yop laGrande Bouffe '©moiriDcgmtaal ïationale ekkado )oiste s vind je platenzaak Erik Groart: 'Poetsen is een vak apart!' Nieuwe Ford Escort en Orion WILD SEIZOEN GEOPEND <28&staumnt Graasto,aens Nederlan- leeftCD- iSETFES OF IP'S. -m- >RAnSMC/LP DAAGSE 253 5 - 2 23 39 0 Superpoetsbedrijf Groart Car Reconditioning maakt furore in Nederland Groart Car-Reconditioning Soes; De mooiste gouden sieraden dragen een diamant. A.ss WEERD NIEUW IN BAARN PRELUDE BIEDT U EEN KEUR VAN KLASSIEKE CD'S IN EEN SFEER DIE DAARBIJ PAST. Spaaractie badhanddoeken nieuwe actie bij de Gemar Nu bij Splinter Eemland b. v., Baarn en Soest D'66 en arbeid voor minderheden Water en sterren onder de loep Boete voor mest Woensdag 10 oktober in gemeentehuis Prof. de Smidt spreekt bij CDJA over ruimtelijke ontwikkelingen Eemland Dineren in een sfeervolle ambiance Wisselende menu's Ook bij rioolwateringzuivering Soest Open Huis Waterschap op 6 oktober 'Doorrijders' TV met toegevoegde waarde Bang&Olufsen II PAGINA14 WOENSDAG 3 OKTOBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 15 ;rwerd door de gezamenlij- se grammofoonplatenin- fantastisch mooi samenge- .kado" aan de consument ankoop van 27,50 ont- tis MC of LP. Bij aankoop itvangt u de gratisCD. Het uziek Kado" laat u kennis- Ie nieuwe trendsettende rvan de nieuwste produk- •nwinkel of grammofoon- g van uw warenhuis klaar rtiesten ontvangt u hele- 09c van alle huishoudens in ieft nu al een CD-playerDe >ezit een grammofoonpla- ;en musicassetterecorder. rkochte CD-players gaat ons land omhoog. Steeds kiezen voor deze fantasti- t en nieuwe vorm van rau- Het wordt u steeds gemak- akt om een CD-player te i CD-players die maar tus- vijfhonderd gulden kosten. door de grammofoonpla- •ok nog steeds rekening ge- mensen die alleen over tonplatenspeler of een cas- beschikken. Daarom is e Muziek Kado" ook nog >p LP en zeker op musicas- naar een passend ge latenwinkels vindt u ka- ere smaak beantwoor- stuk CD's, musicassettes nee u het gevoel van de treffen. Op ieder pas- seft de platenzaak een nk.U kunt die platen- en voor alle individuele i als een verjaardag, jubi- le te bekrachtigen. En. n voor het etentje bij .s geen CD'tje meene- iurlijk naast een creatie- jker kado, een geschenk zier aan kunt beleven, vind je in de platenzaak rado's om je zelf eens te lom "de mooiste kado's .enzaak! st I ber1990 Het bedrijf van Erik Groart aan de Kostverloremveg heeft één grote spe cialisatie: poetsen. Niet even snel in de was en uitsmeren, maar echt poetsen. Het resultaat wat Groart Car Recondi tioning weet te bereiken, is verbluf fend. Een tweedehands auto, die eruit ziet alsof er niets meer aan te redden valt, wordt weer als nieuw. En op de glans geeft Erik Groart nog eens an derhalf jaar garantie. "Poetsen is een vak apart," beweert de jonge Soester ondernemer. En dat blijkt. De 32-jarige Erik Groart startte vijfjaar geleden zijn eigen bedrijf uit zijn groot ste liefhebberij: auto's. De toenmalige beroepsbrandweerman vond het een uitdaging om een auto, die er voor een leek uitzag of hij rijp was voor de sloop, op te knappen, grotendeels zelf te revi seren en zo te laten glanzen dat hij niet voor een jonger broertje onderdeed. Hij begon een bedrijf waar auto's - de naam van zijn bedrijf zegt het al - gerecondi- tioneerd konden worden. Roest bijwer ken, lakbeschadigingen bijwerken, vel gen spuiten, bekleding stomen en met een beschermingsmiddel bewerken en poetsen. Met name dat laatste werd zijn grote specialiteit. Metamorfose Naast het gewone poetsen - want met zijn huidige specialiteit mogen we dat zo wel noemen - kwam hij enige tijd ge leden met een geheel andere methode, uniek in Nederland, in aanraking. Een middel waarmee de auto een ware me- tamorfose ondergaat. Sinds eigenaar Erik Groart vijf jaar geleden zijn eigen bedrijf begon, is de drukte alleen maar toegenomen. Uit Leiden, Limburg en Lelystad komen klanten hun auto's naar Soest brengen. De reden: een poetsbeurt door het bedrijf van Groart verzekert hen maandenlang van een prachtig glanzende en perfect be schermde carrosserie. Het 'tovermiddel' komt van producent Waxoyl en heet Wax 100 plus voor nieuwe auto's en voor oudere of twee dehands auto's gebruikt Groart Wax- prep. Een wondermiddel? Groart: "Het lijkt bijna wel. Maar de toepassing moet met de uiterste precisie en geduld gebeuren. De auto wordt eerst helemaal vetvrij gemaakt, omdat de speciale wax anders niet pakt. Met een speciaal ap paraat verdwijnen bovendien kleine krasjes in de lak. Na het zorgvuldig was sen, wordt de Wax 100 plus aange bracht. Heel regelmatig, omdat er an ders doffe plekken kunnen ontstaan." Het uitpoetsen vormt de finishing touch. De totale behandeling duurt soms vier uur, maar soms is hij twee da gen bezig. "Het is zeer arbeidsintensief werk. Ik streef naar perfectie en met de ze middelen kan ik mijn klanten perfec tie garanderen. Met deze methode wordt een auto minstens twee keer mooier, de kleur wordt beter, de glans, de reflexie, je weet soms niet watje ziet als een auto een behandeling heeft ge had." Een behandeling met de produk- ten van Waxoyl omvat naast het aan brengen van Wax 100 plus ook een spe ciale behandeling voor de bekleding. "Van binnen en van buiten wordt de au to weer als nieuw," aldus Erik Groart. Beschermd Groart heeft bijna een monopolieposi tie op het gebied van poetsen. "Het is verschrikkelijk belangrijk dat de hande lingen zorgvuldig gebeuren. De pPro- ducent van de middelen Waxoyl ver koopt de produkten dan ook niet aan ie dereen, want wanneer het verkeerd wordt gebruikt, is het effect nihil. Het is beschermd. Bij mij weten ze dat het goed zit, daarom mag ik ermee werken," aldus de Soester ondernemer, die dit - terecht - als een groot compli ment beschouwt. Hij vindt het jammer dat veel mensen nogal makkelijk over poetsen denken. "Het wordt heel erg onderschat. Veel mensen beseffen niet hoe belangrijk het is voor het onderhoud van de auto. Ook van de prijs die ik voor het poetsen vraag, schrikken ze soms. De produkten zijn echter van hoge kwaliteit en je bent, wanneer je het omrekent, veel goedko- Aan de Kerkstraat en de Torenstraat gelegen bakstenen gotisch kerkge bouw uit XIV en XVIA eeuw met ommuurd kerkhof en solitairbomen. Dit gebouw van de Ned. Herv. Gemeente Soest- zuid is gerestaureerd in 1905 door dr. PJ.H. Cuypers. In 1957 werd de consistorie aangebouwd. Architectuurhistorisch van grote betekenis vanwege de zeldzaamheid van het bouwtype, de bouwstijl, de afleesbaarheid van de bouwgeschiedenis, het interieur en vanwege de gaafheid van de hoofdvorm en de detaillering. Stedebouwkundig van grote waarde als onderdeel van de historische be bouwing in de Kerkebuurt, als oriëtatiepunt en vanwege het silhouet. Van grote betekenis voor de nederzettingsgeschiedenis als opvolgster van het oorspronkelijke r.k. kerkgebouw uit XIA (ca 1350) en vanwege de aan het pand verbonden historische personen en gebeurtenissen. KERKHOF voor Robert Adolfs) Ik ben maria ik ben als maria magdalena die staat en huilt bij het graf van God. Waar hebben ze Hem gelegd wie heeft Hem weggenomen in godsnaam dit kom ik niet te boven J.V. Erik Groart voor zijn bedrijf Groart Car Reconditioning aan de Kost verlo ren weg. Foto: Goos van der Wilt. per uit. Je hebt immers anderhalf jaar geen omkijken naar de auto, zelfs drie jaar niet naar een nieuwe auto. Af en toe wassen, dat is alles. Plus het feit dat de wax een beschermende laag op de lak vormt, waardoor deze minder snel be schadigt en roest voorkomt. Als men zijn auto op deze manier bijhoudt, blijft ie als nieuw." De kosten van een speciale poetsbeurt bij Groart Car Reconditio ning hangen totaal af van de staat waar in de auto verkeert. Erik Groart is ook bezig om een aantal dealers van de voordelen van zijn nieuwe poetsmetho de te overtuigen. "Iemand die een nieu we auto koopt, wil een perfecte auto. Wanneer een autodealer de wagen een poetsbeurt laat ondergaan bij mij, krijgt men daar een garantie op van maar liefst drie jaar." En dat een nieuwe auto dan pas echt nieuw is, daarvan is Groart overtuigd. Diamonde Memoire. Gouden sieraden met één of meer diamanten. En er kunnen altijd diamanten bij. Als herinnering aan een nieuw gelukkig moment. Vraag onze Memoire folder. In diverse prijsklassen verkrijgbaar. SOESTERBERGSESIRAAT 26 - TElEF 02I55-12M2 KLASSIEKE COMPACT DISCS VAKKUNDIG ADVIES GOEDE LUISTER MOGELIJKHEDEN SPAARKAART VOOR GRATIS CD Uw klassieke CD-Specialist Kees Koudstaal Laanstraat 100a - Baarn - Tel. 02154 - 2 30 15. 's Maandags gesloten. De Gemar Gezinsmarkt aan de Paral lelweg start deze week een nieuwe ac tie waarbij de consument in het bezit kan komen van prachtig textiel. Deze nieuwe actie komt meteen na de strip penkaartactie waarbij de consument tegen inlevering van een strip profi teerde van directe korting op de aan koopprijs. De nieuwe actie is van een geheel ande re opzet omdat daarbij het spaarelele- ment centraal staat. Bij besteding van elke f 10,- aan boodschappen kan de klant een zogenaamde textielbon ko pen voor een bedrag van vijftig cent. Heeft men 10 van deze textielbonnen gespaard, dan krijgt men bij inlevering een badhanddoek ter waarde van f 12,95. De badhanddoeken zijn van een zeer zware kwaliteit en zijn in vier ver schillende kleuren verkrijgbaar. De actie duurt zes weken (tot en met 10 november) en bewust heeft men de be stedingsbedragen laag gehouden, zodat men makkelijk in het bezit kan komen van alle vier de verschillende badhand doeken die een prachtige set vormen. Maar de Gemar zou de Gemar niet zijn om u hierbij te helpen. Ook in de recla mevoering is de textielactie terug te vin den omdat op sommige producten, die in de advertentie worden genoemd, gra tis een textielbon wordt gegeven, zodat de consument nog sneller en goedkoper de bonnen voor een badhanddoek bij elkaar spaart. Bij de Gemar zijn de verwachtingen hoog gespannen voor deze actie, vooral omdat blijkt dat de consument weer volop aan het sparen is voor waardevol le artikelen. De Douwe Egberts punten zijn daar een goed voorbeeld van. In de winkel vind u alle informatie over deze textielactie en treft u voorbeelden aan van de kwalitatief zeer goede handdoe ken welke af te halen zijn tegen inleve ring van de bonnen op de snuffel-etage, welke boven de supermarkt is. Vanaf morgen 4 oktober, kan men bij Ford dealer Splinter Eemland b.v. ken nis maken met een geheel nieuwe serie Ford Escort- en Orionmodellen. Na een jarenlange prominente positie op de lijst van best verkochte wagens heeft het vorige model nu plaats gemaakt voor een nieuwe serie modellen, klaar voor de jaren'90. De verbeterde en beter uitgeruste mo- dellenserie is specifiek ontworpen en ontwikkeld om aan de wensen van de automobilist van de jaren '90 te kunnen voldoen. De nieuwe Escort en Orion worden donderdag 4 oktober geïntro duceerd bij Splinter Eemland b.v. Baarn: Eemnesserweg 16-22/Soest: Beukenlaan 80-82 (hoek Dalweg) van 10.00 tot 18.00 uur. "Een team van vijfduizend technici heeft vijf jaar hard gewerkt aan de aan de totstandkoming van deze nieuwe Es cort en Orion," zegt de heer J. Splinter "De nieuwe modellen zijn een resultaat van intensief markt-onderzoek en tech nische ontwikkeling." "Ford is ervan overtuigd dat deze nieu we Escort en Orion modellen precies aansluiten bij hetgeen de klant wenst, en natuurlijk zijn wij dat ook," voegt de heer Splinter hieraan toe. "En dat geldt net zo goed voor de particuliere klan ten, als voor de aankoop van een com pleet wagenpark van een bedrijf. De arie- en vijfdeurs Escort, de Orion en de Cabriolet zijn vanaf de introductie leverbaar. Later dit jaar volgt de Escort stationwagen." Daarnaast verwacht Splinter volgend jaar de Escort S, later gevolgd door de Escort XR3 en de Tur bo Diesel. Vergeleken met het vorige model bie den de nieuwe wagens een nog comple tere standaarduitrusting, meer ruimte en grotere veiligheid. Daarnaast zijn ze goedkoper in onderhoud. De nieuwe Escort en Orion zijn nu ook leverbaar met een elektronisch ABS-systeem. "Een zeer complete auto in dit segment van de markt," meent de heer Splinter, "waarmee wij tegemoet komen aan het geen de klant van vandaag wenst." Donderdag 4 oktober kan men zich hiervan zelf overtuigen, tijdens de pu blieke intróductie. Algemene Afdelingsvergadering D'66, afdeling Soest Moet een leerplicht worden ingesteld voor die leden van etnische minderhe den die een werkloosheidsuitkering genieten en waarvan het opleidingsni veau beneden dat van een basiseduca tie ligt? Deze vraag stond centraal in een discussie die zich ontspon tijdens de Algemene Ledenvergadering van D'66, afdeling Soest op 24 september ji- Deze discussie kwam tot stand naar aanleiding van twee door het Hoofdbe stuur van D'66 op het eerstvolgende Soester scholieren goochelen met wetenschap Hoe was het om ziek te zijn in de mid deleeuwen? Kun je aan de sterrenhe mel zien hoe laat het is? En waarom zweet je als je sport? Op deze, en vele ander vragen proberen duizend kinde ren uit groep acht van de basisschool een antwoord te vinden. Zij doen mee aan de Wetenschapsweek Junior aan de Utrechtse Universiteit. Daar zijn ook de Soester basisscholen, de Groen van Prinstererschool en de Desmond Tutuschool vertegenwoordigd. Zij on derzoeken respectievelijk de sterren hemel en het water. De kinderen zijn in september begon nen met hun projecten. Deze projecten zijn gemaakt door wetenschappers, in overleg met de eigen leraar van de ba sisschool-leerlingen. De wetenschap pers brachten in de maand september een bezoekje aan de diverse scholen om te kijken naar de vorderingen en zo no dig een handje te helpen. Van 9 tot 12 oktober volgt dan de uiteindelijke We tenschapsweek Junior. De jonge onder zoekers van 36 scholen met evenzoveel projecten komen bij elkaar op de uni versiteit en laten zien wat ze gedaan en ontdekt hebben. Overal staan proefop stellingen klaar waarmee de leerlingen zelf aan het werk gaan. Tot slot van het programma zullen jonge goochelaars laten zien watje met wetenschap op het podium kan doen. Sterren De Groen van Prinstererschool heeft zich in de maand september gebogen over het projekt 'Sterrenkunde voor ie dereen!'. Dat sterrenkunde helemaal niet zo moeilijk hoeft te zijn als het woord doet vermoeden leren de leerlin gen van deze basisschool. Al met het blote oog kun je echte wetenschappelij ke waarnemingen aan de hemel doen. Dat lukt nog beter wanneer je een spec- troscoop hebt, waarmee wit licht wordt ontleed in alle kleuren van de regen boog. De leerlingen van de Groen van Prinstererschool hebben voor dit pro ject zelf een spectroscoop gebouwd. De grote finale, het bezoek aan Utrecht, volgt op 11 oktober. De Desmond Tutuschool heeft zich over een heel ander probleem gebogen. Hun klasseproject ging over water. De leerlingen hebben geprobeerd uit te vinden wat voor water een eend nodig heeft, of een vlo. En of een stekelbaarsje in kraanwater kan leven. Om een ant woord hierop te vinden, hebben de leer lingen de kwaliteit van allerlei soorten water onderzocht. Van leidingwater, water in de sloot, van een vijver, grond water en het water van de Eem. Voor de Desmond Tutuschool staat het bezoek aan de Utrechtse universiteit gepland op 10 oktober. congres in te dienen moties over de po sitie van minderheden op de arbeids markt. Gastspreker op de vergadering was Nicky van 't Riet die zich, als D'66- wethouder in Utrecht, bezig houdt met o.a. personeelsbeleid en minderheden problematiek. Zij gaf een toelichting op de moties waarin onder meer de vol gende beleidsmaatregelen worden voorgesteld: - de hierboven genoemde leerplicht voor die leden van etnische minderhe den die een werkloosheidsuitkering ge nieten en waarvan het opleidingsniveau beneden dat van een basiseducatie ligt; - het leerrecht op het niveau van basise ducatie voor alle leden van minder heidsgroepen; - de introductie van de Wet Bevorde ring Arbeidskansen, met daarbij een rapportageplicht met sancties voor ar beidsorganisaties met meer dan 35 werknemers. De discussie spitste zich toe op de vraag of een in te stellen leerplicht voor werk loze minderheden zonder basiseducatie gesanctioneerd zou moeten worden door bijv. korten op de uitkering bij het niet vervullen ervan, of dat er eventueel minder verstrekkende vormen van sanctionering mogelijk zouden zijn. Na een interessante discussie, waarbij vele ideeën en inzichten de revue pas seerden, werd door de Soester Afde lingsvergadering van D'66 besloten de ze moties op twee punten te amenderen waarbij de nadruk lag op het al of niet sanctioneren van de genoemde leer plicht van werkloze etnische minderhe den. Voorzitter van de schaduwfractie Loet Jansen zal deze amendementen verdedigen tijdens het komend con gres. Een manege aan de Bosstraat werd door de plaatselijke politie bekeurd omdat de eigenaar, in strijd met de hin derwet, de opgeslagen mest niet had af gedekt. De eigenaar verklaarde dat hij de luiken van de opslagplaats had ver wijderd omdat hij een rolluik had be steld. De levering liet echter op zich wachten. Op woensdag 10 oktober a.s. organi seren de CDJA-kernen Baarn, Soest en Amersfoort gezamenlijk een dis cussieavond over de ruimtelijke ont wikkelingen in de regio Eemland. Spreker is prof. M. de Smidt, wiens rapport over dit onderwerp al veel stof deed opwaaien. Tevens zal er uit alle drie de gemeenten een raadslid aan wezig zijn. Plaats van handeling is het gloednieuwe genieentehuis in Soest, aanvang 20.00 uur. Ruimte is schaars. Dit simpele gegeven was de afgelopen jaren al genoeg aan leiding tot vele politieke discussies. In Baarn denken we dan met name aan de discussies rond de structuurschets en het volkshuisvestingsplan. De wens om de groene plekjes te behouden tegen over de druk op zowel de woning- als de bedrijvenmarkt stelt de gemeenten voor een bijna onoplosbaar probleem. De afzonderlijke gemeenten kunnen nog wel eens proberen dit probleem door te schuiven. Zo verwijzen de ge meenten Baarn en Soest (noodgedwon gen) een deel van hun woningzoeken den naar Amersfoort. Interessanter wordt het daarom als die gemeenten eens met elkaar rond de tafel gaan zit ten. Dit gebeurt o.a. in het Gewest Eemland, een samenwerkingsverband tussen gemeenten. En dit gewest gaf aan prof. dr. M. de Smidt, werkzaam aan de Rijksuniversiteit Utrecht, op dracht tot het schrijven van een rapport over dit onderwerp. Even schrikken Toen prof. de Smidt zijn rapport klaar- had ("Ruimtelijke Perspectieven voor Eemland"), deed dit de politici toch wel even schrikken. Gelet op de behoefte aan ruimte die hij in kaart had gebracht, ging hij in zijn aanbevelingen namelijk veel verder dan de gemeenten in ge dachten hadden. Het rapport moet nog in het gewest besproken worden, maar de kans dat de aanbevelingen van prof. de Smidt worden overgenomen, moet niet hoog aangeslagen worden. Omdat de kwestie belangrijk genoeg is voor een stevige discussie, hebben de CDJA-kernen van de genoemde ge meenten prof. de Smidt uitgenodigd om zijn rapport te verdedigen. Tevens is uit alledrie de gemeenten een raadslid uit genodigd. Uit Baarn komt mevr.T. Adelerhof (CDA), uit Soest de heer H. Witte (Groen/Gemeentebelangen) en uit Amersfoort de heer J. Vonkeman (GPV). Na de inleiding van prof. de Smidt mogen de raadsleden hun stand punt uiteenzetten, waarna zowel de raadsleden als de aanwezige belangstel lenden de gelegenheid krijgen met el kaar in discussie te gaan. De bijeenkomst vindt zoals gezegd plaats in het pas geopende gemeente huis, aan het eveneens nieuwe Raad huisplein (bij de Dalweg) in Soest. Van af 19.45 is de zaal open, en krijgt men van het CDJA een kopje koffie aange boden. De avond wordt geleid door de Soester CDJA-er Bart Krol. Zowel jon ge als minder jonge belangstellenden zijn van harte welkom. Vanaf heden Lunch van maandag t/m vrijdag van 12.00 uur tot 14.00 uur. Diner dagelijks vanaf 17.30 uur. Soesterbergsestraat 107 Soest Tel. 02155 - 2 02 02 Alle 130 waterschappen in Nederland houden op zaterdag 6 oktober 1990 open huis. Het is dan de eerste keer dat een landelijke waterschapsdag wordt gehouden. Op die dag kunnen geïnte resseerden tussen 10.00 en 16.00 uur een bezoek brengen aan waterstaat kundige werken als gemalen, sluizen, zuiveringsinstallaties, molens, dijkver sterkingsprojecten en waterschaps kantoren. Medewerkers van water schappen geven ter plekke rondleidin gen en vertellen over de constructie, werking en functie van de diverse wa tenverken. Het waterschap Vallei en Eem stelt op die dag de gemalen Malesluis en Eem- nes voor publiek open. Bij de gemalen zullen diverse demonstraties met on- derhoudsmateriaal gegeven worden. Voorts wordt door de provincie Utrecht als waterkwaliteitsbeheerder in het ge bied van het waterschap de rioolwater zuiveringsinstallatie Soest opengesteld. Tot de landelijke waterschapsdag is be sloten omdat de waterschappen na drukkelijker naar buiten willen treden. Uit een in het verleden gehouden on derzoek van de Unie van Waterschap pen is namelijk gebleken dat maar wei nig Nederlanders het werk van de wa terschappen kennen. Velen staan nau welijks stil bij de betekenis en noodzaak van de taken die waterschappen op het gebied van waterhuishouding, water kwaliteitsbeheer en waterkering ver richten. Dijken en een juiste waterstand worden als iets vanzelfsprekends ge zien. De waterstaat is echter zo'n speci fiek Nederlandse aangelegenheid, dat iedereen er volgens de waterschappen kennis van zou moeten kunnen nemen. De waterschappen spelen ook een steeds belangrijker rol in de aanpak van de milieuproblemen in Nederland. Op 6 oktober willen de waterschappen laten zien wat er met het geld dat bin nenkomt via de waterschapsomslag (de waterschapsbelasting) en de verontrei nigingsheffing gebeurt. Daarmee kan de betrokkenheid van de burgers bij al les wat met het water te maken heeft, worden vergroot. Het NOS-program- ma Van Gewest tot Gewest besteedt tij dens zijn uitzendingen op 10, 17, 24 en 31 oktober en op 7 november 1990 uit gebreid aandacht aan het werk van de waterschappen. De politie kreeg in het weekeinde weer enkele meldingen binnen over doorrij den na een aanrijding. Dat gebeurde aan de Van Weedestraat en aan de Soesterbergsestraat, waar automobilis ten hun wagen hadden geparkeerd en die bij terugkomst beschadigd aantrof fen. Van de daders was geen spoor te bekennen. Van Bang&Olufsen natuurlijk, deze Beovision MX5500 met de Beocord VX5000 videorecorder. De TV is naar beide zijden 30 draaibaar in de meest ideale positie Dat doet u met de Beolink 1000 afstandsbediening, waarmee u alle funkties van uw TV en uw video en uw audio-systeem en zelfs uw verlichting kunt besturen. Wij laten u dat graag eens allemaal zien. 3 jaar garantie Schoemaker Bang&Olufsen Center Van Weedestraat 78. Tel. 02155-17253 SOEST

Soester Courant | 1990 | | pagina 15