Te koop: zr DeSoester Duinen A Milieuvereniging wil alsnog gehoor voor bezwaren tegen Nieuwe Gracht II J.G. van Rouwendaal bv ïllL V JctJK. 9 /IJK. WOENSDAG 25 OKTOBER 1989 SOESTER COURANT PAGINA 5 nker, 't Slankst! Stel bij ons uw lievelingsmenu samen! vraagt uw aandacht voor 'Speculatie motief bi) verwerving nieuw industrieterrein' Meldpunt bekladdingen: tel. 19444 Zondagavond, in NPB-kerk Oecumenisch Avondgebed: 'De wereld is geen kunst, maar de aarde te bewaren' Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Complimenten voor zieke Meilof Burgemeester Bos heeft 'zwak' voor Amerikaanse militairen Lebon Visser verhuist uit Soest vm brilmode HOYALUX3 ISIE F l/AIIIIIT EIK GEZICHTSPUNT. Soester Courant goede informatiebron Gemeente en winkeliers gaan samen oplaadbare batterijen propageren Inbraak Eigendomweg C-drie nu centrum voor pakketten Polen NIEUW: Nu ook computerspelletjes te huur bij Silver Star Huur SEGA VIDEOCOMPUTER: 1e dag f 10,-, iedere dag langer f 5,00 per dag. Huur videospelletjes 1 spelf 5,- per dag 3 spellenf 12,50 per dag |VIUEO&C.D. Cff I7f711 ct M ¥J uin gebeitste finish. GOBELIN. hique fauteuils aan, Bit en een extra lage auteuil van uw service en prijs 61, Tel. 02155-13280 7 - Tel. 035-41794 k en kennis van uwd te zijn met werkkring waar- ndigheid kan rdaad met onze geteste af- 2r dieet, gebaseerd op een handeling met diepte-wer- 0 behandelingen (a 50 min 1 speciale verwarmmgsban- rivésfeer, geniet van de ont- iige warmte, terwijl het resul- en meetbaar >p bovenbenen, heupen, :o'n 1 2 kledingmaten kan t erg eftektlef tegen oblemen en geelt boven- 'eumatische aandoeningen resultaat is echt betaalbaar deze kuur f 295,-- 45,- In ons sfeervolle specialitei ten restaurant willen wij u de gelegenheid bieden te genieten van een door u zelf samengesteld menu. Hierbij heeft u de keuze uit vele kombinatiemogelijkhe- den vanaf f 35,— per couvert. Uiteraard adviseren wij u graag. tot ziens, Fred en Mieke Klinkhamer RESTAURANT r#.V SOESTÉRBERGSESTRAAT 188 SOESTDUINEN TEL. 02155-12739 'e door het Japanse jdheid en Hygiëne ie te behandelen. Commissie voor de Beroepschriften De voorzitter van de Commissie voor de Beroepschriften maakt, ter uitvoe ring van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroepschrif ten, bekend, dat op vrijdag 27 oktober 1989 om 15.30 uur in de commissieka mer van het gemeentehuis een openba re vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende zaken aan de orde komen: 15.30 uur: het bezwaarschrift tegen de gedeeltelijke weigering van een ont heffing ingevolge de zöneverordening Hinderwet voor het perceel Koningin- nelaan 100 (groothandel, annex repa ratiewerkplaats). 16.00 uur: het beroepschrift tegen de weigering van een vergunning voor'de bouw van een schuilgelegenheid aan de Peter van den Breemerweg. 16.30 uur: het beroepschrift tegen de weigering van een vergunning voor de bouw van een tuinhuis/blokhut aan de Eigendomweg 146. Bouwzaken De Burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor: het wijzigen van bouwvergunning nr. 174-88 (bouwen 6 woonhuizen) v.w.b. het vrijstaande woonhuis type A2, Eri- caweg 3 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het plaatsen van 2 peperbussen,Tam boerijn en Dorpsplein, sectie G, nr. 8592 ged. en^sectie E, nr. 4189 ged. (ar tikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening); het plaatsen van een peperbus, Zuid promenade, sectie D, nr. 4399 ged. (ar tikel 16 voorschriften bestemmingsplan Winkelpool Soest-Zuid); het plaatsen van een peperbus, Steen- hoffstraat 2, sectie K, nr. 2062 (artikel 50 lid 8 van de Woningwet); het bouwen van een garage en het plaatsen van een tuinmuur, Koningin- nelaan 68 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 302 lid 6 van de bouwverordening); het plaatsen van een dakkapel, Fa zantpad 16 (artikel 11 van de voor schriften bestemmingsplan 3e herzie ning bestemmingsplan Overhees); het plaatsen van een tuinhuisje, Mer- cury 201 (artikel 8 van de voorschriften bestemmingsplan Mercury); het vergroten van een woonhuis en het bouwen van een berging, Becke- ringhstraat 4 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is eenieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 26 oktober 1989, eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en Stadsbeheer, afdeling Bouwzaken, (ka mer 0-21), Lange Brinkweg 77, ter in- Openbare Commissievergaderingen Maandag 30 oktober, 19.30 uur: Algemene Bestuurszaken Agenda o.a. vaststelling beleidsplan bestuurlijke preventie; voortgang plan ningkalender. Dinsdag 31 oktober, 19.30 uur: Ruimtelijke Ordening Agenda o.a. krediet t.b.v. snelheids- remmende maatregelen in de Heuvel- weg; voorstel inzake het gemeentelijk kampeerterrein; sportnota (eerste be handeling). De milieuvereniging "Soestdijk Geen Stankwijk" is pijnlijk getroffen door het feit dat Gedeputeerde Staten wél te spreken waren voor wethouder Plomp, maar niet voor haar. Plomp ging onlangs bij het provinciebestuur op bezoek om nog eens te wijzen op de noodzaak van de verwerving van het gebied Nieuwe Gracht II als nieuw in dustrieterrein voor Soest. SGS neemt het de gedeputeerden kwa lijk dat ze de wethouder in de gelegen heid hebben gesteld daarover in discus sie te treden en met een urgentielijst van bedrijven het gebied te ontdoen van zijn status als "veen-weide-gebied", om het in te lijven bij het bestaande indsutrie- gebied Nieuwe Gracht I. De grond is momenteel in bezit van Foxboro, dat destijds plannen had voor nieuwbouw. De milieuvereniging heeft al eerder om opheldering gevraagd, na dat de provincie terugkwam op haar aanvankelijke weigering voor de aan koop van het terrein. SGS wijst erop dat zij geen antwoord kreeg op haar gerich te vragen en dat het verzoek om een on derhoud met een "nietszeggend brief je" werd afgedaan. "Wij vinden dit niet passen in onze de mocratische rechtsorde," aldus het be stuur van de milieuvereniging in een brief aan de gedeputeerden Schapenk, Van Oosten en Poortenaar en de leden van de statencommissie voor Ruimtelij ke Ordening. "Te meer niet daar de te genpartij wël alle gelegenheid krijgt. Zodoende wordt u van slechts één kant geïnformeerd." Volgens SGS heeft ook zij zeer ter zake doende informatie, maar die blijft "ste ken". De milieuvereniging wijst in dat verband op haar eigen onderzoek on der bedrijven die uit de woonomgeving wegmoeten en waarvoor het nieuwe in dustriegebied wordt bestemd. Er is maar één bedrijf, zegt de milieuvereni ging, dat weg moet en wil, maar niet kan. De rest zal blijven op de plaats waar zij zitten, "en geen wethouder zal hen kunnen dwingen hun bedrijf te ver plaatsen". Andere motieven De milieuvereniging veronderstelt dan ook dat andere motieven bij de aan koop van het gebied een rol spelen, zo als speculatiewinst. "Wij hebben daar heel sterke aanwijzingen voor," aldus de brief aan de provincie. SGS wijst met name in de richting van TBS - "de grote belanghebbende" - dat volgens haar grond op Nieuwe Gracht I wil afstaan als het kan ruilen met Foxboro. TBS heeft de helft van Nieuwe Gracht I in ei gendom, maar dat stuk is nog altijd on- KohAuurj Volgens de milieuvereniging heeft de eigenaar van TBS "nu alle macht in handen om te speculeren en druk uit te oefenen voor nog meer in dustrieterrein" en zij heeft sterk de in druk dat het kantoorpand op Nieuwe Gracht II er juist voor TBS moet ko men. De directie van TBS onthoudt zich des gevraagd van een reactie op het verwijt van de milieuvereniging dat het bedrijf uit is op speculatiewinst. "Wij hebben geen behoefte aan commentaar," aldus directiesecretaris Overbeek maandag j.1. "De conclusies van Soestdijk Geen Stankwijk komen voor haar eigen reke ning." Leed Foxboro heeft volgens SGS helemaal geen behoefte meer aan nieuwbouw op Nieuwe Gracht II, omdat het weer goed gaat met het bedrijf dat zodoende op de oude lokatie kan blijven. Ook de verha len over verlies van arbeidsplaatsen bij Metaverpa vindt de milieuvereniging "uit de lucht gegrepen". "Het doet ons leed dat een groep mensen met hart voor Soest niet in de gelegenheid wordt gesteld hun pleidooi en hun kennis aan u kenbaar te maken. Wij verzoeken u nogmaals aan dat verzoek gehoor te ge ven," aldus het bestuur van de milieu vereniging. Regelmatig komt het voor dat open bare gebouwen, verkeersborden e.d. worden beklad (grafittf) of voorzien van racistische, discriminerende en/ of aanstootgevende teksten of te kens. Velen ergeren zich daaraan, worden boos, maar doen - helaas - verder niets. Indien u zich boos maakt of ergert aan dit soort zaken, bel dan 19444. Dat is het nummer van de politie. Daarna kan ervoor zorggedragen dat de bekladdingen e.d. worden verwijderd. Aanstaande zondagavond, 29 okto ber, wordt in het NPB-kerkgebouw aan de Rembrandtlaan 20 weer een Oecumenisch Avondgebed gehou den, dat is georganiseerd door de ge lijknamige werkgroep van de Raad van Kerken te Soest. Ook dit avond gebed staat - zoals de hele cyclus dit jaar - in het teken van het Conciliair Proces. Het thema is ontleend aan een dichtregel van Jan Visser: "De wereld is geen kunst, maar de aarde te bewaren". Het avondgebed is gewijd aan de mi lieu-problematiek, in het bijzonder aan de \uaagstukken van de land bouw. Als gast is uitgenodigd Gert Wegerif, boer in Pijnenburg. Hij staat midden in de praktijk van de moderne veeteelt en ziet zich daarin regelmatig geconfronteerd met di lemma's die veel - zo niet alles - te maken hebben met wat in de "Ge loofsbrief over gerechtigheid, vrede en heelheid van de schepping" als volgt wordt omschreven: "Milieuproblemen zijn niet van van daag of gisteren. Hun schaal is nu echter tot een onvoorstelbare om vang uitgegroeid. Bovendien zijn de gevolgen onherstelbaar geworden. En wat vandaag nog niet als veront rustend geldt, kan dat morgen wel zijn..." Het landbouwbeleid lijkt uit de hand te lopen en de problemen zijn legio: overbemesting, verzuring, riskante chemie en biotechnologie, overpro- duktie naast schrijnende voedselte korten in de Derde Wereld, etc. In het avondgebed zal niet alleen de aandacht worden gericht op de rol en de verantwoordelijkheid van de producenten (de boeren), maar ook op die van de consumenten (wij alle maal), de politiek en de overheid. De bijeenkomst in het kerkgebouw van de NPB begint 's avonds om ze ven uur en duurt ongeveer een uur. Muzikale medewerking wordt ver leend door Gerrit van Vembde (pia no). De werkgroep Wereldvoedsel- vraagstuk Soest zal aanwezig zijn met een informatie- en verkoop stand. Ieder is van harte welkom. Woensdag 1 november, 19.30 uur: Milieubeheer Agenda o.a. functioneren van de com missie in de toekomst; hinderwetuit- voeringsprogramma 1989; GFT. Woensdag 1 november, 19.30 uur: Bedrijven/Personeelszaken/ Voorlichting Agenda o.a. verstrekken van compost- vaten; invoering van gescheiden inza meling van GFT-afval; plaatsing van reclame-abri's; sociaal jaarverslag; functioneren van de Kabelkrant. Donderdag 2 november, 19.30 uur: Welzijn/Volksgezondheid Agenda o.a. benoeming leden commis sie gezondheidszorg; benoeming leden algemeen bestuur reg. muziekschool. Donderdag 2 november, 20.30 uur: Financiën/Grondbedrijf Agenda o.a. vaststelling gemeentereke ning 1988; verkoop grond gelegen aan de Albert Cuyplaan aan de Maatschap Uitvaartcentrum Soest voor de bouw van een uitvaartcentrum. De vergaderingen worden gehouden in de dependance achter het gemeente huis aan de Steenhoffstraat, behalve de commissie Ruimtelijke Ordening; die vindt plaats in het geboiiw aan de Lange Brinkweg 77. Publiek kan meepraten Vanaf een kwartier vóór en tot aanvang van een commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voor zitter of secretaris van de commissie melden voor het stellen van vragen of het geven van toelichting bij een be paald agendapunt. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkin gen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is be perkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minu ten. In het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum kan men de stukken van de diver se commissies inzien. Informaties: Into-centrum. STEENHOFFSTRAAT 9a. Telefoon 02155-22555. Open maandag t m. vrijdag. Informatietelefoon met actualiteiten: tel. 93665 (24 uurs-service). Wiebe Meilof, van de eenmansfractie van de combinatie GPV-SGP-RPF, heeft de begrotingsbehandeling in de gemeenteraad dit jaar gemist. Hij moet, zoals burgemeester Bos maan dagavond meedeelde, op dokters voorschrift veertien dagen gedwongen rust houden. Het jaarlijkse "hoogte punt" passeerde dus zonder de meest al interessante bijdrage van één van de zes fracties, al is het dan de kleinste. Burgemeester Bos liet overigens niet na Meilof bij verstek te complimenteren, voor diens opmerkingen in de algeme ne beschouwingen over de manier waarop het gemeentebestuur ruimte moet maken voor inspraak van de bur gers. "Ik heb daar erg veel waardering voor," aldus Bos. "Iedere gemeentebe stuurder moet daar rekening mee hou den. En als u het dan allemaal ook nog in de praktijk brengt, zullen heel wat frustraties bij de bevolking kunnen worden weggenomen," hield hij de raad voor. Bos liet overigens bewust na een stem pel op de vergadering te drukken. Een aantal vragen speelde hij bij voorbaat door naar zijn opvolger, die aan het eind van het jaar wordt verwacht, zodat langzamerhand het beeld ontstaat dat de waarnemend burgemeester inder daad "alleen maar op de winkel past". Adriaan Pothuizen (D66) had in elk ge val meer "visie" van hem verwacht, zo als deze voorzichtig liet blijken. Bos deed overigens wél de suggestie aan de hand om - in navolging van het convenant met de politie, waarvan ie dereen voortdurend de lof bezingt - ook met de brandweer een dergelijke over eenkomst af te sluiten. Met het College had hij dat overigens nog niet bespro ken. Zwak Alleen bij het voorstel van Progressief Soest - een brief aan de NAVO om de Amerikaanse luchtmacht terug te trek ken van Soesterberg - liet Bos het ach terste van zijn tong zien. "Sinds de oor log heb ik een zwak voor Amerikaanse militairen. U moet van mij niet ver wachten dat ik iets tegen hen onder neem.. Jan Visser toonde daarvoor al le begrip; wat hem betreft mocht Bos zelfs tot z'n 70ste in Soest blijven. Over Vissers voorstel merkte Kees Ver- heus (CDA) op dat men bij de NAVO vermoedelijk "dubbel" zou liggen. Vol gens Visser zou dat wel eens mee kun nen vallen, omdat er in de wereld wel meer ontwikkelingen aan te wijzen zijn waarover men een paar jaar geleden nog gelachen zou hebben. Lebon Visser gaat zich in het laatste kwartaal van 1989 vestigen op het in dustrieterrein "De Kronkel" in Bun schoten. Het Soester bedrijf telt 53 personeelsleden die allen meeverhui zen. Lebon Visser is een produktie- en handelsonderneming op het gebied van werkplaatsinrichting voor garages en industriële bedrijven. Het bedrijf be schikt over een eigen installatie- en ser- vicedienst. i^. Lebon Visser wercf opgericht in 1946 in Duivendrecht. In 1961 verhuisde het naar Soest waar het gevestigd is aan de Kostverlorenweg. In de afgelopen zes jaar is het personeelsbestand gegroeid van 35 naar 53 personeelsleden. Door deze expansie, gekoppeld aan het feit dat de eventueel noodzakelijke ver bouw aan het bestaande pand na onder zoek kostentechnisch oninteressant bleek, is besloten tot aankoop van het bedrijfspand te Bunschoten. Het nieuwe onderkomen is Lebon Visser op het lijf geschreven. De infra- struktuur is uitstekend. Er is een ruime parkeergelegenheid en een overdekt laadperron. Het pand biedt ruime uit- Hopelijk wel. Immers, vandaag de dag is er een glas met de zekerheid van natuurlijk zien op alle afstanden. Optimaal zien zonder storende leesgedeeltes. Hoyalux 3 biedt u dat kijk- en draagcomfort, waar u gewoonlijk meerdere brillen voor nodig heeft. Hoyalux 3, verkrijgbaar bij vakopticiën gefltptomeerfloptomeVtsi-MO V ZUIDPROMENADE 15 2768 EM SOEST TELEFOON 02155 -1 28 74 breidingsmogelijkheden, terwijl er ver der een bouwkavel van 4500 m2 ver worven is. Op korte termijn zal versterking van het personeelsbestand worden gevraagd, waardoor Lebon Visser haar dienst verlening naar haar relaties kan verster ken c.q. uitbreiden. De werkplaats zal worden ingericht met diverse produk- ten uit het eigen programma, zoals geïntegreerde lasrook-afzuiging, ener gievoorzieningen en een geluidsabsor- berënd modulair systeem. Lëbon Visser heeft diverse dochter ondernemingen, waaronder Gimbrair B.V. te Tilburg voor oiitstoffingstech- niek, Hermans Flexibles te Tilburg voor flexibele verbindingen, Rolco Interna tional te Tilburg voor o.a. accumulatie- techniek en Lebon Visser Belgium N.V. te Oudenaarde. Het totale perso neelsbestand bedraagt meer dan 100 medewerk(st)ers. Het nieuwe adres is: Lebon Visser, Voltaweg 32, Bunschoten. DEN DOLDER - NW. DOLDERSEWEG 230 Fraai gelegen half vrijstaand woonhuis met garage. Ind.: woonkamer met open keuken, douche, ruime hal met toilet, 3 slaapkamers. Totale grondopp. ca. 1.600 m2. VRAAGPRIJS: f 245.000,- k.k. BILTHQVEN - OUD BRANDENBURGERWEG 161 Hoekwoning met tuin op het zuiden. Ind.: ruime hal, doorzon woonkamer, keuken met inbouwapp., bijkeuken, 2 slaapkamers, 1 kleinere slaapkamer annex berging, douche. VRAAGPRIJS: f 298.000,- k.k. LAGE VUURSCHE - KOUDELAAN 15 Fraai gelegen woonhuis in bosrijk gebied. Ind.: ruime hal, woonkamer, eikenhouten keuken met inbouwapparatuur, 2 slaapkamers, douche met wastafel en toilet, hobbyruimte van ca. 100 m2. VRAAGPRIJS: f 290.000,- k.k. SOEST - DILLENBURGLAAN 38 In het centrum gelegen tweekamer appartement met balkon op de bovenste verdieping met lift, berging en een eigen parkeerplaats. Ind.: entree, hal, woonkamer, half open keuken met afzuigkap, slaapkamer, badkamer met douche en wasmachine-aansluiting. VRAAGPRIJS: f 119.000,-. HOEVELAKEN - HOGENBRINKWEG Nieuw te bouwen vrijstaande en halfvrijstaande villa's met garage. Zeer ruim opgezet. Grond opp. vanaf 425 m2. Vraag vrijblijvende informatie. KOOPRRIJS VANAF: f 350.000,- V.O.N. SOEST - PIJPERPAD 31 Hoekwoning met garage, bungalow type, gelijkvloers met ruime tuin. Ind.: hal, toilet, 2 slaapkamers, 1 berging annex studiekamer, woonkamer met open keuken en inbouwapparatuur. Badkamer met ligbad. VRAAGPRIJS: f 165.000,- k.k. SOEST - SPINET 38 Uitstekend gelegen eengezinshoekwoning met schuur en tuin op zuiden. Ind.: hal met toilet, woonkamer met open keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers en badkamer met douche, wastafel en toilet. Vaste trap naar zolder met 2 slaapkamers. Woning is zeer goed Onderhouden. VRAAGPRIJS: f 187.500,- k.k. Verzekeringen - Onroerend goed - Financieringen Hypotheken Burg. Grothesiraat 11a Soest Tel. 02155-16467 - 24810 batterijen zijn goed voor uw portemon- naie en ook beter voor het milieu. In Soest-Zuid doen de volgende winke liers mee: Blokker, Foto Van Oosten en Westerhof; in het Soesterveen: Ter Horst en v.d. Broek; in Soestdijk/ Soest: Blokker, De Gouden Snaar, Gu- co, Foto Van Oosten, Foto Swager, Schoemaker en Krebbers en Jaarsma. In Soesterberg: Soesterbergs Waren huis en Karweihuis Sukking. In de maand november wordt in het ka der van een 'schoner milieu' gezamen lijk door de gemeente en een aantal Soester en Soesterbergse winkeliers een actie gehouden om oplaadbare batterij en en opladers bij de bevolking te pro moten. De winkeliers die meedoen aan de actie hebben in de novembermaand oplaadbare batterijen en opladers in de aanbieding. Zij geven 10 procent kor ting op beide artikelen. Oplaadbare batterijen kunnen zo'n 1000 maal worden opgeladen. Dat be tekent dat u met een setje van deze bat terijen tientallen jaren vooruit kunt. Oplaadbare batterijen zijn wel wat guurder in aanschaf (plm. 10 gulden), Inaar omdat ze 1000 maal te gebruiken zijn, zijn ze op den duur stukken goed koper. De aanschafkosten van de opla der (plm. 45 gulden) zijn ook snel te rugverdiend. Met het oog op de naderende feestda gen een leuke cadeau-tip! Oplaadbare Een onbekende dader heeft vorige week in een woning aan de Eigendom weg een duur horloge en een bedrag van ca. 1000 gulden buitgemaakt. Hoe de inbreker het pand is binnengekomen was onduidelijk. Wel was de hele inven taris overhoop gehaald. Jarenlang worden al hulppakketten vanuit Soest opgestuurd naar Polen. Tót nu toé konden die pakketten wor den ingeleverd bij de Insingerschool. Daar is nu verandering in gekomen, ffi verband met de verbouwing kan de In singerschool voorlopig niet worden ge bruikt. Daarom is men nu uitgeweken naar C-drie. Gerichte pakketten, dat wil zeggen pakketten die duidelijk aan een bepaald adres zijn gericht (bijvoorbeeld vrien den of familie) kunnen op onderstaan de woensdagen worden ingeleverd bij het cultureel centrum in Overhees: 8, 15, 22 en 29 november en 6 en 13 de cember. Voor meer informatie: Ab Blokzijl, tel. 03463-51463, NIEUW OP IMPORT: (VHS, zonder ondertiteling) THE KICKBOXER, Jean Claude van Danme COCKTAIL, Tom Cruise TWINS, Arnold Schwarzenegger THE ACCUSED, Jodie Foster BARON MUNCHAUSEN, avontuur/humor DIEHARD, Bruce Willis AMERICAN NINJA 3, aktie Silver Star doet meer NIEUW OP CD: BARBARA STREISAND, verzamel CD 39,95 BLUES BALLADS, verzamel, 2 delen per stuk39,90 8 nieuwe JUKE BOX HITS, dubbel CD's 8 delen TOP 40 HITS (2 of 3 CD's) per stuk 49,90 MOTOWN IS HOT, deel 2 *25 jaar ALBERT WEST WIM SONNEVELD COLLECTIE (7 CD's en boekje) Nieuwe KATE BUSH/CHRIS DE BURGH/JOE COCKER HERTELEASE/TERENCE TRENT D'AZBY en BILLY JOEL LET OP: Binnenkort gaat Silver Star uitbreiden! Dus nog meer kijk- en luisterplezier! Silver Star doet meerI NIEUW OP VIDEO: HELLBOUND, HELLRAISER II, horror THE TENTH MAN, thriller MATEWAN, speelfilm WICKED STEPMOTHER, humor THE BIG BLUE, speelfilm UNCONQUERED, speelfilm KINZITE, Charles Bronson TEN LITTLE INDIANS, thriller ONE MAN FORCE, aktie PELLE DE VEROVERAAR, speelfilm EMMANUELLE 6, soft/erotiek HONDER JAAR NED. SCHAATSSUCCES, sport HISTORIE VAN HET NEDERLANDS VOETBAL, sport MISSISSIPPI BURNING, Gene Hackman THINGS CHANGE, komedie GORRILLA'S IN THE MIST, speelfilm BETRAYED, thriller, Tom Berenger SOMETHING IS ONT THERE, aktie/thriller WILLOW, aktie/avontuur THE KISS, aktie/thriller DATE WITH AN ANGEL, humor MIDNIGHT RUN, aktie, Robert de Niro SWITCHING CHANNELS, humor COCOON 2, humor/speelfilm CADDY SHACK 2, Chevy Chase MARRIEDTO THE MAB, komedie NICKY GINO, speelfilm TWICE DEAD, aktie en voor de prijs hoeft u het niet te laten! DILLENBURGLAAN 12 - SOEST TELEFOON 02155 - 1 23 40

Soester Courant | 1989 | | pagina 5