KIJK OP GEZICHTSMODE... UOD 0//GD Speeldoos Dinsdag 30 januari in de Speeldoos 'Laat je niet kisten' 'Oort' voor ouderen Opgevoerde brommer 4e Eenakterfestival in de Speeldoos: Toneelgebeurtenis met veel gezichten.... Vrijdag 26 januari Magnolia: 'Alvast bedankt voor het komen' Januari/februari Inschrijven tot 4 februari Open dag voor amateur-kamermusici in Kasteel Groeneveld COMPUTER- FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Edo Sprong op PASO-avond Speedboot trailer gestolen Autokraak STRAALBEDRIJF VAN ROUWENDAAL voor het ontroesten van al uw onderdelen o.a. velgen - frame's Nijverheidsweg 11 3762 EP SOEST Tel. 02155 - 2 08 60 Regels voor deelname aan de Karnavalsoptocht 1990 Nieu».e sedan aan modellengamma toegevoegd De 1990 Ford Scorpio serie Hypotheken Thema-ochtend over Arrestaties voor valse APK-sticker PAGINA 22 WOENSDAG 24 JANUARI loon SOESTER COURANT PAGINA 23 Serie 'Jazz in 't Zwaantje Vc~~i brilmode aiZ over te maken op 'IfNAdtBrie NOTARIS Ford Scorpio Sedan Ci.. {jan. 1990) Ford presenteert een geheel herziene Scorpio serie voor 1990, die onder meer is uitgebreid met nieuwe vierdeurs sedanversies. Het nieuwe gamma komt tegemoet aan de aanhoudende vraag naar een sedanuitvoering, die in Euro pa ongeveer 70 procent van de verko pen in het hogere marktsegment voor zijn rekening neemt. De elegante, aërodynamische lijnen van de nieuwe sedan-carrosserie zijn ver kregen door de totale lengte met slechts 75 mm te vergroten. Met volledig be houd van de bijzonder royale interieur ruimte van de huidige Scorpio zijn de Ford ontwerpers erin geslaagd de baga geruimte tot 490 liter te vergroten. De bagageruimte is niet alleen groot maar ook uitermate praktisch. Door z'n ge lijkmatige vorm biedt hij plaats aan maar liefst vijf grootformaat-koffers. Gemakkelijke toegankelijkheid Door bij de sedanversie de achterlich ten 50 mm verder uit elkaar te plaatsen en het kofferdeksel tot aan de bumper te laten doorlopen, is de ruimte bemeten bagageruimte bovendien bijzonder ge makkelijk toegankelijk. Net als in de hatchback is de rugleuning van de ach terbank in 60/40-delen neerklapbaar om extra ruimte te creëren voor het ver voer van lange of volumineuze voor werpen. Het ontgrendelen van de rugleuningdelen gebeurt vanuit de ba gageruimte, zodat de bagage veilig in de koffer kan worden opgeborgen wan neer de achterbank zich in de normale positie bevindt. Standaard met ABS Bij de introductie in 1985 ontving de Scorpio de felbegeerde 'Auto van het Jaar" trofee. De Scorpio was de eerste auto met een anti-blokkeerremsysteem op iedere uitvoering en deze waarde volle veiligheidsvoorziening is uiteraard gehandhaafd op de nieuwe modellen. Sinds zijn debuut heeft de technisch hoogontwikkelde Scorpio een voortdu rende stroom verbeteringen gekend, zoals recentelijk de introductie van de nieuwe 2,0 liter DOHC-mötor en de nieuwe MT75 versnellingsbak. Ook thans bij het debuut van de nieuwe sedanversie worden enkele verbeterin gen op de Scorpio serie geïntroduceerd. Hiertoe behoren bumpers die in de kleur van de carrosserie zijn uitgevoerd, een nieuwe radiateurgrille en een ver eenvoudigde type-aanduiding buiten- op de auto's. Verder is de wielophan ging herzien waardoor de handelbaar heid en de onderdrukking van rijgelui- den is verbeterd. Uitgebreid modellenprogramma Alle bestaande motor/transmissiecom binaties en uitrustingsniveaus zijn ook op de nieuwe sedanversie leverbaar, waardoor de klant een ongekend grote keuze wordt geboden. Het motoren programma omvat vier- en zescilinder benzinemotoren evenals een economi sche 2,5 liter dieselmotor (die zowel met als zonder turbocompressor lever baar is). Op transmissiegebied is er keus uit een hangeschakelde vijfbak en een viertraps automaat, terwijl als optie een geavanceerd, permanent werkend vier- wielaandrijfsysteem leverbaar is. Compact disc speler Het gehele Scorpio gamma wordt ge kenmerkt door een hoog comfort- en uitrustingsniveau. Dit kan nog verder worden verhoogd door de inbouw van een eersteklas Ford geluidsinstallatie. De GL- en Ghia-uitvoeringen zijn zelfs voorzien van een tweede audio-in- bouwopening in de middenconsole voor de montage van een CD-speler of equalizer/versterker. Prijzen In de meeste Europese landen zal door een gelijk prijsniveau een directe keuze tussen de sedan- en hatchback-model len mogelijk zijn. De basisprijs van de nieuwe Scorpio sedan is f 43.610,- (incl. BTW) en dat is exact gelijk aan de prijs van de vergelijkbare Scorpio in 5-deurs uitvoering. De prijs van het voordeligste Scorpio sedanmodel met V6-motor be draagt f 46.730,- (incl. BTW), waarbij een automatische transmissie verkrijg baar is tegen een meerprijs van slechts f 1.700,- (incl. BTW). Een sedan CL 2.5 Diesel kost f 50.960,- en hetzelfde mo del met 2.5 Turbo Diesel motor komt op f55.090,- (beide prijzen incl. BTW). Het topmodel - de Scorpio sedan Ghia 4x4 - heeft een catalogusprijs van f 75.570,-(incl. BTW). Met de beproefde kwaliteiten van de huidige Scorpio, de over de gehele mo- dellenserie doorgevoerde verbeterin gen en de nieuwe sedanuitvoering, zal de 1990 Scorpio serie Ford een sterkere positie verschaffen in het belangrijke marktsegment van de luxueuze reiswa gens. Kuïtureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 Met Joop Doderer, Maya Bouwma, Paul van Gorcum, Pamela Teves. Tom van Beek, Diana Dobbelman en Wim Serlie Joop Doderer wist de afgelopen twee theaterseizoenen het publiek op uitste kende wijze te vermaken in de kluchten "Drie is teveel" en "Een fijn span "Laatje niet kisten" is een humoristisch verhaal van Franse origine, vol onver wachte wendingen en krankzinnige si tuaties. Als een bekend en puissant rijk hrans schrijver op hoge leeftijd komt te over lijden, zijn de erfgenamen er als de kip pen bij om de buit te verdelen. Ludovi? zijn schoonzoon, heeft de erfenis drin gend nodig om een naderend faillise- ment en een proces te voorkomen. Vi- vianne, zijn dertig jaar jongere vrouw, ziet haar kans schoon om er met haar minnaar vandoor te gaan. Zijn lijfarts tenslotte, dokter Garron, rekent erop het appartement van zijn vriend te er ven, zodat hij daar zijn praktijk kan ves tigen. De enige die werkelijk om de overledene rouwt is Louise, zijn "ul^_ houdster. Iedereen rekent zich reeds rijk. De paniek is dan ook groot als de dode plotseling weer tekenen van leven begint te vertonen. "Schijndood" is de conclusie van dokter Chapelle. Goede raad is duur, want geen van de erfgena men kan het zich veroorloven om de erfenis mis te lopen. Ze proberen zich de schuldeisers van het lijf te houden en het lukt hen zelfs om de doodgraver om de tuin te leiden. Maar dan breekt de dag van de begrafenis aan... De COSBO Soest/Soesterberg - waar in samenwerken de gezamenlijke oude renbonden - organiseert op donderdag 8 februari een thema-ochtend over de belastingherziening volgens de voor stellen van de commissie-Oort en de ge volgen daarvan voor ouderen. De heer Blootenburg, belastingdeskundige, zal daarover een inleiding houden. De bij eenkomst vindt plaats in de Vijverhof aan de Klarinet en begint om 10.00 uur. De politie hield vorige week op de Wil- laertstraat een 17-jarige bromfietser aan, die tegen een auto was gebotst na dat hij de bocht wat al te royaal geno men had. De schade viel wel mee, maar bij controle bleek dat de motor van zijn bromfiets was opgevoerd. Bovendien was hij niet verzekerd. Al met al reden genoeg voor een technisch onderzoek en een proces-verbaal. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 In het nieuwe cabaret programma van Magnolia kan men weer ouderwets ge nieten. De tragi-komische dames me vrouw Kok, mevrouw Ferneodos en mevrouw van Putten zijn nog steeds vol enthousiasme op zoek naar geluk en ge zelligheid. Ditmaal echter reizen ze met hun troubletram het land door en ont vangen daarin talloze gasten. Samen hopen ze u een feestelijke avond te be zorgen. Het door de Baarnse toneelvereniging Karakter georganiseerde eenakterfes tival voor amateur-toneelgroepen be leefde het afgelopen weekend de 4e editie. Bijna 700 in amateurtoneel geïnteresseerde toeschouwers kwamen er vrijdag en zaterdagavond op af en namen kennis van amateurtoneel op hoog tot zeer hoog niveau. Te danken aan inzet en enthousiasme van speel sters en spelers, een perfecte organisa tie en het aanwezige talent. De jury - Jan Leijendekker, voorzitter, Ad Langebent en Herman Post - con stateerde aan het eind van deze toneel marathon dat het festival vooral in de breedte in kwalitatief opzicht winst heeft geboekt en dat gerenommeerde gezelschappen als De Plankeniers, Ka rakter en de stichting Nieuwegeins Theater niet meer bij voorbaat aan spraak kunnen maken op favorietenrol- len. Opmerkelijk ook tijdens dit festival de voorkeur van de optredende groe pen voor beter repertoire, zij 't met de aantekening dat in enkele gevallen voor de invulling van sommige hoogstandjes een onvoordelige afrekening met de ju ry volgde. De Hilversumse toneelgroep Justus van Maurik opende vrijdagavond het festi val met de eenakker "De Overledene". Een nogal absurdistisch gegeven waar van de twee uitvoerenden alleen Loes Triebeis overtuigde. De Plankeniers uit Naarden brachten de produktie "Wel wezen", die eveneens in speltechnisch opzicht niet de juiste balans kon vinden. De attente regie van Ella Snoep en Tita Hooyberg leverde een verpakking op waarmee de groep een reputatie kon hooghouden. "Kamerschut", een gedateerd werd van Herman Heyermans was de derde een akter die vrijdag j.l. op het programma stond. De voortreffelijke regie van Fred Goeth, het fraaie solistische spel van Bob Koopman, Gerard Dol en Harm van Gerven representeerden de Stich ting Nieuwegeins Theater op uitsteken de wijze, voor het ensemblespel werd bij de jury, om in de stijl van Heyermans te blijven, de vis duur betaald. De toneelgroep A.R.S. slaagde er als vrijdagavondfinalist niet in Neil Si- mon's eenakter "Iets leuks" op de juiste wijze reliëf te geven. Leon Prins, abso lute dubbelganger van Willem Nijholt, oogstte in deze voorstelling de meeste waardering. Het grote vuurwerk barstte zaterdag avond los. De Baarnse groep Karakter was de eerst verantwoordelijke met een gave voorstelling van Tsjechovs "De Woesteling". Opnieuw bewees Kees Rottier daarin over veel talent te be schikken. Hij en Piet van Remmerden als huisknecht Louka, tilden de voor stelling naar hoog niveau. Met een zeer originele en opmerkelijke voorstelling stelde toneelgroep Steed Hoger zich met "De Tramhalte" duide lijk kandidaat voor de te winnen groepsprijs. George Groenemeijer en Corrie Overbeke benutten alle door re gisseur Gijsbert Ruitenbeek geboden kansen, waardoor deze eenakter met veel Carmiggelt-achtige ingrediënten historie zou gaan schrijven. De toneelgroep De Rederijkers uit Amersfoort bracht "Sneeuw" in de Baarnse Speeldoos. Een adembene mende voorstelling, gedragen door Els Loot-Verlee, die haar rol als prostituée op indrukwekkende wijze de meest uit eenlopende stemmingen en nuancerin gen gaf. Een absolute topprestatie, aan leunend tegen een professionele bena dering, die reeds voor de prijsuitreiking met een ovationeel applaus werd geho noreerd. Ook de Engelse auteur Alan Ayck- bourn ontbrak bij dit eenakterfestival niet op het repertoire. De groep D.S.O. bracht "Moederfiguur". Een produk tie, enkele maatjes te groot voor het aanwezige potentiële talent. Slechts Bea Plukker in haar rol als Rosemary ontkwam aan deze kwalificatie. Zondag 21 januari had zich reeds aan gekondigd toen de jury haar oordeel aan de tot de laatste plaats bezette Speeldoos bekend maakte. Steeds Ho ger ontving voor de voorstelling "De Tramhalte" de eerste prijs, de toneel groepen Karakter en De Plankeniers eindigden respectievelijk op de 2e en 3e plaats. Regisseur Fred Goeth kreeg voor zijn aandeel in "Kamerschut" de regie-prijs. Stormen van applaus gingen door de zaal na de bekendmaking dat de troffee voor de beste acteur/actrice was toege kend aan de ontdekking van dit festival, de actrice Els Loot-Verlee. Het lijkt on waarschijnlijk dat we haar in de komen de jaren als amateur-toneelspeelster zullen terugzien. Met zoveel talent is de volgende stap, toetreden tot het profes sionele toneel, onontkoombaar. In 1991 vindt de viering van het eerste lustrum van dit eenakterfestival plaats. Afgaande op de reacties tijdens het af gelopen weekend zal De Speeldoos het aantal beschikbare zitplaatsen dienen uit te breiden. Terecht. Regionaal en landelijk is deze confrontatie van ama teur tonelisten en publiek een steeds unieker manifestatie aan het worden. Vrijdag 26 januari, 20.15 uur: "Alvast bedankt voor het komen" Nieuw programma cabaret Magnolia. Kaarten f 15,- PAS65+/CJP f 15,-. Dinsdag 30 januari, 20.15 uur: "Laat je niet kisten" Theater Plezier met o.a. Joop Doderer, Hans Boskamp en Maya Bouma. Kaar ten f 22,50, PAS65+/CJP f 20,-. Dinsdag 6 februari, 20.15 uur: "De zon gaat zinloos onder, morgen moet ze toch weer op" Try-out van een nieuw programma van Herman Finkers. Uitverkocht! Donderdag 8 februari, 20.15 uur: "De kreutzersonate" Voordrachtskunstenaar Frans Maas. Kaarten f 15,-, PAS65+/CJP f 15,-. Donderdag 15 februari, 20.15 uur: "Bart S te N..." Cabaretprogramma Bart Stultiens. Kaarten f 12,50, PAS65+/CJP f 12,50. Vrijdag 16 februari, 20.15 uur: "Die Zauberflöte". Kameropera Nederland. Kaarten f 25,- PAS65-F/CJP f 22,50 Donderdag 22 februari, 20.15 uur: "Eeuwige jeugd". Toneelstuk met Ellen Vogel en Henny Ori. Kaarten f 25,- PAS65+/CJP f 22,50 Zaterdag 24 februari, 20.15 uur: "Kiezen of Deelder". Solo-programma Jules Deelder. Kaar ten f 20,- PAS65+/CJP f 17,50. In het voorjaar van 1986 namen Baarn se Muziekkring en Kasteel Groeiï'eveld samen het initiatief voor het organise ren van een "Open dag voor amateur- kamermusici". Sindsdien is het een jaarlijks terugkerende gebeurtenis ge worden, die onder grote belangstelling van deelnemers en publiek is uitge groeid tot een niet weg te denken tradi tie. Op zondag 4 maart 1990 zal de vijfde editie van deze dag van straat gaan en opnieuw zijn amateur-kamermusici welkom om solistisch of in ensemble- verband te musiceren, beluisterd te worden of zelf te luisteren naar andere deelnemers. In grote lijnen heeft die dag hetzelfde karakter als alle voorgaande: Een "open huis" waar het publiek vrijelijk kan rondlopen, zich van concert naar concert begevend, luisterend en genie tend van klassieke muziek in haar vele vormen. De optredenden kunnen zelf hun programma bepalen en bekend maken, zodat daarin desgewenst tot het laatste moment veranderingen in kun nen worden aangebracht. Er zijn géén verplichte werken, geen voorselecties of eindronden en ook geen juryrappor ten. De jury zijn de deelnemers zelf en het publiek. Voor het meedoen gelden slechts twee criteria: Het gebodene moet kunnen worden gerangschikt on der het hoofd "klassieke muziek", en het programma mag maximaal 30 mi nuten duren. De leiding van Kasteel Groeneveld heeft opnieuw een aantal zalen beschikbaar gesteld, zodat een af wisselend programma op verschillende plaatsen tegelijk kan worden afgewerkt. Als tegemoetkoming in de kosten wordt een geringe bijdrage gevraagd van f 10,- per persoon met een maxi mum van f 40,- per ensemble. In deze in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033 - 61 87 47 De handlijnkundige Edo Sprong, be kend van het TROS-programma "Alles in de hand", (gepresenteerd door Ralph Inbar) komt a.s. woensdagavond een lezing/demonstratie geven bij PA SO. De avond zal in het teken van handlezen staan. Wegens de verwachte drukte is reserveren aan te raden. Aan vang: 19.45 uur. Adres: Nachtegaal- weg 8c (ingang Riagg). Reserveringen: tel. 21962. bijdrage is een Deze bijdrage graag onze rekening bij de 95.16.58.700 (giro van de bank: 310031, met vermelding: t.g.v. Baarnse Muziekkring). Aanmelding kan geschieden vanaf he den bij het secretariaat van de Baarnse Muziekkring, Prof. Fockema Andreae- laan 35, 3741 EJ Baarn, waar ook aan meldingsformulieren en nadere infor matie kunnen worden verkregen. In verband met de omvangrijke voorbe reidingswerkzaamheden is de sluitings termijn gesteld op 4 februari 1990, maar beschikbare ruimte en tijd zijn ge limiteerd, zodat enige haast is geboden om zeker te kunnen zijn van deelne ming. Deelnemers krijgen tijdig bericht van plaats en tijdstip van hun optreden. Voor belangstellenden zijn alle concer ten gratis toegankelijk. Zij betalen slechts de voor Kasteel Groeneveld zelf gebruikelijke entree. Een bewoner van de Vermeerlaan deed vorige week bij de politie aangifte van de diefstal van zijn speedboot. Die had hij op een trailer voor zijn huis gestald. Toen hij enige tijd later een kijkje nam waren de trailer en de boot, inclusief de motor, verdwenen. De boot is een blauwgrijze Bayliner, voorzien van een blauw dekzeil. De schade bedraagt ca. 22.000 gulden. Aan de Van Goyenlaan is vorige week een autokraak gepleegd, waarbij ge tracht is de radio uit de wagen te stelen. Dat mislukte, maar er ontstond wel een schade van zo'n 1000 gulden. Het por tierraampje was ingeslagen. Ook op het Soester Hoogt werd een au to gekraakt, die het eigendom was van een 43-jarige inwoner van Utrecht. Uit de wagen verdween tas met een pas poort, het kentekenbewijs, een abonne ment op een dierentuin, een betaalpas- je, een agenda en nog wat persoonlijke zaken. Zaterdagavond ontdekte een 29-jarige Soester, die zijn wagen bij de kerk aan het Kerkplein had geparkeerd, dat on bekenden zijn voorruit hadden ingesla gen. De buit bestond uit een radio, in clusief de slede. Aanmeldingen bij Henk Steusel, Prins Bernhardlaan 8f, tel. 21815. Bij in schrijving 'motto' vermelden s.v.p. 1. Men krijgt een nummer uitgereikt dat men goed zichtbaar, liefst aan de voorzijde, moet meevoeren. (Na afloop nummerbord inleveren!). 2. Opstellen en vertrek vanaf Lange Brinkweg bij kantoor Gemeentewer ken. Opstellen vanaf 12.30 uur. Vertrek om precies 13.00 uur! 3. Geen anderen op de wagen toelaten, die er niet bij horen. Wielen goed af schermen om ongelukken te voorkomen. 4. De jury zal weer uit deskundige carnavalisten bestaan. De volgende pun ten worden beoordeeld: - keuze van het onderwerp; - uitbeelding onderwerp; - het 'karnavaleske'. 5. Men kan onder 3 categorieëln meedoen: A. Individueel; B. Kleine groep 2 t/m 5 personen); C. Grote groep (meer dan 5 personen). Voor elke categorie zijn er prijzen beschikbaar. De Wisselbeker gaat naar die individuele deelnemer of groep die het hoogste aantal punten heeft behaald. 6. Alle motorische voertuigen dienen W.A. verzekerd te zijn! Voor even tuele andere risico's is de vereniging zelf verzekerd, maar alleen tijdens de optocht. 7. Openbaar gebruik van alcohol is verboden tijdens de gehele optocht voor elke deelnemer/deelneemster, uitgezonderd dat wat door of namens de karnavalsvereniging wordt aangeboden. Dit is een verordening van de politie. Er zal streng de hand aan gehouden worden! 8. De route is als volgt: Vertrek 13.00 uur: Lange Brinkweg, Kerkplein, Steenhoffstraat, Van Weedestraat, Burg.Grothestraat, Nieuwerhoekplein, Koninginnelaan, Nieuwstraat, Beetzlaan, Beukenlaan, Nieuweweg, Smitsweg, Weegbree- straat, Dalweg, de Akkeren, Gerrit van de Veenstraat, Wiardi Beekman- straat, Jan de Rooystraat, Vrijheidsweg, Clemenstraat, Di Lassostraat, Willaertstraat, Obrechtstraat, Van der Weijdenstraat, Insingerstraat, Den Blieklaan, Bosstraat/Bos en Duin. 9. De bekendmaking en uitreiking van de prijzen zal om ongeveer 16.00 uur plaatsvinden, in Bos en Duin, waar volop muziek aan- wezig zal zijn. 10. Voor de na afloop aan de Bosstraat geparkeerde karnavalswagens kan de vereniging geen verantwoording nemen. Dit is dus voor eigen risico! 11. Als een ieder zich aan bovenstaande regels houdt, zal de optocht ook dit jaar weer zeer zeker slagen. Veel succes met de voorbereiding en uitvoering en erg veel plezier! Optochtkommissie, namens het bestuur, Henk Steusel, tel. 21815 spaarhypotheken annuiteit en lineaire hypotheken op basis Van levensverzekering Bel voor een informatief gesprek 02155 - 1 13 04 HENDRIK SMIT MAKELAARDIJ OP MAAT Burg. Grothestraat 32, 3761 CN Soest De politie heeft vorige week twee Soes- ters aangehouden op verdenking van het knoeien met een APK-sticker. De bestuurder, een 18-jarige jongeman, werd na een korte achtervolging aange houden in de omgeving van het Pijper pad, waar hij de wagen overhaast had neergezet. Hij was in gezelschap van de 29-jarige eigenaar van het voertuig. De 18-jarige werd aangehouden omdat hij geen rijbewijs had. Bovendien was de wagen niet verzekerd. Bij onderzoek bleek verder dat de APK-sticker ver valst was. Hij bekende dat hij de sticker had opgeplakt, met de eigenaar als me deplichtige. De laatste bleek nog een vonnis van 55 dagen hechtenis op zijn naam te hebben, zodat de politie hem maar vasthield. Na een succesvol eerste jaar vervolgt het Soesterbergse restaurant 't Zwaan tje de serie gratis toegankelijke jazzcon certen op de zondagmiddag. Variatie volop: moderne jazz door ster-saxofo nist Tony Vos, bossa nova's met Diana Walrabenstein en traditionele jazz en dixieland door de plaatsellijke favoriet Bert van de Velde. De jazzserie in Soesterberg ging vorig jaar van start op initiatief van de Midd- leton Jazz Set en de heer Co Leenaerts van 't Zwaantje. De belangstelling liet weinig te wensen over; de concerten voorzagen kennelijk in een behoefte. Zowel het veelzijdige repertoire van de Middleton Jazz Set als de aangename ambiance van 't Zwaantje droeg bij tot een geoede sfeer. De akoestiek is uitste kend. De nieuwe serie is anders opgezet. De concerten vinden nu om de twee weken plaats en er zijn zeer uiteenlopende for maties te beluisteren. Nog steeds in de entree gratis en ook de tijden zijn onge- iwijzigd gebleven: van 15.00 uur tot 18.00 uur. Het programma voor de komende maanden: 21 januari: Middleton Jazz Set. 4 febrauri: Q '89 met o.a. Tony Vos (altsax) en Hans Knap (gitaar). 18 februari: Bert's Dirty Bunch: dixie land met o.a. Bert van de Velde (trom pet) en Hugo Tiel (trombone). 11 maart: Middleton Jazz Set. 25 maart: The Jet Set; evergreens door zangeres Jet Middelhoek en haar trio. 8 april: Een bossa nova-middag met zangeres Diana Walrabenstein. 22 april: Middleton Jazz Set. ebedrijf. Jie een Als u er goed uit wilt zien zult u uw kleding met zorg uitzoeken en ook met het advies van uw kap per voor een eigentijdse, bij uw gezichtstype passende coupe kie zen. Uw opticien geeft uw persoonlijk heid ae finishing touch met 'n grote keuze uit modieuze monturen en zonnebrillen. Geen moeite is hem te veel als het om uw ogen en om uw uiterlijk gaat... gediplomeerd optometrist - lid O V. ZUIDPROMENADE 15 3768 EM SOEST-ZUID TEL. 02155-12874-

Soester Courant | 1990 | | pagina 23