te koop bij Schoeman Schoeman -Hl Ni 'Golden Earring' in de Flint Speeldoos WOENSDAG 3 JANUARI 1990 SOESTER COURANT PAGINA 9 f325.000,- Maggy Voorsluys 'Japanse' collages in Anna Paulownahuis f398.000,- Cursussen bij Rozenkruisers KBO-filmmatinee Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant COMPUTER FORMULIEREN Live-optredens in De Boemerang REISBUREAU 'Huisvrouwen' richten blik op 1990 Volksuniversiteit Soest/Soesterberg REISBUREAU GERTH B.V. The Stuffed Puppet theater: 'Manipulator en underdog' Expositie An Trietsch Uw volkoren specialist P. van Buuren Onder invloed Soest, Korte Brinkweg Aan de Korte Brinkweg, tegen agrarisch gebied, vrijstaand karakteris tiek landelijk en tevens centraal gelegen woonhuis met garage en vrije ligging op meer dan 1.100 m2 grond. Entree, studeerkamer, L-vormige woonkamer (ca. 50 m2) over de gehe le breedte van de woning, aansluitend luxe inbouwkeuken met diverse apparatuur, bijkeuken en royale douche voorzien van vaste wastafel en aansluiting wasmachine, toilet; verd.: royale overloop met vaste berg- kasten en 4 slaapkamers. Berging naast entree en carport naast gara- Gedeeltelijk kapïsolatie en gedeeltelijk vloerïsolatie. Royaal aange legde tuin volgens tuinplan. Lokale gasverwarming. KOOPSOM: k.k. Soest, Dalweg Vrijstaand praktijkpand met 2 woningen met optimale privacy, gelegen op markant puntf 385.000,- k.k. Soest, Pr. Hendriklaan Halfvrijst. herenhuis m. garage, vergr. zijtuin m. optimale privacy en zonligging pal zuidf 369.000,- k.k. Soest, Laanstraat Vrijst. herenhuis (ca.450m3) m. gar. (ca. 40m2), bestemming industrie, woonk., 4 sl.kam.f 365.000,- k.k. Soest, Pr. Hendriklaan Riant gel. vrijst. villa, c.v., rieten dak, uitgeb. serre en keuk., woonkam. (ca.36m2), 4 sl.kam. f 390.000,- k.k. Soest, Park Vredehof Nabij Paleis Soestdijk riant zuid-west gel. 3-kam.hoekapp. op de 3e etage m. balkon, lift, gar.f 365.000,- k.k. Soest, Burg. Grothestraat Royale middenvilla met c.v., garage/berging en achtertuin. Opp. 2.44 aref 230.000,- k.k. Soest, Soesterbergsestraat Riant teruggel. 3-kamer serviceappartement op de 3e woonl. m. lift en berging in de onderb.f 215.000,- k.k. Soest, van Weedestraat Hoek Stadh.laan gel. 2-kamer app., ca. 65 m2 m. 2 balkons, c.v., lift en berging in de onderb. f 175.000,- k.k. Soest, Pr. Bernhardlaan Authentieke vrijst. villa met vrije achtertuin, schuurtje en mogelijkheid voor garage f 290.000,- k.k. Baarn, Zuidereind Gerenoveerde woonboerderij m. dubb. garage en zeer ruime (55m2) werk/atelierruimtef 449.000,- k.k. Bunschoten, C. Dopperstraat Royaal hoekhuis met geschakelde uitgebouwde garage, tuin grenzend aan waterf 187.500,- k.k. Soest, A. Paulownalaan Riant vrijstaand herenhuis (bouwjaar ca. 1930) met verlengde gara ge (2 auto's), rondom vrije zonnige ligging. Royale gang, droge kelder met stahoogte, toilet, keuken, doorzon- woonkamer (ca. 40 m2) met zijerker en serre aan achterzijde, royale trapopgang met bordes naar verdieping met grote voor- en achter kamer met v.w., vaste kasten en een met balkon, zijkamer, royale bad kamer met ligbad, aparte douche, bidet en v.w.combinatie, afzonderlijk 2e toilet, vaste trap naar open zolder met zolderkamer, veel bergruimte, c.v.-ketel (1987) en badgeiseropstelling. Authentiek sfeervol vrijstaand herenhuis. Gehele woning voorzien van voorzetramen. KOOPSOM: k.k. Schoeman Makelaars o.g. Middelwijkstraat 54 - Soest Tel 02155-13539 B.g.g. B.J.A.M Majoor, dir./mak./tax. Tel. 02155-16955 Ook kantoren te Veenendaal, Amersfoort, Hoofddorp, Leusden en Tiel Inlichtingen via uw NVM- Makelaar of iNVM via ons kantoor Op vrijdag 5 januari vindt in de Flint in Amersfoort een concert plaats van "Golden Earring", waarbij ruim schoots aandacht wordt besteed aan de nieuwe lp "Keeper of the Flame Tour". Het programma begint om 201.5 uur. De single "Turn the World around" van deze lp is al in een aantal landen uitge bracht, ondersteund door de videoclip die werd geregisseerd door Dick Maas (bekend van de films "Ma Flodder" en "De lift"). Maas nam destijds ook de Golden Earring-clips "When the Lady smiles" en "Twilight Zone" op. Tijdens het anderhalf uur durende concert zul len ook de grootste successen uit het verleden niet ontbreken, zoals "Radar Love", "Twilight Zone", "When the Lady Smiles" en diverse nummers uit de jaren zestig en zeventig. In de afgelopen zomer was Golden Ear ring op allerlei festivals in binnen- en buitenland de grootste publiektrekker, o.a. Pakpop in Den Haag (250.000 be zoekers), Oost-Berlijn (120.000) en verder in Hamburg, Stutgart, etc. In de cember maakte de groep een Duitse toernee, waarin dertig steden werden aangedaan. Medio 1990 komt er weer een lp, de 23e in 27 jaar, waarvoor de opnamen inmiddels zijn begonnen. In de maand januari houdt het Rozen kruisers Genootschap een nieuwe oriëntatiecursus over het onderwerp 'De arbeid der gnosis in graal, kathaar en rozenkruis'. Het Rozenkruisers Ge nootschap wil de zoekende mens de mogelijkheid geven zich te oriënteren op de gnosis en andere aspecten van de universele leer. Deze cursus wordt ingeleid met een bij behorende lezing op dinsdag 9 januari. De openbare lezing is vrij toegankelijk. De cursus wordt gehouden op de dins dagavonden 16, 23 en 30 januari en be gint om 20.00 uur. Aanmelding aan de zaal, kosten 10,- voor de drie avond en. De cursus wordt gehouden op 18 plaatsen in Nederland en in deze regio op het adres Koninginneweg 41 te Hil versum. Informatie kan verkregen wor den op het telefoonnummer 035 - 47613. De arbeid der gnosis in graal, kathaar en rozenkruis: Gnosis is de kennis van god, de wijsheid gods. Maar ook de kracht om van wijsheid tot een werkelijke le vensvernieuwing te komen. Drie aspec ten van deze levensvernieuwing kunnen aangeduid worden als roepend, verbre kend en vernieuwend, ofwel graal, ka thaar en rozenkruis. Door zowel de broederschap van de graal als die der katharen zijn vele zoekende zielen door de eeuwen heen tot inzicht gekomen en hebben hun leven tot een bevrijdende activiteit kunnen maken. Op dit mo ment zijn het de Rozenkruisers die ons wijzen op dit drievoudige licht én de mens die daarop reageert wordt de mo gelijkheid gegeven dit vernieuwende pad te gaan. GOLDEN EARRING Het concert in de Flint begint om 22.00 uur. In het voorprogramma vindt vanaf 20.15 uur een optreden plaats van "Pil- grims". De zaal is open om 19.30 uur. Kaarten zijn in voorverkoop a f 17,50 verkrijgbaar bij muziekhandel Veer man, Arnhemsestraat 32; Free Record Shop, Langestraat 45; VVV, Stations plein 28; de Flint, Coninckstraat 60. Aan de zaal bedraagt de entree f 20,-. De katholieke bond voor en van oude ren te Soest, K.B.O., vervolgt op 7 ja nuari a.s. de suksesvolle serie filmmati nees voor Soester senioren. In "de huis kamer" van dienstencentrum De Vij verhof wordt zondagmiddag 14.30 uur (einde 16.30 uur) de Zweedse speelfilm "En eeuwig zingen de bossen" ver toond. De film is gebaseerd op een we reldberoemde roman waarin de maat schappelijke en sociale strijd van een boerenfamilie en een adellijke familie centraal staat. Ook deze 3e filmmatinee draagt een strikt besloten karakter, gra tis toegankelijk voor Soester 55-ers. in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 Op zaterdagavond 6 januari is er in de Boemerang een "Hardcoreavond" met drie live-optredens van de bands "Sick Joke", "Korsakov" en "Electrocuting Embryos". Aanvang: 21.30 uur. En tree: F 5,-. De Boemerang, Plataanlaan 1, Baarn. Stichting Jeugdzorg Soest postbus 250 - 3760 AG Kerstboomverbranding Op 10 januari zal de jaarlijkse kerst boomverbranding plaatsvinden op het speelveld op de Eng. Van 17.00 tot 18.30 uur kunnen de bomen worden in geleverd en voor elke ingeleverde boom krijgt iedereen een lot. Om 18.30 uur zal de burgemeester loten trekken en prijzen uitdelen. Het zal duidelijk zijn dat kinderen hier met mooie prijzen weg kunnen gaan. Na de prijsuitreiking zal de brand in de bomen worden gesto ken. V akantieaktiviteit Op vrijdag 5 januari zal er in het Kruis punt een modeshow worden gehouden voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar, voorafgegaan door een verkleedpartij en een schminkfeest. De middag begint om 14.00 uur en duurt tot 15.30 uur. Kosten: f 1,- per kind. Klaverjassen Op donderdag 11 januari is er klaver jassen in buurthuis de Vangrail. De avond begint om 20.00 uur. Ook hier zijn prijzen te winnen. Kosten: f 2,50. Kinderinstuiven In buurthuis de Vangrail gaat men op 10 januari van alles doen rondom het thema "Vuurwerk". Er zal gewerkt worden met waskrijt en wol en er zullen kalenders gemaakt worden. De middag wordt gehouden van 14.00 tot 15.30 uur en is bestemd voor alle kinderen van 4 tot en met 12 jaar. De kosten zijn f 1,- per kind. In buurthuis het Kruispunt gaan de kin deren van 4 tot en met 12 jaar glas ver ven en flessen versieren. Kosten: f 1,- per kind. In buurthuis de Praatpaal gaan de kin deren van 4 tot 7 jaar een clown maken en de kinderen van 6 tot 12 jaar zullen een trekpop gaan maken. De kinderen krijgen een glas limonade en de kosten zijn f 1,-. Tijd: 14.00 - 15.30 uur. Bingo Op zaterdag 13 januari is er een bingo avond voor volwassenen in buurthuis de Vangrail. Er zullen weer mooie prij zen zijn. De avond begint om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur is de zaal open en staat de koffie al te wachten. Kaartavond Op donderdag 4 januari is er weer de tweewekelijkse kaartavond. Er wordt geklaverjast en gejokerd om prijzen. Ie dereen is van harte welkom. Kosten: f 3,50 (inclusief prijzen). Aanvang: 20.00 uur. Maggy Voorsluys, beeldend kunstena res en docente beeldende kunst in Utrecht, exposeert van 7 januari tot 12 februari in Galerie Anna Paulownahuis haar werken op papier onder de titel 'Tlmpression Japonnais". Zij maakt voornamelijk collages waarin ze op zoek is naar een synthese tussen oosterse en westerse cultuurfilosofie. Al geruime tijd verdiept zij zich in Oos terse filosofieën en zij heeft zich de kleursymboliek met name van de Ja panse cultuur volledig eigen gemaakt: rood, zwart en goud spelen een belang rijke rol in haar schilderijen. De Japanse kleurensymboliek staat voor het aardse leven, de dood, materiële en geestelijke rijkdom en innerlijke schoonheid. Tegelijkertijd is zij er zich van bewust dat ze sterke relaties heeft met de wes terse cultuur die in menig opzicht zo ge heel anders is. Lange tijd heeft ze zich bezig gehouden met het zoeken naar de combinatie van vorm, kleur en struc tuur, die tot een vaste eenheid zou lei den. Het is aan de kijker om de ant woorden te ontdekken die Maggy Voorsluys heeft gevonden op de vragen die zij zichzelf heeft gesteld. Maggy Voorsluys ontving haar oplei ding aan de Utrechtse kunstacademie Artibus, de Rijksacademie in Amster dam, de Gerrit Rietveld-academie in Amsterdam, de Academie voor Beel dende Vorming in Amersfoort en de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht. Sinds 1987 exposeert ze alleen De Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen luidt het nieuwe jaar goed in. De vereniging heeft weer een interes sant programma voor het eerste half jaar: 10 januari: nieuwjaarsreceptie, Brand punt. 19 januari: wandelen. 23 januari: Dia's over Italië, Honsber- gen. 8 februari: ledenvergadering, De Prom. 16 februari: wandelen. 23 februari: excursie Westfriese Flora. 27 februari: liedjes bij gitaar van Davids tot Sonneveld, door Theo v.d. Over, Honsbergen. 15 maart: Excursie Tilburg. 16 maart: wandelen. 22 maart: knutselmiddag o.l.v. mevr. Volmer, De Prom. 5 april: Eenacter "Nulpunt", monoloog en proza door mevr. Klouwen-Werk- man, De Prom. 5 april: gewestelijke bridgedrive. 6 april: fietsen. 12 april: excursie "Het Stoepje" in Spa kenburg. 24 april: lezing over milieu door Minke Lagerwerf, Honsbergen. 25 april: gewestelijke kegeldag. 9 mei: excursie naar de fruitbomen. 11 mei: fietsen. 15 mei: lezing over de Altzheimer Stichting door mevr. van Doorn-Eve raas, Honsbergen. 25 mei: voorjaarswandeling. 31 mei: lezing over paranormale ge neeswijze e.a. door de heer Bosga, De Prom. 7 juni: aspergetocht Brabant (excursie). 19 juni: slotbingo, Honsbergen. 22 juni: fietsen. juli: lange fietstocht. 18 juli: contact-ochtend in "De Gene raal". 15 augustus: contact-ochtend in "De Buitenplaats". Alle middag-bijeenkomsten beginnen om 14.00 uur en worden afwisselend in Baarn en Soest gehouden. Met de ex cursies komt men op allerlei leuke plaatsen, waar men alleen waarschijn lijk niet heen gaat. De wandel- en fiets tochten zijn gezellig en er wordt onder weg een kopje koffie gedronken. Er is een bridge-, kegel-, badminton- en handwerkclub. De stemming in de vereniging is heel goed. Interesseert het programma u, kom dan eens kennis maken op de Nieuwjaarsreceptie op 10 januari om 14.00 uur in Brandpunt, Oude Utrecht- seweg 6 in Baarn. Men kan ook het con tactadres voor Soest bellen: mevr. M.R Schelland-Neesen, telefoon 13398. Een van de collages van Maggy Voorsluys. of in groepsverband in Amsterdam en Utrecht. De expositie wordt a.s. zondag 7 januari om 16.00 uur geopend en is verder te bezichtigen t/m 11 februari. Openings tijden: woensdag t/m zondag 12.00 - 17.00 uur. Galerie Anna Paulownahuis, Burge meester Grothestraat 5l', telefoon 11563. De Volksuniversiteit heeft enkele inte ressante cursussen georganiseerd voor het voorjaar van 1990, zoals: Geheugentraining Met vergeetachtigheid hebben we alle maal wel eens te maken. Soms maken we ons er echt zorgen over! De laatste jaren is echter veel bekend geworden over de werking, mogelijkheden en trai ning van het geheugen, dat als de schat kamer van het denken gezien kan wor den. Hoe het geheugen werkt kan per persoon verschillen en heeft invloed op gedrag en levensopvatting. Door u be wust te worden van het functioneren van het geheugen bent u in staat er effi ciënter mee om te gaan. Gedurende de vijf bijeenkomsten wordt uiteengezet hoe het geheugen werkt. U leert wat van invloed is op het onthouden en vergeten en hoe u het onthouden kunt verbete ren. Voor dit laatste worden technieken aangereikt en geoefend. Ook krijgt u in zicht in de werking van de hersenen bij het onthouden. Getracht wordt u te la ten ervaren hoe u het beste iets ont houdt. Aanvang: maandag 22 januari; 19.45 - 21.45 uur. Docente: mw. J.G. Westening - Terra- nea, pedagoge (specialisatie ontwikke lingspsychologie). Cursusadres: Mavo-Soest, Valeriaan- straat 167 a. Cursusprijs: 70,- en stencilkosten. Aantal lessen:5. Dromen verklaren "Ontneem de mens zijn dromen en je ontneemt hem het zout van zijn bewust zijnsleven" - "Dromen zijn voor het le ven even belangrijk als de lucht voor het ademen" - "Elk deel van een droom is een deel van jezelf'. Uitspraken van mensen die zich in deze materie ver diept hebben. Artsen in de USSR stel len, aan de hand van droominterpreta tie, feilloze diagnoses en behandelings methodes. Dromen....er is veel over gezegd en ge schreven en wetenschappelijk onder zoek naar verricht. En toch geven zij hun geheim slechts prijs aan wie ze wil leren begrijpen. Dromen....ze helen, louteren, werken voor ons als wij even meewerken. Na tuur- en wiskundige doorbraken kwa men er vaak, dankzij dromen of plotse invallen (Einstein, Singer, Niels Nohr). Volgens sommigen: louter functionele hersenwerking, volgens anderen een goddelijke ingeving. Wat zijn ze voor ons....? In een cursus van 6 avonden kan men leren de dromen aan elkaar te vertellen, ze te vertalen, te vertolken, te vertrou wen en mogelijke creatieve verborgen heden in onszelf aan de opppervlakte te brengen. Aanvang: maandag 5 maart; 19.45 - 21.45 uur. Aantal lessen: 5. Docente: mw. I. Hendrickx, Gestalt- en kleurentherapeute. Cursusadres: Mavo-Soest, Valeriaan straat 167a. Cursusprijs: 60,-. Aanmelden: Volksuniversiteit Soest, Kerkplein 1, telefoon 22195. Film-dia-presentatie van Reisbureau Gerth B.V. 13 Januari - China-Azië Filmzaal Reisbureau Gerth, van Weedestraat 58. Toegang gratis. Aanvang 10.30 uur, 12.00 uur en 14.00 uur. Wel graag plaats bespreken. 23 januari - Indonesië Filmzaal Reisbureau Gerth, van Weedestraat 58. Toegang gratis. Aanvang 17.00 uur en 19.00 uur. Wel graag plaats bespreken. 25 januari - TUrkije Filmzaal Dansschool Slingerland. Toegangsprijs f 5,—. Aanvang 20.00 uur. Kaarten vooraf reserveren en afhalen. 8 februari - Rusland Filmzaal Dansschool Slingerland. Toegangsprijs f 5,—. Aanvang 20.00 uur. Kaarten vooraf reserveren en afhalen. 17 februari - Israël-Egypte Filmzaal Reisbureau Gerth, van Weedestraat 58. Toegang gratis. Aanvang 10.30 uur, 12.00 uur en 14.00 uur. Wel graag plaats bespreken. Van Weedestraat 58 - Soest - Tel. 02155-22144 Zuidpromenade 21 - Soest - Tel. 02155-12683 Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-1 8050 Vrijdag 5 januari 1990 aanvang 20.15 uur Manipulator De poppen pikken het niet langer. Lang genoeg hebben zij geleden onder de ter reur van hun spelers. Telkens weer werd hun aard, hun identiteit en hun hele zijn misbruikt voor allerhande frat sen en grillen van de poppenspeler. En waarvóór in godsnaam? Alsof de pep-talk van Zijne Eminentie niet van goddelijke inspiratie zou getui gen! Alsof Tante Bep zelf niet weet hoe ze de lakens uit moet delen! Alsof Charlie's gedichten niet gehoord zou den mogen worden! Daarom heeft de kleine groep poppen die deze terreur overleefde vanavond de rollen eens omgekeerd en een audi tie voor poppenspelers georganiseerd. Onder aanvoering van de reddende en gel Sebastiaan hopen zij zodoende een geschikte poppenspeler te vinden. Om eindelijk eens ongeremd zichzelf te kunnen zijn en ongestoord hun ei kwijt te kunnen, zonder hinderlijke manipu laties van wie dan ook! De onmogelijkheid daarvan zal duide lijk zijn, maar in hoeverre zal het de poppen toch lukken zich te ontworste- Van 2 t/m 31 januari a.s. zijn in de foyer en de gang van het Kultureel Centrum De Speeldoos, Rembrandtlaan 35 te Baarn, aquarellen geëxposeerd van An Trietsch. Deze in Bussum wonende schilderes nam in 1979 als experiment deel aan een cursus tekenen. Al spoedig werd zij zodanig geboeid door deze vorm van expressie, dat hetgeen als ex periment was begonnen uitgroeide tot een gedreven hobby. Zij volgde een op leiding op de schildersschool van Luuk Treurniet in Laren, zowel voor het schilderen in olieverf als in aquarelle ren, waarin zij verder is bekwaamd door de Hilversumse kunstenares Hennie Marré. An Trietsch heeft een veelzijdige be langstelling hetgeen tot uitdrukking komt in de variatie van de uitgebeelde onderwerpen. Zij werkt figuratief en kiest graag bloemen als object. Door gebruik te maken van Japans zijdepa pier, waarvan de draden ook na het be schilderen een zekere glans behouden, weet zij bijzondere effecten te bereiken. Soms laat zij haar fantasie de vrije loop en schildert vanuit een gevoelsimpres- sie. Een voorbeeld hiervan is het thans geëxposeerde drieluik "Vogels, vissen en bloemen". Na enkele deelnames op kleine schaal startte An Trietsch in september 1988 met een expositie van haar werk in het Dorpshuis te Heerde. In januari 1989 was de collectie vervolgens te zien in ga lerie 't Packhuys te Naarden en in maart 1989 in theater 't Spant te Bussum. Nu ook zuurdesem volkoren Brood- en banketbakkerij Winkelcentrum Smitshof Soest - Tel. 1 18 30 Op de Burgemeester Grothestraat dwong de politie vorige week een 29-ja- rige automobilist uit Laren tot stoppen. Hij had te veel gedronken, zoals de blaastest en de ademanalyse uitwezen. Hij werd onthaald op een proces-ver baal en moest zijn auto laten staan. len aan de ijzeren greep van hun mani pulator? Underdog De oude, norse Lazarillo is zijn zwer vend artiestenbestaan moe en zoekt een opvolger. Boy, zijn inmiddels dertigjarige zoon, is als een blok aan Lazarillo's been ge weest tijdens de laatste vijftien jaar van zijn zwerftochten. Hij kan nog steeds niet voor zichzelf zorgen, verstaat het artiestenvak nog steeds niet en praat sinds zijn vijftiende jaar alleen nog maar via zijn poppen. Lazarillo besluit zijn zoon nog één kans te geven om zichzelf te bewijzen van avond zal Boy voor het eerst helemaal alléén verschijnen in de arena van Laza rillo's "Theater van de Angst, de Wreedheid en de Pijn". Daar zal Boy worden geconfronteerd met vijf spe ciaal door Lazarillo geselecteerde te genspelers. Vijf kansen om te laten zien wat hij zonder Lazarillo kan. Om af te rekenen met het verleden. Om mis schien toch nog iets van respect af te dwingen bij zijn oude vader en alsnog in zijn opvolging te voorzien. Herman Finkers Voor de voorstelling van Herman Fin kers op dinsdag 6 februari begint de kaartverkoop op maandag 8 januari, om 10.00 uur. Maximaal 4 kaarten per persoon. De kaarten voor deze try-out van zijn nieu we programma: "De zon gaat zinloos onder, morgen moet zij toch weer op" kosten f 15,-, Pas 65 en C.J.P. f 12,50. Theater De Speeldoos Agenda Januari '90 Vrijdag 5 januari, 20.15 uur: Manupilator en Underdog Uitvoerenden: The Stuffed Puppet Theater. Kaarten f 15,-. Ook Pas 65/CJP Vrijdag 12 januari, 20.15 uur: Kees de Jongen. Toneelproductie gebracht door het Mechels Theater. Kaarten f 25,-. Pas/65/CJP f 22,50 Dinsdag 16 januari, 20.15 uur: La Strada Toneelbewerking van Fellini's be roemdste film. In de hoofdrollen: Joost Prinsen, Hed- dy Lester en Helmert Woudenberg. Kaarten f 25,-. Pas 65/CJP f 22,50 Vrijdag 26 januari, 20.15 uur: Alvast bedankt voor het komen Nieuw programma gebracht door caba ret Magnolia. Kaarten f 15,-. Pas 65/CJP f 15,-. Dinsdag 30 januari, 20.15 uur: Laat je niet kisten Klucht gebracht door Theater Plezier met o.a. Joop Doderer, Hans Boskamp en Maya Bouma. Kaarten f 22,50. Pas/65/CJP f 20,-. i

Soester Courant | 1990 | | pagina 9