DOINKB1 Ollum vermaakt Hartje-Zuid Nu is de keus helemaal niet moeilijk meer!! ^bartltui^en MTN start nieuwe fase met nieuwe wagen De Eng: decor voor occasionshow Soest Brandweerkorpsen Kinderbraderie Hartje-Zuid Voor reserveringen tel. 1 38 07 Openbare schennis Verslag buitengewone ledenvergadering w.b.v. Sint Joseph De Flint in Mei Rijwieltoer en duurloop in Soest Dealers bijeen van 17 tot en met 19 mei Amnesty: schrijve! voor gevangenen WOENSDAG 16 MEI 1990 SOESTER COURANT PAGINA 9 TOT f ZIENS OP ONZE 1 OlOCCASIONSHOW Enige tijd geleden is door de gemeente raad een nieuwe organisatie- en be- heersverordening vastgesteld. Dit houdt onder meer in dat er vanaf 1 mei in de gemeente Soest één brandweer korps is. De brandweerkorpsen van Soest en Soesterberg zijn vanaf die da tum in elkaar opgegaan. Commandant is de heer J.Th. Bakker en plaatsvervan gend commandant de heer C.A. Tam mer. Behalve in de leiding en voor het beheer van de brandweer betekent deze vereniging in de praktijk geen grote ver anderingen. Reeds jaar en dag werkten beide korpsen samen. De sterkte van de brandweer is thans 90 personen, waar van 7 beroeps, (Soest 55 en Soesterberg 35). De Winkeliersvereniging Hartje- Zuid houdt woensdag 30 mei weer een kinderbraderie. In verband met het toewijzen van de plaatsen, is voorinschrijving noodzakelijk. Dit kan donderdag 24 mei bij een kraampje op het plein. Meer over de kinderbraderie staat in de Soester Courant van woensdag 23 mei. Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Ondanks de regen wist het trio Ollum de stemming er zaterdag in hartje-Zuid flink in te houden. Vanaf een droge plek onder de luifel bij C-1000 vermaakte Ollum het winkelende publiek met vro lijke klanken, doorspekt met humor. De uit Brabant afkomstige muzikanten betrokken bovendien het publiek bij hun optreden. Jong en oud werd op een leuke manier beetgenomen. ZO werd een da me gevraagd de contrabas even vast te houden, terwijl de muzikant een kijkje nam bij Boutique Uno... Maar de dame was niet voor één gat te vangen en zette de bas zonder bedenkingen tegen een muurtje. Ook de jeugd wist Ollum te be koren. Eén moeder had heel wat overre dingskracht nodig om haar dochtertje mee te krijgen. Terwijl de musici een korte pauze hielden, lukte het! Al met al een geslaagd optreden. r Als je een bril niet ziet zit ten. maar het eigenlijk niet meer af kan met het blote oog, zijn er tegenwoordig de mooi ste alternatieven. Wat dacht je van lenzen. Een gediplomeerd contactlens- specialist als Donker heeft daarvoor de modernste appara tuur in huis. Bij een proefpas- sing kan hij je precies vertellen wat voor jou de mogelijkheden zijn. Het kunnen zuurstofdoor- latende lenzen worden, zachte lenzen of zelfs gekleurde len zen voor een andere kleur ogen. Kies je voor zachte len zen, dan kun je profiteren van het 'Zachte Lenzen Plan'. Voor een vast bedrag kun je dan elk half jaar rekenen op een paar 'verse' lenzen. Maar waar je ook voor kiest, lenzen zorgen zonder dat je 't merkt voor een scherpere blik. Dus als je je bril voor gezien houdt, kom dan eens kijken bij Donker. BIJ DONKER IS VEEL TE ZIEN brillen - contactlenzen Winkelcentrum de Smitshof, Smitswèg 30, 3765 CT Soest, Bel: 02155 - 18626 het restaurant Pr. Hendriklaan 1 - 3761 DS Soest Telefoon (02155)13807 Zaterdag 12 mei j.l is het nieuwe on derkomen van Mini Transport Neder land, Dorresteinweg 12a officieel ge opend door de heer O. U. E Seidenfaden, coördinator van het Banencentrum te Soest. Direct na de opening werd de nieuwste aanwinst van het bedrijf, een Mercedes- bus, gepresenteerd. De belangstelling was overweldigend, ongeveer 450 mensen bezochten de re ceptie. Een inwoner van Soest hield in het weekend een jongeman aan die zich ten overstaan van twee kinderen van zeven jaar stond te bevredigen op de Weeg breestraat. De jongeman werd naar het politiebureau gebracht en kreeg een proces verbaal wegen openbare schen nis. De Soester Dealer Kring komt sinds de oprichting iedere 2e dinsdag van de maand, onder voorzitterschap van J. Stam, bijeen. In zijn gezelschap be stuursleden J. Idenburg (secretaris) en A. v.d. Pouw Kraan (penningmeester). Maandelijks is er voor wat betreft het actuele automobielgebeuren sprake van 'olieverversen en doorsmeren'. Vast onderdeel van de maandelijkse bespreking is het milieu. Toegegeven, het kwam niet zonder slag of stoot tot stand, maar de bij de Soester Dealer Kring aangesloten leden hebben in de loop der tijd afspraken gemaakt en be slissingen genomen waaruit ook hun zorg voor het milieu spreekt. Voorzitter J. Stam: "Onze leden leve ren gezamenlijk afvalstoffen in. Alle dealers zijn voorzien van aparte contai ners, waarin het mogelijk is alles gesor teerd te bewaren. Maandelijks wordt een en ander opgehaald. Ook bestaan er contacten met de gemeente Soest om samen de voorwaarden te creëren die tot bescherming van het milieu leiden. Op basis van de preventieve en practi- sche maatregelen die wij treffen, is het dan ook onterecht dat erwat betreft het uitdelen van "Zwarte Pieten", wordt gegeneraliseerd. Onze Soester Dealer Kring is realistisch genoeg om te erken nen dat de producten die men ver koopt, in zekere mate bijdragen tot ver vuiling. Elke verbranding vervuilt nu eenmaal, maar de auto als hoofdschul dige aanwijzen is even onbillijk als on juist." "Practisch alle nieuwe auto's zijn voor zien van een drieweg katalysatorsys teem, waarmee vervuiling tot 95% wordt gereduceerd. Slechts 5% van de totale vervuiling in ons land komt voor rekening van het verkeer. Wordt het dan niet de hoogste tijd de auto, in rela tie tot de vervuiling, met andere ogen te bekijken? Wij in Soest doen er in ieder geval alles aan wat binnen de mogelijk heden ligt, en dat is niet gering." Occasionfeest De inzet voor het milieu is ook de ge meente Soest niet ontgaan. Het was me de aanleiding om de Soester Dealer Kring toestemming te verlenen gedu rende drie dagen, donderdag 17, vrij dag 18 en zaterdag 19 mei de Soester Eng voor de grootste occasionshow van 't Gooi, de Vechtstreek en Eemland te benutten. De Soester Eng, gelegen in het hart van Soest, beschikt over een oppervlakte, waarop maar liefst 400 auto's, alle vooraanstaande merken, ty pes en prijsklassen, te bewonderen zijn. De grootste occasionshow tot nu toe binnen de regio Soest. De veronderstel ling dat minder goed weer in staat zou zijn een spaak tussen de vierwielers te steken, wordt vooraf met beslistheid van de hand gewezen. "We hebben het weer altijd mee gehad. Belangstellen den, en dat waren er wat, maakten er niet zelden een dagje, middagje of avondje uit van. Soms leek het er op of ze uit Spanje terugkwamen", aldus Stam. De wijze waarop de Soester Dealer Kring aan de jaarlijks terugkerende oc casionshow gestalte geeft, is er een die in 1990, nog meer dan tijdens de voor gaande afleveringen, de kopers als het ware ingebouwde zekerheden biedt. Er is een onafhankelijke centrale taxatie commissie die de waarde van in te rui len auto's bepaalt. Daarnaast een onaf hankelijke commissie bestaande uit technische deskundigen, die er op toe ziet dat de occasions die ter verkoop worden aangeboden betrouwbaar en solide zijn. Consequentie van deze op merkelijke aanpak: iedere verkochte auto tijdens deze occasionshow verlaat de Soester Eng met minimaal 3 maan den schriftelijke Bovag-garantie, terwijl het aantal wagens dat 365 dagen ver dient meer regel dan uitzondering is. Voordeel Afgezien van de hoogwaardige kwali- leu, de aantrekkelijke prijsstelling cu ue ingebouwde zekerheden is er tijdens deze Soester Eng 3-daagse voor een fortuinlijke koper maar liefst 10.000,- te verdienen. Onder alle verkochte auto's wordt een occasion verloot met een waarde van tien mille. Heeft U nu een wagen van bijvoorbeeld 14.000,- tijdens de showdagen aangeschaft dan bedraagt voor de gelukkige winnaar/winnares de rekening slechts een bedrag van 4.000,-. Lacht het geluk U helemaal toe dan zou een eventuele inruilprijs van uw oude auto er wel eens voor kunnen zorgen dat U zonder ook maar een gul den te betalen het gesprek van de dag bent. Kinderen Rustig kijken, gesprekken voeren, een keuze bepalen, het komt nog wel eens in gedrang als daarnaast ook kinderen om aandacht vragen. U zult tijdens deze 3-daagse occasionshow op de Soester Eng aan uw kroost geen kind hebben. Een grote en vooral veilig opgestelde trampoline is volledig afgestemd op dikke pret van een jeugdig volkje. Ook op de Soester Eng. Openingstijden De openingstijden van de occasion show '90 op de Soester Eng zijn als volgt: Donderdag 17 mei: 13.00 uur - 22.00 uur Vrijdag 18 mei: 13.00 uur - 22.00 uur Zaterdag 19 mei: 10.00 uur - 17.00 uur Zaterdag 19 mei zal rond 17.00 uur op het showterrein van de Soester Eng de trekking van de 10.000,- kortingprijs plaatsvinden. Aan alles is gedacht. Ook aan de inwen dige mens. Een onvervalste Oud Hol landse poffertjeskraam zorgt er voor dat U tussen de bed rij ven door tegen re delijke prijzen kunt smikkelen en smul len van overheerlijke poffertjes met poedersuiker, zo weggehaald uit moe ders keuken. De buitengewone ledenvergadering naar aanleiding van de bestuurlijke pro blemen tussen de Raad van Commissa rissen en het algemeen bestuur van de woningbouwvereniging St. Joseph in de Open Hof werd bezocht door 73 leden. Tijdens de vergadering werd op aan dringen van de leden het punt over de houtrot van de agenda afgevoerd. Ar gument was dat dit punt zou kunnen worden opgevat als beïnvloeding vanuit het bestuur naar de leden die bij dat punt belang hebben. Het bestuur had daar niet in die zin aan gedacht. Volgens het bestuur is het van belang dat de reparaties snel van start kunnen gaan, zodat de hele operatie achter de rug is wanneer de herfst en het vocht z'n intree doet. Bovendien kan het enkele tientallen duizenden guldens duurder worden als de aanbesteding wordt uitgesteld. Aan de andere kant wenste het bestuur niet de verdenking op zich te laden dat ze erop uit waren om de leden op een verkeerde manier te beïnvloeden. Al dus werd besloten dat het punt van de vergadering werd verwijderd. Daarna werd het punt van het wegzen den van 2 leden van de Raad van com missarissen aan de orde gesteld. De ver gadering werd op een duidelijke wijze voorgezeten door de adviseur van het NCIV. Vooral omdat het in deze verga dering ging om persoonlijke tegnstellin- gen binnen de beslissende organen van de woningbouwvereniging was het een goede zaak dat de vergadering werd ge leid door een buitenstaander die vast hield aan vergaderprincipes. In eerste instantie vertelde de heer Thijssen als onafhankelijk deskundige wat er gebeurd was in de tijd dat hij ad viseur was geworden van St. Joseph. Sinds de ledenvergadering van 29 no vember was gebleken dat er al snel aller lei problemen ontstonden tussen de commissarissen en het dagelijks be stuur. Hij vertelde dat het conflict ont stond tussen de leden van het dagelijks bestuur en de raad van commissarissen. Het algemeen bestuur had stelling ge nomen tegen de commissarissen nadat deze op 14 maart niet bereid of in staat bleken om concrete aan wijzigingen te overleggen dat de bestuursleden had den gefaald in hun taak als voorzitter en secretaris. Tevens waren zij niet bereid om op hun ultimatum terug te komen nadat het algemeen bestuur had vastge steld dat het in het conflict ging om per- Witte plek vrijdag 18 Theater van het Oosten Schrijf me in het zand Inez van Dullemen 'Schrijf me in het zand' is een terugblik op het leven van een incest-slachtoffef. Vanwege de overweldigende belang stelling nogmaals te zien in De Flint. Regie: Agaath Witteman. 20.15 uur. Prijs: f20,-; f 17,50 p65; f 15,- cjp. vrijdag 18 Modeshow Diverse kledingzaken uit Amersfoort tonen hun vooijaarskollektie in een modeshow vol allure. 20.30 uur Stadshal. Prijs: f 15,-. Kaarten o.a. bij de VVV en 's avonds aan de zaal. zaterdag 19 Federatie Amateur Symfonie- en Strijkorkesten Jubileum-manifestatie. In dit feestelijke programma ter gele genheid van het 40-jarig bestaan van de F.A.S.O. o.a. FLuit- en Blazersensem ble, Hilversumse Orkestvereniging, Orkestvereniging Amersfoort, Symfo nie-orkest en Strijkorkest van het stu dieweekend. Er worden werken ge speeld van Cesar Franck, Jan Felder- hof, Richard Wagner e.a. 10-17 uur Stadshal. Toegang vrij. zondag 20 Kursusgroepen De Hof Aktie 3 De kursusgroepen 'Akteertraining' en 'Kleine Kunst' van Kreatief Centrum De Hof sluiten met drie afzonderlijke voorstellingen hun kursus af. De kursus akteertraining speelt onder de titel 'Steekspel' korte scènes van o.a. William Shakespeare, Arthur Miller, Edward Albee, Jean Kerr, Dacia Maraini, Wim T. Schippers en Dario Fo. De twee kleinkunst groe pen spelen ieder een eigen produktie. 'De Hoop' en 'De Trein'. 19.30 uur. Theater. Prijs f 10,-. donderdag 31 en vrijdag 1 Interscholaire Amersfoort Culturele finale. Scholieren van de deelnemende mid delbare scholen aan de Interscholaire brengen cabaret en klassieke muziek. Tevens wordt de uitslag bekend ge maakt van de verhalenwedstrijd. 19.30 uur. Theater. Prijs f5,-. Op 1 juni is er in de stadshal van De Flint een groot eind- feest van de Interscholaire. Met uitrei king van de prijzen, optreden van de winnende band en disco. 19.30 uur. Stadshal. Prijs f 5,-. Kaarten via tel. 720551/723744 Kassa De Flint, Coninckstraat 60, tel. 033-726094 Openingstijden: maandag t/m vrijdag Van 12.30 - 17.30 uur en één uur voor aanvang van de voorstelling. Telefo nisch reserveren: maandag t/m vrijdag 14.00 - 17.30 uur, tel. 033-726094. Kaartverkoop: vanaf een week voor het betreffende evenement. De kaartver koop voor voorstellingen op zaterdag en zondag start op de maandag eraan voorafgaande. Telefonisch gereserveer de kaarten dienen een half uur voor aanvang te zijn afgehaald. Op de eerste dag van de losse verkoop worden kassa volgnummers uitgegeven, 's Morgens vanaf 8.30 uur. Met het volgnummer kunt u reservering maken vam max. 4 kaarten. Naast verkooppunt voor toe gangskaarten, cultureel jongerenpas poort (cjp) en theaterbonnen is de kassa van De Flint tevens informatiebalie. Burgemeester en Wethouders hebben verschillende instanties toestemming gegeven voor het houden van evene menten. De Rijwieltoerclub De Domstad heeft toestemming gekregen op om zaterdag 19 mei de 4e UN-Heuveltocht te hou den. Het Groot Gaesbeeker Gilde kan de periode 20-27 augustus een aantal eve nementen organiseren zoals een fiets tocht, toertocht, optocht en wandel tocht. De Organisatie Hikes Jamborette kan tijdens de Internationale Scoutingkamp Jamborette van 24 juli t/m 2 augustus (850 deelnemers uit 17 landen) een tweetal tochten houden en wel op 26/ 27 juli en op 30/31 juli. De Schoolsportcommissie mag op 15 mei tussen 13 en 14.30 uur een duur loop houden rond het sportpark s.o.Soest aan de Bosstraat. De Trim- en Toerclub Leusden kan tij dens de Avondfietsvierdaagse van 28 mei t/m 1 juni de gemeente Soest aan doen. De auto. Het eerste deel van de "dik ke" van Dalen zegt er dit over: 'Het geniale fenomeen van roerloosheid, siddering en bewegende delen, dat el ke wens tussen genot en macht ver vult". In Soest wordt dit fenomeen door zes tien dealers van vooraanstaande auto merken iets anders benaderd. Vier jaar geleden verenigde dit gezelschap, dage lijks bij wonderen op wielen betrokken, zich in de Soester Dealer Kring. Een or ganisatie, die in goede onderlinge ver standhouding betrokkenen "bij de les houdt", waarvan de bedrijven van ieder lid gesierd zijn met de vijf letters Bovag en begrippen als kwaliteit, service en aantrekkelijke prijsstelling nimmer als loze kreten op kopers van automobie len worden losgelaten. soonlijke tegenstellingen en oncontro leerbare uitspraken. Vanaf dat moment heeft het bestuur het initiatief genomen om de raad van com missarissen op hun plaats te wijzen. Ge volg was dat het bestuur een buitenge wone ledenvergadering voorstelde waarin werd verlangd dat twee van de commissarissen zouden moeten ver trekken. In een extra bestuursvergade ring van 4 april is dat punt door het be stuur aan de commissarissen voorge legd, met de mededeling dat het bestuur van de commissarissen nu eindelijk steekhoudende argumenten wilden vernemen over het functioneren van de secretaris, en dat anders het voorstel ten uitvoering zou worden gebracht. Ook is nog het voorstel gelanceerd de commis sarissen hun ultimatum te laten intrek ken en de voorstellen van het bestuur konden worden vervangen door ge sprekken. Daar liet de inleider het bij en hij gaf het woord aan een bestuurslid, die slechts 5 maanden in het bestuur zitting heeft en erin is gekomen via ontevreden bewo ners. Zij vond dat de commissarissen niet eerlijk te werk gingen. Dat het be stuur bijna op de knieën had gelegen voor de commissarissen om te vragen of de secretaris kon aanblijven omdat ze hem zo hard nodig hadden. Zij stelde voor de commissarissen te laten ver dwijnen omdat deze alleen maar oog hebben voor hun eigen gelijk. Ondanks het verweer van de commissa rissen konden deze de leden niet over tuigen. De voorzitter van de Raad van commissarissen kon ook nu niet anders doen dan beschuldigen, zonder dat voor iemand was uit te maken hoe alles in elkaar zat. Uit de ledenvergadering werd als kritiek geuit dat het alleen op personen werd gespeeld, zonder dat het functioneren in z'n algemeenheid aan de orde kwam. In tweede instantie legde algemeen be stuurslid Witte een stemverklaring af. Ook daarin stond centraal dat de com missarissen niet hadden kunnen over tuigen in hun argumenten dat het be stuur niet goed zouden functioneren. Hij trok ook de integriteit van uitspra ken van de gewraakte commissarissen in twijfel. Zo sprak hij zijn verbazing uit over de brief van de oud-voorzitter, die op bemiddeling was gericht. Dezelfde persoon was als adviseur van de com missarissen tijdens de besprekingen met de commissarissen op 14 maart en 4 april door de commissarissen ge noemd als standpuntbepaler. Terwijl het bestuur alle moeite deed om tot een compromis te komen, verscholen de commissarissen zich achter de oud- voorzitter. De oud-voorzitter was aanwezig op de vergadering, maar hij stond niet op om de zaak recht te zetten. Wel trok een van de twee gewraakte commissarissen van leer tegen het verhaal van Witte, omdat het niet juist was. Witte kon echter met een geluidsband zijn gelijk bewijzen. Het was toen helemaal duidelijk dat de commissarissen het veld zouden moe ten ruimen. Na veel heen en weer gepraat waarbij niet veel nieuws naar voren werd ge bracht werd besloten om het heikele punt in stemming te brengen. Veel men sen hadden betoogd dat het een trieste zaak was dat mensen moesten worden weggestemd. Dat het eigenlijk nooit had mogen gebeuren. Na stemming bleek dat er 55 stemmen waren uitge bracht voor het verdwijnen van de com missarissen 17 tegen en 1 ongeldige stem was uitgebracht. Daarmee was de vergadering tot een einde. De commissarissen beklaagden zich achteraf over de begeleiding van het NCIV, en kondigden aan dat ze een klacht zouden neerleggen bij de HID. Op woensdag 23 mei, de vierde woens dag van de maand, biedt de Amnesty- groep Soest aan Soester ingezetenen wederom de gelegenheid door middel van het schrijven van brieven aan de verantwoordelijke autoriteiten te pro testeren tegen politieke onderdrukking. Het gaat in alle gevallen om mensen waarvan, naar grondig onderzoek, is komen vast te staan, dat ze onrechtma tig gevangen zitten en daarbij vaak ge marteld worden. Er wordt die dag op twee plaatsen geschreven, 's Ochtends van 10.00 uur in de Vijverhof, Klarinet 349. 's Middags vanaf 13.30 uur in het Amnestycentrum, Duinweg 21. Deze maand wordt geschreven voor: Cumarou Anian uit Kameroen. Hij is thans 32 jaar oud, komt uit Ga- roua in het noorden van Kameroen en volgde de opleiding voor politiecom- missartis toen hij op 13 april 1984 werd gearresteerd. Hij was één van de meer dan duizend mensen die werden gear resteerd nadat leden van de veiligheids troepen een aanval uitvoerden op het presidentieel paleis en ander belangrij ke gebouwen in de hoofdstad Yaoundé. Deze aanval vond plaats op 6 april 1984 bij een mislukte poging de regering van president Paul Biya omver te werpen. De regering beschuldigde de voormali ge president Ahmadou Ahidjo van het beramen van deze staatsgreep, waarbij zeker duizend mensen om het leven kwamen. Ongeveer 270 mensen wer den daarna door militaire rechtbanken veroordeeld na processen achter geslo ten deuren. Van hen werden 51 terecht gesteld. De autoriteiten van Kameroen hebben geen verklaring gegeven voor de voortdurende detentie van Ouma- rou Aman. Amnesty International is van mening dat hij een gewetensgevan gene is die alleen wordt vastgehouden vanwege veronderstelde kontakten met degenen die de staatsgreep beraamden. Dit zou gebaseerd zijn op zijn noordelij ke afkomst en elk bewijs voor zijn be trokkenheid bij de staatsgreep ont breekt. Vijf studenten uit Saoedi Arabië 'Abdul Aziz AL-Faris. 'Ali Al-Lail, Sa- lah Nisfan, Hussein Subait en Hatim Al-Saddiq, allen studenten aan de King Saud universiteit in Riad, zijn begin twintig en werden in juni 1989 gearres teerd. Sindsdien worden ze zonder aan klacht of proces vastgehouden in de al- Mabahith al-'Amma gevangenis in Riad. Ze mochten geen kontakt opne men met een advocaat of raadsman. De vijf behoren tot een groep van zeven sji'itische moslimstudenten die werden gearresteerd kort nadat brand uitbrak in de woonverblijven van de studenten op de universiteit op 15 en 16 juni. Volgens de informatie van Amnesty hadden de studenten geen enkel aandeel in de brandstichting, maar werden zij uitslui tend gedetineerd vanwege hun geweld loos verzet tegen de politiek van de re gering met betrekking tot de sjitische gemeenschap. In juli 1989 zond Am nesty dringende oproepen namens drie van de studenten na berichten dat ze werden gemarteld om hen tot 'bekente nis' te dwingen. Tot nu toe is er geen antwoord van de autoriteiten ontvan gen. Zhang Jingsheng uit CHina Hij is 35 jaar oud en werd in december 1989 veroordeeld tot dertien jaar ge vangenisstraf wegens 'contra-revolu tionaire' misdrijven tijdens de demon straties voor democratie eerder dat jaar. Hij werd veroorodeeld op de aanklach ten een toespraak te hebben gehouden op de universiteit van Hunan waarin hij pleitte voor 'democratie' en 'vrijheid'; betrokkenheid bij de verboden Auto nome Arbeidersfederatie; het aanzet ten van arbeiders tot staking en van stu denten tot het boycotten van hun colle ges; en van het schrijven van een anti- regeringspamflet. Amnesty adopteerde Zhang Jingsheng al eerder als gewe tensgevangene toen hij een gevangenis straf uitzat wegens 'contra-revolutio naire propaganda. Dit was in 1978 op gericht gedurende een eerdere 'demo cratische beweging.' Belangstellenden zijn op woensdag 23 mei van harte welkom óf in de Vijverhof óf in het Amnestycentrum. Voorbeeld brieven en postbladen liggen voor u klaar. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433

Soester Courant | 1990 | | pagina 9