij meen den dat het landelijk karakter van hun wijk daardoor wordt aangetast. Winkelcentrum Smitshof Soest Tel. 118 30 Morgenavond, donderdag 21 september, komt de gemeenteraad van Soest weer bijeen in zijn maandelijkse openbare vergadering. Die vindt plaats in de aula van het Griftland College aan de Noorderweg 79. Aanvang: 19.30 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Beëdiging nieuw benoemd raadslid 2. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 22 juni 1989, 29 juni 1989 en 20 juli 1989. 3. Ingekomen stukken 4. Vragenhalfuurtje 5. Voorstel 89-154: tussentijds bericht I - 1989. 6. Voorstel 89-149: tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor diverse gebieden. 7. Voorstel 89-150: tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel (De Houten Schuur) aan de Weegbree- straat, voor het plangebied Nieuwe Gracht II en voor een perceel aan de Alb. Cuyplaan (uitvaart centrum). 8. Voorstel 89-156: tot het vaststellen van het bestemmingsplan Dal- weg. 9. Voorstel 89-152: tot het beschikbaar stellen wan een krediet ten be hoeve van de verbetering van de verkeersveiligheid. 10. Voorstel 89-135: tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenregele- ment. 11. Voorstel 89-136: tot vaststelling van de verordening rechtspositionele erkenning alternatieve samenlevingsvormen. 12. Voorstel 89-137: tot vaststelling van de verordening betreffende een experimentele regeling over de aanspraak op ou derschapsverlof. 13. Voorstel 9-143: tot het vaststellen van het programma voor de basi seducatie voor het jaar 1990. 14. Voorstel 89-147: tot het vaststellen van een Overzicht Vermeerde ring Huisvesting basisscholen over het tijdvak 1991 tot en met 1993. 15. Voorstel 89-148: tot het vaststellen van een "Plan van Scholen" als bedoeld in artikel 53 van de Wet op het basison derwijs over de schooljaren 1990/1991 tot en met 1992/1993. 16. Voorstel 89-153: tot aankoop van de woning Eigendomweg 38 met bijbehorende opstallen van mevrouw T.A. Smid van Bloemendal. Voorstel 89-145: tot verlenging van de huurovereenkomst terrein aan de Sparrenlaan met de Hopman Masselman Groep. Voorstel 89-146: tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, inwerking brengen en in werking houden van een loodgieterswerkplaats op/ in het perceel Steenhoffstraat 15a. 19. Voorstel 89-159: brief van het Ministerie van Defensie inzake over leg zonering militaire vliegbasis Soesterberg, met voorstel te antwoorden overeenomstig de ontwerp- brief. 20. Voorstel 89-151: tot wijziging in samenstelling commissies etc. 17. 18. Afd. Soest van de Jeugd-EHBO gaat tiende seizoen in. Dezer dagen gaan weer van start de cursus jeugd-EHBO, die op dinsdag avond, van 18.00 uur tot 19.30 uur ge geven worden van medio september tot en met februari, in het EHBO-ge- bouw aan de Parallelweg. De jeugd EHBO is bestemd voor jon gens en meisjes in de leeftijd van 11 tot en met 15 jaar. Bijgebracht worden de basisbegrippen van het menselijk li chaam, hoe het niet goed functioneert door bijv. een ongeval en wat je er dan aan kunt doen. Dit wordt de jeugd ge leerd in twee verschillende jeugdcur- sussen van ieder 16 lessen. De EHBO jeugd-cursus A is bestemd voor jongens en meisjes van 11 tot en met 13 jaar, ter wijl 'dé' EHBO jeugd-cursüs B bestemd Vóö'r'jo'rigëhs- ë'n1 tnei'sjëè van 13 toten met 15 jaar. Bij veel jeugdcursisten blijkt de cursus zó in de smaak te vallen, dat zij, als ze 16 jaar zijn doorstromen naar de volwassenen EHBO-cursus. Dat zij dan al een enorme voorsprong in De jeugd EHBO-ploeg Soest 1 won onlangs de wisselbeker bij de jeugd B. EHBO-kennis hebben vergeleken bij de volwassen nieuwe cursisten laat zich denken. Alle cursussen worden afge sloten met een EHBO-examen, dat bij goed gevolg wordt beloond met een EHBO jeugd-certificaat. Om geduren de het oefenseizoen de opgedane EH BO-kennis nog eens extra te testen worden af en toe EHBO-wedstrijden georganiseerd, waarin de jeugdafdeling Soest, zelfs op landelijk niveau, zeer goede resultaten weet te behalen. Een EHBO-cursus, onder leiding van ervaren jeugdleidsters, is een leerzame en gezellige bezigheid voor alle jongens eri meisjes! die géïnteressseerd zijn in het verlenen van eerste hulp aan"'de mede mens. Kom snel dan kun je nog mee doen met de nieuwe cursus. Cursuskos- ten zijn 25,-. Bel voor opgave of in lichtingen nummer 15065 of 23643 in Soest. Koninklijk NEP. VERENIGINGl De opleiding voor het JEUGDDIPLOMA A (11- en 12-jarigen) j is begonnen op dinsdag 19 september 1989, aanvang 18.30 2 uur, in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg 7a te Soest (16 lessen plus examen). Nieuwe jeugdcursisten kunnen zich nog opgeven. 2 Kosten gehele cursus f 25,-. 2 Aanmelden bij de EHBO-jeugdleidsters: 2 Mevrouw E. van der Steeg-Holleman tel. 2 36 43 Mevrouw J. H. Kok-van Daatselaar tel. 1 50 65 Volgend jaar krijgt elke school voor voortgezet onderwijs, basisonderwijs en speciaal onderwijs in Soest een les pakket (kosten: 29 maal 175 gulden) van de Anne Frankstichting waarin herdacht wordt dat precies 50 jaar gele den de Tweede Wereldoorlog uitbrak. Dit lespakket bestaat uit een videoband (kosten 1600 gulden) met een serie filmportretten van ooggetuigen die de betekenis van verzet en vervolging tot uitdrukking brengen. Verder bestaat het lesmateriaal uit de Anne Frank- krant (25 exemplaren) en een docen tenhandleiding. ZATERDAG A.S. VAN 11.00 TOT 16.00 DEMONSTRATIE VAN DE NIEUWSTE MAGIMIX KEUKENMACHINES. NU MET NOG MEER MOGELIJKHEDEN EN ALS ENIGE 5 JAAR GARANTIE OP HET MOTORGEDEELTE VAN WEEDESTRAAT 54a SOEST Alle kosten voor dit project worden éénmalig door het gemeentebestuur ge financierd. De commissie onderwijs ging deze maand accoord dat het totaal bedrag van 6.700,- betaald wordt uit het overschot van "incidenteel 1989". Werkgroep De videoband "Oorlogsgetuigen" wordt gebruikt door leden van de "Werkgroep Herdenking mei '40-'45", die gastlessen geven op scholen van het voortgezet onderwijs over de regionale aspecten van verzet en vervolging. Oud-verzetsmensen vertellen hierbij over hun ervaringen in de Tweede We reldoorlog, zoals de voorzitter van de Werkgroep uit Hilversum die zelf in Soest woont. In verband met de reconstructie van de kruising Amersfoortsestraat/Veldm. Montgomeryweg te Soesterberg is de verkeerslichtinstallatie op deze kruising op "star" geschakeld. De detectivelus sen in het wegdek werken niet meer, waardoor de installatie onafhankelijk van het verkeersaanbod zijn program ma afdraait. Hierdoor worden de wachttijden langer en is filevorming te verwachten, met name op de Kampweg en de Veldm. Montgomeryweg. Het verkeer uit de richting Soesterberg in de richting Utrecht wordt aangera den als alternatief de route via de Ri- chelleweg te nemen, in plaats van de Kampweg/Veldm. Montgomeryweg. Dit advies geldt voornamelijk voor de ochtendspits. De duur van de ronstructiewerkzaam- heden is van september tot oktober. Leer Bang&Olufsen kernen als de echte luidspreker specialist. Niemand anders levert u zo'n groot en zuiver geluid met kleine volwaardige luidsprekers plus een subwoofer voor extra kwaliteit in het laag. Kom bij ons luisteren. En profiteer meteen van ons aanbod: tot 1 november krijgt u bij dit systeem GRATIS de befaamde Form 2 hoofdtelefoon t.w.v. f 135,-* 12 cm Beovox CX 50 en Cona subwoofer, kleuren: wit, zwart en grijs. Systeemprijs: f 1485,- cm Schoemaker Bang&Olufsen Center SOEST Van Weedestraat 78, Tel. 02155-17253 Overzicht A TK '89 TK '89 TK '86 TK '86 -of+ -of+ aantal aantal aantal CDA 9.543 37,6 9.885 37,8 -342 -0,2 PvdA 4.918 19,4 5.030 19,2 -112 +0,2 VVD 6.426 25,3 7.642 29,2 -1216 -3,9 D66 2.437 9,6 1.934 7,4 +503 +2,2 Groen Links 783 3,0 642 2,4 +141 +0,6 SGP 246 0,9 230 0,9 +16 GPV 334 1,3 240 0,9 +94 +0,4 RP 273 1,1 279 1,1 -6 Overige 384 1,6 295 1,1 +89 +0,5 (Janmaat 181 0,7 21 0,1 +160 +0,6) De uitslag van de Tweede Kamer-ver kiezingen in Soest, die in de krant van vorige week was opgenomen, vertoon de nog een enkel zetfoutje. Voor de goede orde drukken we het stembus-re sultaat daarom nog eens af: De mobilisatie heeft duizenden uit hun werk en van hun haardsteden wegge rukt, daarmede een ontwrichting aan het bedrijfs- en zakenleven te weeg brengend. De offers, die gebracht werden, zijn talloos en groot en wij hopen, dat dit alles niet zonder resultaat zal zijn. Intusschen behelpt men zich zoo goed en zo kwaad als het kon en het leven gaat verder. Dat de Mobilisatie ook nog kans ziet een overheidsdienst te ontwrichten, zal wel een unicum blijven. Soest zou echter Soest niet zijn als Soest niet de twij felachtige eer genoot de primeur hiervan te beleven. Wat is er gebeurd? Ingevolge een Koninklijk besluit behoeven zij, die in werkelijken politie dienst zijn niet op te komen bij Mobilisatie. Door deze goede maatregelen blijft een belangrijke dienst als de politie zeker is, in een tijd van oorlog in tact In ons politiecorps dacht men, dat administratief datgene verricht was, om de politiemenschen te vrijwaren van Mobilisatie plicht. Doch het is anders uitge komen... Van ons politiecorps, bestaande uil inspecteur, adj. inspecteur, klerk, volontair en 13 agenten zijn thans weg: adj. Inspecteur, klerk, volontair en 3 agenten, terwijl nog 2 agenten op een oproeping staan te wachten, zoodat thans de Inspecteur nog 10 agenten over heeft, waarvan er nog 2 weg moeten, 2 in Soesterberg zijn gestationeerd en 1 op de ziekenlijst staat. Derhalve is het te verwachten, dat binnenkort voor het gedeelte Soest en Soestdijk ter bewaking over is... schrikt U niet, zegge en schrijve 5 agenten... die dan nog in een dag en nachtdienst verdeeld moeten worden, om van een eventueel uitvallen wegens ziekte e.d. nog maar niet te spreken. Wij vernamen dat in Den Haag door den Burgemeester nog pogingen zijn ge daan om de politie-agenten alsnog vrijgesteld te zien, welke pogingen echter nog geen resultaat hebben gehad. Verder zullen we maar afwachten en zwij gen...! Zullen de scholen spoedig vrijkomen? Naar aanleiding van de vele bezwaren, welke in deze gemeente worden ge hoord ten gevolge van de omstandigheid, dat een negental scholen door de militaire overheid in gebruik is genomen, hebben wij ons te bevoegder plaatse om inlichtingen gewend. Daarbij is ons gebleken, dat deze aangelegenheid de volle aandacht van het gemeentebestuur heeft en dat alle pogingen in het werk worden gesteld om een betere regeling dienaangaande te verkrijgen. Wij hopen in een volgend nummer op dien zaak terug te komen. Naar wij vernemen zijn bij het gemeentebestuur plannen in overweging om op verschillende plaatsen in de gemeente schuilloopgraven te maken ten be hoeve van hen, die bij luchtalarm zich op den weg bevinden. Daarnevens zal worden overwogen de mogelijkheid om aan een en ander nog uitbreiding te geven ter beveilling der inwoners. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter kennis van belangheb benden dat ingevolge het bepaalde in artikel 1 der Bouwverordening, voor het bouwen van schuilkelders vergunning van hun College vereischt is. Voorts vestigen zij er met nadruk de aandacht op, dat het noodzakelijk is, al vorens tot indiening van een verzoek om bouwvergunning over te gaan, zich op deskundige wijze te laten voorlichten, teneinde verzekerd te zijn van een goede constructie van den te bouwen schuilkelder. Soest, 13 September 1939. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, W.A.J. VISSER, De Secretaris, J. BATENBURG. BEZOEKT op ZATERDAG 30 SEPTEMBER en ZONDAG 1 OCTOBER de van Kerkelijke Paramenten voor de nieuwe Parochie te Soest-Zuid, die gehouden zal worden dor de Dames der Theresiavereeniging in het Jeugdgebouw, Steenhoffstraat. GEOPEND: Zaterdagavond van 7 tot 8.30 uur en Zondag na de Hoogmis tot 12.30 uur, 's middags van 2 tot 6 uur en na het lof tot 7.30 uur.

Soester Courant | 1989 | | pagina 5