De raad van elf met de adjudanten WOENSDAG 14 FEBRUARI 1990 PAGINA 19 Gerrit van Delden/Prins Gerrit de Eerste Werd door zijn ervaring gevraagd toe te tre den tot het bestuur van de karnavalsvereni- ging. Omdat anderen zijn ervaring ook ken nen werd hij direkt Prins van de Narre Knol len. Zijn motto dit jaar: 'Het zit weer snor met de Narre Knollen.' Menks van de Broek (Hout Knol) De uitvinder van het 'Menksten-bal', een feest met maar een paar kerels. Heeft zich in middels een eigen 'controleuse' aangeschaft. Draagt er stevig aan bij dat Knollendam ook in Soesterberg bekend blijft. Toon Beijer (Orde Knol) Als adjudant van Prins Jan de Tweede erva ring opgedaan. Staat nu Prins Gerrit de Eer ste voor het tweedejaar met raad en daad ter zijde. Is niet voorzichtig met collega-raadsle den die zich niet aan de afspraken houden. Houdt de karnavalsgroep goed bij elkaar en let op iedereen in het gezelschap. Houdt veel van het moois op deze wereld. Als het plezie rig is roept hij pas heel laat op de avond 'Kom op Rietje, we gaan naar huis.' Henk te Pas (Funderings Knol) Hoewel voor het eerste jaar bij de Narre Knollen, een knol met ervaring. Heeft tot over de provinciegrenzen het karnaval op poten helpen zetten. Werd door het bestuur van de Narre Knollen uit Gendringen ge haald, waar hij prins Karnaval was HOE WEL HU AL JAREN IN KNOLLENDAM WOONT. Als de Narre Knollen in 1999 al twee-en-twintig jaar zullen bestaan legt hij de eerste steen voor de Karnavalsacademie Knollendam. Jan Blankestijn (Leut Knol) De jongste en meest goedlachse karnavalsk- nol. Hij liet zien dat hij serieus hard kon werken bij de Miss-verkiezingen in 1987. Heeft zich nu ook een eigen Miss verkozen. Vliegt als 'luchtpostzak' door heel Knollen dam om zaken geregeld te krijgen. Peter Meijer (Retour Knol) Is op zijn plaats in het groene Knollendam. Knollendam Natuurlijk is zijn werkterrein. Weet in de ons omringende oerwouden feil loos Menks te vinden. Is niet bang voor een schrammetje bij het werk, weet zich immers altijd als Eerste geHolpen Bij Onraad. Steef Hoonhorst (Voetbal Knol) Weet veel af van balletjes trappen. Maar weet zich ook als voormalig Knollentrapper bij de Narre Knollen uitstekend te vermaken. Schuift door heel Europa, maar vindt Knollendam toch het leukste plaatsje op deze aardkloot. Henk Kroon (Superschenk Knol) Is het werk in de Raad van Elf zeer goed be vallen. Bevalt ons zelf ook. Houdt vaak de Knollenburcht op orde. Komt in de kleine uurtjes soms tot verrassend lekkere creaties, vooral voor de werkers onder karnavalisten. De Narre Knollen houden o.a. door Henk Kroon ook van Irish Coffee. Harry van Wegen (Zelfrijzende Knol) Is van beneden de grote rivieren naar Knol lendam gekomen. Werkt Veel met zelfrijzend bakmeel bij een echte grote warme bakker. Zal zelf ook wel omhoogkomen bij het kar naval. Ziet het wel zitten. Bakkersgist ruikt immers naar bier? Berend Sieben (Gibo Knol) Werkt veel met lichte bouwmaterialen. Danst met zijn Ria door het Knollendamse karnaval en met zijn 'slingerhand' maakt hij prachtige dingen. Kan als het ware boetseren met de Prinsenwagen. Kees Reddering (Meubel Knol) Staat stevig in het Knollendamse karnavals- gebeuren. Heeft knollen-zitvlees, is na zijn eerste jaar nu al de niet te passeren 'kleren kast' van de Narre Knollen. Als 'Kees van Amersfoort' staat hij ook muzikaal zijn man netje. Sjaak de Vries (Yuppi Knol) Jong in jaren, oud in ervaring. Adjudant Sjaak is een 'stille' regelaar. Zet moeilijke dingen in het licht en dan zijn ze niet moeilijk meer. Is geen Fries die langzaam ontdooien moet. Is DE Vries die op veel plaatsen bin nen het karnaval 'inzetbaar' is. Steunt als ad judant Prins Gerrit onopvallend.

Soester Courant | 1990 | | pagina 47