Dnen b.v. jan buis baarn (skïrn ee SUIKERPRTIËNÏEH STRRN SRMEH STERKER mijUJAM MT In den Houten Klomp: 10 jaar catering, snackbar en eethuisje PAGINA 14 SOESTER COURANT PAGINA 15 t. puH.'Wfcimm'M» i brood1.95 ise bollen4.00 a 6stuks 2.50 2.50 Van patatje-met tot compleet koud buffet f49,- ERDAG-TIPS Ktivesoorts NDIENST Vrouw ziet heftruck over het hoofd Piloot maakt noodlanding in Soest Tekort aan part-time buschauffeurs in het streekvervoer INTERIEURVERZORGING VOOR STEEDS NIEUWE WOONIDEEËN Openluchtconcert in Soest Huisvuil ophalen Hemelvaartsdag Moederdag in Baarn Koffertje met papieren gestolen Een schoon Soester milieu? Het gaat ook u aan Vullen G.F.T.-container (bruin) Wie vergelijkt leest de Soester Courant Recreatief zwemmen in De Turf ZWEMMEN Schooltheater festival 1990 Cheques gestolen uit woning Vullen G.F.T.-Container Diefstal op campings aan de Birkstraat Auto's beschadigd Verdacht gehakt Schuurtje leeggehaald Inbraak supermarkten Openbare bibliotheek BAKKERIJ 'TSTOEN^ et verzorging van douane- n pgeslagen in verwarmde gunstige voorwaarden). TEURS VOOR WD Telefoon 02155 -12628 T-shirt- x j Sweater met korte mouw j enjogging- pantalon als set van 69,90 voor wind lady van 26,95 nu19,95 vak van 39,95 nu 32,50 delig van 39,95 nu 29,90 >-XL van 49,95 nu 39,95 S-XL van 59,90 nu 49,90 19,95 ■DESTRAAT 16. SOEST TEL 13473 n slagen is erg Het eethuisje In den Houten Klomp viert dit jaar haar tweede lustrum. Tien jaar geleden begon eigenaar Harry van Rouwendaal met een snackbar op de hoek van de Molenstraat. Nu staat In den Houten Klomp bij de Soester be volking bekend als een gezellig eet huisje waar men vooral terecht kan voor een eenvoudige, lekkere maaltijd en is het bedrijf bovendien uitgebreid met een snel groeiende cateringafde- 'ing. Naast de maaltijden die worden geser veerd in het eethuisje verzorgt Harry van Rouwendaal sinds een aantal jaren ook maaltijden aan huis. Bij veel bedrij ven is In den Houten Klomp een goedé bekende. Warme maaltijden 's avond voor overwerkend personeel, maar ook complete lunchpakketten worden gele verd. Bedrijven bellen 's ochtends de bestelling door en de cateringafdeling van In den Houten Klomp zorgt dat de lunches rond het middaguur op de plaats van bestemming zijn. De lunch pakketten bestaan uit een aantal beleg de broodjes en fruit en kunnen naar be hoeven worden aangevuld met een hu zarensalade, of een warm kroketje. En alles natuurlijk voor de redelijke prijzen die men van deze eetgelegenheid ge wend is. Niet alleen bedrijven maken graag ge bruik van deze service. Ook veel alleen staanden of mensen die geen tijd of ge woon een avond geen zin hebben om zelf in de keuken te gaap staan, doen veelvuldig een beroep op de warme maaltijd service van In den Houten Klomp. Harry van Rouwendaal heeft speciale dagschotels voor dit doel, zo dat mensen die vaker een beroep op de bezorgdienst doen, niet snel de kans lo pen twee keer hetzelfde voorgeschoteld te krijgen. Wat geldt voor eten in het eethuisje geldt evenzeer voor de maal tijden die aan huis bezorgd worden: ser vice en kwaliteit voor een redelijke prijs staan voorop en aan die formule hebben Harry van Rouwendaal en de drie per soneelsleden ook ongetwijfeld hun po pulariteit te danken. "Mensen komen hier om even lekker gezellig te eten. Ze zijn er even uit en kinderen zijn bij ons van harte welkom. We hebben speciale kindermenu's en de sfeer is ongedwon gen. Wij richten ons op het publiek dat niet komt om uren lang te tafelen, maar even lekker en eenvoudig wil eten," al dus Van Rouwendaal. Tien jaar Tien jaar geleden vestigde Harry van Rouwendaal zich in het pand op de hoek van de Molenstraat en de Steen- hoffstraat. Hij was daarvoor begonnen bij de snackbar Walk In op de Smitshof en had op een gegeven moment drie za ken. Dat vond hij iets teveel van het goede en uiteindelijk beperkte hij zich tien jaar geleden tot In den Houten Klomp, een snackbar. Langzamerhand ging-hij zijn zaak uitbreiden. Naast de snackbar kwam een gezellig eethuisje. In die zelfde periode begon hij ook al met zijn cateringservice. Vooral de laat ste jaren groeit dit onderdeel van het be drijf en is Harry van Rouwendaal zich steeds meer in deze service gaan specia liseren. Door een groot aantal bedrijven in Soest en omgeving middels een mai ling op de hoogte te stellen van zijn be- zorgservice, bouwde hij langzamer hand een steeds grotere klantenkring op. De cateringservice van In den Houten Klomp beperkt zich niet tot het bezor gen van maaltijden en lunches voor een aantal personen, ook worden voor hon derden personen complete buffetten en barbecues verzorgd. "Catering is een heel speciaal vakgebied. Je moet goed kunnen plannen en organiseren, maar ook creatief zijn wanneer de zaken an ders lopen dan verwacht," vertelt eige naar Van Rouwendaal. "We hebben het wel eens meegemaakt dat er een buffet was besteld voor 150 personen. Er kwa men er 500. Dan moetje goed improvi seren om niet het schip in te gaan. Extra mensen oproepen, de hapjes aanvullen. Het is zeker een uitdaging, maar ik heb toch liever alles van te voren goed op papier, zodat dit soort verrassingen voorkomen kunnen worden." Jubileumacties Het jubileum zal in het eethuisje niet ongemerkt voorbij gaan, zeker niet voor de klanten. Een groot aantal acties in de week van 9 tot 13 mei maken een bezoekje aan In den Houten Klomp ze ker de moeite waard. Zo krijgt iedere 25ste klant een ijscake cadeau, bij een portie Rasfrites, een specialiteit van de snackbar, krijgt men een tweede portie gratis. Bij besteding van vijf gulden ont- Harry van Rouwendaal (l) en zijn per soneel vieren het 10-jarig jubileum van de snackbar, het eethuisje en de cate ringafdeling. Foto: Goos van der Wilt. vangt men gratis een Kwekkeboomkro- ket. Er kan van een heerlijk softijsje ge noten worden voor slechts twee kwar tjes. Zowel bij de cateringafdeling als in het eethuisje gaan een aantal gerechten voor feestprijzen weg. En alsof dat nog niet genoeg is, wacht iedere honderdste klant een mooie verrassing. Het moge duidelijk zijn: of het nu gaat om een kleine snack of een compleet buffet, bij In den Houten Klomp kan men overal voor terecht. En dat Harry van Rouwendaal mee denkt met zijn klanten mag blijken uit het feit dat er binnenkort in de zaak een fax zal komen te staan. Harry van Rou wendaal: "Het gebeurt nu vaak dat de telefoon hier en bij het bedrijf dat een bestelling door wil geven de telefoon lang bezet blijft terwijl we allebei heel erg druk zijn. Het is toch veel makkelij ker en sneller om de bestellingen even op de fax te gooien!" Een 7 3-jarige vrouw uit Baarn die vori ge week vanaf de Kostverlorenweg de Laanstraat in wilde rijden op haar brommer, lette niet goed op. Zij zag de heftruck voor haar niet en reed tegen een van de uitstekende lepels aan. Zij werd met een diepe wond in haar been naar ziekenhuis Maarschalksbos in Baarn gebracht. Een leerlingpiloot en een instructrice moesten afgelopen zaterdagmiddag een noodlanding maken op een weiland aan de A.P. Hilhorstweg. Het sport vliegtuigje was uit Hilversum vertrok ken en had te kampen met motorsto ring. Bij het landen kwam het vliegtuig je in een sloot terecht waarbij het voor wiel afbrak. Een landbouwer schoot met zijn tractor te hulp om het vliegtuig uit de sloot te trekken. De twee inzittenden kwamen er met de schrik van af. Het streekvervoer kampt met een groot tekort aan part-time buschauf feurs. Hierin kunnen verbeteringen worden aangebracht door de werving meer te richten op specifieke doel groepen, zoals (her)intredende vrou- wem kleine zelfstandigen, mensen met een kleine deeltijdbaan en studenten. Ook zou de functie aantrekkelijker ge maakt kunnen worden door een ver betering van de arbeidsvoorwaarden, een grotere betrokkenheid van de me dewerkers bij het bedrijf en contracten met een hoger aantal uren. Deze conclusies kunnen getrokken worden uit een onderzoek, dat in op dracht van een zevental streekvervoer- bedrijven is uitgevoerd. Deze onderne mingen zijn van plan een groot aantal aanbevelingen uit het onderzoek in hun personeelsbeleid te betrekken. Anders is te verwachten dat het tekort alleen maar toeneemt. Door stijging van het reizigersaanbod in de spits, rijden er op deze tijden steeds meer bussen. Aange zien het maar een beperkt aantal uren per dag betreft, worden hiervoor met name part-time chauffeurs ingezet. Het onderzoek "Werving part-time bu schauffeurs is verricht door het IVA (Instituut voor sociaal-wetenschappe lijk odnerzoek van de Katholieke Uni versiteit Brabant). N.V. Verenigd Streekvervoer Westnederland nam het inititief tot het onderzoek. Deze onder neming merkte dat het steeds moeilij ker werd om gegadigden voor de func tie van part-time buschauffeur te vin den. Als snel bleek dat dit probleem zich ook in andere delen van het land voordeed. Uiteindelijk werd de op dracht tot het onderzoek verleend door zeven streek vervoerbedrijven, te we ten: - N.V. Brabantsche Buurtspoorwegen en Autodiensten; - N.V. Vervoermaatschappij Centraal Nederland; - Zuidooster Autobussen N.V.; - N.V. Verenigd Streekvervoer Limburg; - N.V. Noord-Zuid-Hollandse vervoermaatschappij - N.V. Verenigd Streekvervoer West nederland Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid besloot, gezien het belang van het onderzoek, het project financieel te steunen. Het onderzoek is er vooral op gericht om die groepen te indentificeren op de arbeidsmarkt, die in aanmerking komen voor de functie en om na te gaan op welke wijze de functie van part-time buschauffeur aantrekkelijker gemaakt kan worden. In het kader van het onderzoek is een enquête onder de part-time buschauf feurs van de deelnemende bedrijven uitgevoerd. Uit deze enquête blijkt, dat deze chauffeurs tevreden zijn met hun functie. Men is echter minder tevreden over de functie als men op sterk ge spreide tijden moet rijden of regelmatig overwerkt. De meeste chauffeurs zijn via een advertentie of via vrienden en bekenden met hun huidige werkgever in contact gekomen. Het GAB blijkt slechts voor een kleine groep te hebben bemiddeld. De oorzaak hiervan moet volgens het GAB worden gezocht in de minder aantrekkelijke kanten van deze functies. Het gaat namelijk om part-ti me dienstverbanden en voor sommige mensen om minder prettige werktijden. De onderzoekers bevelen aan de func tie van part-time buschauffeur zoveel mogelijk aan te passen aan de wensen en verwachtingen van potentiële kandi daten voor de functie. Kandidaten voor de functie zijn met name te vinden on der zelfstandigen, mensen met al een kleine deeltijdbaan, (her)intredende vrouwen, studenten en werklozen. De benodigde aanpassingen in de functie van part-time buschaffuer liggen vooral op het vlak van verbetering van de se cundaire arbeidsvoorwaarden, het uit breiden van het aantal contractueel te werken uren en het sterker betrekken van de part-time chauffeurs bij de on derneming. Bij de werving voor de functie zou gekozen moeten worden voor een persoonlijke benadering. Dit is vooral van belang als de ondernemin gen (her)intredende vrouwen willen aantrekken. Deze groep wordt nu waarschijnlijk afgeschrikt door het ima go van mannenwereld dat de busonder nemingen uitstralen. Dit kan worden doorbroken naar deze groep recht streeks te benaderen, bij voorkeur met behulp van reeds werkzame vrouwelij ke part-time buschauffeurs. Zij dienen ook bij voorkeur als groep de wervings- en selectieprocedure te doorlopen en samen in één rayon te worden geplaatst. Naast de hierboven aangestipte alge mene aanbevelingen geven de onder zoekers ook oper bedrijf specifieke sug gesties om het resultaat van de wer vingsactiviteiten te verbeteren. De streekvervoerbedrijven zijn van plan de aanbevelingen uit het rapport in hun personeelsbeleid te gaan betrek ken. Zo zal de werving zeker meer ge richt worden op de genoemde doel groepen. (Her)intredende vrouwen zullen in de buurt van vestigingen van de bedrijven intensief benaderd gaan worden met informatiebussen op mark ten en winkelcentra en/of via direct- mailing. Extra aandacht zal daarbij ge schonken worden aan het imago van de functie van part-time buschauffeur. De meeste chauffeurs zijn enthousiast over hun functie en dit zal ook naar potentië le sollicitanten gecommuniceerd moe ten worden. Verschillende streekver voerbedrijven bieden de aspirant chauffeurs de mogelijkheid om als "chauffeur in opleiding" een dienstver band aan te gaan. De kosten van de op leiding van zowel het D-rijbewijs als de verdere buschauffeursopleiding zijn voor rekening van het bedrijf. Aange zien tijden deze opleiding de aspirant- chauffeurs al in dienst zijn van het be drijf en dus ook een salaris ontvangen, kan de betrokkenheid bij het bedrijf vergroot worden. In de CAO-openbaar vervoer 1990- 1991, waarover in februari een princi pe-akkoord is bereikt, zijn de arbeids voorwaarden voor met name de part-ti me chauffeurs verbeterd. Zo krijgen zij voortaan dezelfde toeslagen voor ge broken diensten en het EHBO en chauffeursdiploma als de full-timers. In deze CAO is tevens opgenomen, dat er een onderzoek naar de mogelijkheden voor kinderopvang verricht gaat wor den. NIEUWSTRAAT18-24 - BAARN - TEL 02154-12600 Vier mannenkoren: het Soester Man nenkoor "Apollo", liet Leusdens Mannenkoor "De Valleizangers", het Weesper Mannenkoor en het Man nenkoor "Zanglust" uit Linschoten zullen samen een concert geven in het Openluchttheater te Soest. De datum van het concert is zaterdag 19 mei, aanvang 19.30 uur. Het program ma, tevens bewijs van toegang kost f 1,50. Bij gunstige weersomstandighe den is het een lust om in de natuur te luisteren naar zang, vooral nu de natuur op zijn mooist is, bovendien hoort men dan ook nog het gezang van vogels. Bij slechte weersomstandigheden wordt het concert gegeven in de Julianakerk. Een aantrekkelijk en afwisselend pro gramma wordt afgewerkt zonder on derbreking; het enige rustpunt is het In verband met Hemelvaartsdag, don derdag 24 mei wordt er in Soest en Soesterberg die dag geen huisvuil opge haald. Voor Soest kan men de container dan i.p.v. donderdag, vrijdag 25 mei buiten zetten om half acht en Soester berg i.p.v. donderdag 24 mei wordt dat woensdag 23 mei. zingen van een canon samen met het publiek. Toegangsbewijzen zijn verkrijgbaar bij het VVV-kantoor aan de Steenhoff- straat, het secretariaat: Eikenlaan 49 (tel. 19093), bij de leden van Apollo, en aan theater of kerk. Ook voor Moederdag op zóndag 13 mei is winkeliersvereniging "Centrum Baarn" weer aktief. Op zaterdag 12 mei a.s. deelt het Pro motieteam van de vereniging in de win kels van haar leden presentjes uit aan winkelende moeders. Misschien een goede reden om het gezellige winkel centrum te bezoeken. Vorige week vergat een man zijn koffer tje mee naar binnen te nemen toen hij uit de auto gestapt was. Hij had het kof fertje naast de auto laten staan. Toen hij even later terugkwam, was het koffertje, met daarin zijn kentekenbewijs, een ko pie daarvan, zijn rijbewijs, drie cheques, zijn agenda en een doos diskettes ver dwenen. Tijdens het ledigen van de bruine Groente-, Fruit- en Tuinafval containers is het de reiniging opgevallen dat er onderin de bodem van de bruine G.F.T.- container aangestampt afval vast zit. De reiniging verzoekt u dringend het afval, bestemd voor de bruine G.F.T.- container niet aan te drukken of te stampen, want het feit doet zich dan helaas voor, dat u met een half volle container blijft zitten. Hij kan dus niet helemaal geledigd worden. Als suikerpatiënt staat u niet alleen. Tienduizen den suikerpatiënten hebben zich reeds verenigd in de Diabetes Vereniging Nederland ©VN). De DVN helpt ook u meer van het leven te maken. Tijdens cursussen en voorlichtingsbijeenkom sten doet u praktische kennis over diabetes op. Regelmatig zijn er gespreksavonden bij u in de buurt waarin u ervaringen met andere diabetici kunt uitwisselen. Zo leert u hoe u op vakantie kunt, een baan kunt aanhouden, kunt sporten, enz. De DVN helpt u tevens met goede raad en indivi duele hulp bij medische en maatschap pelijke problemen. U ontvangt maan delijks het voorlichtingsblad DIABC. WORD NU LID OF VRAAG EERST IM ORM ATII', RU. 033 - 630506. (tijdens vakanties geldt een afwijkend rooster). Maandag: 12.15 - 13.15 uur: vrij zwemmen 21.00 - 22.00 uur: zwemmen voor volwassenen Dinsdag: 12.15 - 13.15 uur: vrij zwemmen Woensdag: 9.20 - 10.20 uur: zwemmen met volwassenen 13.30 - 15.30 uur: zwemmen voor recreatiemateriaal 19.30 - 20.30 uur: zwemmen voor volwassenen 20.30 - 21.30 uur: zwemmen voor volwassenen Donderdag: 12.15 - 13.15: vrij zwemmen Vrijdag: 13.15 uur: vrij zwemmen Zaterdag: 13.30 - 15.45 uur: zwemmen met recreatiemateriaal Zondag: 10.00 - 12.00 uur: vrij zwemmen 12.00 - 14.00 uur: vrij zwemmen Zonneweide Gebruik van zonneweide: f 1,00 per kwartier Toegangsgelden Personen tot en met 14 jaar: f 2,15 per uur. Personen van 15 jaar tot en met 64 jaar: f 2,40 per uur. Personen van 65 jaar en ouder: f 1,35 per uur. Bezoekers: f 0,65 per uur. Zwemlessen Opgeleid kan worden voor diplo ma A en B op maandag/donder dag of dinsdag/vrijdag, voor basis diploma en zwemvaardigheidsdi- ploma I, II en III op woensdag/za terdag. Zwemles voor volwassenen is op maandag- en donderdagavond. De duur van een zwemles is 30 mi nuten. Kosten: personen tot en met 14 jaar: f 32,50 per maand; personen van 15 jaar en ouder: f 37,25 per maand. Inlichtingen en inschrijvingen bij afd. Sport en Recreatie van de ge meente Soest, Steenhoffstraat 6, tel. 93542. In het kader van de schooltheatervoor- stellingen laten zes scholen ook dit jaar weer in mei en juni kun kunsten zien. Vier optredens vinden plaats in Thea ter De Lieve Vrouw en twee voorstel lingen op een andere locatie. Het schooltheater heeft al heel wat doorgemaakt de afgelopen zeven jaar. Er hebben zich verschillende ontwikke lingen voorgedaan. Het publiek dat eerst voornamelijk uit familie en ken nissen bestond is nu veel breder gewor den. Er zit een ontwikkeling in de schooltheatervoorstellingen van de af gelopen jaren. Regisseurs kiezen voor meer gedurfde productie dan alleen maar wat "ijzeren repertoire"; bewer ken een stuk of schrijven zelf. De voorstellingen, die dit jaar worden opgevoerd zijn van dieverse genres. Zo zijn er bijzondere literaire producties zoals Woyzeck en Ubu Roi, maar er is ook een zelf geschreven productie en een improvisatie stuk. Als locatie voor één van de voorstellin gen is gekozen voor het Openluchtthea ter, omdat het stuk zelf zich afspeelt in een amfitheater. Schooltheater kan een grote stimulans zijn voor het fenomeen theater, of dit nu is in de vorm van zelf spelen of als geïnteresseerd publiek. Schooltheater is de humus voor een toe komstig theater publiek. Als voorbereiding op het schooltheater Bij een woning aan de Birkstraat werd vorige week 's nachts de achterdeur opengebroken. Dieven hebben het hele huis overhoop gehaald en zijn uiteinde lijk met veertien cheques ter waarde van 50 gulden en een tankpasje weer ver dwenen. De deur was met een schroe- vedraaier geforceerd. Bij de flats aan de Smitsweg werd een berging opengebroken. Dieven gingen er vandoor met een racefiets en een da mesfiets. Bij een woning aan de Cle- mênsstraat is een inbraakpoging niet doorgegaan. De bewoners van de wo ning troffen de volgende dag schade in de deur aan waar iemand had gepro beerd met een schroevedraaier de deur te forceren. Tijdens het ledigen van de bruine Groente-, Fruit- en Tuinafval-contai- ners is het de reiniging opgevallen dat er onderin de bodem van de bruine G.F.T.-container aangestampt afval vast zit. De reiniging verzoekt dringend het af val bestemd voor de bruine G .F.T.-con- tainer niet aan te drukken of te stam pen, want het feit doet zich dan helaas voor, dat men met een halfvolle contai ner blijft zitten. Hij kan dus niet hele maal geledigd worden. Bij een aantal campings op de Birk straat werden de afgelopen week inbra ken gepleegd. Bij een stacaravan wer den tuinmeubelen ter waarde van 650 gulden gestolen. Bij een ander slachtof fer werd voor 1300 gulden aan tuin meubelen gestolen. Uit een caravan van een 20-jarige vrouw uit Haarlem werd haar portomonnaie gestolen. Uit een schuurtje van die camping werden een zadel en een halster gestolen. De waar de hiervan is 2500 gulden. Een bewo ner uit Soesterberg tenslotte deed aan gifte van diefstal uit zijn vakantiewo ning in België. Daar werd een VHS vi deocamera ter waarde van 1500 gulden ontvreemd. Een bewoner van de Leeuwerikweg vond zijn auto terug met een kras over de gehele rechter zijkant. De kras werd met een scherp voorwerp gemaakt. Een bewoner van het Klaroenstekerpad overkwam hetzelde. Alleen bij zijn auto was een diepe kras over de achterklep gemaakt. De schade bedroeg 300 gul den. Toen de hond van een bewoner van de Smitsweg in de bosjes een portie rauw gehakt vond en het smakelijk begon weg te werken, vertrouwde de eigenaar van de hond het toch niet helemaal. Hij was bang dat het vlees vergiftigd was en deed aangifte van de vondst van zijn hond bij de politie. Deze stuurde het ge hakt op naar het gerechtelijk laborato rium voor onderzoek. De man heeft met zijn hond een bezoekje aan de die renarts gebracht. Uit een schuurtje van een woning aan de Weegbreestraat werd voor 1000 gul den gereedschap gestolen. Een com pressor en diverse zagen worden ver mist. Het schuurtje was niet afgesloten. Een bewoner van een flat aan het Saen- redamplantsoen deed aangifte van dief stal van een Batavus damesfiets. De fiets stond in de berging onder de flat. Scene uit het toneelstuk dat 'tHooghe- landt College op 29 juni zal brengen. is voor het Voortgezet Onderwijs door de Amersfoortse Culturele Raad een cursus licht- en geluidstechniek opge zet. Vele leerlingen maken hiervan ge bruik om dit in praktijk te brengen bij de theatervoorstellingen van hun eigen school. Ook dit jaar kan men weer uitzien naar voorstellingen met enige kwaliteit, maar bovenal intens theater plezier. Voor de deelnemers rest na één of twee uitvoeringen slechts de herinnering aan het harde werken, de mooie voorstel ling en het enthousiasme waarmee aan de voorstelling gewerkt is. Het wachten is weer op de nieuwe productie, in het volgende schooljaar. Alle schooltheater-voorstellingen op een rijtje Donderdag 10 mei: Schothorst College speelt "Karin's Kansen" in theater De Lieve Vrouw. Regie: Nina Smits. Aanvang: 20.00 uur. Vrijdag 31 mei: 't Hooghe Landt College speelt "Alles wat niet dood is ademt" in theater De Lieve Vrouw. Regie: Moniek Nusse- lein. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 2 juni: Stedelijk Gymnasium speelt "Woy zeck" in de aula van het Stedelijk Gym nasium. Regie: Elize Maris. Aanvang: 20.00 uur. Zondag 17 juni: Eemland College speelt "Ubi Roi" in theater De Lieve Vrouw. Regie: Louis Engels. Aanvang: 20.00 uur. Vrijdag 22 juni: RSG Thorbecke speelt "Kleurenblind" in theater De Lieve Vrouw. Regie: Ly- dia Hollander, Suzanne de Pagter en Jaap Versteegh. Aanvang: 20.00 uur. Vrijdag 29 juni: 't Hooghe Landt College speelt "Momo en de tijdspaarders" in het Openlucht theater. Regie: Rob Süter. Aanvang: 21.00 uur. Bij een supermarkt aan de Dalweg is in de nacht van maandag op dinsdag ingebroken. Dieven hebben de voordeur geforceerd en zijn er met een tot nu toe onbekend aantal pakjes sigaretten vandoor gegaan. In een supermarkt een stukje verderop aan de Dalweg werd eveneens ingebroken, in dezelfde nacht. Hier is men naar binnen gekomen door een ruit van het pand in te slaan. Uit deze supermarkt werden zestig pakjes sigaretten meegenomen. Openingstijden en adressen Centrale bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 15210. Volwassenen- en jeugdafdeling maandag 14.30 - 17.30 uur dinsdag 14.30 - 17.30 uur woensdag 10.00 - 12.30 en 14.30 - 17.30 uur donderdag 10.00 - 12.30 en 14.30 - 17.30 uur vrijdag 10.00 - 12.30 en 14.30 - 17.30 uur zaterdag 10.00 - 12.30 uur. De volwassenen afdeling is tevens ge opend op de dinsdag- en vrijdagavond van 18.30 tot 21.00 uur. De leeszaal volwassenenafdeling is naast de uitleentijden ook maandag en dinsdag geopend van 10.00- 12.30uur. In de maanden juni, juli en augustus is de bibliotheek op zaterdagmorgen ge sloten. Schoolmediatheekdienst maandag 14.00 - 17.00 uur woensdag 12.00 - 17.00 uur vrijdag 14.00 - 17.00 uur Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17B, 3769 DA Soesterberg, tel. 03463 - 52017. maandag 14.00 - 17.00 uur dinsdag 10.00 - 12.30 uur woensdag 14.00 - 17.00 uur donderdag 10.00 - 12.30 uur vrijdag 14.00 - 17.00 en 18.00 - 20.00 uur Bibliotheek O verhees Willaertstraat 4^, 3766 CP Soest, tel. 12468. maandag woensdag donderdag vrijdag 00 - 17.00 en 00 - 20.00 uur 00 - 12.30 uur 00 - 17.00 uur 00 - 12.30 en 00 - 17.00 uur 00 - 17.00 en ,00 - 20.00 uur

Soester Courant | 1990 | | pagina 15