A BERPAS 20 DISKETTES 29.95 computer/ sS polis. Jeugd bezorgt Sint vrolijke inkomst Sinterklaas-ruzie ontaardt in onverkwikkelijke affaire Omstreden relatie brengt functionaris van welzijnsinstelling in opspraak De Sint zit gebakken bij SILVER STAR video cd TAPIJT UEM 3 egeld j SEMINAR? Rfinoonland Yves Rocher ontfermt zich over financieel tekort Sinterklaas Bert Krijger voert WD aan bij gemeenteraadsverkiezingen 1990 PARKET Sinterklaas morgen op de markt! CYT 1TE7D CT 71H oJIJLs V ÜjM. 91 /IJK. PAGINA 2 AT (M/V) WOENSDAG 29 NOVEMBER 1989 SOESTER COURANT PAGINA 3 hotel heidepark Auto's botsen VERGADERING? (groot of klein) zalencentrum Nu twee concurrerende intochtcomités Ooit kiest u voor mooist Bang&Olufsen i scliocmnkcr Op achtergrond van Sinterklaas-kwestie 'Traditie moet blijven bestaan' Schietende jeugd? Plomp zakt naar tweede plaats En binnenkort nog meer kijk- en luisterplezier bij SILVER STAR VIDEO&C.D. Schoorsteenbrandje Weidepomp gestolen Open bedankbrief Sint geeft complimenten aan Soest 5X inch DS/DD Inbraak bij Paltz- en Eemgeuzen Restaurant van den Brink toonaangevend ceerd modisch arktbenadering. >o Groep, waar werken. liggen in: leden. imheden. <lgende profiel- Handels- jJEAO niveau. :ot aanbeveling. ;omgeving. uw schriftelijke pasfoto, richten i 7, Jtrecht i 3 van O in kantoor De vijftig jaar. ng duidelijk J minimaal er sparen, een fiscaal fa is flexibel it kunt u op- niepolis ier die u het :en uitste- opbouwen. >ptijd, het i, in hoeveel i een uit- iverlijdens- :en polis op 1 aftrekbaar. r een maat- ialement en n wij u aan labobank. >n invullen. •A. n over de i De Sinterklaas-perikelen die Soest de ze weken te verduren heeft mogen dan bij volwassenen vooral leiden tot on genoegen en pijnlijke situaties, de Soester jeugd trekt zich daar niets van aan en laat zich de pret van het Sin terklaasfeest op geen moment ontne men. Dat bleek zaterdagmiddag wel bij de aankomst van de Goedheilig- man op het station Soest-Zuid, waar hij werd verwelkomd door een grote schare jong volk, de meesten natuur lijk in gezelschap van hun ouders. Het werd dan ook een vrolijke intocht, nog extra feestelijk door het uitsteken de weer. De Sint kwam met zijn gevolg van pieten precies op tijd op het station aan, waar hij met alle égards werd be groet door burgemeester Hans de Widt. Die was er dan toch. De nieuwe burgemeester verwelkomde de oude bisschop met vriendelijke woorden en hoopte dat hij hem volgend jaar op het bordes van het nieuwe ge meentehuis aan de Dalweg zou kunnen begroeten. Op zijn beurt liet de Goed heiligman weten dat hij 960 jaar gele den al voor 't eerst in Soest was geweest, en dat hij ook de burgemeester als klein jongetje had gekend. Hij beloofde De Widt dat die weer op tijd in Best bij zijn gezin zou kunnen zijn en bedankte hem voor zijn persoonlijke aanwezigheid bij zijn aankomst. Duikeling Vervolgens daalden Sint Nicolaas en zijn pieten de trappen af om op het pleintje voor het station door de menig te heen het paard te bereiken, dat al voor hem klaar stond. Onderweg maakte hij een vriendelijk praatje met diverse kinderen, wat door de luidspre kers goed te volgen was. De Sint nam tenslotte plaats op de schimmel, maar maakte bijna een duikeling, waarbij hij zijn mijter verloor. Gelukkig liep dat al lemaal goed af. De burgemeester nam met gemeente- voorlichter Ben van Os en de bestuurs leden van Jeugdzorg en De Vrije Teu gel, de heer Zijderveld en mevrouw Jansen, plaats in een koets. Het muziek korps Odeon uit Soesterberg ging met vrolijke deuntjes voorop en de stoet werd afgesloten door een aantal ruiters van Eldorado en de paardentram van de heer Kraaij, bevolkt met jongelui van Jeugdzorg en het van Arkel-instituut. Sinterklaas en burgemeester Hans de Widt op het station Soest-Zuid. Foto: Goos van der Wilt. De route ging vervolgens door de kin derrijke buurten van Soest - Smitsveen, Overhees, Klaarwater - naar de Vang rail aan de Nachtegaal weg, waar de stoet werd ontbonden. Volgens de poli tie verliep alles vlot en was er op de or ganisatie niets aan te merken. IN PLAATS VAN 'N KERSTPAKKET zaterdag 9 december Speciaal Diner Dansant 130,- pp- Exlra feestelijk avondje, incl. aperitief, 5-gangen menu, wijnen en koffie Muziek: Orkest Eddy Sanchez. Informatie/reservering 030 - 28 24 77 Bij een aanrijding op het kruispunt Tal- malaan-Albert Cuyplaan raakte een van de bestuurders, een 45-jarige Soes ter, licht gewond. Hij knalde op de auto van een 60-jarige plaatsgenoot. De au to's werden beschadigd. De onfortuin lijke chauffeur moest zich met hoofd pijn onder doktersbehandeling stellen. Telefoon 02155-14282 Er is in de afgelopen week een voor Soester begrippen ongeëvenaarde dei ning ontstaan als uitvloeisel van de problemen die er gerezen zijn rondom de Sinterklaas-intocht in Soest. De te genstellingen zijn zo hoog opgelopen dat allerlei onverkwikkelijke zaken, die tot dusver buiten de publicteit zijn gebleven, inmiddels op straat liggen. Tot overmaat van ramp dienen zich nu twee concurrerende comités aan, die beide de Sinterklaasintocht van vol gend jaar willen organiseren. Als nie mand ingrijpt - maar niemand weet wie dat zou moeten doen - zouden er in 1990 wel eens twéé officiële Sin terklazen tegelijk in Soest hun op wachting kunnen maken. Op het eerste gezicht lijkt de h^le kwes tie een giller, waarmee de spraakma kende gemeenschap van Soest zich in elk geval blameert en waarop het "mak kers, staakt uw wild geraas" wel zeer van toepassing is. Wat is het geval? Na de eerste problemen rondom de Sin terklaas-intocht - de weigering van win keliers-organisaties en de gemeente om het feestelijke evenement te financieren - diende zich vorige week een nieuwe kwestie aan: de "beoogde" Sinterklaas bleek voor sommige inwoners van Soest al te zeer omstreden om deze rol op waardige wijze te vervullen. Burge meester De Widt, die zich dezer dagen wel verbijsterd zal afvragen waar hij in 's hemelsnaam in verzeild is geraakt, werd ingeseind en op de hoogte gesteld van de ernstige bedenkingen die men tegen de man, een functionaris van een van de organiserende welzijnsinstellingen, koesterde. Ook de per£ werd getipt. De Sinterklaas-kwestie werd daarmee on middellijk een onverkwikkelijke affai re, waarvan de gevolgen zich op dit mo ment alleen nog laten raden. In onderling overleg besloten burge meester De Widt en de betrokken wel zijnswerker dat deze van de Sin terklaas-rol zou afzien. De organisato ren, de Stichting Jeugdzorg en de Stich ting Kinderboerderij De Vrije Teugel, gingen dus ijlings op zoek naar een ge schikte vervanger, die zij tenslotte von den en die zich uitstekend van zijn taak kweet. De intocht zelf levérde dan ook geen problemen op. Dreigement De kwestie zelf lekte intussen uit naar de pers. Een van de regionale dagbla den berichtte over een dreigement van sommige lieden, die te kennen gaven dat ze op niet mis te verstane wijze zou den protesteren tegen déze Sinterklaas als de burgemeester hem zou begroe ten. Of dat het doorslaggevende argu ment is geweest is niet helemaal duide lijk, maar besloten werd dat de intocht vóór alles een kinderfeest moest blijven en dat er dus een andere Sinterklaas moest komen. Voor de organisatoren van de intocht, die de affaire rondom de "eerste" Sin terklaas beschouwden als een privé- kwestie, is er op grond van de ervarin gen van zaterdag alle aanleiding om er van uit te gaan dat zij ook volgend jaar het evenement zullen organiseren, te meer daar de financiële tegenslagen waarmee men dit en vorige jaren te kampen heeft gehad tot het verleden behoren. Yves Rocher, het bekende cosmeticabedrijf, heeft de stichting Jeugdzorg toegezegd de organisatie fi nancieel te steunen; dit jaar met een be drag van 1000 gulden, en volgend jaar zelfs met 5000 gulden. (Zie ook het ka der.) Tweede comité Intussen heeft echter ook het CDA- raadslid Johan Baks, ex-directeur van Jeugdzorg en in 1987 en 1988 betrok ken bij de Sinterklaas-optocht, het ini tiatief genomen tot oprichting van een comité. Nog onlangs liet hij weten, na dat zijn naam in verband was gebracht met de gebrekkige financiële organisa tie van de vorige intochten, dat zijn co mité van destijds was opgeheven. Nu echter heeft hij aangekondigd zich op nieuw te willen bezighouden met de in tocht, te beginnen in 1990. Baks heeft daarvoor de medewerking verzocht en gekregen van het Soester "theater-drie tal" Jan Leijendekker, Piet Ekel en Piet Daalhuizen. Volgens Baks zijn er ook al afspraken gemaakt met de Carnavals vereniging De Narre Knollen en met de winkeliers, in de persoon van Federa tie-bestuurslid J. de Bruin. Wat precies de beweegredenen van het nieuwe, concurrerende comité zijn om de organisatie van de intocht te willen "overnemen" is niet duidelijk, zeker ge zien de al met al toch geslaagde intocht van afgelopen zaterdag. Het vermoe den rijst dan ook dat die meer te maken hebben met het feit dat de eerst beoog de Sinterklaas in opspraak is geraakt dan met de gang van zaken tijdens de in tocht als zodanig, en daarmee is de hele kwestie inderdaad een onverkwikkelij ke affaire geworden. Wie volgend jaar de "echte" Sinterklaas zal worden staat dus nog geenszins vast, wél dat Soest te kléin is voor een machtsstrijd tussen twee bisschoppen... t Beovision LX 2802/2502 met Beocord VX 5000 Een TV die nu al een begrip is vanwege de ongekende beeld- en geluidskwali teit. Hier samen met de VX 5000 VHS video-recorder Wij demonstreren u het graag 3 jaar garantie. Voor x«k»rh«ldl Op de achtergrond van de Sinterklaas kwestie die de Soester gemoederen de ze weken buitengewoon bezighoudt staat de affaire rondom de 39-jarige Amersfoortse functionaris van een be kende Soester welzijnsinstelling. De man begon vorig jaar een relatie met een destijds 16-jarig meisje uit Soest, dat inmiddels met hem samenwoont. De affaire is tot dusver uit de publici teit gebleven, maar nu in verband met de Sinterklaas-roerselen alsnog naar buiten gebracht. De ouders van het meisje hebben zich vanaf het begin om begrijpelijke rede nen fel verzet tegen de relatie. Zij scha kelden na het bekend worden ervan de politie in, omdat zij vermoedden dat de welzijnswerker zijn positie bij de instel ling waaraan hij verbonden was mis bruikte. Het meisje werkte als vrijwillig ster bij dezelfde instelling. De politie stelde een onderzoek in, maar vond, gezien het feit dat het meisje de relatie op basis van vrijwilligheid was aangegaan, geen aanleiding voor optre den in de zin der wet. In dergelijke ge vallen hanteert justitie een leeftijds grens van 16 jaar. De politie heeft geen bewijsmateriaal kunnen verkrijgen dat de bewering kon staven dat de betrok kene frequent relaties aanknoopte,met vrijwilligsters. Wel bleek tijdens het onderzoek dat hij enige jaren eerder een soortgelijke rela tie had gehad met een toen 15-jarig meisje. Hij gaf dat tegenover de politie toe, waarna proces-verbaal werd opge maakt. Déze zaak is daarna in handen gegeven van de officier van justitie, die zich naar verluidt nog beraadt op een eventuele vervolging. Of de betrokkene zich nog voor de rechter zal moeten ver antwoorden staat dus niet vast. Geen 'stappen' De ouders van het meisje hebben zich behalve tot de politie ook gewend tot het College van B. W. en het bestuur van de betrokken instelling. Van B. W. hebben zij nadien niets meer verno men, en van het bestuur van de instel ling pas in een laat stadium, nadat de voorzitter overleg had gehad met de burgemeester en andere leden van het College. De zaak is naar verluidt overi gens diverse malen achter gesloten deu ren ter sprake geweest in de raadscom missie Welzijn. Geen van deze officiële instanties vond in de gebeurtenissen tot dusver aanleiding voor "stappen". De Het bekende Soester cosmetica-be- drijf Yves Rocher zal de organisatie van de Sinterklaas-intocht van 1989 en 1990 financieel steunen. Voor de intocht van dit jaar, waar op nog een tekort van 500 gulden bestond, trekt het bedrijf 1000 gul den uit. Bovendien is toegezegd dat de organisatoren volgend jaar op een bijdrage van maar liefst 5000 gulden kunnen rekenen. Algemeen directeur P.J.W. Kant van Yves Rocher heeft dat vorige week laten weten aan Jaap van der Kooy, directeur van de Stichting Jeugdzorg. "Via de Soester Courant heb ik met verbazing vernomen hoe een financieel probleem, de organi satie van een jaarlijks terugkerende traditie zoals de Sinterklaas-intocht, er bijna de oorzaak van is dat e.e.a. komt te vervallen. Natuurlijk is de middenstand er bij gebaat en is het bijna morele plicht van het gemeen tebestuur om zoiets financieel moge lijk te maken. Helaas, het heeft niet zo mogen zijn! Zijn zij misschien ver geten hoe zij zelf, persoonlijk en mis schien met hun kinderen e.e.a. in het verleden beleefd hebben?", aldus de heer Kant in zijn brief aan Jeugd zorg, waarvan de Soester Courant een afschrift ontving. Kant zwaait lof toe aan de mensen die deze traditie met veel inzet hoog willen houden en kondigt de ge noemde financiële steun aan, "zodat de organisatie zien op de belangrijke organisatorische aspecten kan con centreren". "Frustrerende contac- ten met de gemeente en deplaatselij- ke middenstand behoren hiermee tot het verleden," aldus de directeur van Yves Rocher. Voor de jaren 1991 en verder rekent hij erop dat de partijen in onderling overleg een sluitende begroting weten vast te stellen. "De Sinterklaas-intocht is voor de jeugd en deze traditie moet ook in de toekomst blijven bestaan, immers: wie de jeugd heeft, heeft de toe komst. Het moge duidelijkzijn dat Yves Rocher, als een van de grotere werkgevers in Soest, hier graag be hulpzaam bij wil zijn," aldus de heer Kant, die Jeugdzorg verder alle suc ces toewenst. pers, die op de hoogte was, stond onder zware druk om de zaak geen ruchtbaar heid te geven, opdat de instelling zelf geen onherstelbare schade zou onder vinden. De motieven voor het niet-ingrijpen lij ken voor de hand te liggen. De instelling is een zelfstandige stichting onder een bestuur dat zijn eigen verantwoorde lijkheid heeft. De gemeente heeft daar op geen rechtstreekse invloed, tenzij via de subsidieverordening, die echter voor een zaak als deze geen specifieke sanc ties kent. 'Onduldbaar' Het bestuur van de instelling heeft de zaak dit voorjaar weliswaar besproken met de betrokkene, maar in dat stadium geen aanleiding gezien tot het treffen van maatregelen. Wel is onlangs duide lijk geworden dat het bestuur zich op het standpunt stelt dat een vermenging van "privé-zaken" van de betrokkene met de aangelegenheden die de instel ling betreffen onduldbaar is, en dat het bestuur hem zal ontslaan als zich op nieuw een situatie mocht voordoen waarbij hij in opspraak komt. Voor de goede orde zij hier vermeld dat de ou ders van het meisje part noch deel heb ben aan de wijze waarop de zaak thans in de openbaarheid is gebracht. Bij-effecten De affaire heeft overigens diverse bij effecten die even onverkwikkelijk zijn als de zaak waar het om gaat: een van de voormalige "Sinterklazen van Soest", de heer D. van der Pol, die deze rol ge durende een reeks van jaren tot 1986 met verve heeft vervuld, wordt door sommigen geheel ten onrechte aange sproken op de verwikkelingen die er rond de betrokken welzijnsfunctionaris zijn gerezen. Zijn naam wordt hier in dit verband dan ook met nadruk wél ge noemd, om hem van alle blaam te zuive ren. Waarvan akte. Dat de affaire vragen oproept naar het functioneren van de betrokkene als me dewerker van een gesubsidieerde wel zijnsinstelling mag evident zijn; dat de zaak nu "op straat ligt" als uitvloeisel van de Sinterklaas-kwestie en sommi gen uit duistere motieven - óf om een zichzelf aangemeten morele heldenrol te spelen - zich er plotseling met opval lende gretigheid op storten maakt het geheel extra dubieus, in meer dan één opzicht... Een bewoner van de Johannes Post- straat zocht vrijdag j.1. kontakt met de politie, omdat hij in de buurt van de vij ver daar schoten had gehoord die mo gelijk afkomstig waren van een lucht buks. De politie stelde een onderzoek in, maar trof niemand aan die daarvan verdacht kon worden. VV C' Wethouder Günther Plomp neemt de tweede positie in op de kandidatenlijst van de Soester VVD voor de gemeen- teraadsverkieizngen van maart 1990. Plomp is in de j.1. zaterdag gehouden ledenvergadering voorbijgestreefd door fractievoorzitter Bert Krijger, die volgens de liberalen in de verkiezings strijd "zijn handen politiek meer vrij" zal hebben. De lijst biedt verder weinig verrassin gen. De zittende raadsleden komen - met uitzondering van Hans Oudemans en Marijke Weidema, die hun vertrek al enige tijd geleden aankondigden - alle maal weer terug op een verkiesbare plaats. De "vrouwenzetel" van Weide- ma zal worden ingenomen door Ellen Spijk, die Op de vijfde plaats is gezet, na Neks Blommers (3) en Joop Ebbers (4), maar vóór Willem Blaauw (6) en Gert Beijen (7). De derde vrouwelijke WD- kandidaat, Irma Hilhorst, staat op de 9e plaats, na afdelingssecretaris Richard Westerhof. Zware bedenkingen In een door de WD verstrekt persbe richt wordt nogal nadrukkelijk melding gemaakt van het feit dat de voormalige lijsttrekker Plomp, locoburgemeester en WD-vertegenwoordiger in het Col lege van Burgemeester en Wethouders, zijn handen vol heeft aan zijn porte feuille en de werkzaamheden in het College. Dat Krijger zijn handen poli tiek meer vrij heeft dan de wethouder, die het Collegebeleid van de afgelopen jaren grotendeels voor zijn rekening zal moeten nemen, is voor de liberalen een belangrijke overweging geweest. Naar verluidt heeft een flink deel van de WD-ers daar zware bedenkingen te gen. De WD onderstreept ook dat Joop Ebbers, het Soesterbergse raadslid dat inmiddels de leeftijd van 70 jaar heeft bereikt, op een prominente plaats van de lijst is gezet. "De VVD vindt dat leef tijd geen belemmering mag zijn om ak- tief te zijn, ook niet in de politiek," klinkt het. De (besloten) ledenvergadering kende voor het eerst een "open" verloop: de iMHHHi Bert Krijger (VVD). kandidaten mochten de gehele kandi daatsstellingsdiscussie bijwonen, waar bij in alle openheid werd gesproken door en over de kandidaten en hun ge wenste plaats op de lijst. Eerder werd, nagenoeg zonder discussie, het pro gramma vastgesteld, dat een commissie onder leiding van Bert Krijger had op gesteld. Lijst De volledige VVD-kandidatenlijst luidt als volgt: 1. A.F.M. Krijger 2. drs. G.A.W.G.A. Plomp 3. A. Blommers-Biezeno 4. ing. J.J. Ebbers 5. E. Spijk-Huberts 6. W.A. Blaauw 7. G. Beijen 8. R.P. Westerhof 9. mr. I.M.J. Hilhorst-Hagen 10. R.W. Polman Tuin 11. L.Y. Posthumus-Olthof 12. B.D. Anderson 13. J.W. Hilhorst 14. ir. E.A. Rebel 15. J. Jacobs 16. drs. W.H. v.d. Klink 17. mr. E. Korthuis-Elion BIRKSTRAAT 91 - SOEST 02155 - 20022 100 m2 showroom volop parkeerruimte UW SPECIALIST OP HET GEBIED VAN: parketvloeren kunststofvloeren verhuur schuurmachines verkoop lakken en onderhoudsmiddelen Coral schoonloopmatten Morgen, donderdag 30 november, pak ken de marktkooplieden van de Soester weekmarkt gezamenlijk uit! Er staan dan aan de Weegbreestraat zo'n 90 kra men, verkoopwagens en uitstallingen, met extra aanbiedingen voor iedereen. Uiteraard zijn er ook speciale Sint Ni- colaas-aanbiedingen en bovendien komt de Goedheiligman met zijn Pieten hoogstpersoonlijk ook naar de markt. Vanaf tien uur wordt de grote Kinder vriend op de markt verwacht, waar hij dan officieel wordt welkom geheten. Geen kind wordt met lege handen (of mond) naar huis gestuurd. Dit alles geschiedt op initiatief en onder auspiciën van de onlangs opgerichte marktreclamecommissie, die zich ten doel stelt de markt meer onder de aan dacht van de Soester bevolking te bren gen. De marktkooplieden betalen voor taan maandelijks een bedrag waaruit bepaalde acties georganiseerd kunnen worden, o.a. ook deze Sint Nicolaas- markt. Het is dus in alle opzichten de moeite waard om een bezoek aan de markt te brengen. Niemand zal daar berouw van hebben, want op de markt is je gulden nog altijd een daalder waard! VIDEO-NIEUWS Nu op import o.a.: WARLOCK ROGERRABIT KICKBOXER, Jean Claude van Damme HER ALIBI, Tom Selleck RAINMAN, Dustin Hofmann BAT 21, Gere Hackman COCKTAIL, Tom Cruise GORILLA'S IN THE MIST, speelfilm FRIGHT NIGHT II, komisch/horror GROOTSTE COLLECTIE IN SOEST EN OMSTREKEN! CD-NIEUWS PHIL COLLINS, But seriously UB 40, Labour of love tt LEVEL 42; verzamel ROD STEWART, verzamel ERIC CLAPTON, Journeyman TERENCE TRENT D'ARBY, nieuwste NU AL RUIM 3500 CD's OP VOORRAAD Zie onze folder voor nog meer voordeel! Silver Star doet meer! DILLENHURGLAAN 12 - SOEST TELEFOON 02155-1 23 40 Brandweer en politie werden vrijdag gealarmeerd wegens een schoorsteen brandje aan de Klaarwaterweg. De schade bleef beperkt. De schoorsteen was overigens nog onlangs geveégd. Een onbekende dader heeft vorige week aan de A.P. Hilhorstweg een wei depomp gestolen. Het apparaat had een waarde van ca. 300 gulden. De 38- jarige eigenaar verwittigde de politie. Blij gestemd kijk ik terug op mijn intocht in Soest. Burgemeester De Widt wachtte mij op bij het station Soest-Zuid. Ei waren overweldigend veel kinde ren en het was weldadig winterweer. Leuk om iedereen opnieuw te begroeten dit jaar. Hartelijk dank allemaal voor jullie komsten enthousiasme. Speciaal dank aan Jeugdzorg en de Kinderboerderij. Zij moeten volgend jaar zeker opnieuw meedoen met het voorbereiden van mijn intocht. Ook hoop ik dat de burgemeester mij weer onthaalt, dan op het nieuwe ge meentehuis. En tenslotte ga ik er van uit dat de middenstand in Soest haar medewerking geeft aan de inleiding tot mijn verjaardag. Nogmaals hartelijk dank aan alle pieten, muzikanten, de stalmeester, de poli tie, de twee paardpieten en tenslotte mijn trouwe schimmel. Dag kinderen en ouders, tot ziens. Sint Nicolaas Talofn Zuidpromenade 15 Telefoon 02155 - 1 28 74 Het gebouw van de scoutinggroep de Paltz- en Eemgeuzen heeft in het week einde bezoek gehad van onwelwillende en ongenode gasten. In een van de ver trekken werden drie brandblussers leeggespoten. Verder werden stereo apparatuur, een fles jenever, twee krat ten bier en nog enkele andere zaken ontvreemd. Er bleken twee ramen en drie luiken te zijn vernield; bovendien waren er stukken uit de bekleding van een bar gesneden. infleti 1 Soesterbergsestraat 122 - Soest t Telefoon 02155 - 1 27 06 e MENU "SYMPATH/QUE" J f 39.50 i VELOUTÉ DU CONCOMBRE lichtromige komkommersoep X SORBET AU FRUIT verfrissend ijsje met champagne MÉDAILLONS DE BOEUF X HAWAÏ X twee gebraden kogelbiefstukjes 4 met gebakken ananas en amandel- 4 schaafsel, groentegarnituur X en gebakken aardappelen X X POUDINGAU L1QUEUR X AUXOEUFS 4 advocaatpudding met slagroom 4 Wij zijn geopend: 4 dinsdag t/m vrijdag 4 lunch vanaf 12.30 uur, 4 diner vanaf 17.30 uur. 4 Zaterdag en zondag 4 diner vanaf 17.30 uur. 4 's Maandags gesloten. Beide kerstdagen geopend

Soester Courant | 1989 | | pagina 3