:S 98 Als eon lange dag een mooie avond krij dan ben je echt blij met kontaktlenzen van FluoroPerm ucr Goud in knop Wethouder Swinkels plaatst abri A.SÊS WEEBD Vraag naar gezins- en bejaardenhulp bij C.M.D. blijft toenemen jin Soest 50 jaar geleden 29.95 Nieuwe fase in verbetering busnet vraagt uw aandacht voor HYPOTHEKEN "Een hypotheek regelen?..." "Bel ons voor een vrijblijvend advies! Nieuwe brochures over huren brilmode WOENSDAG 30 ME11990 SOESTER COURANT PAGINA 5 PAGINA 4 31 mei 1940 A.A. VAN BREUKELEN B.V. BIEDT AAN: 9 juni open dag De Paardenkamp i, slaapkamer, bergkamer en veel luxe materialen gebruikl HORLOGER - JUWELIER - OPTIEK SOESTERBERGSESTRAAT 26 - SOEST - TELEF. 02155-12982 Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver zoek met toepassing van het daarbij ge noemde voorschrift, vergunning en vrij stelling te verlenen voor: het wijzigen van 4 garages in bergin gen en deze bergingen te gebruiken als woning bij de woningen Amnesty- laan 1, 33, 54, 74 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 31 mei 1990, eventuele bezwaren schriftelijke bij Burgemeester en Wethouder in te die nen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en Stadsbeheer, afdelingen Bouwzaken, Lange Brink- weg 77, ter inzage. Bouwzaken (2) De burgemeester maakt bekend dat de gemeenteraad voornemens is op een daartoe strekkend verzoek met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het uit- breidingsplan Landelijk Gebied voor: het plaatsen van een schuilgelegen- heid op een volkstuinencomplex, Jachthuislaan, sectie K, nr. 168. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 31 mei 1990, eventuele bezwaren schriftelijk bij Bur gemeester en Wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en Stadsbeheer, afdeling Bouwzaken, Lange Brinkweg 77, ter inzage. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend ver- zoek met toepassing van het daarbij ge noemde voorschrift, vergunning te ver lenen voor: het plaatsen van een abri aan de Beu kenlaan nabij perceel Beukenlaan 28 (artikel 18a van de Wet op de Ruim telijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 31 mei 1990, eventuele bezwaren schriftelijk bij Bür- gemeester en Wethouders in te dienen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn, dagelijks van 8.30 - 12.00 uur, in het kantoor van Milieu en Stadsbeheer, afdeling Bouwzaken, Lange Brinkweg I 77 ter inzage. Commissievergaderingen Woensdag 30 mei, 19.30 uur; (Dependance Gemeentehuis) Welzijn, Volkshuisvesting (extra vergadering) Agenda: concept-reactie aan provincie 1 inzake beleidsmatig kader bouwpriori- teiten sector verpleeghuizen. Donderdag 31 mei, 19.30 uur: (Lange Brinkweg 77) Milieu-aangelegenheden en Onderwijs Agenda: o.a. beschikbaar stellen kre diet t.b.v. het aanbrengen van snel- heidsremmende voorzieningen in de Heuvelweg; notitie inzake het groot on derhoud wegen; AVOC Dalweg/Al- bert Cuyplaan; antwoordbrief bussta tion Overhees; antwoordbrief inzake bushalte. Dinsdag 5 juni, 19.30 uur: (Lange Brinkweg 77) Ruimtelijke Ordening, Bedrijven, Voorlichting en Kunst Agenda o.a.: beschikbaar stellen kre diet voor aansluiting woningen in het gebied Klein Engendaal op het C.A.I. Woensdag 6 juni, 19.30 uur: (Dependance Gemeentehuis) Welzijn, Volksgezondheid en Volks huisvesting Agenda o.a.: nota ouderenhuisves ting, eerste lezing; nota accommoda- tiebeleid Een hypotheek! Altijd weer moeilijk om de juiste keuze te maken. Een belangrijke keuze die wij met onze ervaring op dit gebied voor een stuk kunnen vereenvoudigen. Door onze bemiddeling kunt u rekenen op lagere rente voor uw hypotheek. Meer hierover kunt u vinden in onze gratis hypotheekbrochure. Hij ligt voor u klaar! A.A. van Breukelen B.V.: Hypotheekadviseurs A.A van Breukelen B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met 20 jaor ervaring in: hypotheken, vastgoed en assurantiën. Om objectief te adviseren bemiddelen wij tussen 35 gerenommeerde bankinstellingen, nrtvieoi ir« in A.A. van Breukelen B.V. aa 15 \Koninginnelaan40, 3762 DG Soest hypotheken vastgoed assuiontièn BEL: 02155 - 17962/23789 in Honsbergen onthaald op een kopje koffie. De wethouder introduceerde bij die ge legenheid ook de mini-dienstregeling - vers van de pers - waarin alle busverbin dingen van Soest en Baarn zijn opgeno men. Ze sprak haar erkentelijkheid uit voor de medewerking van de busmaat schappij en had lovende woorden voor de heer Vossestein, de Soester ambte naar die in de afgelopen periode druk in de weer was met het abri-plan. De meeste bushaltes in Soest (80 van de 111) zullen binnen afzienbare tijd alle maal voorzien zijn van een abri. Op de overige plaatsen is geen ruimte of is het niet zo hard nodig. In 1987 werden de eerste 15 abri's geplaatst door de firma Alrecon. In de loop van 1989 besloot de gemeenteraad - met het oog op een goed functionerend openbaar vervoer - het aantal uit te breiden. Voor een aantal bushokjes moet nog de medewerking worden verkregen van Rijkswaterstaat en de Provincie. Dat heeft te maken met het feit dat Rijkswa terstaat "beheerder" is van de rijkswe gen en dat de Provincie verantwoorde lijk is voor de bescherming van het land schap. 'Amoureuze contacten' De wethouder vond de abri's erg mooi. Ze bieden volgens haar niet alleen be scherming tegen wind en regen, maar zien er Qöta uitnodigend" uit, meetide ze. Met de beide stoeltjes zouden de abri's, zeker als de glazen wanden alle maal volgeplakt zijn met reclame, zelfs tot "amoureuze contacten" kunnen lei den... Ze liet weten in haar nopjes te zijn met het verbeterde busnet in Soest, ook al omdat de bus een belangrijke factor is in het nationale en gemeentelijke milieu beleid, waarin meer geld wordt uitge trokken voor het openbaar vervoer en 1 minder voor de aanleg van autowegen. "Van mij persoonlijk mag dat", aldus mevrouw Swinkels. De 50 abri's worden telkens in groepjes van zes geplaatst, de laatste op 20 juni. Op 14 juni wordt de lang verwachte abri Wethouder Mieke Swinkels zet 'haar' abri nog even recht. bij Mariënburg geplaatst. De bushokjes vormen een welkome schuilgelegen- heid voor de busreizigers en zeker niet alleen voorde ouderen onder hen, maar verhogen met hun verlichting ook de sociale veiligheid en markeren voor de buschauffeurs de haltes op duidelijke wijze. In het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum kan men een aantal nieuwe bro chures op het gebied van 'huren' mee nemen. Het zijn de brochures "Huu- raanpassingen 1990" en "Huurprijzen van Woonruimten". Daarnaast is er een Informatie-bulletin over de Huurver hoging 1990. Stichting concentreert zich op hoofdtaken Het C.M.D. (Centrum voor Maat schappelijke Dienstverlening) is voor veel Soesters een bekend adres: velen hebben ooit een beroep op het cen trum gedaan voor gezins- of bejaar denhulp. Op dit moment ontvangen 600 cliënten hulp van de stichting. Op de Soester afdeling gezins-/bejaarden- verzorging zijn 170 helpenden 'ver zorgenden werkzaam. De werkzaam heden zijn huishoudelijk, verzorgend en begeleidend van aard. De aanvraag van hulp gaat als volgt: Mensen die zelf niet meer in staat zijn tijdelijk of langdurig een aantal huis houdelijke werkzaamheden te verrich ten, kunnen zelf hulp aanvragen bij de stichting. Ook wordt de hulp wel aange vraagd via familieleden, wijkverple ging, ziekenhuis en maatschappelijk werd. Nadat de hulpaanvraag het C.M.D. be reikt heeft worden de mensen bezocht door een leidinggevende. Deze bekijkt zo nodig met de hulpvrager hoeveel hulp nodig is. Afhankelijk van de ge zinssituatie, grootte van het huis, eigen mogelijkheden, enz. verschilt de oplos sing van geval tot geval. Hierbij spelen ook de door de overheid gestelde nor men een rol. Nog niet zo lang geleden kon er na een bezoek snel hulp ingezet worden. De FluoroPerm is nieuw en zuurstofdoorlatend. Ogen blijven er koel en fris onder, ook wanneer uw kontaktlenzen eens overuren moeten maken. Stap morgen even binnen voor een vrijblijvend advies. U bent van harte welkom. ZUIDPROMENADE 15 3768 EM SOEST-ZUID TEL. 02155-12874- laatste jaren is dit steeds moeilijker ge worden. Dat heeft te maken met bezui nigingen van de landelijke overheid. Daarnaast zijn de afgelopen jaren de aanvragen sterk toegenomen. De regen zijn: toename vergrijzing, langer thuis willen wonen, minder bejaardenhuis bedden en eerder ontslag uit het zieken huis. Urgentie De leidinggevenden van het C.M.D. proberen de hulp zo eerlijk mogelijk te verdelen. Bij schaarste is het moeilijk het iedereen naar de zin te maken. Bij_ de verdeling wordt gekeken naar ur- gëntië: Zeer urgent zijn die mensen, die niemand hebben om voor hun noodza kelijke eerste levensbehoeften te zor- gen. Onder deze groep vallen ook de gezinnen met zeer kleine kinderen, waarvoor geen enkele oplossing voor handen is. Door de tekorten krijgen die mensen vaak minder hulp dan wat eerder in overleg met de leidinggevende was vastgesteld. De mensen die niet door de stichting geholpen kunnen worden ko men op een wachtlijst. Deze telt op dit moment 55 personen. Werkbelasting Na een periode van een vakaturestop neemt de stichting de laatste maanden mondjesmaat personeel aan. Deze hel pende worden met name gebruikt om het hoge ziekteverzuim op te vangen. Dat ziekteverzuim komt o.a. door de griep-epidemieën en voor zover men kan overzien deels door de hoge werk belasting. Het werk van de helpende is niet altijd gemakkelijk. De groep verzorgingsbe hoeftige ouderen, waaronder ook de (licht) dementerende ouderen vallen, neemt toe. In deze hulpverleningssitua ties wordt veel en vaak intensief samen gewerkt met de wijkverpleging en RIAGG. De helpenden werken ook vaak in ge zinssituaties, waarin de verzorgende ouder (meestal de moeder) tijdelijk (ziekenhuisopname, bedleggerig thuis, enz.) of blijvend (bij overlijden) wegge vallen is. In een aantal gevallen worden de helpenden hierbij geconfronteerd met problemen die in een gezin kunnen spelen. Om de huidige en nieuwe helpenden kundig te krijgen en te houden over hoe te handelen in al deze situaties, is het van belang dat zij goed geschoold wor den. Dat gebeurt met werk-besprekin- gen en interne cursussen. Ook volgt een aantal van hen een opleiding voor hel pende of verzorgende. Door het bijwo nen van deze scholingsactiviteiten moe ten de helpenden wel eens bij de cliën ten verzuimen. De krapte in het hulpaanbod heeft er de afgelopen jaren al toe geleid dat het klaar maken van de warme maaltijd voor cliënten boven de 60 jaar in de re gel niet meer hoort tot de taken van de gezinszorg. Voor dit onderdeel wordt al geruime tijd verwezen naar de warme- maaltijd-voorziening. Het ziet ernaar uit dat het C.M.D. ook voor het onder deel "boodschappen doen" steeds meer zullen moeten verwijzen naar de Soes ter winkeliers, die gelukkig bereid zijn de boodschappen thuis te bezorgen. De hoofdtaken van het C.M.D. zullen blijven: het schoonhouden van het huis, verzorgen ontbijt/lunch, kledingen lin nengoed, verzorging kinderen, helpen aan- uitkleden, haarverzorging, opvang kinderen, opvang en begeleiding oude ren. Wie vragen heeft over gezins-/bejaar- denhulp kan dagelijks tussen 9 en 10 uur telefonisch kontakt opnemen met de Stichting C.M.D. Telefoon: 02155- 19004. Men kan het C.M.D. tijdens de ze uren ook bezoeken. Het adres is Burg. Grothestraat 74. d 3oest-Zuid i adres >esl-Zuid) LSWEG 1 55-12857 3t-Zuid Burgemeester en Wethouders van Soest gelet op artikel 63 der Verordening op de openbare wegen, het openbaar water en de gemeentekade; brengen ter openbare kennis, dat het, behalve in het Soester Natuurbad, verboden is in het openbaar te zwemmen of zich te baden. Overtreding van dit verbod wordt ge straft met hechtenis van ten hoogste een maand of geldboete van ten hoogste f 200,-. Soest, 23 Mei 1940. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, A.L. DES TOMBE De Secretaris, J. BATENBURG. De Burgemeester van Soest vestigt er de aandacht op, dat het, ter voorkoming van het optreden van verschillende ziekten dringen noodzakelijk is het water afkomstig uit regen putten, welputten, ringputten enz. vóór het gebruik flink te koken. Voor zooveel noodig wordt hieraan toegevoegd, dat het koken van het water afkomstig uit de drinkwaterleiding der waterleidingmaatschappij niet noodig is. Van deze gelegenheid maak ik gebruik nogmaals de aandacht te vestigen op de noodzakelijkheid om de melk voor het gebruik flink te ko ken. Het gebruik van rauwe groenten wordt ten sterkste ontraden. Soest, 24 Mei 1940. De Burgemeester voornoemd, A.L. DES TOMBE. Verdachte geschenken Aangezien het is gebleken, dat gedurende de afgeloopen weken verschillende personen zelfs op den openbaren weg en in cafe's min of meer waardevolle voorwerpen "ten geschenke" hebben ontvangen, welke zou goed als zeker door misdrijf zijn verkregen, verzoekt de Inspecteur van Politie alhier een ie der, die iets op dergelijke wijze mocht hebben bekomen, daarna ten spoedig ste, in zijn eigen belang, mededeeling te doen aan het bureau van Politie te Soest. Aanleg van schuilplaatsen Nabij de woningen van Ons Belang worden schuilloopgraven aan gelegd, ter wijl de bevolking van Soesterberg met klem wordt aangeraden uitgebreide maatregelen te nemen inzake zelfbescherming tegen luchtgevaar. Ook de verduistering in Soesterberg moet perfect in orde zijn. Bewoners die in Soesterberg achterblijven, kunnen zich elke Woensdag en Zaterdagavond aan het verkeershuis van Soesterbergs Bloei vervoegen van 7-8 uur, om daar advies te bekomen in de maatregelen ter zelfbescherming. Van gemeentewe ge worden ook schuilloopgraven voor passanten aangelegd. Doktershulp Daar er voor de artsen slechts een zeer beperkte hoeveelheid benzine beschik baar is, zien zij zich gedwongen een beroep te doen op het publiek, hun de me dische dienst zoo gemakkelijk mogelijk te maken. Dit kan op de eerste plaats door steeds voor 9 uur 's morgens de booschappen te bezorgen en in de twee de plaats door zoo mogelijk hen op hunne spreekuren te bezoeken. De be schikbare benzine is noodig om snel hulp te kunnen bieden bij ongevallen, bij bevallingen en bij anders spoedeischende gevallen. Men zie de advertentie in dit blad. De Soester verduistering nog niet in orde! Het is gebleken uit de controle, die de Duitsche vliegersdes avond uitoefenen op het verduisterde Soest, dat de verduisteringsmaatregelen nog niet geheel en al in orde zijn. Het hoofd van den Luchtbeschemringssdienst Jhr. C.H. v.d. Brandeler heeft bericht gekregen, dat vooral de achterzijden van perceelen en kleine raampjes licht doorlaten. Speciaal de bewoners aan den Nieuweweg en de Stadhouderslaan schijnen zich hieraan schuldig te maken. Men wijst er op, dat strenge maatregelen toegepast zullen worden. Ambtenaren belast met de controle, Duitsche en Hollandsche, zien zeer scherp toe op de uitvoering van de door hen voorgeschreven verduisteringsmaatregelen en opdracht is aan hen gegeven, tegen nalatigen of onverschilligen streng op te treden. Zij zijn bevoegd eigenmachtig de perceelen binnen te dringen en de lichten te doov- en. Bij deze uitoefening van hun taak mogen zij desnoods gebruik maken van hun vuurwapen. Men zij gewaarschuwd en men verduistere goed. Distributiebonboekjes Deze week hebben de Soester inwoners de broodbonnen en andere bonnen gekregen op het distributie-kantoor. Binnen eenige dagen zal waarschijnlijk het oorlogsbrood worden ingevoerd. Dit brood is donkerder van kleur dan normaal, doch de kwaliteit is niet minder. De grootere hoeveelheid zemelen, die zich in het meel bevinden is oorzaak van deze donkere kleur. In de steden wordt het oorlogsbrood reeds gemaakt, daar er bakkers zijn, die hun oude voorraad meel door nieuwe voorraad, maar dan uitgemalen op 85 procent, hebben vervangen. Het vee is weer terug Van de 3000 koeien, die, onder leiding van wethouder A.R Hilhorst, op den eersten oorlogsdag waren geëvacueerdzijn er ruim 2000 Zaterdag terugge komen. Hoewel men aanvankelijk meende slechts 70 procent van het aantal ingeleverde koeien terug te kunnen geven, is dit percentage nog verhoogd kunnen worden. Deze mindere toewijzing was noodzakelijk omdat men in het evacuatie-oord in de eerste dagen reeds met afslachting was begonnen. Mede als gevolg hiervan, kon er niet op worden gelet, of ieder zijn eigen koebeesten terug kreeg. Met de striktste eerlijkheid is, zonder aanzien des persoons en zonder aanzien der beesten, de groep koeien verdeeld. De koeien kwam in Huizen per boot aan en zijn vandaar via Baarn naar Soest overgebracht, waar in de weide aan de Groote Melm, de verzameling werd ondergebracht, om Maandagmorgen direct te worden verdeeld. De algemeène indruk was, dat de beesten van deze evacuatie zeer veel hadden geleden. Gun jezelf goud. Of geef het aan wie je lief is. Flonkerende 14-karaats gouden oorknop]' met zirconia. Veelzeggend. Maar bescheiden geprijsd. Bekijk ze eens goed bij uw juwelier die uitblinkt in goud. iVit per paar Soest, van Goyenlaan. Geheel verbouwd 2-kamer appartement met berging en grote garage gelegen op de Ie verdGevraagde koopsom: f 105.000,- Soest, van Goyenlaan. Geheel verbouwd 2-kamer appartement (v/h 4-kamer) met nieuwe keuken e.dGevraagde koopsom: f 92.500,- Soest, Torenstraat. Representatief woon-praktijk pand met c.v. en dubbele garage aan de doorgaande weg in SoestGevraagde koopsom: f 369.000,- r*<wMÏÏlttUNbv~ adviseurs in... r hypotheken wasgoed assurantiën A.A. van Breukelen B.V. is een onafhankelijk adviesbureau met 20 jaar ervaring in: hypotheken, vastgoed en assurantiën. Om objectief te adviseren bemiddelt A.A. van Breukelen B.V. tussen 35 gerenommeerde bankinstellingen. HYPOTHEKEN VASTGOED ASSURANTIËN A.A. van Breukelen B.V. Koninginnelaan 40, 3762 DG Soest 02155 - 17962 23789 Fntn; fïnns van Foto: Goos van der Wilt. SOEST Honingbij Halfvrijstaand herenhuis met garage, c v.-kombiketel diepe tuin. Ind.entree, toi let, woonkamer, moderne keuken met inb app. De be gane grond is geheel voor zien van marmeren vloertegels. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet. Zolder met vaste trap, slaapkamer en bergruimte. Gehele huis voorzien van isolatiebeglazing. Gevraagde koopsom f 315.000,-. SOEST Willem de Zwijgerlaan Onder archtectuur ver bouwde hoekwoning met souterrain, garage, c.v. Ind.: souterrain: hal, ruime studeerkamer. Begane grond: entree, hal, ruim toi let, woonkamer, keuken, overdekt terras. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel Zolder met vaste c.v.-ruimte. Bij de verbouwing zijn veel luxe materialen gebruikt o.a. leistenenvloer, spachtelputz wanden. De Mielekeuken is voorzien van heteluchtoven, vaatwasmachine. kookplaat met wa- semkap, koelkast, dubbele spoelbakken. De woonkamer geelt toegang tot een overdekt terras. Deze woning is uitermate ge schikt voor "kantoor aan huis". Gevraagde koopsom f 319.000,-. Wethouder Mieke Swinkels, die o.a. het openbaar vervoer in haar porte feuille heeft, heeft vorige week woens dagmorgen aan de Vrijheidsweg de eerste van een nieuwe serie abri's offi cieel op z'n plaats gezet. Dat gebeurde onder het toeziend oog van enkele of ficials van o.a. de busmaatschappij Centraal Nederland, een enkel raads lid en ongeveer 60 bejaarde inwoners van Soest, die voor deze gelegenheid speciaal waren uitgenodigd. Ze arri veerden met twee bussen, die hen had den opgehaald bij de diverse tehuizen die Soest kent. Op aanwijzing van de wethouder werd het nieuwe "bushokje" definitief op z'n fundament gezet. Zelf leverde ze aan dit kunstwerkje een bijdrage door de abri met de hand in de juiste positie te bren gen. Na afloop werden de genodigden Tijdens de open dag op 'de Paarden kamp', het bekende rusthuis voor ou dere paarden aan de Birkstraat, wor den een aantal nieuwe gasten binnen gehaald. Lena, Tonnie, Polly en Sir, viervoeters op respectabele leeftijd, mogen vanaf die dag van hun welver diende oude dag gaan genieten. De open dag begint om twee uur. Be halve het feestelijk inhalen van de vier nieuwe gasten staan er nog andere acti viteiten op het programma. Op het erf zullen een aantal kraampjes met souve nirs staan, er is een rommelmarkt en er wordt een videofilm vertoond getiteld 'vier seizoenen paardenkamp'. Deze film is ook te koop. De paarden staan sinds enige tijd weer in de uitgestrekte weilanden bij de boer derij Vosseveld en kunnen genieten van mals groen gras. Gedurende de winter periode hebben de dieren kuilgras in plaats van hooi gegeten, iets wat ze, ge zien hun blakende gezondheid, zeer goed is bevallen. Hooi blijkt voor de ou de dieren te droog te zijn, ze gaan er van hoesten. Het bestuur van de Stichting de Paar denkamp zal de komende tijd onder meer besteden aan de bouw van een zie kenboeg voor de bejaarde paarden, waarvoor de gemeente toestemming heeft gegeven. Deze ziekenboeg, voor paarden die een kleine behandeling no dig hebben, zal gebouwd worden onder de hooiberg. Hiermee blijft, belooft de stichting, het nostalgische aanzicht van de hooiberg behouden. Donderdag 7 juni, 19.00 uur: (Dependance Gemeentehuis) Nieuwbouw gemeentehuis Donderdag 7 juni, 20.30 uur: (Dependance Gemeentehuis) Financiën, Economische aangelegenheden en Sport Agenda o.a.: evaluatie uitvoering noti tie werkgelegenheidsbeleid; arbeids voorzieningswet en samenhangende beleidsontwikkelingen; evaluatie ver koop snippergroen. Maandag 11 juni, 19.00 uur: (Politiebureau) Algemene bestuurszaken Agenda o.a. voorstel tot wijziging van het reglement van orde voor de raads vergadering (aanvulling spreekrecht publieke tribune); beschikbaar stellen krediet voor vervanging tankautospuit; werkplan alcoholmatiging; aanpak van onderzoek evaluatie klachtentelefoon. Publiek kan meepraten Vanaf éen kwartier vóór en tot aanvang van een commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter of secre taris van de commissie melden voor het stel len van vragen of het geven van toelichting bij een bepaald agendapunt. Voor de behan deling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de com missie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. In het gemeentelijk INFOrmatiecentrum kan men de stukken van de commissie in zien. N.B.: om zeker te weten of een bepaald on derwerp tijdens één van bovengenoemde commissies zal worden behandeld, is het verstandig om eerst het gemeentelijk IN FOrmatiecentrum te bellen, (tel. 22555). I Informaties: Info-centrum. j STEENHOFFSTRAAT 9a. j Telefoon 02155-22555. I Open maandag t.m. vrijdag, f- j Informatietelefoon met aclualiteiten: SOEST Schrikslaan In een rustige en karakteris tieke omgeving gelegen halfvrijstaand woonhuis met c.v., berging en garage. Ind.-hal. toilet, kelderkast, open keuken, ruime woon kamer, 3 slaapkamers, douchecel en overloop. Er is een grote bergzolder aanwezig die is te gebruiken als logeerruimte. De verdieping is voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing. Samen met de bij dit huis behorende fraaie en besloten tuin is het heerlijk wonen in de ze bladerrijke omgeving. Gevraagde koopsom f 239.000,-. SOEST Laanstraat Vrijstaand woonhuis met grote tuin en geheel onder- kelderde kantoorruimte (2 X 50 m2) Ind. entree, luxe keuken met inbouwappara- tuur, badkamer met ligbad, woonkamer met aangren zende eethoek (open haard/plavuizenvloer), serre. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, vliering met trap. Zowel het woonhuis als de kantoorruimte zijn voorzien van c.v. Gevraagde koopsom f 249.000,-.

Soester Courant | 1990 | | pagina 5