11 m Verdwenen Soest hervonden i 'Sfeer in de ploeg is opperbest' De nieuwe lijn bij HuiSeman HULLEMAN OPTIEK Speciale jubileumdemonstratie in samenwerking met Marijke Euwe en Pauline Blok Open dag cursussen Rovérestein Modevakschool Jenny van Dalen viert 12'/2-jarig jubileum c~ Rn1 Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Een creatieve winter Krant niet ontvangen? Zaterdag 22 en zondag 23 september in Soest Internationaal Procar volleybaltoernooi VOLLEYBAL Vrouwentrimgroep 1 september weer van start 'Zandlopers' gaan de duinen weer in Stam/So VoCo dames start seizoenvoorbereiding Zwemmen met het Bentinck Fonds Naar New York voor Nieuwenoord Veel muziek in Kasteel Groeneveld WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1990 SOESTER COURANT PAGINA 12 WOENSI Kleding maakt de man, zegt het spreekwoord. Maar kleding in de juiste kleurencombinatie gedragen maakt -tesamen met een verzorgd uiterlijk- een combinatie pas echt perfect. Dit uitgangspunt wordt al zo'n 12'/> jaar uitgedragen door Jenny van Dalen, die sinds begin 1978 in Soest haar mode vakschool heeft. Zij is aangesloten bij de landelijke orga nisatie van modevakschool "Haarlem" en is tevens lid van de Nederlandse Bond van Kleermakers. Op deze wijze heeft zij al vele leerlingen de fijne kneepjes van het modevak bij gebracht. "Het voordeel aangesloten te zijn bij zo'n grote landelijke organisatie" zegt Jenny van Dalen "is dat leerlingen wan neer zij dat op prijs stellen, hun inspan ningen kunnen afronden met een offi cieel examen voor het diploma costu- mière of coupeuse. Voor deze leerlin gen is dat echt een bevestiging van hun kunnen. Voor weer anderen hoeft dat diploma niet zo. Die willen op een gezellige maar toch effectieve manier leren naaien of patroontekenen. Voor hen zijn er ver schillende soorten kursussen: naailes voor beginners, alleen patroontekenen of een kursus "speciale technieken" voor degenen die al een klein beetje met de naaimachine overweg kunnen. De juiste kleurencombinatie kost hetzelfde! Het is helaas vaak droevig gesteld met het maken van de juiste kleurenkeuze, meent Jenny van Dalen. "En dat is erg jammer, want een mooi lapje in de ene kleur kost meestal hetzelfde in de ande re kleur. Mensen besteden vaak een behoorlijk bedrag aan mooie en dure stoffen en ac cessoires. Voor hetzelfde bedrag zou men zeker wat meer rekening kunnen houden me- tof een bepaalde kleur ook bij een be paald type huid of bij een bepaald type mens past. Het uiteindelijke resultaat zal zeker veel beter zijn! Het maken van een goede kleuranalyse is een vak apart. En het bijbehorende make-up advies is vaak een aspect dat extra meetelt. Want wie er goed uitziet, voelt zich ook gelijk een stuk beter." Jenny van Dalen wil ter gelegenheid van het jubileum van haar modevak school belangstellenden graag eens kennis laten maken met een aantrekke lijke demonstratie over kleuranalyse. Samen met andere Soester ingezetenen Marijke Euwe en haar dochter Pauline Blok worden op woensdag 29 augustus en donderdag 30 augustus a.s. enkele demonstraties voor (oud) leerlingen en andere belangstellenden verzorgd. Zie voor meer informatie hieromtrent de advertentie elders in dit blad. Op zondag 26 augustus a.s. resenteert Rovérestein de vele cursusmogelijkhe den op haar open dag. Van 10.30 uur tot 17.00 uur zijn belangstellenden welkom voor uitgebreide informatie over de verschillende cursussen, work shops, lezingen en deelnamemogelijk heden. Landgoed Rove/restein, gele gen op de grens van Bilthoven en Maartensdijk, organiseert voor het 9e jaar in sucessie haar najaars-cursussen en workshops, lezingen en deelname mogelijkheden. Met een aanbod van 31 verschillende cursussen en een uitgebreid pakket aan workshops en lezingen, vervult Rovérestein een regionale functie op het gebied van kunst, kunde en am bacht. De functie van de open dag is het bieden van degelijke informatie over de lespro gramma's, de manier van werken, de verschillende startnivo's en de docen ten. Een brede oriëntatie vooraf stelt toe komstige deelnemers in staat om tot een goede cursuskeuze te komen. Ter illu stratie van de geboden informatie zul len van alle cursussen in ruime mate werkstukken te zien zijn. Het najaars programma is zodanig vastgesteld dat alle cursussen zowel op de dag als in de avonduren te volgen zijn. Voor deelna me aan een cursus wordt geen bepaalde vooropleiding vereist, omdat van alle cursussen deelnamemogelijkheden be staan aan aparte beginnersgroepen. Om een goede en intensieve begelei ding te waarborgen worden maximaal 10 cursisten per iesgroep ingeschreven. De meeste cursussen zullen in de derde week van september van start gaan en lopen tot begin december. Deelname mogelijkheden aan de workshops zijn verdeeld over de periode september tot half december. Workshops zijn kortdu rende cursussen van 1 en 2 hele dagen. Het totale aanbod van Roveresiem om vat de volgende cursussen: aquarel, olieverf, portret/modeltekenen en schilderen, portret- en figuurboetseren, tekenvaardigheid, gemengde technie ken, soft furnishing, meubelstofferen, slipcovers, tuinarchitectuur, binnenhui sarchitectuur, droomaccessoires, bloemschikken, decoratieve verftech nieken, stencilling, wijnkennis, houtbe- Meer verstand van verzekeren heb je zo te pakken. 't Is simpel om u tc verzekeren van een goed advies. Gewoon even uw Victoria- Vesta adviseur bellen. Hij helpt u altijd aan een passende polis. Zijn verstand van verze keren staat er borg voor. Maak er gebruik van. In uw eigen belang. En praat u liever thuis met uw Victoria-Vesta adviseur? Maak dan gerust even een afspraak. VICTORIA-VESTA m U' J.A.W. Iluurdeman, tel.: 02155 - 12625 Pr. Bcrnhardlaan 8A, Soest G. van der Heiden, tel.: 02155 - 10139 Christinalaan 7, Soest meer verstand van verzekeren werking, fotografie, droomdozen, hau te couture, kalligrafie, zijdeschilderen, porseleinschilderen, hoeden maken, Engelse wandtableaux, inlijsten en pas- separtouts, edelsmeden, sieraden ma ken, culinair, werken met leer, technie ken van het marmeren. Van 10.30 uur tot 17.00 uur zijn op zon dag 26 augustus bezoekers welkom voor informatie en bezichtiging. Land goed Rovérestein is gelegen aan de Maartensdijkseweg 5 te Maartensdijk. Voor telefonische informatie kan men bellen 03461-2909 en 2915. Stapje voor stapje komen we soms dich ter bij het verdwenen Soest waar we naar op zoek zijn. Neem de foto van de muziektent die we eind juni publiceer den. Een beeld van Soesterberg, dach ten we, met wellicht het officierscasino op de achtergrond. In eerste instantie kregen we alleen een reactie van een mevrouw die in haar jeugd vaak op het vliegveld was geweest doordat haar vader vliegerarts was. Over de muziektent zelf kon ze niets melden, maar ze was zeker dat het ge bouw op de achtergrond niet het offi cierscasino was. Dat had geen verdie ping en er stond geen muziektent voor. Ons vermoeden dat het een foto van Soesterberg was kreeg pas steun toen een andere lezer, Paul Krooshof, ons een kopie stuurde van een foto van 1930, uit het boek Startklaar van Dick Asjes, de bekende vlieger. De uit de lucht genomen foto gaf een duidelijk beeld van de toenmalige situatie op het vliegveld, inclusief het pand op de ach tergrond van "onze" foto, en inclusief de lichtmast (later zou blijken dat het om een radiomast ging) die óók op onze foto te zien was. Om de muziektent te herkennen, was wel enige goede wil no dig. Helemaal rond kregen we het verhaal pas toen we bij het Luchtvaartmuseum op bezoek waren, bij de sectie lucht machthistorie van de Koninklijke lucht macht. Daar wordt, zo bleek, hard ge werkt aan een boek over vliegkamp vliegveld-vliegbasis Soesterberg, en de muziektent kon vrij snel worden "ge plaatst". Het bouwsel, zo weten we nu, is het in het begin van de jaren '20 tot stand gekomen en heeft rond twintig jaar gestaan vóór het ca. 1941 werd af gebroken toen de Luftwaffe heel Soes terberg een andere structuur gaf. Het gebouw op de achtergrond, dat het on derkomen was van de onderofficieren, verdween toen ook, evenals het oude officierscasino, dat vervangen werd door het imposante bouwwerk dat nu nog, weinig veranderd, als zodanig dienst doet en dat aan de Kampweg staat. Zo was het dus. Dank nogmaals aan de mensen die ons verder hebben geholpen. Mochten er nog lezers zijn die foto's (of verhalen!) hebben die zouden kunnen passen in het Soesterberg-boek dat de luchtmacht gaat uitbrengen, laten ze dan contact opnemen ofwel met de redactie van de Soester Courant, ofwel met drs. Rolf de Winter van de sectie Luchtmachthistorie, te. 03404-34222. n. i. ii-.... Wie een lange, saaie winter voor de boeg denkt te hebben, zou eens binnen moeten lopen bij de Volksuniversiteit en informeren naar de vele cursussen of lezingen. Het kan nog een leuke, inte ressante winter worden. Nieuwe cursus sen bij de Volksuniversiteit zijn o.a.: 'n Ommetje natuur en milieu, Soft fur nishing en Kerstkaarten maken. En weer terugkerende cursussen zijn boek binden en werken met leer. Dit zijn lang niet alle cursussen van de Volksuniversiteit, in de folder -die bin nenkort uitkomt- staan nog vele andere. Ommetje Natuur en Milieu Soest ligt in 'n bijzonder stukje Neder land, want binnen de gemeentegrenzen komen diverse grondsoorten voor, die allemaal een bijzonder stukje natuur la ten zien. Kleigrond en polderlandschap langs de Eem, zandgronden met heide en bossen, de unieke zandverstuivin gen, veengrond met zijn bijzondere flo ra. In zes cursusavonden en drie excur sies komen de volgende onderwerpen aan bod: - de bodem in Soest; - natuur en milieu dicht bij huis; - herfst in het bos; - stand- en trekvogels; - de kringlopen; - milieubewuste consumptie. Een interessante cursus voor jong en oud. Aanvang: donderdag 4 oktober 1990, van 20.00-22.00 uur Docent: dhr. H. Bosma Cursusadres: Min. de Visserschool, Oude Utrechtseweg 24 Cursusprijs: f 40,-, aantal lessen: zes en drie excursies De excursies worden gehouden op za terdagochtend, tijd in overleg met de cursisten. Soft furnishing Met kleine lapjes (kerst) stof worden al lerlei leuke dingen gemaakt voor in huis, vooral met het oog op de Kerstda gen. Zoals placemats, servetringen en kerstversieringen met als "hoofdmoot" een gans. Patronen krijgt men tijdens de cursus. Voor aanvang van de cursus zul len de cursisten een uitgebreide brief thuisgestuurd krijgen, waarin staat wat zij precies mee moeten nemen. Aanvang: donderdag 1 november 1990 van 10.15-12.15 uur Docente: mevr. S. Smit Cursusadres: Muziekschool, Kerkplein 1 Cursusprijs: f30,—, aantal lessen: drie. Kerstkaarten maken In deze twee lessen wordt een mapje voorbeelden voor allerlei Kerst- en Nieuwjaarskaarten gemaakt. Hierop kan men eindeloos voortborduren. Al les wat nodig is, is een goed knippend schaartje en een potlood. Voor de te ge bruiken materialen wordt gezorgd. De bijkomende kosten blijven laag. Aanvang: donderdag 8 november 1990 van 13.30-15.30 uur Docente: mevr. A. Nieuwenburg Cursusadres: De Open Hof, Veenbes straat 2 Cursusprijs: f 15,—, aantal lessen: twee. Boekbinden Altijd al een boek willen binden, maar de techniek niet onder de knie. Dan ligt hier een kans. De VU biedt een cursus boekbinden aan. In tien lessen maakt men twee boeken en één map. Hiervan wordt één boek genaaid en één boek gecartonneerd/ gelijmd. Eerste les moet men een schaar, een oude lap en een lineaal/ staal meebrengen. Aanvang: maandag 1 oktober van 20.00-22.00 uur Docent: dhr. G. Maat Cursusadres: Mavo Soest, Valeriaan straat Cursusprijs: f 125,--, (materiaalkosten f 15,--) Aantal lessen: tien. Werken met leer Leer een duur materiaal? Dat klopt. Maar als men er zelf mee aan het werk gaat, valt dat reuze mee. Met resten van leer wordt in 4 avonden geleerd kle dingstukken, werkstukken zoals tassen enz. te maken, helemaal naar eigen smaak en altijd origineel. Ook de tech niek om op kledingstukken prachtige leer-applicaties te maken wordt de cur sisten bij gebracht. Materiaal is bij de docente te verkrijgen. Alles wat men nodig heeft is wat handigheid met de naaimachine. Aanvang: maandag 7 januari 1991 van 20.00-22.00 uur Docente: mevr. A. Dijkema Cursusadres: Mavo Soest, Valeriaan straat 167a Cursusprijs: f 45,- Materiaalkosten Aantal lessen: vier. Voor inschrijving en/of informatie Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Kerkplein 1, tel. 02155-22195 Het kantoor is weer geopend vanaf 30 augustus 1990. Er zullen extra inschrijf- dagen zijn en 8 september is er een Open Dag. Betaling van het cursusgeld graag tege lijk met de inschrijving, in contant geld of met een bank- of giro cheque (betaal kaart). Abonnees, die woensdagavond om 18.00 uur de krant nog niet hebben ontvangen, kunnen tot 18.30 uur naar het kantoor van de Soester Cou rant bellen (tel. 14152). De krant wordt dan direct alsnog bezorgd. Op zaterdag 22 en zondag 23 septem ber zal weer het Internationale Pro- cartoernooi voor volleybaldames wor den gehouden. De organisatie van dit jaar weer groots opgezette toernooi heeft het dit keer niet eenvoudig gehad om een aanspre kend deelnemersveld naar Soest te krijgen, maar na zeer veel inspannin gen is dit uiteindelijk toch geluk. Problemen bij het aantrekken van deel nemers kwamen vooral door de wereld kampioenschappen volleybal die vlak voor dit toernooi gespeeld worden, waardoor vele internationals nog niet bij hun club zijn teruggekeerd. Met de deelname van Brother Martinus, Geva- mij WC Zaan 69 en de buitenlandse verenigingen Herenthals Hatovok en Hermanas Wervik en waarschijnlijk The Ambassadors uit de USA is men er toch in geslaagd een representatief veld bijeen te brengen. Zoals vorige jaren worden de speelsters en hun begelei ders weer in gastgezinnen onderge bracht. Het is niet in de laatste plaats te danken aan de inzet van hoofdsponsor Procar dat een dergelijk toernooi opnieuw in Soest gehouden kan worden. De orga nisatie heeft er nu ook alles aan gedaan om te trachten de inwoners van Soest en van de regio met top damesvolleybal kennis te laten maken en heeft daartoe besloten dat er op beide wedstrijddagen geen entree zal worden geheven. Voor waar een uniek feit voor een toernooi als dit en een uitgelezen kans om van topsport te genieten. Zowel zaterdag als zondag zal er om 09.30 uur gestart worden en de finale wedstrijd staat geplanned voor zondag middag omstreeks 15.00 uur. De ko mende weken zal nog meer over het toernooi in de diverse dagbladen wor den geschreven, maar het lijkt nu al ver standig deze datum in uw agenda te re serveren. Het spreekt overigens vanzelf dat de Soester dames van Stam/SoVoCo ook tijdens dit toernooi acte de presence ge ven. De Soester dames die in de lande lijke competitie spelen in de eerste divi sie A zullen hun huid zo duur mogelijk verkopen maar hopen vurig dat er veel publiek op de tribunes aanwezig zal zijn als extra stimulans voor een goede pres tatie. Het toernooi zal worden gespeeld in sporthal de Beukendal. Nu voor de meeste mensen de vakan tie achter de rug is en het gewone leven weer z'n gangetje gaat, komen er velen tot de ontdekking dat het met de con ditie niet al te best gesteld is. Daarbij reageert ook de weegschaal niet hele maal zoals de meesten zich zouden wensen. Dan is het tijd voorDe Zandlopers. Deze vrouwentrimgroep is elke dins dag- en donderdagochtend te vinden in de Soester duinen en probeert via war- ming-up, loopoefeningen en veel bewe ging de conditie weer op peil te bren gen. Vanaf 1 september bestaat de mo gelijkheid om met deze groep mee te doen. Om kwart over negen wordt ge start bij de picknickplaats aan de Foe- kenlaan en vandaar vertrekt men het bos of de duinen in. De groep, die onder deskundige leiding staat kent geen leeftijdsgrens naar bo ven of naar beneden. Men wil in een plezierige sfeer samen sporten en bui ten zijn onder alle weersomstandighe den. Een uitdaging voor iedereen die van bewegen en de duinen houdt. In lichtingen Joke van Os, telefoon 15586. Het eerste damesteam van Stam/So- VoCo heeft afgelopen zaterdag voor de eerste maal kunnen laten zien hoe de vlag er voor het komende seizoen voorstaat. Twee weken geleden werd er met de trainingen begonnen en alhoewel de groep door vakanties van een paar speelsters nog niet compleet is werd er al flink aan getrokken. Voor het nieuwe seizoen is als trainer Henk Bosschaar aangetrokken die daarbij geassisteerd wordt door Theo Remmerswaal. Aan dit trainersduo zal het zeker niet liggen te trachten al het mogelijke uit de ploeg te halen. In ver gelijking met het vorige seizoen zijn er een aantal wijzigingen in de teamstel ling. Uit het keurkorps verdwenen Ja- net Hogenhout, Mona Rademaker en Nanda Westland terwijl de drie nieuwe gezichten begroet konden worden, te weten Angela Manders, Astrid de Vries en Carla Jonkers. Zaterdag werd er dan in Tilburg een eerste proeve van bekwaamheid afge legd tijdens een vierkamp met Sarto Pe likaan en de Belgische ploegen Logeen en Kruibeke. Alhoewel tijdens deze vierkamp duidelijk werd dat er door de trainers nog veel werk verzet moet wor den, waren de heren Bosschaart en Remmerswaal beslist niet ontevreden over het vertoonde spel. Integendeel de ploeg was al duidelijk verder dan ver wacht en tijdens de wedstrijden werd duidelijk dat het team beslist goede mo gelijkheden heeft. De vierkamp was voor de trainers ook bijzonder leerzaam omdat zij in staat waren om diverse speelsters en systemen uit te proberen. Heel belangrijk om straks in de compe titie ook resultaten te behaalden, is de sfeer in de ploeg en die bleek opperbest. De nieuwkomers hebben zich snel aan gepast en als de voortekenen niet be driegen kan het team straks met het no dige vertrouwen de zware competitie tegemoet zien. Zwaar zal die competitie zeker worden want het eerste damesteam is ingedeeld in de eerste divisie A en dat lijkt zeker op papier de sterkste afdeling. Zaterdag a.s. speelt het team een driekamp in de eigen sporthal de Bunt met twee sterke tegenstanders, te weten de kersverse nieuwe eredivisionist Bosta The Smash uit Castricum en Pancratiusbank VCH uit Haarlen. Er worden drie wedstrijden gespeeld en wel om 12.00 uur, om 14.00 uur en om 16.00 uur. Stan/So- VoCo speelt de eerste en de laatste wed strijd. Samenstelling dames 1 seizoen 1990- 1991: Irene Koelewijn (aanv.) Judith Lazon- der, Inge Everts, Marianne Goebertus Ineke Remkes, Christine Visser, Angela Manders, Monica v.d. Wal, Astrid de Vries, Hanneke Klunder en Carla Jon kers. Trainers: Henk Bosschaart en Theo Remmerswaal. Manager: Daan Lazonder. Kapsalon Voor haar en voor hem De gehele week geopend Afspraak aanbevolen Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 Op 1 september a.s. beginnen weer de wekelijkse zwemuurtjes op de zater- dagochtend: van 9.00-10.00 uur of van 10.00-11.00 uur in het zwembad van Eemeroord Baarn, Zandheuvelweg 4. Men kan zich hiervoor opgeven tot 28 augustus bij: Mevr. J.H. ten Cate, tel. 18039 of bij P. du Prie, tel. 18395. Ook degenen die vorig seizoen meezwom- men moeten zich opnieuw opgeven. Voor vervoer kan eventueel worden ge zorgd. Vijf hardlopers uit Eemnes en Huizen, Hans Albers, Ton Oosterbaan, Sjoerd Schuurman, Charles van der Wal en Ad van der Wiel gaan op 4 november 1990 de New York-City marathon lo pen voor de nieuwe boerderij die Nieuwenoord voor zijn gehandicapten wil gaan bouwen. Nieuwenoord, een woon- en werk plaats voor 450 geestelijk gehandicap ten is gesitueerd tussen Baarn en Hil versum. Het huidige in gebruik zijnde gebouw dat als boerderij dienst doet is hard aan vervanging toe. De boerderij neemt een zeer belangrijke plaats in in het leven en werken van de gehandicap ten. Het plan is opgevat om via sponsoring een belangrijk deel van de inventaris van de nieuwe boerderij bijeen te bren gen. Bedrijven in de regio zullen binnenkort benaderd worden voor een sponsorbij dragen. Giften van particulieren zijn ui teraard ook welkom. Hiertoe is een rekening geopend bij de Rabobank te Eemnes, nr. 31.59.08.513 t.n.v. New York voor Nieuwenoord. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 1 41 52 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 2 12 97 SPECIAALZAAK VOOR BRILLEN - OOGMETING Gediplomeerd oogmeetkundige - Lid Optometristen Vereniging BURG. GROTHESTRAAT 8 - TELEFOON 02155 -1 38 59 Naast Braamhage Ruime parkeergelegenheid 's Maandags de gehele dag gesloten Uit de concertagenda die dezer dagen bij de Baarnse Muziekkring is versche nen, blijkt dat ook in het komende mu- ziekseizoen 1990/1991 in Kasteel Groeneveld een groot aantal kamer concerten en andere muzikale evene menten zullen worden georganiseerd. Acht zaterdagavond- concerten, vor men de vier en twintigste serie "Kas teelconcerten op de zaterdag", die ge stalte krijgt op 15 september, 13 okto ber, 10 november, 1 december en op 26 januari, 23 februari, 23 maart en 20 april. Enkele hoogtepunten zijn optre dens van de pianisten Willem Brons en Rian de Waal en de Russische violist Oleg Pokhanowski (eerste prijswinneer van het Schevingen Muziekconcours 1990) Verder zullen te horen zijn Dimi- tri Ferschtman, Jacques Zoon, Theo Olof, Ruud van de Meer en Ernest Rombout. Voor dze concerten zijn na tuurlijk losse kaarten per concert ver krijgbaar, maar er zijn ook nog enkele abonnementen verkrijgbaar ad f 85,-. Zondagmiddagconcerten. De succes volle serie Zondagmiddagconcerten zal worden gecontinuerd met optredens van o.a. Jan Brejaart (voormalige pri marius van het befaamde Gaudeamus- kwartet en concertmeester van het ra dio-kamerorkest), de celliste Larisse Groeneveld, de Russische gitarist Niki- ta Koshkin, de (heel) jeugdige violist Janine Jansen, (die op kabinetorgel wordt begeleid door Jan Jansen) en de pianiste Fania Chapiro. Bijzondere evenementen zullen even min ontbreken, en daarvan noemen wij het Nieuwjaarsconcert op 13 januari met het "Kegelstaat-trio" (o.a. Gisella Bergman; altvioliste Concertgebouw orkest), op 7 oktober het Jeugddieren- dagconcert met Gert Jan van de Weert en boswachter André Wiersma, (waar o.a. het sprookje van Peter en de Wolf te horen zal zijn). Dan de jaarlijkse Ama teurdag op zondag 10 maart 1991 en het Groeneveld jeugdorkest op le Pink sterdag zondag 19 mei. Uitvoerige en volledige concertagen daszijn verkrijgbaar bij de receptie van Kasteel Groeneveld en schriftelijk ofte- lefonisch aan te vragen bij het secreta- naat van de Baarnse Muziekkring: Prof Fockema Andreaelaan 35 3741 EJ Baarn, tel. 02154-14562. Voor reserveringen: 02154-20446.

Soester Courant | 1990 | | pagina 12