CITROËN XM KUIJER Collectanten gevraagd 'Kozle heeft nu heel dringend behoefte aan Hollandse investeerders' Gasten uit Kozle vinden warm onthaa tiidens 'Pnnkp wppk' in Soest Dirk v.d. Grift viert 40-jarig jubileum Groots Open Huis bij sportstudio Physical 9. Tocht door het land Getuigen gezocht Burgemeester Jerzy Bobrowski: Feestavond in C-drie hoogtepunt Videobanden gestolen Snelheidscontrole Loon Mechanisatie Constructiebedrijf op grens Soest en Baarn Te veel brommer Inbraak in auto Soester (74) verjaagt inbrekers-vijftal Storm trilt bouten en moeren spoorboom los Brommer gestolen Aanval op wereldrecord aerobic lesgeven op 6 en 7 oktober vraag aandé nog eens mee te makei net zo schoon, mooi en Auto van het jaar 1990 Maak een proefrit. Korte Brinkweg 36 - Soest Telefoon 02155 - 1 62 15 Een 64-jarige zwerver bezorgde de politie vorige week heel wat werk. Eerst werd de man door de bedrijfs leider van een supermarkt aan de Pa rallelweg op de schouder getikt toen hij een fles advocaat zonder betalen mee wilde nemen. De man zei geen vaste verblijfplaats te hebben en ver trok nadat een proces verbaal was opgemaakt. Een aantal uren later trof men hem slapend aan op een bankje in Colenso. Nadat hij door de politie was gewekt, gaf hij te kennen 'zijn tocht door het land voort te zul len gaan zetten'. Die tocht leidde klaarblijkelijk naar de Van Weede- straat. Daar moest de politie opdra ven toen de eigenaar van een snack bar belde dat er een man in zijn zaak voor 6 gulden 50 had gegeten, maar geen geld bij zich had. De politie trof in de zaak de lichtelijk aangeschoten 64-jarige man. Na onderzoek bleek dat de man woonde in een opvangte huis voor zwervers in Utrecht. Daar is hij uiteindelijk weer heen ge bracht. In het weekend van 6 en 7 oktober staan de deuren van sportstudio Physi- cal aan de Steenhoffstraat voor alle be langstellenden open. Voor wie altijd al meer heeft willen weten van de vele sportieve mogelijkheden die Physical heeft, is dit een prima moment om vrijblijvend rond te kijken, vragen te stellen en wellicht een uurtje mee te aerobicen, wanneer medewerkster Anita Hardeman een aanval doet op het wereldrecord aerobic-lesgeven. Al ruim twee maanden is eigenaar Ron Gleijm bezig met de voorbereidingen van dit Open Huis. Zijn ambities maak ten dit ook echt nodig. Alles moet ge smeerd lopen. Zo'n 500 posters worden op in het oog springende plaatsen opge hangen. Om zoveel mogelijk mensen te bereiken worden dezer dagen maar liefst 25.000 folders verspreid in Soest, Baarn, Eemnes, Den Dolder en Biltho- ven. "Want ons publiek komt uit de hele Nationale Collecte geestelijk gehandicapten De Stichting Nationale Collecte Geestelijk Gehandicapten heeft haar wortels in een diep verleden. Ieder die met de zorg te maken heeft weet, dat die zorg veel geld kost. Dat kan in de eerste plaats voor de individuele ouders ge zegd worden. Naast de vele problemen die zij moeten overwinnen om voor hun gehandicapt kind de beste voorzienin gen te vinden, blijkt heel vaak dat niet alle nodige voorzieningen betaald wor den door overheden of instellingen. Ouders blijken in de praktijk heel veel vragen zelf te moeten beantwoorden en vervolgens kan blijken dat de voor hun kind benodigde voorzieningen niet ge financierd worden uit welke bron dan ook. Het is dan ook niet voor niets dat vele ouders zich georganiseerd hebben in ouderverenigingen die de belangen van hun kinderen en henzelf behartigen. Ja zeker, de overheid springt bij. Maar dui delijk is dat de kosten gemoeid met de opvoeding en verzorging van een kind met een verstandelijke handicap veel meer geld kost dan door buitenstaan ders ook maar bedacht kan worden. Er zijn extra voorzieningen nodig waar veel geld voor nodig is en waarin de overheid niet of maar mondjesmaat bij springt. Vooral die ouders die hun gehandicapt kind thuis hebben of willen houden we ten daar alles van. Wie mee wil helpen kan bellen met mevr. T. Visser, tel. 11614. -y De politie is op zoek naar eventuele getuigen van een aanrijding, die vrij dagmiddag j.1. omstreeks tien voor half vijf (16.20 uur) plaatsvond op de Ossendamweg. Een 18-jarige motorrijder uit Soest reed van de Korte Ossendam linksaf de Ossen damweg op en werd daar aangere den door een witte Opel Kadett, die van de Schoutenkampweg kwam. De motorrijder kwam ten val en be schadigde niet alleen zijn kleding, maar ook zijn motorfiets, waarvan de voorvork verbogen bleek. De bestuurster van de Kadett stopte aanvankelijk, voegde de motorrijder toe dat hij beter moest uitkijken en verdween vervolgens zonder zich bekend te maken. Wie nadere inlich tingen kan verschaffen wordt ver zocht kontakt op te nemen met de politie, tel. 19444. WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1990 PAGINA 4 SOESTER COURANT - Burgemeester De Widt verwelkomt zijn collega Bobrowski met een tekening van het nieuwe raadhuis. hoopt is dat ondernemende Soesters bereid zullen zijn in Kozle te investeren, om op die manier iets van het oude ste denschoon daar te redden. Volgens hem zijn er volop mogelijkheden voor hotels, restaurants, winkels en andere zaken, die Soester investeerders heel in teressante mogelijkheden bieden. Er zijn volgens hem goede zaken te doen. "Het land is arm, maar de Polen niet. Dat wil zeggen: je hebt arme en rij ke Polen, net als hier. De nieuwe gene ratie krijgt op den duur meer geld om artikelen te kopen die lange tijd vol strekt onbereikbaar waren." Zakelijke relaties Nederlandse investeringen kunnen hel pen om de Poolse economie er weer bo venop te brengen, en dat geldt ook voor de situatie in Kozle. Bobrowski zal zich daarom inzetten om naast de vriend schapsbanden tussen de mensen ook "zakelijke" relaties te laten ontstaan. Daarover worden gesprekken gevoerd met het Soester gemeentebestuur, dat wellicht een bemiddelende rol kan spe len, en daarom ook is Bobrowski in Soest met een "zware" delegatie van de gemeenteraad van Kozle: voorzitter Antony Szota, de beide vice-presiden- ten en vier raadsleden. "We schamen ons niet om hier rond te kijken en te le ren hoe alles hier georganiseerd is en hoe het hier is gelukt om zulke uitste kende leefomstandigheden te creëren," aldus Bobrowski. Hij wil tenslotte wel kwijt dat hij bijzon der onder de indruk is van de Soester gastvrijheid. "Wij op onze beurt nodi gen de Soesters graag uit om naar Kozle te komen. De deur staat altijd open." De eigenaar van een videotheek aan de Smitsweg mist vier banden. Ze werden vrijdagmiddag door een klant in de brievenbus gedeponeerd, maar daar la ter niet meer in aangetroffen. Vermoe delijk zijn ze er door een ander uitge haald. De eigenaar stelde de politie op de hoogte. Bij een snelheidscontrole op de Burg. Grothestraat vorige week donderdag kregen 17 automobilisten een proces verbaal. Gedurende het uur dat de con trole werd gehouden, passeerden 276 voertuigen de radar. De hoogste snel heid was 78 kilometer waar 50 is toege staan. als in Soest." Als prioriteiten voor de aanpak van de problemen noemt hij o.a. de waterleiding, het wegenplan en de industriële uitstoot van schadelijke stoffen. Jerzy Bobrowski is voor het eerst in Soest, samen met zijn zeer charmante echtgenote Gisela en hun vieijarig dochteije Karolina. Ze zijn opgetogen over de ontvangst en verbazen zich elke dag van hun bezoek over de schoonheid van Soest, iets wat de gemiddelde Soes ter in het algemeen niet snel zal bea men. Bobrowski is al eens eerder op za- kenbezoek geweest in Amsterdam, Rotterdam en Arnhem, en verder kent hij Holland uit de verhalen van zijn va der, die tijdens de Tweede Wereldoor log in dienst was bij de Royal Air Force en in die hoedanigheid wel eens over ons land heeft gevlogen. 'Grote mensen in kleine huisjes' Bobrowski is echt onder de indruk van Soest, dat hij zelfs mooier vindt dan Den Haag, waar hij intussen ook een kijkje heeft genomen. Hij beschrijft de Hollanders als "grote mensen die in kleine huisjes wonen" en steekt zijn be wondering voor de wijze waarop oude gebouwen hier in ere worden hersteld of gehouden niet onder stoelen of banken. Wat de burgemeester van Kozle vurig D. v.d. Grift: begonnen met eenpetro- leumtracker, nu omringd door alle mo gelijke mechanica. termaanden is het weer wat rustiger. Dan is er tijd voor het onderhoud van alle machines. Het seizoen loopt onge veer van maart tot november, dat hangt natuurlijk helemaal van het weer af. Maar zelfs in de zomer is er wel tijd voor vakantie, hoor. Vader laat het bedrijf dan met een gerust hart aan de jongens over." Alhoewel het bedrijf van Van de Grift geen familiebedrijf is te noemen, zijn er wel twee van zijn zoons, Hans en Willem-Jan, werkzaam. Dirk van de Grift en zijn bedrijf hebben een prominente plaats gekregen binnen de landbouwsector van Soest en omge ving. Toch zijn er onder hen ook nog een aantal die zijn eerste beroep nooit vergeten zijn. Eliza van de Grift: "Het gebeurt nog wel eens, dat mijn vader even wordt weggeroepen om iets aan de melkmachine van een boer te repare ren. De mensen vergeten dat toch niet." Twee jongemannen werden vorige week aangehouden omdat hun brom mers teveel lawaai maakten. Het aantal toegestane decibellen werd zeer ruim overschreden. Een 18-jarige jongeman, die op de Dalweg staande werd gehou den, wacht een boete van zeker 150 gul den. Zijn 18-jarige plaatsgenoot die op de Eikenlaan werd aangehouden, moet minstens 80 gulden gaan betalen. Een 22-jarige inwoner uit Soest deed vorige week aangifte van diefstal uit zijn auto. Hij had zijn voertuig geparkeerd aan de Lange Brinkweg en ontdekte dat zijn c.d.-speler eruit was gestolen. De politie vermoedt dat de dief zeer kundig was in het openen was afgesloten auto's, daar de auto verder niet beschadigd is. Alle medewerkers van sportstudio Physical zijn al maanden bezig om hei Open Huis gesmeerd te laten verlopen. ning. Aan de hand van demonstraties en uitleg zal het een heel stuk duidelij ker worden." Recordpoging De bezoekers worden verwelkomd door de medewerkers van Physical met een kop koffie. Daarna kan men vrijblij vend rondkijken, vragen stellen, zich in schrijven voor een gratis proefles en... een uurtje meedoen met Anita. "Ja, dat is echt het klapstuk van het Open Huis," gaat Gleijm verder. "Onze medewerk ster Anita Hardeman zal een aanval doen op het wereldrecord aerobic lesge ven. Vanaf zaterdagmorgen tien uur zal zij maar liefst 30 uur achter elkaar voor de klas staan. Ze wordt gecontroleerd door officials van het Guinnessbook of Records en bijgestaan door een heel team van verzorgers. Anita is al maan den in training. De recordpoging bete kent wel dat we continu minstens tien mensen nodig hebben die met haar meespringen. We hopen dat de bezoe kers zich daar spontaan voor aan zullen melden." Om 17.00 uur sluit de Open Dag, maar dat betekent niet dat de deuren dicht gaan. Anita Hardeman heeft dan nog Dk n uur te 8aan en 'n die tijd staat Physical ook open voor iedereen die de trainingsvormen uit wil proberen. Vrij tramen dus en natuurlijk nog aerobicen met Anita. Zij hoopt om 16.00 uur haar record gehaald te hebben. Dan is er als afsluiting van het weekend en het re cord - wat zij ongetwijfeld gaat halen - een feestelijke receptie. Belangstellenden zijn van harte welkom vanaf kwart voor tien zaterdag 6 okto- cfr' S>°its^di° Physical ligt aan de teenhoffstraat. De ingang is aan de ualweg, waarna men op een ruime par keerplaats zijn auto - of fiets - kwijtkan. Jerzy Bobrowski, de nieuwe burge meester van Kedzierzyn-Kozle die sinds mei dat ambt vervult, is een en thousiast supporter van de jumelage tussen zijn gemeente en Soest. Hij is vast van plan daaraan een bijdrage te leveren en wil zich in het bijzonder in zetten voor het aanhalen van "zakelij ke" banden tussen de zustersteden. Het burgemeestersgezin van Kozle: Jerzy, Karolina en Gisela Bobrowski. Het bedrijf van Dirk van de Grift aan de Torenlaan bestaat deze week 40 jaar. In 1950 startte hij in zijn eentje zijn bedrijf. Met een paard en een ploeg was hij een aantal landbouwers, die zelf het materiaal voor ploegen, maaien, en gieren niet hadden, van dienst. Inmiddels heeft zijn Loon Me chanisatie Constructiebedrijf een klantenbestand van ruim 250 boeren en heeft hij zeven inan in dienst. Het veertig-jarig jubileum gaat natuurlijk niet onopgemerkt voorbij. De opzet van het bedrijf van Dirk van de Grift is eenvoudig. Boeren die zelf geen grote machines hebben om het noodzakelijke werk op het land te doen, doen een beroep op hem. Zijn idee bleek ook in de praktijk zeer goed aan te slaan: de landbouwers hoefden immers zelf niet te investeren in dure machines. Om het veertig-jarig jubileum van het Loon Mechanisatie Constructiebedrijf te vieren, zal een gezellige receptie ge houden worden. Deze receptie wordt onder meer georganiseerd door het be drijf dat zich twee jaar geleden op het terrein van Van de Grift vestigde, druk kerij T.O.F, Zaterdag zullen genodig den onder het genot van een hapje, een drankje en gezellige live-muziek herin neringen ophalen van veertig jaar land bouw. Waarschijnlijk zal er ook over de toekomst gepraat worden. De 62-jarige Van de Grift wil nog lang niet weten van ophouden. Melkmachine Van de Grift, van oorsprong melkma- ;hine-installateur, begon veertig jaar geleden met een paard en een ploeg. Vanaf het allereerste moment heeft het bedrijf groei gekend.' Een aantal jaren later schafte hij een Ferguson Petro leum tractor aan. In 1958 vestigde hij De plotselinge verschijning van de be woner, een 74-jarige Soester, heeft in het weekeinde een inbraak aan de Soes- terbergsestraat verijdeld. De vijf onbe kende heren die zich ongevraagd toe gang tot de woning verschaften zagen hun snode plannen daardoor de mist in gaan. Ze hadden intussen het keuken raam aan de achterzijde al opengebro ken en de schuifpui door het slot ge trokken. De bewoner kon de politie mededelen dat het vijftal niet de kans had gekregen iets mee te nemen. De eerste najaarsstorm, die afgelopen vrijdag over het land raasde, heeft in Soest geen noemenswaardige schade veroorzaakt. De politie kreeg 's mid dags tegen half vijf wel een seintje uit Soestduinen, waar een van de spoorbo men bleek te zijn beschadigd. Vermoe delijk waren de bouten en moeren door de wind losgetrild. De politie bewaakte de overweg tot de NS de zaak herstelde. Een 25-jarige jongeman uit Soest deed vorige week aangifte van de diefstal van zijn brommer. Deze werd gestolen uit de stalling bij de Mariakerk aan de Burg. Grothestraat. Een 19-jarige plaatsgenoot moet sinds vrijdag zijn brommend vervoermiddel missen. Drie sloten konden niet voor komen dat zijn blauwe Puch Maxi aan de Rembrandlaan werd gestolen. regio, sommigen komen zelfs uit Alme- re en Tiel," vertelt Ron Gleijm. Volgens hem is de regionale bekendheid van zijn sportschool eenvoudig te verklaren. "Het is hier gewoon gezellig. Mensen voelen zich hier thuis. Zelfs wanneer ze niet komen trainen, komen ze soms toch even langs. Gewoon even bijpra ten, een kop koffie drinken aan de bar. De sociale functie van Physical is min stens zo belangrijk als de sportieve," al dus Gleijm, die ter demonstratie nog eens aanwijst dat de gezellige bar niet voor niets zo ruim is opgezet. Groots De opzet mag op z'n zachtst gezegd groots genoemd worden. Op zaterdag ochtend om kwart voor tien uur gaan de deuren open. In de ruime sportstudio zullen dan een drietal stands opgesteld staan. Bij één stand kan men terecht voor informatie over het reilen en zeilen van Physical. De medewerkers staan belangstellenden te woord over de di verse trainingsmethodes, zoals aerobic fitness, cardio fitness, callenetics, spor tief afslanken en konditie-training. Dit is nog slechts een greep uit het uitge breide sportieve aanbod van Physical. Ook zal een diëtiste, Josette Lubbersj met een stand aanwezig zijn. "Een dië tiste ontmoet je niet zo één twee drie," vertelt Ron Gleijm, "dus dat is een mooie gelegenheid om haar te bestoken met vragen over voeding, sportvoeding en diëten." De derde stand zal bemand worden door de fysiotherapeute Celes- tine Schotanus. "Met wat voor vragen de mensen ook rondlopen, of het nu gaat om sportblessures, voeding of wel ke trainingsmethode iemand het beste ligt, men kan op 6 oktober voor alles bij ons terecht." Naast de informatiestands worden er doorlopend demonstraties gegeven van cardio-fitness en spiertraining. Gleijm: "Veel mensen weten niet het verschil tussen krachttraining en konditier-trai- Dat bleek vorige week vrijdag, toen Bo browski voorafgaand aan de feestavond in C-drie een gesprekje voerde met de plaatselijke pers. Bobrowski (49) is zelf een typische vertegenwoordiger van de "nieuwe generatie" Polen, die na de enorme politieke ontwikkelingen zijn aangetreden. Hij is momenteel direc teur van een geprivatiseerde confectie fabriek met ca. 150 werknemers. Onder het oude "systeem" vervulde hij een dergelijke functie in de staatsfabriek. De vraagstukken waarmee Polen en dus ook Kozle zich geconfronteerd ziet zijn volgens hem enorm. In algemene ter men komt het vooral neer op organisa tie- en milieuproblemen. Verder kampt Kozle met het Poolse equivalent van wat in Nederland de "oude-stadswij- ken-problematiek" wordt genoemd. Droom "De stad is niet schoon, er staan veel ou de huizen die vaak erg verwaarloosd zijn," aldus Bobrowski. "Ik droom er van nog eens mee te maken dat het bij ons net zo schoon, mooi en groen wordt zich detimtiet op de iorenlaan. Net toen alles goed leek te gaan, werd zijn goed draaiende bedrijf in 1968 door brand verwoest. De werkplaatsen, de machines en het materiaal, alles was weg. Van de Grift kon in feite opnieuw beginnen. Nu staan er in de ruime werk plaats onder meer tien moderne tracto ren, een maaimachine, opraapwagens en een hakselaar (voor het omver hak ken van mais). Boeren uit Soest, Baarn, Eemnes en Hoogland doen regelmatig een beroep op hem of op één van zijn zeven medewerkers. De hoeveelheid werk wordt niet alleen bepaald door de hoeveelheid boeren die een beroep op het bedrijf aan de To renlaan doen, maar ook door de seizoe nen. Zijn dochter Elize vertelt: "In het 'najaar werken ze van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat om alles af te krijgen. Dan is het echt razend druk. In de win- Soest kan terugkijken op een bijzon dere week. Dat geldt niet alleen voor de gebeurtenissen rondom de opening van het nieuwe gemeentehuis, maar ook voor het bezoek van de ca. 100 jonge en oudere gasten - onder wie een complete dansgroep - uit Kozle, de Poolse zusterstad van Soest, al stond dat niet los van het "raadhuis-gebeu ren". De "Poolse week", georganiseerd door de jumelage-stichting, is een groot suc ces geworden. Afgezien van de traditio nele uitstapjes naar bezienswaardighe den her en der in ons land maakten de gasten uit Kozle een flink aantal evene menten mee. Dat begon vorige week woensdag met de officiële begroeting in het nieuwe gemeentehuis, waar burge meester De Widt het gezelschap onder leiding van de nieuwe collega Jerzy Bo browski en zijn echtgenote begroette. Ook zijn voorganger, Jozef Lewczak, was overigens van de partij. Helemaal vlekkeloos verliep de aan komst niet, omdat één bus al uren eer der in Soest arriveerde dan de andere. Dat bracht de nodige "afstemmingspro blemen" met zich mee, die echter op soepele wijze werden opgelost, o.a. door persoonlijk ingrijpen van Bob (Knollentuin) Sluis. In de kantine werden de gasten en de gastgezinnen onthaald op koffie en koek en werden de nodige begroetings rituelen afgewerkt, waarbij over en weer geschenken werden uitgedeeld. De Widt en jumelage-voorzitter Ab Blokzijl kregen poppen van fraai hout snijwerk en voor Bobrowski was er een schilderij van Soest's nieuwe raadhuis. Muziek en dans Hoogtepunt van de week was zonder twijfel de grote feestavond, die vrijdag avond in C-drie werd gehouden. Die stond in het teken van muziek en dans, waaraan vooral de enthousiaste dans groep uit Kozle in uiterst fraaie kos tuums een belangrijke bijdrage leverde. Van Soester zijde waren er de Eemlan- der Blaaskapel, de boerendansgroep en niet te vergeten de Soester "Pavarotti", de tenor Charles Gabriël. De bezoekers hadden in het witte café van C-drie al kennis kunnen maken met onvervalste Poolse kunst, gepresen teerd door de zusjes Ulla en Alla Bala- wender, die in Kozle een galerie heb ben, en de beeldhouwer Zenon Woda, die met een complete collectie houtsnij werk en keramiek van zijn leerlingen aanwezig was. In de grote zaal speelde zich intussen het feest af, dat halverwe ge werd onderbroken voor enkele toe spraakjes van de beide burgemeesters, die elkaar wederzijds beloofden de vriendschapsbanden nog nauwer te zul len aanhalen. Hulde was er voor Bob Sluis, die zijn in zet beloond zag met een origineel ue rooise uuntsgivc.y wijut. njucin ut feestavond in C-drie voor een hartver warmende show. "Soester" sweatshirt, en voor burge meester De Widt en jumelage-voorzit- ter Blokzijl, die uit handen van me vrouw Wanda Heydun een aandenken ontvingen namens de gemeentelijke so ciale instelling van Kozle, "voor hun bij drage aan de caritas". Kookkunst De Poolse gasten speelden uiteraard een belangrijke rol bij de plechtigheden rond de opening van het raadhuis en het "open huis", en vermaakten zich ook tussen de bedrijven door uitstekend. Bezoekers van de retaurants de Knol lentuin en de Soester Duinen konden in het weekeinde genieten van de kook kunsten van drie Kozliaanse kokkin nen. Alleen zondag was de belangstel ling voor de schaakontmoeting en het "open atelier" in Artishock niet be paald overweldigend, al was er zater dagavond een uitstekend geslaagde ontvangst aan voorafgegaan. Gisteravond zou in Bos en Duin aan de Bosstraat nog een gezellige afscheids avond worden gevierd, waarna de Pool se gasten zich gereed konden maken voor de lange terugreis naar Kozle, on getwijfeld vervuld van het voornemen de verstevigde kontakten te onderhou den en hun Soester vrienden zo snel mogelijk weer te zien. WOENSC Bouw/aker De burgemees Burgemeester mens zijn op zoeken met to< genoemde vooi verlenen voor: het verbouw bouw, Lange I nr. 77) (artike Ruimtelijke Or van de Woning het bouwen voor planten, 1 tikel 19 van de Ordening). Alvorens een worden genom binnen een ter rekenen vanaf ber 1990, ever lijk bij Burgem te dienen. De op deze ve bende stukker zelfde termijn 12.30 uur, in ling ruimtelijk ken, Raadhuis Ontwerp-h vergunning Bij de afdeling meente Soest, 2.27 ligt vanaf 8.30 tot 12.30 theek aam de de openingsui werp van de be van: B.V. Timmt tje 6, voor he richting voor n (timmerfabriek ling op het per beslissing op e Gemotiveerde werp-beschikl- worden ingeb en degenen mondelijk bez gen het verzoe hen die daarto dig) in staat zi schriften moe stuur worden ber 1990. Indien men d soonlijke gege bezwaarschrif maakt. Het schriftelijk te zwaarschrift I worden inged Hinderwe Bij de afdelinj meente Soest 2.27 ligt vanal 8.30 tot 12.30 theek aan de de openingsu zoek met bijfe A. Nemas B. oprichten var semblage var bricage lichtk stTatieve wer! ceel Duinweg B. G. van Zi voor het opri t.b.v. het hou< den op het p< C. JJ. Meen het oprichten stalling voor ceel Staalwijk Gemotiveerd lenen van de een ieder ge dagtekening schriftelijk wc meentebestui zwaarschrifte gelegd. Een k persoon of b inbrengen O] waar geleger een gedachte verzoek. Me wenst vóór spraak te ma Indien men soonlijke geg bezwaarschri maakt. Het schriftelijk tt zwaarschrift worden ingec Beroep teger men beslissir de aanvragei worden inges nen de geste mondeling t tenzij wordt kerwijs niet i bezwaren in Hinderwe Bij de afdelin meente Soes 2.27, ligt va van 8.30 tot 1 bliotheek aai dens de ope verzoek met A. Van Altei weg 62, vooi richting t.b.\ chines en ge Nieuweweg B. KJ. Wijr het oprichte room op het Gemotiveerc lenen van de een ieder g« dagtekening schriftelijk w meentebestu zwaarschriftt gelegd. Een i persoon of 1 inbrengen c waar gelege

Soester Courant | 1990 | | pagina 4