Soest kan thuis niet winnen C*C WZ ziet Rood Wit in slotfase langszij komen %oetbal 'programma WOENSDAG 4 OKTOBER 1989 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 30 0 ZONDAG VOETBAL Soest Al lijdt eerste nederlaag JEUGDVOETBAL Goed weekeinde voor Eemvogels KORFBAL Dames-équipe AV Pijnenburg haalt 3e plaats ATLETIEK Krant niet ontvangen? 'De Vriendschap' houdt bingo Centrale verwarming Sportfoto's KRR in Superbowl Nieuwe gezichten aan de top Duinkikkers weer in de (water)running WATERPOLO Eerste overwinning van SEC VOETBAL auto smeeing Jeugdnieuws Hees Onbegrijpelijk puntverlies van Hees ZATERDAG VOETBAL ZATERDAG VOETBAL Jeugdvoetbal V.V.Z. V-Z. VAN HOMOET Reserves Knollentuin blijven prijsschieten ZAALVOETBAL V.V.Z.-dames lijden nederlaag VOETBAL Foto: Goos van der Wilt. VVAA P MASVtU De wedstrijd Soest - BVC had een tam verloop en kende weinig of geen hoog tepunten. Kort voor rust maakte BVC dankbaar gebruik van een dekkings- fout om de score te openen. Na rust legde Soest te weinig opportunisme aan de dag om het BVC moeilijk te maken. Via een counterkans en met een fraai uitgevoerde combinatie kwa nten de gasten op een comfortabele voorsprong. De aanvangsfase was duidelijk voor Soest, maar het te ver doorgevoerde sa menspel bood de Biltenaren gelegen heid tot ingrijpen. Ondanks het feit dat Soest de bal veelal in BVC-voeten schoof, wisten zij er weinig voordeel mee te behalen. De spaarzame keren dat Soest via de vleugels opereerde kwamen er geen bruikbare voorzetten. Behalve twee vrije trappen, door res pectievelijk Wim Gouw en Peter Hil- horst en een klutsbal van de toch wel ac tieve Ton Wolfsen, kwam Soest niet tot doelpogingen. Onoplettendheid in de Soestverdediging, kort voor rust, bood BVC de kans om via Ingmar de Jong ge makkelijk te scoren (0-1). Na rust was Leegwater vervangen door Edwin Kaats, waardoor Peter Hilhorst als linkerspits kon opereren. Ook nu bleef het Soestspel over teveel schijven lopen, waardoor verrassende acties uit bleven. Slechts bij een scrimmage voor het Biltse doel en nadat doelman Ger ritsen de bal losliet, was er een kans. MauriceAquino voor Soest aan de ba/ tegen BVC. Een drietal Soestspelers liepen echter in de weg, zodat ook deze mogelijkheid verloren ging. Een uitstekende invaller vergrootte de Biltse voorsprong. Aan de zijlijn won hij een duel en na een solo passeerde hij de weifelende Daniël Hilhorst (0-2). Bij Soest werd Rob Sakkers vervangen door Peter van Vulpen, maar het succes kwam weer aan de andere kant. Na een uitstekende combinatie was het René Sluiter die Hilhorst voor de derde maal liet vissen (0-3). In de resterende tijd kwam Soest niet aan een slotoffensief toe, daarvoor waren de aanvallen te doorzichtig. Zondag ontmoet Soest aan de Bos straat de Amersfoortse tweede-klasser Quick voor de KN VB-beker. Na een uitstekende start in de interre gionale jeugdcompetitie, met vier over winningen uit even zoveel wedstrijden, is de A1 van S.O. Soest tegen zijn eerste nederlaag opgelopen. In Heerhugo- waard speelden de blauw-witten een goede partij tegen SVW'27, maar de thuisploeg bleek het slagvaardigst te zijn. Theo Hendriks moest de wedstrijd zon der Arjan van de Brecmer beginnen die vlak voor de wedstrijd moest afhaken wegens ziekte. Bart Aarts moest zijn plek op het middenveld opvullen, en deed dit uiterst verdienstelijk. S.O. Soest speelde een uitstekende eerste helft, maar wist dit niet in doelpunten om te zetten. Na een misverstand tussen goalie Patrick Dokteren Diepakh Jura- wan kreeg S.O. Soest een vrije trap te gen omdat Dokter de bal twee keer in zijn handen zou hebben gehad. De spe cialist van SVW krulde het speeltuig zeer fraai in de kruising. De Soesters gingen onverminderd door met het op zoeken van het vijandelijk doel. Frank Baars gaf een mooi schot dat helaas op de paal belandde. Ook Robert van Doorn had veel meer mogelijkheden uit zijn spelhervattingen moeten halen. In de tweede helft probeerde Soest te geforceerd de gelijkmaker te scoren. Met lange ballen werden de spitsen op gezocht, die echter de scherpte misten vooreen succesvol slotoffensief. Goede kansen bleven dus uit, terwijl SVW ra zend gevaarlijk bleef met snel uitge voerde counters. In het laatste kwartier ging S.O. Soest met 5 spitsen spelen. Aldo Kelder en Marco Hagelen waren de driemans voorhoede komen versterken. Deze wanhoopsdaad van Hendriks bleef ech ter ook zonder succes zodat S.O. Soest met een 1-0 nederlaag de lange thuis reis moest aanvaarden. Zaterdag moet S.O. Soest thuis spelen tegen Vitesse'22. Met de inzet en het technisch goede spel van de eerste helft moet er weer een positief resultaat inzit ten. De overige uitslagen van de S.O. Soest- jeugd waren als volgt: A-junioren SVW'27 1 - SO Soest l 1-0 VVZA 2 - SO Soest 2 0-5 SO Soest 3 - VVZ'49 l-l So Soest 4 - KVVA 3 8-3 B-junioren DOVO 1 - SO Soest 1 6-0 SO Soest 2 - Quick 2 11-0 SO Soest 3 - Hoogland 2 3-5 C-junioren SO Soest 1 - Hoevelaken 1 5-2 SO Soest 2 - Quick 2 16-0 D-pupillen SO Soest 1 - CDW 1 0-5 SO Soest 2 - KVVA 1 4-3 SO Soest 3 - Roda'46 1-6 Amsvorde 2 - SO Soest 4 14-2 E-pupillen IJsselm.vogels 3 - SO Soest 1 2-2 KWA 2 - SO Soest 2 15-0 CJW 3 - SO Soest 3 2-3 Amsvorde 3 - SO Soest 4 15-0 F-pupillen SO Soest 1 - SEC 1 2-2 SO Soest 2 - Quick 2 0-6 SEC 2 - SO Soest 3 0-0 SO Soest 4 - IJsselm.vogels 3 9-0 Damesjunioren Saestum A - SO Soest A 0-5 SO Soest C - Scherpenzeel C 2-11 Na vorige week op eigen bodem gelijk gespeeld te hebben was Eemvogels 1 er uiteraard op gebrand meer punten te behalen. Dat moest gebeuren in Cu- leinborg. tegen de tweede formatie van S.G.V.. Hennie Ditmeyer, altijd goed voor een doelpunt, bewees dat ook door in de eerste minuut al te scoren. Het ant woord van S.G.V. liet echter niet lang op zich wachten. Scores van Anissa van Bemmel en Claudia Touwslager wer den steeds door S.G.V. beantwoord. Vlak voor rust echter scoorde Henny Ditmeyer opnieuw en S.G.V. had geen lijd meer om voor rust de stand gelijk te trekken. S.G.V. nam na rust zelf het initiatief en kwam van een 3-4 achterstand op een 6-4 voorsprong. De Eemvogels wisten via Marco Kuil, Claudia Touwslager en Hilde Mercuur de stand weer in hun voordeel om te buigen. Dat was weder om geen blijvende situatie, want nog geen drie minuten later stond S.G.V. al weer op een 8-7 voorsprong. De wedstrijd bleef leuk, sportief en spannend. De Eemvogels wisten via doelpunten van Almar Lijfering, Mar co Kuil en Iris Boom op een 8-10 voor sprong te komen. ïp /elfde minuut echter scoorde S.G.V. al 9-10. De Eemvogels begonnen al ongerust op hun horloge te kijken, maar de scheids rechter trok ongewoon veel tijd bij. Het zwaard van Damocles viel in de 47e mi nuut toen hij S.G.V. een strafworp toe kende. Hierdoor kon S.G.V. de eind stand op 10-10 bepalen en moesten de Eemvogels genoegen nemen met slechts één punt. Eemvogels 2 bad. het niet overmatig moeilijk tegen Dalto 7. Ze wisten met doelpunten van Claudia Touwslager (2x net als bij haar invallen in het eer ste!), Robert Jan (2x), Ronald van Bemmel, Marco Schouten en Jan van de Kuil een gemakkelijke overwinning te behalen (7-4). Over de hele linie verzamelden de Eemvogels punten, want ook Eemvo gels 4 behaalde een overwinning: 10-8. De doelpuntenmakers waren Wim Cornelisse (3x), Wim van Rhenen (2x), Henk Friebel (2x), Anneke Boom,Tini Martens en Bas van der Heyden. Eemvogels Cl pakte een punt legen S.K.V. Cl door 1-1 te spelen, maar de Q-pupillen konden ondanks twee doel punten van Miranda van 't Klooster niet veel uitrichten tegen T.Z.; ze verloren met 4-2. In Utrecht vond zondagj.l. de jaarlijkse terugkerende estafette over 4x15 km plaats. Deze keer bleek hel niet moge lijk voor Pijnenburg een herenteam op de been te brengen in verband met de vele individuele voorbereidingen op marathons die in deze maand te wach ten staan. De dames waren echter deze maal wel degelijk vertegenwoordigd met liefst twee ploegen. De eerste damesploeg manifesteerde zich bijzonder goed met uiteindelijk een 3e plaats,dicht achter de organiserende vereniging Hellas. Gerrie den Oude, die als eerste van start ging, kwam bij hel .wisselpunt na 15 km door op een al leszins redelijke tijd van 64.37, om over te geven aan Mart van Hal. Mart, de laatste tijd steeds beter in vorm ko mend, raffelde de 15 km af in een tijd net boven het uur: 60.07. De derde loopster van de Pijnenburg- ploeg was Henny Pot, die ook weer de opgaande lijn te pakken heeft. Henny noteerde over haar etappe 60.46. Adri van de Zon stelde als slotloopster met een lijd van 59.29 de 3e positie veilig. De eindtijd van het eerste team was 4.04.59. ADA uit Amsterdam werd afgetekend eerste in 3.54.01, terwijl de Hellas-da mes een 2e plaats pakte in 4.01.00. De tweede damesploeg deed het ook lang niet slecht. Dinie van de Berg gaf haar visitekaartje weer af met een tijd van 66.19, gevolgd door Corine Walet, die achteraf iets te snel van start ging. Niettemin wist zij uit te komen op een lijd van 75.20 op haar 15 km. De derde loopster was Mieke Baars, die haar etappe langs de Vecht beëindigde in 1.14.15, tepwijl Elly Moerman met een prima tijd van 1.05.35 de rij sloot. De totaaltijd van 4.41.29 bleek goed vooreen 12e plaats. Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. Zaterdag 7 oktober aanstaande wordt in het clubgebouw van Postduivenver eniging 'De Vriendschap', Nachtegaal- weg 8B, een superbingo gehouden. Aanvang 20.00 uur. Leden, donateurs en belangstellenden zijn van harte wel kom. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. c Tel. (02155)13014-12577 In het algemeen is de Soester Courant niet ongenegen in te gaan op de ver zoeken van de sportclubs tot het ma ken en plaatsen van sportfoto's. Voorwaarde daarbij is wel dat - met name voor sportfoto's die in het weekeinde gemaakt moeten worden - die verzoeken worden gericht aan de redaktie (tel. 14152) en'wel vóór vrij dag 12.00 uur. Met verzoeken die later dan dat tijd stip binnenkomen en of waarmee de fotografen rechtstreeks worden bena derd loopt men het risico dat ze wor den afgewezen. De sportverslagge vers 'sters wordt dan ook dringend aangeraden deze regel in acht te ne men. Redaktie Zondag j.1. waren de Kings Road Ri- ders in Wolvega voor een Superbowl. Rudy Krol had een goede dag; hij haal de als enige junior van de KRR de finale en werd daar 6e. Sander Bruinsma, Toi- ne Marsé en Mark de Schiffart werden uitgeschakeld in de manches. Bij de Superclass probeerde Sancho Kers zich in de prijzen te rijden, maar dat mislukte. Hij werd ook uitgescha keld in de manches. !n de Cruiser klasse (24inch) behaalden Erwin Marsé en Örjan Kers beiden de finale. Erwin werd 6e en Örjan 7e. Bij de Experts werden Dennis Krol en Örjan Kers uitgeschakeld in de man ches. Erwin Marsé behaalde de halve fi nale en werd daar 6e; Sancho Kers fiets te zich wel de finale in en werd daar 6e. Nadat Dieuwke Vastenburg is gestopt, dienen zich nieuwe gezichten aan aan het scrabble-firmament. Was er eerst Annie Janssen, die vriend en vijand ver baasde met hoge scores, nu liet Wil Bouman iedereen ver achter zich in haar optreden legen Dick Koblens. Liefst 602 punten telde de stand na af loop. Een teken dat oefening inderdaad kunst baart, want Wil speelt al jaren en gaat nog steeds gestaag vooruit. De uit slagen van afgelopen donderdag: Wil Bouman - Dick Koblens: 602-419; Elly Verrips - Hans Danvers: 452 - 474; Jan Hekkenberg - Wout Klute: 396 - 321; Willemien Witkamp - Truus van de Veer: 389 - 403. Mw. M. Gerth - Ti neke van Egdom: 372 - 367; Annie Janssen - Riet Rabelink: 380 - 423. Zoals gewoonlijk werd na de pauze ge speeld om de prijs van de week. Die ging deze keer naar Riet Rabelink, die er zichtbaar mee in haar nopjes was. Donderdag is er weer scrabble aan de Wiardi Beckmanstraat in Dienstencen trum Honsbergen. De aanvang is half acht en de deelname kost 2,50 per persoon. De maand september is voor de Duin kikkers gestart met een reeks van wed strijden, waarondereen 'feestwedstrijd' in Amstelveen en enkele oefenwedstrij den in Utrecht, teneinde de nieuwelin gen in de wedstrijdgroep gelegenheid te geven lijden neer te zetten. Zaterdag was hiervan de tweede wed strijd en de nieuwe zwemmers deden het zeer goed. Inge de Jong en Bianca van Dorrestein hadden nog nooit een 100 m. vlinderslag gezwommen in wed strijdverband, maar hadden goede tij den resp. 1.31.4 en 1.34.6. Inge zwom de 100 rug in 1.26.4 en Bianca de 100 m. vrij in l.J5.9. Ook de kleintjes zwommen goede tij den. RobZandstra werd le met een tijd van 1.48.3 op de 100 m. rugen had 59.5 voorde 50 m. vlinder. Hesterv. Vlaan deren zwom deze slag in 1.01.2 en de 100 m. rug in 2.04.5. Ivor Bosch had op de 100 m. vrij een tijd van 1.30.7. Harmen Pelleboer verbeterde zijn tij den op de 100 m. schoolslag, 1.27.0 op 100 m. rug 1.28.8. Ronald van Opho- ven, in een nieuwe leeftijdsgroep inge deeld, zwom deze rugslag in 1.28.5 en de 100 m. vlinder in 1.30.0. Jorik Bre- mer, terug van weggeweest, had op de 100 m. vlinder een lijd van 1.30.6 en de 100 m. rug 1.3J.1. De heren Bas van Dorresteyn en Xan- der Bremer zwommen resp. 100 m. rug in 1.17.9 en 1.22.6 en 100 m. vlinder in 1.28.6 en 1.25.7, terwijl Annuska van Drie deze slag zwom in 1.29.9ende 100 m. schoolslag in 1.34.9. Zondag 8 oktober begint de landelijke competitite en hopen de Duinkikkers zich in ieder geval te handhaven in het le district. SEC begon zaterdag de wedstrijd met een niet al te fitte basis, met Toon Dor restein, Albert Postumaen Bert Sander (deze zijn alle drie langdurig gebles seerd geweest) voor de geblesseerde John Huiden en Ronald Merkens en voor de afwezige Izzes Kozet. SECginggoed van start. Na 10 minuten spelen liet Yksel Keres een goede kans onbenut. Hij speelde goed de keeper uit, maar schoot de bal zwak in, waar door de verdediger van Hertha de bal kon wegschieten. In de 35ste minuut werd de verdediging op links uitgespeeld en Hertha maakte 0-1Na rust begon SEC zeer slecht, bin nen vijf minuten stond Hertha al op0-3. Maar hierna begon SEC weer goed en aanvallend te voetballen. In 5 minuten tijd kwam SEC terug naar 2-3 door een kopbal van Retien Rade maker en een schot van Razzo van Dam. SEC bleef goed drukken maar kwam niet op gelijke hoogte. In de 24ste minuut kreeg Hertha een strafschop mee door een handsbal van Fred Postuma in het 16-meter gebied. Deze strafschop werd door een fantasti sche redding van Jeroen Smiers ge stopt. Enkele minuten later kwam over rechts een combinatie op gang door Toon Dorrestein die Retien Rademaker weg stuurde. Deze gaf met een goede voor zet Razzo van Dam de gelegenheid om de gelijkmaker te scoren: 3-3. In de 33ste minuut maakte Jeroen Smiers zijn stijgende vorm waar met een schitterende redding op een counter van Hertha'. Maar SEC rook de over winning en ging door. In een zeer span nend slot kon Albert Postuma 4-3 ma ken met een schot van ongeveer 20 me ter. 'Makkelijk gezegd: niet goed geld terug'. 'Zeker, ze selecteren alle occasions op kwaliteit'. Occasions van Auto Smeelng zijn geselecteerd, nagezien van ruitesproeier tot uitlaat en voorzien van dubbele zekerheid. Ten eerste het Bovag-garantlebewijs. En ten tweede: de Auto Smeeing Garantie. Onze occasions zijn zo be trouwbaar, dat we u zwart-op-wit kunnen garanderen dat u uw geld terug krijgt als het echt mis is met uw occasion. Of dat vaak voorkomt? Nee: zeer zelden. Mensen waar je van op aan kunt. Koningsweg 14, 3762 EC Soest. Tel. 021SS-13227. De F-jes van Hees hebben hun over winningsreeks voortgezet. Afgelopen zaterdag versloegen ze VVZ'49 met 7-0. Yasar Korkmaz nam het grootste deel van de doelpunten voor zijn reke ning: vijf. Ook de E-tjes zijn nog onge slagen. Tegen Roda hadden ze het wel heel erg moeilijk, maar dankzij goed keeperswerk van Johan Walen en een doelpunt in de laatste minuut van Hans Walet wisten ze ook deze wedstrijd te winnen. De D-tjes moesten naar Achterveld. Het eerste gedeelte van de wedstrijd was voor de tegenstander, maar de ach terhoede wist doelpunten te voorko men. Hees kwam goed terug en wist vlak voor rust twee keer te scoren. In de tweede helft kwam Achterveld er niet meer aan te pas en scoorde Hees nog tweemaal, zodat ook deze wedstrijd werd gewonnen. Alleen bij de B-junioren wil het nog niet erg lopen, maar deze eerstejaars blijven hun best doen en hopen na de herinde ling ook te winnen. Uitslagen: Hees B l - Amsvorde 2-8 Achterveld Dl - Hees Dl 1-4 Hees El-Roda E3 2-1 Hees F1 - VVZ'49 F2 7-0 Het eerste elftal van Hees heeft zater dag alle kansen gehad om twee punten aan het totaal toe te voegen, maar het blijft volledig onduidelijk waarom en waardoor de ploeg achttien minuten voor het eindsignaal volledig de boot inging. Op dat moment was de stand 4-1 in het voordeel van de Soesters en alles wees eerder op een grotere afstraf fing van de tegenstander dan een pun- tendeling. Nadat eerst CDN in de zevende minuut via een prima doelpunt van M. Schuur de leiding had genomen was het alles wat de klok sloeg Hees. Met een gewel dige inzet en een uitstekend collectief werd de tegenstander onder druk gezet en het was dan ook volledig terecht dat Eric Looysen in de dertigste minuut voor de gelijkmaker tekende. Hees ging door en via doelpunten van Paul Cas- teijn en Erwin de Gier werd een rust stand van 3-1 bereikt. Ook na rust aanvankelijk het betere spel van Hees, maar na een kleine tien minuten werd er bij een CDN-aanval een overtreding gemaakt in het straf schopgebied en de arhiter kon niet an ders dan de bal op de stip leggen. Met een schitterende save wist Hees-doel man Uit den Boogaard echter onheil te voorkomen. Tien minuten later was het aan de andere kant wel raak. Na een scrimmage voor het doel van CDN was het uiteindelijk Johan van de Brink die de bal achter de CDN-doelman depo neerde. Met nog een goed kwartier te spelen wees alles op een duidelijke zege voor de thuisploeg, maar wat er hierna ge beurde zal vooralsnog voor iedereen een raadsel blijven. Ineens sloop er de onzekerheid in de Hees-ploeg en raakte men zwaar in de verdrukking. Binnen acht minuten vielen er drie doelpunten en had men zelfs nog geluk vlak voor tijd niet op een achterstand te worden gezet. Na het laatste fluitsignaal dan ook een zwaar gedesillusioneerde Hees-ploeg, die heel duidelijk bij zichzelf le rade zal moeten gaan om uit te zoeken hoe het mogelijk was een dergelijke riante voorsprong uit handen te geven. Ge zien het potentieel aan spelers, ondanks de vele blessures, moet het met deze groep toch mogelijk zijn de volle negen tig minuten geconcentreerd bezig te zijn. Zaterdag kunnen de mannen van Gert Jan Timmer revanche nemen door de thuiswedstrijd tegen Hercules in een overwinning om te zetten. Afgelopen zaterdag stond de uitwed strijd tegen Rood Wit uit Putten op het programma. Een wedstrijd die met ge mengde gevoelens tegemoet getreden werd. Bekend was dat Rood Wit over een slecht veld beschikte en in de per soon van Jan Loedeman een goede spits bezit. Rood Wit kwam fel uit de startblokken en zette VVZ onder druk. VVZ werd overdonderd en had er enigszins moeite mee om de juiste tactiek hier tegenover te stellen. De verdediging van WZ bleek echter te sterk voor de Rood Wit- aanval. De eerste helft liet dan ook een spelbeeld zien met voornamelijk fel spel op het middenveld en spaarzame doelkansen. Zo had Hans Renes tweemaal de moge lijkheid na combinaties met Gert van de Munt om de score te openen, maar zijn schoten misten richting. Rood Wit daarentegen maakte zijn eerste echte kans wel goed af. In eerste instantie schoot een vrijstaande speler tegen de staander waarna spits Jan Loedeman alleen voor het doel makkelijk kon sco ren. VVZ trachtte voor rust de gelijkmaker nog te forceren en slaagde daar in de laatste minuut voor rust in. Bij een cor ner kopte eerst Dik Laan in, daarna was het Johan Schmidt die inschoot, waarna uiteindelijk John Brouwer het net vond. Na rust ontspon zich een zo mogelijk nog fellere strijd. VVZ had de juiste strijdwijze gevonden, waardoor Rood Wit meer via vechtvoetbal probeerde op voorsprong te komen. WZ was echter de gevaarlijkste ploeg. Kansen waren er voor de gebroeders van de Munt, maar beiden hadden het vizier niet op scherp staan. Gert van de Munt scoorde nog wel direct uit een vrije trap. Helaas voor hem en het meegereisde WZ-publiek moest de free-kickbal "in tweeën" genomen worden. Ook Rood Wit zag een treffer afgekeurd wegens aanvallen van de keeper. Toch was het WZ die in het tweede part voor het eerst rechtmatig scoorde. Een voorzet vanaf rechts werd keurig door wederom John Brouwer in de bo venhoek ingekopt. Voor Rood Wit werkte deze treffer als een rode lap op een stier en de ploeg pompte er derhalve een geweldig slot offensief uit. Resultaat gaf dit pas in de 49e minuut, toen een slordig wegge werkte corner voor de voeten van Mar cel de Haan kwam die buiten bereik van keeper van der Pol via de onderkant van de lat de gelijkmaker scoorde. Zaterdag reist WZ af naar hekkenslui ter Kockengen. Aanstaande zaterdag, 7 oktober, is het dan eindelijk weer zover, dat aan de Eemweg thuiswedstrijden voor de jeugd gespeeld gaan worden. Ongetwij feld een zucht van verlichting, ook voor de ouders, die nu iedere week de jeugd naar uitwedstrijden moesten begelei den. Dat was ook afgelopen zaterdag het geval toen de dertien jeugdteams weer de regio introkken. De A1 kwam opnieuw met lege handen thuis, nu uit Bunschoten, waar kort voor tijd de verdiende gelijkmaker van Eric-Jan van den Hengel ten onrechte werd afgekeurd. De A2 speelde een leuke wedstrijd tegen S.O. Soest A3, waarbij het gelijkspel de verhouding in het veld goed weergaf. De B1 heeft nog geen overwinning kunnen behalen, nu werd bij A.P.W.C. verloren. Anders verging het de Cl, die verras send met beide punten terug kwam uit Hoogland. Opnieuw winst voor het nieuwe C2-team en de regionale Dl jeugd, die bij Vriendenschaar op be zoek ging en zich bij de koplopers heeft gevoegd. De overige wedstrijden lever den slechts nederlagen op en voor en kele teams is een herindeling noodza kelijk. De uitslagen: IJsselm.vogels A2 - V.V.Z.'49 Al 2-1 S.O. Soest A3 - V.V.Z.'49 A2 1-1 A.P.W.C. BI - V.V.Z.'49 BI 6-3 Hoogland Cl - V.V.Z.'49 Cl 2-3 Roda'46 C6 - V.V.Z.'49 C2 1-3 Vriendenschaar D1 - V.V.Z.'49 Dl 2-3 Hoevelaken Dl - V.V.Z.'49 D2 6-2 K.V.V.A. D2 - V.V.Z.'49 D3 4-0 Spakenburg El - V.V.Z'49 El 10-0 IJsselm.vogels E3 - V.V.Z.'49 E2 3-1 Hoogland E3 - V.V.Z.'49 E3 12-0 Roda'46 F2 - V.V.Z. F1 2-1 Hees F1 - V.V.Z.'49 F2 6-0 STAP NIET IN DE AUTO voor alles en nog wat Neem eens vaker de fiets en u zult eens zien wat er met het autobuikje gaat ge beuren Natuurlijk zo'n goeie nieuwe. Dat is 't helemaal TWEEWIELERS van Weedestraat 70 - Soest Telefoon 02155 - 1 65 55 Rademakerstraat 7 - Soesterberg Telefoon 03463 - 5 15 64 Nu DVS/Knollentuin vier wedstrijden gespeeld heeft blijft de ploeg zich afvra gen wanneer ernueen tégenstander van formaat komt. Na vier wedstrijden be haalde DVS 2 het maximale van acht punten en een doelsaldo van 44 voor en 4 tegen. Ook het Bussumse Buna was geen partij voor de Soesters. De oudge dienden Jan v.d. Wielen en René Rib- berink zorgden beiden voor een hat trick. Zonder de geblesseerde Gerrit van de Laan, Frederik Scholten en de verhin derde Ronald de Rooy stond DVS al na drie minuten spelen op een 2-0 voor sprong - -■"t,'- ivonald Dorresteijn. René Ribberink zorgde met een omhaal voor 3-0 en nam ook 4-0 voor zijn rekening. Johan Staal be paalde door twee treffers de ruststand op 6-0. Na rust een wat gas terugnemend DVS, waardoor Buna de gebruikelijke tegen treffer kon scoren. Jan van de Wielen scoorde driemaal; René Ribberink, Dave Leijenhorst en de weer herstelde Reijer Looyssen bepaalden de eind stand op 12-1. Vrijdag 13 oktober om 19.00 uur speelt DVS/Knollentuin opnieuw in Soester berg tegen ATC. De dames van V.V.Z.'49 beleefden af gelopen zaterdag een volslagen off-day. De dames van Bloemenkwartier kon den hier gemakkelijk van profiteren en namen de punten door een 0-3 over winning mee naar Hilversum. De Soester dames begonnen voortva rend en bouwden een overwicht op, dat gedurende de gehele wedstrijd leek voort te duren. Dat een veldoverwicht, niet altijd een overwinning oplevert is echter maar al te juist. De V.V.Z.'49- aanval creëerde genoeg kansen, doch in de afwerking werd vooral door Petra van Eijkelenburg, gefaald. Vijf minuten voor rust sloegen de Hilversumse da mes na twee persoonlijke fouten kei hard toe, 0-2. Na de rust scoorden zij nog eenmaal uit een snelle aanval, terwijl de Soester voorhoede bleef weigeren de kansen te benutten. Zaterdag 7 oktober: VVZ'49 14.00 uur Kockengen - WZ 14.30 uur Putten 3 - VVZ 2 14.30 uur WZ3-VRC3 11.30 uur Baarn 2 - WZ 4 12.00 uur WZ 5 - Zwart-Wit 5 12.00 uur VVZ 6 - Unicum 5 HEES 14.30 uur Hees - Hercules 11.30 uur SVM Boys 2 - Hees 2 12.00 uur Altius 3 - Hees 3 12.00 uur Hees 4 - Zuidvogels 9 SEC-zaterdag 15.30 uur Nita - SEC 13.00 uur SEC 2 - Bussum 2 14.30 uur Hertha 3 - SEC 3 Zondag 1 oktober s.o.Soest 14.30 uur Soest - Quick 11.30 uur UW 2-Soest 2 11.00 uur Soest 3 - Maarssen 2 11.00 uur Soest 4 - BW 2 11.00 uur Soest 5 - Hoogland 5 14.00 uur KKVA 3 - Soest 6 12.00 uur Kockengen 3 - Soest 7 12.00 uur BW 4-Soest 8 14.30 uur Soest 9 - Hoogland 8 11.00 uur Soest 10 - Hoogland 10 10.30 uur Donar 4 - Soest 11 11.30 uur 's-Graveland 6 - Soest 12 11.00 uur Soest 14 - EMM 9 SEC-zondag 11.00 uur NVC2-SEC2 11.00 uur Hoogl.veen 2 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - VVOG 5 14.30 uur SEC 5 - Domstad 7 Damesvoetbal: Zaterdag 7 oktober: 10.00 uur WZ - DVS Zondag 8 oktober: 14.30 uur Odijk - Soest 11.00 uur Soest 2 - NVC 2 11.30 uur Laren - SEC

Soester Courant | 1989 | | pagina 30