Laat de buren nou nog maar eens zeggen dat u niet kunt vliegen: met een videocamera van De Gouden Snaar legt u alle onvergetelijke vakantie-momenten haarscherp vast! Een onvergetelijke vakantie begint bij De Gouden Snaar. SOESTER COURANT PAGINA 11 v Vakantie is de video-tijd bij uitstek. Het zou eeuwig zon de zijn wanneer u al die onvergetelijke vakantiemomen ten zo voorbij laat gaan. Leg ze vast voor later en u zult zien: video-vakantiepret is dubbele pret. Ga daarom naar De Gouden Snaar voor een video-camera. Daar hebt u keus uit een voortreffelijke collectie camera's: stuk voor stuk topmerken. Wat betekent dat u bij De Gouden Snaar pas echt kunt vergelijken. En met de vakantie in het verschiet heeft De Gouden Snaar voor iedere j camera koper een aantal klinkende video-verrassingen te weten: een videocursus aansluiting op home-video paraattas twee jaar kwaliteitsgarantie. Allemaal gratis en dat is mooi meegenomen wanneer u met een video-camera van De Gouden Snaar op vakan tie gaat. Alvast een voorproefje uit De Gouden Snaar's voor treffelijke camera-collectie: Panasonic De NV-MS 50: camera van het jaar. 'Gebaseerd op het nieuwe Super VHS- systeem en dat betekent ver dubbeling van beeldkwaliteit. ||Compact compleet: volautoma tisch, hifi-stereo, regelbare belichtingsautomaat en Panasonics gepatenteerde piezo auto-focus systeem. Compleet 4.499,- Acces, pakket van 529,- voor 299, Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. De NV-MS1 Panasonics schouder-ca mera. Schokvrij maakt u de scherpste op namen. Grote VHS koppen- drommel, 10 keer zoombe- reik, Super VHS, stan daard VHS banden. Compleet 4.999,- Acces, pakket van 529,- voor 299, Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. Blaupunkt De CR-4600: I Een camera met een onge- kend gunstige prijs/kwaliteits verhouding. Alles wat een videocamera net dat beetje meer maakt is verwerkt in de 4600. Piezo autofocussysteem: de meest nauwkeurige vorm van scherpstellen. Een computer regelt en dirigeert de autofocusmotor Nooit meer beelden die wazig zijn of een camera die "even niet weet" wat scherp is. Uiterst lichtgevoelig objectief, zodat bij kaarslicht nog steeds een fatsoenlijk beeld te voorschijn wordt getoverd. Fade in/out mogelijkheid. Datum en tijd indicator. High speed shutter. Nu 1.999,- Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. De CR 8080: "Beste getest", schitterende camera seerd op het 8 mm systeem. Voordeel: perfecte geluidskwaliteit en een lange speelduur van 3 uur en uiter aard het be faamde piezo „autofocussy steem, stilstaand beeld en slowmotion. Insert maakt het mogelijk naderhand correcties in mon tage aan te brengen. Verend opgehangen microfoon, zodat hinderlijk motorgebrom geëlimineerd wordt. Compleet 2.398,- Incl, 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. Sony De CCD-F 250: Ideale familie-camera: 8 mm systeem met een maximale speel-duur van 3 uur. Volledig auto-matisch Richten op onderwerp, knop in drukken, klaar!! Zeer grote licht- gevoelig-heid, dus ook binen maakt u perfecte opnames. Ree review laat u "in 't veld" de laatst gemaakte opname zien, zodat u zeker weet dat alles gelukt is. Compleet met accessoirepakket en incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie 1.998,- CCD-TR 55: De kleinste videocamera ter wereld. Zo klein dat u hem met gemak in uw binnenzak kunt steken. Ideaal voor mensen die wel alles en nog wat willen vastleggen, maar niet willen "slepen" met apparatuur. Ondanks zijn formaat toch uitgerust met^^Bl alle Sony noviteiten. 3 Uur speelduur. Stilstand beeld en record review. Datum en tijd in beeld oproepbaar. Digitale superimpose voor creatief videofilmen. Tijdelijk compleet met speciale opbergholster en acces soirepakket 2.999,- Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. CCD-V 900: Gloednieuw paradepaardje uit de vermaarde Sony stal. Eerste hi-8 camera. Dit systeem weet een kwaliteit te bereiken die vergelijkbaar is met professionele apparatuur, zoals de NOS die gebruikt. Groot voordeekdat bij uit- monteren de kwaliteit nog zo goed is dat er nauwelijks verlies optreedt. Beeld voor beeld weergave, slow motion. Zeer lichtgevoelig dus binnen filmen is geen probleem. Kom dat zien dit nieuwe Sony wonder. 3.999,- Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. JVC Super VHS, camera van het jaar '90 De GRS-707: En volgens velen de beste video camera ter we reld. U noemt het maar het is aanwezig op dit topproduct. Grote 62 cm koppentrommel. Uniek is de regelbare diafragmaregeling. U kunt net zolang bij een fototoestel handmatig correcties uitvoeren. (Bijv. bij tegenlichtopnames). Hifi stereo, inregelbaar. Audio dus en insert. Uiteraard is dit videowonder gebaseerd op het professionele Super VHS systeem. Zelfs bij een copy is de beeldkwaliteit beter dan bij standaard VHS. 4.999,- Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. De GR-60: Compacte, mooie camera met een keur aan mogelijk heden. Audio t dubbing, zodat 1 u later een band 1 kunt voorzien van een achter grond-muziekje.,. Digitale beeldfuncties in 7 kleuren voor professionele beeldmontage. Vliegende wiskop. Master edit control. Adapter voor overzetten van dia's naar video. Zeer eenvoudige bediening, één druk op de knop volstaat om een schitterende opname te maken. High speed shutter. Compleet 2.599,- Incl. 2 jaar Gouden Snaar kwaliteitsgarantie. Of J> Steenhoffstraat 13a-15, Soest, tel. 02155 -12 1 32

Soester Courant | 1990 | | pagina 11