BDU TOUR DE F0RCE 5 MEI 1990 Soest opent nieuwe zittribune Puntendeling in Soester voetbalderby "Spannend, Italië komt steeds dichterbij!" S^Urfi /0S& VOETBAL bij s.o. SOEST begint al op woensdagmiddag Sportorganisatie "SOEST" (f\ Soest en SEC blijven steken op 1-1 ^voetbal programma ZONDAG VOETBAL ZIN IN VOETBAL? SEC IS TE GEK! BEL 02155 - 17728 WASIEL STEITNER TAPIJT Pijnenburg start met clubrecords ATLETIEK MHC Soest geeft hockeyles JEUGDVOETBAL Wie aan sport doet leest de Soester Courant Kostbaar puntverlies van Shot King's FIETSCROSS ;'s road Riders in Öud-Beijerland Sanitair Soester Courant: elke pagina geld waard voor adverteerder en consument! Twee zaterdagen tophockey in Soest HOCKEY WIELRENNEN Dl Wet WOENSDAG 2 MEI 1990SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 16 Voor jongens en meisjes vanaf 6 jaar om 13.30 uur TRAINEN èn de kantine is open! Voor inlichtingen: (02155) 1 74 53 Opgericht 9 mei 1926 Koninklijk goedgekeurd ;jyy Onder ideale omstandigheden voor spelers en publiek, heeft het treffen tussen de "blauwen" en de "groenen" redelijk voldaan aan de verwachtin gen. Het werd geen hoogstaand voet bal, maar wel een leuke wedstrijd on der leiding van Van Veen uit Naarden. Na een dubbel blanke stand bij rust kwam Soest snel op voorsprong, maar verspeelde deze door een knullig eigen doelpunt. Soest en SEC speelden ongeveer in de gebruikelijke opstellingen van de laat ste weken, zij het dat bij Soest spelver deler Ton Wolfsen met een schorsing aan de kant moest blijven. Na de ge bruikelijke verkenningsactie's, moest Soest al snel een veer laten. Gerwin Leegwater raakte in een duel met Rob van Embricqs zodanig geblesseerd dat hij na tien minuten vervangen moest worden door Paul Hilhorst, die er net meer dan een halve wedstrijd met Soest 2 op had zitten. Niettemin acteerde hij op het middenveld als in zijn beste da gen. Casper Hamersma nam de positie van Leegwater over op een sobere, doeltref fende wijze. Na een veldoverwicht van de gasten in het eerste kwartier kwam Soest met enige goedé aanvallende ac- tie's. Dennis van Asch was herhaaldelijk de zwak spelende Saban Aksit te vlug af en stichtte gevaar. Aksit zou zich na rust herstellen. Doorzetten van Jeroen van Veenendaal bood aan Rob Sakkers een kans, maar de spits van Soest faalde in een vrij moeilijke positie. Van Embricqs schoot aan de andere kant voorlangs, alvorens Wim Gouw met een vrije trap van grote afstand de SEC-doelman Nagtegaal beproefde, die er een corner van maakte. Een inzet van Bert Holwarda werd door Daniël Hilhorst onschadelijk gemaakt. Sak kers zocht het doel te hoog na een voor zet van links en een direct geplaatste voorzet van Van Veenendaal werd door Paul Hilhorst hoog overgeschoten. Van Veenendaal kreeg de handen op elkaar na een lange solo, besloten met een schot over het SEC-doel. Onmiddelijk na rust veroorzaakte Her- bert van Schalkwijk een vrije trap, wel ke door Martijn de Jonge goed voor doel werd geplaatst. De uitstekend spe lende Soester-voorstopper Wilfred Jan maat was snel ter plekke om de bal in de touwen te koppen (1-0). De gasten raakten door dit doelpunt aangeslagen en zagen een golf van Soest-aanvallen op zich afkomen. Uit een vloeiende combinatie met Van Vee- Zaterdag 5 mei: 14.30 uur Laren - SEC Zondag 6 mei: 14.30 uur J.S.V. - Soest 11.30 uur Soest 4 - Amsvorde 4 14.30 uur SEC - Vreeswijk nendaal schoot De Jonge over en toen opnieuw Van Veenendaal voorzette, kreeg Sakkers de beste kans van de wedstrijd. Ook hij kopte over. Jack Nagtegaal onderschepte een strakke voorzet van Martijn Stalenhoef en luid de het SEC-herstel in. Met zijn uittrap manouvreerde Raymond Brandes han dig langs de rechterflank en besloot met een uitstekende voorzet. Hamersma was zo ongelukkig de bal verkeerd te ra ken, die daardoor in het Soest-doel be landde: 1-1. De groenwitten kregen vervolgens een duidelijk overwicht, maar diverse scho ten, van onder andere Aksit en Van Embricqs, hadden geen succes. Bran des werd nog vervangen door Yilmaz en De Jonge door Paul Verhoeven, maar in de stand kwam geen verandering meer. Soest-jeugd De laatste competitiewedstrijden wer den zaterdag afgewerkt. Alle aandacht was gericht op de A4 die ■middels een gelijkspel tegen WZ'49 A2 kampioen kon worden. VVZ'49 verzaakte zijn sportieve plicht echter niet en won met 5-2. De leiders van s.o. Soest A4, Henk van Dijk en Jan Danvers, wisten de teleur stelling goed te verwerken: "We heb ben een goed, constant seizoen ge draaid. Dat het op het laatste moment verkeerd gaat, is jammer. We gaan van avond gewoon lekker uit eten met de Geen hoogstaand voetbal maar toch een redelijk aantrekkelijke wedstrijd. De topper van Soest eindigde in een 1-1 ge- lijkspel. Foto. Goos van der w;|( jongens." Soest B2 won met 4-1 van CJW. Het was een afsluiting in stijl. Dit elftal, al tijd onder de bezielende leiding van de gebroeders Rob en Andrie Kuyer, heeft ook een constant seizoen achter de rug. Uitslagen: Soest Al - CDW Al 0-4 Soest A4 - WZ'49 A2 2-5 Soest B2 - CJW B2 4-1 Hoogland Cl - Soest Cl 2-4 TOV Cl - Soest C2 2-1 Elinkwijk Dl - Soest Dl 11-0 Hoogl.veen Dl - Soest D2 3-8 Soest D3 - Spakenburg D4 1-6 WZ'49 E2 - Soest El 1-5 Soest E2 - WZA E4 1-10 Soest E3 - Limvio El 7-1 Soest E4 - IJsselm.vogels E6 9-5 Soest F1 - Hoevelaken F2 3-3 Amsvorde F2 - Soest F2 l-2i Cobu Boys F1 - Soest F3 0-3 Soest F4 - Quick F4 4-4 Damesjunioren: Soest Al - CJW Al 5-2 ("maar bij SEC is het altijd spannend!") Lange Brinkweg 38 - Soest - Tel. 02155 - 19600 of 14881 AV Pijnenburg is het nieuwe seizoen goed begonnen. Afgelopen zaterdag werd in Amersfoort de eerste competi tie wedstrijd voor AB-junioren gehou den. AV Pijnenburg neemt dit jaar al leen deel met een jongensploeg, uitko mende in de tweede klasse. Remco Braspenning zette een prima prestatie neer door 1.80 m. hoog te springen. Hiermee verbeterde hij niet alleen zijn persoonlijk record, maar ook het clubrecord, dat stond op 1.78 m. Verder stootte Remco ook nog de kogel naar een fraaie 8.54 m. Ook Dave Brouwer bewees in een zeer goede vorm te verkeren. De 19-jarige verspringer sprong voor het eerst over de zeven meter: 7.07. Hij verbeterde hiermee zijn eigen clubrecord met 12 centimeter en pakte zo de eerste plaats. Dave raffelde de 100 meter af in een zeer goede tijd van 11.1. Na een periode van blessures is Dave duidelijk op de goede weg terug. De estafetteploeg presteerde boven verwachting. Deze ploeg, bestaande uit middenafstanders Joost Pastunink en Alex Grootveld en Remco Braspenning en Dave Brouwer, liep ondanks twee matige wissels een tijd van 47.6, waar mee een tweede plaats in de series veilig werd gesteld. Dick van den Broek startte op zijn favo riete afstand: de 3000 m. In een zwak deelnemersveld pakte Dick van begin af aan de kop en stond deze niet meer af. Na 7'/: ronde had Dick een voorsprong van 250 meter en hij finishte net onder de negen minuten: 8.58.0. Alex Groot veld begon zijn 800 meter erg goed. Hij liep netjes met de kopgroep mee en liep tussendoor nog even naar een persoon lijk record op de 400 meter. Helaas kon hij het hoge aanvangstempo niet vast houden en na een zwakke laatste 200 meter eindigde hij in 2.04.9 op de vijfde plaats. Joost Pastunink liep een voor zijn doen matige 400 meter. Ondanks een goede start kwam hij niet verder dan 56.6. Ivar Smit nam de technische nummers voor zijn rekening. Hij slingerde de discus naar 24.18 m. en verbeterde hiermee zijn persoonlijke record. Ook bij het speerwerpen kwam hij ruim over de 20 meter en Ivar gfeep met 27.60 de vijfde plaats. Ondanks cle afwezigheid van de talenten Abdes Be- larbi en Brit Gijtenbeek heeft de AB- ploeg prima gepresteerd en kunnen trainers Ard Vermeulen en René van Zee terugkijken op een geslaagde start van het baanseizoen. Jeugd Bij de eerste competitiewedstrijd van het atjetiekseizoen, afgelopen zaterdag in Huizen, hebben de C- en D-junioren van AV Pijnenburg laten zien al in een uitstekende vorm te steken. Maar liefst 30 persoonlijke- en vier clubrecords was het resultaat voor de zeer gemoti veerde Pijnenburgploegen. Mandy Visser was de eerste die een clubrecord verbeterde. Op de 80 m. horden wist zij haar eigen record met maar liefst 0,6 seconde omlaag te bren gen tot 13.8. Onverwacht was de evena ring van het 60 m. horden-record door Carine Verhoeven, die na een vlekkelo ze race uit kwam op 11.6. Dat Sanne van Keken kan speerwerpen is al lang be kend, maar dat zij na een lange blessu reperiode nu al weer 32.36 m wierp, kwam toch als een grote verrassing. De ze goede prestatatie leverde haar een uitnodiging op om binnenkort een trai ning te volgen onder leiding van Olym pisch Kampioene Ria Stalman. Het laatste clubrecord kwam op naam van Monique van Leek, die zich op de 1000 m. verbeterde tot 3.18.3, ondanks een race waarin zij helemaal geen te genstand had. Bij de D-meisjes waren Ulrike van der Lee en Dieuwke Moerman de uitblin kers. In een spannende en snelle race op de 1000 m. kwamen beiden als eerste over de finish in 3.23.0. C-juniore Sabi- ne van Rossenberg bewees haar goed vorm op de springnummers: 1.50 m hoog en 4.71 m. ver. Bij de C-jongens was de beste prestatie voor Eric Schoemaker, die met een sprong van 5.53 m. een mooi persoon lijk record haalde en daarnaast een keu rige 12.5 liep, gevolgd door Gaspar Kerkvliet in 12.9. Justin Wuring kwam met de speer tot 34.46 en sprong 1.55 hoog. Beide prestaties zijn voor verbe tering vatbaar, Menno Duits bedwong de 100 m. horden in 16.9. Hockey is een teamsport, waarbij men met elkaar moet samenspelen om tot een goed resultaat te komen. Dit stelt eisen aan vaardigheden en eigen schappen als concentratievermogen, spelinzicht en gevoel voor teamwork. Daarnaast speelt behendigheid een grote rol. Hockey is een technisch moeilijke sport en het behendig kunnen omgaan met stick en bal vraagt de nodige vaardig heid. Het is vanzelfsprekend dat jonge kinderen niet zo maar over al deze ei genschappen beschikken, maar dat die in de loop der jaren ontwikkeld moeten worden. Er wordt vaak gedacht dat je met 'zo'n gevaarlijke' sport maar beter niet al te jong kunt beginnen. Dat is ech ter een misverstand, want juist jong be ginnen met de techniek te leren, voor komt ongelukken. Onervarenheid maakt het spel gevaarljk, zoals bij alle andere sporten ook het geval is. Al voor 6- en 7-jarigen is er de moge lijkheid om door middel van een zorg vuldig samengesteld spelletjespro gramma hockeyvaardigheden aan te le ren, die als basis dienen voor een ont wikkeling naar jeugdhockey in elftal- vorm. Voor jonge kinderen en ouders die balangstelling hebben en eens willen zien hoe gezellig het er bij MHC Soest toegaat is daarvoor zaterdag 5 mei op de Koningsweg een mooie gelegenheid op het jaarlijkse Pannekoekentoernooi voor de jongste jeugdleden. Er lopen daarbij genoeg mensen rond om wat in formatie aan te vragen. Op woensdag 13 juni wordt er voor de leerlingen van de groepen 3 en 4 van al le basisscholen van Soest een spelletjes middag "met bal en stick" gehouden, ook een mooie gelegenheid om met de ze sport kennis te maken. Overigens kan men voor alle informatie terecht op tel. 16820. SEC jeugd Een gehavend eerste seniorenteam van Shot kwam in Krommenie niet verder dan een 5-5-gelijkspel tegen Combi 2. Titelconcurrent Treffers won met 9-1 en staat nu nog maar 3 punten achter op de Soesters. Voor Shot 2 lijkt het kampioenschap na de 8-2-winst op het team een comfota- bele voorsprong van 8 punten op de nummer twee. Het eerste jeugdteam mag na de 8-2-winst op Irene 2 weer stiekum dromen van het kampioen schap in de landelijke B-klasse. Na de ruime overwinning op de spelers uit Til burg, staat het eerste nog slechts twee punten achter op nummer één: SVE. De spelers van het eerste seniorenteam moeten in de laatste wedstrijden nog vrezen dat het kampioenschap net aan hun neus voorbij zal gaan. Arjen Hoo- geveen kan deze competitie namelijk niet meer achter de tafel verschijnen. Geveld door de ziekte van Pfeiffer kan hij allen maar hopen dat zijn teamgeno ten de kleine puntenvoorsprong op concurrent de Treffers met succes zul len verdedigen. Daarvoor is de hulp in geroepen van oud-eerste-teamspeler Gerhard Busch. Zijn laatste competitiewedstrijd speel de hij 1989, en het is zeer de vraag of hij zijn spelritme op tijd kan terugvinden. De eerste test kwam afgelopen zaterdag tegen het gevaarlijke Combi 2 uit Krommenie. Een wedstrijd die ietwat teleurstellend eindigde in 5-5. Busch presteerde niet onverdienstelijk en pak te een winstpartij mee. Ook Berend Jonker speelde naar behoren. Hij won twee maal en had een belangrijk aan deel in het door Shot gewonnen dubbel. Enige tegenvaller was het optreden van Hans den Blanken. De angst het kam pioenschap net te moeten missen, ver- Op zondag 29 april waren de Kings Road Riders in Oud-Beijerland voor een afdelingskampioenschap. De baan was in de bochten mul en daar hadden alle rijders last van. Bij de junioren werden Toine Marsé en Rudy Krol uitgeschakeld in de man ches, Mark de Schiffart had alleen man ches te verrijden en werd vierde. Bij de Cruisers werd Vincent Goovaard uitge schakeld in de manches, öijan en San- cho Kers hadden alleen manches en werden daar zesde en derde. Robin van de Wolk werd derde, Koentje van Val- kenhoef werd eerste. Erwin Marsé werd derde, Leon van Valkenhoef eerste en Johan Manten zesde in de finale. Bij de experts werd Vincent weer uitge schakeld in de manches, Dennis Krol werd vierde en ötjan Kers derde in manches. De rest van de rijders moest in de finale rijdep. Daarin werd Robin van 'dë Wolk tweede, Koen van Valkenhoef tweede, Erwin Marsé vijfde, Sancho Kers vierde, Leon van Valkenhoef eer ste en Johan Manten derde. lamde zijn spel. Hij speelde te voorzich tig en verloor onnodig twee partijen, net zoals in de voorgaande zeven duels. Shot 2 daarentegen, lijkt fluitend op promotie af te stevenen. In korte tijd werd het zwakke Avanti 3 uit Hazers- woude met 8-2 geklopt. Het tweede staat nu acht punten voor op nummer twee en mag het kampioenschap niet meer uit handen geven. Dirk Schuiling bleek andermaal te sterk voorde tegen stander en bleef ongeslagen. Teamge noten Aksel van Elteren en Eugene Staffhorst vulden hem met ieder twee overwinningen goed aan. Jeugd Het eerste jeugdteam doet onverwacht weer mee in de race om de eerste plaats. In Tilburg werd met 8-2 gewonnen van Irene 2, en door het slippertje van SVE (6-4 verlies tegen de Salamanders) staat Shot, twee wedstrijden voor het einde van de competitie, nog maar twee punten achter. Tegen Irene bleven Pa- trick Dam en Mark van de Horst onge slagen en greep Robbert Huisman twee keer net naast de winst. Ook Shot 2 mag nog op de hoofdprijs hopen. Verplicht nummer Blijmaat 2 werd met 8-2 opzij geschoven. Marco van Vugt is weer sterk terug met drie overwinningen en ook Edcar Feiten bleef foutloos. Helaas liet Sander van Elteren twee keer de winst in de derde game schieten. Voor de spelers van Shot 3 is de zaak al bekeken. Zij werden afgelopen zater- dan kampioen. Overtuigend werd de kampioenswedstrijd tegen ATC uit Al- mere Haven met 8-2 gewonnen. Michel Kanters en Luc Scheele phntten ieder drie maal en Edwin Castricum wist daar nog een puntje aan toe te voegen. Uitslagen senioren: Combi 2 - Shot 1 5-5 Shot 2 - Avanti 3 8-2 Shot 3 - Buna 2 10-0 VEV 3-Shot 6 0-10 Shot 8 - Bijmaat 6 8-2 Shot 11 - DeHilt 2 4-6 Nederhorst 7 - Shot 14 5-5 Uitslagen jeugd: Irene 2 - Shot 1 2-8 Shot 2 - Bijmaat 2 8-2 Shot 3 - ATC 2 8-2 Shot 4 -Bijmaat 6 2-8 Victoria 4 - Shot 5 2-8 Victoria 5 - Shot 6 0-10 Shot 7 - Buna 4 2-8 Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155) 13014-12577 De Landskampioenschappen A-jeugd voor jongens en meisjes vinden dit jaar wederom plaats op de hockeyvelden van de MHC Soest aan de Koningsweg te Soest. Op zaterdag 12 en 19 mei a.s. zal gestreden worden om de landstitel. Dat belooft een spectaculair gebeuren te worden, met tophockey op een zeer hoog niveau! Aangezien op dit moment de district kampioenen nog niet bekend zijn volgt hier alleen de poule-indeling: Jongens A (locatie Soest): Poule A Zuid Nederland Zuid Holland Midden Nederland Poule B Noord Holland Oost Nederland Noord Nederland Zaterdag 12 mei: 09.30 uur ZN - MN 11.00 uur NH - ON 12.30 uur MN - ZH 14.00 uur ON - NN 15.30 uur ZH - ZN 17.00 uur NN - NH Zaterdag 19 mei: 12.00 uur Nr. 1 poule A - Nr.2 poule B 12.00 uur Nr.2 poule A - Nr.1 Poule B 16.00 uur Finale 16.00 uur Plaatsen 3 en 4 Meisjes A (locatie Soest): Poule A Zuid Nederland Zuid Holland Midden Nederland Poule B Noord Holland Oost Nederland Noord Nederland Zaterdag 12 mei: 09.30 uur ZN -MN 11.00 uur NH - ON 12.30 uur MN - ZH 14.00 uur ON - NN 15.30 uur ZH - ZN 17.00 uur NN - NH Zaterdag 19 mei: 10.00 uur Nr.1 poule A - Nr.2 poule B 10.00 uur Nr.2 poule A - Nr. 1 poule B 14.30 uur Finale 14.30 uur Plaatsen 3 en 4 „Een dag voor gezin en echte toerrijder" De één kiest voor veertig, de an der voor 230 km. fietsen: zowel het één als het ander kan op za terdag 5 mei, als in Barneveld het startschot valt voor de 9e BDU Tour de Force, één van de grootste toerklassiekers van Ne derland. Informatie Voor degenen, die meer infor matie willen kunnen dagelijks tijdens kantooruren bellen naar de BDU-Krantenkombinatie 03420-94911 of het VVV-kan- toor in Barneveld. Alfr der twee Star: stap Zwij ste l jaar minij 77 "Als Red Scho tingc ervar tien t de pt eersti drech twee ste er ontbr In hoi result Stars twee\ val de seizoe nen c Valk Schot weest. Red S maar zijn ni verkla; de wee ter alk schou\ onzekt Het zw BC Ve beschil tweede de Lag zoals e nemen opdeb de de 2 De drie gen he aan de De afst: matige PV Sc Er ware eerste uur, de 1325.12 Uitslage 18 19 2. 16 38 4' 34 49 5( Huismai veld - v. 55 56 5 Hornsve B. v. Ho 47. PV Dc In concc komst 1 1334.82 laatste pi Uitslagei 394142 718089 556174 426276 5 6 7 13 22 32 53 2147 52 1195 10> 3540 501 20 28 57 Zn. 1810 PV De In concoi komst eei uur, snell nuut. Aai duif 10.3! Uitslagen 23 27 29 144 145; 47 54 56 i 137 139; 1 5862687 dom 7; v.i 85 89951 18 19 28 118 135;] Dorresteir 119125 1' 86 93 100 Belt&Klzi schop 34. Wederom zullen er weer enkele duizenden toerfietsers deelne men aan dit groots Veluws fiets- evenement. De deelnemers komen uit het hele land, maar ook uit Duits land, België en Engeland zullen deelnemers aan de start ver schijnen om één van de 4 afstan den te rijden (40,100,160 en 230 km.). Traditioneel 'zal de start en fi nish in de gezellige Markthal plaatsvinden, waar ook dit jaar weer veel aktiviteiten worden georganiseerd. Bevrijdingstocht Dit jaar zal de 40 km. route hele maal in het teken staan van de bevrijding. Onderweg treffen de deelnemers 6 verschillende oude legervoertuigen aan uit de 2e wereldoorlog, die bezichtigd kunnen worden. Ook zal een spel voor de deelnemers worden georganiseerd, waarbij het be vrijdingsfeest een centrale rol zal innemen. Een ieder die hier aan meedoet, maakt kans op één van de prachtige prijzen. Kamperen Wetend dat veel deelnemers van ver komen, bestaat df mogelijk heid om in het centrum van Bar neveld een nachtje gratis een tent of caravan neer te zetten. Starttijden 230 km. 06.30-08.00 uur 160 km. 07.00-09.00 uur 100 km. 08.30-10.00 uur 40 km. 10.30-14.00 uur Eindelijk was het dan zover. Zondag 29 april, 14.15 uur was het uur "U" voor de Stichting Vrienden van s.o.Soest. Op dat moment werd na an derhalf jaar keihard werken de tribu ne, die plaats biedt aan 292 man, over gedragen aan de voorzitter van s.o.Soest, Cees de Bruin. Deze bedankte de initiatiefnemers Ar- nold Hilhorst en Wim Schut voor hun formidabele inzet en enthousiasme en overhandigde hen als dank een foto- en kranteartikelenboek, waarin zij later nog eens terug kunnen zien wat er alle maal heeft moeten plaatsvinden alvo rens de tribune er stond. Hierna verzocht De Bruin de hoofd sponsor van s.o.Soest, A. van den Deyssel van Procar, de tribune te ope nen. Met maar liefst 1500 man publiek en tromgeroffel van de band "Anima- to" uit Hoogland knipte Van den Deys sel het lint door en onthulden vier pu pillen het logo van s.o.Soest bovenop de tribune. Daarna kregen eerst de "VIP's" (sponsors en andere genodig den) en vervolgens iedereen die wilde, een plekje op de banken. S.o. Soest voorzitter Cees de Bruin krijgt officieel de nieuwe zittribune overhandigd van de heer A. Hilhorst, voorzitter van de Stichting Vrienden van s.o. Soest. Links van de heer De Bruin hoofdsponsor A. van den Dijssel, geheel rechts bestuurslid W. Schut. Voor de kantine had de stichting Vrien den van s.o.Soest een grote tent opge steld, waarin tijdens de rust en na de wedstrijd Soest-SEC hapjes en drank jes werden aangeboden aan sponsors, medewerkers en genodigden. Tien competitie- en drie vriendschap pelijke wedstrijden werden er zaterdag door de SEC-jeugd gespeeld. Uit deze wedstrijdenwerden vijftien punten be haald, werd drie en dertig keer gescoord en kreeg men er evenzoveel tegen. Na het kampioenschap van de Al junioren en de F2 en F3 pupillen werden ook de Cl-junioren met een eerste plaats ver blijd. Na de laatste competitiedag staat de meimaand in het teken van toernooien, en de voorbereiding op het seizoen '90- '91. Voor alle teams staan er twee toer nooien gepland. Verder staat de maand mei nog in het teken van diverse evene menten. Dé Al-junioren spelen zater dag 5 mei de Bekerfinale tegen CJW Al op het terrein van Quick 1890 in Amersfoort, aanvang 16.00 uur. Op 6 mei gaan de winnnaars van de gro te clubaktie zwemmen in de Eemhof. Uitslagen SEC Al-Hercules 0-3 SEC A2-KWA 9-7 SEC Bl-WZ'49 1-1 SEC Cl-Baarn 2-2 CJ W-SEC C2 1-3 IJsselm.vgls-SEC Dl 2-4 SEC D2-Eemnes 3-3 CJ W-SEC El 0-3 SEC E2-Roda'46 0-1 Hoevelaken-SEC E3 7-2 SEC Fl-APWC 1-4 CJW-SEC F2 1-2 SEC F3-DOSC 3-1

Soester Courant | 1990 | | pagina 16