ARBEID KNUTSELEN Ml scliocmsilïcï ■5 Ontdek de natuurlijke klank van Bang&Oiufsen erwerk LUISTER BIJ SCHOEMAKER Vernieuwde opzet voor vertrouwde 'Infomarkt voor aanstaande ouders' Griftland College brengt weer bijzondere theatershow \<M 23 april in Soest Diefstal uit auto Bazar/Rommelmarkt bij van Arkel OF U DRAAGT TOCH OOK WERK KLEDING, OF TREKT SPECIALE PLUNJE AAN BIJ HET KNUTSELEN. ZONDE TOCH VAN UW MOGELIJK FRAGIELE MOOIE BRIL. DAAROM EEN STEVIGE WERKBRIL BIJ ALLE ACTIVITEITEN. DOELMATIG, STERK, CORRECT. Provincie Utrecht geeft jongeren in Tanzania toekomst AANG. BILJ. INK. BEL BOEKHOUDING ADM.KANTOOR N.J. KONIJN Ooit kiest u voor mooist Bang&Olufsen f Voor schoolproject in India Actie Christelijke MEAO-MMO brengt 12.500,- op Brand in busje Auto in brand ANBO praatmiddag Gigantisch voorjaarsspektakel bij Autobedrijf Bosboom 5 O 1 O z 5 1 ©- I PAGINA 6 WOENSDAG 18 APRIL 1990 SOESTER COURANT PAGINA 7 IIEUWBOUW rdt een aanvang geno- IANTE HALFVRIJ- met c.v.-gas, aange- :uin. Grondopp. ca. 325 zowel in estetisch als erspringende gevelpar- alkon en vloeiende dak- age die daarmee te- ra zolderruimte. Ook is ïn ruime woonkamer, 3 Ier met mogelijkheid luis met c.v.-gas, gara- tertuin. Ligging aan le- :te nabijheid het na- en, een gezellig win- .-stationnetje en scho- aen haard en oma- keuken met inbouwap- »ilet en hal. 1e verdie- imer en overloop. 2e kamer. 'lijke staat van onder en rondom grote tuin lidentuintje en de rijzi- D-jarige beuk en hulst- ik 749 m2. nkamer ensuite met aangrenzende serre, 1e verd.: 3 slaapka- iet ligbad en 2e toilet, veel bergruimte, «nd heeft dubbele veiligheidssloten op ;che garagedeur met ligging in dorpskern leentelijke voorzienin- i villawijkje in schitte- bungalow is ge- levoerd met c.v.-gas in het souterrain (63 en haard, grote keu- ïr, toilet en hal. dakkapel en veel IV 033-630506 Maandagavond 23 april zal voor de 23ste keer de infomarkt voor aan staande ouders worden gehouden in het Gebouw Kruiswerk Nieuweweg 14 (Medisch Centrum). Dat betekent al lerminst dat diegenen die de markt vo rige jaren hebben bezocht nu thuis kunnen blijven. In bijna niets lijkt de markt op zijn voorgangers. De organi satoren hebben hem volledig in een nieuw jasje gestoken. We vonden inderdaad dat de informa tiemarkt aan wat nieuws toe was," ver telt een van de organisatoren, de verlos kundige Ro Leijs. "Het filmmateriaal was verouderd, en we merkten dat de mensen thuis bleven omdat ze het alle maal wel gezien hadden." Hoogste tijd dus om de koppen bij elkaar te steken en het evenement een nieuwe impuls te geven. Dat begon meteen andere naam. Bezochten voorheen belangstellenden de Kraammarkt, nu zijn zij van harte welkom op de Informatiemarkt voor a.s. ouders. De kraammarkt was 23 jaar geleden een inititatief van Stichting Kruiswerk en Moeders voor Moeders. De doelstel ling was praktische informatie te ver strekken over wat de verschillende in stanties konden bieden op het gebied van zwangerschap, bevalling, kraamtijd en eerste levensjaar van het kind. De verloskundige Ro Leijs heeft zich met nog een aantal anderen bij het organisa tieteam gevoegd. De infomarkt voor a.s. ouders heeft nog steeds dezelfde doelstelling, maar aan de opzet is het een en ander veranderd. Ro Leijs: "Voorheen namen wij een afwachtende houding aan. Mensen liepen langs de verschillende stands en konden vragen stellen. Nu zijn wij zelf veel actiever bij het gebeuren betrokken. Alle standme dewerkers vertellen zelf waar ze zich mee bezig houden en in welk opzicht ze van dienst kunnen zijn. Daarna kan ie dereen vragen stellen. Video Aan kleine groepjes bezoekers worden twee nieuwe videofilms vertoond. Voorheen werd voor grote groepen een film gedraaid. Niet alleen is dat mate riaal verouderd, maar ook was het voor mensen een dilemma om in een grote groep vragen te stellen. De organisato ren hopen dat dat dilemma met kleine groepen wegvalt. Bovendien gaf de markt voorheen een verlaten indruk wanneer er een film werd vertoond. Al le bezoekers bevonden zich immers in de filmzaal. Niet zo leuk als je dan bin nenkomt. Nu blijft het gezellig druk bij de stands omdat de video's meermalen worden vertoond. Bij de verloskundi gen is een video over een liggende be valling en een bevalling met een baar- kruk te zien. De arts van het consulta tiebureau heeft voor de bezoekers een prachtige film over de eerste levensja ren van het kind in petto. Indeling De indeling van de markt heeft ook een aantal wijzigingen ondergaan. Vroeger stonden alle stands kris-kras door el kaar. Nu kan men op de eerste verdie ping organisaties vinden die te maken hebben met zwangerschap en bevalling. Daar zullen naast de verloskundigen ook Moeders voor Moeders aanwezig zijn. Zij vertellen over het belang van in zamelen van urine van zwangere vrou wen. Een mondhygiëniste zal de ver zorging van het gebit tijdens de zwan gerschap behandelen. Er zal iemand aanwezig zijn van zwangerschaps- gymnastiek. Belangstellenden kunnen zelfs een deel van een yogales meema ken. Een diëtiste zal informatie ver- strekken over de verschillende diëten tijdens de zwangerschap. Stichting zwangerschap en bevalling zal een stand verzorgen over de psychische problemen die er bij een zwangerschap kunnen voorkomen. En natuurlijk kan men overal zijn vragen aan de deskun digen voorleggen. Op de begane grond is informatie over het kind in het eerste levensjaar. De Stichting Kruiswerk zal vertellen over een ouderschapscursus en de hielprik. Er is een consultatiebureau-arts aanwe zig en een stand van de kraamafdeling van ziekenhuis Zonnegloren. De stich ting Borstvoeding Natuurlijk zal infor matie verstrekken over problemen bij borstvoedingen eventuele oplossingen ervoor. Het Gastouderproject zal de bezoekers met raad en daad bijstaan wanneer er problemen zijn bij het vin den van een goede oppas. Er is boven dien op de begane grond een gezellig 'terrasje' gecreëerd waar men terecht kan voor een gratis kopje koffie of thee. Naast de zithoek is Unicef aanwezig met voorbeelden van leuke geboorte kaartjes. De A.R.O.S. zal voor gezellige achtergrondmuziek zorgen. Informatieve markt Wat er niet op deze avond te vinden is zijn commerciële stands. Ro Leijs legt uit waarom. "Wij hebben duidelijk ge kozen voor een informatieve markt. Door allerlei vertegenwoordigers van babyvoeding en luiers erbij te betrekken krijgt de markt een heel ander karakter. Bovendien moet je dan alle producen ten van babyluiers uitnodigen, want an ders wek je de indruk datje als deskun- Wanneer de ooievaar eraan komt, of al op bezoek is geweest, is een bezoekje aan de infomarkt voor a.s. ouders zeker de moeite waard. Foto: Goos van der Wilt. dige de mensen een bepaald merk op legt. Dat willen we niet. Bovendien is er ook geen ruimte om al die spullen uit te stallen." De organisatoren zijn heel blij met de kraammarkt nieuwe stijl. Wensen voor komende infomarkten hebben ze nog wel. Ze hopen volgende jaar een info- zuil op de markt te hebben staan. Een televisie en video waarop medewerkers van de markt met een kort filmpje ver tegenwoordigd zijn en die doorlopend wordt vertoond in een gezellige hoek. Voor deze informatiefilm hebben ze in middels subsidie gekregen, maar kwam helaas te laat om al op deze infomarkt voor een infozuil te kunnen zorgen. Ook staat een gastspreker op het ver langlijstje, iemand die een lezing over bijvoorbeeld kindveilig speelgoed ver zorgt. Op deze infomarkt dus nog geen info zuil of gastspreker, wel voldoende an dere interessante stands en informatie die een bezoekje zeer de moeite waard maken. De organisatoren rekenen 1 gulden entree om een beetje uit de kos ten te komen. De infomarkt voor a.s. ouders wordt immers geheel door hen zelf gefinancierd. Iedereen, en niet alleen aanstaande ou ders, die hel leuk vindt om meer te we ten over zwangerschap, bevalling, kraamtijd en het eerste jaar is vanaf 19.30 van harte welkom. Op de Akkeren is woensdagnacht uit een geparkeerde auto een radiocasset terecorder gestolen. De gedupeerde ei genaresse, een 25-jarige bewoonster van de Akkeren, deed hiervan aangifte bij de politie. Een 68-jarige bewoner van de Albert Cuyplaan deed ook aangifte van de diefstal van zijn radiocassetterecorder. Zijn eigendom werd donderdagnacht gestolen. De inbreker heeft het linker portierraam vernield. Zaterdag 16 juni wordt op het terrein van het Van Arkel-Instituut weer de jaarlijkse bazar/rommelmarkt gehou den van 09.00 - 16.00 uur. Het inmid dels bij vele Soesters bekende festijn wordt dit jaar voor de tiende keer geor ganiseerd. Er zal dan ook een feestelijk tintje aan gegeven worden. Ook dit jaar is er weer van alles te bele ven, zoals een spelenafdeling met onge veer twintig spelen voor jong en oud, de kop van jut, fruit vangen, kopgooispel, speciaal optiek winkelkring van weedestraat - soest tel. 17120 grabbelroulette, dart, blaasbal, blaas kop van jut, reuze kegel slingeren, buks schieten, schatkist, ufo schieten, lucht kussen, rad van avontuur Ook voor de inwendige mens wordt ge zorgd. Er zal patat, kroketten, suiker spin broodjes, koffie, limonade met ge bak, barbecue te krijgen zijn. Het belangrijkste onderdeel is natuur lijk de rommelmarkt: gebruikte spel letjes, verlichtingsartikelen, boeken en platen, puzzels, huishoudelijke artike len, curiosa, aardewerk, elektrische ar tikelen enz. Voor de rommelmarkt is Van Arkel al druk aan het inzamelen. Wie wil helpen en nog oude bruikbare spullen heeft, kan deze brengen naar het Van Arkel- Instituut aan de Hellingweg 1 in Soest. Wie de spullen niet zelf kan brengen, dan kan het instituut de spullenop af spraak halen. Men kan bellen: 02155- 95211. In het noorden van Tanzania ligt Tari- me. De landbouw is er nog primitief: met hak en osseploeg worden kleine ak kertjes bewerkt. Jongeren krijgen lager onderwijs, maar weinig kinderen krij gen een vervolgopleiding. De anderen kunnen of willen vaak niet in de land bouw, maar veel andere mogelijkheden zijn er ook niet. Sinds januari 1989 heeft een aantal jon geren een nieuwe kans: in samenwer king met de parochie hebben zusters van de Mary Knollorde een school ge opend. Jongeren krijgen er een lagere technische opleiding. Aan het eind van de opleiding krijgen ze een "startpak ket" (gereedschap, of bijvoorbeeld een naaimachine) zodat ze zelf in hun le vensonderhoud kunnen voorzien. De Provincie Utrecht heeft in 1989 be sloten een bedrag van ongeveer 30.000,- aan deze school ter beschik king te stellen. Op 2 mei 1990 is er een informatie avond over dit project. Norma Angel, die werkt aan de school zal vertellen over het leven in Tarime. Norma Angel spreekt Nederlands. U bent welkom op 2 mei, om 20.00 uur, in wegrestaurant "De Afrit" (A12 afslag de Meern). De avond is georganiseerd door de Werk groep Utrechts Platteland en Derde Wereld. In deze groep werken de orga nisaties van Utrechtse boeren, platte landsvrouwen en -jongeren samen. De groep heeft al langer contact met een landbouwvoorlichtingsproject in het Noorden van Tanzania. Hierin werken twee Nederlandse lanbouwkundigen aan groenbemesting, verbetering van zaaizaad en introductie van melk koeien. (ook T-bilj.) Verzorging van UW Telefoon 02155-1 26 71 de Akkeren 18 3762 AS Soest Bang&Olufsen is een van de weinige echte luidsprekerspecialisten. Met maar één doel voor ogen: de volstrekt natuurlijke weergave van elke soort muziek. Zodat uw huiskamer een concertzaal wordt, of een jazzcafé, of een operatheater, of een studio. Bij ons kunt u horen hoe ongelooflijk goed men daarin is geslaagd. Flexibel: Beovox Red Line. 35 tot 140 Watt. Krachtig en elegant: Beolab of Beovox Penta. Met of zonder 300 Watt eindversterker. De nieuwste techniek. Beolab of Beovox 5000/3000. Met of zonder 90 Watt eindversterker. Slechts 8 cm diep. Kompakt: Beovox CX100/50 Te kombineren met de Cona subwoofer. 3 jaar garantie Checkde 9ratis CD Ul'9abrachi'mëinnleen specia'® CD Z»reke^Z±*^iten dij aankoop van een nZL n J'ons fado '^sprekers eenpaarBang&oiufsen T. M i Jt van Weedestraat 78 - Soest - Tel. 02155-17253 Voor alle zekerheid! technische dienst tel. 02155-10344' Vanaf dinsdag 24 april tot en met zater dag 28 april brengt het Muziektheater van het Griftland College "Leegwater". Na 'Bykonox', Lemhoofd 10 km. en 'Over dë Muur' is dit de vierde grote theaterproductie van het inmiddels be faamde Griftland Muziektheater. Deze keer staat de productie in het te ken van de "Nationale Scholenactie Kunst voor een Kind". Deze actie, die door Unicef dit jaar is gestart, heeft als doel om de watervoorziening in het Afrikaanse Rwanda op te zetten en te verbeteren. Voor dit project is gekozen omdat schoon water van levensbelang is. Eén op de vijf kinderen sterft voor dat het vijfjaar oud is. Tachtig procent van hen aan ziekten die het gevolg zijn van vervuild water. Het is dan ook niet verwonderlijk dat het muziektheaterstuk in het teken staat van water. Water als machtsmiddel èn water als levenbrengend middel in han den van de mens. Het is ongelooflijk maar waar: vijf avonden lang brengen drieenzestig leerlingen een geweldige theatershow op de planken, met een enorme variatie aan spel, muziek en dans. Er wordt in de aula van de school gespeeld op maar liefst drie tonelen. Deze bijzondere wereld van "Leegwa ter" is, als vanouds, bedacht en geschre ven door leerlingen en docenten van de school zelf. De regie is in handen van Bert van der Roest, die als docent dra ma aan de school verbonden is. Alle muziek is ook nu weer geschreven door muziekdocent Freek Berrier. De pro ductie zelf staat onder leiding van ge schiedenisdocent Jan Pieter Lokker. Om verder steun te geven aan de Uni- cefactie is door Marcel Kühne een spe ciale poster ontworpen. Ook zijn er an sichtkaarten met daarop het zangers- duo Aijen van Harskamp en Simone Schraders. In de pauze van de voorstel ling zullen zij als de Andriko's optreden en enige levensliederen ten gehore brengen. Poster en ansichtkaarten wor den verkocht ten bate van Unicef. Het is vanzelfsprekend dat zoveel mo gelijk ouders en leerlingen de voorstel ling gaan zien. Maar ook andere inwo ners van Soest en Baarn worden harte lijk uitgenodigd! De prijs van een kaar tje is voor kinderen tot 19jaar 5,- (di., wo. en do.) en 6,50 (vr. en za.). Vol wassenen betalen 10,-. U kunt telefo nisch reserveren op maandag 23 april en dinsdag 24 april tussen 8.30 en 16.00 uur via telefoonnnummer 11715. Weest U er snel bij. Vijf keer een uitver kochte zaal is ook al traditie. Leerlingen van de Christelijke MEAO/ MMO te Amersfoort hebben in het ka der van de openingsfestiviteiten van het nieuwe schoolgebouw een actie op touw gezet met als doel 10.800,- bij een te brengen voor een school voor middelbaar beroepsonderwijs voor leerlingen die (ex-)lepra patiënt zijn in Nasik, India. Centraal in deze actie stond de 10,- aan alle 1050 leerlingen van de school verstrekt door de schoolleiding. De creativiteit van de leerlingen moest ga rant staan voor een verdubbeling van dit bedrag in een tijdsbestek van 6 weken. Binnen en buiten de school zijn dan ook door leerlingen allerlei activiteiten ont plooid, waarbij rendementen op inves teringen zijn gerealiseerd, waar menig bedrijf in Amersfoort jaloers op zou zijn. Wat te denken van de grootste klapper, de lesmarathon: een investering van 230,- en een netto-opbrengst van 2.510,- (1091%). Een videofilm opge nomen in school, waarbij leerlingen op ludieke wijze het schoolgebeuren heb ben weergegeven; een investering van 30,- en een netto-opbrengst van 243,- (810%). Ook andere activiteiten, voor namelijk betrekking hebbend op ver sterking van de inwendige mens, lever den een behoorlijke bijdrage, zoals ver koop van puddingbroodjes, hot-dogs, haring, koek, een theeschenkerij en ijs. De resultaten van deze actie werden ge presenteerd op de centrale feestavond in de school. Het bedrag van 12.800,- als uiteindelijk resultaat heeft de ver wachtingen ruimschoots overtroffen. Het bedrag zal worden bestemd voor aanschaf van schrijfmachines voor de school in India, waardoor de leerlingen betere kansen kunnen krijgen op de ar beidsmarkt. Bij de brandweer kwam zondag een melding binnen van een brand in een flat aan het Saenredamplantsoen. Er bleek een bus metaalprimer in de fik te staan, vermoedelijk aangestoken. Door de enorme rookontwikkeling vermoed de men een grotere brand. De schade bleek mee te vallen. Op de Steen hoffstraat stond afgelopen zondagavond een auto in brand. De brandweer moest, er aan te pas komen om de brand te blussen. De brandweer vermoedt dat kortsluiting in de motor de oorzaak van de brand moet zijn ge weest. De auto van de 19-jarige Soester moest worden weggesleept. Zondagmiddag 22 april a.s. organiseert de afdeling Soest van de ANBO weder om haar maandelijkse praatmiddag in een van de zalen van Honsbergen. De zaal gaat om 14.00 uur open en de toe gang is gratis. Alle Soester 50-plussers (dus ook zij die geen lid zijn van een Ouderenbond) zijn welkom. In een prettige sfeer bestaat de gelegen heid om een kaartje te leggen, een spel letje te doen of zo maar gezellig een babbeltje te maken. Iederebezoek(st)er ontvangt 2 gratis consumpties. Alle Suzuki-dealers hebben het voor jaar in hun showroom. Van 18 tot en met 28 april houden zij de Giant Suzuki Show. Met een gigantisch voorjaarsca deau voor mensen die hun auto laten ta xeren, met de fraaie voorjaarcollectie Suzuki-mode, met een speciale voor jaarsaanbiedingen met alle Giant Suzu- ki's. Die vanzelfsprekend ook in het voorjaar de show stelen. Omdat men in de lente vast wat vaker buiten komt, maken de Suzuki-dealers het extra aantrekkelijk eens bij hen bin nen te stappen. En niet voor niets noe men ze hun voorjaarsshow de 'Giant Suzuki Show'. Zo krijgt u een 'Giant Plant' cadeau, als u de inruilwaarde van uw auto laat be palen. En u kan niet alleen inruilen als u een nieuwe Suzuki koopt, maar ook als het gaat om een Giant occasion. Bovendien biedt de Suzuki-dealer een handige schoonmaakset aan voor een aantrekkelijk lenteprijsje. Want ook de auto verdient een voorjaarsschoon maakbeurt. Met de flessen shampoo, de grote spons, de ruitereiniger en de vliegenspons wordt dat puur plezier. En met de ruitesproeier-vloeistof blijft de voorruit schoon. En om nog meer in de stemming te ko men presenteert de Suzuki-dealer de voorjaarscollectie van het Suzuki-mo- dehuis. Een collectie die perfect is afge stemd op het imago en de uitstraling van de Giant Suzuki's, de sterren van de Giant Suzuki Show. Ze zijn er allemaal, van de voordelige Suzuki Alto (volgens de Consumenten bond nog steeds de auto met de laagste kilometerkosten), via de razendrappe Swift GTi tot de veelzijdige Vitara. Van zelfsprekend kan men tijdens de Giant Suzuki Show ook kennismaken met de grootste Suzuki, de nieuwe Swift Sedan. Kortom, alle reden om tussen 18 en 28 april de Giant Suzuki Show bij Autobe drijf Bosboom te bezoeken. 7liOfPti4Wi 0 stip notering O superstip A alarmschijf (fy) zaterdag bij Vetonica ■STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 SjSÏ I'S 3 11 s 4 9 10 4 0 4 7 12 3 9 5 0 6 5 0 7 7 21 2 22 2 0 8 12 0 16 4 0 16 5 0 18 3 0 17 6 31 2 0 20 4 titel - artiest (producer) componist - label bestelnr. - platenmij. N0THING C0MPARES 2 U - sinead o'connor (o'connor) prlnce - chrysalis 113006 - chrysalis DUB BE G00D T0 ME - beats international (cook) cook/harris lll/lewis - go beat 8768667 - phonogram ((verlooven) savenberg - hkm 1455907 - cr INFINITY - guru josh (guru josh) p walden - deconstruction 43475 - rca H0W AM I SUPP0SED T0..- michael bolton (boltonl bolton/|ames - cbs 6553977 - cbs OH PRETTY W0MAN - gary moore (moore/tayior) Williams - virgin 112962 - virgin ENJOY THE SILENCE - depeche mode (depeche mode/llood) ml gore - mule46018 indisc loïs lane (samuel/abbinglabblng/klemann-lowland 8738807-polydor THE HEALER - john lee hooker frogers/santana/ea.)thompson/ea.- silvertone 43385 - zomba (bogaert) martin/bogaeil - ars/clip records 1456307 - cnr WHAT U WAITRT 4? - jungle brotbers (Jungle bros)ldem - warner bros 5439198657 - wea records (chris Ihomas) e john/b taupin rockel 8763307 phonogram WALK ON BY - sybil (Q'loughlin) bacharach/davtd - blte 1456Q87 - cnr G0ING BACK T0 MY R00TS - l.p.i. project (Iretty/presli/imralazzi/berry) - dozier - usa 105 - ent ROK THE NATI0N - rob 'n' raz leila k (rob'n'raz)rob'n'raz/1ena k/mc 11 Iresh-arista 112971 -ariola 0ANGER0US - roxette (clarence otwerman) gossie pariophone 1363707 - eml BETTER WORLD - rebel mc (rebel mc) wesl - desire 8770107 - polydor DIAMANTE - zucchero sugar fornaciari (rustlcl) lornaciari/de gregori - polydor 8738507 - polydor I l 'l 1 ll Is 30 2 14 24 3 32 2 11 6 23 5 13 9 1 A 1 W 27 3 36 2 19 34 3 1 33 29 6 26 8 titel - artiest (producer) comp. - label bestelnr.7"(CDS) - platenmij. BLACK VELVET - alannah myles (tyson) ward/tyson - altarrtic 7567887427 - wea records ADVICE F0R THE Y0UNG..- tears tor fears (lears lor lears/bascombe) holland - [ontana 8768971 - phon CRY F0R FREED0M - white lion (wagener) bratta/tramp - atlantic 7887677 - wea records THAT SOUNDS G00D T0 ME - jive bunny (plckles/morgan/smith/ash) var - big wave 004 - big wave JIJ DAAR - petra and co (sterman ea) larson ea - high lashion 1101917 - dureco BAKERMAN - laid back (brother music) stahl/guldberg/stander - ariola 112356 - ariola (ollie leiber) idem - virgin 113023 - virgin KINGSTON T0WN - ub 40 (ub 40) k palrick - dep International 113085 - virgin (king) various - rca 43565 -1 (mc b) martin/bogaert - ramshorn 1826 - ramshorn records SAVE ME - fleetwood mac (ladanyi/ea) mevie/quintela - warner bros 5439198667 - wea (hoogeboezem/normaalljolink/mlgchelbrink-cnt 1423827-cnr RODE ROZEN GAF JIJ - vrijbuiters (j hense) kralt/hoes/mudde - vnc 1214 - vincent prod TOUCH ME (sexual version) - (bortototti) bortotattl/tosslnl - Island 113008 - ariola CRY F0R FREED0M - white lion (wagener) bratta/tramp - atlantic 7887677 - wea records BLOEDEND HART (live) - de dijk (broek/ea)v/d lubbe/slelder - mercury 8751507 - phonogram BLAUWE PLEKKEN - herman van veen (h lürig) kunze/holzhaus - polydor 8738927 - polydor (david/hodgson) Idem - a&m records 01423001 - arcade PUT Y0UR HANDS T0GETHER - d mob HERE I AM (come and take me) - UB40 (UB40) green/hodges - virgin 112985 - virgin

Soester Courant | 1990 | | pagina 7