12 November a.s. dans-marathon voor iedereen bij Slingerland Degradant Shot-1 lijdt forse nederlaag gSi-feSi JJ SSTcISi,,5™" H Red Stars heren 1 wint wederom ruim bowling auto smeeing W Ti< A< Dt WOENSDAG 8 NOVEMBER 1989SPORTSOESTER COURANTSPORT PAGINA 20 TAFELTENNIS Smeeing/BDC pakt belangrijke overwinning in Beukendal!!! Avond over blessurepreventie Oriënteringswedstrijd op de Vlasakkers Regen van persoonlijke records voor Duinkikkers BDC - OSC2 Stam/SoVoCo jeugd succesvol in open clubkampioenschappen VOLLEYBAL Uitslagen Smeeing/BDC HOCKEY Grootscheeps dansfestijn bij Slingerland Occasions van Auto Smeeing zijn geselecteerd, nagezien van ruitesproeier tot uitlaat en voorzien van dubbele zekerheid. Ten eerste het Bovag-garantiebewijs. En ten tweede: de Auto Smeeing Garantie. Onze occasions zijn zo be trouwbaar, dat we u zwart-op-wit kunnen garanderen dat u uw geld terug krijgt als het echt mis is met uw occasion. Of dat vaak voorkomt? Nee: zeer zelden. Mensen waar je van op aan kunt. Moe ledei voor niet divei nu al viert taat strijc De/ mak Dick wed; ders hij a reikt plaai De IS alen van uitsti begc vier i sen pass< note een veilij de d» Bij e< gelof Adri« een t een s Olyn thon, Laats dame herer Adrit en lie tempi het vi de ei waan prest: Tijdei pen t( 2-tal1 Mart len. Mart ranen km., c atletie veren een tij len stj 45 jaa liet af 'Makkelijk gezegd: niet goed geld terug1. 'Zeker, ze selecteren alle occasions op kwaliteit'. Degradant en promovendus ontmoet ten elkaar afgelopen zaterdag in de Shotzaal. Shot 1 speelde tegen de aan staande kampioen Combi "67. Veel hadden de Shotspelers van tevoren niet verwacht maar de 1-9 nederlaag was toch te groot, gezien het spel dat Shot liet zien. Shot 2 speelde tegen de nummer twee uit de poule. Eindigde de thuis-wedstrijd nog in een 5-5 ge lijkspel: deze keer waren de spelers uit Schimmert net iets te sterk voor Shot: 6-4. Kampioen tegen degradatiekandidaad, dat was de wedstrijd die het eerste he renteam van Shot dit weekeinde af moes; werken. Met die nuance dat Shot de laatste plaats bezet. De spelers wis ten bij voorbaat dat het team van Combi te sterk zou zijn om op een positieve uit slag te rekenen. Toch raapte Shot al haar reserves bij elkaar om het de te genstander in ieder geval zo zwaar mo gelijk te maken. Dit lukte slechts in enkele partijen. Bij voorbeeld in de wedstrijd van Hans den Blanken tegen voormalig ere-divisie speler Erik Winnubst. Den Blanken steeg in deze partij boven zijn eigen kunnen uit, maar aangezien Winnubst op alles een antwoord bleek te hebben zag Den Blanken zijn inspanningen niet beloond. Arjen Hoogeveen daarentegen slaagde wel. Hij was de enige Shot-speler die een wedstrijd won. Gerhard Busch had ook dit weekeinde niet het vermogen om zijn tegenstanders voldoende uit balans te brengen en moest zich op nieuw bij drie nederlagen neerleggen. Het meest positieve aan deze wedstrijd voor Shot is dat de spelers, ondanks de wat geflatteerde uitslag, bewezen heb ben dat het feit dat ze onderaan staan niets afdoet aan hun kwaliteiten. Deze zal Shot volgend seizoen nodig hebben om kampioen te worden in de derde di visie. Schimmert 1-Shot 2: 6-4 Shot 2 speelt een zodanig regelmatige competitie dat het team gaandeweg op- geklomen is naar een derde plaats. Za terdag reisden de spelers af naar het Limburgse Schimmert om daar tegen de nummer twee van de poule te spelen. In de thuiswedstrijd had Shot nog een gedeeltelijk succes weten te boeken door deze tegenstander op 5-5 te hou den. Dit keer lagen de verhoudingen net een fractie in het voordeel van Schimmert. Met name Schimmert-speler Jansen zorgde er met drie gewonnen partijen voor dat Shot met een nederlaag genoe gen moest nemen. Aan Shotzijde was het Dirk Schuiling die het een beetje af liet weten. Had hij er de vorige weken blijk van gegeven in blakende vorm te verkeren, deze week kon hij de ver wachtingen niet waarmaken. Hij won slechts één partij evenals zijn teamge noten Aksel van Elleren en Eugene Staffhorst. Samen met Van Elteren won Schuiling nog wel het dubbel zodat het verschil tussen de nummers 1 en 2 van deze poule miniem bleef. Jeugd Het eerste jeugdteam van Shot draait een matige competitie met hier en daar een klein persoonlijk succes. Tegen Avanti had alleen Shot-speler Patrick Dam het vermogen iets terug te doen. Hij won twee partijen. Overige uitslagen senioren: Shot 3 - Good Luck 2 6-4 Good Luok 3 - Shot 4 6-4 Shot 6 - Muiden 1 1-9 OSO 1 - Shot 7 5-5 Shot 8 - Muiden 12 1-9 Shot 9 - Huizen 13 1-9 Huizen 15 - Shot 10 2-8 Shot 11 - Werinon 2 6-4 Almeerspin 4 - Shot 12 5-5 Good Luck 10 - Shot 13 1-9 Bijmaat 11 - Shot 14 4-6 Overige uitslagen jeugd: Quick 1 - Shot 2 3-7 Shot 3-Elan 2 0-10 Shot 4 - Good Luck 5 1-9 Het Provinciaal Steunpunt Sport Utrecht (PSSU) organiseert in samen werking met de gemeente Amersfoort een themabijeenkomst (3 avonden) over blessurepreventie. Dit thema is in samenwerking met de Nationale Sport Academie (NSA), het Nationaal Insti tuut Sportgezondheidszorg (NISGZ), en de gezamenlijke provinciale sportra den (IOS) ontwikkeld. De eerste twee avonden ligt het accent op algemene informatie, de derde avond krijgt voetbal extra aandacht. De niet voetbalgerichte deelnemers kun nen de derde bijeenkomst een Sport- medisch adviescentrum (SMA) bezich tigen. Iedere deelnemer ontvangt een cursistenwerkboek, het boekje Veilig Sporten, de blessure-almanak en een folder "de enkel verstuikt, wat nu?. De prijs voor dit alles bedraagt 30,— incl. koffie. Wie binnen de sportvereniging de ver antwoordelijke persoon voor het (be geleiden van een groep sporters is, kan zich aanmelden bij mevr. C. van Om men, tel. 033-694900. Docenten en le den van de Provinciale Commissie he ten zowel gediplomeerd als ongediplo meerd kader welkom. Op zaterdag 11 november organiseert de afdeling Utrecht van de Nederlandse Oriënterings Loop Bond een kennis- makingswedstrijd op de Vlasakkers. Het doel hiervan is: beginners wegwijs maken in deze uit Skandinavië overge waaide sport. Het gaat bij het oriënteren om het zo snel mogelijk vinden van een aantal posten in onbekend terrein, waarbij ge bruik wordt gemaakt van een kompas en een daarvoor speciale zeer gedetail leerde kaart. De mogelijkheden zijn: 3 km. voor beginners; 5 km. voor iets gevorderden en 8 km. voor ervaren lo pers. De kosten zijn 2,50 voor de kaart (dié hien mag houden) en kom passen worden gratis uitgeleend. Inschrijven kan nog tot donderdag 9 november 20.00 uur, of kom langs om te kijken hoe het er bij het oriënterings lopen aan toe gaat. De start is tussen 13.30 en 14.00 uur achter de "spotters- heuvel" bij de startbaan van vliegbasis Soesterberg aan de van Weerden Poel- manweg. Opgave en/of informatie bij George Emmen, telefoon 19258 in Soest. "Dans met elkaar weer 15000 gulden hijelkaar". Dat is het motto waaron der voor de tweede keer een groot dansfestijn bij Dans-disco-party- center Slingerland wordt gehouden. Het festijn wordt georganiseerd door het bestuur van de Quick Motion Dansclub, dat los van de dansschool, tal van aktiviteiten ontwikkelt ten be hoeve van de formation-dansers. Quick Motion Soest bestaat uit twee Latin-formation-dansteams, waarvan het A-team onbetwist het Nederlandse top-team is en negen keer kampioen werd. Ook internationaal gooit dat team regelmatig zeer hoge ogen. Het ligt in de bedoeling dal Quick Motion Soest Nederland vertegenwoordigt bij de Olympische Spelen in 1992 in AI- bertsville. Het formatie-dansen wordt daar als demonstratie-sport uitgeroe pen. Een groot deel van het regelmatige Soester succes is te danken aan de mu ziekband waarop wordt gedanst. Maar ook die moet regelmatig worden ver nieuwd, evenals dat met de kostuums het geval is. Vorig jaar werd dankzij de Marathon-dansdag meer dan 12.000,— vergaard. En die kracht toer wil het bestuur van de club nu op nieuw proberen uit te halen. Duur De totale kosten, die met het samenstel len van een nieuwe, internationaal ge zien aanvaardbare muziekband, ge moeid zijn, belopen een bedrag dat tus sen de beoogde vijftienduizend en twin tigduizend gulden ligt. Het zal duidelijk zijn dat de inhoud van een verenigingsclubkas niet toereikend is voor een dergelijk hoog bedrag in eens. Ook de spaarpot, die regelmatig door de teamleden wordt bijgevuld, komt bij lange na niet tegemoet aan het vereiste totaal. Vandaar de nieuwe ma rathon, die op zondag 12 november a.s. in Dans-disco-party-center Slingerland aan de Weegbreestraat in Soest op touw wordt gezet. Iedereen Iedereen kan meedoen. Men schrijft per persoon in door het afhalen van een formulier. Een telefoontje is ook al vol doende, dan worden de bescheiden thuis-gestuurd. Deelnemers moeten sponsors zoeken. Met die sponsors komen ze zelf een be dragje overeen waarvoor ze gaan dan sen. Bijvoorbeeld een kwartje per dans. Die dansen duren steeds twee minuten. Hoe meer er wordt gedanst, hoe meer kwartjes er worden vergaard. Maar het mogen ook guldens zijn, of rijksdaal ders of vijfjes. Hoe hoger de sponsorbe dragen, hoe sneller het bedrag in de pot zit! Iedere deelnemer/ster mag natuurlijk ook voor meer dan één sponsor tegelijk dansen. Alles wordt nauwkeurig bijbe houden en de sponsors krijgen een door de marathon-leiding afgetekende dans- kaart te zien, waarop het totale bedrag staat waarvoor werd gedanst en dat moet worden afgedragen. Alle spon sors krijgen een marathon-certificaat als bewijs van en dank voor de financië le bijdrage(n). De sponsors zijn ook welkom tijdens de marathon, 4 Het Quick-Motion-A-team, waar vooraanstaande zondag een Marathon dansdag bij Slingerland wordt georga niseerd. De wijze waarop de deelnemers en de sponsors tot een afspraak komen is vrij blijvend en dus geheel individueel. Het bedrag per dans wordt overeengeko men, alsmede het aantal dansen. De deelnemer zorgt dat die gegevens bij de marathonleiding terecht komen. Wie er meer van wil weten kan het beste even met Slingerland bellen: 02155-17954. Driedaagse reis te winnen! De teamleden van Quick Motion Soest zelf doen uiteraard ook mee, maar ko men niet in aanmerking voor het flink aantal te winnen prijzen tijdens de ma rathon. De hoofdprijs bestaat uit een geheel verzorgde driedaagse trip naar de a.s. Wereldkampioenschappen For- mation-dansen, die 25 november a.s. in het Westduitse Stuttgart worden ge houden. Alles is inbegrepen, zoals toe gangskaarten. hotel en diners. Het bestuur van Quick Motion Soest rekent weer op een geweldige opkomst. Het belooft 12 november sowieso een zeer gezellige dag te worden (van 11.00 tot 20.00 uur), waar tussen de mara- thonbedrijven door diverse demonstra- tics zullen worden gegeven, onder an dere door de leden van het Quick Mo tion-team! Ga marathon-dansen bij Slingerland, voor een gloednieuwe for- mation muziekband, die mee kan hel pen de dansers naar de Olympische Spelen te laten afreizen in 1992, k Na een sterke opening, leek Smeeing/ BDC op een eenvoudige overwinning af te stevenen. Maar de realiteit bleek anders. Na een 7-8 achterstand bij rust w erd toch nog de volle winst gepakt in een zeer rommelige wedstrijd. Na een zeer goed gespeelde beginfase kwam Smeeing/BDC na tien minuten op een 5-2 voorsprong door doelpun ten van Michel Roest, Cleem Diemers (2x), Richard van de Hoef en Paul van de Deijssel. Maar na een tactische wis sel aan Smeeing/ BDC-zijde zag hel Groningse Spartk '75 kans zelfs op een 6-7 voorsprong te komen. In een rom melige eindfase van de eerste helft bleef de stand steken op een 7-8 voorsprong voor Sparta '75. Na de rust hervond de thuisploeg zich echter en kwam het vlot terug naar een 12-10 voorsprong met onder andere doelpunten van Arjan Roest, die in to taal viermaal de vijandelijke doelman wist te verrassen. In de wederom zeer hectische eindfase van beide teams wist Smeeing/BDC evenals vorige week het hoofd koel te houden. In deze fase wist Sparta '75 maar liefst driemaal de stand gelijk te trekken, maar de thuisploeg trok toch aan het langste eind. In de man-to=man-verdediging heeft de be zoekende ploeg zich in de laatste minu ten duidelijk vergist en dus konden de Soesternaren met een eindstand van 18-16 beide punten in eigen huis hou den. Door deze overwinning blijft Smeeing/BDC thuis ongeslagen en staat nu op een gedeelde derde tot en met vijfde plaats. Voor de komende we ken staan de koplopers op het program ma; eerst zondag in Amsterdam tegen OSC, op woensdag 15 november het bekertreffen legen UHV/DSO en ver volgens op 19 november het competi tieduel tegen Aalsmeer. ln een sfeervol zwembad werd te Die- men de tweede competitie-wedstrijd gezwommen. Een 19e plaats na de eer ste ontmoeting brachten de Duinkik kers zeer geladen aan de start en de kin deren verbeterden 26 maal hun per soonlijke tijden. Ook werden nu drie clubrecords verbeterd. Bastiaan Marsman bracht de 200m. vrjjeslag op zijn naam (2.38.0) Jorik Bremer zwom hier 2.38.8 en Ronald van Ophoven 2.47.8. Inge de Jong be haalde een clubrecord met de 200m. rugslag 3.05.9. Manon Blijleven zwom op deze afstand 3.08.0 en behaalde een zeer goede tijd op haar lOOm. vrijeslag 1.11.8 en Annuska van Drie zwom de 200m. rugslag.in 2.59.3. Frits Wibbelink verbeterde zijn eigen clubrecord op de 200m. schoolslag 2.43.3 en werd hiermede eerste. Bas van Dorresteyn zwom hier ook een zeer goede tijd vah 2.56.0. De 200m. wissel slag werd door alle drie de meisjes ver beterd. Lize v.d. Berg bracht 3.01.7 op haar naam en werd derde. Marjolein Kleyn werd twéede met een tijd van 3.01.3 en Jeanine Pothuizen zwom 3.11.3. Zij verbeterde ook haar tijd op de lOOm. rugslag 1.29.8) terwijl Lize hier derde werd met 1.24.1. De meeste tijden werden verbeterd op de lOOm. schoolslag. Heel goede tijden van de kleintjes. Ingeborg Pelleboer zwom 1.47.1 (tweede). Hester Vlaan deren 1.54.2 en Rob Zandstra 1.59.0 (tweede). Bastiaan Marsman en Har- men Pelleboer zwommen een prachtige tijd van 1.25.4. Eric van Walsem zwom 1.32.1 terwijl Inge de Jong en Bianca Dorresteijn resp. derde en tweede wer den met een tijd van 1.31.9 en 1.30.9. Mirjam van de Wal zwom hier 1.52.5 en Inge van Nimwegen 1.49.3. Ivor Bosch en Vincent van de Vaart zwommen op de lOOm. vrijeslag 1.31.0 en 1.42.9. BDC-doelpunt in de wedstrijd tegen Sparta. Doelpunten gescoord door: Richard van de Hoef 4x, Arjan Roest 4x, Cleem Diemers 3x, Jan Bunt 2x, Michel Roest 2x, Paul van de Deijssel 2x en Dave Sterk lx. Dames: BDC wilde zich herstellen van de grote nederlaag van vorige week, en startte zeer geconcenteerd. De verdediging zat goed dicht en aanvallend werd er goed gecombineerd. Via snel spel en leuke combinaties nam BDC in de eerste helft snel een 6-1 voorsprong. Er werd door iedereen geknokt- om elke bal, waar door OSC veel moeite had in zijn spel te komen. Via de goed Li opbouw van OSC kwamen ze terug tot 6-3, waarna beide partijen wat meer gelijk opgin gen. Ruststand 9-5. Na rust bleef BDC de rust en concentratie handhaven. Via enkele afstandsschoten en breaks bleef BDC scoren, waarbij ook debutante Ester v.d. Putten met 2 zeer goede ac ties evenzoveel doelpunten maakte. BDC liep daardoor weer uit tot 16-10. De laatste 10 minuten werden nog even spannend, omdat er te snel geschoten werd. OSC scoorde nog enkele malen in zeer korte tijd maar kon BDC niet meer bedreigen. Eindstand 17-14. Afgelopen zaterdag stond het volley bal volledig in het teken van de open clubkampioenschappen. Overal werd gestreden om de finaleplaatsen die in april recht geven deel te nemen aan de uiteindelijke ontknoping van deze kampioenschappen. Zowel bij de meisjes A als de meisjes B werd de finaleplaats bereikt, meisjes C en jongens A redden het net niet maar kunnen toch terugzien op uitstekende prestaties. Meisjes A was aan de start al behoorlijk gehandicapt door vele blessures, maar deze meisjes lieten zien uit het goede hout te zijn gesneden. In iedere wed strijd werd tot het uiterste gegaan en dat had tot resultaat dat allereerst de poule wedstrijden werden gewonnen tegen toch niet geringe tegenstanders als Har derwijk en Brother Martinus. Er waren 3 poules en de 3 poule-winnaars moes ten daarna strijden om 2 finaleplaatsen. De meisjes van Stam/SoVoCo wonnen ook de finale-poule voor Nivoc en UKV /l. In april mag dn team dus meedoen aan de landelijke finales. Ook de meisjes B wisten zich voor de finale te plaatsen. Hier was slechts 1 finale plaats te verdienen en na veel spanning wonnen de Soester meisjes voor Nivoc. Meisjes C redde het net niet. Ook hier slechts 1 finaleplaats, die werd behaald door het Amersfoortse Volkei. De So- VoCo meisjes, vorig jaar nog bij de mi- ni's mogen echter terugkijken op een prima prestatie, want uiteindelijk wis ten ze toch beslag te leggen op de twee de plaats. Ook jongens A kon een goe de prestatie niet honoreren met een fi naleplaats. Er werd prima gepresteerd, maar uiteindelijk resulteerde dit in een derde plaats. De finale werd hier be reikt door Nivog dat duidelijk de sterk ste ploeg had. Prima prestaties van deze jeugdteams! Welpen: BHC - Smeeing BDC 5-9 Meisjesaspiranten: SDO - Smeeing BDC 7-7 Jongensaspiranten: Smeeing BDC - Fortissimo 7-7 Herenjunioren: Smeeing BDC - Fortissimo 17-24 Damessenioren I: Smeeing BDC - OSC2 17-14 Damessenioren 2: UHV/DSO - Smeeing BDC 20-13 Herensenioren 3: EMM 2 - Smeeing BDC 16-24 Herensenioren 2: Smeeing BDC - AAV 12-17 Herensenioren I: Smeeing BDC - Sparta '75 18-16 Uitslagen 4 november 1989: Jongens: Shinty Al - Soest Al o-l Huizen A2 - Soest A2 t t SCHC B2 - Soest BI J.3 Soest B2 - Woerden B2 3-0 Kameleon Cl - Soest Cl 3-7 Soest C2 - Phoenix Cl Gooische C7 - Soest C3 Woerden Dl - Soest Dl Soest D2 - SCHC D2 Meisjes: Soest Al - Shinty Al 2-4 IJsseloever A1 - Soest A2 2-1 Kampong BI - Soest BI s-1 Soest B2 - Hilversum B3 Gooische B6 - Soest B3 Soest B4 - Spitsbergen B3 Soest Cl - Loenen Cl Vianen C2 - Soest C2 Soest Dl - Schaerweijde Dl Soest D? - i-v c ^-'«aciweijae Soest D2 - Gooische D4 Uitslagen 5 november 1989 Heren: Amersfoort - Soest 1 Kameleon 3 - Soest 2 n-1 Hilversum 5 - Soest 3 n-3 Soesï S ?chaerweÜde 9 3-0 e est 5 - Loenen 6 o-3 Dames: Maarssen - Soest 1 -> Soest 2 - Huizen 3 U Soest 3 - USHC 6 g_o Kampong 13-Soest 4 o-O Phoenix 3 - Soest 6 2-1 Red Stars - Luba 97-71 Uitslagen 30 oktober 1989: B-team - Bloopers Baanbrekers - Pin Downs A-team - Silver Star 1 Turtles - Heineken Arrows - NGS Uitslagen 31 oktober 1989: Kegelkeilers - de Kappen) C-team - C-drie Veentuuters - Grillroom Cairo Dexcrest - Naadje Vendetta - Bunk Trio Bleeker - HAM Gamble - Cobra's F-team - Silver Star 2 Strajk - Autosch.Koffne Soester zijde, met een ruime 97-61 overwinning. In de dubbele cijfers kwa men Cock van de Lagemaat 23, Bert Hilhorst 16, René Lansamat 16, Jan van Maanen 12 en Peter Hellinga 13 punten. Aanstaande vrijdagavond speelt Réd Stars heren 1 een westrijd tegen Blue Drakes in Woerden. Verlies jongens junioren De jongens junioren speelden thuis te gen Hurricanes uit Spijkenisse. Na een prima start, waarbij een negental pun ten voorsprong werd genomen, ver slapte de concentratie bij de Soesters en verviel men in te slap verdedigen en te veel balverlies. Hierdoor kon Hurrica nes goed terugkomen en leidde bij de rust met vijf punten. In de tweede helft kon het Soester gezelschap zich niet goed herstellen. Even leek het erop dat zij dichterbij kwamen maar daarna volgde weer concentratieverlies en kon Hurricanes uitlopen. De nederlaag werd uiteindelijk 84-70. Honderd punten score heren 5 Het vijfde heren team, spelers van om en nabij de veertig jaar speelden afgelo pen zaterdag tegen het eerste team van Green Giants uit Leusden. Duidelijk is het dat de 'old players' het nog niet ver- Red Stars-aanval op dejel verdedigde basket van Luba. Foto: Goos van der Wilt. leerd zijn en Green Giants werd zelfs heel vaak door snel Soester spel aan de kant gezet. De gehele wedstrijd waren de veteranen goed op dreef en wonnen zo verdiend met 100-62. Krap verlies heren 2 Het tweede herenteam speelde tegen Blue Herons. De Soester reservespelers speelden een goede eerste helft, wisten rust in het team te houden en het over zicht te bewaren. In de tweede helft ech ter had men veel moeite met hel sterk spelende Blue Herons, waardoor wat slordigheden ontstonden. Doordat er zeven minuten in de tweede helft niet werd gescoord kon Blue Herons zijn opgelopen achterstand terugwinnen en won tenslotte deze fikse partij basketbal alsnog met 53-47. Overige uitslagen Red Stars JC2 - Midland JC1 43-41 Red Stars XD3 - Jumping Ginats XD1 19-48 Red Stars JA2 - BZ'72 JA 1 49-46 Red Stars JC 1 - Shooters JC 1 102-39 Red Stars 3 - Sparta 1 36-82 Red Stars 5 - Green Giants 1 100-62 De heren van basketbalvereniging The Red Stars blijven zich fier aan de kop van de ranglijst handhaven. In de zeven gespeelde westrijden werd het maximale aantal punten behaald en met argusogen wordt uitgekeken naar de topper over anderhalve week in Hilversum tegen het eveneens onge slagen Dunckers. Zaterdagavond trof een goed gemotiveerd heren-1-team het op de elfde plaats staande Luba uit Zoetefwoude. Duidelijk is bij Red Stars dat het team zich steeds meer gaat manifesteren als een echte groep, waarbij de snelle fast- break een geweldig goed wapen blijkt te zijn. Naast de goede schutterskwalitei- tcn waarbij nu met name de "lengte" van hel Soester team veelvuldig wist te scoren werd er ook behoudend ge speeld. Onnodig balverlies werd tol een minimum beperkt en zodoende bouw de Red Stars een voorsprong op, die bij de rust al zeventien punten bedroeg. Luba kon dit maar moeilijk verkroppen en zocht zijn heil in hard spel en onnodi ge discussies met de scheidsrechters, die hierbij kordaat optraden, hetgeen echter wel de wedstrijd in deze tweede helft ontsierde. Natuurlijk was het een gewonnen wedstrijd geworden van

Soester Courant | 1989 | | pagina 20