Hees geklopt door Sporting (1-6) Kampioenshuldiging bij De Vriendschap Velden nog te glad voor Soest Belarbi en van den Broek blijven winnen Selby blijft opnieuw ongeslagen Met pijn en moeite winst voor Red Stars 1 tegen Utrechtse Cangeroes (58-51) voetbal 'programma WOENSDAG 22 NOVEMBER 19RQ SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 29 ZATERDAG VOETBAL Eerste tiental DYSB blijft winnen DAMMEN Klaverjassen bij Hees Smeeing BDC-Odin HANDBAL Eerste verliespunt voor Knollentuin ZAALVOETBAL auto smeeing DUIVENSPORT SCHAKEN ATLETIEK Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Zaalprogramma s.o.Soest-jeugdnieuws BADMINTON BASKETBAL Streekderby: Dunckers - Red Stars BASKETBAL Afgelopen zaterdag moest Hees thuis tegen het hoger op de ranglijst staande Sporting spelen. Trainer Gertjan Tim mer moest een wijziging in de opstelling aanbrengen ï.v.m. het afwezig zijn van Theo Zijderveld; zo werd Rob Jansen van stal gehaald. De Heesverdediging kreeg het in het begin van de eerste helft direct moeilijk met de snelle spitsen van Sporting. In de 2e minuut kreeg Erwin de Gier een kans om Hees op voor sprong te brengen. Jammer genoeg ging de bal net naast. Door een verdedigingsfout moest kee per Hans Uitenboogaard in de 8ste mi nuut een uitgebroken aanvaller bij de benen grijpen om een doelpunt te voor komen. De zeer goed leidende scheids rechter gaf voor deze overtreding te recht een penalty en keeper Uitenboog aard kon deze keer Hees niet óp de nul houden: 0-1. In de 27ste minuut schoot Heziaan Chris Uitenboogaard tegen een eigen speler; de tegenstander maakte hiervan gebruik en scoorde (0-2). Een combi natie van Erwin de Gier met Eric I^>oy- sen resulteerde in een kopbal die vlak langs de paal vloog. Ook een corner van Hees werd moeizaam door de Sporting- verdedigers weggewerkt. SVMM moest om druk van Heziaanse zijde af te stoppen enige noodgrepen toepassen, waardoor een speler van SVMM ge boekt werd na een onsportieve overtre ding. De volgende 25 minuten waren duide lijk voor Sporting. Door zeer snelle uit vallen kon het de Heesverdediging, die De wedstrijd van vorige week tegen Vriendenkring uit Utrecht is door de DVSB-ers ruim gewonnen. Wel was het jammer dat Vriendenkring maar met acht man achter de borden plaats nam. De Waard, Van het Klooster en L.M. van de Laan waren weer goed voor de volle winst. A. van der Ploeg was de eni ge die verloor. H. de Waard staat met 10 uit zes boven aan de lijst; als zeer goede tweede L.M. van de Laan met acht uit vijf. Van de tien clubs staat DVSB nu op de vierde De uitslagen: 1. G.L. de Bruyn 2. Chr. Bakker 3. H.C. de Waard 4. J. den Os 5. M. Mulder 6. L.M. van de Laan 7. B. Weistra 8. E. van het Klooster 9. Th. Schimmel 10. A. van de Ploeg Het tweede tiental speelde thuis tegen het nog ongeslagen Huizen. Dat het niet makkelijk zou worden lag wel in de lijn der verwachting, maar dat neemt niet weg dat er aan verschillende borden slecht gespeeld werd. Door enkelen werden onnodig blunders gemaakt en één verloor er ook nog op de klok. J. Nuyten en M. Lambrechts wonnen zeer overtuigend hun partij; deze twee zijn ook de afgelopen wedstrijden steeds goed in vorm geweest. A. van Oosterom, nu aan bord zes opgesteld, zag het ook daar niet zitten en verloor weer C. van Oosterom speelde wel re mise maar had heel eenvoudig kunnen winnen. Met de drie nog te spelen wed strijden moet er toch iets anders gebeu ren wil men zich in de eerste klasse handhaven. De uitslagen: 1. J. Nuyten 2 2. C. van Oosterom 1 3. T. van der Meer 0 4. M. Lambrechts 2 5. H. Hageman 1 6. A. van Oosterom 0 7. G. Muis 0 8. L. van Brummelen 1 9. G. Kwakernaat 0 10. A. Butzelaar 0 21 november: Maarsen 2 - DVSB 2 24 november Bunschoten 1 - DVSB 1 een offday had, omspelen en in de 34ste en 36ste minuut scoren (0-4). Diverse combinaties werden soms zeer slordig weggewerkt door de Heesverdediging. Good old Jaap v.d. Veer bracht veran dering in de stand. Aan de zijlijn won hij een duel en passeerde twee weifelende Sportingverdedigers (1-4). Na rust begon Hees energiek aan een offensief. Helaas wilde Sporting hier niet aan meewerken. Diverse schoten brachten niet het gewenste resultaat, maar onversaagd gingen de aanvallen op het doel van Sporting voort. Door snelle counters kon Sporting de Hees verdediging weg spelen en de bal twee maal achter doelman Uitenboogaard plaatsen, wat resulteerde in een 1-6 ne derlaag voor Hees. Door dit verlies be landt Hees wederom in de onderste re gionen van haar klasse. NVC 2 - Hees 2: 1-3 De reserves van Hees speelden in Naar- den een slechte wedstrijd. Fred Schol ten kon Hees nog op voorsprong bren gen, maar de rest van de wedstrijd werd er meer gepraat dan gevoetbald, wat re sulteerde in een boeking van Rene/ ten Haaf van Hees. Volgens eigen zeggen was de beste man in het veld de vlagger Jan van 't Hoff. Hees 4 - DOSC 2: 8-2 Sponsor Treba mag trots zijn. Voor de tweede achtereenvolgende keer won Hees onder bezielende leiding van aan voerder Ton van den Breemer met zeer grote cijfers. Door deze overwinning maakt dit elftal kans om te promoveren. Heesjeugd Werd er in de thuiswedstrijd nog ge wonnen, in de uitwedstrijd tegen Ach terveld was het voor de C veel moeilij ker. Hees was wel de betere ploeg, maar kon niet scoren. De punten werden ge deeld. De andere elftallen waren ook niet" gelukkig. De D'tjes kwamen al gauw achter bij TOV. Ze wisten nog wel gelijk te.komen tot 1-1, maar ook hier was de tegenstander sterker en doelge richter en wist driemaal te scoren. De E en F wisten de punten niet mee naar huis te nemen. Vooral voor de F was dit heel jammer, want die verloren in een spannende wedstrijd in de laatste mi nuut met 1-0. Uitslagen: Achterveld C2-Hees C 0-0 TOV Dl-Hees D 4-1 Hees El-WZA E2 0-2 Spakenburg F2-Hees F 1-0 Vrijdag a.s. wordt er weer klaverjas ge speeld in de kantine van v.v.Hees aan de Kooiweg. Aanvang 20.00 uur. Ie dereen die graag een kaartje legt is wel kom. Dames: BDC speelde vandaag 2 totaal verschil lende helften. De le helft werd goed ge concentreerd gespeeld. De verdediging zat goed dicht. Via leuke combinaties werden veel kansen gecreëerd, en afge maakt, terwijl ook een aantal afstand schoten doel troffen, omdat Odin een vrij strakke 6-0 verdediging speelde. BDC liep uit naar 10-4, voordat Odin wat meer zicht kon krijgen op het spel van BDC. Vooral via de linkeropbouw- speelster werden een aantal fouten goed afgestraft. De ruststand werd 10- 9. Na rust leek het wel of BDC zijn fel heid had achtergelaten in de kleedka mer. Het le doelpunt werd nog wel ge maakt, maar daarna liep Odin snel uit. BDC kreeg vele kansen, maar benutte ze niet, en van afstand werd te veel en te onnauwkeurig geschoten. De neder laag hadden de dames dus aan zichzelf te wijten. Eindstand 13-21. Doelpunten: Ada van Hal 2, Anke Pronk 1, Ria van Duuren 3, Bianca van Hofslot 4 en Gea Stavast 3. Het tweede team van DVS/Knollen- tuin moest afgelopen vrijdag aantreden tegen het op de tweede plaats staande Team Vos. DVS kende deze wedstrijd weinig geluk en voetbalde meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander. Ro nald de Rooy verkeerde in sublieme vorm en zonder hem was deze wedstrijd zeker verloren gegaan. Het was dan ook Ronald de Rooy die na een mooie solo de keeper van Team Vos kansloos liet en DVS naar een 1-0 voorsprong schoot. Dit was tevens de ruststand. In verdedigend opzicht werd vooral Gerrit van de Laan gemist die deze wedstrijd niet mee deed. DVS speelde zeer slordig en liet vele kansen onbenut. Binnen vijf minuten in de tweede helft werd twee maal toe een verdedigings fout afgestraft door Team Vos. En die ploeg nam door deze twee goals gelijk de leiding. Met nog tien minuten te spelen volgde de ene aanval na de andere aanval op het Team Vos goal, maar keeper, paal en lat stonden de gelijkmaker in de weg. Drie minuten voor tijd was het Jan van de Wielen die 2-2 scoorde, wat tevens de eindstand was. Wanneer DVS zo blijft spelen dan zal de eerste nederlaag niet lang meer uitblijven. De stand is als volgt: 1. DVS Soest 2. Team Vos 11 3. AMROH 7-10 4. Lazy Bones 7-10 5. PTB 8-10 6. Abma 8-8 7. Gooische boys 7-5 8. Actif 7-5 9. Baron 7-5 10. SEC 8-5 11. ATC 7-4 12. Buna 8-0 Uitslagen maandagavond-lea- ge 13 november A-team-Bloopers 4-1 Silver Star 1-Pin Downs 0-5 Baanbrekers-B-team 0-5 Bull's Eye-Arrows 0-5 NGS-Turtles 0,5-4,5 d'Oude Enghe-Heineken 1-4 Uitslagen dinsdagavond-leage 14 november Veentuuters-de Kapperij 0-5 Grillroom Cairo-C-team 1-4 C drie-Kegelkeilers 5-0 Bunk-Dexcrest 5-0 Trio Bleeker-Naadje 0-5 HAM-Vendetta 5-0 Silver Star -Gamble 5-0 Strajk-Cobra's 3-2 Autosch. Koffrie-F-team 0-5 'Een gebruikte? Waar zie je dat aan?' 'Eigenlijk alleen aan de prijs'. Met occasions heeft Auto Smeeing naam en faam verworven. Door inruilauto's streng te selecteren, na te zien van hoofdsteun tot schokdemper, te controleren, schoon te maken, te poetsen en zonodig te repareren. Ze zien er dan weer als nieuw uit. Alleen ligt de prijs beduidend lager. Toch krijgt u het Bovag-garantiebewijs èn de Auto Smeeing Garantie. Meer zekerheid voor minder geld krijgt u nergens. Mensen waar je van op aan kunt. Koningsweg 14. 3762 EC Soest. Tel. 02155-13227. Foto: Herman van Dam Jf Zaterdag j.1. heeft de Postduivenver eniging De Vriendschap de jaarlijkse Vv''L' '~.u' mMÈ&êÊ feestavond en kampioenshuldiging ge houden. Tevens werden de luxe prijzen uitgereikt. Tijdens de goed bezochte avond wer den door de voorzitter de kampioenen gehuldigd. Voor het eerst is het de he- In Utrecht heeft het eerste achttal van Soest de tweede nederlaag in successie geleden tegen de studentenschaakver eniging Paul Keres. De start in het nieu we seizoen laat veel te wensen over of schoon de spelers individueel op diver se toernooien topprestaties leveren. Er is reden om zich te bezinnen over de oorzaken van zo'n ongelukkig begin. Over het algemeen heeft men met de opening weinig of geen moeite, maar in de voortzetting van de partij worden er winstplannetjes bedacht, die soms ge forceerd en - met gewaagde varianten ten uitvoer worden gebracht. Vormver lies of de drukke bezigheden van de dag kunnen ook redenen zijn tot vermin derde inspiratie en oppervlakkige con centratie. Hoe het ook zij, Soest dient uit een ander vaatje te tappen om zich in de promotieklasse te handhaven. De wedstrijd leverde winst op voor Paul van der Hammen met heel mooi spel. Ook winst voor Erik de Haan, die met constant en degelijk spel nu opgerukt is naar bord twee. Kopman Gerrit Muis heeft een kleine kans op winst en hij kan zeker een ge lijkspel afdwingen. De partij van René Boekhoff en die van Jan de Gier moes ten ondanks redelijk spel als verlies worden afgeschreven. De stukken op de borden van Fedde van Tuinen, Lars Bouma en Erik Swin- kels moesten worden geregistreerd voor een tweede zitting, ofschoon me nigeen verwacht dat deze er niet zal ko men. De stellingen zijn zo gehavend, dat ze op instorten staan. Als einduit slag wordt rekening gehouden met een 5 1/2-2 1/2 nederlaag voor Soest. Pijnenburgatleten Abdes Belarbi en Dick van den Broek blijven het uitste kend doen, in het Belgische Duffel kwamen beiden wederom tot een over winning. Voor B-junior Abdes Belarbi was dit de vierde overwinning in succes sie. A-junior Dick van den Broek moest vo rige week bij de zware Grebbecross in Rhenen het hoofd buigen voor Neder landse snelste 800m-loper Vincent Hoek. In Duffel, waar overeenkomstig de Belgische crosstraditie erg hard weid gelopen, liet Dick het niet op een eind sprint aankomen. Halverwege de laat ste ronde maakte hij zich met een felle tussensprint los van z'n naaste belager en bereikte met ruime voorsprong als eerste de finish. Abdes Belarbi had het wat moeilijker, maar wist zich voor in het veld te hand haven en pakte met een uitstekende eindsprint de eerste plaats, vóór de Bel gische 800m-kampioen. Achter dit geweld van de junioren kwa men de senioren van Pijnenburg tot minder aansprekende prestaties: Gert de Ruygt, nog lang niet in topvorm, bracht het er nog het beste van af met een 25ste plaats. Paul van den Brink en Dick Kamerbeek eindigden daar ver achter in de middenmoot van het veld. Voorzitter Kamerbeek (l.) van p.v. De Vriendschap met de kampioenen. V.l.n.r. C. Kaats, Mevr. Schimmel, J. Koster, W. Hoffman en Reijerse. ren Koster gelukt om zowel het le ge neraal onaangewezen als het le gene raal aangewezen te behalen. Als 2e ein digde B. Schimmel, 3e W. Hoffmann, 4e C. Kaats en 5e Comb. Altenear- Reyerse. Kampioen in de B-groep is geworden J. Beyer; Kampioen in de C. Groep Z.K.H. Pr. Bernhard. Zaterdag 25 november 1989 Sporthal Beukendal 09.00 - 12.00 uur Eemvogels korfbal 13.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Sporthal de Banninghal 09.00 - 12.00 uur BC Badso badminton 12.00 - 17.00 uur KVO korfbal Sportzaal De Bunt 09.00 - 12.00 uur Badso badminton 12.00 - 20.00 uur Sovoco volleybal Sportzaal C-drie 10.00 - 18.00 uur Selby badminton 18.00 - 22.00 uur zaalvoetbal Zondag 19 november Sporthal Beukendal 10.00 - 16.00 uur BDC handbal 16.00 - 22.00 uur MHC hockey De Banninghal 10.00 - 18.00 uur Badso badminton 18.00 - 22.00 uur MHC hockey Sportzaal C-drie 12.00 - 15.00 uur Selby badminton De reserves van de Al bleken in veel betere doen. In de sfeervolle derby te gen WZ'49 werd een prima 2-0 over winning behaald. Doelpunten waren van Ronald Plagge en Marco Hagelen. Voor zaterdag een interessant pro gramma: De A2 speelt thuis tegen Hoogland en ook de C2 en C3 zijn te bewonderen. De Al van s.o.Soest heeft de stijgende lijn van de afgelopen weken niet door kunnen zetten. Middenmoter Voor land bleek in een weinig enerverende wedstrijd te sterk voor s.o.Soest. Het was duidelijk dat spits Martijn de Jonge die nu voor het eerste elftal speelt ge mist werd. Programma: A-junioren Vitesse'22 1-s.o.Soest 1 s.o.Soest 2-Hoogland 1 Roda'46 4-s.o.Soest 3 s.o.Soest 4-Hoogland 2 B-junioren UW 1-s.o.Soest 1 APWC 1-s.o.Soest 2 s.o.Soest 3-HVC 1 C-junioren Usselm.vog. 2-s.o.Soest s.o.Soest 2-CJVV 2 s.o.Soest 3-Eemdijk 2 D-pupillen s.o.Soest 1,-Houten 1 WZA 2-s.o.Soest 2 VVZ'49 2-s.o.Soest 3 s.o.Soest 4-Roda'46 10 12.00 u. 14.30 u. 14.30 u. 13.00 u. 13.00 u. 13.00 u. 13.00 u. 11.45 u. 11.45 u. 11.45 u. 11.15 u. 11.15 u. 11.00 u. 10.15 u. E-pupillen s.o.Soest 1-IJsselm.vog. 4 11.00 u. s.o.Soest 2-Amsf. Boys 1 10.00 u. s.o.Soest 3-Limvio 1 10.00 u. CJW 5-s.o.Soest 4 10.45 u. F-pupillen SEC 1-s.o.Soest 1 10.00 u. s.o.Soest 3-s.o.Soest 2 10.00 u. s.o.Soest 4-TOV 3 10.00 u. Dames-junioren CSW A-s.o.Soest A 10.00 u. s.o.Soest B-VRC B 10.30 u. Uitslagen van de zaterdag 18 november gespeelde competitiewedstrijden Jongens: Soest Al-Baarn Al 2-2 Soest B 1-Gooische B2 3-1 Baarn B2-Soest B2 3-5 Soest Cl-Hilversum Cl 4-4 Schaerweijde C4-Soest C2 5-1 Soest C3-Nieuwegein C2 3-10 Soest Dl-Maarn Dl 7-0 Woerden D2-Soest D2 1-1 Meisjes: Amersfoort Al-Soest Al 2-1 Soest A2-Montfoort Al 1-9 Maarssen Bl-Soest BI 2-2 Gooische B4-Soest B2 2-0 Soest B3-Woerden B3 6-0 Soest B4-Hoevelaken B2 1-0 Gooische C2-Soest Cl 2-0 Soest C2-Laren C2 1-4 Kampong Dl-Soest Dl 2-0 Montfoort Dl-Soest D2 10-1 Uitslagen van de zondag 19 november gespeelde competitiewedstrijden Heren: Lelystad-Soest 1 1-1 Soest 2-Kampong 6 4-2 Leusden 3-Soest 3 2-2 Be Fair 7-Soest 4 0-2 Haaskamp 3-Soest 5 0-1 Soest 6-Nieuwegein 5 0-2 Hoevelaken A-Soest A 1-1 Soest B-Kameleon B 0-3 Bunschoten A-Soest C 2-1 Dames Soest 1-Be Fair 0-2 Gooische 3-Soest 2 1-3 Soest 3-Vianen 2 2-0 Soest 4-Schaerweijde 11 0-0 Soest 6-Gooische 4 1-0 Met nog één wedstrijd te gaan voor de helft van de badmintoncompetitie erop zit, heeft Selby het eerste team van Har derwijk met 6-2 verslagen. Het nog steeds ongeslagen team van de Soester badmintonners heeft dit succes o.a. te danken aan een snel groeiende team geest. Dat werd zaterdag nog eens extra beloond door teamcaptain Marcel Pas, die zijn teamgenoten namens zijn werk gever een complete badminton-outfit mocht aanbieden van het klassieke grammofoonplaten label Deutsche Grammophon. In het mannen enkelspel won Marcel Pas de eerste game met 15-9, maar in de tweede game werd hij op zoveel harde smashes getrakteerd dat hij de game met 8-15 moest inleveren. De derde be slissende game wist Pas met 15-10 in zijn voordeel te beslissen. René Inkenhaag, die bij Selby al snel in geburgerd was, dacht na een eerste winst met 15-5 zijn tegenspeler in de broekzak te hebben. Hij speelde de tweede game dan ook losjes en ont spannen waardoor hij onnodig een ver lenging moest accepteren, waarin hij echter de puntjes op de i zette. De tegenstandster van Gerdie van Koo- ten was duidelijk enkele klassen ster ker. Toch zag zij kans de eerste game te winnen, maar moest daarna het hoofd buigen. Janet Westerveld speelde een gecon centreerde wedstrijd, waaruit zij als winnares te voorschijn kwam. Het man nen dubbelspel was voor de Soesters een easy party (15-8 en 15-11), in te genstelling tot het vrouwen dubbelspel. Hierin gaven de Selby-dames een riante 14-7 voorsprong uit handen en dat kostte Selby het tweede verliespunt. De winst in de beide gemengde dubbelspe len leverde Selby de 6-2 eindoverwin ning op, waardoor het ongeslagen aan de leiding blijft in de overgangsklasse. Uitslagen senioren: Selby 1 - Harderwijk 1 6-2 Selby 2 - 't Harde 3 4-4 Selby 3 - B.C.Kan 1 8-0 Selby 5 - Zeewolde 5 7-1 Junioren: Selby 1 - Leusden 2 7-1 Selby 3 - Badge 2 8-0 Selby 4 - Bic Beuningen 3 6-2 De eindstand van de wedstrijd Red Stars 1 - Cangeroes 1 geeft alleen maar aan, dat het Soester team gewonnen heeft. Coach Rinus Valk en zijn man nen moesten diep gaan en waren bijna de gehele wedstrijd de mindere. De gedachten van de spelers waren reeds gefixeerd op de komende streek- derby tegen mede koplopers Dunckers. Vanaf de start namen de Cangeroes he ren het voortouw en moesten de Soes ter heren steeds achter de feiten blijven aanhollen. Alleen Jan van Maanen kon weerstand bieden tegen de Utrechtse tegenstanders, de overige vier faalden in afwerking en samenwerking. Cangeroes stond knap te verdedigen, waarop coach Rinus Valk geen ant woord had. Met de rust stond een stand van 25-32 op het scorebord in het voor deel van de Utrechtse Cangeroes. Voor het eerst in het seizoen moest een ach terstand worden getolereerd. De start van de tweede helft gaf eenzelf de beeld als in de eerste helft. In de vijf de minuut gaf coach Valk zijn man schappen de opdracht van verdedi gingssysteem te veranderen, hetgeen positief uitwerkte. Cangeroes had geen antwoord op deze koerswijziging. Van de vierde tot de twaalfde minuut kon men geen vuist meer maken en namen de rode sterfen een voorsprong (50- 38). De laatste vijf minuten waren weer voor de Utrechtse tegenstander, echter de voorsprong van 15 punten kon men slechts terugbrengen naar 7 punten. Eindstand: 58-51. Na afloop was het hele team ontevre den over zijn optreden en wilde zich di rect richten op de komende beslissende wedstrijd tegen Dunckers. Red Stars JA 1 - Waddinxveen Flyers JA 1 (64-61) Dat de Soester jongens de wedstrijd te gen Waddinxveen wonnen mag een mi rakel worden genoemd, want de tegen standers waren vanaf het eerste fluitsig naal sterker. De Soester jongens moes ten steeds tegen een achterstand aankij ken. Rust: 36-28 in het nadeel van de Soes ter rode sterren. In de rust had coach Hans de Bruin zijn mannen met de boodschap het veld in gestuurd om met meer agressiviteit te spelen en meer initiatief te nemen. De Waddinxveen jongens hielden het hoofd koel en konden hun voorsprong handhaven, maar vanaf de vijftiende minuut in de tweede helft stond er een vreemd team in het veld. Ballen werden weggegooid naar het Soester team, de achterstand werd weg gewerkt en de Red Stars jongens kon den zelfs aan een overwinning gaan denken. Met nog twee minuten te gaan stond een stand van 62-57 op het score bord in Soester voordeel. In de laatste minuut konden de Wad dinxveen jongens een score maken, zo dat een driepunter voldoende moest zijn om gelijk te komen voor de tegen standers, echter het Soester team speel de heel slim de wedstrijd uit en kon we derom een overwinning noteren. Eind stand: 64-61. Red Stars 2 - Wijnand Shooters 2 (69-53) Het Soester reserve team heeft meer in haar mars dan de plaats op de ranglijst doet vermoeden, want al nemen ze de laatste plaats in, de verwachting is dat Zaterdag 25 november zal om 19.30 uur in de Chr. HTS aan de Kolhornse- weg te Hilversum de streekderby Dunc kers - Red Stars van start gahn. Dunckers is in het voordeel, want hun speelzaal is vergeleken bij sporthal Beukendal klein en donker. Menig te genstander verliest daar in verband met de slechte kwaliteit van de speelzaal. Beide teams zijn ongeslagen in de rayoncompetitie en zullen op de toppen van hun kunnen spelen, zodat een span nende wedstrijd verwacht kan worden. Gelijktijdig speelt het Soester dames team in sporthal Beukendal tegen MSV 2, vooraf aan deze wedstrijd speelt het meisjes junioren team tegen Hurricanes uit Spijkenisse. De jongensjunioren rei- sen af naar Leiden om het op te nemen tegen de BS Leiden. zij de onderste regionen zullen gaan verlaten. Over dit team zwaait ook Ri nus Vlak de coach-scepter. Het Red Stars team nam direct een voorsprong, die niet meer uit handen werd gegeven. Via 31-20 bij rust werd de eindstand op 69-53 gebracht. Red Stars MA 1 - Gunco Rotterdam MA 1 (73-107) Het Rotterdamse Gunco was een maatje te groot voor de Soester meisjes, want vanaf het eerste fluitsignaal lag het initiatief in handen van de Rotterdamse meisjes. Via een sterke man-to-man press konden de tegenstanders een ruime voorsprong opbouwen. Ondanks een aantal wissels, die coach Michel van Drie in het veld bracht, konden de Red Stars meisjes hun ritme in het scoren niet krijgen, daar de tegenstanders constant druk uitoefenden. Via 27-11 (10e minuut), werd een ruststand van 55-23 bereikt. Na de rust stond een ontspannen Red Stars team op het veld en de press kon makkelijker worden omzeild, zodat de Soester meisjes weer tot scoren konden komen en niet meer de mindere waren. De eerste vijf minuten gingen gelijk op, echter de ruime achterstand kon niet meer worden weggewerkt. In de tweede helft konden de Rotterdamse tegenstanders 52 punten aan hun totaal toevoegen en de Soester meisjes bleven niet achter en lieten 50 punten op het sheet bijschrijven, zódat een eindstand van 107-73 werd bereikt. Red Stars 1 - Rowic 1 (41-78) Competitiewedstrijden op de vrijdag avond vormen steeds een struikelblok voor de Soester dames. Wederom kon den de Soester rode sterren moeilijk tot scoren komen. De Rowic dames hadden een makkelij ke prooi aan de Soester dames, die een ruststand van 40-15 realiseerden. De tweede helft gaf hetzelfde trieste beeld als de eerste helft, de Red Stars dames werden weggespeeld. Zaterdag 25 november: WZ'49 14.30 uur VVZ - Kockengen 12.00 uur WZ 2 - Putten 3 14.30 uur VRC 3 - WZ 3 14.30 uur WZ 4 -.Baarn 2 14.00 uur Zwart-Wit 5 - WZ 5 14.30 uur Unicum 5 - VVZ 6 HEES 14.30 uur Hercules - Hees 11.00 uur Hees 2 - SVM Boys 2 12.00 uur Hees 3 - Altius 3 12.30 uur Zuidvogels 9 - Hees 4 1 14.00 uur Hees 5 - Cobu Boys 5 SEC-zaterdag 14.30 uur SEC - Laren 12.30 uur Bussum 2 - SEC 2 13.00 uur SEC 3 - Hertha 3 Zondag 19 november s.o.Soest 14.30 uur 11.00 uur 11.00 uur 12.00 uur 11.00 uur 14.30 uur 11.00 uur 14.30 uur 11.00 uur 14.30 uur 11.00 uur 14.30 uur 14.30 uur 12.00 uur SEC - JSV Soest 2 - UW 2 Maarssen 2 - Soest 3 BW 2 - Soest 4 Hoogland 5 - Soest 5 Soest 6 - KWA 3 Soest 7 - Kockengen 3 Soest 8 - BW 4 Hoogland 8 - Soest 9 Hoogland J 0 - Soest 10 Soest 11 - Donar 4 Soest 12 - 's-Graveland 6 Victoria 10 - Soest 13 EMM 9 - Soest 14 SEC-zondag 14.30 uur Vreeswijk - SEC 11.00 uur SEC 2- NVC 2 11.30 uur SEC 3 - Hooglanderv. 2 12.00 uur WOG5-SEC4 11.30 uur Domstad 7 - SEC 5 Damesvoetbal: Zaterdag 25 november: 10.00 uur WZ - VVOG Zondag 26 november: 10.00 uur 't Gooi 1 - Soest 1

Soester Courant | 1989 | | pagina 29