PROCAR s.o. Soest promotie-pagina BOUWBEDRIJF E.A. VAN DEN HENGEL BV 'ÊM VELDWEG 2c 3764 CK SOEST TEL. 02155-21065 s.o. SOEST - L.V.V. •«ffiSSSSSt Eén pagina te weinig bCJIJ m s.o. Soest, een puike voetbalorganisatie pioen DUIVENSPORT S™üL20.12 73 74 76 77 79 80 81 ieltocht i/ANDELSPORT ibileert BILJARTEN TT Kompetitie-indeling Soest 1 Zonder jeugd geen toekomst Belangrijke adressen Stichting Vrienden van s.o. Soest Dames- en meisjesvoetbal ZONDAG 9 SEPTEMBER 3e klas KNVB SPORTPARK BOSSTRAAT-OOST Jeugdvoetbal is presteren op nivo PAGINA 25 ie afdeling M, waarbij 3200 leden rijn aangesloten, behoren zij tot de top 10 van de oude duivenvluchten. Totaalstand oude duiven >n aangewezen 1. J.P. Stam 2. J.v.d. Brakel Zn. 3. H. de Bree 4. v.d. BrakeJ/De Beer 5. W.H. v. Dorrestein 6. A. de Bes 7. Th. Wigtman 8. J.v.d. Belt Klzn. 9. B. Roest 0. G. Rijksen 1. K. Kok 2. Comb. Gebr. de Bruin 3. R. v. Egdom 4. K. de Jong 5. T. Klomp S. A. v. Ginkel 7. R. Voskuilen i. M. Kanters 7. R. Eimers J. Duyst 1. J. v.d. Burg 2. J. Benschop LH. Woudstra I. v. Groenestein Zn. Mevr. D. v. Tol Comb. v. Es/v. Schaik Fr. Limburg J, v. Dijk B. v. Egdom Mevr. D. v. Hengstum A. v. Riet B. Weldink P. Dergent rste duif 16.06.25 uur; snelheid 76.47 meter per minuut. Aankomst :tste duif 16.54.16 uur. islag: J. Koster 1 2 3 5 7 24 27 34 41 59 60 61 67 91 92104119 W Hoff- mn 4 9 10 15 16 IS 44 45 46 48 mb. Huizinga v. Doorn 6 75 B nmmel 8 11 14 39 40 47 74 77 88' mb. Altenaar/Reijerse 12. J v Gro- gen 13 76 82 128. 3. Ruitenberg 17 W. Cochius 19 26 35 37 51 78 89 98 H.C. Mol en -1 49 52 125. J. Wijnands 22 28 43 72. C. Bokma 23 54 55 58. C. Kaats 3842 69 87. A. Wijnands 30. Comb Ka l186 99 "S 121 127. A. Mees- 32 63 99. J. Beijer 33 71 97 101 A kstra 36 106 113 115 122 A P Kok' 117 124 132. C.P. Jak en Zn. 57 79 '131. R. Scheffers 62 66 70. Comb diner de Man 64. Z.K.H.65 73 uó 116 123 126 129 130. J. Ottens 83 J. Kruseman 84 85 109 Vaessen/ tnendaal 93 96103 107. Comb. Ri„i T. Kok 100 108. P. Rauch 114 120. '.V. Soest oncours425 duiven. Aankomst eer- lutf 16.13.10; snelheid 1323.10 per er minuut. :'sf,Pely' 1 2 13 16 23 29 31 42 '8 62 65 70 78. A. Teunissen 39 10 72225343940446371. L. Vogel - 15 IS 26 27 32 33 37 38 52 60. A kfiuizen 5 21 30 35 36 51 56 61 64 Camphorst 6 19 41 46 50 69 H j ö4 65. A. v.d. Hornsveld 8 43 49 Nei-HomsveW 11 28 45 57 66 67 D. Huisman 24 53. M. Monsjou48 9. A.A. de Kruyf 54 68 fraaie herinnering, bestaande uit toudbronzen medaille met lint. 'erdient aanbeveling zich van tevo- P te geven, zodat men verzekerd is le uirekte ontvangst van de herin- g(en). Leden van een erkende e sportorganisatie genieten op het njrgeld (met herinnering) een re- e van f 0,50. Zonder herinnering men respektieveiijk f 1,00 en f edische verzorging van de deelne- k in handen van de Kon. ned. Ver O, Baarn. Wandelboekjes kunnen -n afgestempeld en van een plaatje ren, nuts deze bij vertrek zijn inge- C roepen wordt verzocht de es gebundeld in te leveren Het "/o sluit om 18.00 uur. tmgen 0f een gratis programma len °Knn" Hrtójgen bi> mevr' «n, Korte Hartweg 4 3762 SI te.(02155-) 2018g8,ifdeLer 64 Ans Lange Bnnkweg 64 AD Soest. lel. (S.v.p. na 18.00 eersmaatregeJ m"v»n»nf Paleis S°estdijk wan- ,y™. 0lympia" zullen op za- -k VrpH.1^^6 Begentesselaan r a/ j ï.00r alle verk<» afgesloten. Bovendien is die n parkeerverbod van kracht aan erzijde van de Jachthuislaan, ge- anutt de richting Beckerinfh- inigingen die voor de biltart- datnzeendUbCOmPetitie Da' énendes,W™'g verli te bUjarten.meer "Jd overhou" !oh„efneh" rriendsuhap heeft "Li kt nier al Vaandel Sneven. nd in de Vijverhof m we'ïe''iks.e lar Pr„or, J .110'» maar ook uit dag 15 september vieren de le emte l' f'8 Cxtra feestver- eezam r- rUm Van hun club gezamenhjk etentje in res,au- HANDCLEANSERS AUTO- MAKE-UP Deze pagina wordt U aangeboden Deze pagina wordt U aangeboden door de voetbalvereniging s.o. Soest. Naast het wekelijks nieuws dat wij middels de Soester Courant onder Uw aandacht brengen willen we deze keer eens echt uit de school klappen. Wij zijn trots op wat we als vereniging heb ben en willen U graag van dat alles op de hoogte brengen. Wellicht, en daar rekenen we toch wel een beetje op, zegt U na lezing van deze pagina: "Dat wil ik wel eens zien. Of al les wat zo fraai in de krant staat in werkelijkheid ook zo is." Als U dat gaat doen, we waarschuwen U, bent U direkt verkocht. En verknocht. Ons voetbaldomein, komplex Bos straat-Oost, betreden betekent dat je erbij wilt gaan horen. Fraai veldencomplex Op de eerste plaats zijn er de werkelijk fantastische velden. Maar liefst zeven spelvelden en een prachtig gras-trai ningsveld. Het mooie van de velden is dat elk veld zijn eigen intimiteit kent. Omzoomd door struiken en kleine boompjes lijkt het of elk veld een kom plex op zich is. Het fraaie hoofdveld, extra groot en omheind met een degelijke afrastering. Op een enkele plek na is het hele hek werk behangen met kleurrijke reklame- borden. Reklameborden van de vele sponsors die s.o. Soest een warm hart toedragen. Dankzij de Stichting Vrien den van s.o. Soest verrees vorig seizoen een zittribune langs het hoofdveld. Op deze tribune kunnen de vaste suppor ters droog en uit de wind naar hun favo rieten kijken. Het hoofdveld is ook nog voorzien van een proffessionele lichtin stallatie. Verlichting staat ook langs het trainingsveld en in de apart ingerichte keepersakkommodatie. Familievereniging Als U het "buitengebeuren" gezien heeft, neemt U een kijkje in de kantine, het Paviljoen zoals wij het noemen. Het gonzend hart van de vereniging waar al tijd wel wat te beleven valt. Aan de bar, in het jeugdhonk, in de be stuurskamer, gewoon aan een tafeltje bij het aquarium of in de leeshoek. Kortom, een plaats waar U zich thuis zult voelen. s.o. Soest profileert zich altijd als een fa milievereniging. Dat doen we niet zo maar. We voelen ons met elkaar ver bonden, streven dezelfde doelen na en iedereen voelt zich van daaruit ook ver antwoordelijk voor het clubgebeuren. Veel kritische leden die tegelijkertijd niet te beroerd zijn de handen uit de mouwen te steken als er iets gedaan moet worden. En er gebeurt veel in een vereniging van meer dan 500 leden. Wat er zoal nodig is? Leiders, scheidsrechter, lijnentrekkers, bestuurders, barbedienden, schoonma kers, klusjeslieden, ballenverzorgers, kaartjesverkopers, clubbladmakers, trainers etc., etc. Maar goed, U bent inmiddels ingelijfd in onze vereniging en al wat daar te doen is staat op deze pagina. Met dank aan de sponsors zonder welke deze pagina niet mogelijk was. s.o. Soest heeft zoveel te bieden en te vertellen dat één pagina in de Soester Courant maar amper genoeg is. Seniorenvoetbal Naast de drie selektieteams heeft s.o. Soest momenteel nog 11 andere senio renteams in de kompetitie. Elftallen die, en dat mag best uniek genoemd worden, zich zelf samenstellen. Er be staat geen zogenaamde technische kommissie die alle elftallen wekelijks indeelt. Nee, gewoon een stel vrienden die de handen ineen slaan en een elftal gaan vormen. Dat systeem werkt al jaren en naar ie ders tevredenheid. Aan het eind van ie der seizoen, wanneer er jongens stop pen, ontstaat er een echte transferpe riode, tijdens welke de spelers van het ene elftal naar het andere gelokt wor den. Soms met een glaasje fris of een pa tatje, maar meestal alleen maar met mooie woorden. Tegenwoordig is het ook al zo dat ieder team ervoor zorgt dat zij hun eigen scheidsrechter geregeld hebben voor hun thuiswedstrijden. Rekreantenvoetbal Aan het eind van het voorbije seizoen is s.o. Soest gestart met een projekt voor rekreantenvoetballers. Zij die nog wel een balletje willen.trappen, maar dat niet langer in kompetitieverband willen of kunnen doen zijn welkom bij de re- kreanten. Iedere zaterdagmiddag speelt een groep (meestal iets ouderen) tussen 3 en 5 uur op een vrijblijvende manier te gen elkaar. Ook voor rekreatievoetbal dusnaar s.o. Soest. Vrijwilligerslegers Een vereniging als s.o. Soest, met ruim 500 spelende leden, lijkt steeds meer op een bedrijf. Er is één groot verschil: bij een vereniging werkje met vrijwilligers. Het bestuur van s.o. Soest is trots op het grote aantal leden dat iets voor de club wil doen. Zo'n 150(1!) mensen zijn we kelijks aktief om alles te laten verlopen zoals het hoort. Naast de leiders en trai ners is de belangrijkste groep wel het barteam. Ruim veertig leden zijn weke lijks in de weer om de club aan haar in komen te helpen door de verkoop aan de bar te verzorgen. Dit jaar onder lei ding van Fien Prinsenberg. De Spetter, een clubblad van allure Het staat elders op deze pagina ook al geschreven: s.o. Soest is een echte fami lievereniging. Naast de vele met vrijwil ligers uitgevoerde aktiviteiten komt dat het best tot uitdrukking in het clubblad. "De Spetter" is een weekblad dat er mag zijn. Met veertig uitgaven per jaar en eiKe week zo'n 20 tot 30 pagina's leesgenot kunnen we spreken van een uniek gege- ven. Onder de bezielende leiding van G.A.H. Hom, ook wel Bep Hom ge noemd, zorgt een team van Spetter draaiers, tikkers, nieters en bezorgers er wekelijks voor dat ieder lid konstant op de hoogte blijft van het wel en wee van de vereniging. Schrijftalent Bij s.o. Soest kent men de weelde dat het niet van één of twee personen af hangt dat het blad vol komt. Ieder elftal heeft zijn of haar eigen schrijver, waar door elk lid op de hoogte kan blijven van de suksessen of teleurstellingen van alle clubleden. Zo'n tien jaar geleden is een wedstrijd gestart die ertoe leidt dat elk jaar één van de schrijvers tot de Beste Schrijver van de club gekozen wordt. Het op hu moristische wijze schrijven van een wedstrijdverslag is daarbij van nogal groot belang. Effekt is wel dat ieder elf tal zorgt dat de verslagen ingeleverd worden. Stencils Elke maandagmiddag en -avond is het een drukte van jewelste in de kantine, want dan moet het blad erdoor. Zes ty pistes, twee stencildraaiers, een paar verzamelaars, een paar nieters en nog andere medewerkers zorgen er dan voor dat het hele blad gereed komt om bezorgd te gaan worden bij de leden. Uiterlijk op woensdag heeft iedereen zijn/haar blad binnen. In tegenstelling tot vele verenigingen kiest Soest nog steeds voor de ouwe trouwe stencils. De kwaliteit mag dan wel eens wat minder zijn en je kunt niet met kleur werken. Wil men de huidige aantallen blijven versturen (iedere week 600 exemplaren a 25 stencils) dan moet men deze werkwijze houden. De leden van s.o. Soest zijn trots op hun blad, of het misschienietsjes mooier kan is niet zo belangrijk. De hoofdmacht van s.o. Soest speelt dit seizoen voor het 10e jaar achtereen in de derde klasse van de KNVB. De indeling is dit jaar als volgt: LVV APWC JSV Zwaluwen Vooruit Stichtse Boys SEC BVC Fortitudo Utrecht HMS Quick 1890 s.o. Soest. Programma le kompetitiehelft 2 sept. APWC - s.o. Soest 9 sept. s.o. Soest - LW 16 sept. s.o. Soest - Quick 1890 23 sept. HMS - s.o. Soest 30 sept. s.o. Soest - Fortitudo 7 okt. Utrecht - s.o. Soest 14 okt. inhaalronde 21 okt. s.o. Soest - BVC 28 okt. SEC - s.o. Soest 4 nov. s.o. Soest - St. Boys 11 nov. JSV - s.o. Soest 18 nov. inhaalronde 25 nov. s.o. Soest - Zw. Vooruit 2 dec. return van 2 sept. 9 dec. return van 9 sept. Winterstop vanaf 30 december tot 20 januari 1991. Er is geen tekst waarvan we bij s.o.Soest de betekenis serieuzer nemen dan deze. Om die reden wordt er al sinds jaar en dag bijzonder veel aandacht besteed aan de jeugd. Speciaal daarvoor is enige jaren geleden een Jeugd Aktiviteiten Kommissie in het leven geroepen. Deze uit ouders van jeugdleden be staande groep organiseert door het hele jaar heen vele aktiviteiten. We geven U graag een overzicht: - Open Dag aan het begin van het sei zoen. - Schoolvoetbaltoernooi in oktober. - Sinterklaasfeest. - Kerstvakantiespelen. - Carnaval. - Paasvoetbalkamp -Toernooienreeks in mei. - Avondvierdaagse. Dat is zo'n beetje de rode draad door het seizoen heen. Daarnaast zijn er bij afgelastingen en winterstop nog allerlei spelletjesmiddagen, filmavonden, kaartavonden, puzzeltochten etc, etc. Op de woensdagmiddag trainen de kleinste jongens en meisjes van 6 tot 8 jaar. Als het dan slecht weer is wordt in de kantine een spelletjescircuit uitgezet. Allemaal aktiviteiten om de jeugd aan de club te binden. Komplex s.o. Soest: Bosstraat Oost Kantine s.o. Soest: tel. 17529 Senioren: Frank Smits, tel. 24852 Jeugd A t/m F: Mark de Groot, tel. 21543 Dames/Meisjes: Wim Dijkman, tel. 23171 Clubblad de Spetter: Bep Hom, tel. 13564 Administratie: Maria Schokker, tel. 18549 Kleding: Shirt: blauw met klein wit kraagje; midden voor op de borst een badge. Broek: wit. Kousen: blauw. s.o. Soest kent veel sponsors, vee) donateurs en begunstigers. Ondanks dat werd twee jaar geleden op initia tief van de heren Hilhorst en Schut de Stichting Vrienden van s.o. Soest in het leven geroepen. Als eerste daad zorgden zij ervoor dat er nu langs het hoofdveld een prachtige zittribune staat. Momen teel wordt, vooralsnog achter de schermen maar U bent gewaar schuwd, gewerkt aan het verzamelen van een zogenaamde club van 100. Een manier om nog meer gelden in de verenigingskas te krijgen en zo doende nog meer aan de leden te kunnen bieden. Kontaktpersoon: Arnold Hilhorst, tel. 20448. Een echte Soester houdt er niet van zich groter of beter voor te doen dan hij is. Een zekere bescheidenheid siert deze Eemlandbewoner. Ambities heeft hij echter wel. Alleen, daar kan hij niet voor uitkomen, want dan tikken zijn buren en,vrienden hem weer op de vingers. Dan schept hij op, slooft hij zich uit. "Doe maar normaal, dan doe je gek genoeg", hoort 'ie dan. s.o. Soest ambitieus De voetbalvereniging s.o. Soest bevindt zich al jaren in dat spanningsveld. Al ja ren de grootste in zijn soort binnen de gemeentegrenzen. Al jaren maar liefst drie seniorenteams spelend op KNVB- nivo. Al jaren de A-l spelend op inter regionaal nivo. Ook al jaren beroemd om zijn grote jeugdafdeling, de jeugd- aktiviteitenkommissie en een werkelijk uniek aanbod aan aktiviteiten buiten het voetbal om. En eveneens al jaren beschikkend over een weekblad "De Spetter" met telkens zo'n 20 tot 30 pagina's. En dan dat fan tastisch komplex waar men, dankzij veel gemeente-investeringen, over maar liefst 6 speel- en 1 trainingsveld kan beschikken. Twee velden met ver lichting en het hoofdveld bovendien met een tribune. "Dan mag je jezelf toch wel eens open lijk op de borst kloppen; een klein beetje opscheppen", zegt scheidend voorzitter Cees de Bruin. "Ik denk wel eens", zo gaat hij verder, "hoe kan het toch dat zo'n dorp als Soest nooit hoger gekomen is met het voetbal. Vergelijk het nu toch eens met een Spakenburg/ Bunschoten met twee ploegen op het hoogste amateurnivo. Zou dat nu werkelijk nooit mogelijk zijn in Soest?" Desgevraagd zegt de Bruin dat het s.o. Soest-bestuur zich voorzichtig ambi- Wat in een grijs verleden gestart is als een karnavaleske vertoning is bij s.o. Soest uitgegroeid tot een heuse afde ling: het damesvoetbal. Inmiddels bestaat de dames afdeling bij s.o. Soest uit bijna 60 leden, in leef tijd variërend van 6 tot 26 jaar. Meisjesvoetbal In de regio is s.o. Soest de enige die voetbal voor mei'sjös biedt. Vanaf 6 jaar zijn meisjes welkom. Vooral tijdens de laatst gehouden Open dag bleek duide lijk dat veel meisjes geïnteresseerd zijn in voetbal. Bij s.o. Soest wordt deze groep geleid door de heren Dijkman, de Beer en Zeggelaar. Al jaren zijn zij de grote ani mators voor het damesvoetbal. En met sukses. Dit jaar is er ook een gediplo meerd damestrainster in de persoon van Mary Poppelaars bij de staf geko men. Als speelster van dames l geeft zij training aan de jeugdgroepen. Aktieve groep De dames- en meisjesafdeling ken merkt zich door een grote saamhorig heid en inzet. Geheel op eigen kracht organiseren zij een eigen toernooi, doen ze mee aan uit-toernooien en heb ben ze minstens éénmaal per jaar een weekend onder mekaar ergens in het land. Binnen de vereniging nemen de dames een niet meer weg te denken plaats in. KL- v. Sinds enige tijd levert de damesgroep, in de persoon van Jeanet v.d. Breerner, ook een eigen bestuurslid. Hun aanwezigheid in de kantine en langs de velden heeft de mannenwereld die het voetbal was, veranderd in een wereld waar voor iedereen plaats en vertier is. Hun inzet bij de organisatie van de vele aktiviteiten is bijna grenzeloos. Voetbal voor vrouwen: bij s.o. Soest een volwaardige plek. tieus noemt. "Je kunt wel zeggen dat je in twee of drie jaar naar de 2e of le klas se wilt, maar zo makkelijk is dat natuur lijk niet. Als je alleen al ziet hoe moeilijk het is elk jaar je selektiespelers aan je te binden. Dat wordt steeds moeilijker. Ik ben het eens met Fons Hilhorst en Peter Koelewijn (Hees en SEC) dat het langzamerhand ae spuigaten uit dreigt te gaan lopen in het amateurvoetbal. Steeds meer ronselpraktijken en beta lingen. Maar dat is niet de hoofdoor zaak dat we in onze gemeente niet op een hoger plan weten te komen." Selektiesysteem Om hogerop te komen moet een vereni ging de zaken goed voor elkaar hebben, zeker als je meer dan 500 spelende le den hebt. Bij s.o. Soest probeert men het komend seizoen een wat gewijzigd selektiesysteem uit. De A-selektie be staat nog maar uit 18 man. Een kleinere groep in de hoop dat een concentratie van kwaliteit tot een betere trainings- en wedstrijdprestatie zal leiden. Maar ook hier geldt: garanties zijn er niet. Verheugend is wel dat de selektie niet uitgedund is door een run van spelers naar andere verenigingen. Met uitzon dering van de keepers Daniël Hilhorst en Patrick Dokter (zij vertrokken naar respektieveiijk FC Utrecht en AJAX) ging niemand weg. Daarentegen kwam Peter v.d. Berg terug van Usselmeervo- gels en René v.d. Deijssel over van SEC. Nieuwe trainersstaf Organisatorisch is de zaak op het hoog ste nivo bij s.o. Soest rond. Jan Stroom- berg is de kersverse hoofdtrainer die, met assistentie van Marcel v.d. Lugt, Anton Vugts en Arjan Schipperen, de scepter zwaait over de selektieteams. Stroomberg doet niet moeilijk over zijn ambities: "Ik wil graag het hoogste be reiken met wat ik doe. Dat wilde ik toen ik zelf betaald voetbal speelde. En dat wil ik nu ook als trainer. Dat wil nog lang niet zeggen dat Soest dus wel effe kampioen wordt. Nee, het gaat erom datje eruit wilt halen wat erin zit. Als je net niet degradeert kan dat ook het ge val zijn. Mijn eerste indrukken zijn goed. De groep wil hard werken en presteren. Rond de kerst zien we dan wel waar we staan." Naastde geheel vernieuwde trainersstaf is het kontrakt met fysiotherapeut An- thony Willems uit Baarn voortgezet. Ook voor de fysiek-medische kant is veel aandacht bij s.o. Soest. aanvang: 14.30 uur Entree: Volwassenen f 3,- Tot 16 jaar f 1,- 65+ f 1,- Bij jeugdige sporters wordt bij s.o. Soest, meer nog dan bij de senioren, rekening gehouden niet het individu. Aan de hand van een Jeugdplan wordt per individu gekeken wat hij of zij aan kan. Kom je in aanmerking voor een selektieteam dan kom je, ais je dat zelf ook wilt, daarin terecht. Vanaf de D-junioren wordt geselekteerd. Bij de E-tjes en F-jes is het nog belangrijker dat vriendjes bij elkaar kunnen spelen. Al naar gelang de spelertjes ouder wor den wordt de selektie en de training in tensiever. Door goed om te gaan met de selektiekriteria en niet meer te eisen dan een speler of een groep spelers aan kan, weet s.o. Soest bij de jeugd al jaren lang tot gocae prestaties te komen. De C-1 en B-1 spelen regionaal en de A-1 zelfs interregionaal. Het kan echter best zo zijn dat over een paar jaar alle teams een trede lager moeten akteren. Dat is nu eenmaal het lot van het ama teurvoetbal. Je moet het doen met het talent dat zich aandient. Je kunt je ta lenten niet kopen. Dat is het doel van een vereniging ook niet. Leiders en trainers Toch probeert het jeugdbestuur er elk jaar weer alles aan te doen om zo hoog mogelijk te spelen met de elftallen. Het belangrijkste daarbij is dat je weet te zorgen voor goede training en begelei- ding. De opzet bij s.o. Soest is om voor ieder Het "roemruchte" Al-juniorenteam dat in het seizoen 1986-1987 kampioen werd in de interregionale jeugdkompeti- tieo.l.v. trainer Paul Muller. Zij promo veerden vervolgens naar de landelijke jeugdkompetitie. In hun midden Robert Roest (FC Utrecht) en Peter Wolfsen IJsselmeer vogels). elftal twee leiders en 1 trainer te heb ben. Tevens is het de bedoeling dat ie dere speler twee keer in de week kan trainen (vanaf de D-junioren). Met de pas aangetrokken Cees van Schendel is de trainersgroep kompleet. Maar liefst 18 jeugdtrainers zorgen ervoor dat iedereen aan zijn/haar trekken komt. Daarnaast zijn er zo'n zestig leiders die zorgen voor vervoer en een goed ver loop van de wedstrijden. Altijd wat te doen Het is zeven dagen van de week aktie bij s.o. Soest. De zaterdag is de wedstrijd dag voor de jeugd. Van 's morgens tien tot 's middags vijf worden achter elkaar veel wedstrijden gespeeld, s.o. Soest heeft dit jaar weer zo'n twintig jeugd- teams in de kompetitie. De jongsten zijn 6 en de oudsten 18 jaar. Elke doordeweekse dag wordt er per leeftijds- of selektiegroep getraind. De kleinsten, van 6 tot 8 jaar, trainen op de woensdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur. Tijdens die training is ook altijd de kantine open voor de ouders.

Soester Courant | 1990 | | pagina 25