ïan nan Makelaardij verrips. DE SLEUTELTOT EEN Goed huis. ft OOK IN DE GLASBAK S Beluister nu het verschil tussen een Mitsubishi en zijn meest geruisloze concurrent auto smeeing ra Verrips Makelaardij o.g. M m Nassau Nassau Van ASCH Jaarlijks hoogtepunt jubilerend Don Bosco Gevraagd VAKANTIE BEZORGERS f 259.000,- f17.500,- f 265.000,-kk F179.000.-k.ic 345.000,- f75.000,- Soest Kamerbeek onroerend goed makelaars bv 03404-17577 Bedankt namens glasbak, reinigingsdienst en natuur. voor uw vakantie of picnic gasbarbecue 4. Soester Courant PAGINA 8 Lenneplaan j geheel compleet gere- onhuis met c.v., onder aangelegde tuin voor- ir (zuidoost ligging), ga- eerput. tst, meterkast, Z-vormi- /oonkamer (ca. 43 m2) ard, openslaande deu ramen en hardhouten nderlijke keuken met af- ebouwd toilet met was- /vaarvan een met vaste :ijkamer met vaste was- 3n toilet, vaste trap naar v.-ketel (1976) en huur- inde garage met geïso- 3 liefhebber een perfect k.k. :Iaan herenhuis (bouwjr. st. gar. (7.x 3.45 m), achtertuin. woonkam. over de v.d. woning m. licht ei- Open haardkanaal in isloten luxe inb. keuk. z. (ca.3jr. geleden ver- koelk., elektr. oven, skookpl). Close-in boi- .m.,achterkam.m. bal- ad. Vaste trap n. zolder .v. ketel en badgeiser ar. m. wasmach.aansl. aan koz. en buitenge- nent) 1987. Incl. vloer- Rupertlaan en openbaar vervoer legen royale eenge- met voor- en achter- 'om. ast, keuken met huur- iwoonkamer met opti- erd.: douche met vas- )te voor- en achterka- ruime bergzolder met <ale gasverwarming, ertuin. van Amstelstraat logse hoekvilla met arage, c.v. combike- arichte keuken, met ije achtertuin, arderobe, hal met toi- met bordes naarver- a luxe inbouwkeuken fornuis, afzuigkap, el kastruimte, droge aogte, doorzonwoon- m met openslaande etvloer totaal 45 m2; i, zijkamer, complete stafel, afzonderlijk 2e ipkameren open zol- k.k. /enlaan i het spoor gelegen ppartementopde et kopgevelraam en Jerbouw. badkamer met zit- /aste wastafel, keu- aijkeuken met was sing, 2 slaapkamers nkamer met nieuwe thermopane begla- ïaar balkon, vaste usief voorschot c.v. k.k. 'maar goed mogelijk te v aanbod maximaal »r de aandacht 1 publiciteit. nogelijk aan uw Bij de afwikkeling werkt zodat u ook hebben vaste en service die u van viseren wij u over akt, enz. U ziet 't - 5-13539 el. 02155-16955 al, Amersfoort, WOENSDAG 25 JUL11990 Aanvaarding in overleg. VAN GOYENLAAN Uitstekend gelegen, goed onderhou den 3-kamerhoekappartement op de 2e tevens bovenste woonlaag, met balkon op het zuiden en een ber ging in de onderbouw. Bouwjaar 1964. Ind.: entree, hal, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken, bijkeuken, douche. V.v. thermopane beglazing. Servicekosten f 390,- p.m. incl. f 125,- verwarming. Gevraagde koopsom f 78.000,- k.k. Aanvaarding in overleg KONINGINNELAAN Gunstig gelegen half vrijst. woon huis met grote garage (7x6) en een vrije zonnige tuin. Bouwjaar 1935. Ind.: entree, hal, k.k., toilet, woonka mer (ca. 32m2) met open haard, mod. keuken met inb.app; verd.: overloop, 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar zolder. V.v. gas c.v. Therm. begl. en dakisol. Gevraagde koopsom f 278.000,- k.k. Aanvaarding in overleg. DA COSTALAAN Gunstig gelegen vrijstaand woonhuis met garage, schuur en tuin. Ind.-. vestibule, hal, toilet, kelderkast, woonkamer en suite (ca. 35 m2) met schuifpui naar terras, moderne keu ken, bijkeuken; verd.: overloop, drie slaapkamers, badkamer met ligbad, apart tweede toilet, vaste trap naar zolder. Voorzien van gas c.v. (nieuwe ketel) en thermopane beglazing. Gevraagde koopsom f 298.000,- k.k. J: PRINS HENDRIKIAAN Gunstig nabij winkels en openbaar vervoer gelegen uitgebouwde half-vrijstaande villa met ruim souterrain en garage en een vrije besloten tuin. Ind.: entree, hal, toilet, ruime L-vormi-. ge woonkamer (ca. 58 m2) met open haard en schuifpui naar terras, mo derne keuken met inbouwappara- tuur, toegang tot ruim souterrain, verd.: overloop, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad, apart 2e toilet, vaste trap naar zolder met kamer en veel bergruimte. Voorzien van gas c.v. Thermopane beglazing (ged.) en dakisolatie. Aanvaarding in overleg. Gevraagde koopsom f 385.000,- k.k. KOLONIEWEG Centraal nabij winkels en openbaar vervoer-doch rustig gelegen-in En gelse stijl gebouwde halfvrijstaan- de villa met rieten kap (1978), grote garage en souterrain, een fraai aangelegde vrije tuin met tuin huis en terassen, gelegen op het zuid-oosten. Totale oppervlakte 920 m2. Ind.: entree, haltoilet, ruime L-vormi- ge woonkamer (ca 48 m) met open haard, moderne woonkeuken met in- bouwapparatuur, verd.: overloop, drie slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en douche, apart 2e toilet, waskamer, vaste trap naar zolder. Souterrain: gara ge (4x8.2), fietsenberging, provisiekelder, hobbyruimte (4x7.5). Voorzien van gas c.v. en totaal geisoleerd. Inhoud ca 800 m3. Uitermate geschikt voor kan toor of praktijk aan huis. Aanvaarding in overleg. Gevraagde koopsom f 495.000,- k.k. Makelaar Verrips kent Soest en omgeving bij uitstek en is u optimaal van dienst als u een huis zoekt of uw huis wilt verkopen. Een even komplete als persoonlijke dienst verlening die u de zekerheid geeft van gefundeerde adviezen over huizen, hypotheken en verzekeringen. UITSTEK THUIS IN SOEST VERRls MAKELAARDIJ. KERKSTRAAT 84, 3764 CV SOEST. TELEFOON: 02155-16824. WIJNAND TOPLAAN Gunstig gelegen moderne midden woning met garage en een fraaie zonnige tuin. Bouwjaar 1974. Ind.: Entree, ruime woonkamer met open haard, moderne keuken met in bouw apparatuur (vaatwasser, kera mische kookplaat, heteluchtoven, wasemkap, koelkast), verd.: over loop, 2 ruime slaapkamers (voorheen 3), luxe badkamer met ligbad, dou che en 2e toilet, vaste trap naar zol der (dakkapel) met kamer en veel bergruimte. V.v. gas c.v., thermopane beglazing (parterre) en dakisolatie. Aanvaarding in overleg. Gevraagde koopsom f 189.000,-k.k. SOESTER COURANT PAGINA 9 Bosstraat 65 Fraai in 't groen gelegen helft van dubbel woonhuis met c.v., garage en tuin. Ind.: hal, toilet, douche, ruime woonkeuken, woon kamer van ca. 35 m2 en 1 slaap/logeerkamer met wastafel. Beg. grond voorzien van dubbel glas. 1e verd.: overloop en 2 slaapkamers. 2e verd.: berging en 1 kamer. Garage met c.v. ketel opstelling. Vrije zonnige tuin. Grondopp. 233 m2. Vraagprijs: f 219.000,- Oplevering in overleg. Bergstraat 24-26 - 3811 NJ Amersfoort Telefoon 033 - 62 10 44 62 20 34 Lid N.V.M. makelaardij bv J Vraagprijs: FL. 97.500,- Soesterberg, Simon Stevinlaan - Goed onderhouden 3-kamer appartement, - gelegen op de 5e verdieping met - royaal balkon en berging. - Indeling: entree, hal, toilet, - woonkamer met open keuken, - 2 slaapkamers - Het appartement wordt centraal - verwarmd. Steyniaan 24 3701 EG Zeist 03404-17577 makelaardij bv TE KOOP Vraagprijs: FL. 152.000,- Soesterberg, A. van Leeuwenhoeklaan - Moderne uitgebouwde woning. - Stenen schuur, cv-gas 1987, tuin op z. - In kindvriendelijke wijk gelegen. - Ind entree, grote woonkamer open haard. - Moderne keuken met inbouwapparatuur. - Aparte betegelde wasruimte. - Ie verd. 3 slaapkamers. - Wit betegelde badkamer met douche. - 2e verd slaapkamer, royale dakkapel. Steyniaan 24 3701 EG Zeist Groot assortiment door ons gebraden en ingeblikte vleesspecialiteiten in hele en halve liters tegen redelijke prijs. De bestelfolder ligt voor u klaar. vleesspecialist sinds 1931 v. Weedestraat 66 Soest Tel. 02155-12372 Nu is het tijd voor het repareren en reinigen van alle soorten tapijten. Perzische tapijtenwinkel M. HARZANDI Nieuwstraat 26 - Baarn Tel. 02154 - 1 55 77 Incl. Slang Rege laar en Lavastenen. Nu van 295,- voor269," DE RUITER'S BRAND STOFFEN NIEUWSTRAAT 14 Soest-02155- 12924 De Nationale Roadtest en verdien tot f2.000,- Er zijn maar weinig auto's zo stil als een Mitsu bishi. (Hoewel de Engelse auto hierboven zeker hoge ogen gooit). Dus zoekt u een stille auto, doe dan eerst De Nationale Roadtest. Vergelijk een Mitsubishi met zijn sterkste concurrent. Welke? Dat beslist u. Vergelijk ze op geluid, maar ook op motorpres tatie, wegligging, comfort en ruimte. De 5 pun ten die automobilisten het belangrijkst vinden. En u ontvangt van ons tot f 2.000,- extra inruil Prijzen aCSassenhcim. cxcl. aflcveringskoslen. Incl. BTW. driejaar Mul (afhankelijk van het type) als u kiest voor Mitsubishi. En daarvan zijn we vrij zeker. Want technolo gisch neemt Mitsubishi een steeds grotere voor sprong op de concurrentie. Dat merkt u onmiddellijk als u instapt. Doe De Nationale Roadtest dit week end, uw test-Mitsubishi staat bij ons klaar. Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. lie/Inlcr-EuroSer KONINGSWEG 14, SOEST, TELEFOON 02155-13227 OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag 09 00-18.00 uur, vrijdag 09.00-21.00 uur. zaterdag 10.00-18.00 uur Het begin van de zomervakantie bete kent voor de Soester scoutinggroep Don Bosco een jaarlijks terugkerend hoogtepunt. Dan gaan de jonge leden van deze groep traditiegetrouw op zo merkamp. In september houdt de jubi lerende scoutinggroep een open dag. Voor wie wat meer wil weten van Don Bosco is dit een uitstekende gelegen heid. Vorig jaar september is er bij D.B. een nieuwe speltak bijgekomen n.1. de Ro- wan/Sherpa's. Deze gaan nu in het jubi leumjaar van Don Bosco voor de eerste keer op kamp, op expeditie. Of liever gezegd ze gaan naar het grote interna tionale scoutingterrein te Wiltz waar ze het Luxemburgse scouting leven van dichtbij mee gaan maken. Deze Ro- wan/Sherpa's hebben het afgelopen jaar het grootste gedeelte van hun kampgeld zelf bij elkaar verdiend door het doen van klussen. Ook het volgend seizoen houden zij zich van harte aan bevolen voor het doen van tuinonder houd, koper/zilver poetsen enz. zodat zij ook volgend jaar weer uitzicht heb ben op een grandioos internationaal kamp. Welpen, kabouters, gidsen en verken ners gaan dit jaar allemaal tegelijk bi vakkeren op eenzelfde terrein in Zwol le. De jongste groepen worden onder gebracht in blokhutten, de ouderen kamperen in tenten. De jonge soesters krijgen deze week gastvrijheid van de zwolse zeeverkenners die over een sfeervol 'troepenhuis' beschikken aan de Overijsselse Vecht. Alle kampweken krijgen een thema mee. Twee jaar gele den stonden de Olympische Spelen centraal. Vorig jaar was de vakantie week opgebouwd rondom de 'ruimte'. Zo kreeg men bezoek van maanman netjes en andere ruimtewezens, terwijl ook ufo's niet ontbraken. Ovei; het the ma van dit jaar wil de leiding niet veel kwijt: "onze scouts lezen tegenwoordig ook de krant. Hét thema moet nog even een verrassing blijven". Waardering Wat geen geheim hoeft te zijn, is dat het bestuur van Don Bosco voldoende lei ding heeft gevonden om de vakantie week te doen slagen. Mevrouw Els Stol wijk, sinds jaar en dag bij Don Bosco betrokken, spreekt dan ook haar waar dering uit voor de jongeren die een week van hun vakantie geven voor an deren. Een zorg voor Don Bosco blijft het aantrekken van nieuwe leiding: "Het valt niet mee hier voldoende men sen voor te vinden. Na hun middelbare school vertrekken jongeren uit Soest, anderen hebben de zaterdag hard nodig om wat geld bij te verdienen. Wie toch tijd vrij kan maken voor scouting krijgt er ook veel voor terug. Alle vrijwilligers krijgen de gelegenhefd cursussen te vol gen. Bovendien zijn alle vrijwilligers verzekerd", aldus het scoutingbestuur. Omdat het dit jaar precies 60 jaar gele den is dat Don Bosco in Soest is opge richt, gaat deze scoutinggroep in sep tember extra aan de weg timmeren. Za terdag 15 september verwacht Don Bosco alle voormalige leden, leiding en bestuursleden aan de "Basis", die is ge vestigd aan de Dalweg, achter de Mon tessorischool. Dit gebouw is begin dit jaar in eigen beheer en met medewer king van ouderns van binnen groten deels opgeknapt. Deze Open Dag zal voor geïnteresseerden in scouting een goede mogelijkheid zijn kennis te ne men van deze vorm van actieve vrije tijdsbesteding. Voor meer informatie over Don Bosco is het telefoonnummer in Soest 17113 (fam. Stolwijk) 22432 (Bron Vos) of 12181 (Bert Kool). De Soester Scoutinggroep bracht enkele jaren geleden ook al 't kamp door in 't "Kraaienest" te Zwolle. Het thema van deze vakantieweek was toen opgebouwd rondom "Vikingen". voor de voor augustus. Aanmelden: tel. 14152

Soester Courant | 1990 | | pagina 9