rerkster MINIP0STER VAN IMOISTE FOTO COMBI POT* c//on horst ITBV ADVISIE Als een lange dag een mooie avond krijgt dan ben je echt blij met kontaktlenzen van FluoroPerm ELDER 'EN- GERS Begrotingsbehandeling: weinig spektakel FOTO «VIDEO «AUDIO Soest Alarm fel tegen vergunning Taphoorn DE LAATSTE ONTWIKKELINGEN IN AUTOMATISERING, TOEGESNEDEN OP UW SPECIFIEKE BEDRIJFSSISITUATIE. Sander van Zuylen wint brandweerquiz <3/7©D ENEN? ers. igen tel. 14152 edestraat 227 ieningen i Lange discussie wordt vandaag voortgezet WINKELCENTRUM "HARTJE ZUID" - SOEST - TEL 12874 'We procederen desnoods tot aan de Kroon Blijf up-to-date en kom naar de INFORMATIEWEEK Bel 02155-11434 voor 'n afspraak comPAa. Basiscursus over beleggen in Soest Inbraak ontdekt met verrekijker Jaarlijkse verkoop 'De Zonnebloem' Lu brilmode PAGINA 2 WOENSDAG 24 OKTOBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 3 t verstrekken van auto- ?n uit. Voor de gemeen- bedrijf. opdrachtgevers. voor een ij vragen: meao diploma BA enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie in een klein bedrijf enthousiasme en inzet bij de verdere uitbouw van ons bedrijf. IKA B V 3760 AJ SOEST i woensdag uurtje over? ter Courant Telefax 033-804064 .1 r..< J trij die zichx computer)-' ten modern •zetsel voor )rmulieren- M/V ïren op het /rouw met Ddem zet- i en wilt u is kantoor- 50 AB Soest Alle inspanningen, zoals de huis-aan- huis-verspreiding van de algemene be schouwingen van de zeven fractievoor zitters, ten spijt trok de begrotingsbe handeling in de Soester gemeenteraad ook dit jaar weer opvallend weinig be langstelling van de burgers. Maandag avond ging de eerste ronde in en bur gemeester De Widt stelde met teleur stelling vast dat de publieke tribune niet bepaald gevuld was. Of degenen die er wél waren volop heb ben genoten van de beraadslagingen van de plaatselijke politici valt te betwij felen, want de discussies duurden lang en waren lang niet altijd goed te volgen, zelfs niet voor mensen die op z'n minst een beetje thuis zijn in de materie. De raadsleden voelden dat zelf ook goed aan, en er was dan ook nogal wat kritiek te horen op de gang van zaken. Vooral het feit dat de fracties hun ver halen al vroegtijdig en uitgewerkt op schrift gesteld - zelfs binnen een maxi mum van 2000 woorden - moesten inle veren, terwijl het College op zijn beurt zichzelf het recht toekende "voor de vuist weg" te reageren, zette kwaad bloed. Met name wethouder Jan Menne kreeg de wind van voren toen hij in sneltrein vaart zijn antwoorden op diverse vragen afraffelde en de raad bedolf onder een stortvloedje van cijfers, die niemand kon bijhouden. Burgemeester De Widt greep na enige aandrang in en maande Menne tot een lager tempo, al maakte dat zijn betoog nauwelijks helderder. Ook de andere wethouders namen ruim de tijd voor de beantwoording van de vragen die hun in de eerste ronde waren voorgelegd, en dat waren er vele. Met tegenwoordig al zeven fracties die alle maal hun ei kwijt willen - soms een hele verzameling eitjes - baadt Soest zich in een democratische weelde die op den duur, en ook nu al, alleen maar verlam mend werkt. Onzin De fractievoorzitters mochten allemaal - ondanks de uitgebreide verhalen in Op 't Hoogt - nog eens vijf minuten hun zegje doen. Alleen Adriaan Pothuizen (D66) vond dat eigenlijk onzin en hield het op een halve minuut, een lofwaardig voorbeeld dat echter geen navolging vond. Een opmerkelijk verschil met an derejaren was wel dat de fractievoorzit ters (nog?) niet met de gebruikelijke stroom van moties en wijzigingsvoor stellen op de proppen kwamen, maar dat zou eventueel bij de voortzetting - woensdagmiddag - nog het geval kun nen zijn, als de begroting nog eens hoofdstuksgewijs de revue passeert. Maandagavond moest het dus alleen over de "grote lijnen" gaan. Dat bleek voor de gemeenteraad van Soest op nieuw een te moeilijke opgave, en. het College werd dan ook bestookt met al lerlei detailvragen, waardoor de'^ribu*- ne" door de bomen al gauw nauwelijks meer een bos ontwaren kon. Het Colle ge zelf liet zich evenmin onbetuigd en ging ook tamelijk uitvoerig in op alle opmerkingen. Het CDA pleitte bij monde van Kees Verheus voor het ontzien van de mini ma bij de verhoging van het afvaltarief, waar de VVD en Gemeentebelangen overigens niets van willen weten. Ver- heus ging een beetje op de Lubbers-toer door zich openlijk zorgen te maken over "de verloedering van de samenleving en de vervaging van het normbesef', wat hij dacht op te lossen met meer politie op straat, en vooral te voet en op de fiets. De meeste andere fractiesvoorzit ters sloten zich daarbij geestdriftig aan, al waarschuwde burgemeester De Widt voor overspannen eisen. "Je kunt niet verwachten dat een politieman eerst op de fiets naar het bureau gaat om van daar per auto naar de andere kant van het dorp te snellen als er iets aan de hand is." Kerk gesubsidieerd? Bert Krijger (WD) liet weten niets te voelen voor de uitkoop van de Joannes- kerk uit C-drie, want op die manier zou langs een omweg de kerk gesubsidieerd kunnen worden. Ook wil de VVD dat verenigingen meer tijd krijgen voor een subsidie-aanvraag en niet al per 1 april van het voorafgaande jaar, verbreding van de kontakten met Kozle en Soest- Duitsland. Positief staan de liberalen nog steeds tegenover het plan Nieuweg- racht 2, maar zorgen maken ze zich over de sportraad-in-aantocht en wat die gaat kosten. Harry Witte (Gemeentebelangen) drong aan op eerlijke voorlichting, want "elke uitglijder vermindert het toch al flinterdunne vertrouwen van de bur gers", zag wel iets een referendum over de structuurvisie, vond de afwijzing van het bestemmingsplan Landelijk Gebied een "ontzettende" afgang en meende dat de provincie ook niet erg tevreden was over het plan Nieuwegracht 2 en de eventuele opoffering van de hockeyvel den. "Soest kan zich bij de provincie geen misstap meer veroorloven," aldus Witte. Hij wilde van het College een concreet lijstje met woningbouwloka- ties voor de toekomst, mits niet in het natuurgebied. Kees Boerkoel (PvdA) sputterde over het schrappen van een deel van zijn al gemene beschouwingen, wat hij onver draaglijk vond. Hij beperkte zich verder tot het advies aan het College om 25 van het geld voor het wegenonderhoud te reserveren voor het verkeersplan ("we hebben geen behoefte aan biljart lakens") en vroeg om herinvoering van de "milieuweken". Verder leverde hij commentaar op de andere beschouwin gen, waarin hij met name Gemeentebe langen ervan langs gaf. "Tegen zijn is ontzettend makkelijk, maar waar blij ven de oplossingen?" Ook hekelde hij de gespletenheid in Progressief Soest, waar de wethouder voor het plan-Tap- hoorn is en de fractie tegen. Koffie Adriaan Pothuizen (D66) liet zijn beurt voorbijgaan en Leidje Tomassen (Pro- gresief Soest) pleitte o.a. voor een ver enigingsgebouw op de Eng en profes sionele begeleiding van de Marokkaan se gemeenschap, voor basislessen En gels en basiscomputercusrsussen bij Trema en tenslotte voor invoering van Max Havelaar-koffie, waarvan ze aan het eind van haar verhaal pakken uit deelde. Verder wilde ze uitbreiding van het peuterspeelzaalwerk, verbetering van de woonomgeving van de Akkeren en van de flats, om daar aantrekkelijke woningen van te maken als Soest straks echt vol is. Wiebe Meilof (GPV), die opvallend veel lof oogstte omdat hij in zijn be schouwingen had nagedacht over de re latie burgers-bestuur, verklaarde zich onomwonden tegen een referendum. "Is het in Soest zo ernstig dat we dat no dig hebben?" Hij vreesde dat het zon der veel discussie "steeds meer die kant opgaat" en voelde er weinig voor het raadslidmaatschap op die manier "uit te verkopen". Om de betrokkenheid van de burgers te vergroten leek het hem geen onaardig idee om bijvoorbeeld twee avonden per week te zorgen voor een "zware storing" op het kabelnet. Na deze ronde van de fractievoorzitters kwam het College uitgebreid aan het woord. Van Mennes uiteenzetting over de reserves en andere zaken begreep niemand veel. Wel liet hij weten dat de hinderlijke bedrijven nog niet hebben gereageerd op het aanbod tot verplaat sing naar de nieuwe bedrijfshal, maar dat er van andere zijde wel belangstel ling is. Hartekreet Opvallend was dat CDA en VVD er flink van langs kregen van wethouder Frans Kingma, die door hun tegenhou den van de welzij nsfederatie boter op hun hoofd hebben als het gaat om het dreigende failliet van het welzijnswerk, waarover Kingma zijn eerdere uitlatin gen nuanceerde. "Een hartekreet die goed is opgepakt, daar kunnen we blij mee zijn." Kingma vatte overigens de verwarrende discussies over o.a. het ouderenbeleid aardig samen door op te merken dat het College als het goed gaat niks mag, en als het fout gaat opeens van alles moet. "Ik zie er niet tegenop een richting te bepalen, maar van de meerderheid van de raad krijg ik voortdurend andere sig nalen." Hij ontkende een verband tus sen de uitkoop van de Joanneskerk en de theaterplannen van C-drie, al is die relatie er wel met het eigen takenpakket van het cultureel centrum. Wethouder Mieke Swinkels mengde zich ook in de discussie over de politie op de fiets en kondigde aan dat B. W. 25 van het potje voor wegenonder houd apart zullen houden vooreen aan tal "wensen". De kritiek van de WD op het verkeersbeleid in Soestdijk veeg de ze van tafel. "Het zegt meer over de obstakels in de VVD-gelederen dan over de veronderstelde drempelvrees bij B. W." Ze liet verder weten dat er borden komen bij de stuifduinen, met uitleg voor de jeugd, zodat die weer houden wordt van vernielingen, en dat er "zegge" geplant gaat worden om ver dere verstuiving tegen te gaan. Over de afval problematiek merkte ze op dat er, als er geen maateregelen worden geno men, over tien jaar geen 20.000 maar 26.000 ton te veel zal zijn. Ze illustreer de dat met een aardig beeld: jaarlijks een 27 meter hoge berg op het Raad huisplein. Ze hekelde in dat verband WD en Gemeentebelangen wegens hun verzet tegen verhoging van de af valstoffenheffing. Dioxine Opmerkelijk was haar betoogje in de richting van Harry Witte (Gemeentebe langen), die had gevraagd om onder zoek naar eventuele dioxine-vervuiling aan de Maatweg, waar vroeger een vuil verbrandingsinstallatie stond. "Het College betwijfelt of het eventuele res tant dioxine wel gevaarlijk is." Voor na der onderzoek is naar schatting 15.000 gulden nodig. Wethouder Jan Visser (R.O.) beaamde met zoveel woorden dat de provincie nadere gedachten heeft over Nieuweg racht 2, "maar de inkt is nog nat". Hij beloofde op korte termijn nadere voor stellen. Verder spuwde hij zijn gal over de inhoud van de kabelkrant ("te veel Hoogezand-Sappemeer etc. en te wei nig Soest"), wat hem op een repriman de van Bert Krijger kwam te staan. "Waarom zou ik daarover m'n mond moeten houden?" aldus Visser. Over de 30 X 45^9 Q5 Van negatief en B Aanbieding geldig t/m 27-10-1990. inspraak van de bevolking op de struc tuurvisie en andere zaken beloofde Vis ser in december voorstellen om de bur gers daar "op een speelse manier bij te betrekken", wat menig raadslid gezien de recente ervaringen (in de Rank) het ergste doet vrezen. Hij wilde Op 't Hoogt niet openstellen voor vredes groepen en andere verenigingen en de beslissing over CNN op de kabel niet in een "onderonsje" regelen. 'Waardenloos' Voor Meilof en de door de GPV-er eer der gesignaleerde "bestuursangst" had hij lovende woorden: "Who is afraid of meneer Meilof?", aldus Visser, die hem "een wijs man" vond. Hij herkende bij het GPV het verzet tegen het "waar- denloze" in de samenleving, maar meende dat deze club helaas niet bevlo gen genoeg was om dat te helpen veran deren. Burgemeester De Widt tenslotte be loofde Leidje Tomassen nog terug te komen op de Max Havelaar-koffie en bracht naar aanleiding van Meilofs vra gen naar voren dat hem geen klachten hadden bereikt over de kermis op zon dag op de Eng. Het comité Soest Alarm heeft een be zwaarschrift en een lijst met meer dan 2500 steunbetuigingen ingediend te gen het voornemen van het college van B W om een vergunning te verlenen aan projectontwikkelaar Taphoorn. Taphoorn gaat een recreatiecomplex op het terrein van het Soester Natuur bad bouwen. "Met het vernietigende advies van de provinciale planologi sche dienst over de herziening van het bestemmingsplan landelijk gebied, moet het nu maar eens afgelopen zijn met het tijdperk waarin de gemeente raad probeert plannen door te dram men die zoveel weerstand oproepen," aldus G. van den Deijssel van Soest Alarm dat, als het moet, desnoods tot aan de Kroon zal procederen om dit plan tegen te houden. Soest Alarm heeft geen goed woord over voor de houding van de gemeente raad inzake plannen van Taphoorn. De actiegroep vindt dat het aantal mensen Geen enkel seminar geeft u inzicht in de nieuwste ontwikkelingen, toegespitst op uw eigen problematiek. En zeker niet op de tijd die u het beste schikt en Ook nog zonder kostéri. Advisie biedt u die moge- lijlchëïd tijdens haar Införmatieweëk van 29 oktober t/m 2 november a.s. waar u in een persoonlijk gesprek en/of demonstratie (uiteraard geheel vrij blijvend) alle informatie kunt krijgen over: *Desktops*Netwerken *PortabIes *Finan- ciële software*Spreadsheets tekstver werking *Databases *Randapparatuur *Datacommunicatie ma. 29 okt. t/m vrij. 2 nov. a.s. (10.00 -22.00 Vredehofstraat 13, Postbus 181, 3760 AD, Soest, telefoon: 02155-11434 Advisie Computer Consutiants B.V. koppelt specifieke kennis van de (financieel) administratieve,orga- nisatieaan de topmerken in auto matisering, zoals IBM, Compaq, Novell, HP en Xerox, Zo kan Advisie u als geen ander adviseren over o.a. hard- en software, net werken en software-ontwikkeling, met als uitgangspunt een gedegen automatiseringsplan. —COMP UTER CONSULTANTS B.V Brandweer reikt in vol ornaat de hoofdprijs uit De 12-jarige Sander van Zuylen kon zijn ogen bijna niet geloven. Op don derdagavond 20.00 uur rukte een blus- voertuig van de Vrijwillige brandweer Soest uit en stopte voor de deur van zijn woning aan het Luytenaarpad 35. Brandweerlieden in vol ornaat stapten uit en belden aan bij zijn huis! Geluk kig ging het niet om het blussen van een brand, waarvoor de Soester vrij willigers waren gekomen. Sander van Zuylen bleek de eerste prijs gewonnen te hebben in de brandweerquiz die de brandweer op de Open Dag van 22 september had georganiseerd. De brandweerquiz bestond uit een vra genlijst met vijftien meerkeuzevragen die goed beantwoord moesten worden. Wie op de Open Dag zijn ogen en oren goed de kost had gegeven, kon de vra gen betrekkelijk makkelijk invullen. Een foutloze lijst leverde al een prachti ge sleutelhanger op. Aan het einde van de Open Dag kregen iedereen die de lijst had ingevuld de antwoorden met uitleg mee. Iedereen, die een paar vra gen onjuist had beantwoord kon alsnog nagaan uit hoeveel brandweerlieden de vrijwillige brandweer Soest bestaat, hoe vaak ze uitrukken en wat bijvoorbeeld het bericht 'Brand meester' betekent. Anders lag het met de slagzin. Wie de slagzin het meest origineel afmaakte, maakte kans op een fraaie hoofdprijs. Uit ruim driehonderd inzendingen werd de slagzin van Sander van Zuylen de origineelste bevonden. Hij vulde de Een bouwdoos en een insigne voorde winnaar van de brandweerquiz Sander van Zuylen. foto: Goos van der Wilt. slagzin 'De brandweer staat dag en nacht voor u paraat...' aan met 'voor als de vlam de pan uit slaat!Deze kernach tige toevoeging die bovendien zowel letterlijk als figuurlijk tot z'n recht komt, was goed voor een mooie bouw doos en een geborduurd brandweerin signe. Deze keer geen discussie over de stu diebeurs van dhr. Ritzen, maar een cur sus over een andere, ook zeer omstre den beurs. Op 15, 20 en 22 november geeft een student financiële economie van de Vrije Universiteit te Amsterdam een basiscursus voor Soest en omstre ken over het beleggen in effecten voor particulieren. De beurs is duidelijk niet gebaat bij de daden van Saddam Hoessein, de koer sen zijn de laatste maanden flink gezakt. Toch mag dit de potentiële belegger niet ontmoedigen. "Misschien is dit de tijd om in te kopen. 1988 was na de krach een topjaar voor de Amsterdamse beurs. Bovendien kan ook van een da lende beurs geprofiteerd worden, bij voorbeeld met opties", aldus student Joost Dille. De cursus is een ABC voor de kleine belegger. De belangrijkste begrippen komen aan bod. Termen als de Dow-Jo- nes Index, agiobonus, call-opties en ef fectief rendement beginnen te leven voor de cursisten. Iedereen die geïnte resseerd is in de beursperikelen en die zijn spaargeld voor zich wil laten werken is welkom. "Voorkennis" is voor deze cursus niet vereist. De cursus was in Amsterdam al een succes en wordt nu gehouden in Restaurant Van den Brink in Soest van 19.00 tot 21.30 uur. Informatie/aanmelden kan telefonisch op 020-851583 bij Joost Dille. De kos ten bedragen f 47,50, waarbij inbegre pen een diktaat waarin men de stof kan nalezen. Als extra wordt er een excursie naar de optiebeurs georganiseerd en komt er een gastspreker uit de praktijk. Een bewoner van de Veenbesstraat is vorige week donderdag getuige ge weest van een inbraak op klaarlichte dag in een woning aan de Varen straat. Hij ontdekte het misdrijf toen hij met zijn verrekijker toevallig in die richting tuurde. Hij zag dat een man een ruit vernielde en even later met een tas naar buiten kwam. De waarschuwde de politie, die direct een onderzoek instelde maar de da der niet meer kon vinden. Later volgde een buurtonderzoek, dat vol doende informatie opleverde voor de aanhouding van twee mannen, een 18-jarige inwoner van IJsselstein en een 28-jarige Utrechter. Ze wer den door de Soester politie in Utrecht gearresteerd en voor ver hoor naar Soest overgebracht, waar ze een bekentenis aflegden. De voor werpen die ze hadden buit gemaakt - de politie kon niet zeggen welke - hadden ze intussen in Utrecht aan een heler doorverkocht. De IJssel- steiner bekende overigens nog eens vier autokraken in Soest, waarbij o.a. radio's en luidsprekers waren buitge maakt. De plaatselijke afdeling van 'De Zon nebloem' houdt weer haar jaarlijkse verkopingen in de verzorgingshuizen "Molenschot", "Mariënburg" en in het dienstencentrum "Honsbergen". Er is een groot aanbod van handwerken van het fijnste borduurwerk tot artike len als kussens, schortjes, truien, enz., alles tegen zeer billijke prijzen. De op brengst wordt geheel besteed aan het kopen van nieuw handwerkmateriaal. De verkoopdata en tijden zijn: Honsbergen, Wiardi Beckmanstraat 475, woensdag 31 oktober van 13.30 uur tot 16.00 uur. Molenschot, Alben Cuyplaan 101, donderdag 15 november van 14.00 uur tot 16.30 uur. Mariënburg, Burg. Grothestraat 80, vrijdag 23 november van 11.00 uur tot 17.00 uur. dat ingetekend heeft op het bezwaar schrift het bewijs is, dat de mensen zich geen zand in de ogen hebben laten strooien door wethouder Visser. Zij praten over een druppelzwembad, hier mee doelend op de aan de Soester be volking beloofde 550 vierkante meter zwemwater: "Het college blijft volhou den dat het hier een project betreft dat ook van belang zou zijn voor de dagre creatie. Het argument dat zij daarvoor gebruiken is de toezegging van de pro jectontwikkelaar dat zijn openlucht badje van 550 vierkante meter toegan kelijk zal zijn voor het Soester publiek." Onzin, vindt Soest Alarm. Volgens hen kan het bad, dat twee en half duizend vierkante meter kleiner zal worden dan het huidige Soester Natuurbad in geen enkel opzicht voorzien in de behoefte van het Soester publiek op zonnige da gen. Eén telefoontje "De afgelopen twee zomers zijn er veel dagen geweest dat er meer dan twee duizend bezoekers de kassa passeer den. De capaciteit van het buitenbadje van Taphoorn is volgens de normen van de Wet Hygiëne en Veiligheid Zwem inrichtingen op maximaal driehonderd bezoekers tegelijk te stellen. Eén tele foontje naar de inspectie voor volksge zondheid op een dergelijke dag zal vol doende zijn om aan de situatie, alle con tractuele regels ten spijt, een eind te ma ken," meent G. van den Deijssel. Hij; meenDdat het dan oojc jn)et echt de bedoeling.van het buitenbad is ojri het voor; de huidige zwemqie ijs öpen te stel len. Dat kan volgens hem ook worden afgeleid uit het feit dat het zowel qua ca paciteit als qua ligging is afgestemd op gasten van recreatiecentrum de Paltz. "Geen enkele contractuele eis tussen de gemeente en de projectontwikkelaar kan dit fundamentele probleem voor de toekomstige exploitant oplossen. En geen enkele Nederlandse of Europese rechter zal, gezien de opzet van het pro ject en de enorme investeringen, in de toekomst ooit tot de conclusie kunnen komen dat de exploitatie van residentie De Paltz schade mag lijden voor een (gezien de capaciteit) handjevol Soes- ters," aldus Van den Deijssel namens Soest Alarm. Hij wil er daarom met klem op wijzen dat Taphoorn altijd dui delijk heeft gesteld het project alleen te ontwikkelen, en niet te gaan exploite ren. Permanente bewoning Soest Alarm hecht ook geen enkele waarde aan de afspraak dat de 96 ap partementen niet voor permanente be woning gebouwd worden. Volgens hen zijn de woningen te groot, zelfs in verge lijking met luxe recreatieparken, voor vakantiehuisjes. "Nu de bouwplannen bekend zijn, staat de verkoopprijs van vijf gulden per vierkante meter toch in geen enkele verhouding met wat de projectontwikkelaar daar wil gaan bou wen. Zeker niet als je bedenkt dat een doorsnee bouwkavel in Soest 275 gul den per vierkante meter op moet bren gen. Het lijkt wel of het college voor meneer Taphoorn andere regels han teert dan voor willekeurige andere Soesters" aldus Van den Deijssel. Bovendien menen de actievoerders dat het zeer naief zou zijn om te geloven dat een verbod op permanente bewoning enig effect zou hebben. Volgens hen zijn er allerlei juridische constructies mogelijk, zoals leasen of aandeelhou derscertificaten, om een dergelijk ver bod te omzeilen. Ook betwijfelen zij het, of een overtreding te constateren of tegen te gaan is. Fietsendief dreigt met knokpartij Tot zijn verbijstering zag een 17-jarige Soester, die vorige week bij een vriend aan de Weegbreestraat op bezoek was, dat zijn fiets werd meegenomen door een onbekende jongeman. Hij snelde naar buiten om zijn eigendom terug te eisen en zag twee knapen in de leeftijd van 16 a 17 jaar, die er met het rijwiel vandoor wilden gaan. Toen de eigenaar om voor de hand liggende redenen te kennen gaf dat hij zijn fiets graag wilde houden kreeg hij van een van de dieven te horen dat hij er wel om wilde vechten. Dat leek de jongeman niet raadzaam, zodat hij zich terugtrok en de politie waarschuwde.. Die stelde nog een on derzoek in de omgeving in, maar dat le verde niets op. FluoroPerm is nieuw en zuurstofdoorlotend. Ogen blijven er koel en fris onder, ook wanneer uw kontaktlenzen eens overuren moeten maken. Stap morgen even binnen voor een vrijblijvend advies. U bent von harte welkom. ZUIDPROMENADE 15 3768 EM SOEST-ZUID TEL. 02155-12874-

Soester Courant | 1990 | | pagina 3