ZÉÉR THUIS IN prijsuitreiking s.v. Eemland Diewke Vastenburg Nederlands SOESTER COURANT PAGINA 19 Het spoor van Trudy Danvers met geen mogelijkheid te houden De Schieter richt trimgroep op SCRABBLE TRIATHLON MHC Soest SCHAKEN Reserves Soest verslaan Paul Keres HOCKEY ZWEMMEN Prima prestaties bij de Duinkikkers T.Y. Soest-Zuid start seizoen hoop vol TENNIS KIES VOOR 'T ADVIES VAN DE VAKMAN I activesoorts TENNIS LTC Soestdijk hoog in competitie Knappe prestatie Mieke Tervooren BOWLING Krant niet ontvangen? BILJARTEN Matige prestaties Soestdijk De Widt plaatst eerste steen van nieuwe clubhuis TV Soest Zuid SCHAATSEN *- J o fa»a: g Het was donderdag de avond van Trudy Danvers. In de scrabblecompetitie van de Van Dalen bereikte zij een score van 609 punten in haar strijd met Tineke van Egdom. Ruim 100 punten bleef zij voor op "haar naaste achtervolgers, een toch wel zeer grote afstand. Voor het algemeen klassement bete kent dit dat zij ruim 6 punten in gemid delde stijgt, maar toch nog op de vierde plaats blijft. Zij wordt nog voorafge gaan door Jan Danvers (544), Annie Janssen (494) en Wil Bouman (481). Deze laatsten waren er donderdag alle drie niet, maar voor volgende week zijn zij gewaarschuwd. De uitslagen van afgelopen donderdag: G. Veerman - J. Boetser 237-245 T. v.d. Veer - E. Verrips 400-403 J. Hekkenberg - W. Klute 361-394 De triathlon ver. de Schieter gaat een trimgroep oprichten. Deze trimgroep is geschikt voor de beginnende maar ook voor de gevorderde loper. Iedereen traint met een persoonlijk schema, zodat men op zijn eigen nive bezig is. De training begint met een ge zamenlijke warming-up, daarna gaat ie der zijn eigen schema afwerken. Op een trainingskaart worden de trainingen ge noteerd. De training heeft de volgende uitgangs- punten: lopen is de meest doeltreffende ma nier om de conditie op peil te brengen en geeft bovendien al na vrij korte tijd goede resultaten; goed leren omgaan met het lopen, zo dat het de gezondheid bevordert, ple zier geeft, de prestaties stijgen zonder blessures. Het nivo is volkomen onbelangrijk. Alle trainingen starten bij de ingang van het bos bij de marechaussee kazerne in Baarn (naast paleis Soestdijk). De trai ningen worden verzorgd door gediplo meerd triathlon trainer Henk Schaak. Men betaalt een basis lidmaatschap van 40 gulden per jaar. Hiervoor koopt men W. Witkamp - M. Gerth 462-378 T. Danvers - T. v. Egdom 609-412 W. Witkamp - J. Hekkenberg 497-425 T. Danvers - J. Boester 372-534 J. Boester scoorde met haar 534 punten een voor haar absoluut record. Nooit was zij hoger gekomen dan 400 punten en nu ging zij ruim 100 punten daar bo ven. De prijs van de week ging naar mw. M. Gerth, die het dichtst bij het gevraagde aantal punten wist uit te komen. Don derdag is er weer scrabble in Diensten centrum Honsbergen. De aanvang is 19.30 uur en de deelname is 2 gulden 50 per persoon. een strippenkaart waar vijf keer een training mee gevolgd kan worden. Deze strippenkaart kost 10 gulden. Aanvang: zaterdagmiddag om 13.30 uur. Eind maart wordt bekend wanneer de eerste trainingsdatum is. Wie meer informatie wil kan bellen: 02154- 14180. In de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen heeft Soest 2 zich verzekerd van een plaats in de 2e klasse van de SGS ten koste van Paul Keres uit Utrecht. De gastheren traden deze keer aan in de sterkst denkbare opstelling. Kopman Molenaar handhaafde zijn on geslagen koppositie. Maar liefst zes punten uit zes partijen. Vegter, ver moeid van een drukke werkdag, kon één van zijn Paarden niet meer vasthou den. Om een verdere lijdensweg te voorkomen, legde hij de Koning om. Wolzak stevende beheerst en overtui gend op een remise af. Sulenta debu teerde met een prachtige partij, waarin zijn schaaktalenten hem de overwin- Uitslagen zaterdag 31 maart Jongens: Baarn Al - Soest Al 0-1 Soest A2 - Laren A5vriendschappelijk Gooische B2 - Soest BI 1-3 Soest B2 - Baarn B2 6-2 Hilversum Cl - Soest Cl 5-4 Soest C2 - Schaerweijde C4 3-2 Nieuwegein C2 - Soest C3 2-0 Maarn Dl - Soest Dl 0-3 Soest D2 - Woerden D2 6-0 Meisjes: Soest Al - Amersfoort Al 1-5 Montfoort Al - Soest A2 2-1 Soest BI - Maarssen BI 1-0 Soest B2 - Gooische B4 0-4 Woerden B3 - Soest B3 0-7 Hoevelaken B2 - Soest B4 2-4 Soest Cl - Gooische C2 4-2 Laren C2 - Soest C2 6-1 Soest Dl - Kampong Dl 4-2 Soest D2 - Montfoort Dl 1-2 Uitslagen zondag 1 april Heren: Shinty - Soest 1 0-2 Schaerweijde 5 - Soest 2 3-1 Soest 3 - Shinty 3 10-2 Barneveld 3 - Soest 4 2-1 Shinty 6 - Soest 6 6-3 Hilversum C - Soest B 1-5 IJsseloever A - Soest C 3-1 Dames: Soest 1 - Huizen 1 1-1 Laren 4 - Soest 2 3-5 Schaerweijde 10 - Soest 3 0-9 Soest 4 - Be Fair 5 6-3 ning bracht. Van de Berg boekte met degelijk spel zijn derde zege van de ex terne competitie. Goes had reeds na een half uur de Da me van zijn opponent gevangen, waar na deze er de brui aan gaf. Gerth moest deze keer zijn meerdere erkennen in zijn tegenstrever. Weenink heeft nog meer tijd nodig om de partij tot een goed einde te brengen. Er ligt een einduitslag van vijf en half te gen twee en half in het verschiet voor Soest. Voor de dertiende keer werden afgelo pen vrijdag de Nederlandse Kampioen schappen Scrabble gehouden in de Rank. Dit tournooi geniet nationale be kendheid. Na een spannende strijd werd deSoesterseDiewke Vastenburg voorde derde opeenvolgende keer Nederlands Kampioen. Foto: Goos van der Wilt. Burgemeester de Widt moedigt het jongste lid van T. V. Soest Zuid aan om er nog een schepje cement tegenaan te gooien. zich op zijn gemak voelt," aldus de voorzitter, die vervolgens voorstelde om, zolang het nog kon, een glas te drinken in het oude, vertrouwde clubhuis. Vanaf 1 juni hoopt de vereniging zijn spelers en publiek in het nieuwe onderkomen te kunnen ontvangen. p0to; Goos van der Wilt. Met 38 verbeterde tijden en 4 nieuwe clubrecords werd de competitie beslo ten. De laatste wedstrijd werd zondag 1 april gezwommen in Weesp en deze wedstrijd moest een goed resultaat heb ben teneinde de dreigende degradatie af te wenden. Aan de tijden te zien moet dit gelukt zijn. Zelfs Caspar Arnold moest mee met zijn verstuikte enkel. Lize v.d. Berg zwom een nieuw clubre cord op de lOOm. vlinderslag 1.28.7. Ook Frits Wibbelink verbeterde zijn clubrecord op deze slag 1.02.1. Op deze slag werden ook de tijden verbeterd door Eric van Walsem 1.28.0, Jeanine Pothuizen 1.30.7 en Sonja Pappot 1.34.1. Jorik Bremer zwom hier 1.32.0, Steven Uyland 1.13.8, Bas v. Dorres- teyn 1.24.5, Marjolein Kleyn 1.31.5 en Annuska v. Drie 1.29.6. Door Bianca v. Dorresteijn werd het clubrecord 200m. vrije slag verbeterd 2.30.9 (le), Manon werd hier 3e met 2.31.7, Rob Zandstra en Ivor Bosch verbeterden hier hun tij den 3.24.9 en 3.01.2. Ronald Ophorst zwom 3.26.9 en An- nelieke Druyff 2.39.8. Op de lOOm vrij werden practisch alle tijden verbeterd en wel door Ingeborg Pelleboer 1.42.5, Leontien Loeber 1.32.9, Inge v. Nim- wegen 1.24.2, Mirjam v.d. Wal 1.24.5 en Bastiaan Marsman 1.08.2. Caspar zwom hier 1.20.7. De 50m. vrij werd een succes voor alle drie de meisjes: drie persoonlijke records en Jeanine werd 3e 32.7, Lize 2e 31.8 en Marjolein zwom 33.2. De "Kleintjes" zwommen weer fantas tisch goed. Een nieuw clubrecord van Raymond Honderdors op de lOOm wis sel 1.42.4 le. Alle tijden werden door hen verbeterd met vele seconden. Erik v.d. Brakel 1.47.3 2e, Stephan v. Geem 2.02.1, Tish Kuiper 1.47.8, Vivian Spronk 1.46.8 3e en Manja Teunissen 1.56.2. Dit groepje zwom de lOOm. rug slag in 1.43.1. Raymond le, Erik zwom 1.43.3 2e, Stephan 2.06.4, Manja 1.50.1, Vivian 1.47.8 en Tish 1.45.9 3e. Ook Eric v. Walsem verbeterde zijn tijd 1.24.0 en Harmen Pelleboer 1.24.7, Jo rik zwom hier 1.30.6, Steven 1.09.8, Frits 1.08.3 en Bas 1.18.3, Annelieke 1.24.7. Bianca werd werd 2e in een prachtige tijd van 1.19.7. Harmen Pelle boer leverde een goede prestatie op de 200m. wisselslag die hij voor de eerste maal zwom 3.03.6. Ook hier 7 persoon lijke records: Bastiaan 2.51.2, Leontien 3.31.6, Inge 3.23.7, Ingeborg 3.55.5, Mirjam 3.23.5 en Manon 2.58.2. Sonja "zwom 3.04.3, Annuska 2.55.9 en Cas par kwam nog tot 3.17.8. De lOOm. schoolslag werd gezwommen door Ivor in 1.55.4, door Rob in 1.58.5 en door Ronald in 2.05.3. Het was een gezellige wedstrijd met veel ouders op de tribu ne, die voor luide toejuichingen zorg den. Waarschijnlijk blijven wij dus in deze competitie zwemmen en hopen dan eindelijk ook eens een eigen wed strijd in Soest te hebben. De tennisvereniging Soest-Zuid vierde afgelopen zondag de opening van het nieuwe seizoen met een kennisma- kingstournooi. De meeste nieuwe leden waren aanwezig en kondenin de prak tijk kennis maken met de oudere leden van de vereniging. Het komend weekend begint het 'senio- renwerk'. Dan beginnen de competitie wedstrijden. Gedurende zeven wed- strijdweken tot eind mei neemt Soest- Zuid met 39 teams deel van deze lande lijke en districtscompetitie. De afgelo pen winter werd er hard getraind onder leiding van trainer Jeroen Schuur en men hoopt dan ook vurig, dat het stij gende niveau van de spelers omgezet wordt in goede resultaten. Het eerste team dat in de landelijke competitie uitkomt in de vierde klasse wordt gevormd door Lisette Schoen maker, Mariëlle van Soest, Frits Vaar- ties en aanvoerder Jan Heiwegen. Dit voor de helft nieuw gevormde team, moet in de vierde klasse volgens ver wachtingen goed kunnen presteren en alom wordt gehoopt dat er dit jaar weer een promotie in zit. Ook van de overige 6 teams op zondag worden behoorlijke resultaten ver wacht. De doorstroom van de jeugd in deze seniorencompetitie is opmerke lijk. Het 'tekort' aan ervaring wordt ze ker gecompenseerd met een enorme in zet en vechtlust. Kortom, het zullen .spannende wedstrijden worden. Zondag spelen ook een herenteam en een jeugdteam. Vooral van dit jeugd- team wordt veel verwacht. Hun promo tie vorig jaar naar de derde klasse was heuglijk, maar wel volgens verwach ting. Dit jaar zullen zij het moeten waar- maken. Van dit jeugdteam dat door Sporthuis Nic van Dam gesponsord wordt en als nieuwe coach Henk Rouw horst aangetrokken heeft, wordt veel verwacht. Floortje Brouwer, Rachel Schimmel, Xander de Groot en Maar ten Zoetelief zullen hoogstwaarschijn lijk spannende partijen produceren die het bekijken meer dan waard zijn. In de distriktcompetitie neemt Soest- Zuid deel met op de zaterdag 2 ge mengde seniorenteams, vier heren teams en tien jeugdteams. Voor het eerst dit jaar wordt bij wijze van proef ook met een team deelgenomen aan de recreantencompetitie. Op de dinsdag zijn er acht damesteams ingeschreven en tenslotte spelen er op woensdagmid dag nog eens vijf jeugdteams voor Soest-Zuid. Vooral van het eerste zaterdag Heren- team wordt veel verwacht. Dit team dat bestaat uit de heren Peter Brouwer, Franco van Asch, Henk van Asch en Herman Visser, heeft in het verleden bewezen dat zij op een voortreffelijke manier een combinatie kunnen presen teren van gezelligheid en hoogstaand tennis. Gezien het niveau van de spelers wordt het nu tijd om deze le klasse te verruilen voor de Hoofdklasse. Kortom Soest-Zuid is hoopvol. Niet al leen wat betreft de prestaties in deze ko mende competitieperiode, maar vooral ook met betrekking tot de vernieuwing van het tennispark inclusief nieuw club- huis. Hoewel de muren hiervan reeds overeind staan, werd afgelopen vrijdag op een feestelijke manier de eerste steen gelegd en volgens verwachting is het ge heel medio juni gereed. VAN WEEDESTRAAT 16. SOEST TEL 13473 De LTC Soestdijk heeft in haar bijna 70-jarig bestaan nog nooit zo goed in de competitie gespeeld als dit jaar. Na Bosheim en de Hilversumse LTC is de LTC Soestdijk qua competitiesterkte de derde vereniging in de regio 't Gooi. Soestdijk 1 speelt tweede klasse, nu of- ficeel de competitieklassen 'Over gangsklasse A en B' verdwenen zijn. Dit door STAM Renault en sporthuis Nic van Dam gesponsorde team heeft zich bijna professioneel op de komende 7 weken tenniscompetitie voorbereid. Coach van het team, Pieter Verbrugh vindt de poule waarin Soestdijk 1 voor de komende competitie is ingedeeld zwaar, maar is ervan overtuigd dat zijn team zich kan handhaven. Al in de zomer van 1989 werd voor dit Dat de Soester Bowling Bond over ge noeg talent beschikt, om ook op regio naal niveau mee te doen mag blijken uit een zeer verdienstelijke 2e plaats op het NBF afdelingskampioenschap voor Mieke Tervooren. Uitkomend in de D-klasse, had zij te maken met 28 concurrenten, waaron der ook Ada Brehler en Greet de Kroon. Waar de twee laatste dames ab soluut niet in hun spel konden komen en uiteindelijk op een 22e resp. 17e plaats eindigden, bleek Mieke op de Leusder banen uitstekend uit de voeten te kunnen. 6 voorbeeldig afgewerkte games (1023 pins) in de voorronden, werden be loond met een finaleplaats. Een gemid delde van 170,5 bood riant uitzicht op een eerste stek! Een aantal afzwaaiers in de vierde game beperkte het totaal echter tot 986 (164,3) en waren er de oorzaak van, dat de eerste prijs nét bui- ten bereik bleef. Niettemin was het eindtotaal van 2009 pins ruim voldoen de voor welverdiend zilver! Het heren-dubbel Breunesse/van Slooten deed het in Zeist ook niet on verdienstelijk. Over 4 games in de voor ronden scoorden zij gezamenlijk 1299 pins, slechts 14 te weinig om nog een keer aan te mogen treden. Ze moesten genoegen nemen met een 4e plaats. Het dames-dubbel P. Bertus/A. Breh ler mocht er ook alleen maar even aan ruiken. Met 1180 pins waren ze toch nog goed voor een vijfde plaats maar hoefden de volgende dag ook niet terug te komen. Overige resultaten: Rein Westra: 966 pins 17e en Hans Brehler: 859 26e. team naar versterking gezocht. Dit kwam deels 'van buiten' en deels uit 'eigen kweek'. De opstelling: Linda Morsink, Sanne de Metz, Bert van Wede, Berry Opperhuizen en Ro nald Sprang. Ook het tweede team van de LTC Soestdijk heeft zich goed voor bereid. LTC Soestdijk 2 bestaat uit Hil- dy Bruin, Maria van Erp, Joop van Rooy en Vincent Langendorff. Al meteen op a.s. zondag 8 april ont moet Soestdijk 1 het sterke Rapiditas 1 uit Nijmegen en speelt Soestdijk 2 tegen Merlenhove 2 uit Heemstede. De eerste competitiedag wordt dus onmiddelijk al een goede krachtmeting. Ook is het vermelden waard dat het zondag juniorenteam, dat in de lande lijke hoogste klasse speelt en in 1988 zelfs kampioen van Nederland werd. Eén speelster uit dat team van 1988 (Sanne de Metz) wist inmiddels door te dringen tot het eerste seniorenteam. Ook dit jaar zou het LTC Soestdijk ju niorenteam weer hoog kunnen eindi gen. Daniëlle Koldewijn, Saskia Hui- zinga en de broertjes Olaf en Ferdinand Gipon moeten daar dan voor zorgen. In de districtscompetitie doet de LTC Soestdijk ook goed mee. In de gemeng de senioren-, de dames- en de junioren competitie wordt op eerste klasse ni veau gespeeld. Alleen de herencompe titie blijft iets achter. Daar speelt het eerste herenteam tweede klasse. In totaal nemen zo'n kleine 50 teams van de LTC Soestdijk deel aan de diver se junioren- en seniorencompetities. Dat betekent dat dus bijna een derde van het totale ledenbestand aan één of andere competitie vorm deelneemt. De LTC Soestdijk hoopt op een voor spoedige, succesvolle, maar ook gezel lige en sportieve competitie 1990. Burgemeester Hans de Widt legde afgelopen vrijdag symbolisch de eerste steen van het nieuwe clubgebouw van Tennisvereniging Soest Zuid. Hij deed dit samen met het jongste en het oudste lid van de vereniging. De burgemeester speelde in zijn toespraak voor de symbolische steenlegging nog even in op de woorden die Kees Klomp, voorzitter van de bouwcommissie daarvoor had gesproken. De voorzitter voorspelde de club ondanks het zonnige weer en de voorspoedige voortgang van de bouw moeilijke tijden als zij niet de gevraagde 100.000 subsidie zouden krijgen. Het college van B&W heeft immers bij de verdeling van de gelden de raad het voorstel gedaan TV Soest Zuid 60.000 gulden toe te kennen. Het gat van 40.000 gulden zou de voor tennisvereniging grote problemen opleveren. De Widt zei hierop dat wanneer bekend wordt dat er geld te verdelen is, iedere club met voor zichzelf zeer goede redenen bij de gemeente kwam met een verzoek tot subsidie. "Maar met dit mooie weer is een dak op het clubhuis toch niet nodig? Dat scheelt mischien net die 40.000 gulden," grapte de burgemeester met een blik naar boven. Maar ook hij begreep dat de leden van Tennisvereniging Soest Zuid niet alleen maar met mooi weer hun club bezoeken. In het bijzijn van het jongste lid, de 7-jarige Roderik Vink, die zijn kans waar zag eens lekker met cement de kliederen en de 71-jarige H. de Jong, die als oudste lid de burgemeester iets serieuzer bijstond, werd de eerste steen geplaatst. De heer Klomp benadrukte dat met opzet was gekozen voor het oudste en jongste lid om samen met de burgemeester de steen te leggen, omdat dat volgens hem zo kenmerkend is voor Tennisvereniging Soest Zuid. Jong geleerd, oud nog steeds gedaan. "Het is een vereniging waar iedereen, ongeacht zijn of haar tenniskwaliteiten of leeftijd Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. Van de drie teams van biljartvereniging "Soestdijk" uitkomende in district Eemland van de KNBB, wist alleen het derde team tot eenTescheiden punten- deling te komen. Het eerste en tweede team deden het deze week niet goed en verloren. Het eerste team dat uitkomt in de C2A- klasse speelde thuis tegen het eerste team van BU'2 uit Spakenburg. Dit team is kampioenskandidaat en beloof de dus een moeilijke tegenstander voor het eerste team te worden. De eerste partij van Rien van Geerenstein tegen van piermen was een kansloze opgave voor de Soestdijker. Van Diermen speelde bijzonder goed en voltooide zijn te maken 70 caramboles met een zeer goed gemiddelde van 4.37, daar mee zijn tegenstander ver achter zich la tend. Harry van Brienen wist tegen Koelewijn weliswaar de partijen in evenwicht te brengen door moeizaam te winnen, maar de daarop volgende partij van Jan van den Brink tegen Van de Groep ging op het nippertje voor Soestdijk verlo ren. Het was een nek-aan-nek race met Van de Groep als uiteindelijke winnaar. Een verlies met 4-2 dus en de zoveelste nederlaag voor het eerste team in deze tweede helft van de competitie. Het in de C2B-klasse spelende tweede team speelde eveneens thuis en wel te gen het derde team van OOO uit Baarn. Omdat het de laatste weken niet zo goed gaat met dit team was er ook voor deze wedstrijd weinig vertrouwen. De eerste partij van Cees Oostergo tegen Kruis werd weliswaar gemakkelijk door Oostergo gewonnen, maar dat was het enige wapenfeit van dit team. In de tweede partij van Gosse Wessel, even eens tegen Kruis die een dubbelpartij speelde ging het mis. Kruis herstelde zich goed van zijn slechte wedstrijd te gen Oostergo en won. Wim van Vulpen tenslotte speelde een moeizame partij tegen Dorrestein. Geen van beide spe lers kwam aan goed spel toe, maar de Baarnaar speelde net iets minder slecht. Door zijn overwinning nam hij de 4-2 overwinning mee naar Baarn. Het in de C4B-klasse uitkomende der de team speelde een uitwedstrijd tegen het vijfde team van De Poedel uit Nij- kerk. In de aanvangspartij van Toon Kareisen tegen Schipper speelde Karei sen goed maar dit goede spel was toch niet voldoende om te winnen. Ook de tweede wedstrijd van Joop van Veenen- daal tegen Wilgenburg ging ondanks goed spel van Van Veenendaal - welis waar op het nippertje - verloren. Jan- Willem Hilbrands bracht tegen Blanker zijn team weer terug in de race. Met zijn goede gemiddelde van 2.30 wist hij overtuigend van zijn tegenstander te winnen. De daarop volgende partij van Ton Spilker tegen Hannessen moest dus be slissen over een gelijkspel of een neder laag voor het derde team. Spilker speel de deze avond uitstekend, wat resul teerde in een uitstekend gemiddelde van 2.81 en daarmee een verdiende overwinning. Evenals vorige week een 4-4 gelijkspel voor dit team. Dit bete kent wel dat het derde team in de twee de helft van de competitie nog steeds ongeslagen is. Deze week worden de laatste competitie-wedstrijden ge speeld dus is er een goede kans dat dit zo blijft. In de VVZ kantine vond vrijdagavond de feestelijke prijsuitrijking plaats voor de wedstrijdgroep en de recreatie schaatsers. Wim Kortwijk leidde de avond op vlotte wijze. In de zaal was vrijwel iedere stoel bezet en de stem ming was prima. Alle winnaars kregen een herinnerings vaantje en een Tnooie beker uitgereikt plus een bos bloemen. In het totaal klas sement werd bij de dames Jolanda Ver duin eerste en bij de heren werd dat geë venaard door Bert v.d. Weert. De Van der Meiden Bokaal, een wisselbeker voor de meest getalenteerde schaatser van het seizoen, werd gewonnen door Henriëtte Kuyt. Voor Martin Baltus was er een beker, voor zijn prima resul taten bij de nationale junioren kam pioenschappen. Hij kon toen niet aan het clubkampioenschap deelnemen. Om de feestvreugde te vergroten was een goede verloting, met prachtige prij zen, georganiseerd door de evenemen ten commissie. De groep van Hans Dijs kwam wel zeer origineel voor de dag met een aardig ge schenk voor hun trainer, als dank voor alle tijd die aan hen besteed werd. Leuk was het te vernemen, dat vele vooral jonge schaatsers nu al weer uitzien naar het nieuwe seizoen. En dat terwijl de ijs baan nog maar net gedooid is. De fietstraining is door enkelen ter hand genomen. In mei starten de trai ners Bongers en Dijs al weer met de achterste rij v.l.n.r.:Linda v.d. Berg, Helen Wegerif Bert v.d. Weert, Jolanda Verduin, Kirsten v.d. Berg, Huig Bon gers, Henriëtte Kuyt, Marjolein Bartels, Brenda Karssen, Hans Dijs. voorste rij v.l.n.r. :Jan v.d. Mey, Dennis Karssen, Mark Janssen, Peter v.d. Heu vel, Martin Baltus. droog trainingen in de bossen, aange vuld met het skeeleren. Dit laatste is vooral om de techniek op pijl te hou den. De conclusie na de avond was una niem: s.v.Eemland maakte een goed seizoen door.

Soester Courant | 1990 | | pagina 19