HELP GEHANDICAPTE KINDEREN OP HET PAARD f 25r- GRATIS f25,- f45,- f50,- f45,- f 25,- f35,- f75,- f30,- f30,- f25,- f25,- f50,- f35,- f25,- f30,- f75,- WIN EEN SUPERTAART/ -SP G=D -D P=R Tankstation ELF Koningsweg helpt Stimulans 'Ze kijken echt naar de lessen uit' Landelijke Shotteams stellen teleur GRAN DORADO bungalows voor samen of het hele gezin J.P. de Bruin De Korte Duinen Ladbroke B. v.d. Linden Gouden Snaar ZJ. van Homoet Ruud Smit Kingh's Hairfashion Colitico OUDWATER BOLWERK HEMA AB FAAS GOMMERS FIAT WASSERETTE W. van Oosten J.S. NOTA Uitnodiging Manon Thomas en Forrest openen sproeiprogramma Eemruiters zoeken vrijwilligers voor paardrijden met gehandicapten Uitslag rebuspuzzel (3) 31 oktober '90 TAFELTENNIS Sint Nicolaas in Soesterberg Goed herstel 3e team "Soestdijk" BILJARTEN JEUGDVOETBAL Hees-jeugd WOENSDAG 7 NOVEMBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 16 WOENSDAC De wekelijkse hoofdprijs, een gratis Gran Dorado- bungalow voor een mid weekvakantie, biedt U de mogelijkheid samen, met uw gezin, familie of rela ties van een luilekker- vakantie te genieten. De hoofdprijs kan namelijk door zes personen worden benut, leder Gran Dorado bungalowpark staat in een werkelijk unieke omge ving. Voordicht bij zee is er een verblijf in Zandvoort. Gran Dorado Port Zélande is er ook voor liefhebbers van watersport. In Lim burgse natuurgebieden als Loohorst en Weeterber- gen worden vooral de lief hebbers van rusten natuur op hun wenken bediend. Dit alles in bungalows die veel weg hebben van vil la's en werkelijk met alles zijn uitgerust. Waag eens een kans op zo'n schitte rende midweekvakantie in Nederlands mooiste vakantie bungalows. En is de hoofdprijs niet voor u gereserveerd dan zijn er ie dere week nog achttien andere fraaie prijzen te verdienen. De moeite waard voor U en de ge handicapte kinderen van de stichting Stimulans die door U in het zadel wor den geholpen. KEURSLAGER Tamboerijn 17 - Soest Telefoon 2 24 64 Wekelijks: waardebon RESTAURANT Birkstraat 108 Soest - Tel. 1 37 20 Wekelijks: TOERISTENMENU. TOTALISATOR Van Weedestraat 235 Soest - Tel. 2 19 51 Wekelijks: waardebon WIJNHANDEL Burg. Grothestraat 6 Soest - Tel. 1 27 50 Wekelijks: drankpakket ADVIES CENTRUM VOOR AUDIO EN VIDEO Steenhoffstraat 15 Soest - Tel. 1 21 32 Wekelijks: waardebon RIJWIEL- EN BROMFIETSHANDEL Van Weedestraat 70 Soest Telefoon 1 65 55 Rademakerstraat 17 S'berg Telefoon 03463 - 5 15 64 Wekelijks :waardebon VIS SPECIAAL Van Weedestraat 149 Soest - Tel. 1 52 88 Wekelijks: waardebon Burg. Grothestraat 36 Soest - Tel. 1 77 56 Wekelijks: waardebon Juwelier/Horloger Van Weedestraat 46c Soest - Tel. 1 83 19 Wekelijks: waardebon Deze opgave is van woensdag 5 november 1990. Uw Banketbakker Niewerhoekplein 8 Soest - Tel. 1 13 65 Wekelijks: waardebon Warmte Sound Hoofdstraat 2 Baarn - Tel. 1 23 37 Wekelijks: waardebon BAARN Brink 16 - Baarn Telefoon 1 45 45 Wekelijks: waardebon Brood- banketbakkerij Birkstraat 93 - Tel. 1 23 54 v. Weedestraat 46a Soest Telelefoon 1 38 77 Wekelijks: waardebon WIJNIMPORT Dr. Rupertlaan 30 Soest - Tel. 2 15 57 Wekelijks: wijnpakket F.M. Lettenmeijer b.v. Brink 18 - Baarn Telefoon 1 33 26 Wekelijks: GRATIS TANKEN. A.W. de Bree Van Weedestraat 52 Soest - Tel. 1 52 29 Wekelijks: waardebon FOTOSERVICE Soesterbergsestr. 57 Soest-Zuid-Tel. 1 31 09 Van Weedestraat 147 Soest - Tel. 2 59 42 Wekelijks: waardebon BRILCENTRUM Van Weedestraat 87 Soest - Tel. 1 71 20 Wekelijks: ZONNEBRIL t.w.v. E Doe mee. Schrijf de op lossing wekelijks op een briefkaart. Nor maal frankeren en, voorzien van minimaal f. 3,- aan extra opge plakte postzegels, ui terlijk binnen 8 dagen na het verschijnen in zenden aan: "HELP GEHANDICAPTE KINDEREN OP HET PAARD". Postbus 510, 3760 AM Soest. Trekking van de prijzen vindt onder notarieel toezicht plaats. De uit slag wordt 14 dagen na plaatsing van iedere puzzel in deze krant gepubliceerd. U kunt een onbeperkt aantal oplossingen in zenden. De kinderen van Stimu lans brengen bij deze hun hartelijke dank over aan de gulle spon sors, wensen U veel puzzelplezier en straks een fijne mid week-vakantie. "Gehandicapte kinderen op het paard, want uw auto is een wasbeurt waard." Onder dit motto gaat zaterdag 10 no vember a.s. vanaf 12.00 uur een actie van start, die tot doel heeft de Stichting Stimulans uit de finaciële zorgen te helpen die zijn ontstaan na de actie Nieuwbouw. Tot 31 december a.s. zal van iedere was beurt die plaatsvindt in een van "de waslokalen" van tankstation ELF aan de Koningsweg, prijzen vanaf f 5.25 tot f 13.-, een bedrag van f 2,50 per gewas sen wagen ten goede komen aan de ac tie Nieuwbouw van de Stichting Stimu lans. Station-manager D. Hakman over dit ELF-initiatief: "Onze onderneming staat altijd open voor bijzondere projec ten. De hoofddirectie van ELF heeft dan ook geen moment geaarzeld ook iets bij te dragen om ernstig gehandi capte kinderen het kleine stukje levens vreugde dat ze nog hebben te laten be houden. Van harte hoop ik dat autorij dend Soest ons tot de laatste dag van 1990 zal weten te vinden. Lukt dat, dan zal het bedrag dat we straks mogen overhandigen in de duizenden guldens kunnen lopen." Dat ELF er veel aan gelegen is de actie te laten slagen, blijkt uit het gegeven dat iedere automobilist(e) die zijn/haar wagen onder de douche plaatst bij het afrekenen wordt verrast met een aardi ge attentie, terwijl voor iedereen tijdens de wasbeurt de koffie klaarstaat. Manon Thomas, Miss Europe in de ca tegorie gehuwde vrouwen, tegenwoor dig bijzonder populair als presentatrice van RTL 4-scrabbleprogramma, zal za terdag in gezelschap van de niet minder bekende popzanger Forrest om 12.00 uur het sproeiprogramma van de Stich ting Stimulans in werking stellen. Het wasstation is tijdens werkdagen ge opend van 07.00 - 21.00 uur, zaterdag 08.00 - 19.00 uur en zondag 09.00 - 18.00 uur. Wat de gehandicapte kinderen van Sti mulans betreft, uw auto kan er de ko mende tijd niet schoon genoeg uitzien. Bij ELF wórdt op U gewacht. Stichting 'de Eemruiters' is een stich ting die één keer in de week, op dins dagavond, een speciale bezigheid heeft. Op die avond krijgen gehandi capten paardrijles in manége Eldorado aan de Bosstraat. "Het is fantastisch om te doen," zegt de enthousiaste op richter van 'de Eemruiters', de heer Rigter. Om de activiteiten voort te kunnen zetten, zijn de medewerkers op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Stichting 'de Eemruiters' werd in 1984 opgericht. De heer Rigter wilde graag iets goeds doen met de tijd die hij be schikbaar had, en hij kreeg het idee vooreen organisatie waar gehandicap ten konden paardrijden. Hij richtte de stichting 'de Eemruiters' op, met als doel het paard- en ponyrijden door ge handicapten te bevorderen. Dit gebeurt onder toezicht van een arts, een fysio therapeut en een gediplomeerde kracht van de Federatie Paardrijden Gehandi capten en getrainde vrijwilligers. Daar naast organiseert de stichting jaarlijks een Open Dag en allerlei andere activi teiten zoals kamp, een speldag, carna val of een demonstratie. "Het is prachtig werk. De gehandicap ten kijken echt naar de paardrijlessen uit. Ze zijn er bezeten van," vertelt hij. De stichting draait op vrijwilligers. Mensen die het leuk vinden met paar den en gehandicapten bezig te zijn. Bij 'de Eemruiters' lessen gehandicapten in de leeftijd van ongeveer zestien tot zes tig jaar. Wie zich aanmeldt als vrijwilli ger bij 'de Eemruiters' krijgt een profes sionele training door deskundigen. Mo- menteèl zijn er ongeveer dertig mensen actief voor de stichting, maar om de rui ters hun avond paardrijden zeker te kunnen stellen, zijn er meer mensen no dig. Federatie De organisatie is aangesloten bij de Fe deratie Paardrijden Gehandicapten en werkt volgens de richtlijnen van de Fe deratie. Er zijn alle mogelijke voorzie ningen getroffen om de lessen zo soepel mogelijk te laten verlopen. Er is bij voorbeeld een speciale brug voor rol stoelen, waardoor de gehandicapten makkelijk op het paard kunnen worden getild. Iedere dinsdagavond rijden zes tot acht mensen paard. Per ruiter is min stens één begeleider nodig en soms wel KIJK ELKE MAANDAG! LOS DE KRUISWOORDPUZZEL OP Stichting 'de Eemruiters' is op zoek naar vrijwilligers voor het begeleiden van gehandicapten. Foto: Goos van der Wilt. twee of drie. De eerste lessen worden al tijd individueel gegeven om de ruiter aan het paard te laten wennen. De paar den zijn echter niet uiterst tam. "We rij den op normale rijpaarden. Natuurlijk weten we wel welk paard we nemen, niet te tam en niet te vlug," vertelt de oprichter van de stichting. De heer Rigter is zeer enthousiast over zijn werk. "Het is zeer dankbaar en leuk werk. Natuurlijk heb je soms veel ge duld nodig. Sommige mensen kunnen moeilijk bewegen, maar je ziet de rui ters per maand vooruit gaan. Zij krijgen bijvoorbeeld ook de kans om op hun ni veau voor een diploma te rijden. Er wordt hard gewerkt aan een rijkundige opleiding onder toezicht van deskundi gen. Maar het gaat vooral om het ple zier in de sport, lekker met z'n allen be zig zijn met paarden en pony's." Wie zin en tijd heeft om één avond in de week de handen uit de mouwen te ste ken bij stichting 'de Eemruiters' of meer informatie wil, kan contact opnemen met de heer Rigter, telefoon 02159 - 18084. Er wordt op dinsdagavond van 18.00 uur tot 20.30 uur lesgegeven in manége Eldorado aan de Bosstraat. Oplossing: Steun Stimulans De Prijswinnaars: 1. Gran Dorado Bungalow voor een midweekvakantie naar keuze in Nederland: T.J.v. Leijen- horst/v. Goyenlaan 96. 2. Waardebon t.w.v. f25,-, Keurslager J. de Bruin: J. Vrolijk, Scalmeijerpad 4. 3. Drankenpakket t.w.v. f 45,-, Wijn handel B. v.d. Linden, D.J. Lam, Hart- weg 12. 4. Waardebon t.w.y.,i 35,-, King's Hair: fashion: A. Caron, "\fya)deck Pyrmoht- laan 1, Baarn, 5. Waardebon t.w.v. f 25,-, Vis Speciaal Zaak Ruud Smit: M. Brouwers, Wiardi Beckmanstraat 449. 6. Waardebon t.w.v. f 75,-, Juwelier/ Horloger Colitico: M.G. Houtman, Van Hamelstraat 108. 7. Waardebon t.w.v. f25,-, Brood-Ban ketbakkerij Ab Faas: A. Sjaardeman, Beukenlaan 8, Baarn. 8. Waardebon t.w.v. f 25,-, Wasserette A.W. de Bree: C. Schuurman-Muys- son, van Brakellaan 42, Baarn. 9. Gratis Toeristenmenu, Restaurant De Korte Duinen: R. Corbeé-v. Ooijen, Verheystraat 19, Didam. 10. Waardebon t.w.v. f 50,-, Adviescen trum voor Audio en Video De Gouden Snaar: Mw. J. Timmer-Docter, Christi- nalaan 43. 11. Wijnpakket f 50,-, Wijnimport Gommers: Mw. v.d. Ven, Leeuwerik- weg 15. 12. Waardebon t.w.v. f 30,-, Foto-servi ce W. v. Oosten: Mw. C. Rasche-Valke nier, Buurtweg 29. 13. Waardebon t.w.v. f 25,-, Ladbroke Totalisator: Mw. v. Bennekom, Steen hoffstraat 43. 14. Waardebon f 45,-, Rijwiel-Brom- fietshandel Z.J. van Homoet: M. Heu- ving, Hyacinthstraat 25, Baarn. 15. Waardebon f 30, Banketbakker Oudwater: J.M. Bron, Willem Speel manhof 41. 16. Waardebon f 30,-, Bolwerk - Warm te Sound: Mej. M. Schot, Rem- brandtlaan 11, Baarn. 17. Waardebon f 25,-, Hema: Mw. J. v.d. Velde, Aagje Dekenlaan 47. 18. Waardebon f 35,-, gratis tanken, F.M. Lettenmeijer: Mw. D. Timmer mans-Beuken, Oltmanstraat 7, Utrecht. 19. Zonnebril t.w.v. f 75, Brilcentrum J.S. Nota: J.M. v.d. Bogaard, Speen kruidstraat 23. Geen van de landelijke teams van ttv Shot kon afgelopen zaterdag de tegen stander meer dan drie punten afhandig maken. Het eerste seniorenteam ver loor, in een overigens goede wedstrijd, met 8-2 van koploper Eindhoven 1. Shot 2 kwam in Utrecht niet verder dan een 7-3 nederlaag tegen SVE 1. Ook het eerste jeugdteam wist in de uitwedstrijd tegen TOGB 1 uit Berkel Rodenrijs niet meer dan drie tegen- punten te scoren. Shot 1 - Eindhoven 1 2-8 Eindhoven 1 staat onaantastbaar op de eerste plaats in de poule van Shot 1. Ge middeld werd van elke tegenstander met 8-2 gewonnen. Afgelopen zaterdag kon ook Shot 1 niets aan dat gemiddel de veranderen, al hadden de Shotspe lers wel goede kansen op meer dan twee punten. Berend Jonker verloor twee wedstrijden met minimaal verschil in de derde game (18-21 en 21-23) en ook het dubbel ging nipt naar de tegenstan der. Het gebrek aan vastheid en het wis selvallige spel van de Soesters speelden de gasten uit Brabant in de kaart. Op beslissende standen trok de aan staande kampioen uit de 'lichtstad' tel kens aan het langste eind. Alleen Hans den Blanken, goed voor de twee Shot- punten, bewees op belangrijke momen ten het hoof koel te houden. Arjen Hoogeveen blijft een competitie met twee gezichten spelen. De ene week is hij goed voor drie overwinningen, de week daarop is hij kansloos in al zijn partijen. Toch zullen de spelers van Shot 1 in de resterende drie wedstrijden een constant goede prestatie moeten le veren, willen ze enige kans hebben op handhaving in de 2e divisie. SVE 1 - Shot 2 7-3 In de uitwedstrijd tegen SVE 1 in Utrecht viel voor de ware tafeltennis- liefhebber weinig moois te beleven. Het niveau was laag, soms bedroevend, en er heerste een gezapige 'ouwe-jongens krentenbrood' sfeer. De Utrechtse pingpongers zijn dan ook geen onbe kenden voor de spelers van het tweede. Drie van de vier Soesters hebben gestu deerd/studeren in Utrecht. Opvallend is dat de enige niet student, Sander de Riemer, de beste Shotprestatie leverde. Hij won twee van de drie enkel wedstrij den. Rene Daselaar scoorde het 3de Shotpunt. Een onder de maat opere rende Aksel van Elteren wist daar niets aan toe te voegen, terwijl ook het dub bel verloren ging. Shot 3 - Victoria 1 6-4 Door de overwinning op Victoria 1 uit Hilversum staat Shot 3 weer op de 2de plaats. Drie van de vier Victoria-punten werden gescoord door ex-Shotspeler Eugene Staffhorst die net als in de uit wedstrijd te sterk bleek voor de spelers van het derde. Marcel Jansen en Aijan Schuiling (ieder 2 overwinningen) en Hans Deijs (eenmaal winst) konden echter profiteren van Staffhórsts zwak ke teamgenoten en konden door winst in het dubbel de zege veilig stellen. Overige uitslagen senioren: ATC 2 - Shot 4 10-0 Shot 5 - Buna 3 9-1 Shot 6 - Victoria 4 7-3 VEV 4 - Shot 7 2-8 Quick 14 - Shot 8 6-4 Good Luck 6 - Shot 9 7-3 Shot 10 - Vitus 2 4-6 Overhees 2 - Shot 11 4-6 Shot 12 - UBTV 5 7-3 Jeugd: TOGB 1 - Shot 1 7-3 Alleen even in het begin en aan het eind van het duel tegen het hooggeklasseer- de TOGB 1 uit Berkel Rodenrijs kon den de Soesters een vuist maken. Door winst van kopman Mark van de Horst in de openingspartij nam Shot de leiding, daarna was het lange tijd alleen TGOB wat de klok sloeg. De spelers uit Zuid- Holland wonnen in sneltreinvaart ze ven wedstrijden op rij, voordat Van de Horst en Robbert Huisman nog iets voor Shot terug konden doen. Buna 1 - Shot 2 0-10 Het overduidelijke klasseverschil tus sen Shot en Buna kwam in de score goed tot uitdrukking. Michiel Croezen, Michpl panters en Luc Scheele bleven ongeslagen. Shot 3 - Victoria 4 5-5 Shot moest nogal verrassend de punten delen met hekkesluiter Victoria. Toine van Elteren en Aletta Peelen wonnen ieder tweemaal. Erik Merkus tekende voor het 5de Shotpunt. Net als in de uitwedstrijd kwam de over winning geen seconde in gevaar. Timo Septer was wederom goed op dreef en won al zijn wedstrijden. Laurens van der Horn en Christiaan ter Linde waren tweemaal succesvol. Van officiële zijde is vernomen, dat St. Nicolaas heeft besloten dit jaar op za terdag 17 november zijn intrede in Soesterberg te doen. De Goedheilig man wordt om 14.00 uur op het Dorps plein verwacht, waar hij zijn rijtour door het dorp zal aanvangen. De route is: Dorpsplein, Van Angeren- straat, Lorentzlaan, Versteeghlaan, Koppenlaan, Montgomeryweg, Rade makerstraat, Lorentzlaan, B.Ballot- laan, Winkelmanstraat, Doprsplein. In het Dorpshuis zal de Sint feestelijk worden ingehaald met een door de Stichting Jeugdwerk Soesterberg en de Sterrenberg georganiseerd program ma. Daarbij zijn alle kinderen tot 9 jaar en de bewoners van de Sterrenberg van harte welkom. De feestelijkheden du ren tot ca. 16.15 uur. Van de vier teams van biljartvereni ging "Soestdijk", uitkomend in district Eemland van de KNBB, speelden af gelopen week alleen de drie hoogste teams. Het eerste team kon weer niet tot winst konten en verloor met 4-2. Het tweede team liet een licht herstel zien en won met 4-2. Het derde team haalde weer eens fors uit en won met 6-0 van hun tot dan toe ongeslagen te genstander. Met het in de C2A klasse uitkomende eerste team gaat het nog steeds niet naar wens. Deze week moest er thuis ge speeld worden tegen het derde team van de Poedel uit Nijkerk. In de eerste partij van Rien van Geerenstein tegen van der Linden had de Soestdijker de pech te gen een sterke tegenstander aan te lo pen. Ondanks een goed gemiddelde van 3.35 moest hij met een verschil van drie caramboles het hoofd buigen. Met Harry van Brienen wil het dit seizoen nog steeds niet lukken. Zowel hij als zijn tegenstander van den Hoorn speelden bijzonder slecht. Uiteindelijk won van den Hoorn als de minst slechte. Jan van den Brink speelde tegen Mossink een gelijk opgaande wedstrijd. Met een goede eindsprint wist hij weliswaar de eer te redden, maar niet de overwinning van zijn team te behalen. Het in de C2B-klasse spelende tweede team ontving De Vergulde Wagen 2 uit Amersfoort. In de eerste partij had Cees Oostergo een goede kans tegen Verhoef. Helaas voor de Soestdijker bleef hij op twee caramboles van het einde steken en ging de overwinning naar Verhoef. De tweede partij van Gosse Wessel tegen Jansen bracht ein delijk weer eens een goed resultaat voor Wessel. Met een goed gemiddelde van 3.54 liet hij zijn tegenstander duidelijk achter zich. Wim van Vulpen tenslotte zorgde in zijn partij tegen Lampe dat de overwinning werd veilig gesteld. Met een sterk gemiddelde van 5.26 gaf hij zijn tegenstander geen enkele kans. Het derde team dat eveneens speelt in de C2B-klasse hoopte op herstel van de onverwachte nederlagen van de twee voorafgaande weken. Daarvoor moes ten zij op bezoek bij het tot dan toe on geslagen derde team van De Baggelaar uit Nijkerkerveen. In de eerste partij van Gerrit Lindeboom tegen van de Bunt ging de Soestdijker voortvarend van start. Hoewel het op het eind van de 5 j partij wat moeizamer ging was zijn voorsprong toch groot genoeg om de overwinning binnen te halen. Zijn ge middelde van 2.50 was zonder meer goed te noemen. Ook de partij van Joop Dorrestij n tegen Walet verliep op de zelfde manier. Weer een goed begin van de Soestdijker en weer een moeizame finale. Dat Dorrestijn's tegenstander toch nog angstig dichtbij kwam gaf de overwinning van de Soestdijker alleen maar meer voldoening. In de laatste wedstrijd van Piet van Elte ren tegen Schotsman ging het voor bei de spelers lange tijd gelijk op. Er werd goed gespeeld, maar evenals in beide voorgaande partijen ging het aan het eind een stuk minder. Vooral de Nijker- kervener begon slecht te spelen, waar van van Elteren dankbaar profiteerde en zodoende de volle winst van 6-0 bin nen haalde. Wie van Soest houdt leest de Soester Courant De allerkleinsten onder de Hees-jeugd, de F-pupillen, speelden afgelopen za terdag tegen hun leeftijdgenootjes van s.o. Soest en verloren na een leuke wed strijd met 0-1. De progressie zit er dui delijk in en de eerste overwinning zit er aan te komen voor dit jonge team. Ook voor de E-pupillen was geen over winning weggelegdHet op bezoek zij n- de Spakenburg bleek een maatje te groot, hoewel de Hees-aanval diverse goede kansen op een doelpunt liet lig gen. De nederlaag bleef beperkt tot 0-3 dankzij met name Yassar Kormaz die een prima partij speelde in de Hees-ver dediging. Hees Dl trad thuis aan tegen Hoogland en speelde de beste wedstrijd van het seizoen tot nu toe. Tot groot plezier van de toeschouwers werd, met fraaie com binaties, de tegenstander keer op keer in de problemen gebracht. Voor de rust bracht Johan Walen Hees op voor sprong en na de rust stelde Tommy de Ligt de overwinning definitief veilig. De uitwedstrijd van de D2-pupillen te gen Aurora werd in verband met de overvloedige regenval afgelast. Na twee fikse nederlagen waren de C-junioren erop gebrand ditmaal een beter resul taat te behalen. Vanaf de aftrap wist Jaap Davelaar de Spakenburgse defen sie te verschalken, waarna zich een spannende wedstrijd ontwikkelde. Na de gelijkmaker van Spakenburg slaagde Hees er nog voor de rust in opnieuw op voorsprong te komen door doelpunten van Bas en Wout van de Broek. In de tweede helft kwam Hees aanval lend minder uit de verf en meer en meer onder druk. Spakenburg scoorde tegen na een misverstand in de Hees-verdedi ging en haalde vlak voor tijd zelfs nog een gelijkspel binnen. Tegen Amersfoortse Boys was geen overwinning weggelegd voor de B-ju nioren. In de eerste helft waren de gast heren dominant en vooral dankzij de opnieuw goed keepende Pascal Kamer beek bleef de achterstand met de rust beperkt tot 1-0. Na de rust probeerde Hees de bordjes te verhangen en het was Koen Stanton die uiteindelijk gelijk wist te maken. De uitslagen: Amersf. Boys BI - Hees BI Hees Cl Hees Dl Hees El Hees F1 - Spakenburg C2 Hoogland D2 Spakenburg E3 s.o. Soest F4 1-1 3-3 2-0 0-3 0-1

Soester Courant | 1990 | | pagina 16