NiHil^T/iTlT HJMiTiMJWLN !TiUiTfiJ ...EN VOORDEEL-CHEQUES OP DE KOOP! kabelkrant MET NAD HEPTA Mtomoomc^mtaal H(D© Kinderzegels voor mevrouw De Widt SUPERTAART/ De Gouden Snaar gaat u het in deze laatste, donkere weken van het jaar heel makkelijk maken. U die maanden lang wikt en weegt over de aanschaf van een audio-installatie, een set luidspeakers, een camera, een videorecorder of kleurentelevisie. Ga daarom NU naar De Gouden Snaar, om uw goede voornemens werkelijkheid te laten worden. Want nog NOOIT kon u daar zo verrassend voordelig* topkwaliteit kopen. Vandaar, heel hartelijk welkom op Gouden Snaar's... NAD OP Z'N BEST. NAD op HiFi-gebied het neusje van de zalm en een streling voor het oor. Bij dit wereldmerk geen toeters en bellen maar pure kwaliteit en technische hoogstandjes waar u werkelijk iets aan hebt. Bijvoorbeeld: NAD's "power envelop", voor een ideale piek-beheersing en het "soft clipping circuit" de ideale beveiliging van uw boxen. NAD's 3020 versterker is dan ook 's werelds meest verkochte versterker. En op NAD zit twee jaar volledige garantie. HOOR HEPTA. Hepta het huismerk van De Gouden Snaar. Luidsprekers van Neerlands fabrikaat. Die moet u eens horen, in één woord luisterrijk. Zo ook de afwerking, de keus en de prijs. En op alle Hepta luidsprekers geldt een garantietermijn van maar liefst vijfjaar. 999,- 399,- Buro Vrije Tijd naar Kerstshow Verpleeghuisplan door G.S. vastgesteld Najaarsconcert van Musica Montana Sint en de Kerstman roepen hulp van Soester kinderen in Verkeersmaatregel Heuvelweg Jazz-Sen Amersfoort WOENSDAG 14 NOVEMBER 1990 SOESTER COURANT PAGINA 11 De Gouden Snaar staat voor kwaliteit, advies en een grenzeloze snelle service. Maar nu is er nog een reden om uw keus te maken bij De Gouden Snaar. Immers, tot en met het nieuwe jaar ontvangt iedere koper bij De Gouden Snaar Voordeel Cheques. En dat is mooi meegenomen, Reken maar even mee: u koopt bijv. een CDspeler t.w.v, 500,-. Bij de kassa ontvangt u dan een cheque van ƒ25,-. Nog een voorbeeld: u kiest bij De Gouden Snaar een KTV of HiFi-installatie tw.v. 2.000,-. Dan ontvangt u maar liefst een cheque van 100,-retour bij de kassa. Voor zo'n cheque kunt u weer iets kopen, maar alleen bij De Gouden Snaar. Een paar cd's, een walkmanu kiest maar. Maar let op: De Gouden Snaar Voordeel Cheques kunt u niet verzilveren en ze zijn niet overdraagbaar. g ii g w^piii STEENHOFFSTRAAT 13a -15, SOEST, TELEFOON 02155 -12 1 32 SS 114 4l Tot de belangrijkste inventarisstukken in de Oude Kerk behoren een avondmaalstafel, een kansel en een lezenaar. Een predikantsbord uit 1781 toont namen van 1511 tot 1951. Aan de mu ren hangen verschillende houten rouwborden, zoals deze (zie foto) uit 1728. Afmeting ca. 250 x 130 cm. Het is een bord met gebogen fronton en pilasters. Hoofdzakelijk goudkleurig geschilderd wapen met daar omheen acht kleinere wapens. Bovenaan staat: 0 MDCCXXV1IL En onderaan staat: 9 september. NOVEMBER 1990 Voor de herfst, voor een doodzieke aarde met rottend loof en gifland, paddestoelen van verderf en spinnen van onheil. Rouw bord. Lieve winter: houd het kort J.V Tuner/versterker Sympathiek en simpel deze laaggeprijsde 2 x 20 W receiver. Niet bang voor goede luidsprekers (2 x 40 W voor de vermogenspieken). Middengolf- en FM-ontvangst met voorkeuze. Ingangen voor CD, TAPE, VIDEO en DISC. CD-speler Verrassend zoveel toptechniek (16 bits - met 18 bits coëfficiënten en 4-voudige overbemonstering) voor zo'n gunstige prijs. NAD's onderzoekwerk aan de 5320 en 5325 naar optimale conversie van de allerzachtste niveaus maken de CD-speler uniek in zijn klasse. 699,- 799,- met afstandsbediening III Stereo cassettedeck Wat een verademing: zo'n sober-uitziend 2-kops deck en dan toch nog een 2-motorig loopwerk, Dolby B&C, PLAY TRIM om het beste uit andermans cassette te halen en CAR om lekker-klinkende cassettes voor in de auto te maken. De simpele bediening geeft de doorslag! 699,- Platenspeler CD-verslaafden aller landen verenigt u: naast uw CD's staan nog vele unieke grammofoonplaten en die verdienen de hoogst oorspronkelijke aftasting van de NAD-platenspeler. A. Elan, opvolger van de befaamde Trend. Zeer fraai zuiltje, neutraal klankbeeld. 499,- B. Street, grote broer van de Elan. Met name de lage tonen worden volumineuzer weergegeven. 799,- C. Street Gold. Opgewaardeerde versie van de Street. Dikkere klankkast, ander materiaal. Metal tweeter, mooiere hoogwecrgave. Twee componenten lak, dus een "pianolak" uiterlijk. 899,- D. Facet. Referentieluidspreker van bijv. het bekende blad "Luister". Uiterst gedetailleerde geluidsweergave. Fundamenteel laag. Uiterst neutraal klankbeeld. Ideaal voor klassiek. 1.299,- Buro Vrije Tijd biedt de leden de kans naar de Kerstshow van Jaap Kooy te gaan. Deze grandioze dag kan het bu ro aanbieden voor de prijs van 36 gul den p.p. Dit is mede dankzij de groei van het buro mogelijk. Het is een hele gezellige manier om met elkaar kennis te maken, op een zeer on gedwongen wijze met alleen mensen die bij B.V.T. ingeschreven staan. Op maandag 10 december gaan zij met de bus naar Lisse waar het tuincentrum is ingericht als Kerstdorp. De bus ver trekt om 9 uur en bij Jaap Kooy is de ontvangst met koffie en appelgebak, bij het open haardvuur met op de achter grond live muziek. Zo kan men alvast rustig wat rondkijken. De lunch wordt genoten in Noordwijk in het sjieke Oranje Hotel. Daarna wordt een de monstratie bloemschikken gegeven, een Kerstarrangement met zijden bloe men. Na deze demonstratie kan men rustig zijn inkopen doen en om ca. 18.00 uur vertrekt de bus weer huis waarts. Buro Vrije Tijd brengt mensen bij el kaar die hun vriendenkring willen uit breiden of opbouwen. Iedereen kent het probleem dat na een scheiding of nadat men weduwe of we duwnaar is geworden de vriendenkring sterk uitdunt of het geheel laat afweten. Ook echtparen die pas verhuisd zijn herkennen deze problematiek. B.V.T. is geen huwelijks- of relatiebu- ro, maar een ideële instelling. Er zijn di verse aktieve leden bij het buro die zelf iets organiseren zoals eetgroepjes, spel letjes avonden, bowlingavonden, win tersportvakanties enz. Bovendien krijgen de leden om de twee maanden het boekje "Samen uit" thuis. Daar staan de verschillende leden in met voornaam, leeftijd, woonplaats en interesses. Naar aanleiding daarvan kan men het buro bellen en krijgt men het daarbij passende telefoonnummer. Het buro weet dus altijd wie met wie kon- takt heeft. Adressen van de leden on derling geven zij niet door. Buro Vrije Tijd is er voor de provincie Utrecht, 't Gooi en Zuid-Holland. Kos ten zijn 35 gulden per halfjaar. Voor in formatie kan men bellen 02155- 131941 of 13951, of schrijven naar Postbus 3064, 3760 DB Soest. Het bu ro is er voor iedereen tussen de 18 en 85 jaar. Er is veel vraag naar de jongere vrouw tussen de 30 en 35 jaar, er staan namelijk in verhouding te veel jongere mannen tegenover. Gedeputeerde Staten hebben het ont werpplan voor de verpleeghuizen in de gezonheidsregio Utrecht vastgesteld. Het plan bevat een groot aantal voor stellen voor de verpleeghuiszorg in deze gezondheidsregio voor de komende ja ren. Voor de gemeenten Baarn en Soest pleit het College voor één samenhan gend geheel van verpleeghuisvoorzie ningen en intramurale voorzieningen voor ouderen; het College denkt daar bij aan een verpleeghuis van 120 bed den en 72 bedden voor een thuiszorg- project. Verpleeghuis De Blinkert in Baarn zou in de optiek van het College kunnen worden gesloten. De statencommissie voor Volksge zondheid bespreekt het ontwerpplan op 26 november aanstaande. Het zal daarna aan Provinciale Staten worden voorgelegd op 12 december van dit jaar. Het najaars-concert van het kameror kest Musica Montana, dat ook in Soest leden telt, zal plaatsvinden op vrijdag 30 november om 20.15 uur in de St.- Aegtenkapel, 't Zand 37 te Amers foort. Op het programma staan werken van De Fesch, C.Ph.E. Bach, Mozart en Elgar. Hester van Vliet zal de solopartij vertolken in het Hoboconcert in Es van C.Ph.E. Bach. Het geheel staat onder leiding van dirigent Herbert Slegers. Toegangsprijs: f 12,50; Pas 65 f 10,00 CJP f 7,50. Kaarten zijn uitsluitend aan de zaal verkrijgbaar. Actie van winkeliers in Overhees Op 1 december komt de goedheilig man naar het winkelcentrum Over hees met zo'n zeshonderd piepschuim- balletjes (van ongeveer 7 cm door snee) en die worden aan de kinderen uitgedeeld met het verzoek maak er eenkerstbal van voor de kerstman. (koopavond) een "loop orkest" be staande uit dertien zwarte pieten aan wezig zijn, die de koopavond een muzi kaal tintje zullen geven. In verband met het aanbrengen van ver- keersremmende maatregelen is de Heu velweg tot en met vrijdag 30 november voor alle verkeer in beide richtingen af gesloten. Ten behoeve van het bestem mingsverkeer is het éénrichtingsverkeer voor motorvoertuigen gedurende die periode tijdelijk opgeheven. Van 20 november aanstaande af wordt de reeks jazz-luisterconcerten, die vo rig seizoen veel succes en bijval oogst ten in restaurant Bos en Heide in Leus den, voortgezet in het eet-jazzcafé De Koppelpoort op het Grote Spui in Amersfoort. De naam Jazz-Sen staat voor Jazz voor en door Senioren en is een initiatief van de Leusdense musicus Peer Hartjes- veld. Organisator Hartjesveld: "Wij mogen ons in Nederland gelukkig prij zen met een grote schare oudere, be gaafde musici, die op voortreffelijke wijze de muziek uit de vijftiger-, zesti ger- en zeventigerjaren vertolken. Deze musici worden voor de concerten van Jazz-Sen uitgenodigd. De reeks wordt geopend met een optre den van de bassist Rob Langereis met zijn trio. De avond duurt van 20.30 tot plm. 24.00 uur. De toegang bedraagt zeven gulden vijftig. Voor de liefheb bers van jam-sessions is er elke zondag middag een optreden in De Koppel poort van "Rein and Friends": toegang gratis. Vorige week woensdag ging in Soest, zoals trouwens in het hele land, de ver koop van de nieuwe kinderpostzegels van start. De opbrengst is bedoeld voor projecten voor kansarme kinderen in Nederland en in de Derde Wereld. Het thema is dit jaar: "Kind en hobby" en op de zegels staan er enkele van afge beeld. Mevrouw De Widt, echtgenote van de burgemeester, gaf in Soest het startsein door bij de kraam in het postkantoor aan de Steenhoffstraat een serie nieuwe kinderzegels aan te schaffen. Behalve de kinderzegels zijn er ook nu weer eer ste dag-enveloppen, mapjes en een uit gebreide collectie wenskaarten te koop. Op 17 december kunnen de ballen, voorzien van naam, adres, leeftijd en een ophanghaakje ingeleverd worden bij de kerstman aan een kraam die op het winkelcentrum staat. De eerste driehonderd kinderen krijgen van de Kerstman een aardige surprise. Het ligt in de bedoeling dat alle ballen opgehangen worden in de grote boom die jaarlijks op het winkelcentrum staat. Op zaterdag 22 december komt de Kerstman weer, en zoekt er dan dertig ballen uit waarbij: de kinderen die ze gemaakt hebben allemaal een leuk ka- do krijgen. De winkeliers van Overhees zijn er van overtuigd, dat dit weer eens een geheel andere aktie is die jaarlijks voor de kinderen gehouden wordt. Verder zal er vrijdag avond 30 novem ber tussen 19.00 uur en 21.00 uur KIJK ELKE MAANDAG! LOS DE KRUISWOORDPUZZEL OP

Soester Courant | 1990 | | pagina 11